סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 9:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:19 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
נדב, אתה לא מסכים שהרכב הכולל את הסמית'ס יחד עם עוד פאוור זה הרכב כבד?
אתה לא מסכים שהרכב הכולל את הסמית'ס יחד עם עוד גארד זה הרכב נמוך?

בהנחה שאתה מסכים, איך תפתור את הבעיה?

ושוב, אני לא אומר שזה לא אפשרי, רק שזה ידרוש השקעה גדולה בגארד הנוסף. ואין ספק שמכבי תצטרך עוד 4-5 לסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:27 am 
Hall of Famer

התשובה לשתי השאלות הראשונות שלך הן לא ולא, ולכן אני לא צריך לענות על השלישית :)

אני חושב שדווין שחקן הרבה פחות כבד ממה שמתארים כאן, ושהוא לגמרי יכול לשחק מעין 2 באירופה. אנשים שוכחים איזה שחקנים נמצאים לפעמים ביורוליג על עמדה 2.

נמוך מדי? זה בוודאי שלא. דווין הוא 1.96 חזק ואתלט. דונטה הוא 2.01 סופר-חזק ואתלט. סייז סביר ולמעלה מכך לעמדות 3-2 באירופה, והאמת שאפילו לNBA (לא השחקנים עצמם, למרות שאני חושב שדונטה הוא 3 NBA לגיטימי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:39 am 
Hall of Famer

אני אוהב את דווין סמי'ת ,ואני עדיין לא רואה אותו משחק בעמדה 2 ביורוליג. כמה שחקנים כבדים כבר משחקים בעמדות האלה? פרלדזיץ' פעם ב...?
דווין הוא 3 קלאסי מכל בחינה, ואישית הייתי מאד רוצה לראות אותו ממשיך יחד עם דונטה. לא רואה סיבה שהם לא ישחקו בעמדות 3-4, בטח אם בנוסף להם יש גם סטרץ' 4 איפשהו, בשביל האפשרות לשחק בהרכבים (כלומר, עשירייה של סנטר, טיוס, סטרץ' 4, סמית', סמית', פניני, לנדסברג, היקמן, רייס, אוחיון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:48 am 
Hall of Famer

היתרון עם דונטה באירופה זה שהוא יכול לשחק לפרקים ביעילות ב4 עמדות (כן, כולל 1), לכן הגמישות היא רבה.

וכמה שחקנים כבדים? מעבר לזה שכאמור בעיניי דווין סמית' לא כבד כמו שאתם עושים אותו, לא מעט:

בקובאן למשל חלקו את עמדה 2 קרונוסלב סימון ואנטון פונקראשוב, שני אירופאים גבוהים מסמית' ובוודאי פחות אתלטים ממנו. בפנאתינייקוס אלה היו מייק בראמוס וראמל קארי, האחד כבד בהרבה מסמית' והשני אף הוא פחות אתלט ממנו. בצסקא זה היה לרוב פרידזון, שחקן בסייז של סמית' ופחות אתלט, או ווימס שהוא אתלט טוב יותר (אבל הוא אתלט טוב יותר כמעט מכל גארד אחר באירופה) אבל שחקן גבוה לעמדה (1.98) שצריך עליו שומר גבוה. באולימפיאקוס זה התחלק לרוב בין היוונים ספאנוליס, מנצאריס וסלוקאס, דווין לא כבד מאף אחד מהם. זה רק מדגם מכמה קבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:56 am 
Sophomore

אני יכול לקבל חלק מהדברים שטענת נדב אבל להגיד ש]ניני הוא סתם בדיחה זה לא נכון בכלל ואף חוטא לעובדות.
פניני שחקן בכיר במכבי ולא רק בגלל סרט הקפטן ות"ז. הבחור הוכיח העונה בכמה זדמנויות שהוא חלק משיטת המשחק של הקבוצה בזכות הקליעה ויכולת המסירה לסופו, נכון שהוא לא ה-שחקן במכבי אבל הוא בהחלט ראוי לנתח הדק' הנוכחי.

יש משהו בטענותיו של נדבר על המשחק של שני הסמית'י יחד - היו במכבי כבר כמה עונות עם שני גארדים גדולים וכבדים - איידסון ואנדרסון ופארקר ובורשטיין, אף אחד מהם לא היה גארד קטן וזריז אז אולי יש זה יכול להצליח, השאלה היא אם גודס ילך על הרכב כזה. כבר שנים לא היה במכבי הרכב גדול עם סייז, למעשה מאז שבלאט במועדון הלכו נגד עניין הסייז עד לשיא של השנתיים האחרונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:58 am 
Hall of Famer

אם אנדרסון ופארקר נחשבים לגארדים כבדים, נראה לי שאני לא באיזור החיוג של ההגדרות שלכם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:04 am 
Sophomore

לא הייתי אומר כבדים על אנדרסון ופארקר, אבל תסכים שהם בהחלט לא פארגו ולנגפורד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:12 am 
Hall of Famer

א. אין הרבה פארגו ולנגפורד ביורוליג בכלל.

ב. פארגו הוא לא 2, פוינט גארד מובהק.

ג. לנגפורד אחלה אתלט והכל, ובכל זאת אני לא רואה נחיתות עצומה של דווין סמית' מולו.

נ.ב. זה קצת מצחיק כשאתה כותב "גארדים כבדים כמו אנדרסון, פארקר" והודעה אח"כ "לא הייתי אומר עליהם כבדים". אחידות בטיעון עוד לא הרגה משתמש :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:17 am 
Sophomore

הכל תלוי בקונטקסט, אני כן מחשיב את אנדרסון ואת פארקר כבדים וזאת אל מול פארגו, דילייני, לנגפורד של היורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:30 am 
Hall of Famer

אבל פארגו הוא פוינט מובהק ודילייני הוא קומבו שאם שמים אותו ב2 הוא קטן לעמדה. אם מדברים אובייקטיבית על הסקנד'ס ביורוליג, אין מצב שאנדרסון ופארקר היו כבדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:33 am 
מנהל פורום

guyancho כתב:
לא הייתי אומר כבדים על אנדרסון ופארקר, אבל תסכים שהם בהחלט לא פארגו ולנגפורד...

למה? בגלל שהם גבוהים יותר?
כמובן שאנחנו יכולים לשבת ולהתווכח על מי נראה לנו יותר כבד ממי... אלא ש"כבדות" (במובן כבדות רגליים, כן?) כן אפשר למדוד במספרים ובמקרה יש לנו נתוני מדידות שנעשים להרבה מאוד שחקנים אמריקאים לפני שמגיעים לאירופה (מדידות הדראפט):
http://www.draftexpress.com/nba-pre-draft-measurements/

לקחתי את אנדרסון הכבד מול לנגפורד הזריז.
ספרינט: לנגפורד עשה 3.23 ואנדרסון 3.27
זריזות: לנגפורד 11.38 אנדרסון 10.32
ניתור: לנגפורד 29.5 אנדרסון 30.5

בספרינט יש אומנם יתרון קטל ללנגפורד אבל בזריזות יש יתרון גדול לאנדרסון וגם בניתור יש לו יתרון קטן.
מילא בורשטיין, אבל באמת שלא הבנתי על סמך מה לכנות את אנדרסון ופארקר "כבדים". רק כי הם גבוהים יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:53 am 
Sophomore

גבןהים יותר פיזיים יותר ואכן בעלי משקל גבוה יותר, תקנו אותי אבל אני רואה את פארגו עובד באחד על אחד את פארקר ואנדרסון הרבה יותר בקלות מאשר ההיפך, וכדאני אומר לעבור אני מתכוון במצב של אחד מול השני ולא בפוסט אפ וכו'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 12:13 pm 
Sophomore

אני לא חושב שאף אחד מהסמית'ס יכול לשחק 2 ביורוליג, וודאי שלא באופן עקבי (צסק"א היא בהחלט סיפור אחר). פשוט לא רואה אף אחד מהם רודף אחרי קארול, נבארו, ספאנוליס ושות'.
מה עוד שההרכב הזה כן יהיה כבד וייצור בעיה בפאסט ברייק.

סימן שאלה גדול נוסף ברכב של- רייס, סימת, סמית, פאוור וסופו/ טיוס יהיה בשמירה על עמדה 4.

הדרך היחידה שאני רואה אותם משחקים ביחד היא אם מצרפים להם עוד סווינגמן גדול בעל קליעה משלוש (הלוואי שינחת פה תואם אנדרסון, זו תהיה קבוצה לריפיט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 12:55 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע כמה גודס ילך בדרכו של בלאט, אבל לפחות את בלאט אני יכול לראות מעלה הרכב עם שני הסמית'ים בעמדות 3-4 לאורך דקות ארוכות, בלי פיקפוק בכלל. בכל מקרה, דיה לצרה בשעתה, זה לא שדונטה במכבי כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 2:23 pm 
מנהל פורום

guyancho כתב:
גבןהים יותר פיזיים יותר ואכן בעלי משקל גבוה יותר, תקנו אותי אבל אני רואה את פארגו עובד באחד על אחד את פארקר ואנדרסון הרבה יותר בקלות מאשר ההיפך, וכדאני אומר לעבור אני מתכוון במצב של אחד מול השני ולא בפוסט אפ וכו'

מבחינת יכולת אתלטית אין כנראה מישהו כמו פארגו באירופה, חוץ מפארגו עצמו, ובנוסף כמו שאמרו פה הוא גם לא מתמודד באותה עמדה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 2:51 pm 
Sophomore

אני יכול לחשוב על עוד מספר גארדים זריזים שאינם פארגו ואולי לא חולקים את אותו קרוס אובר , אבל בהחלט נחשבים לזריזים מאוד ומהירים מאוד בין אם זה ברגליים ובין אם זה ביציאה לחסימות לקליעה. מעבר לכך אני ממש לא מבין את העמדה של "פארגו בכלל רכז" - המון משחקים הוא משחק כקלעי, עמדה 2, אז אני כן בוחר להחשיב אותו ואת דומיו בתפקיד ברשימה הבאה, כי גם עליהם יהיה על ה-2 הגדול המודבר בדיון הזה (דונטה) לשמור:
נבארו, קארול, לנגפורד, פארגו, יול (אני בכוונה לא מכניס את רודריגז לכאן בגלל שהוא משחק אך ורק כרכז) , צ'ארלס ג'נקינס (כוכב אדום) ואני שטוח שאפשר למצוא לא מעט גארדים / קומבוס שמשחקים בעמדה מס' שהרבה יותר זריזים ומהירים פנים מול פנים אל מול דונטה/דווין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 10:46 pm 
Hall of Famer

Euro_Basket כתב:
ג'ייסי קארול הוא פוטנציאל להיות במכבי ג'ו אינגלס 2. ההגנה שלו היא לא משהו בכלל בלשון המעטה, וברגע שיספסלו אותו הוא יאבד את הביטחון והיכולת תרד בהתאם.
יש מועמדים הרבה יותר טובים, מה עוד שהוא לא אמור להיות זול ומי יודע עד כמה הפציעה תשפיע עליו בעונה הבאה.

איך אני מת על ההודעות הללו.
תמנה לי שלושה מועמדים הרבה יותר טובים מג'ייסי קארול? כמובן שסוני ווימס או רודי פרננדז (נניח) אלו לא תשובות טובות, כי בוא נדבר במחירים שמכבי מוכנה לשלם, מתחת למיליון דולר.
אתה מודע לכך שקארול היה שחקן ספסל בריאל השנה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:35 pm 
Freshman

אני לא יודע עדיין מהן התכניות גודס מודל 2015. אבל מה שבטוח, בלאט היה מייבש אותו כמו את אינגלס.
קארול אף פעם לא היה מהשומרים הטובים באירופה, ואחרי הפציעה הוא בכלל מתקשה לרדוף אחרי גארדים זריזים ממנו.
יש סיבה שלאסו העדיף לשחק בגמר עם יול למרות יום קליעה מזעזע שלו ולא עם קארול.

אין הרבה גארדים הרבה יותר טובים ממנו, כי בכל זאת מבחינה התקפית מדובר בקלעי מהרמה הכי גבוהה באירופה.
אם אתה מחפש שחקן שלם יותר ממנו שגם יתרום באספקטים אחרים כמו עזרה בריבאונד, ניהול משחק וכמובן הגנה אז אפשר למצוא תחליפים צעירים, זולים ויותר אטרקטיביים ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:35 pm 
מנהל פורום

אז היקמן עומד לנחות על 1,000,000 יורו לעונה בשתי העונות הקרובות, חבל בכלל להתחיל לדבר עם מכבי
שיגיד כן ושלום על ישראל
דווקא מפתיע, היקמן לא נראה לי כמו הטיפוס של אוברדוביץ', מנסה לחשוב על עוד שחקן שדומה לו שאורבדוביץ' החתים
כלומר אתלט, שומר טוב, קליעה מוגבלת יכולת מסירה כמעט לא קיימת חדירה מעולה
הכי קרוב אולי קיצ'ן אבל איך זה נגמר כולם יודעים

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 92&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:52 pm 
Hall of Famer

בלאט לא ייבש את אינגלס. בלאט נתן לאינגלס המון צ'אנסים ואינגלס פשוט לא סיפק את הסחורה ולכן איבד את דקות המשחק שלו. או שאולי אתה מאמין שאינגלס סופסל (אני מסרב להשתמש בתואר יובש) שלא לצורך?
בניגוד לאינגלס קארול הוא אחד משחקני ההתקפה הטובים ביותר כיום באירופה. יול שיחק בגמר ולא קארול, כי קארול לא חזר טוב מהפציעה ובדקות המעטות שהוא שיחק הוא לא ממש היה אימפקט התקפי.
את עניין ההרבה יותר טובים אתה הכנסת, לא אני.
אבל עדיין לא קיבלתי שם. אתה מוזמן גם לתת שם צעיר וכמובן אטרקטיבי ממנו, שלא בהכרח טוב ממנו או שמכבי תיקח אותו. אני מקל עליך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 12:15 am 
Freshman

ממה שיצא לי לראות העונה בלאט נתן קרדיט לדווין סמית ופניני על חשבון אינגלס בעיקר בגלל הרכות שלו בהגנה. מבחינה התקפית הוא לא היה רע בכלל.
הוא עזר בניהול המשחק, הכניס כדורים לגבוהים, קלע באחוזים גבוהים (הכי גבוה במכבי מחוץ לקשת העונה ביורוליג) ובסך הכל עשה את המצופה ממנו.
מהרגע שירד לספסל הוא איבד את הביטחון, אם כי עדיין קלע באחוזים גבוהים.

התכוונתי יותר טובים ממנו כמועמדים (שקלול עלות פר תועלת)
רצית שמות? קית' לנגפורד, מלקולם דילייני, מאט לוג'סקי, פטרי קופונן. גם דרייק דינר למרות שמבוגר יותר ממנו יכול לתרום יותר.

אגב, בכמה אתה מעריך את הערך שלו כיום? כלומר, באיזה סכום מכבי מסוגלת להביא אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:00 am 
Hall of Famer

או סוף סוף שמות. לנגפורד לא רלוונטי. לא קרוב בשכר. את דלייני ראיתי ובעיני קארול עולה עליו לא במעט. פטרי קופונן הוא שם מעניין, אבל עדיין קארול בעיני עולה עליו. דיינר לא בכיוון בכלל בעיני. אחלה שחקן למכבי...חיפה. למרות שאני הייתי מעדיף את הבן דוד.
אני מניח שגם קארול ייקבל מעל מיליון דולר, כך שכל הדיון הוא אקדמאי. אבל בכל מקרה, קארול הוכיח שהוא אחד השחקנים הטובים באירופה. בריאל עם הקו האחורי העמוס, הוא עוד שחקן בסגל. במכבי בעיני הוא היה שחקן מוביל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:23 am 
Freshman

אם מכבי הציעה 1.2 מיליון לפארגו אז היא יכולה בהחלט להביא לכאן בסכום הזה שחקן מעניין.
הבן דוד של דרייק פרש בשבוע שעבר מכדורסל. הוא בהחלט היה שחקן קבוצתי ואיכותי יותר.

ממה שידוע לי קארול האריך את החוזה במדריד עד ל-2016/17 כך שאפשר להוריד אותו מהרשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Euro_Basket כתב:
ממה שיצא לי לראות העונה בלאט נתן קרדיט לדווין סמית ופניני על חשבון אינגלס בעיקר בגלל הרכות שלו בהגנה. מבחינה התקפית הוא לא היה רע בכלל.
הוא עזר בניהול המשחק, הכניס כדורים לגבוהים, קלע באחוזים גבוהים (הכי גבוה במכבי מחוץ לקשת העונה ביורוליג) ובסך הכל עשה את המצופה ממנו.
מהרגע שירד לספסל הוא איבד את הביטחון, אם כי עדיין קלע באחוזים גבוהים.

הדבר היחיד שאינגלס עשה העונה מאז החודש הראשון ועד שקלע שני סלים חשובים במשחק האליפות היה למסור. אז כן, הוא מוסר מצוין לשחקן בגובהו אבל הוא כל כך פוחד ליצור לעצמו שזה הדבר היחיד שהוא עשה מאמצע העונה והלאה. מאז הלפרין אני לא זוכר שחקן במכבי שצעקתי עליו בזמן משחקים יותר פעמים "תזרוק כבר יא כוסית!"
וזה לא בעיה לקלוע באחוזים גבוהים כשזורקים כל כך מעט... מאז השלב הראשון ביורוליג הוא זרק פעמיים בלבד יותר מ-5 זריקות באיזשהו משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:35 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
במבחן של עלות תועלת, לנגפורד לא קרוב למה שמכבי צריכה ואפילו לא למה שהיא רוצה. בינתיים הוא קיבל 3.2 מיליון כדי להוביל קבוצה יומרנית ויקרה עם סגל טוב לאליפות איטליה אחת במקרה הטוב, אולי גם זה לא, ולכשלון באירופה יחסית ליומרות ולהשקעה. במחיר שלו - לא תודה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic, סוקרטס ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: