סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 11:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נו, שים את עצמך במקומו. סטיב קר מטלפן, הנשיא של צסק"א מדבר על התנאים ואורך החוזה, אתה אומר להם "חכו ליום חמישי"?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 08, 2014 11:59 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מה זה קשור לניהול המשחק שלו? הם מטלפנים באמצע הרבע הרביעי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:03 am 
Hall of Famer

בוא נתחיל משלושת הימים שלפני המשחק. יש מן הסתם לא מעט הכנה לעשות לאור מה שראינו היום. עכשיו תענה לשאלה שלי.
לגבי המשחק עצמו - שמע, בתיאוריה הוא אמור לשכוח מהם ולחשוב שעתידו והרקורד שלו יוכתמו אם יפסיד אליפות. תכל'ס הוא יודע, וזה יושב טוב בתודעה, שהוא שם עצמו במצב שאובדן אליפות עם מכבי לא יזיז מילימטר את הקריירה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:04 am 
Senior

למה אתה חושב שהוא חושב על הרקורד שלו תוך כדי משחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:05 am 
Hall of Famer

ראי, גם אם זה לא יזיז במילימטר את הקריירה שלו, יש לו עדיין מעבר לכך את הדרייב :
א- לנצח. הוא תחרותי מאוד.
ב- לגמור את העונה הזו בצורה חלומית בלי רעש ובלבולי מוח תקשורתיים שאולי לא ישנו לקריירה שלו, אבל בטח לא יגרמו לו להרגיש נעים אם הוא יאבד אליפות.

לדעתי, בכל אופן, אתה מגזים לצד הזה אבל אני לא אשכנע אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:07 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דונטה בסימן 8 - אס', כ"ח, סחיטת עבירות, סלים ל-2 ואיבודים. 29 נק' (8/9 מ-2, 10/11 מהקו) 8 כ"ח ואס'. שחקן אדיר.
אם היתה לו קליעה מ-3 (רק 1/5) והיה פחות מאבד (למרות שרוב האיבודים הם בגלל שהוא נאלץ לעשות כ"כ הרבה) הוא היה הסמול היקר באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:08 am 
Senior

אני לא חושב שבלאט רוצה להפסיד אליפות למעשה אני חושב שחף בטוח שהוא מאד רוצה לקחת אליפות וגם אם מסיים לסיים בהכי טוב שיוכל (גם מי יודע אם לא ירצה לחזור בעתיד). אבל אני כן מסכים עם ראי שיש מצב שזה השפיע על הפוקוס שלו וההכנה המנטאלית שלו למשחק ולכן הוא היה חד הרבה פחות וניהל את המשחק לא טוב. זאת בהחלט אפשרות. כמו למשל שהוא שכח שזאת מחצית ראשונה ולכן אין טעם לשמור פסקי זמן או לשמור שחקנים עם עבירות לדקות הסיום כאפשר להגדיל את הפער בזמן שהמומנטום לטובתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:08 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
בוא נתחיל משלושת הימים שלפני המשחק. יש מן הסתם לא מעט הכנה לעשות לאור מה שראינו היום. עכשיו תענה לשאלה שלי.
לגבי המשחק עצמו - שמע, בתיאוריה הוא אמור לשכוח מהם ולחשוב שעתידו והרקורד שלו יוכתמו אם יפסיד אליפות. תכל'ס הוא יודע, וזה יושב טוב בתודעה, שהוא שם עצמו במצב שאובדן אליפות עם מכבי לא יזיז מילימטר את הקריירה שלו.

מהפליפ סייד זה אמור להוריד ממנו לחץ ולתת לו יותר ביטחון להמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:12 am 
Sophomore

טוב, אחרי ערב שהתחיל בצורה קצת מפחידה הודות למשטרת ישראל שהחליטה שאם אני שואל "מישהו רוצה כרטיס" בכניסה להיכל [נשארתי עם ספייר] אני בהכרח ספסר, כמה הערות:

1. לא ניהול משחק מבריק של שני המאמנים, בלשון המעטה. דיוויד בלאט איחר בחילופים ובפסקי זמן לאורך כל המשחק, ואמנם טייריס רייס היה ענק ברוב שלבי המשחק אבל בדקות הראשונות של הרבע הרביעי כשבן רייס שמר עליו בצורה פנטסטית הוא התעקש להישאר עם הבידודים האלה ולא ניסה לייצר שום דבר שונה [להכניס את סופו, קוויק היטר לבלו וכד']. פרנקו, מאידך, שלף את צ'וברביץ' שנתן דקות ראשונות מעולות והתייבש מסיבה לא ברורה על הספסל גם בדקות שמכבי ירדה מהסמול בול, נתן לבן רייס להשתולל בהתקפה ולבעוט בדלי שהוא מילא בהגנה על טייריס רייס והתעקש על רודריק הרבה יותר מדי דקות. אחרי כל השגיאות שלהם נשארו היסודות ההקבוצתיים וזה מה שהביא לת"א בסופו של דבר את הניצחון [החסימה של פניני לשלשה של בלו].

2. דווין סמית' חזר להיות דווין סמית' של הגמרים פלוס רגליים גמורות.

3. הרבה פעמים השנה עקצתי את הקהל של חיפה, היום הם נתנו תצוגה גדולה והרעידו את ההיכל. אף אחד לא ידבר על הנהמות שלהם לזרים של מכבי ת"א, או על השירים לשמעון מזרחי/מוני פנאן וכד', הם לא לובשים אדום ככה שזה לא מעניין מישהו, אבל מעבר לזה באמת נתנו תצוגה יפה מאוד.

4. איך שזה נראה היום - לא יודע אם יש לפרנקו והשחקנים סיבה לעלות כביש החוף ביום רביעי. מכבי חיפה לא ניצחה את מכבי ת"א בהיכל נוקיה מאז שחזרה לליגת העל, וצריכים לקרות יותר מדי דברים ביום רביעי כדי שהיא תשיג את הניצחון הראשון שלה בנוקיה בעידן החדש ועוד בהפרש הרצוי. מכבי ת"א ניטרלה היום לחלוטין את כל מה שמסביב לרנדל את סמית', פשוט העלימה אותם והעבירה את כל כובד המשקל ליכולת אישית של השניים האלו. דונטה אולי מסוגל לתת עוד אחד כזה, ספק אם רנדל ייתן תצוגה כזאת שוב [בייחוד אם הגבוהים של מכבי לא ימכרו עבירות כ"כ בזול כמו היום]. להערכתי זה ייגמר 15-20 עוד ברבע השלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:13 am 
Hall of Famer

Avishai כתב:

4. איך שזה נראה היום - לא יודע אם יש לפרנקו והשחקנים סיבה לעלות כביש החוף ביום רביעי. מכבי חיפה לא ניצחה את מכבי ת"א בהיכל נוקיה מאז שחזרה לליגת העל,

יש לי חדשות בשבילך: מכבי חיפה לא ניצחה את מכבי ת"א ביד אליהו מעולם....(מצד שני, גם חולון מעולם לא ניצחה את מכבי ביד אליהו עד אותו משחק ב-2008).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:16 am 
Sophomore

oren_80 כתב:
Avishai כתב:

4. איך שזה נראה היום - לא יודע אם יש לפרנקו והשחקנים סיבה לעלות כביש החוף ביום רביעי. מכבי חיפה לא ניצחה את מכבי ת"א בהיכל נוקיה מאז שחזרה לליגת העל,

יש לי חדשות בשבילך: מכבי חיפה לא ניצחה את מכבי ת"א ביד אליהו מעולם....(מצד שני, גם חולון מעולם לא ניצחה את מכבי ביד אליהו עד אותו משחק ב-2008).

אוקיי, את זה לא ידעתי. מ.כ חיפה לא ניצחה באחד הגלגולים שלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:17 am 
Hall of Famer

מעולם לא.
הם הקבוצה עם המאזן הגרוע ביותר ביד אליהו מול מכבי. אינספור הפסדים , תבוסות ומה שלא תרצה.
(עכשיו ברור שאני פתחתי פה ליום רביעי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:22 am 
Sophomore

oren_80 כתב:
מעולם לא.
הם הקבוצה עם המאזן הגרוע ביותר ביד אליהו מול מכבי. אינספור הפסדים , תבוסות ומה שלא תרצה.
(עכשיו ברור שאני פתחתי פה ליום רביעי).

אתה יכול להיות רגוע. הייתי נוכח במגרש בכל משחק שבו מכבי ת"א שמטה גביע/אליפות בעשור האחרון, בכולם, ואין לי שום כוונה להגיע ברביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:23 am 
Hall of Famer

בסדר, גם אני העונה שברתי את התבנית לפיה רק כשאני רואה בדירה של ההורים מכבי מביאה גביע אירופה.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:37 am 
Sophomore

בסופו של דבר חיפה כנראה הפסידה סיכוי מאוד גדול לאליפות בגלל הזרים שהביאה באמצע העונה. רודריק והנינג שני שחקנים בינוניים שלא מביאים שום ערך מוסף וגם המשחקים הטובים שלהם כביכול זה כשהקבוצה רצה ובמומנטום ודונטה מחלק מתנות ולא שום דבר קשור בהם וליכולות שלהם. היום מול קבוצת הגנה יותר טובה הם גם היו צריכים להציג איזושהי יכולת בזכות עצמם והתוצאה הייתה בהתאם.
רודריק הוא מסוג השחקנים שהדיבור על מה שקורה איתם מחוץ למגרש עושה להם רק טוב כי שוכחים שגם על המגרש הוא לא עושה דברים גדולים. הוא אתלט מעולה אבל חוץ מזה שום דבר - אין לו קליעה (או לפחות לא הראה כזאת העונה, באיטליה הוא כן קלע וגם האחוזים שלו מהעונשין טובים), יכולות השליטה בכדור שלו חלשות מאוד, הוא גם לא רכז ולא הראה יכולות ניהול משחק כלשהן. הוא קצת עושה משהו במשחק מעבר אבל במשחק עומד אין לו מה לתרום.
הנינג שחקן חלש שבאמת לא ראיתי ממנו כלום כל העונה, כל הסלים שלו זה קרש סל באדיבות דונטה. בפעמים הספורות שהוא מנסה משהו מעבר זה או ג'אמפ שוט שנכנס באחוזים מאוד מאוד נמוכים או שהוא מנסה ללכת לסל וזה נגמר הרבה פעמים באיבוד או בהחטאה. גם בהגנה הוא לא נותן שום ערך מוסף, אין לו סייז שיכול לתת לחיפה אופציה לשחק עם שלושה גבוהים משמעותיים, ריבאונדר גרוע מאוד. לאפוואיבו לפחות הייתה קליעה והיה לו קצת יותר סייז וריבאונד.
חיפה הייתה צריכה במקום זה גארד שלא צריך ליצור לעצמו וגבוה משמעותי שייתן להם ריבאונד ונוכחות בצבע כמו ג'יימס תומאס בעונה שעברה. אנתוני גודס והאסל שהסתובבו פה העונה לדעתי היו מאוד מתאימים להם. חבל כי אם הם היו פוגעים בזר אחד מתוך השניים (שלא לדבר על שניים משניים) ליד דונטה ורנדל היה להם סיכוי טוב לקחת את זה.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:52 am 
Junior

שאלת שיפוט לראי - האם אני צודק שכל הויכוח של גור שלף ואורי לוי בשאלה מי נגע אחרון בכדור חוץ שנשרק לטובת חיפה, פניני או בן רייס היה מיותר משום שהכדור פגע אחרי כן בטייריק רייס?

ועוד הערה לראי - לטעמי אתה צריך לתת קרדיט על הציטוט החדש שמופיע עכשיו בחתימה שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:01 am 
Sophomore

בוודאי שמיותר, איך אפשר לחשוב אחרת? זה אל"ף-בי"ת של חוקת הכדורסל. רגע מאוד מביך לשניהם.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:15 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
שאלת שיפוט לראי - האם אני צודק שכל הויכוח של גור שלף ואורי לוי בשאלה מי נגע אחרון בכדור חוץ שנשרק לטובת חיפה, פניני או בן רייס היה מיותר משום שהכדור פגע אחרי כן בטייריק רייס?

ועוד הערה לראי - לטעמי אתה צריך לתת קרדיט על הציטוט החדש שמופיע עכשיו בחתימה שלך

האמת שלא שמתי לב, דעתי הוסחה בדיוק במהלך הזה. אבל אם רייס עמד בחוץ והכדור פגע בו מהאוויר - אתה צודק.

ולהערה השנייה - אני ממש לא בטוח שזו שכתבה את המשפט הזה רוצה קרדיט עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:25 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
אני לא חושב ששחקנים אחרים לא הגיעו היום בחיפה כמו שהרבה אמרו פה. אני חושב שמכבי באה עם תוכנית מאד ברורה לתת לדונטה לקחת עליו התקפית ולנסות לנטל את השאר ובעיקר מדובר עם יבזורי והמסירות של סמית לשחקני הפנים. במחצית הראשונה זה עבד מצוין והם היו צריכים לנצח בפער גדול מאד, במחצית השנייה בגלל יכולת שיא של רנדל זה התחיל להתפרק ואז דונטה כבר היה חזק במשחק. בלאט גם טעה מאד במצ'אפים שנתן ללאנדסברג לשמור אותו שזה אוכל לארוחת ערב.

מצד שני, את שתי עבירות התוקף הראשונות סחט לאנדסברג והן הובילו להוצאה של דונטה בהמשך הרבע (אחרי השלישית) כשמכבי ת"א מובילה בנקודה ולחזרתו אחרי כשתי דקות כשההפרש הוא כבר שמונה.
Avishai כתב:
טוב, אחרי ערב שהתחיל בצורה קצת מפחידה הודות למשטרת ישראל שהחליטה שאם אני שואל "מישהו רוצה כרטיס" בכניסה להיכל [נשארתי עם ספייר] אני בהכרח ספסר, כמה הערות:
.
לא מפחידה, מעצבנת.
בפעם הבאה, דבר חלש :-):

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:29 am 
Senior

זה שפרנקו הוציא אותו עם 3 עבירות זאת טעות שלו בדיוק כמו של בלאט שהוציא את בלו. לא היה בזה צורך (אלא אם היה עייף וצריך לנוח). אמרתי כבר מקודם לדעתי המאמנים שלא רגילים לשיטה לא התנהלנו נכון במשחק הזה, שמרו פסקי זמן כאילו זה באמת משנה (היה הרבה יותר חשוב לקחת פסק זמן במומנטום של היריבה שלך מאשר 15 או 4 שניות לסיום בשביל לסדר תרגיל) וכנ"ל בשמירת שחקנים עם עבירות. ההתייחסות הייתה צריכה להיות כמו מחצית שבסיומה העבירות ופסקי הזמן מתאפסים ולא כמו משחק רגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 2:17 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מנחם כתב:

האמת שלא שמתי לב, דעתי הוסחה בדיוק במהלך הזה. אבל אם רייס עמד בחוץ והכדור פגע בו מהאוויר - אתה צודק.

כך היה ושני הליצנים ששידרו וכמובן לא ידעו מה אומרת החוקה התווכחו האם בן רייס או גיא פניני נגעו בכדור אחרונים.

ולהערה השנייה - אני ממש לא בטוח שזו שכתבה את המשפט הזה רוצה קרדיט עליו.

אתה בודאי צודק, אבל ככה אתה מוציא שם רע לאנשי הפועל, והפעם נדמה לי שלא בצדק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 7:43 am 
Hall of Famer

-adi- כתב:
כמאמר הקלישאה בליגה, עדיף לרדת בפיגור במחצית מול מכבי, מאשר ביתרון.

מישהו עוד מאמין בשטות הזו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 8:10 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
-adi- כתב:
כמאמר הקלישאה בליגה, עדיף לרדת בפיגור במחצית מול מכבי, מאשר ביתרון.

מישהו עוד מאמין בשטות הזו?

וול, בגמר 2013 ובגמר 2010 גליל וחיפה פיגרו בהפרש חד ספרתי בהפסקה [ב-2008 היה שוויון מוחלט במשך 3 רבעים].
אולי הקלישאה מעט שחוקה, אבל יש לאמירה הזאת אחיזה מסוימת במציאות כשמדובר במשחק אחד. ב-2 משחקים עם החלפת ביתיות באמצע זה באמת לא רלוונטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 9:19 am 
Freshman

אני חושב שבסך הכל חיפה יכולה לצאת מעודדת מהמשחק, לא מרוצה, אבל כן מעודדת.

חיפה לא הייתה טובה היום, ובמשחק בו רק 2 שחקנים קולעים, ואתה עדיין חזק בתמונה, זה לא רע. אם עוד שחקן אחד היה סביר + חיפה הייתה מנצחת, 22% לשלוש זה ממש לא הממוצע של הקבוצה, והזריקות היו טובות ברובן, פשוט כלום לא נכנס (מישהו יכול להגיד לרודריק להוסיף קצת קשת לזריקה שלו....)

בתחילת המשחק ניסו לעשות דברים מסובכים, מסירות לתוך אמצע ההגנה הצפופה ואיבדו הרבה כדורים, בהמשך זה נפסק וחיפה מאד השתפרה.
את המחצית השנייה היא ניצחה 6 הפרש, כשהיא מחזיקה את תל אביב על 12 ברביעי, ככה שלנצח ברביעי זה לא בשמיים.

רוט היה לחלוטין עם אובר מוטיבציה ועשה יותר נזק מתועלת, יש הרבה מקום לשיפור אצלו ברביעי, רייס נתן הגנה גדולה ברביעי וחבל שזה גרם לו לקחת זריקות לא חכמות בסוף המשחק.

אני גם לא מבין למה לא השתמשו בצ'וברביץ' יותר, הוא היה די חיובי בדקות שלו על המגרש, מה שכן, זה מנע מקוז'י לעשות 2 עבירות מהירות ולצאת מהמשחק, בהמשך הוא היה טוב מאד בהגנה והוא עם מדד +- של +10 ! (רק טייריס רייס עבר אותו עם 11)

הניג שחקן לא רע, אבל אתמול לא פגע בכלום (אולי רק במשחק של חיפה בעצם).
רודריק - אם היו מביאים שחקן קצת יותר רכז וקצת יותר קלעי, חיפה הייתה במקום אחר לגמרי, חבל.
דונטה - זה דונטה, שחקן למשחקים גדולים
רנדל - מכונת הגנה, השחקן הזה נמצא בכל מקום והיום היה גדול גם בהתקפה.

לגבי תל אביב - למעט רייס, אף אחד לא ממש בא למשחק (דומה לשנה שעברה בגמר בו היקמן היה מצויין, וזהו), היקמן היה די טוב אבל לא דומיננטי במיוחד וגם בלו היה משמעותי (שמר טוב על דונטה - היחיד שיכול לשים מולו גוף), סמית לא קיים כמעט, טיוס נסגר יפה, לנדסברג כל כך חסר ביטחון שזה כואב, פניני לא עשה כלום למעט תנועות של "מה עשיתי" אחרי כל שריקה נגדו (זריקה 1 לסל), אם זה יימשך כך לחיפה יש סיכוי לא רע לקחת את המשחק והאליפות ברביעי.

דרך אגב - הקהל של תל אביב זרק לא פעם חפצים למגרש וראיתי את אחד השופטים מסמן למזכירות שהוא ראה...)
גם הקהל של חיפה זרק...
כנראה שנורא קשה להתאפק שם ביציעים למעלה מלזרוק חפצים שיכולים לפגוע במישהו (זרקו את גופי התאורה מהאביזרי עידוד, ולפי המעוף שלהם זה נראה יחסית כבד, כזה שאם פוגע למישהו בראש הוא הולך לתפרים.) האביזרים האלה, אמנם יפים מאד ומוסיפים לאווירה (היו בשני הצדדים ונזרקו בשני הצדדים) מהווים סכנה בטיחותית לאור הנ"ל ורצוי לא לאפשר להכניס אותם למגרשים.

מאמין שיהיה משחק טוב ברביעי, ומקווה לאליפות back to back

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 9:41 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אנשי חיפה התלוננו בסיום ש"מכבי לא צריכים לקבל עזרה מהשופטים". דובר על 3 עבירות התוקף של דונטה והצעדים של קוזיקרו. פספסתי את הדקות הראשונות של הרבע השלישי אז לא ראיתי את שתי עבירות התוקף הראשונות שנשרקו, אבל השלישית היתה שריקה נכונה וגם הצעדים של עידו. מישהו יכול להאיר את עיני לגבי שתי העבירות הראשונות?
השדרנים היו נחרצים שהשריקות היו מוטעות אבל אני נוטה שלא לקחת את המילה שלהם ברצינות, בעיקר מאחר והם צוות שידור אחד מהגרועים. אורי לוי מתחיל יותר ויותר להישמע כמו עמית הורסקי (שזה אומר בעיקר מתלהם) ואני לא זוכר מתי גור שלף אמר דבר מחכים בשידור... הוא בעיקר מדגים את שנאת השחקנים הזרים והעדפת הישראלים הכה פופולרית בין שדרני ארצנו ("הנינג לא יכול לעצור את טיוס גם בעוד 10 שנים" "למה דוגי לא משחק?"). הויכוח שלהם לגבי החוץ שכל העולם ראה שהכדור פגע בטייריס רייס שעמד בחוץ, היה פשוט מביך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: