סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 11:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

אם הייתם ח"כ במי הייתם בוחרים לנשיאות?
ראובן(רובי)ריבלין 43%  43%  [ 12 ]
בנימין(פואד)בן אליעזר 11%  11%  [ 3 ]
מאיר שטרית 0%  0%  [ 0 ]
דליה איציק 0%  0%  [ 0 ]
דן שכטמן 32%  32%  [ 9 ]
דליה דורנר 11%  11%  [ 3 ]
דוד לוי(אם יחליט להצטרף) 4%  4%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 28
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הבחירות לנשיאות
הודעהפורסם: ו' יוני 06, 2014 8:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נדב, סתם שאני אבין - אתה טוען שהמידע שיניב מסר הביא לחקירה? אני מתחיל לחשוב שאלדד יניב הוא הצ'אק נוריס של הפוליטיקה הישראלית. כל דבר שקרה בעבר או שיקרה בעתיד זה כי הוא רצה שיקרה ככה.

(אם הבנתי נכון את הפירסומים, זה בכלל קשור לפרשה של אלון חסן ומי שנחקר יחד עם פואד זה הנניקשווילי משמן שהסתבך גם שם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:50 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מה שטענתי היה בדיוק זה:

nadav_hacohen כתב:
nadav_hacohen כתב:
אתה חוזר לנקודה שאני כל הזמן עונה עליה, אז פעם אחרונה ודי: עם החומר הזה יעשו משהו כשיהיה מישהו חזק מיניב שירצה להשתמש בזה. בינתיים זה מונח על השולחן. כבר ראינו איך עם המועמדות של סילבן פתאום התגלתה לה איזה פרשיה עלומה של הטרדה מינית מאי שם. היתה יד מכוונת. אם יש לפואד אויבים שמחכים לו בפינה, החומרים של יניב יכולים להיות כלי הנשק או אחד מכלי הנשק, בלי קשר למשקלו של האיש עצמו.

וזה בדיוק מה שאני חושב שקרה. לא ייחסתי ליניב כח שאין לו. כן צריך לתת לו את הקרדיט על כך שהוא היה הראשון שיצא וחזר ואומר באופן קונסיסטנטי שהוא חושד בפואד שנטל כספים שלא כדין. ועל זה מגיע לו שאפו, ואני לא רואה איך אפשר לקחת את זה ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:46 pm 
מנהל פורום

רק שבחומרים של יניב (לפחות לפי מה שפורסם) לא היה כלום. אם הבנתי נכון החקירה התחילה ממידע ממשי על הלוואות לא סבירות שבן אליעזר קיבל, לא מתוך החשד שאם נקנה פנטהאוז אז בטח המימון שלו לא כשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:55 pm 
Hall of Famer

שמעתי אתמול בחצי אוזן את היומן בערוץ 1. אאל"ט יניב אמר שהנושא הנ"ל הוא לא משהו שהוא מכיר, אך אולי אני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 4:58 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
רק שבחומרים של יניב (לפחות לפי מה שפורסם) לא היה כלום. אם הבנתי נכון החקירה התחילה ממידע ממשי על הלוואות לא סבירות שבן אליעזר קיבל, לא מתוך החשד שאם נקנה פנטהאוז אז בטח המימון שלו לא כשר.

יניב היה הראשון ששם את הזרקור על העובדה שפואד הוא איש אמיד באופן לא סביר לתפקידיו ולמשכורותיו הציבוריים, ונתן כדוגמא את הפנטהאוז. אני כתבתי כאן שזה מונח על השולחן, ושישתמשו בזה כשיהיה הזמן והמקום הנכון. זה מה שקרה. אל תשכח שמעבר לפנטהאוז, יניב כתב ביתר פירוט על ה"טובות" שפואד מרעיף על מקורביו מתוקף תפקידיו הציבוריים, על היחסים התמוהים שלו כשר תשתיות עם מיליארדר קזחי שעשה עסקי תשתיות עם הבן שלו, ועל עסקים לא חוקיים לכאורה שפואד עשה כמתאם הפעולות בשטחים. אתה יכול לחזור לטורים שלו כדי להיווכח. מה שאני רוצה לומר זה שדבריו של יניב, שהתקבלו אצל אנשים כעורבא פרח, הוכחו ככאלה שיש בהם ביסוס. ראי, למשל, זלזל בדברים כי "עובדה שלא עושים איתם כלום". אני אמרתי שזה שלא עושים זה לא ראיה לכלום, כי יש הרבה שחיתויות שלא עשו איתם כלום הרבה שנים, למרות שכולם ידעו. השורה התחתונה שלי היא שאני מאמין ליניב כמעט בכל מה שהוא כותב בטורים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 5:20 pm 
Hall of Famer

והנה הוא פורש: http://news.walla.co.il/?w=/2686/2753254

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 6:52 pm 
מנהל פורום

נדב, מי התייחס לזה כאל עורבא פרח? להיפך, גיגול פשוט הוכיח את צידקת כל הטענות של יניב. מה לעשות שהטענות של יניב היו חסרות שיניים והעדות החדשה היא כנראה אקדח מעשן?

אתה רשאי להסיק מזה מה שאתה רוצה על רמת המוסר הציבורי בישראל, אבל בשורה התחתונה אין שום קשר בין הטענות של יניב ובין הפרישה של פואד. אם אורן צודק אז באופן מפתיע אפילו יניב עצמו מודה בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 12:46 am 
Junior

אלדד יניב הוא סוג של סנואודן ישראלי, חייבים להתייחס למידע שלו ברצינות. אני ראיתי כמה סרטונים לפני הבחירות והוא מספר סיפורים שלהתעלם מהם זו פשוט לא אפשרות.
אני זוכר שהוא סיפר שהיועץ המשפטי ומבקר המדינה אלה מקורבים של נתניהו. איך אפשר לקבל דבר כזה? זו שחיתות בתפקידים שאמורים למנוע שחיתות!
להמשיך להתייחס אליו כאל ממורמר או נקמן או מושחת בעצמו זו סתם דרך לשים את התפל לפני העיקר. יהיו מה שיהיו האינטרסים שלו, המידע שהוא מביא חשוב מאין כמוהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 2:01 am 
Hall of Famer

אני לא מאמין שהפרשיה הזאת עוד תביא על ראשנו את דליה איציק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 2:23 am 
Junior

הייתי אומר ״אל תגזים״ אבל אני עוד זוכר את הבחירות לנשיאות שקצב נבחר לפני פרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 8:14 am 
Hall of Famer

צחוק צחוק.
עכשיו הכל בידיה של סיעת העבודה.
אם שם הולכים חזק על איציק,זה עלול לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 9:00 am 
Junior

הבאז שמסתובב במערכת הפוליטית שדליה איציק היא זו שאחראית על החיסולים הממוקדים.
גם כך בעבודה לא מסמפטים אותה. בקיצור, לא היא זו שתקבל את הקולות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 9:16 am 
Senior

כתב גיא רולניק והגיע אלי לפיד לשיתוף (ומה לך שיתוף טוב יותר מפירסום בסלניוז?)
מיותר לציין שאני מזדהה עם הכתוב בכל שס"ה ורמ"ח

מדינת הפואדים, הדליה איציקים, האולמרטים והשרונים.
לפני 7 שנים כתבתי במרקר טור על ״מדינת הפואדים״ - על הדרך המושחתת בה פואד סידר עבודה בחברת חשמל לעשרות פעילים פוליטים ומקורבים. החומר שעלה במסגרת דו״ח מבקר המדינה לא עניין אז אף אחד. זה היה 2007. העניין בכתבות שלנו על שחיתות של פוליטיקאים וטייקונים היה מועט. זה היה שחיתות חוקית.

קראתי לטור ״מדינת הפואדים״ כי אני סבור שמה שעשה פואד במונופולים הממשלתיים ובסקטור הציבורי עושים רוב השרים והפוליטיקאים. קונים שלטון וכוח בכסף של הציבור.

אבל היום אני רוצה להרחיב ולטעון ש״מדינת הפואדים״ היא לא רק סידורי ג׳ובים שנחשפו בדו״ח מבקר המדינה על פואד אלא גם מה שנחשף בחקירת המשטרה היום - החשדות שאיש העסקים ננקשיווילי העביר מאות אלפי דולרים לפואד דרך קרובי משפחה.
כל העיתונות תצרח עכשיו מאימה/תדהמה וכדומה על ה״גילויים״ על פואד. זה רק משום שחלק מהעיתונות היא צבועה או מנותקת מהמציאות הפוליטית והכלכלית בישראל או משתפת פעולה איתה. השיטה בה אנשי עסקים מעבירים סכומי כסף גדולים לפוליטיקאים דרך ג׳ובים, קרובי משפחה וסידורי עבודה היא מאוד נפוצה.

אנשים כמו פואד היה צריך לסלק מזמן מהפוליטיקה הישראלית. אבל כפי שכתבתי בטור - העיתונות, האקדמיה, בתי המשפט וכל הקולגות של פואד הפכו אנשים כמוהו ללגיטימיים. לא צריך היה לתפוס מעטפות עם מאות אלפי דולרים אצל פואד כדי לדעת שהוא טבול כולו בשחיתות חוקית - כמו מה שנחשף בדו״ח מבקר המדינה.

מבחיל במיוחד לראות עכשיו את הדרך בה חלקים מהעיתונות דוחפים את דליה איציק לנשיאות בכתבות מלוקקות והזויות על אישה שלא היתה ראויה להיות יו״ר הכנסת ובוודאי לא נשיאה - אישה שהיתה שרת תקשורת עלובה בתקופת הקרטל הסלולרי וכל אורחה וריבעה הוא עלוב.

השבוע פורסמה כתבת תמיכה בדליה איציק שכתבה מרית דנון - שהיתה המזכירה של אריק שרון. וזה כמובן סימלי שחבורת ה״חווה״ המושחתת של אריק שרון רוצה לראות את דליה איציק בנשיאות. עד שסילקנו את אריק, גלעד ועומרי מלשכת ראש הממשלה - נקבל עכשיו גרורות שלהם, של אולמרטים וכדומה - במשכן הנשיא. לא קשה לשער מה ה״ציפיות״ של המועדון המבחיל הזה מדליה איציק - שתביא להם חנינות לכל החברים שלהם שבדרך לכלא.

אני לא מכיר את חתן פרס נובל לכימיה שכטמן ולא יודע אם הוא מתאים להיות נשיא המדינה, האם יש לו חוט שידרה או שהוא יתיישר מייד לנורמות המושחתות של הפוליטיקה הישראלית - אבל כרגע הוא ודליה דורנר נראים המועמדים היחידים לנשיאות שלא נגועים בכל המחלות של הפוליטיקה הישראלית. הגיע הזמן לסלק את הפואדים והדליה איציקים מהחיים שלנו. הגיע הזמן לסלק את האביגדור ליברמנים ואת כל הפוליטיקאים של מרטין שלאף.

אם אתם כמוני נחרדים מהרעיון שהחבורה הזאת תשוב לשלטון או ללשכת הנשיא - תשתפו את הפוסט הזה. אולי חברי הכנסת שמתכוונים להצביע עבור הכנופיה הזאת יתעשתו לרגע. אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 9:57 am 
מנהל פורום

מה יש לו נגד ריבלין (נגד שטרית אני יכול לנחש) או שפשוט הוא מניח שכל הפוליטיקאים מושחתים בהגדרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 3:40 pm 
Hall of Famer

הוא לא אמר שהוא מניח שכולם מושחתים בהגדרה, אבל אמר שהנורמה הפוליטית בישראל מושחתת. לכן הוא נכנס חזיתית באיציק-שנחשבת לאידאולוגית בינונית ומטה ולמשחרת לפתחם של בעלי הון ושררה-ולא בריבלין, שנחשב להגון יחסית. עם זאת הוא מבכר מי שלא בא מהפוליטיקה, ובצדק מוחלט לדעתי. דן שכטמן זה בדיוק נשיא כמו שנשיא אמור להיות: איש השכלה, שרוצה להפיץ השכלה, שהביא כבוד אמיתי לישראל בעולם ושלא נחשד מעולם במאנקי ביזנס. האקסיומה שהשתרשה, שנשיא אמור להיות פוליטקאי, היא די מעוררת חלחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 5:31 pm 
מנהל פורום

הוא כתב "כרגע הוא ודליה דורנר נראים המועמדים היחידים לנשיאות שלא נגועים בכל המחלות של הפוליטיקה הישראלית" כלומר שגם רובי ריבלין נגוע במחלות הללו.

וגם אני מעדיף נשיא שלא הגיע מהפוליטיקה, לצערי שמעתי את שכטמן מדבר (ביותר מהזדמנות אחת) ונאלצתי להסיק שהוא ממש ממש לא מתאים לתפקיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 5:40 pm 
Hall of Famer

נכון. אדם כמו ריבלין שנמצא עשרות שנים בכנסת, כנראה בהכרח יידבקו בו כמה תכונות מגונות, גם אם לא שחיתות או קרוב לזה.

ומה שכטמן אמר שהרגיז אותך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 7:08 pm 
מנהל פורום

א. מה זה "כנראה בהכרח"?
ב. בדיוק על הנחת המוצא הזו שאלתי (ואני לא מוצא לה שום בסיס, אם כבר מהבחינה הזו הבחירות לנשיאות הן חותם היושר הכי משמעותי שריבלין יכל לקבל).

הוא אמר הרבה דברים. ההרצאה המפורסמת שלו (שגל"ץ בחרו להוציא ממנה דווקא את המשפט המפגר על המוסיקה המזרחית, וגם אותו תוך כדי עיוות מרושע) היתה לא רק שיא של שיעמום, אלא גם של יוהרה וקשקשנות, עם היילייט שלפיו אלימות בני נוער נובעת מענישה נמוכה ונערים שמתקרבים לגיל 18 רצים לרצוח מישהו לפני שהעונש יגדל. היה גם הראיון בערוץ הכנסת שבו הוא הגן ברצינות על הטענה ש"המדינה זה אני".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 7:14 pm 
Hall of Famer

א. "כנראה בהכרח" זה אומר שאני יכול לכתוב "בהכרח" כי אני מאמין בזה, אבל אני רוצה להשאיר מקום לספק כלשהו כי אני לא יודע את זה בודאות.

ב. גם אני מאמין שישנם חברי כנסת שנמצאים במערכת הפוליטית הרבה שנים ולא מעורבים בשום צורה במאנקי ביזנס, אלא שהם מעטים ובד"כ נמצאים בשוליים (נניח, דב חנין או אריה אלדד). אנשים שנמצאים במפלגת שלטון גדולה, שיש בה שחיתות שילטונית כמעט אינהרנטית (מינויים פוליטיים של חברי מרכז כסטנדרט וכו'), כנראה שמשהו-גם אם לא שחיתות פר אקסלנס-כן נצמד אליהם. הם חייבים לאנשים, אנשים חייבים להם. כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 7:20 pm 
Hall of Famer

וצריך לומר שריבלין פרסם עכשיו את הצהרת ההון, והיא באמת צנועה והגיונית. הייתי מצפה שיהיה לו רכוש רב יותר מאשר דירה, 450 אלף בקרנות גמל והשתלמות ועוד 300 אלף בתיק השקעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 7:20 pm 
מנהל פורום

בסדר, זו דעתך ואולי גם דעתו של גיא רולניק ולכן תהיתי לגבי זה. מה שלא ברור לי זה למה אמרת ש"הוא לא אמר שהוא מניח שכולם מושחתים בהגדרה" ואז הגנת על העמדה ההפוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 7:25 pm 
Hall of Famer

כי הוא לא אמר שכולם מושחתים בהגדרה, וגם אני טרחתי לכתוב כמה פעמים שאני חושב שריבלין לא מושחת. יש הבדל בין להתנהל בתוך גוף שחלקו המשמעותי מושחת ולהיות חייב טובות פוליטיות לאנשים שלא בטוח שהם ישרים, לבין להיות מושחת בעצמך. מה שרולניק אומר שעדיף, ואני מסכים איתו, זה שעדיף אחד שלא התנהל במערכת כזו ושלא חייב טובות לאנשים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:12 am 
Sophomore

אם יש משהו בלתי נסבל ובלתי נסלח אצל רובי ריבלין זה הג'וב המתמשך של דני נוימן. כסאות מסתובבים ברשות השידור, שדרנים מתחלפים, אנשים פורשים, ורק הדביל הזה שלא תורם במאומה לשידור כדורגל מקבל זכות דיבור מול מיליונים ומקומות טובים באיצטדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:44 am 
Sophomore

ממה שאני מבין ויודע שכטמן הצליח, בכישרון רב, להשחית את כל כיסי התמיכה שלו במהלך הפגישות עם החכים שהתרשמו שהוא פשוט לא מתאים, על גבול ההזוי. דוגמאות? הכרזה על מועמדות בליל שבת ביומן (מה לעשות, לא עוזר לסיכויים), הכנה לקויה לפגישות עם חכים שגרמה לכך שהוא השמיע הצהרות יוניות לחכים ניציים ולהיפך והשיא הוא השבוע - האיש טס מסופש עד אתמול או היום לסין. רבאק, זה לא מתחום הלא-פוליטיקאי אלא מתחום הלא-מחובר. אני מניח שאם לא כך היה המצב לפיד היה שמח ללכת איתו.
אגב, מבחינתי הצד ההומוריסטי של הבחירות הוא מאמרי התמיכה בדליה איציק של מרית דנון- נציגת פורום החווה ונורית דאבוש- המינוי הכושל של איציק ליו"ר הרשות השנייה. שתיהן מחפשות מתחת לרצפה הישגים של מישהי עם קריירה של למעלה מעשרים שנה בשירות הציבורי (כולל שני תפקידי שרים נחשקים) ופשוט לא מצליחות למצוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:42 pm 
Hall of Famer

זה הולך לכיוון של שטרית.
אם הוא עולה לסיבוב השני יש לו סיכוי מצויין.
האופוזיציה פלוס התנועה פלוס משנאי רבלין בתוך הליכוד ביתנו יכול לסדר לו רב לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נביא בעירו, ראי שעל הקיר ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה