סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
rony כתב:
עופר האדום כתב:
לנו יש איזשהו קייס , סיימנו את הליגה הסדירה במקום השני. מכבי סיימה את הבית המוקדם שלה במקום השלישי אם אני לא טועה..... אלא אם כן פיינל-פור זה אכן דרך טובה וספורטיבית להכריע מי הקבוצה הטובה ביותר (רק אז אל תשכח לעדכן את שמעון ופדרמן).

אתה טועה, את הבית המוקדם מכבי סיימה ראשונה, את הטופ-16 היא סיימה שלישית. ובוא נגדיר את זה ככה, הקייס של אלופת אירופה, גם בשיטה המצחיקה של הפיינל פור, לטעון שהיא הקבוצה הטובה באירופה עדיין חזק יותר מאשר הקייס של קבוצה שלא סיימה את הליגה בטופ-2 כבר... כמה שנים זה? יותר מ-5, נכון? לטענה שהיא הקבוצה מס' 2 בארץ.

קודם כל התכוונתי לבית בטופ 16. דבר שני, לא טענתי שהפועל הקבוצה השנייה בארץ, אבל תמיד נוח לרוץ לטענות דמגוגיות ואפילו שקריות לגבי מי שכתב אותן......... אני התייחסתי לאמרה של היקמן, איך בדיוק הגענו (שוב) להפועל ירושלים?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:22 pm 
Sophomore

כי אתה מרים פה להנחתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:26 pm 
Sophomore

אין ספק שמבחינת תקציב+ שאיפות + וותק + קהל + הצהרות - הם הקבוצה השנייה בארץ.

זה לא מגובה בהשגים מקצועיים , כבר כמה שנים , אבל זאת שאלה של זמן , גם לקללה יש תאריך תפוגה.

הם הולכים בכיוון הנכון , וחייבים לשמור על המשכיות , אחרת הם לא יגיעו להשגים ממשיים זולת גביע ספורדי פה ושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:37 pm 
Hall of Famer

jack the ripper כתב:
כי אתה מרים פה להנחתות.

ההרמה של ההנחתה במקרה הזה היא של היקמן. ספר לשמעון שהפיינל פור זו שיטה מצויינת לבירור מי הקבוצה הטובה ביותר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 12:48 pm 
Freshman

קוף ירוק כתב:
עמוס לב כתב:
מורן רוט היום היה פשוט זוועה. הדקות הבאמת טובות של חיפה היו ברבע הרביעי ללא רוט ולשם שינוי עם הגנה. מכבי חיפשו כל הזמן את רוט בהגנה.
חיפה ברבע הרביעי די פוצצו את שחקני מכבי ללא תגובת שופטים הולמת.

אני חייב לציין שדיי צפיתי את זה בגלל התגובות שלו שהוא חיכה לזה כל העונה ובלה בלה לפני המשחק. הייתה לי הרגשה שיהיה לו עובר מוטיבציה וזה יגרום לו לשחק גרוע. אני חושב שפרנקו היה צריך להוריד אותו הרבה יותר מוקדם ולהשתמש בו הרבה פחות ולשחק בהרכב של רייס ויבזורי בצדדים עם דונטה רכז.

מורן רוט צ'וקר רציני מול מכבי תל אביב, גם בעונה הראשונה של דן שמיר בחולון הוא נחנק בחצי גמר גביע מול מכבי ובחצי הגמר בפיינל פור

מעבר להיותו צ'וקר הוא חור ענק בהגנה...

דרך אגב, אני אשמח לאכול את הכובע ביום רביעי....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:05 pm 
Sophomore

נעשה אתמול לא מעט (רנדל על רייס, גם אם רק לאחר החילוף), בעיקר ברבע הרביעי וגם עבד לא רע.
עניינים אחרים- רנדל הראה אתמול את היכולת שפעם חשבו שתביא אותו לקבוצות שבאזור טופ יורוליג, הגנה, חסימות, ריב' התקפה, קליעה טובה ומנהיגות. מה הסיכוי, לאור ההיסטוריה שלו, שהוא יביא את זה שוב ברביעי?
דונטה סמית הוא בלי ספק שחקן עצום מהגדולים ששיחקו פה ויכול להגיע לכל קבוצה אירופית. השאלה היא האם הוא מסוגל לוותר על הדומיננטיות והבלעדיות שלו בניהול כל מה שקורה על המגרש, בעיקר בהתקפה. אני אישית לא רואה אותו משתלב בסגלים הארוכים של קבוצות היורוליג שמחייבים שחקנים מסוגו להתמווד עם פרקי זמן ארוכים יחסית (בתוך המשחקים ולאורך העונה) שבהם הוא נדרש לוותר על השליטה לשחקנים אחרים (הדוג' שעולה לי לראש היא ווימס בצסקא שמזכיר ביכולות את דונטה אבל נדרש בהיררכיה הקבוצתית לוותר על הדומיננטיות שלו לפרקי זמן לא מבוטלים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:15 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מכבי חיפה שיחקה אתמול משחק מאוד לא אופייני שלה
דונטה ורנדל בד"כ שחקנים שנותנים למשחק לזרום ולא לוקחים הכל עליהם
במידה מסויימת אולי זה פגע בנו שדונטה לקח הכל עליו מההתחלה ורנדל הצטרף אליו
לראייה אף שחקן שלנו לא ממש תרם בהתקפה מלבדם
שאלת הביצה והתרנגולת -האם היו אנמיים בהתקפה בגלל שדונטה לא נתן להם מרחב או שדונטה לקח הכל עליו ולא נשאר להם מקום
(במידה מסויימת זה נוח במשחק כזה שמישהו אחר לוקח הרבה על עצמו)
אני מניח שזה חלק משניהם,בכל אופן אני לא רגיל לראות את מכבי חיפה משחקת ככה

לגבי יום רביעי , בתור אנדרדוג אני חושש מנוקיה ומצפה לאתגר . לעשות את הבלתי יאומן יהיה קשה ומתוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 1:23 pm 
Hall of Famer

אד הורטון כתב:
נעשה אתמול לא מעט (רנדל על רייס, גם אם רק לאחר החילוף), בעיקר ברבע הרביעי וגם עבד לא רע.
עניינים אחרים- רנדל הראה אתמול את היכולת שפעם חשבו שתביא אותו לקבוצות שבאזור טופ יורוליג, הגנה, חסימות, ריב' התקפה, קליעה טובה ומנהיגות. מה הסיכוי, לאור ההיסטוריה שלו, שהוא יביא את זה שוב ברביעי?
דונטה סמית הוא בלי ספק שחקן עצום מהגדולים ששיחקו פה ויכול להגיע לכל קבוצה אירופית. השאלה היא האם הוא מסוגל לוותר על הדומיננטיות והבלעדיות שלו בניהול כל מה שקורה על המגרש, בעיקר בהתקפה. אני אישית לא רואה אותו משתלב בסגלים הארוכים של קבוצות היורוליג שמחייבים שחקנים מסוגו להתמווד עם פרקי זמן ארוכים יחסית (בתוך המשחקים ולאורך העונה) שבהם הוא נדרש לוותר על השליטה לשחקנים אחרים (הדוג' שעולה לי לראש היא ווימס בצסקא שמזכיר ביכולות את דונטה אבל נדרש בהיררכיה הקבוצתית לוותר על הדומיננטיות שלו לפרקי זמן לא מבוטלים).

זו לא ההיררכיה הקבוצה שמגבילה את ווימס אלא מסינה (ולעיתים דווין סמית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 5:50 pm 
Hall of Famer

אד הורטון כתב:

מה שרנדל מראה יותר מהכל זו אתלטיות פסיכית לגמרי, ודי מפתיעה לאור כל הפציעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 8:33 pm 
Freshman

מכבי אלופת אירופה , ירושלים לא במקום השני בארץ ... ברור למי יש קייס טוב יותר ונותן קצת פרופרציות ליחס בין המועדונים.

אחת שואפת להיות אלופת אירופה וגם מצליחה השניה שואפת להיות מקום שני בערץ ונכשלת .

מכבי מבחינת יכולת היתה לאורך כל העונה מקום 4-5 באירופה יחד עם מילאנו , היתה טובה יותר מפאו באופן מובהק ובוודאי מגלאטסראי , את אלימפיאקוס מכבי לא פגשה השנה אבל מכבי לפחות לפי המספרים היתה טובה יותר ואין דרך אחרת להשוות .

לגבי הפיינל פור מול צסקא מכבי אכן התקשתה אבל מול ריאל זה היה נראה כמו המשחקים הקודמים השנה מול ריאל רק שהפעם המזל היה בצד של מכבי , מי שהופתע זה בעיקר חובבי התיאוריות למיניהם של "היה צמוד אבל היה ברור איך זה ייגמר " , אחת האמירות המרגיזות והמופרכות שחוזרת על עצמה בוויראציות שונות פעם אחרי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 8:42 pm 
Sophomore

קטנה על השלשה האחרונה של בלו:
היכולת של מכבי תחת בלאט, לאורך כל הקדנציה הנוכחית, להגיע להתקפה הכי חשובה של המשחק ולבצע פעולות מדויקות היא פשוט פנטסטית. לקבוצות שמגיעות להתקפה הכי חשובה במשחקים יש נטייה לעשות בערך הכל חוץ ממה שהמאמן מתכנן, ולרוב זה נגמר באיזשהו אלתור.
אתמול, ולא בפעם הראשונה, מכבי יוצאת להתקפה בסוף משחק ומגיעה בצורה מדויקת לזריקה שהיא רצתה להגיע אליה. אני נזכר ברפרוף בסדרה ב-2012 נגד פנתנאיקוס, בחצי גמר נגד צסק"א מוסקבה ובכל מיני משחקים ואיכשהו הקבוצות של בלאט מגיעות לרוב התקפה מכריעה ולא רק יודעות מה לבצע אלא אשכרה מבצעות את זה במדויק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 9:47 pm 
Junior

מצד שני, היו לא מעט מהלכים אחרונים שנגמרו עם חדירה מביכה של אוחיון, וגם סמית׳ כמדומני. היה כאן שיח מתמשך על כך. אבל כן, כנראה שיש השתפרות בנושא.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה