סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 10:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:01 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
תבדוק מה היל ווטרס עשו השנה. דייסון כמובן גם הצטיין דווקא האסל היה חלש השנה.

סגל של 6 וחצי שחקנים עם זרים ברמה הזאת צריך להספיק ליותר ממקום 9 ולא פלייאוף. נתניה עם סגל של 6 וחצי שחקנים וזרים פחות טובים בעונה הזאת עשו מקום 4.

אני יודע בדיוק מה היל עשה השנה. תרשום, שחקן של התחת שלי. לא רואה את הכפכפים של לורנס באוורס. לגבי ווטרס, אחלה שחקן אבל חצי עונה הוא לא היה איתנו.
נתניה לא שיחקה פעמיים בשבוע ולמיטב זכרוני היה להם סגל רחב משלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:07 pm 
Senior

אולי הוא שחקן של התחת שלך ואולי הוא שחקן הרבה יותר טוב משהיה בחולון. בדיוק כמו שמיצ'ל וואט שחקן הרבה יותר טוב השנה ממה שהיה כששיחק בגליל.

ווטרס שיחק 16 משחקים בחולון זה יותר מחצי עונה. יותר מחצי עונה שיחקתם בסגל שהיה צריך להיות הרבה יותר ממקום 9 ועדיין סיימתם מקום 9.

אוהב את התירוצים של אירופה... מתי הודחתם מאירופה? האם המאזן השתפר פלאים אחרי? האם לא היה מספיק זמן לתפוס את הפלייאוף. לא 1-4 אבל להכנס לפלייאוף. לא תצליח לשכנע אותי ששנה שעברה הייתה עונה מוצלחת.

השנה לובין עשה עונה טובה יותר עם סגל פחות טוב וזרקתם אותו הביתה באמצע העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:09 pm 
מנהל פורום

הסגלים הטובים של בני השרון הם תמיד על נייר, לא תמיד אפשר להוציא מהם משהו. הסידרה של דנשה נגד מכבי 3:2 הייתה אות ומופת לעבודת מאמן טוב
לא עבר את מכבי, כן עבר את מכבי, מה זה חשוב? הגיע לשני תארים תוך עונה וחצי, התקציב שלו למשל לא היה גבוה מזה של העונה
קוף תקשיב למה שלאומית אומר, הקבוצה הייתה קצרה ושיחקה בשתי מסגרות, זה משנה הרבה מאוד.
אם הבעלים של הקבוצה, רוצה אותך לעוד שנה אחרי שנתיים, זה מספר סיפור קטן על ההצלחה של המאמן בשנתיים שהיה שם.

חוץ מזה זה מקסים בעיניי ששלושה אנשים שגדלו ביצעים של מלחה דן, גיא ואורי מוצאים את עצמם ביחד מובילים קבוצה.
כיף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:16 pm 
Junior

אז תחזיר גם את נעימי בגלל שהוא גדל בקבוצה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:18 pm 
Senior

אוריאל, באמת? דאנסון, ג'יימס, לי ניילון, רון סטיל, גרונפלד (בעונת השיא היחידה בקריירה שלו :-) ) וכו' קבוצה שלא הגיע לפיינל פור? או שנה לפני זה פי ג'יי טאקר, ג'יימס, סם קלנסי, רון סטיל זאת קבוצה שצריכה לסיים במקום השמיני? אלו לא סגלים טובים על הנייר אלו סגלים מצויינים שצריך להוציא מהם הרבה יותר. אני מסכים איתך שהסדרה נגד מכבי הייתה יופי עבודה. דן שמיר מצויין להכין קבוצות למצבים ספציפיים. גם העונה שלו בסדרה בחולון נגד ירושלים הייתה מצויינת. הבעיה שלו ברוב המקרים שהוא פשוט לא מגיע למצבים האלה. בחולון ובירושלים בשנה השנייה לא הגיע בכלל לפלייאוף ובבני השרון הוא הפסיד בפלייאוף. אם רק היית יכול לקחת את גרינברג לאמן את הקבוצה כל העונה ואת דן שמיר לאמן את משחקי הנוט אווט אז היה לך את המאמן האידיאלי כנראה. השאלה אם עם דן שמיר תגיע בכלל למשחקים החשובים האלה. אני חושב שהוא מאמן מצוין אבל בו נגיד את האמת רוב הקריירה שלו כמאמן ראשי לא מרשימה כמו שמשתמש פה אמר יותר מקודם חודשיים טובים בירושלים, שבועיים טובים בבני השרון ואני הוספתי עונה טובה (כי אני חושב שהראשונה הייתה טובה) בחולון.

אוריאל לגרינברג יש אליפות וגמר גביע בשנה שעברה ומקום שני השנה והעפתם אותו. לדני פרנקו גם יש גביע. זה בהחלט חשוב את מי אתה עובר. לפעמים אתה זוכה בתואר רק כי מישהו עושה לך את העבודה ויש לך מזל. לא תמיד אתה זוכה בגלל שהקבוצה שלך גדולה או שאתה מאמן גדול. דני פרנקו זכה בגביע לא מעט בגלל שנהריה עשתה לו את העבודה ופינתה מהדרך את מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 10:22 pm 
Senior

ונראה לי שהזכרון שלך אוריאל בגד בך בגדול. התקציבים אז היו מהגבוהים בתולדות ירושלים, תקציבים אסטרונומים שלא מתקריבים לתקציב של השנה עד כמה שאני זוכר. בעונה הראשונה היו פה אוסטין, סליי, ג'נקינס, גולמץ שהוחלף במוריס וסגל ישראלי שכולל את חג'ג', טפירו, נאור (פצוע אבל היה בסגל), פניני. הזרים הרוויחו 500-900 אלף דולר. זה כל הזרים של הפועל ירושלים ביחד אולי השנה מרוויחים כמו אוסטין אחד. בשנה אחרי היו פה שחקנים לא פחות יקרים, ממכבי הגיעו ארנולד וששון בסכומי כסף גבוהים מאד, סלוטר, ראמל קרי. הלוואי על ירושלים שהתקציב בשנה הבאה יהיה קרוב לתקציבים שהיו לכם אז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:29 pm 
Hall of Famer

נראה לי שאתה מאד מגזים עם זרים של 900 אלף דולר. זה סכומים של פארקר, ניקולה, שאראס וגם אם מורידים את האפקט של בנק פנאן, זה עדיין תקציב של זרים מאד מכובדים ביורוליג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:32 pm 
Junior

ממה שאני זוכר דיברו על שלושת הגדולים(ג'נקינס,מייסון ואוסטין) בסדר גודל של 450-650 אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:33 pm 
Senior

זה סדר הגודל של מה שאוסטין הרוויח עד כמה שאני זוכר\יודע בסביבות 800-900 אלף דולר לעונה. הוא היה הכי יקר. מייסון, ג'נקינס וסליי הרוויחו בסביבות ה500-600 כל אחד, ובגלל זה אמרתי 500-900. ככה או ככה כל הזרים ביחד של ירושלים השנה מרוויחים בסביבות ה 750 אלף דולר (וזה כולל רייט) רק בשביל הפרופורציה.

אנחנו מדברים על ימי ארקדי וכספים מאד גבוהים שנשפכו על זרים. מייסון היה זר מאולימפייקוס ביורוליג, ג'נקינס היה זר של יורוליג וגם סליי הגיע אחרי ששוחרר מאיזה קבוצת יורוליג אני חושב.

מזכיר לך שהם גם נתנו בזמנו הצעה לדעתי למרקוס בראון באיזה מיליון דולר. ארקדי לא היה הכי שפוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:40 pm 
מנהל פורום

סליי ומייסון היו בעונה של ארז,בעונה של דנשה כבר לא היה כסף בשבילם, למעשה מהסגל הנוצץ של ארז נשאר רק אוסטין
ג'נקינס הגיע באמצע העונה בגרושים, זאת הייתה העונה שגיידמק הבטיח אבל לא קיים, ועדיין הוא היה רחוק ריבאונד הגנה מדאבל בליגה הישראלית ורבע גמר יורוקאפ
עונה אחרי זה, העונה שהוא התפוטר באמצע אחרי שלקח גביע מופלא, הייתה צניחה בתקציב, היה צריך להחזיר חובות

עדיין אני בדעה שגרינברג היה צריך להמשיך, ושהפיטורין הם פאניקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:41 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
ונראה לי שהזכרון שלך אוריאל בגד בך בגדול. התקציבים אז היו מהגבוהים בתולדות ירושלים, תקציבים אסטרונומים שלא מתקריבים לתקציב של השנה עד כמה שאני זוכר. בעונה הראשונה היו פה אוסטין, סליי, ג'נקינס, גולמץ שהוחלף במוריס וסגל ישראלי שכולל את חג'ג', טפירו, נאור (פצוע אבל היה בסגל), פניני. הזרים הרוויחו 500-900 אלף דולר. זה כל הזרים של הפועל ירושלים ביחד אולי השנה מרוויחים כמו אוסטין אחד. בשנה אחרי היו פה שחקנים לא פחות יקרים, ממכבי הגיעו ארנולד וששון בסכומי כסף גבוהים מאד, סלוטר, ראמל קרי. הלוואי על ירושלים שהתקציב בשנה הבאה יהיה קרוב לתקציבים שהיו לכם אז...
גולמאץ לא הוחלף במוריס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:46 pm 
Senior

צודק, סליי הוחלף בו. התבלבלתי בינהם.

אוריאל העונה הראשונה של שמיר הייתה עדיין עונת גיידאמק והכסף שהוא נתן (3 שנים מראש) למעשה גם בעונה השנייה היה הרבה מאד כסף מהכסף שהוא עדיין נתן. בירושלים בעונה שאחרי אדלשטיין היו עדיין אוסטין בסביבות ה800-900 אלף דולר, סליי במעל חצי מיליון דולר, גולמאץ בהרבה מאד כסף, אד קוטה בכסף גדול (שהוחלף בג'נקינס), והיחידי שהיה זול היה באוורס שהוחתם לפני ששמיר הגיע לקבוצה בכלל. וזה בלי לדבר על הישראלים החתומים שם כמו שאמרתי כבר. גם בעונה שאחרי הגיעו ארנולד בסביבות 400 אלף דולר לישראלי, ששון באיזה 200-250 אלף דולר, סלוטר וקארי בסכומים גבוהים. התקציב אולי ירד אבל לא היה קרוב למשהו שיש לירושלים בשנים שאחרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:50 pm 
Hall of Famer

אני לא זוכר איפה אוסטין שיחק לפני ירושלים, אבל הניסיון שלו בטופ האירופאי נגמר ממש בכי רע. עונה לפני שהגיע לירושלים הוא שיחק בביילה האיטלקית. מייסון אכן היה באולימפיאקוס שנה קודם ואני מאד החזקתי ממנו, אבל אסור לשכוח שזאת הייתה אחת מהקבוצות הפחות מושקעות של אולימפיאקוס, קבוצה שניצחה 4 משחקים מתוך 14 בשלב הראשון ולא עברה לשלב השני. לא בדיוק טופ יורוליג, כפי שהשם אולימפיאקוס מרמז. סליי הגיע כפוטנציאל מהאן.בי.איי, אבל אחד ששיחק דקות מאד מועטות, כשחקן קצה רוטציה. ג'נקינס כנראה היה השחקן עם הרזומה המרשים מכולם, עם עבר בקבוצות כמו רומא (לצד אנתוני פארקר), א.א.ק אתונה ועונה על הספסל של דטרויט ממנה הוא עבר לירושלים.

עדיין קשה לי להאמין שירושלים נתנו משכורות לזרים כמו קבוצת טופ 16 ביורוליג, בעיקר שהזרים לא היו במעמד הזה בדיוק. לא זוכר שגם דיברו על תקציבים כאלו בזמן אמת. דיברו על תקציבים גדולים מאד, אבל לא בכיוון הזה. לפי מה שאני זוכר, יותר בכיוון של 300 אלף, 250 אלף.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 09, 2014 11:57 pm 
Senior

עמוס אתה לא בכיוון. אלו היו הסכומים, 500-600 אלף דולר במינימום. ירושלים הייתה שם קטן סה"כ בשביל למשוך שחקנים מהמקומות האלה היה צריך לתת הרבה מאד כסף אין מה לעשות. בדיוק כמו שניסו לפתות את בראון לבוא בזמנו. התקציבים של ירושלים באותו הזמן היו בסדר גודל של 10 מיליון דולר. דובר על משהו כמו 15 מיליון דולר שארקדי נתן לקליין בהפקדה מראש כי הוא לא רצה להחתים שחקנים על חוזים כאלה בלי להיות בטוח שיקבל את הכסף, ושארקדי רצה להחתים שחקנים בכסף יותר גדול, אני זוכר שסיפרו שהוא אמר לאדלשטיין תביא שחקנים במיליון דולר אבל אני רוצה אליפות. לא היה אכפת לו מהכסף והם ניצלו את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:01 am 
Hall of Famer

עמוס, למיטב זכרוני ההערכות שלו אמנם מוגזמות מעט, אבל קרובות יותר למציאות (כלומר, למה שנטען בתקשורת, זה לא שראיתי את החוזים בעצמי). לפחות לגבי אוסטין.

מצד שני, סלוטר לא זכור לי כשם מרשים או יקר במיוחד. למעשה, אני עדיין די נדהם מהמעמד שהוא רכש לו בשלוש השנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:10 am 
Senior

http://sports.walla.co.il/?w=/7/951387

הנה כתבה מהקיץ של אחרי העונה הראשונה, העונה שאנחנו מדברים עליה. לפי הכתבה אוסטין 800, גולמאץ וסליי 400 כל אחד, באוורס 200, וזה לפני ההחתמה של קוטה (שגם היה בסביבות ה400 נגיד).

אלו סכומים שהלוואי על ירושלים כמו שאמרתי. השנה כל הזרים ביחד לא הרוויחו מה שאוסטין הרוויח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:38 am 
Hall of Famer

אז קודם כל בכתבה מדברים על תקציב של 7 מיליון, קצת שונה מ-10 מיליון שדיברת עליהם. דבר שני לפי מה שאני מבין מהכתבה שמדובר על סכומי ברוטו, כשאני מדבר, כמו שמדברים תמיד בכדורסל האירופאי, על סכומי נטו. אז בנטו זה יוצא לאוסטין כ-600 אלף דולרים, בעוד שהאחרים בכיוון ה-300 אלף. עדיין גבוה ממה שאני זכרתי, אבל יותר בכיוון מאשר הסכומים שאתה דיברת עליהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:48 am 
Senior

עמוס לא מדובר על סכומים ברוטו בכתבה מדובר על סכומים נטו בדיוק כמו שמדברים באירופה, בדיוק כמו שאנחנו מדברים ולמעשה כל פעם שכותבים סכומים בתקשורת תמיד מדברים על סכומים נטו. לא יודע מאיפה הבנת שמדובר בסכומים ברוטו.

הנה כתבה נוספת מהארץ שם מדברים על 850 אלף דולר נטו:
http://www.haaretz.co.il/sport/1.1413830

תזכור הסכומים שם זה גם שנה אחרי, בשנה לפני השחקנים היו עוד יותר יקרים, קרי ג'נקינס ומייסון כמו שאמרנו. בשנה שאחרי ירד התקציב קצת אולי (ועדיין גבוה מאד).

אפילו בכתבה מדברים על זה שהם פנו לכל שחקן ישראלי טוב (בורשטיין, בלו) ואף אחד לא נפל על כסף. ושאין להם מגבלה על ההחתמה של הזר האחרון (שבסוף היה קוטה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 7:49 am 
Hall of Famer

בכתבה הראשונה היה כתוב כמה הזרים עולים להפועל ירושלים, אז הנחתי שמדובר על ברוטו. אלו היו בדיוק השנים שבתקשורת הספורט עשו סלט מהברוטו והנטו והכול בהתאם לאינטרסים של מי שהעביר את הסכומים.
נכון שירושלים פנו לשחקנים ישראליים כמו בורשטיין ובלו, אבל הסכומים שהם הציעו היו נמוכים ממה שמכבי שילמה. 400 אלף לבורשטיין זה שכר נמוך לעומת מה שהוא קיבל במכבי, שהיה חצי מיליון וצפונה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 8:23 am 
Freshman

Luiscola כתב:
THE G1 כתב:
כמו שאמרתי לאורך כל העונה: הייתי משאיר את כל הסגל להוציא את דופרי ומנסה להחזיר את החרדל.

אנשים פה כנראה לא מבינים את הבעיתיות בשילוב של יותם את קיצ'ן בחוק הרוסי, זה תוקע את ההתקפה כי אין מי שיכול לייצר לעצמו בקו האחורי, זה מוגבל מאד גם בקליעה מבחוץ. אי אפשר לבנות על יותם ככינור ראשון לשום מטרה במגרש. לא לחדירה, לא לקליעה מבחוץ, לא לניהול משחק. לכל אחד מהאספקטים האלה חייב שיהיה אלפא דוג ויותם יהיה אופציה שנייה-שלישית. גם אם ונניח שהפועל ישתדרגו עם סמול סקורר שמייצר לעצמו משאיר זה עדיין משאיר אותנו עם הרכב בעייתי שבקלות אפשר לכווץ נגדו את ההגנה.

לגבי השילוב הבעיתי של יותם וקיצ'ן מסכים איתך לגמרי. והאמת הייתי מעדיף לראות את יותם עולה מהספסל לפחות לפעמים.
נראה לי שלמרות זאת בשם ההמשכיות לפחות יש מקום להשאיר את קיצ'ן ולחשוב על ישראלי טוב לעמד של יותם שיכול לתת קצת יותר איום בחדירה וקליעה.
בנוסף, בעיניי על רייט צריכים להילחם והוא שווה כל דולר, בפרט לאור הבעייתיות של קיצ'ן את הלפרין. לדעתי לא מעריכים עד כמה הוא טוב. שים לידו עוד גארד מאיים ויש לך קו קדמי קטלני. שחקן כמו רייט במכבי היה פורח. הוא לא נופל מהיקמן כהוא זה.
והחובה להשאיר אותו מקבלת משנה תוקף אם בטעות את דאנקן לא יצליחו להשאיר. לדעתי ההצלחה וההישגים בשנה הבאה תלויה רבות בהצלחה להשאיר את הצמד הזה (בלי לפשוט רגל..), הם (ואליהו בשל היותו ישראלי ולמרות הגויאבות.. :ne_ne_ne: )היחידים שיהיה מאד מאד קשה למצוא להם מחליפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 8:31 am 
Freshman

קוף ירוק כתב:
הלגלוג הוא לא כי הם החליטו להפרד מהמאמן אלא על זה שהם כל הזמן מצהירים על דרך וכל מיני קישקושים, הם גם התרברבו לדעתי בתחילת העונה בהחתמה של מאמן לשלוש שנים וכו'. והופ מסתבר שהנהלה הולכת והנהלה באה אבל ירושלים לעולם נשראת כמו שהיא.

חוץ מזה להגיד שגרינברג נכשל השנה? הבנאדם היה ראש בראש על המקום הראשון עד הרגע האחרון, רבע גמר יורוקאפ ונפל בחצי גמר אחרי שנפצע לו הגבוה הזר והישראלי המוביל (גם הוא בעמדות הפנים). קצת פרופורציה.

המועדון הזה לא הגיע לגמר 7 שנים ברציפות כשכל המועמדים להחליף את אותו גרינברג גם כן לא הצליחו להגיע לגמר בנקודה זאת או אחרת ועשו את זה בתקציבים גבוהים יותר.

אני חושב שלא נכון לבדוק את הדברים רק בהסתמך על התוצאות. אין ספק שניהול המשחק של גרינברג לוקה בחסר!
לי למשל לא ברור למה גרין בקושי קיבל דקות חלק גדול מהעונה. למה אדם ורפי הושבתו בחצי השני של העונה בפרט כשהלפרין נרדם שוב ושוב.
למה לקח כ"כ הרבה זמן לשחק על דאנקן ועוד ועוד.
עם כל הרצון להמשכיות ועם היתרון הגדול של מאמן שלא מבין את המילים תתפטר תתפטר תתפטר וכו'...הוא לא האיש המתאים ואם יש הזדמנות להביא את דן שמיר או קטש אני מעדיף אותם ללא ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 8:36 am 
Freshman

THE G1 כתב:
באמת שלא מבין את ההתלהבות הגדולה להביא את דן שמיר,לאורך הקריירה שלו הייתה לו התעלות של מספר חודשים עם קבוצה עם תקציב די גדול בעונה הראשונה שלו כמאמן ראשי,שבוע אחד טוב בעונה השניה ושבועיים טובים עם בני השרון.

לא ראיתי כדורסל יוצא דופן מבני השרון מעבר לזה או מחולון בעונות שלו שם.

מעניין, סתם מסינה בחר להביא אותו לידו..
סתם הוא האיש הכי קרוב לדיויד בלאט..
סתם פיני גרשון מעולם לא ליכלך עליו..
אני מכיר את דן מילדותו, הבחור יודע מה הוא עושה ומסוגל להביא הצלחות בטח בפרויקט כמו שיש בהפועל.
הוא מקצוען ומשקיען ובהחלט ה"דבר" הכי קרוב לדיויד בלאט שאפשר לקבל.
אני בעדו:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 9:35 am 
Sophomore

לפי ערוץ הספורט פרנקו קטש ודן שמיר מועמדים
http://sports.walla.co.il/?w=/151/2753958

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 10:54 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אז קודם כל בכתבה מדברים על תקציב של 7 מיליון, קצת שונה מ-10 מיליון שדיברת עליהם. דבר שני לפי מה שאני מבין מהכתבה שמדובר על סכומי ברוטו, כשאני מדבר, כמו שמדברים תמיד בכדורסל האירופאי, על סכומי נטו. אז בנטו זה יוצא לאוסטין כ-600 אלף דולרים, בעוד שהאחרים בכיוון ה-300 אלף. עדיין גבוה ממה שאני זכרתי, אבל יותר בכיוון מאשר הסכומים שאתה דיברת עליהם.

אני זוכר בזמנו בגלובס שפירטו את משכורות השחקנים והתקציב. ממה שזכור לי בעונה הראשונה אל ארקאדי התקציב היה 7.7 מיליון דולר ומריו אוסטין חתם ל2 עונות תמורת 1.5 מיליון דולר נטו(750K לעונה).בעונה ה-2 התקציב ירד לכ6.5 מיליון דולר ובעונה ה-3 :6 מיליון דולר.(ארז אימן בעונה הראשונה ושמיר ב2 העונות שלאחר מכן)

התקציב העונה של ירושלים היה 5.5 מיליון דולר והוא אמור לעלות לסביבות ה7 מיליון דולר בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:34 pm 
Hall of Famer

נערך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], נביא בעירו ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: