סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 2:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 1:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז זהו, שאני לא חושב שהגנות הסתדרותיות מעלות את הרמה של השחקנים הישראלים. לדעתי ההיפך הוא הנכון, אם כבר הם מגבירים את כושר ההשתכרות שלהם בלי הצורך לשפר את עצמם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 1:50 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
אז בלי החוק הרוסי ובלי הגבלת זרים קשיחה, איך תשמור על צביון ישראלי מספיק?

"צביון ישראלי" זו אחת הקלישאות הגרועות שקיימות בספורט.
האם שחקנים ישראלים מראים תמיד מחויבות למועדון ויתנו עדיפות לקבוצה ישראלית על פני קבוצות שאינן ישראליות?
האם ברגע שהקבוצות הישראליות יתנו להם במה והם יראו שהם שווים משהו, במידה ויציעו להם שקל יותר באירופה הם לא יעלו על הטיסה הראשונה או שיישארו פטריוטים?
כדורסל זה ביזנס. נקודה.
החוק הרוסי נועד אך ורק להעלות את ערכו של השחקן הישראלי וזה גורם לקבוצות לשלם על שחקנים יותר משווים האמיתי.
בכלכלה קוראים לזה כשל שוק.

ישראלי צריך לשחק רק כי הוא טוב ולא בגלל תעודת הזהות שלו. כאשר שחקן יודע שהוא ישחק בכל מצב זה לא מעודד אותו להשתפר ולתת מעצמו יותר למען הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 1:55 pm 
Hall of Famer

אם ישראלי ייצא לאירופה, ישראלי אחר ישחק במקומו. אתה רוצה קבוצות עם 12 אמריקאים תפתח טלויזיה ותראה ליגה כזאת ברמה פי 10 יותר גבוהה.

לפי ההגיון שלכם עדיף שבכנסת ישראל ישבו 120 אלף מחוקקים אמריקאים, ושיביאו לכאן גם אלפי ועשרות אלפי עובדים מחו"ל שיחליפו את עובדי ההייטק ועורכי הדין הישראלים לצורך העניין. זאת ליגה ישראלית, וצריכים לשחק בה ישראלים.

גם הטיעון שהמקום של הישראלים מובטח ו בגלל זה הם לא יעבדו על עצמם וישתפרו הוא קשקוש אחד גדול, כי תמיד יש תחרות, ותמיד יש מוטיבציה להתקדם מקבוצות יותר קטנות לקבוצות יותר גדולות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 1:57 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
אז זהו, שאני לא חושב שהגנות הסתדרותיות מעלות את הרמה של השחקנים הישראלים. לדעתי ההיפך הוא הנכון, אם כבר הם מגבירים את כושר ההשתכרות שלהם בלי הצורך לשפר את עצמם.

אתה קורא לזה הגנות הסתדרתויות ואני אומר שזה הספורט המקומי ולכן ההגדרה הזו לא מתאימה פה. לא במובן הרע שלה. בלי הגבלת זרים ובזמן שיש הנחות במס לספורטים זרים לא יהיה כדורסל ישראלי
לא יהיה לי שום סיבה לגדל שחקן צעיר ולהשקיע בו נבחרות ישראל רק ילכו וידרדרו
אני חושב שברגע שהקבוצות ירצו להצליח באירופה הם יבינו שהם חייבים לטפח שחקנים מקומיים והרמה באופן הדרגתי תעלה
המצב הנוכחי בשוק הוא תוצר לוואי של מדיניות מזגזגת והזנחת השחקן המקומי בשביל הזרים
הדגומא הטובה ביותר היא מכבי תל אביב. אני לא מצליח להבין איך אחד המועדונים המצליחים באירופה ששולט לחלוטין בשוק המקומי,שיש לו אחוזי אהדה של בשאר אסד ביום טוב לא מצליח להוציא לליגה הרבה יותר שחקנים טובים ממה שהוא מוציא היום.
אני מניח שאת הסיבות זה העדר מוטיבציה.
הכדורסל הישראלי לדעתי שייך לישראלים וצריך לשמור על זה ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 1:58 pm 
Freshman

Euro_Basket כתב:
עופר האדום כתב:
אז בלי החוק הרוסי ובלי הגבלת זרים קשיחה, איך תשמור על צביון ישראלי מספיק?

"צביון ישראלי" זו אחת הקלישאות הגרועות שקיימות בספורט.
האם שחקנים ישראלים מראים תמיד מחויבות למועדון ויתנו עדיפות לקבוצה ישראלית על פני קבוצות שאינן ישראליות?
האם ברגע שהקבוצות הישראליות יתנו להם במה והם יראו שהם שווים משהו, במידה ויציעו להם שקל יותר באירופה הם לא יעלו על הטיסה הראשונה או שיישארו פטריוטים?
כדורסל זה ביזנס. נקודה.
החוק הרוסי נועד אך ורק להעלות את ערכו של השחקן הישראלי וזה גורם לקבוצות לשלם על שחקנים יותר משווים האמיתי.
בכלכלה קוראים לזה כשל שוק.

ישראלי צריך לשחק רק כי הוא טוב ולא בגלל תעודת הזהות שלו. כאשר שחקן יודע שהוא ישחק בכל מצב זה לא מעודד אותו להשתפר ולתת מעצמו יותר למען הקבוצה.

הפתרון זה להגיע למצב שאם שחקן לא משתפר אז יהיה שחקן שינצל את זה להיות טוב ממנו. ואם שחקן הולך לשחק באירופה אז לוואקום ייכנס שחקן אחר שיהפוך גם הוא לפוטנציאל לאירופה.
אם רוצים להציף את הליגה בזרים אז אפשר לסגור את מחלקות הנוער. יותר זול להביא אמריקאי עם הנחה במס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 2:12 pm 
Sophomore

פיני אמר את זה יפה אתמול בחמשיות וקוז'י שאני מאד מחבב ומוקיר אף הסכים איתו.
יש לנו בעיה בפיתוח השחקן הישראלי , נבחרות הנערים , אנדר 20, או שלל הכינויים , אינם מגיעות לאף הישג , היו ימים שההינו מקום שני באירופה בשנתונים
יותר מוצלחים , זאת ללא שום קשר לזרים , יש לא מעט שחקנים ישראלים בליגה הלאומית (שאלוהים יודע למה יש שם זרים , לא מובן לי) , שכנראה מפנימים שללא שום קשר ליכולת שלהם
בליגת העל מיקומם מובטח ברגע שהם מחזיקים תעודת זהות כחולה , בצורה הזאת השחקנים אינם קורעים את עצמם בקיץ כדי להעלות מסה\שיפור אחזקת הכדור \עבודה על אחוזי עונשין וכו'.
למה שחקן כמו דיויד בלו לדוגמא , שכל שנה מראה שיפור באספקטים שהיו חלשים אצלו יכול לעבוד על ליקויי הכדורסל שלו , ושחקן כמו ליאור אליהו משנה לשנה יורד ברמת הכדורסל שלו (הגנה\קליעות עונשין,הגדלת טווח הזריקה וכו')
זאת יותר שאלה של מנטליות מאשר שאלה של עלייה על המגרש לשחק.
ניקח לדוגמא את טייריס רייס , שיובש בצורה די קיצונית עד הפציעה של יוגב , האם שחקן ישראלי היה מסוגל להיות סבלני כ"כ ולשמור על גישה חיובית , או שהיה נוהג גל מקל\כדיר ועוזב את הקבוצה לקבל דקות משחק במקום אחר?

התשובה בגוף השאלה.

כמה שחקנים ישראלים מבוקשים באירופה? כמה משחקים? יש לנו בעיה מאד גדולה בגידול וטיפוח השחקן הישראלי בכל הרמות , וזה בנפרד מכל עניין הזרים והמתאזרחים , האם לשיטתכם עדיף לקבוצות לרדת ברמה בשביל לפתח שחקן ישראלי , שאותה מנטליות קלוקלת
שלו , לא מאפשרת לו להתפתח כשחקן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 2:22 pm 
Freshman

הלוואי ובכל הליגה היו משחקים רק ישראלים ובכל שנה היינו מגיעים לארבע האחרונות באליפות אירופה והיו לנו 2-3 קבוצות בהצלבה ביורוליג.
אל תשכחו אנחנו לא מדינה שהספורט היחיד שלה הוא כדורסל וכמות הכדורסלים הישראליים שאפשר לגדל כאן היא מאוד מוגבלת.

ממש לא יהיה כאן ואקום שאם שחקן טוב יעזוב לאירופה אז ייכנס לנעליו שחקן אחר. פשוט לא יהיו כאן שחקנים טובים והרמה תרד.
אפילו בכדורגל שמשקיעים באימון הרבה יותר משאבים, לא הגענו עדיין לכלום, אז למה שבכדורסל המצב יהיה שונה?

הבעיה המרכזית לדעתי בחוסר שחקנים בכירים היא חוסר במאמנים אישיים. אין כאן מאמנים שעובדים באופן צמוד עם כשרונות ישראלים ומשדרגים אותם. אני בטוח שאם בן אלטיט למשל היה גדל באקדמיית כדורסל בסרביה או קרואטיה הוא היה היום שחקן טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 2:39 pm 
Freshman

אז בכדורגל לפחות מנסים. בכדורסל משחקים בכאילו.
כאילו אנחנו שווים משהו באירופה.
בסוף היום יש פה קבוצה אחת שהיא ענקית באירופה ומאחוריה כלום ושום דבר
השנה ראינו משהו מחיפה וירושלים אבל רבע גמר יורוקאפ פעם בעשור זה פחות מהלגיע לשלב הבתים בליגת האלופות או בליגה האירופאית.
בקיצור בלוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 2:59 pm 
Freshman

ראי - המודל שאתה מציע הוא למעשה חיקוי של מנש, קרי - ליגה פרטית, ובה כל קבוצה אין לה מועדון שמתחתיו בית ספר לכדורסל, רק קבוצה מקצוענית, שבמקרה משחקת בעיר מסוימת (כל עוד מגיע קהל), במילים פשוטות, הצגת כדורסל.
המועדונים בעליי השייכות והזהות הקהילתית יחזיקו קבוצות בוגרים מקצועניות אבל זו תהיה ליגה נפרדת, הליגה של איגוד הכדורסל.
הליגה הלאומית שאנו מכירים היום תהיה ליגה ישראלית, של האיגוד, ללא זרים בכלל.
הליגה הפרטית תהיה ליגה פרטית, בה למי שיש כסף יש קבוצה, אה כן, וזה צריך להיות כלכלי לבעלי הקבוצות..............

אם זה יצליח אז מעולה, נזכה גם לליגת כדורסל עם כדורסל טוב (לא בטלויזיה) והשחקנים הישראלים ישחקו בלאומית (ליגת הפיתוח ?!), אולי כמה ישתחלו לליגה הפרטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:05 pm 
Hall of Famer

לא, זה לא המודל שאני מציע, ולא יודע איך הגעת לזה. בין מה שאתה כותב שאני מציע לבין ההגנות המופלגות שזוכה להן הכדורסלן הישראלי המרחק רב והקשת גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:13 pm 
Freshman

איך שאני רואה את זה, זו התוצאה... או איזה מצב ביניים:

הרי מכבי תל אביב תחזיק סגל אופטימאלי (לצורך העניין, אוחיון, פניני אלטיט, לנדסברג וכו' יחפשו קבוצה אחרת), תחזיק ברשיון ליורוליג ולהכנסות ותחזור להיות שלטון יחיד בליגה.
שאר הקבוצות ייאבדו עניין, או שייכות, או שיחזיקו גם סגלים אופטימאלים (זרים זולים ורבים, אולי ישראלי אחד או שניים במקרה, בחלק מהקבוצות)
שאר הישראלים יעברו לשחק בלאומית (שאולי על הדרך לא ישחקו שם זרים)

אני מסכים איתך שהחוק הרוסי הוא בעייתי, מגעיל מהצד המקצועי (זה לא קט סל שצריך לשתף את כולם) פוגע במוטיבציה ומעלה מלאכותית את שכר השחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:22 pm 
Hall of Famer

לא, זה לא מה שאני רוצה וזה לא מה שכתבתי. נדמה לי שכתבתי בפירוש - אני רוצה שהישראלי יתמודד כמו שהספרדי, האיטלקי, הרוסי והיווני מתמודדים. אם זה מצליח להם, אין סיבה שזה לא יצליח לנו - אלא אם כן הבעייה היא במקום אחר, כמו שאני חושב, ואז לא ההגנות ההסתדרותיות יפתרו אותה.
אם כל הגויים אשר על פני אירופה יכולים להתמודד עם מספר מינימום ממש לא גבוה של מקומיים חובה, ובלי חוק רוסי (למה עוד קוראים לו כך? הוא כבר התבטל ברוסיה, עכשיו בטורקיה, ועכשיו הוא רק ישראלי) - שיתמודדו גם בחורינו המצוינים.

פה אני רוצה גם לומר שכמו שאני חושב שההגנות ההסתדרותיות על הישראלים מוגזמות, האפליה נגדם במס היא בזיון באותה מידה. לכן אני מתחבר לרעיון "מס המותרות" של רוני, בהנחה שהוא פרקטי ליישום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
גם הטיעון שהמקום של הישראלים מובטח ו בגלל זה הם לא יעבדו על עצמם וישתפרו הוא קשקוש אחד גדול, כי תמיד יש תחרות, ותמיד יש מוטיבציה להתקדם מקבוצות יותר קטנות לקבוצות יותר גדולות.

ספר את זה לליאור אליהו או לגיא פניני.

ואלמה, נכון, יש כאן בלוף בכדורסל הישראלי, אבל הבלוף הזה הוא הטענה שהחוק הרוסי עוזר לשחקן הישראלי, מאז החוק הרוסי ההישגים של הנבחרת רק הולכים ופוחתים, אומר לך משהו על עד כמה הוא באמת עוזר לקדם את הכדורסל והכדורסלן הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 3:59 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
לא, זה לא מה שאני רוצה וזה לא מה שכתבתי. נדמה לי שכתבתי בפירוש - אני רוצה שהישראלי יתמודד כמו שהספרדי, האיטלקי, הרוסי והיווני מתמודדים. אם זה מצליח להם, אין סיבה שזה לא יצליח לנו - אלא אם כן הבעייה היא במקום אחר, כמו שאני חושב, ואז לא ההגנות ההסתדרותיות יפתרו אותה.
אם כל הגויים אשר על פני אירופה יכולים להתמודד עם מספר מינימום ממש לא גבוה של מקומיים חובה, ובלי חוק רוסי (למה עוד קוראים לו כך? הוא כבר התבטל ברוסיה, עכשיו בטורקיה, ועכשיו הוא רק ישראלי) - שיתמודדו גם בחורינו המצוינים.

פה אני רוצה גם לומר שכמו שאני חושב שההגנות ההסתדרותיות על הישראלים מוגזמות, האפליה נגדם במס היא בזיון באותה מידה. לכן אני מתחבר לרעיון "מס המותרות" של רוני, בהנחה שהוא פרקטי ליישום.

לכן שאלתי בתחילה - האם יש הגנות כלשהן בספרד, איטליה וכו - והכוונה היא בצורת מס או תמריץ אחר לבעל המאה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:04 pm 
Freshman

ארז כתב:

הרי מכבי תל אביב תחזיק סגל אופטימאלי (לצורך העניין, אוחיון, פניני אלטיט, לנדסברג וכו' יחפשו קבוצה אחרת), תחזיק ברשיון ליורוליג ולהכנסות ותחזור להיות שלטון יחיד בליגה.
שאר הקבוצות ייאבדו עניין, או שייכות, או שיחזיקו גם סגלים אופטימאלים (זרים זולים ורבים, אולי ישראלי אחד או שניים במקרה, בחלק מהקבוצות)

אני מסכים איתך שהחוק הרוסי הוא בעייתי, מגעיל מהצד המקצועי (זה לא קט סל שצריך לשתף את כולם) פוגע במוטיבציה ומעלה מלאכותית את שכר השחקנים.

להפך. גם העונה מי ההיתרון הכי גדול של מכבי היו בלו טיוס סמית
בלי הגבלת זרים ולאור מגוון האפשרויות בשוק הורדת ההגבלה על זרים בהחלט יכולה לצמצם פערים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:13 pm 
Freshman

alma כתב:
ארז כתב:

להפך. גם העונה מי ההיתרון הכי גדול של מכבי היו בלו טיוס סמית
בלי הגבלת זרים ולאור מגוון האפשרויות בשוק הורדת ההגבלה על זרים בהחלט יכולה לצמצם פערים.

לא, בגלל הבדלי התקציב, מכבי תיקח את השכר ההזוי של אוחיון ותביא זר תותח, כנל לגבי לנדסברג, כנל לגבי פניני.
החוק הרוסי גורם לתל אביב לשלם שכר מטורף לישראלים שלה, ולאחרות לשלם שכר גבוה לישראלים שלה,
אני חושב שתל אביב נפגעת יותר בהשוואה של מה הייתה עושה עם אותו כסף ללא מחויבות לישראלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 4:54 pm 
Freshman

הדבר הזה נכון לגבי כל הקבוצות
גם הפועל תל אביב יכולה להביא במקום מתן נאור ושולדנבראד שהם לא זולים זרים שיש להם הנחת מס והכסף למעשה שווה יותר
בלי הגבלת זרים אפשר גם לסגור מחלקת נוער ולחסוך עוד כמה שקלים.
בקיצור זה לא משנה את התמונה
במאה אלף דולר אפשר להביא זרים טובים ויש בארץ כבר מספיק אנשים שפוגעים באחוז גבוה בזרים.
אגב, היקמן בעונה הבאה ייקבל מיליון דולר לעונה זה לא הופך אותו לשחקן יותר טוב מהיקמן שקיבל 400 אלף דולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 12, 2014 5:14 pm 
Sophomore

אם רוצים להיות פרקטים ולשפר את המצב באופן מיידי , כבר עכשיו אפשר לבטל את הזרים בליגה הלאומית , עד עכשיו אני לא מבין את הנושא הזה.
להכריח מאמן לשתף 2 ישראלים בחמשייה כל הזמן , הופך אותו ממאמן לסדרן עבודה , או בהקצנה לסלקטור , ככה לא בונים מאמנים , ככה לא מנהלים משחק - זה עוול למקצוע.
עדיין שורש הבעיה הוא בכך שלא גדלים פה כדורסלנים מספיק טובים , עצם העובדה שקשישים דוגמת קוז'י יניב וטפירו משחקים (האחרון כשחקן מפתח) בליגה , יותר משזה מעיד על עמידות יוצאת דופן של ה 2
זאת תעודת ענייות לדורות הכדורסל הבאים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 12:36 pm 
Hall of Famer

רק הערה קטנה : התשובה המיידית להצעה הורדת מספר הזרים - היא שזה יפגע בהישגי הקבוצות הישראליות באירופה . אלופת אירופה הטרייה השתמשה למעשה בארבעה זרים בחצי השני של העונה , וגם בשנים הגדולות ביותר שלה היו כמדומני עם 4 זרים דומיננטיים בלבד ( ואולי עוד אחד משלים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 12:45 pm 
Senior

לריאל מדריד יש בחמישייה שני ספרדים(אחד מהם בחמישייה הראשונה של היורוליג ועוד MVP של המפעל שעולה מהספסל. זה לא כי יש שם חוק רוסי מפגר, אלא כי יש שם שחקנים שמשקיעים ועובדים קשה. כל עוד ימשיכו להגן על השחקן הישראלי המסכן חבר'ה כמו מקל וכספי שעובדים קשה ימשיכו להיות מיעוט לצד עצלנים כמו יותם וליאור וזורקי לבנים כמו מורן רוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 1:28 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

תכל'ס, כמה שחקנים ישראלים לדעתכם עובדים בקיץ על המשחק שלהם? כמה שחקנים הם gym rats?
מדברים כל הזמן על האתלטיות של הישראלי למול האמריקאי אבל גם האירופאים לא רואים אותנו ממטר בנושא הזה.
כמה ישראלים בליגה מסוגלים להטביע (במשחק, לא באימון)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 2:45 pm 
Freshman

גם בשנות ה90 הישראלים היו עצלנים? כי אז היה מותר רק שני זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 2:48 pm 
Senior

הישראלים עובדים בעיקר על השיזוף בקיץ. זה יותר חשוב מכדורסל.

אלמה בשנות ה90 הישראלים היו הרבה פחות עצלנים כי היה גם הרבה פחות מה לעשות. היום רמת הפיתויים והדברים שאתה יכול לעשות בזמנך החופשי גדולה הרבה יותר ולכן הפכו לעצלנים יותר. זה כולל כמובן גם את הנוער.

פעם מיקי ברקוביץ היה גר באולם והיום אור סולומון, גארד קולע 40% מהקו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 7:01 pm 
Freshman

ולאמריקאים לא נוספו פיתויים?
הטענה שהישראלים עצלנים ובגלל זה לא טובים פשוט מצחיקה
אגב, בשנה שעברה בכירי העצלנים שיחקו בנבחרת בקיץ גם השנה הם ישחקו בנבחרת
בעלי הקבוצות גם מוזמנים לדאוג לאימונים בקיץ
בקיצור גם אם הטענה הגזענית נכונה והבעיה של הכדורסל הישראלי זה שחקנים עצלנים
יש לזה פתרונות. להציף את הליגה בזרים זה לא הפתרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 7:16 pm 
Senior

האמריקאים נלחמים על החיים שלהם ומקום העבודה. הישראלים לא צריכים מקום העבודה מובטח להם גם אם ילכו להשתזף כל הקיץ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: