סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 11:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סטרלינג מתבטא
הודעהפורסם: ג' מאי 13, 2014 6:43 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
sir charles כתב:
סטרלינג כמובן גם טועה ומטעה כשהוא אומר שמג'יק חטף איידס. מג'יק נדבק בנגיף ה-HIV ולא חלה במחלה האיומה עצמה.
כל הראיון הזה של סטרלינג מעורר תחושת קבס. הבנאדם הזה עם הטון היללני שלו פשוט יצור דוחה.

מגי'ק נושא את הנגיף כבר יותר מ20 שנה ורק בזכות קוקטליים שעולים מיליוני דולרים הוא לא נדבק במחלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 13, 2014 7:24 pm 
Hall of Famer

רדטי, אתה לא צריך לשלם מליונים בשביל לחיות כיום עם הנגיף מבלי שהוא יהפוך למחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 13, 2014 8:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה לא משנה אם הוא שותה קוקטיילים שעולים מיליונים, פינה קולדה או שתן של חד-קרן... הוא לא חולה איידס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 4:51 am 
Hall of Famer

מרק קיובן על דעות קדומות

http://youngcons.com/dallas-mavericks-o ... s-because/

וסטיבן א סמית מסביר ומצדיק ביופי של וידאו
http://youngcons.com/stephen-a-smith-re ... statement/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 9:32 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
מרק קיובן על דעות קדומות

http://youngcons.com/dallas-mavericks-o ... s-because/

וסטיבן א סמית מסביר ומצדיק ביופי של וידאו
http://youngcons.com/stephen-a-smith-re ... statement/

:co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 1:09 pm 
מנהל פורום

דיברנו על תשואה נאה עד נאה מאוד של סטרלינג על הנכס הנקרא קליפרס, בהנחה שהוא ימכר ב550 מיליון דולר
ההנחה התבררה כלא מבוססת
ההצעות הראשונות שהתקבלו הן על סך 1-1.2 מילארד

האיש בן שמונים, מה בדיוק הוא יעשה עם הכסף הזה?
מי שמחייך עכשיו זה כנראה הילדים שלו, הרבה יותר קל להתחלק במזומנים מאשר בקבוצת כדורסל

מצד שני הוא אמר שבניגוד לכושים היהודים דואגים אחד לשני, בהגיעם לגדולות

אז אני פונה אל הלב היהודי של סטרלינג ואומר, מה אני? לא יהודי? 2.5 אחוז ממחיר המכירה אחרי מס, ואני מעיד קבל עם ועדה שאכן יהודי הדואג לעניי עמו אתה

http://sports.walla.co.il/?w=/175/2750989

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 11:27 pm 
מנהל פורום

למה למכור ב1.2 מילארד אם אפשר ב1.8?

באלמר מציע 1.8
http://m.sport5.co.il/Pages/Article.asp ... eId=169898

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 7:48 am 
Junior

זה טוב, לא?
כלומר עכשיו הוא יוכל לנסוע לוגאס ולזיין מכל צבע ומין שיבחר וכולה זה יעלה לו איזה אלף דולר לסוף שבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 9:59 am 
Hall of Famer

הרבה יותר מאלף דולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 10:07 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
רק לי זה נראה כמו סוג של משחק כפול של הסטרלינגים ?
מצד אחד שלי מכריזה על דונלד כבלתי כשיר ומוכרת את הקבוצה בסכום עתק.
מצד שני דונלד נכנס בליגה חזיתית משפטית. הוא מצידו יכול לטעון שהוא כשיר ושלשלי אין סמכות.
התוצאה תהיה שהקבוצה תהיה באויר, ולסטרינלגים יש עכשיו סכום ברור לתבוע את הליגה עליו.
בכל אופן, אם המכירה באמת סופית, אז טוב שסוף סוף יש בעלים שמכניס לקליפרס קצת שפיות ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 2:46 am 
Senior

ודים כתב:
Pistol Pete כתב:

בכל אופן, לדעתי לא משנה מי יותר גזען כמו שמשנה מי מפלה אנשים.
יכול להיות שהיינו צוחקים היום על תורת הגזע של היטלר ומתייחסים עליו כאל ליצן, וכנ"ל לגבי הסטיגמות על היהודים לאורך ההיסטוריה, אילו לא היו להם השלכות אופרטיביות.
הסטירלינג הזה הוא "בעל המאה". לא בטוח כמה שהוא אפילו גזען או יותר פחדן, ופוחד ממה יגידו הגזענים האחרים סביבו.

אין דבר כזה. מי שיש לו דעות גזעניות בצורה ברורה, אז בסוף זה יתבטא גם במעשים שלו, באופן מודע ותת-מודע, ואם זה מישהו שנמצא בתפקיד בעל השפעה אז כמובן בעקיפין הדעות שלו יובילו לכך שאחרים יפלו על בסיס גזע.
השימוש שלך במושג "השכלות אופרטיביות" מזכיר לי קצת סטודנט נחמד וקצת ברברן שעושה איתי סמינר, וכל שיעור אומר לפחות 3-4 פעמים את המילה נרטיב.
אז אם היטלר לא היה אחראי על הרג של מיליוני יהודים, אז את חושבת שזה בסדר שהוא חושב שיהודי נחות מאדם ארי בכל דבר? שמראש יזרקו קורות חיים של יהודים לפח, כמו שזורקים היום קורות חיים של ערבים או איתיופים, כי הרבה ה"איתיופי הממוצע" יהיה עובד פחות חכם. זה מבחינתך לא השלכות אופרטיביות?

מבחינתך מנהל בנק שמאמין ששחורים מטומטמים, אבל טוען שמתייחס לכולם באופן שווה זה בסדר, לא? הבעיה שמתי שהוא צריך לאשר הלוואה גדולה באותם תנאים לזוג לבן ולזוג שחור, הוא ייטה לסרב לזוג השחור כי בתוך תוכו הוא מאמין שהם מטומטמים והסיכוי להחזר הללוואה יהיה נמוך יותר.

גם לזרוק קו"ח זאת השלכה אופרטיבית. פחות גרועה מרצח כמובן... :roll:
וגם להדיר אנשים ממגרשים זאת השלכה אופרטיבית.
לעומת זאת אין לי שום עדות לכך שהחלטות שלו כמאמן הושפעו מהדעות הקדומות שלו למשל.

דעות קדומות זה לגמרי טבעי. בזה שתגיד לעצמך שמוסרית זה לא טוב, לא תפתר מהן. האם יהיו לך יותר או פחות, זה תלוי בניסיון החיים שלך. והדבר הנכון שאתה יכול לעשות זה להסתיר אותם, ובנקודה הזאת גרשון יצא דפוק.
אבל יש אנשים שהדעות הקדומות שלהם זה בתאוריה, כי בסופו של דבר כאשר במציאות נתקלים בבן אדם, שופטים אותו לפי מי שהוא ולא לפי הדעות הקדומות. רק אם במקרה גם תואם איזה דעות קדומות (וזה לא נדיר...), רק אז יש מאצ'ינג בראש בין המציאות לדעה הקדומה, שמחזקת את הדעה הקדומה, אבל עדין בתאוריה.
ולזה צריך ואפשר לשאוף : להיות מסוגל לשפוט אדם לפי מי שהוא, גם אם יש לך דעות קדומות. מעבר לזה, זה רק לרמות את עצמך ואחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:23 am 
Hall of Famer

את באמת מאמינה שלבן אדם יש דעות קדומות והוא מצליח לשים אותם באיזה מגירה ולהחליט עניינית. או אם נגיד את זה יותר ברור, האם את חושבת שבן אדם שמשוכנע שכל היהודים הם רודפי בצע וכסף, יראה קורות חיים של יהודי במשרה שעוסקת בענייני כסף ואמון ויגיד לעצמו, כל היהודים הללו רודפי בצע, אבל אני אקח את היהודי הזה? השאלה היא למה הכוונה כשאת אומרת שדעות קדומות זה טבעי. אם את מתכוונת שהרבה מאד אנשים מחזיקים בדעות קדומות, אז את כמובן צודקת, אבל זה לא אומר שזה בסדר לקבל אנשים עם דעות קדומות. להיפך, צריך להילחם בהן. אם את מתכוונת שטבעי=לגיטימי שלבן אדם יש דעות קדומות, אז פה אנחנו כל כך חלוקים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:08 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ב"הדבר הנכון לעשות זה להסתיר אותן" את מתכוונת ללא לדבר עליהן בגלוי או לא לפעול לפיהן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:33 am 
Senior

ראובן כתב:
ב"הדבר הנכון לעשות זה להסתיר אותן" את מתכוונת ללא לדבר עליהן בגלוי או לא לפעול לפיהן?

גם וגם. אחד כלפי חוץ ואחד כלפי פנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:38 am 
Senior

עמוס לב כתב:
את באמת מאמינה שלבן אדם יש דעות קדומות והוא מצליח לשים אותם באיזה מגירה ולהחליט עניינית. או אם נגיד את זה יותר ברור, האם את חושבת שבן אדם שמשוכנע שכל היהודים הם רודפי בצע וכסף, יראה קורות חיים של יהודי במשרה שעוסקת בענייני כסף ואמון ויגיד לעצמו, כל היהודים הללו רודפי בצע, אבל אני אקח את היהודי הזה? השאלה היא למה הכוונה כשאת אומרת שדעות קדומות זה טבעי. אם את מתכוונת שהרבה מאד אנשים מחזיקים בדעות קדומות, אז את כמובן צודקת, אבל זה לא אומר שזה בסדר לקבל אנשים עם דעות קדומות. להיפך, צריך להילחם בהן. אם את מתכוונת שטבעי=לגיטימי שלבן אדם יש דעות קדומות, אז פה אנחנו כל כך חלוקים.

לא, אני לא באמת מאמינה. בטח לא כאשר מדובר בדעות קדומות שיש בהן שנאה/קנאה. שינאה מעוורת ומשפיעה עליך רגשית. למרות זאת, בן אדם שמודע לעצמו, יכול לעבוד על עצמו כדי לנסות להיות אובייקטיבי ולפעול לפי עובדות (כמו שעושים שופטים)
במקרה של גרשון, לא מדובר בשינאה.

מה זה אומר לא לקבל אנשים עם דעות קדומות? לכולם יש דעות קדומות. מה אם הם שומרים אותם לעצמם? הרי זה לא אומר שהם לא עלולים להשפיע. אז אתה מציע שגם בן אדם ששותק לגביהם, אז בשל ההשפעה אפשרית של דעות קדומות, צריך לחקור בן אדם במכונת אמת, כדי לגלות האם הן קיימות ולחשוף אותן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:16 pm 
מנהל פורום

אבל פיסטול, זה כמו שאני אגיד שאני חושב שצריך להימנע משוחד, כלומר גם לא לקחת אותו וגם להסתיר את מה שלקחת אם לקחת. אלה לא שני פרמטרים שקולים בכלל ככה שלכרוך אותם יחד פשוט הופכים את ההודעה שלך לבלתי מובנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 3:04 pm 
Senior

ראובן כתב:
אבל פיסטול, זה כמו שאני אגיד שאני חושב שצריך להימנע משוחד, כלומר גם לא לקחת אותו וגם להסתיר את מה שלקחת אם לקחת. אלה לא שני פרמטרים שקולים בכלל ככה שלכרוך אותם יחד פשוט הופכים את ההודעה שלך לבלתי מובנת.

האנלוגיה היותר נכונה היא להסתיר שבמקום מסויים בא לך לקחת שוחד, ולהימנע מלקחת שוחד.

והנה טור שמדגים את הבעייתיות בצורה שבה מתעסקים בעיניין הגזענות:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4525054,00.html
אז שמעון מזרחי לא הגיב כמצופה למשמע דבריו של טירה. ומסכימה שהיה צריך להגיב, למען הפרוטוקול. ועדין, ברור לי שבמקרה של שמעון מזרחי מדובר במעידה שלא מעידה על דעותיו ועל שום דבר אחר. יותר מזה, האימרה היא הרי גם ביקורת נגדו : נגד המדיניות הלא גזענית שלו במכבי.
הרי הוא ומכבי לאורך שנים תרמו למעמדו של הכדורסלן האמריקאי השחור באירופה יותר מכל מועדון אחר, מאז שרוב הקבוצות האירופאית לא החזיקו אמריקאים.

יותר מזה, גם טירה כנראה שלא באמת התכוון לצאת נגד "כושים", אלא התכוון ללא ישראלים באופן כללי. כנראה שהוא לא דיבר מתוך זילזול, או חוסר רצון לראות זרים בכלל, אלא מתוך רצון לראות ישראלים, ולו אחד בהרכב המרכזי. אני אומרת את זה כי גם במקום שבו ראיתי הקרנה של הגמר, היו הערות דומות מאוד. מבחינת הדוברים, הצבע עור היא בסך הכל תכונה שמבליטה ויזואלית את היעדרותם של ישראלים (למרות שבלו וטיוס מתאזרחים), ולא מתלווה אליה שום קונוטציה של נחיתות.
כאשר אתה בתפקיד רשמי, ומדבר מול הרבה אנשים, אתה חייב להיות מודע לבחירת המילים שלך. אני אפילו לא מצליחה להבין איך בן אדם בתפקיד כזה יכול לרגע לשכוח מי הוא, איפה הוא, ולהיכשל דווקא בנקודה שהיא נמצאת אולי בטופ של הפוליטיקל קורקט העולמי.

מזרחי כבר שמע אלפי פעמים ביקורת על אי שיתוף ישראלים, הבין את הכוונה של טירה, והתעלם מזה התעלמות אוטומטית. אמר לו "תודה רבה" וימשיך בשלו : להביא זרים, כולל שחורים, למכבי. תגובה הרבה יותר מכובדת מאשר הפוליטיקאים שתופסים טרמפ על המקרה, ובכך רק מלבים שינאה וגזענות, כמעט יש מאין.

בכל אופן, טירה הביא את ההתנפלות עליו על עצמו (גם אם ההתנפלות על טירה לא משרתת נאמנה את הציבור שכביכול מנסים לגונן עליו במקרה הזה). אבל ברגע שצובעים את מזרחי בגוון גזעני, זאת כבר צביעות ברמה אחרת, שמעידה על הרבה דברים דפוקים בגישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:35 pm 
Hall of Famer

בן אדם שמודע לעצמו לא מחזיק בדיעות, שכפי שמן, כך הן, קדומות. הוא מבין שאי אפשר להכליל סטריאוטיפים על קבוצה של אנשים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 12:51 pm 
Senior

סטרלינג שינה את דעתו, מסרב למכור ואף יגיש תביעה נגד ה NBA וסילבר.

לי, ההדיוט, הטענות שלו נשמעות משכנעות והפרשה והולכת והופכת להיות צרה צרורה על ראשו של סילבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 1:16 pm 
מנהל פורום

"אולי העמדה שלי לא פופולרית" זה אנדרסטיימנט יפה בהתחשב בכך שהוא אאל"ט נבחר לא מזמן לאיש השנוא ביותר בארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 1:24 pm 
מנהל פורום

האיש בן שמונים, הוא יכול להתפגר כל רגע באמצע הקמפיין המטופש הזה שלו
זה בטח לא עניין של כסף, כי כשיש לך מילארד דולר כבר לא משנה אם יש לך 1 מילארד אחד או 3 מילארד בבנק
בטח בגיל שמונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 2:00 pm 
Senior

נראה לי שהוא מסוג האנשים שחיים בשביל לריב.
כל עוד הריב הזה יימשך הוא פשוט לא ימות, גם בגיל 127

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 10, 2014 2:19 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
מאחר ש:
א. דונלד סטרלינג הוא לא באמת הבעלים של הקליפרס, הקליפרס הם בבעלות קרן משפחתית (טריק מס נחמד של עשירים) שהמוטבים שלה הם סטרלינג ואישתו.
ב. סטרלינג הוכרז כלא כשיר בשל אלצייהמר, ואשתו כרגע היא בעלת השליטה היחידה בקרן.
ג. אשתו חתמה על indeminity מול הNBA, מה שאומר שהקרן עצמה תשלם כל נזק שיגרם לליגה מתביעה של סטרלינג.

אז כל העניין מזדקק להאם בית משפט יהפוך את עניין אי הכשירות ויחזיר לו שליטה בקרן.

הנה כתבה מעניינת מהטיימס בעניין, לפני ההתפתחות האחרונה אבל בהחלט מבהירה מאד את המצב:
http://www.nytimes.com/2014/06/10/sport ... ml?hp&_r=0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], עופר האדום ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: