סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 4:45 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 4:54 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ממש לא מוזר, משום שאת כרמלו הם יכולים לצרף באופן ריאלי ופשוט בכך שלברון-וויד-בוש-כרמלו יחתמו כולם על חוזה של 9-10 מיליון לעונה.
את לאב הם פשוט לא יכולים לצרף בקיץ הקרוב.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 4:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
"קול ענות חלושה" זה להגיע לגמר פלייאוף שנה רביעית ברציפות?

בכל אופן לדעתי הדבר הנכון למיאמי לעשות היה ונשאר להחליף את בוש בגבוה עם אוריינטציה הגנתית. גם אם הוא מממש את אופציית השחקן שלו אני מניח שזה עדיין רלוונטי.

ואף מילה על ספולסטרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 5:04 pm 
Junior

מבחינת הסיום, כן. "קול ענות חלושה" לחלוטין. אתה חושב שאם מיאמי מפסידה את המשחק הבא, לברון/וויד/ריילי יהיו מאושרים במהלך הקיץ ?
זה פרוייקט שנבנה עם יומרות להיזכר כאחת מהקבוצות הגדולות בהיסטוריה. אם הוא מסתיים הקיץ, הקבוצה הזו לא תיזכר ותירשם כאחת מהגדולות.

מסכים לחלוטין שטרייד על בוש יכל להיות פיתרון מצויין, אבל מערכות היחסים האישיות שם כנראה לא איפשרו ויאפשרו את זה.

ספולסטרה צריך לחשוב הרבה מאוד עם עצמו איך הוא משתפר. ריילי צריך לחשוב איך הוא עוזר לו בכך, אבל לפטר אותו אחרי 4 גמרים רצופים כנראה שהוא אפילו לא ישקול.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 5:13 pm 
Junior

בעיני בוש מעולה למשחק של מיאמי, בטח עכשיו שהוא צולף שלשות כמו מניאק. וזאת למרות טעויות הגנתיות רבות שלו במשחק 4.

ספולסטרה לעומת זאת - מאמן טוב, משפיע על כל הקבוצה, ממעט לעשות טעויות, מנהל את הסגל מעולה, תרגילים סבירים, הגנה גדולה.
לדעתי הוא עדיין בדרג המאמנים השני אין לו מילה מול כוכב ספציפי. זו ההרגשה. לברון-וייד-בוש (וריילי) יותר מנהלים את הקבוצה מספו. בעייתי.
פופ לחלוטין מנהל את הספרס. אין לו בעיה לתת בראש לטימי/פארקר/מאנו. לפיל לא היתה בעיה ללמד את קובי/גאסול/שאק/אודום/MJ/פיפן ולגרום להם לעשות בניגוד לרצונם.

מעולם לא ראיתי את ספו מבקר ישירות את לברון או וייד או בוש. שני הראשונים במיוחד שולטים בקבוצה יותר ממנו, לדעתי.
אם יש מאמן בעל שם וניסיון שיכול להרים את ההתקפה של ההיט, באותה פורמה של סמול-בול, רק משחק עומד מהיר הרבה יותר, הייתי לוקח אותו במקום ספו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 5:53 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
"קול ענות חלושה" זה להגיע לגמר פלייאוף שנה רביעית ברציפות?

במזרח הקיים כן. במערב הם לא עוברים סיבוב שני. אולי אפילו ראשון אם הם מול יוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 6:07 pm 
Junior

רק עכשיו שמעתי משהו שמחזק את ההודעה שלי על ספו, במסיבת עיתונאים המאמן של מיאמי אמר:

"I got to do a better job for my team". מאמן הטו טיים צ'אמפס. פיל או פופ בחיים לא היו אומרים את זה. זה מראה שהמושכות אצל לברון ו-וייד וספו על תקן עציץ (עציץ חכם, אבל הוא לא בשליטה על לברון ו-וייד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 6:11 pm 
מנהל פורום

במערב לדעתי מיאמי לא מגיעים לפלייאוף בכלל. מתחרים על לוטרי מול הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 6:37 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
במערב לדעתי מיאמי לא מגיעים לפלייאוף בכלל. מתחרים על לוטרי מול הלייקרס.

עם מספרים קשה להתווכח.
פורטלנד ומיאמי סיימו עם אותו מאזן
פורטלנד שיחקה בקונפרס יותר קשה.
מיאמי בקונפרס כזה היתה עלולה לסיים עם מאזן יותר גרוע.
אז כן. שים את מיאמי במערב ואתה עלול לקבל קבוצה במקום 8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 7:41 pm 
Junior

אם אני לברון לא ווייד ולא בוש כזה מעניינים אותי. שני שחקנים מעבר לשיא שרק יתרחקו ממנו. מיאמי לא נראו כמו כלום והוא כבר לא יהיה שחקן של קבוצה אחת ככה או ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 7:45 pm 
Junior

דרך אגב, גם אם אני מיאמי ווייד ובוש לא כזה מעניינים אותי. אין סיכוי שאני מציע להם עוד חוזה בכזה סדר-גודל.
הביאו 2 אליפויות (לא כולל האליפות של ווייד) שזה מאוד מכובד ויחד עם זאת הם לא נהיים צעירים יותר או טובים יותר. אם הם לא לפחות חותמים על פחות ומביאים עזרה רצינית (למשל כרמלו) אני לא רואה סיבה שיהיו טובים יותר שנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 7:56 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
בעיני בוש מעולה למשחק של מיאמי, בטח עכשיו שהוא צולף שלשות כמו מניאק. וזאת למרות טעויות הגנתיות רבות שלו במשחק 4.

ספולסטרה לעומת זאת - מאמן טוב, משפיע על כל הקבוצה, ממעט לעשות טעויות, מנהל את הסגל מעולה, תרגילים סבירים, הגנה גדולה.
לדעתי הוא עדיין בדרג המאמנים השני אין לו מילה מול כוכב ספציפי. זו ההרגשה. לברון-וייד-בוש (וריילי) יותר מנהלים את הקבוצה מספו. בעייתי.
פופ לחלוטין מנהל את הספרס. אין לו בעיה לתת בראש לטימי/פארקר/מאנו. לפיל לא היתה בעיה ללמד את קובי/גאסול/שאק/אודום/MJ/פיפן ולגרום להם לעשות בניגוד לרצונם.

מעולם לא ראיתי את ספו מבקר ישירות את לברון או וייד או בוש. שני הראשונים במיוחד שולטים בקבוצה יותר ממנו, לדעתי.
אם יש מאמן בעל שם וניסיון שיכול להרים את ההתקפה של ההיט, באותה פורמה של סמול-בול, רק משחק עומד מהיר הרבה יותר, הייתי לוקח אותו במקום ספו.

זה לא המקום ולא נהרוס את השמחה, אבל בוא נאמר שקובי בריאנט בעצמו לא היה מאושר במיוחד מכך שיש מאמן שמנהל את הקבוצה יותר ממנו, והמאמן ההישגי למדי הזה אכן זז משם לעומת הסטייק שנשאר שם. את הציטוט של מסינה אנחנו מכירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 13, 2014 8:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פחות טוב מהקודם אבל עדיין משעשע http://www.youtube.com/watch?v=q9lbAH9ttS4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 14, 2014 10:15 pm 
Junior

המאמן ההישגי הזה עזב את הלייקרס מרצונו וחזר ללייקרס שהשחקן המרכזי בה היה קובי, מרצונו, אז אתה טועה וקובי לא ניהל תלייקרס וביקש שפיל יעזוב.

(וגם מוזר שאתה מדבר דווקא על קובי ולא על מייקל שגם אותו הזכרתי. כאילו, לא באמת מוזר, הרי זה סלניוז).

שנית, קובי ופיל ג'קסון זה אחד מיחסי מאמן-שחקן שהכי נהניתי לראות. קובי תמיד אמר שהוא למד את הכדורסל שלו מפיל. מאוד דומה ליחסים בין טוני פארקר לפופוביץ'.

את הציטוט של מסינה אני לא מכיר. רק מכיר ציטוטים מלאי הערכה של קובי על מסינה. מה מסינה אמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 12:12 am 
Sophomore

נראה שלא תהיה לי אפשרות לראות את המשחק בלייב. איפה אני יכול למצוא את המשחק המלא להורדה/צפייה במועד הכי קרוב לסיום המשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 5:37 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
את הציטוט של מסינה אני לא מכיר. רק מכיר ציטוטים מלאי הערכה של קובי על מסינה. מה מסינה אמר?

אני לא זוכר את הציטוט המדויק, אבל העקרון היה שכשחקן מרוויח עשרות מיליוני דולרים ומגיע במסוק לאימונים, אתה כמאמן לא בדיוק יכול להגיד לו לכופף ברכיים ולהציב את הגוף נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:28 am 
Junior

גמר ה-NBA מתנהל כרגע ומה עושה אחד מהכוכבים הכי גדולים בליגה, עוזב הכל ונוסע לברזיל לראות כדורגל...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4530455,00.html
אין ספק קובי שגריר אמיתי של המשחק :)
במקום להתראיין על לברון הוא מתראיין על מסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:30 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רן כתב:
גמר ה-NBA מתנהל כרגע ומה עושה אחד מהכוכבים הכי גדולים בליגה, עוזב הכל ונוסע לברזיל לראות כדורגל...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4530455,00.html
אין ספק קובי שגריר אמיתי של המשחק :)
במקום להתראיין על לברון הוא מתראיין על מסי.

אאל"ט קובי ידוע כחובב כדורגל. מה רע בזה שהוא הולך לצפות במונדיאל? זה לא כאילו הלייקרס הגיעו לסדרת הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:31 am 
Junior

זאת לא הייתה ביקורת רצינית, סתם עקיצה עם קריצה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 11:58 pm 
Junior

טוב. עוד שלוש שעות מתחיל המשחק ופשוט לא הגיוני שהעונה נגמרת הלילה. מהר מדי. קל מדי. מרגיש שהגמר הזה עף ולא הגיוני שהוא כבר נגמר.

מהמר על מיאמי הלילה שלדעתי גם יחזרו לסן אנטוניו למשחק 7 עם כל המומנטום. הכל פתוח.

מקווה שפופוביץ' יכין את השחקנים שלו לטירוף גם הלילה, אם כי במיוחד הלילה אני מנחש שהשופטים יאזנו את זה ויאריכו את הסדרה. זו עדיין מיאמי שכולם רוצים לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 12:07 am 
Hall of Famer

אני לא רוצה לראות. אני רוצה לישון ואשמח שהסדרה תגמר הלילה (גילוי נאות - גם אם מיאמי היו מובילים 3-1 הייתי רוצה שהם ינצחו. רק רוצה לישון...)

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:08 am 
מנהל פורום

אני אשמח מאוד אם הסידרה לא תיגמר ובינתיים הרעלת הספורט שלי מתבטאת בכך שבקושי ראיתי מונדיאל, אבל גם אני לא אקום למשחק היום, כמובן בהנחה שהגוף שלי לא יקים אותי בעצמו כמו שהוא עשה הלילה, עם חלומות על מיאמי שמנצחים בששים הפרש וקימה עצמאית רק כדי לגלות שהמשחק מחר.

בכל אופן אני אופתע מאוד מאוד אם הסידרה לא תיגמר הלילה. זו תהיה בעיטה חריפה יותר בדלי מאשר ממה שקרה במשחק השישי אשתקד (והמשחק החמישי הוכיח שכל טקטיקות היש-משחקים-שאפשר-לוותר-עליהם לא רלוונטיות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:15 am 
מנהל פורום

איפה אפשר לראות באינטרנט בחינם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:22 am 
Freshman

ב- goalim4u.info מעברים את הסטרים של ערוץ הספורט. האתר הזה יציב ואיכות הצפייה לא רעה.

כדי לקבל את הפרשנות האמריקאית אפשר לחפש ב-.wiziwig.tv

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 3:25 am 
Hall of Famer

מיאמי מסיימת את משחק 5 עוד לפני שהתחיל

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 3:30 am 
Hall of Famer

ממש לא. הכל נכנס להם בינתיים, כלום לא נכנס לספרס (שבאמת לא משחקים משהו), אבל ממש לא גמור, ואפילו לא קרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman, uriel17, סאבוניס ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: