סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 9:46 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 256 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 9:54 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
השיטה מגעילה, אמרו לפני ואומרים אחרי.
אם הייתה סדרה איזה תענוג זה היה, לכולם.

נתון מדהים שפספסנו - דונטה עם מדד +- של 10- !
רודריק 17+ ב-23 דקות בלבד
עידו 12+

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 9:57 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מי אמר לפני? לא כאן בפורום. מבעלי התפקידים בחיפה, אני מתכוון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:01 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
"נתתם לנו בראש"? זה נצחון שכולו הפסד. כשמשחקים על הפרש אין מטיבציה מיוחדת לנצח משחק ספציפי, הדבר החשוב הוא ההפרש. אף פעם לא הבנתי קבוצות שגאות שניצחו כשלא הגיעו להפרש, ברוב הפעמים לקבוצה ה"מפסידה" ממש לא איכפת. בכדורגל האירופי, בטח כשמשתתפים בו קבוצות ישראליות, רואים את זה המון.
גם כאן, כשאתה בפיגור 2 במשחק נורמלי, מכבי הולכת חזק לחטיפה ואם לא מצליח - עושה עבירה ושולחת לקו. במשחק כמו אתמול, פיגור 2 הוא בעצם נצחון. כל צורת המשחק מתעוותת. מכבי התנהגה במהלך האחרון כאילו היא מובילה, ובצדק - היא בעצם הובילה.

אגב, מושבע, אתה עדיין נגד סדרות נורמליות?
אני חייב לציין שעם כל הסימפטיה, לראות את אנשי חיפה בוכים עכשיו על השיטה זה אחד הדברים הכי מצחיקים שיש. איפה הייתם כשמכבי צעקה נגד השיטה? (ואגב, היא מדברת נגדה גם אחרי המשחק)

באמת נצחון שכולו הפסד ראי ,אבל אחרי 65 הפסדים רצופים במשחקי חוץ למכבי תל אביב
להגיע עם הגב לקיר, להוביל (כמעט) כל המשחק ,להיות מרחק נגיעה מנצחון בסדרה (של 2 משחקים...) נותן המון גאווה
והאם אני נגד סדרות נורמליות ? וואלה לא יודע להגיד לך ,אני בעד שיטת הכרעה שתתן לקבוצה שלי את הסיכוי הטוב ביותר לנצח :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:05 am 
Hall of Famer

גאווה זה בסדר, יש לכם סיבה להיות גאים, אני לא אומר. על ההופעה, על הפייט, על האופי - קודוס על הכל. על התוצאה? למי איכפת הנצחון במשחק בודד בסידרה על הפרשים?
בכדורגל ראיתי בכמה מקרים קבוצות ישראליות גאות על נצחון בודד בפער שלא הספיק ולפעמים לא היה אפילו קרוב, כאילו לקבוצה השנייה באמת איכפת. למעשה הקבוצה השנייה בעיקר העבירה את הזמן או אפילו שיחקה בונקר (כמו פיינורד הגדולה נגד הפועל פ"ת בזמנו) ולא היה איכפת לה ההפסד המינימלי. ככה זה השיטה הזו. אף פעם לא הבנתי את זה. מה שווה הנצחון הבודד?

ולגבי הסדרות, הסידרה הזו הפסדתם כבר. בסידרה נורמלית כנראה הייתם עכשיו ב-1:1, ואנחנו - כלומר האוהדים של שתי הקבוצות וגם האחרים - היינו מרוויחים עוד שניים או שלושה משחקים גדולים. העיקר שעכשיו השחקנים שלכם בוכים על השיטה, איפה הייתם עד היום?

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ה' יוני 12, 2014 10:08 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:07 am 
מנהל פורום

בלי השיטות "ההזויות" האלה כמו הפיינל פור והפיינל טו והמשחק בית חוץ, לא היינו פה היום מתרגשים מאליפות דרמטית אלא ממשיכים לראות סדרות משמימות שנגמרות על האפס כמו שהיו לנו לפני שהתחיל הפיינל פור
הליגה הישראלית הייתה במוות קליני והמהלך הזה של קופל פשוט שינה את ההיסטוריה
התנגדתי למהלך כשהו התחיל, ועכשיו אני מתנגד להחזרת הסדרות, מוקדם מידי הפערים עדיין עצומים מכדי לקוות שיהיו כאן סדרות מעניינות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:09 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
גאווה זה בסדר, יש לכם סיבה להיות גאים, אני לא אומר. על ההופעה, על הפייט, על האופי - קודוס על הכל. על התוצאה? למי איכפת הנצחון במשחק בודד בסידרה על הפרשים?
בכדורגל ראיתי בכמה מקרים קבוצות ישראליות גאות על נצחון בודד בפער שלא הספיק ולפעמים לא היה אפילו קרוב, כאילו לקבוצה השנייה באמת איכפת. למעשה הקבוצה השנייה בעיקר העבירה את הזמן או אפילו שיחקה בונקר (כמו פיינורד הגדולה נגד הפועל פ"ת בזמנו) ולא היה איכפת לה ההפסד המינימלי. ככה זה השיטה הזו. אף פעם לא הבנתי את זה. מה שווה הנצחון הבודד?

ולגבי הסדרות, הסידרה הזו הפסדתם כבר. בסידרה נורמלית כנראה הייתם עכשיו ב-1:1, ואנחנו - כלומר האוהדים של שתי הקבוצות וגם האחרים - היינו מרוויחים עוד שניים או שלושה משחקים גדולים. העיקר שעכשיו השחקנים שלכם בוכים על השיטה, איפה הייתם עד היום?

במקרים של הכדורגל שהזכרת ,כנראה שאין סיבה
המקרה של אתמול הוא באמת מקרה נדיר שהפסדנו ויצאנו (איכשהו) מרוצים וגאים
מכל הסיבות שאנחנו ואתה הזכרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:09 am 
Hall of Famer

מה אתה אומר אוריאל. ספרת לאחרונה כמה מהסדרות של מכבי ברבעי הגמר + חצי הגמר השנה, נגד קבוצות יותר חלשות על הנייר מהיריבות שלה בגמר, לא נגמרו ב-3:0?
ואחרי שראית מה שראית אתמול אני באמת לא מבין את הפחד הגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:32 am 
Hall of Famer

וכמו שאפיק נסים חירבן לאילת את משחק 4, מורן רוט ויבזורי הרגו למכבי חיפה אליפות. מילא יבזורי, הוא היה בטילט, גם אם היה זורק עוד 10 זריקות פנויות זה לא היה נכנס. אבל רוט...שחקן מנוסה, עאלק. הזריקה שלו מחצי מרחק עם שעון כמעט מלא אחרי חטיפה של חיפה בדקת הסיום היתה פשוט פשע. אף פעם לא סבלתי אותו, ואתמול הוא הוכיח לי שוב למה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:40 am 
מנהל פורום

ראי
היה לך ספק לרגע שאילת לא תעבור אותכם בסידרה? לאילת בכלל הייתה קבוצת כדורסל אלמלא היה נפתח סיכוי ממשי לקחת אליפות בישראל? לעולם לא נדע, אבל הרציקוביץ', רוזן דורסמן (אני לא מכליל את אלון כי ייתכן שהוא בא בגלל הארינה ולא בגלל הסיכוי לקחת אליפות בישראל) לא היו כאן בתקופת הסדרות והנה הם כאן ולוקחים אליפויות.
השיטה הזאת בורסיה כזאת או אחרת חייבת להישאר עד שלא יהיו לפחות שלוש קבוצות שמגרדות את ה50% מהתקציב של מכבי, עד שמטרה הזאת לא מושגת אין מה לחזור לסדרות
בשנה שנתיים הראשונות הסדרות יראו יופי, אחרי 2-3 עונות שמכבי תקח את הסדרות שוב תתרוקן הליגה ממשקיעים. מאיפה אני יודע? לא יודע רק מסתכל על מה שהיה

נדב
יש מצב שהישראלים לוקים בפחד מכבי בזמן שהזרים שלא גדלו על המיתוס של מכבי פשווט משחקים את המשחק שלהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:41 am 
Hall of Famer

אוריאל, לגביי הסוג של פחד של הישראלים מול מכבי - אני חייב לומר שזה משהו שעבר לי בראש גם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:47 am 
Hall of Famer

אוריאל, תמיד יש לי ספק.
שוב, ההיתלות באלה בנוגע לפיינל פור הוא ספקולציה שלך ותו לא. אף אחד מהם לא הזכיר במילה את הפיינל פור/פיינל טו כסיבה לבואו, למעט חיים אוחיון - שעכשיו כנראה עוזב למרות ששיטת הגמר בלי ביתיות עוד נמשכת כל עוד לא הוחלט אחרת. דורסמן עזב וחזר. גם ג'ף רוזן נמצא פה עדיין לא בגלל השיטה, אלא בגלל האולם החדש והעזרה המוגדלת של העיריה. הוא כבר היה על סף עזיבה, עם כל השיטה הזו.
ואנחנו כאוהדי כדורסל ראינו עכשיו אולי דרמה גדולה, אבל הפסדנו סידרה שהייתה נותנת כנראה דרמה גדולה פי כמה ודינמיקה של סידרה שאין לה תחליף.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ה' יוני 12, 2014 10:49 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:48 am 
Hall of Famer

לא יודע לגבי פחד, אני לא כל כך אוהב ניתוחים פסיכולוגוסטיים. נניח יבזורי, הקיבוצניק החביב והלא מנוסה יחסית. אבל רוט? שחקן יקר, שהיה במכבי, מנוסה מאד, כבר זכה באליפות מולה. הזריקה האחרונה שלו לא היתה פחד, היא היתה טיפשות נטו. שחקן מפוחד גם לא לוקח 12 זריקות במשחק מעמדת הרכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:52 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Chauncey כתב:
מורן רוט כל כך מעצבן. לא חושב שראיתי שחקן בכושר כ״כ גרוע ביום כ״כ גרוע שלידו משחק כוכב-על והוא לוקח 2 זריקות כ״כ חשובות, בתחילת שעון, כנגד כל היגיון.

רוט גם קצת חצוף: "הקבוצה שמנצחת במשחק האחרון צריכה לקחת אליפות, זה חוק בכל העולם לדעתי, ידענו את זה בסוף העונה ולא נבכה" לי זה נשמע כמו התבכיינות כאילו רק בסיום המשחק הודיעו לו שהיתה סדרה על הפרשים... וזה אחרי שבראיון בתחילת העונה הוא טען שכל הריצה של מכבי בטופ 16 בעונה שעברה היתה בזכות הדקות הטובות שלו במשחק הבית מול פנרבחצ'ה.
shay כתב:
לא קשור למשחק עצמו: מה הטעם בריבוע שבמרכז האולם אם לא טורחים להראות בו הילוכים חוזרים?

אני שואל את השאלה הזו כל העונה ועדיין לא קיבלתי תשובה.
ארז כתב:
קצת הזוי שפרנקו לא קיבל מאמן העונה בישראל, הרבה יותר קל לקחת גביע ואליפות עם קבוצה של 20 מיליון $ , כך שההישג של פרנקו גדול הרבה יותר לטעמי.
הזוי שדונטה סמית לא קיבל מצטיין הגמר (כמו שהכריזו "המצטיין של 2 המשחקים יחד"), עם כל הכבוד לרייס שהיה ענק בראשון וטוב בשני.

מוזר, יש תחושה טובה אחרי המשחק כי חיפה פשוט הייתה ענקית, הקהל היה טוב, פשוט מולה עמדה קבוצה עם סגל שלא נגמר.

לגבי מאמן העונה - לא ברור כל כך אם הבחירה נעשתה מיד בסיום המשחק אבל היא לא הזויה, כי אם מתייחסים לעונה מתחילתה ועד לסיום הפלייאוף אז לא היה מאמן שבאופן מוחלט הרשים יותר מהאחרים. הפועל ת"א נראתה מצוין עד משחקי הבית העליון ופישלה ברבע הגמר עם יתרון ביתיות (ארזשטיין בחוץ), הפועל י-ם נראתה מצוין במהלך העונה אבל פישלה לחלוטין בסיומה (גרינברג בחוץ), אילת לא הרשימה העונה בלשון המעטה חוץ מבסדרה מול הפועל וקצת בזו מול מכבי (קטש בחוץ) ומכבי חיפה אמנם הגיעה לשיא בסוף העונה אבל נראתה רע בחלקים גדולים ממנה ובסוף לא שמרה על הצלחת (פרנקו בחוץ), מה שמשאיר אותנו עם בלאט ומכבי שפתחו את העונה לא טוב אבל התעשתו והציגו כדורסל טוב לאורך תקופה וגם אחרי נפילה במהלך העונה שוב חזרו לעצמם, סיימו את העונה במקום הראשון וזכו באליפות.

לגבי המשפט המודגש - הגזמת לגמרי! שתי הקבוצות הגיעו למשחק עם סגל של 9 שחקנים מובילים כאשר מכבי בלי אוחיון, לנדסברג לא כ"כ בעניינים אחרי הפציעה ואינגלס כמעט לחלוטין מחוץ לרוטציה, מה לעשות שהישראלים של חיפה פישלו בענק ברגע האמת... 11 נק' (1/10 מ-2, 3/13 מ-3, 0/2 מהקו) ומדד 8 ב-102 דקות לרוט/יבזורי/רייס/קוז'י/צוברוביץ יחדיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:56 am 
Freshman

shay כתב:
לא קשור למשחק עצמו: מה הטעם בריבוע שבמרכז האולם אם לא טורחים להראות בו הילוכים חוזרים?

למיטב ידיעתי זה לא שלא טורחים, זה שזה אסור.

למה ? אולי לראי הפתרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 10:59 am 
Hall of Famer

ודאי שאסור, וזה כך גם בכדורגל האירופי וגם במונדיאל זה יהיה כך לדעתי. גם ביורו הצעירות שהיה בישראל זה היה כך. הסיבה היא שלא רוצים לאתגר את החלטות השופטים בזמן אמיתי בהילוכים חוזרים בתוך המגרש ולהתסיס נגדם את הקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:04 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
ודאי שאסור, וזה כך גם בכדורגל האירופי וגם במונדיאל זה יהיה כך לדעתי. גם ביורו הצעירות שהיה בישראל זה היה כך. הסיבה היא שלא רוצים לאתגר את החלטות השופטים בזמן אמיתי בהילוכים חוזרים בתוך המגרש ולהתסיס נגדם את הקהל.

איך זה במנש? שם אין הילוכים חוזרים על הריבוע?
מה שעוד יותר מעצבן שלפעמים יש מהלך גדול שאתה מת לראות שוב ואי אפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:21 am 
Freshman

ומה כאשר החלטת השופטים נקבעת באמצעות הטלויזיה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:33 am 
Hall of Famer

גם אז לא מראים את זה לקהל. הם הולכים ורואים את זה במוניטור בצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:36 am 
Hall of Famer

שאלת חוקה: האם אפשרי היה אתמול להתחיל את המשחק כאשר התוצאה על הלוח היא 81:77?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:51 am 
Hall of Famer

לא בטוח שזו שאלת חוקה, בכל אופן משחקי בית חוץ מתנהלים עשרות שנים ולא חושב שהיה אי פעם משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:52 am 
Hall of Famer

אז חבל, היינו צריכים להיות אור לגויים אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:52 am 
מנהל פורום

nadav_hacohen כתב:
לא יודע לגבי פחד, אני לא כל כך אוהב ניתוחים פסיכולוגוסטיים. נניח יבזורי, הקיבוצניק החביב והלא מנוסה יחסית. אבל רוט? שחקן יקר, שהיה במכבי, מנוסה מאד, כבר זכה באליפות מולה. הזריקה האחרונה שלו לא היתה פחד, היא היתה טיפשות נטו. שחקן מפוחד גם לא לוקח 12 זריקות במשחק מעמדת הרכז.

כולנו נרצה או לא נרצה חיות פסיכוסומטיות, היכולות הפיסיות והשכליות שלנו מושפעות מהרגשות שלנו הגלויים והכמוסים
אז למורן רוט היו את הביצים לזרוק ולזרוק למרות הלחץ המטורף במשחק אבל הדיוק שלו היה גרוע כי כשאתה מנסה להוכיח משהו תוך כדי שאתה טעון רגשית הגוף והמוח מתפקדים ביעילות מופחתת
אולי זה לא המקרה, אבל אני לוקח כלל שידוע היטב ומחבר אותו עם תופעה שראו עיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:53 am 
Freshman

oren_80 כתב:
שאלת חוקה: האם אפשרי היה אתמול להתחיל את המשחק כאשר התוצאה על הלוח היא 81:77?

בחייך אורן, להחזיר את השעון ל-5 דקות ולהוריד 17 שניות לא הצליחו.......................

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:58 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
אוריאל, תמיד יש לי ספק.
שוב, ההיתלות באלה בנוגע לפיינל פור הוא ספקולציה שלך ותו לא. אף אחד מהם לא הזכיר במילה את הפיינל פור/פיינל טו כסיבה לבואו, למעט חיים אוחיון - שעכשיו כנראה עוזב למרות ששיטת הגמר בלי ביתיות עוד נמשכת כל עוד לא הוחלט אחרת. דורסמן עזב וחזר. גם ג'ף רוזן נמצא פה עדיין לא בגלל השיטה, אלא בגלל האולם החדש והעזרה המוגדלת של העיריה. הוא כבר היה על סף עזיבה, עם כל השיטה הזו.
ואנחנו כאוהדי כדורסל ראינו עכשיו אולי דרמה גדולה, אבל הפסדנו סידרה שהייתה נותנת כנראה דרמה גדולה פי כמה ודינמיקה של סידרה שאין לה תחליף.

למה הם פה? ת'שמע הם לא היו פה לפני שהתחילה השיטה, ומאז שהתחילה השיטה הם פה והרבה יותר מאי פעם

מה שראינו אתמול עם כל הכבוד למתח והעיניין זה קבוצה של 4 מיליון מול קבוצה של 20 מיליון, נראה לך הגיוני שקבוצה של 4 מיליון תקח סידרה מול קבוצה של 20 מיליון?
אין סיכוי
במשחק אחד, אולי
בשני משחקים? חיפה הגיעה הכי קרוב שאפשר, אבל איך זה נגמר כולם יודעים
גם אם קרה מקרה כזה בשנת 1993 הקבוצה עם ה20 יכולה בקלות לוודא שזה לא יחזור על עצמו ובאמת זה לא חזר על עצמו
סדרות זאת אחלה שיטה אבל לא מתאימה לליגה שלנו, עצוב אבל זה מה יש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 11:58 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
nadav_hacohen כתב:

כולנו נרצה או לא נרצה חיות פסיכוסומטיות, היכולות הפיסיות והשכליות שלנו מושפעות מהרגשות שלנו הגלויים והכמוסים
אז למורן רוט היו את הביצים לזרוק ולזרוק למרות הלחץ המטורף במשחק אבל הדיוק שלו היה גרוע כי כשאתה מנסה להוכיח משהו תוך כדי שאתה טעון רגשית הגוף והמוח מתפקדים ביעילות מופחתת
אולי זה לא המקרה, אבל אני לוקח כלל שידוע היטב ומחבר אותו עם תופעה שראו עיניי

גם אם כל מה שאתה אומר נכון, אין טיפה של הנחה למורן רוט על ההחלטות שלו אתמול. אפשר להחטיא ולשחק רע ושזה יתקבל כתוצאה של לחץ, ע"ע יבזורי. אבל לכפות את עצמך בהחלטות רעות כשאתה במשחק נוראי, זה משהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 256 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot], shmueliki, דניאל, עמוס לב ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: