סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 9:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 256 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:01 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
סתם שאלה שנזכרתי בה פתאום - בסוף הזמן החוקי, טרם השופטים סיימו את המשחק והייתה המולה ליד המזכירות,

מה לעזעזל עושה שם מר שמעון מזרחי ?
הוא חלק מהצוות המקצועי ??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:20 pm 
Junior

הייתי במשחק בנוקיה של ישראל נגד מונטנגרו (ההפסד הראשון אי פעם של הנבחרת הזאת) והראו הילוכים חוזרים (זכור לי במיוחד העבירה החמישית שכספי הוציא מפקוביץ שבהילוך החוזר היה נראה שלא היתה ולא נבראה).

גם בכדורגל האירופי (בצמפיונס לפחות) יש משקיף מטעם אופא ליד המפיק/במאי או איך שלא קוראים לו והוא אומר לו מה להראות ומה לא.

אופא לא רוצה שתהיה תסיסה בקהל שבמגרש נגד השופטים ולכן החלטות שנויות במחלוקת (ואפילו כאלה שרואים בבירור שהשופט צדק) הם לא מראים.

גולים בדרך כלל מראים וגם מהלכים מדי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:34 pm 
Freshman

אני אתחיל במסביב - שידור נוראי כמו שרק ערוץ 1 יודע להעביר. גם צוות השידור עצמו (הבנו את הקטע של 4 הפרש מהמשחק הראשון, לא צריך להסביר שוב ושוב אחרי כל סל בהארכה שכרגע חיפה מובילה בX אבל למעשה מכבי מובילה בY בסיכום שני המשחקים, והיו עוד הרבה דברים קטנים ומעצבנים במהלך המשחק) וגם כמובן הבמאי (?) שמראה לנו הילוכים חוזרים בזמן שאחת הקבוצות כבר כמעט קולעת עוד סל וקלוז אפים על המאמנים והקהל באמצע התקפות בשיא המתח. אבל זה כלום לעומת הביזיון שהלך במזכירות עם השעון, לא ברור איך דברים כאלה קורים במשחק גמר ב2014.

לגבי המשחק עצמו - אחד המוזרים שראיתי. פיגור של 4 נקודות הולכים להארכה, סמית' קולע "סל ניצחון" ואני לא יודע אם לשמוח או לא כי השופטים הולכים לראות ריפליי, מפסידים את המשחק אבל זוכים באליפות.
דונטה סמית עם עוד משחק אדיר, אבל ראו עליו את העייפות בדקות האחרונות. ככה זה כשב40 מתוך 45 דקות של משחק כל כדור עובר דרכך. בכל מקרה, שחקן מעולה, חודר טוב, שומר טוב, מוסר מצוין ושחקן נהדר גם בפוסט אפ. נראה קצת כמו לברון ג'יימס של הליגה, חבל רק שהקליעה שלו לשלוש לא מספיק טובה (34% בליגה הסדירה, 0-15!! בשתי סדרות הפלייאוף ו2-8 במשחקי הגמר). בכל מקרה, אני מקווה לראות אותו שנה הבאה במכבי.

בצד המפסיד אך האלוף, רייס, היקמן וטיוס עם עוד משחק מצוין, הביאו את האליפות למכבי. אחרי הפיינל פור של היורוליג לא הייתי בטוח אם רייס באמת כזה שחקן טוב כמו שעשו ממנו או שמדובר בשחקן יורוליג ממוצע שפשוט תפס 2 ימים אדירים בתקופה הכי חשובה בשנה, עכשיו אני בטוח שמדובר בשחקן מצוין שמכבי חייבת להשאיר גם בשנה הבאה.
היקמן סיפור קצת שונה. אין לי ספק שהוא שחקן מאוד מוכשר, חודר טוב, קלעי טוב ושחקן ההגנה הטוב ביותר מבין הגארדים של מכבי, אבל אין ספק גם שהוא לא ניחן באינטילגנציית משחק גבוהה בלשון המעטה. כל שנה אני מקווה שבקיץ ניפרד כידידים ונחפש שחקן טוב יותר וכל שנה במשחק הגמר הוא מצליח לגרום לי לספקות.
אגב, די מדהים שמכבי הצליחה לזכות באליפות עם אחוזי שלוש נוראיים (28% לעומת 38% עונתי) ואחוזי עונשין עוד יותר מביכים (47% לעומת 69% עונתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:41 pm 
Junior

הסבירו את עניין המזכירות.

המערכת לא מבינה איך יש הארכה כשקבוצה אחת מובילה ב4 נקודות ועל זה היה הבלאגן.

הפיתרון שיותר התבקש לדעתי זה לעשות 0-0 או שיוויון בתוצאה ולשחק עם השעון בצורה נורמלית בהארכה ולא לספור שניות ולהתחיל להריץ מ4.43, אם הם היו שוכחים כמה ההפרש הככלי אז גור שלף היה מזכיר להם כל התקפה, אין מה לדאוג.
הם בחרו אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:12 pm 
Freshman

איזה קטע, זה כל כך מטומטם שהייתי בטוח שאמרו את זה בתור בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:14 pm 
Junior

תיודע מה, ערערתי לי את הביטחון, אולי זו באמת היתה בדיחה.
למרות שלי זה נשמע הגיוני מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:26 pm 
Sophomore

עונה של קארמה טובה למכבי. לא יכלה להסתיים אחרת.
אני לא אגזים שאומר שמה שחיפה לא היתה עושה, מכבי איכשהו בעונה כזאת היתה יוצאת מזה.

כמות הפוקסים של מכבי העונה היא לא נתפסת , משמיים הגנו עליה , ואני אחרון המאמינים.

נכון , יש את רייס , היקמן , טיוס , בלאט , אבל ללא אלילת המזל הטובה , עונה זאת , עם כדורסל בינוני , היתה נגמרת במפח נפש.

אז אם אני בוחר את המצטיינים העונה , מקום ראשון הולך לאלילת המזל , אח"כ בלאט , רייס , טיוס , ומפה כל אופציה פתוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:28 pm 
Senior

Equilibrium כתב:
אני לא אגזים שאומר שמה שחיפה לא היתה עושה, מכבי איכשהו בעונה כזאת היתה יוצאת מזה.

כמות הפוקסים של מכבי העונה היא לא נתפסת , משמיים הגנו עליה , ואני אחרון המאמינים.

נכון , יש את רייס , היקמן , טיוס , בלאט , אבל ללא אלילת המזל הטובה , עונה זאת , עם כדורסל בינוני , היתה נגמרת במפח נפש.

אז אם אני בוחר את המצטיינים העונה , מקום ראשון הולך לאלילת המזל , אח"כ בלאט , רייס , טיוס , ומפה כל אופציה פתוחה.

+1

מקווה שמכבי מיצתה את כל גרם המזל האחרונים שלה השנה ושהיא עומדת בפני שנים קשות בלי מזל :-)

כמות המזל שהייתה להם השנה בכל המסגרות היא פשוט בלתי נתפסת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:31 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
Equilibrium כתב:

+1

מקווה שמכבי מיצתה את כל גרם המזל האחרונים שלה השנה ושהיא עומדת בפני שנים קשות בלי מזל :-)

כמות המזל שהייתה להם השנה בכל המסגרות היא פשוט בלתי נתפסת.

אם שמעון מזרחי היה נותן את הקמע שלו לפואד , היהה לנו היום נשיא סי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:32 pm 
Senior

עם המזל של השנה הוא היה ראש ממשלה לא נשיא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מזל, אך גם ביצי טירנוזאורוס רקס.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:48 pm 
Freshman

Dovi כתב:
הסבירו את עניין המזכירות.

המערכת לא מבינה איך יש הארכה כשקבוצה אחת מובילה ב4 נקודות ועל זה היה הבלאגן.

הפיתרון שיותר התבקש לדעתי זה לעשות 0-0 או שיוויון בתוצאה ולשחק עם השעון בצורה נורמלית בהארכה ולא לספור שניות ולהתחיל להריץ מ4.43, אם הם היו שוכחים כמה ההפרש הככלי אז גור שלף היה מזכיר להם כל התקפה, אין מה לדאוג.
הם בחרו אחרת.

Dovi כתב:
תיודע מה, ערערתי לי את הביטחון, אולי זו באמת היתה בדיחה.
למרות שלי זה נשמע הגיוני מאוד.

אם זה נכון, תסביר לי בבקשה איך בכלל התחילו את ההארכה ??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:58 pm 
Hall of Famer

שמו את השעון על 4 דקות, מדדו ידנית את הדקה הראשונה ( או יותר נכון 43 שניות, כי ההתקפה הראשונה נעצרה אחרי 17 שניות כששמו לב לתקלה) ואז התחילו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 6:52 pm 
Junior

למה לא שמו על 5 דקות והתחילו פשוט מההתחלה?
לא היה שום מהלך משמעותי בזמן הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 6:57 pm 
Hall of Famer

זה כשלעצמו נוגד את החוק. היה מהלך ולקבוצה המתקיפה (חיפה) נשארו 7 שניות על ה-24. אין סיבה לתת לה התקפה חדשה ו-24 חדש.

אם היה אפשר לאפס את השעון ל-5 דקות, אני מתאר שהיו עושים את זה - ואז מריצים אותו 17 שניות ועוצרים על 4:43. כנראה שאי אפשר היה. לא שאני מבין מה כזה מסובך פה. אני בטוח שהאלקטרוניקה מאפשרת את הדבר האו-כה-מורכב הזה, והבעייה היא באנשים האיך נאמר, לא מאד מיומנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 7:35 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עומרי1 כתב:
אני אתחיל במסביב - שידור נוראי כמו שרק ערוץ 1 יודע להעביר. גם צוות השידור עצמו (הבנו את הקטע של 4 הפרש מהמשחק הראשון, לא צריך להסביר שוב ושוב אחרי כל סל בהארכה שכרגע חיפה מובילה בX אבל למעשה מכבי מובילה בY בסיכום שני המשחקים, והיו עוד הרבה דברים קטנים ומעצבנים במהלך המשחק) וגם כמובן הבמאי (?) שמראה לנו הילוכים חוזרים בזמן שאחת הקבוצות כבר כמעט קולעת עוד סל וקלוז אפים על המאמנים והקהל באמצע התקפות בשיא המתח. אבל זה כלום לעומת הביזיון שהלך במזכירות עם השעון, לא ברור איך דברים כאלה קורים במשחק גמר ב2014.

ערוץ 1 זה פשוט זוועה. לכל אורך המשחק רציתי ללחוץ על מיוט, פשוט אי אפשר להקשיב לשני הקשקשנים האלה. גור שלף תמיד נחשב לבנאדם אינטלגנטי אבל הוא סתם מפריח קלישאות וחוזר על עצמו בלי להגיד שום דבר חשוב או בעל ערך (כשהוא הסביר על המושג +/- בסטטיסטיקה זה נשמע כאילו הוא מדבר לילד בכיתה ב').
ומי לעזאזל היה שדר הקוים המעצבן שבסיום המשחק כאשר הוא ראיין את ריקי היקמן השאלה הראשונה שלו היתה "לא עצוב שזה המשחק האחרון שלך במכבי?"...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 11:33 am 
Hall of Famer

אלי סהר כותב הבוקר בישראל היום, שלקראת ישיבת המנהלת בתחילת יולי עשוי להיות רוב חברים במנהלת שיחזירו את השיטה בעונה הבאה לפיינל-פור, שיתקיים בעונה הבאה בירושלים בארנה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 11:54 am 
Sophomore

צפויי.איזה פחדנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 12:29 pm 
Senior

אם זה קורה מכבי צריכה לקחת את הרגליים ולעבור לאדריאטית. שלום ולא להתראות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 12:31 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לפי התגובות של רוב האנשים זו לכאורה שיטה עדיפה. בכל אופן אם מבטלים גם את הסדרות בחצי הגמר אז מצידי שהפועל תצטרף למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:02 pm 
Freshman

מכבי צריכה לפרוש במידה ויחזרו לפיינל פור אבל היא לא תעשה את זה כל עוד שמעון בסביבה , חבל על החלומות .

מעניין אם מישהו מסוגל לאמוד את ההשפעה הכלכלית מבחינת ספונסרים / תמיכה מהווינר / אחוזי צפיה לעזיבה של מכבי את הליגה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:13 pm 
Hall of Famer

יא אללה , כל קיץ מחדש עם איומי העזיבה האלה..... יאללה , אולי תפסיקו לאיים ותבצעו פעם אחת במקום כל הספקולציות , נראה איך זה באמת (יש לי הרגשה שזה לא יקרה בכל מקרה...) ?

חוץ מזה , אני לא מבין את הבכיות של מכבי. הדיל לפני כמה שנים היה פיינל-פור תמורת השקט שבתמורה לשריון ביורוליג , אם דורשים להפסיק את האחד אז כבר שיסיימו את הכל בעסקה הזאת. וחוץ מזה שבמכבי טוענים כבר בלי הפסקה שהם הקבוצה הטובה באירופה העונה , משמע שלדעתם פיינל-פור היא שיטה לגיטימית לקביעת הקבוצה הטובה ביותר. אז אין בעיה בכלל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:22 pm 
Sophomore

איפה ראית שמכבי טוענים בלי הפסקה שהם הקבוצה הטובה באירופה.חוץ מהאימרה של היקמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:38 pm 
Hall of Famer

עוד מישהו אמר את זה לפני יומיים-שלושה, אני חושב שזה היה בלאט או פדרמן אבל לא בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:39 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אולי די כבר עם ההשוואה בין הפיינלפור ביורוליג, שזה טורניר שהוא יותר גביע מאשר ליגה, אינו מפגיש את כל הקבוצות בינן ובין עצמן ומטבעו נתון להפתעות, לבין הליגה שמפגישה את כל הקבוצות ובכל מקום אחר מסתיימת בסדרות פלייאוף עם יתרון לקבוצה שסיימה במקום הראשון את הליגה הסדירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 256 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], דניאל, עמוס לב ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: