סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 12:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מלו להיט??
הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 5:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הנה זה:

FLASH כתב:
מיאמי תזכה פעם שלישית. זה ברור כשמש כמו ששנה שעברה זה היה ברור כשמש.

זה כבר שנתיים ברור כשמש כי מה לעשות, למעט מקרים חריגים שאפרט, השחקן המוביל של הקבוצה האלופה של הNBA בערך מאז שהוא קם, תמיד היה בטווח הגילאים 27-33.
ככה זה. זה הגיל בו אתה לא הרבה אחרי השיא, ועם ניסיון מספק כדי למקסם את הכשרון שיש לך.

המקרים החריגים בהיסטוריה של הליגה:
1. תקופות יובש רציניות של הNBA. אין סופרסטאר בשיאו בקבוצה טובה. סוף שנות ה70 (וולטון הצעיר, האבליצ'ק הזקן, סיאטל).
2. שחקנים צעירים (גיל 26 ומטה) שהובילו לאליפות, כשהיה לידם סופרסטאר זקן שהיה ה"מנטור" שהשלים להם מהר את פער הניסיון. וייד ליד שאק, דאנקן ב99 ליד רובינסון, מג'יק הצעיר ליד קארים, קארים ליד ביג-או.
3. מגה-אולטרה-סטאר זקן, בקבוצה ענקית. ראסל בבוסטון בסוף שנות ה60, ג'ורדן בת'ריפיט השני.

חוץ מהחריגים האלו, מאז שנות ה60 (משם אני מכיר את הליגה בערך) השחקן המוביל של הקבוצה האלופה היה תמיד בגיל 27-33.

מה זה אומר לגבי השנים האחרונות?

שכיוון שאין כרגע מקרה חריג (זו ממש לא תקופת יובש, אין שחקן צעיר ליד מנטור זקן, ואין מגה-סטאר זקן בקבוצה ענקית),
השחקנים היחידים שאמורים להוביל העונה קבוצה לאליפות, הם כוכבי ה"כאן ועכשיו", ילידי שנתון 1981 - 1987, ויש 13 כאלה למיטב ידיעתי:
זי-בו.
דווין וייד.
טוני פארקר.
דרון ויליאמס.
כריס בוש.
כרמלו אנטוני.
לברון ג'יימס.
דוויט האוורד.
למרקוס אלדרידג'.
מארק גאסול.
ג'ואקים נואה.
כריס פול.
רז'ון רונדו.

עדיין בפלייאוף :
וייד, פארקר, ויליאמס, בוש, ג'יימס, אלדרידג', פול.

כיוון ששני השחקנים הטובים של אותו דור הם באותה קבוצה, יחד עם כוכב שלישי נוסף מהרשימה, מיאמי תזכה בעוד אליפות.
ולו בגלל שאין קבוצה שיכולה להתחרות עם כך שזו הקבוצה של "כאן ועכשיו", לברון - וייד - בוש.
נוביצקי הראה שזה אפשרי והוביל את המאבס לנצחון עליהם כשהיה בן 32.
פול אלדרידג' פארקר ובטח די-ויל לא מתקרבים לקרסוליים של נוביצקי, והם לא יעשו את זה בקבוצות הנוכחיות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 5:46 am 
Hall of Famer

ונסיים בענייני אובססיות:

במנגנון החיפוש של הפורום ניתן לחפש לפי ביטויים ולפי מחבר הודעה. אני מסייג ואומר שייתכן ויש איזו בעיה או אי הבנה שלי בהצגת הנתונים, כי למשל כשאני מחפש את כל ההודעות לפי שם המשתמש שלי זה נותן 7122 תוצאות ואמורות להיות יותר...אבל לפי אותם קריטריונים אחידים בדקתי כמה פעמים הזכיר המשתמש FLASH את לברון ו/או קובי ביחס לכלל ההודעות שלו, וכמה אני.

אם כך, בדקו והווכחו בעצמכם אם תרצו, המילה "לברון" עם המחבר פלאש נותנת 618 תוצאות. המילה "קובי": 764. כלל התוצאות של המחבר פלאש בפורום הכדורסל: 2268. 1382 אזכורי לברון או קובי מתוך 2268, 61%.

אצלי? 108 אזכורי קובי, 91 אזכורי לברון, 4950 תוצאות כלליות בפורום הכדורסל (לא כולל עוף וכו'). 4%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 6:18 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה הקשר? הוא לא דיבר על ויכוחי לברון-קובי אלא על היכנסות אישית בכותב על עניין שלא קשור בכלל לתוכן הת'רד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 7:00 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מה הקשר? הוא לא דיבר על ויכוחי לברון-קובי אלא על היכנסות אישית בכותב על עניין שלא קשור בכלל לתוכן הת'רד.

1. לדעתי זה כן קשור לתוכן הת'רד. פלאש טען באופן נחרץ, כפי שהראתי קודם, ש"ברור כשמש" שמיאמי לוקחת את האליפות השלישית. בת'רד הזה הוא טוען שמיאמי תזכה בעוד ריפיט אם כרמלו יבוא. אז לי ברור שיש קשר בין תחזית נחרצת אחת (שתתברר ככל הנראה כמוטעית) לבין אחרת.

2. ההשוואה בענייני הודעות לברון-קובי הגיעה מפני שפלאש טען כלפי שאני "הורס ת'רדי NBA". אני חושב שדווקא הגישה שלו, עם הנכונות המתמדת להתעסקות בלברון וקובי, היא מעצבנת. אני מאמין לו שהוא חושב שהריפיט של מיאמי סגור, אבל אני גם מאמין שהוא אוהב לטעון שללברון יש סביבה סופר-אופטימלית שלא היתה כמוה לאף אחד אחר, ושאליפויות זה דבר שהוא חייב לקחת כ"מאסט". הקטנת לברון, בקיצור. אבל אני מוכן לוותר על ההודעה של ההשוואות אם היא מפריעה למישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 8:16 am 
Junior

נדב, החשבת בסטטיסטיקה גם את ההודעה שלך על הסטטיסטיקה? כי יש שם לפחות עוד 30-40 אזכורים ללברון וקובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:11 am 
Junior

מה אתה מנסה לומר בנתונים? מה האג'נדה שלך מעבר ללהרוס עוד ת'רד לכיוון של השתלחות אישית?
ודאי, אם קובי ולברון לא היו משחקים העניין שלי בNBA היה יורד במאות האחוזים. הייתי עוד צופה. לא עכבר נבא. אז?
מעל חצי שנה אני לא נגרר לויכוחים האלה גם כשמנסים לגרור אותי ספציפית.
שנית, להיגרר לויכוחים האלה זה בודאי יותר ענייני ופחות מעצבן מכותב שכל שני וחמישי תוקף כותבים אחרים, הורס ת'רדים (לפחות באופן מעודן יותר מהעבר, גם זה משו) ביציאות מעין ההשוואה לעיל שלא קשורה לכלום, ומתיימר להחליט איך ועל מה הכותבים בסלניוז יכתבו. כשתהיה מנהל נחשוב עליך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:22 am 
Hall of Famer

בניגוד למה שאתה מתאר, אני ממש לא הולך לגרור את זה לכיוון האישי. אתה רשאי לחשוב שאתה תורם לסלניוז מאות, אלפי ורבבות מונים עליי, אין לי שום בעיה עם זה. אני פשוט לא מקבל את ההתבכיינות של "אין קשר לת'רד". הסברתי למעלה למה יש קשר, ועוד איך. אם אתה קובע בת'רד הזה שמלו בהיט שווה עוד ריפיט, אזי נראה לי טבעי לחלוטין להציג את התזה הכה נחרצת שלך על כך שההיט בודאות יקחו השנה כי הכוכב הוא בין גיל 27 ל33.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:22 am 
Junior

בנוגע לתחזית השגויה שלי. מודה, לא ראיתי מקרה שבו מאמן משתלט על עונה שלמה (כל שחקן שיחק פחות מ30 דק) ופלייאוף שלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], נביא בעירו ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: