סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 8:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לפי הידיעה רוזן יקצץ בתקציב. רמי הדר מועמד ראשי לחזור להיות המאמן, והקבוצה כנראה תוותר על אירופה. וואלה יופי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:11 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הייתי מתייחס לידיעה של ONE ברצינות כרגע. אולי כן אולי לא אבל אין להם מושג.

רמי הדר מונה למאמן וחיפה הוציעה הודעה אין פה איזה ידיעה מדהימה של ONE ולכן לקחת בחשבון מה שכתבו, פשוט צריך למלא את הכתבה בקצת תוכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:13 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גם אני שמעתי שג׳ף לא ממש בקטע של היורוקאפ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:14 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גם ספורט חמש רשמו שפרנקו לא ממשיך כולל ציטוט של גף.
מקווה שרמי הדר לא יאמן. אין לי זיכרונות טובים ממנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:16 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הודעה רשמית של הקבוצה הדר במקום פרנקו, מיוזמת הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:16 pm 
Senior

זה לא חדש שהוא לא בקטע ואתה יודע את זה.

אבל הידיעה שמדברת על קיצוץ ועל אי הליכה לאירופה זה לדעתי המצאה של ONE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:19 pm 
Sophomore

אם זה נכון ממש חבל , כי מכבי חיפה עשתה אולי את ההיתקדמות הכי גדולה בכדורסל ההישראלי בשנים האחרונות , עם אולם חדש ממוצע קהל שעלה ותקציבים יפים
אני גם לא מצליח להבין למה נסע ג'ף לפיינל פור האירופאי ?? אם אמר שרוצה לקדם את ההשתתפות באירופה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:24 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לא זו לא המצאה של וואן. ג׳ף אומר לכל מי שרוצה לשמוע שבעונה הבאה הוא רוצה לקצץ בשל עזיבת או ירידת הסיוע של בז״ן.
ולגבי אירופה - ממש לפני כמה יצים התבטא בבוטות כנגד המפעל בשיחה לא רשמית.
המינוי של הדר מלמד הרבה על גובה ההשקעה הכספית. היה לו אפשרות לנסות את קטש ואחרים ובחר במאמן שעולה הרבה הרבה פחות. רמי בחור נהדר וגם מאמן טוב אגב.

נערך לאחרונה על ידי טל בתאריך ב' יוני 16, 2014 11:39 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:36 pm 
Hall of Famer

תזכרו את זה טוב, כי סביר להניח שעוד שנתיים-שלוש אנשים כאן יעשו מזה עוד נדבך לנרטיב שהפועל ירושלים משוריינת ביורוקאפ, ושב-2014 היא עלתה ישירות לשלב הבתים במקום חיפה שסיימה לפניה....

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:42 pm 
Sophomore

חבל מאוד. גם אם רמי הדר מאמן מוכשר וראוי, נראה שג'ף בוחר לבצע איזשהו שינוי כיוון ולא לכיוון הרצוי.

מה שכן - החלטה כ"כ מוזרה אחרי 2 עונות נפלאות רק מחזקת את העובדה שלמכבי חיפה נותר עוד קילומטראז' רציני לעשות לפני שהיא מדברת במונחים של "מספר 2" או אמירות יומרניות בסגנון. ככלות הכל, היא תלויה תלות מוחלטת בגחמות של הג'ינג'י הנחמד. ברצותו היא קבוצה שמאיימת על כל דבר בארץ, ברצותו היא מדשדשת בבינוניות וברצותו היא יכולה גם להפסיק פעילות. לקהל שלה אין ולא תהיה השפעה על המועדון והוא יכול מקסימום להתמרמר כאן ובפייסבוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:56 pm 
Senior

ואני חושב שההחתמה של הדר לא אומרת כלום על התקציב. אומרת בעיקר שלג'ף נמאס ממאמנים שחופרים לו בראש וכל הזמן משכנעים אותו תביא את זה (רוט ב200 אלף דולר) או את זה (קוקיה בשביל לחמם ספסל) או שלא משתפים שחקנים שהוא אוהב (צ'וברוביץ'). הוא רוצה מאמן ישראלי אבל כזה שיהיה לו נוח לעבוד איתו, שהוא מכיר, שיודע שלא יבלבל לו במוח יותר מידי. רמי הוא בחירה בדיוק מתאימה, הוא היה במערכת ומכיר את ג'ף טוב, הוא יגיד תודה אדירה על הצ'אנס שקיבל והוא גם מאמן טוב סה"כ. אם אפשר לקבל את כל זה וגם לשלם למאמן פחות מה טוב.

היה מביא את קטש שוב נכנס לעסק עם מאמן שיבלבל לו במוח על השחקן הישראלי הזה והשחקן הישראלי הזה וסיפורים ומעשיות או יותר גרוע כמו באילת הוא יראה שחקן שהוא מביא רואה רק ספסל ומשתגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

נגיד את זה טוב ומדויק יותק קוף, הוא רוצה מאמן שיסכים לשחקנים של פרדריקו. אם פרנקו לא היה מתווכח היו העונה : קוביאן, שרוווד בראון, אופייבו ובריסטול. וישראלים דגן, רייס, ועידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:01 am 
Hall of Famer

אני לא מת על זה שאישושהי קבוצה מוותרת על אירופה, אבל לקבוצה בלבל של חיפה שמתיימרת להיות מס' 2, מס' 1 או מס' 0.5 - זה בזיון.
אחר כך אנשים לא יבינו למה הליגה הישראלית מדורגת איפה שהיא מדורגת, ולמה אף אחד לא רוצה לגעת בקבוצות שלה כאילו הן מצורעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:20 am 
Senior

טל כתב:
נגיד את זה טוב ומדויק יותק קוף, הוא רוצה מאמן שיסכים לשחקנים של פרדריקו. אם פרנקו לא היה מתווכח היו העונה : קוביאן, שרוווד בראון, אופייבו ובריסטול. וישראלים דגן, רייס, ועידו.

בסדר גמור. אבל זה מה שהוא רוצה. נמאס לו להתווכח עם מאמנים שהוא משלם להם משכורת, הוא חושב שהוא מבין יותר טוב והוא רוצה שיעשו מה שהוא רוצה.

בו גם ניתן לו קרדיט איפה שמגיע, אם היה קורא רק מה שהמאמנים רוצים אז דונטה סמית למשל כנראה לא היה מגיע לחיפה בכלל. לפעמים אוכלים חרא מההחלטות שלו לפעמים טוב.

בסופו של דבר אני לא חושב שהוא החתים את הדר בגלל סיבה פיננסית שהוא רוצה לחסוך אלא הוא עשה את זה קודם כל כי הוא רוצה מאמן שכמו שאמרת יעשה מה שהוא רוצה בלי להתווכח יותר מידי ולא ישכנע אותו להשקיע בשחקנים שאין לו רצון להשקיע בהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:37 am 
Junior

הדר איש כדורסל רציני ומאמן טוב. אבל כמו שאמרו מעלי, מי שחושב שהמינוי שלו זו לא הצהרת כוונות חי בסרט.
אני מניח שהמבחן הראשון לזה יהיה עתידו של מורן רוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:59 am 
Senior

אני לא חושב שרוט יהיה מבחן לשום דבר. רוט לא היה מחביבי רוזן לדעתי אלא יותר מן הסתם דחיפה מאד חזקה של פרנקו (שגם עלתה לרוזן הרבה מאד כסף). לדעתי רוט בכלל לא יקבל הצעה לחוזה חדש בחיפה אחרי שפרנקו הלך לביתו ואיך שרוט גמר את העונה הזאת. רוזן יעדיף הרבה יותר איזה שחקן כמו ברקוביץ בשליש מחיר. המבחן העיקרי לתקציב בשנה הבאה לדעתי יהיה האם רוזן יחתים 2 זרים בסכומים של 150-200 אלף דולר או כולם בסביבות ב100. בשנים בצמרת שרוזן השקיע תמיד היו 2 זרים לפחות שהרוויחו יפה.

רוט ילך עם פרנקו לירושלים לדעתי במידה והוא יגיע לשם בטעות. במידה ופרנקו יהיה עוזר במכבי אז רוט יצטרך כנראה להשלים עם אוהדי הקבוצה האהובה שלך כי סביר מאד להניח שלשם הוא יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 1:57 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
אני לא מת על זה שאישושהי קבוצה מוותרת על אירופה, אבל לקבוצה בלבל של חיפה שמתיימרת להיות מס' 2, מס' 1 או מס' 0.5 - זה בזיון.
אחר כך אנשים לא יבינו למה הליגה הישראלית מדורגת איפה שהיא מדורגת, ולמה אף אחד לא רוצה לגעת בקבוצות שלה כאילו הן מצורעות.

אתה באמת חושב שמישהו פה יאכל את הקשקוש הזה?
חיפשת וחיפשת דרך להבדיל את הליגה הישראלית משאר הליגות באירופה שתסביר את הדירוג הנמוך בצורה מגוחכת של הליגה אל מול ההישגים הנאים של הקבוצות (חוץ מכמובן ההסבר המובן מאליו שזהו האינטרס של מכבי ושמעון מזרחי), וזה הכי טוב שלך?
אז איך זה שפולין וצ'כיה, שתיהן מדורגות מעל הליגה הישראלית, שלחו בעונה שעברה כל אחת נציגה בודדה ומסכנה לשני המפעלים האירופים? איך זה שאוקראינה, עוד ליגה שמדורגת מעל הישראלית, שלחה נציגה אחת ליורוליג והנציגה הבודדת ליורוקאפ דורגה חמישית בליגה המקומית בעונה הקודמת?
איך זה שהפרמטר שאותו אתה מגדיר כמכריע כל כך, לא מוזכר אפילו בהודעות הלקוניות של היורוליג לגבי ה"נוסחה" שקובעת את דירוג הליגות?

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 2:08 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
אני לא חושב שרוט יהיה מבחן לשום דבר. רוט לא היה מחביבי רוזן לדעתי אלא יותר מן הסתם דחיפה מאד חזקה של פרנקו (שגם עלתה לרוזן הרבה מאד כסף). לדעתי רוט בכלל לא יקבל הצעה לחוזה חדש בחיפה אחרי שפרנקו הלך לביתו ואיך שרוט גמר את העונה הזאת. רוזן יעדיף הרבה יותר איזה שחקן כמו ברקוביץ בשליש מחיר. המבחן העיקרי לתקציב בשנה הבאה לדעתי יהיה האם רוזן יחתים 2 זרים בסכומים של 150-200 אלף דולר או כולם בסביבות ב100. בשנים בצמרת שרוזן השקיע תמיד היו 2 זרים לפחות שהרוויחו יפה.

רוט ילך עם פרנקו לירושלים לדעתי במידה והוא יגיע לשם בטעות. במידה ופרנקו יהיה עוזר במכבי אז רוט יצטרך כנראה להשלים עם אוהדי הקבוצה האהובה שלך כי סביר מאד להניח שלשם הוא יגיע.

למה נראה לך שאם פרנקו יהיה עוזר במכבי יהיה לו איזשהו say בנידון והוא יחליט שרוט יחזור לשם?
הרכז המחליף בעונה הבאה יהיה אוחיון (או שהוא ימשיך לפתוח בליגה בשביל "הצביון" כאשר רייס עולה מהספסל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 6:24 am 
Hall of Famer

נדמה לי שהוא התכוון שרוט יילך לחולון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 7:53 am 
Hall of Famer

חוצפן חיובי כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אתה באמת חושב שמישהו פה יאכל את הקשקוש הזה?
חיפשת וחיפשת דרך להבדיל את הליגה הישראלית משאר הליגות באירופה שתסביר את הדירוג הנמוך בצורה מגוחכת של הליגה אל מול ההישגים הנאים של הקבוצות (חוץ מכמובן ההסבר המובן מאליו שזהו האינטרס של מכבי ושמעון מזרחי), וזה הכי טוב שלך?
אז איך זה שפולין וצ'כיה, שתיהן מדורגות מעל הליגה הישראלית, שלחו בעונה שעברה כל אחת נציגה בודדה ומסכנה לשני המפעלים האירופים? איך זה שאוקראינה, עוד ליגה שמדורגת מעל הישראלית, שלחה נציגה אחת ליורוליג והנציגה הבודדת ליורוקאפ דורגה חמישית בליגה המקומית בעונה הקודמת?
איך זה שהפרמטר שאותו אתה מגדיר כמכריע כל כך, לא מוזכר אפילו בהודעות הלקוניות של היורוליג לגבי ה"נוסחה" שקובעת את דירוג הליגות?

לא אמרתי שזה פרמטר מכריע בדירוג, אני לא יודע. אף אחד לא יודע. כבר אמרתי גם שלדעתי מה שמכריע את הדירוג הזה, שהוא חור שחור, זה הבדלי מעמדות ביול"ב בין הליגות המייסדות ואלה שבאו מעט אחריהן לבין הליגות החדשות יותר.
אבל, וזה אבל גדול...
אני גם לא יודע כמה מקומות הוקצו מראש לליגות שציינת, ואם קבוצות סירבו להגיע באופן קבוע כמו בליגה הישראלית. אם בליגות האחרות שציינת קיים מצב כמו בישראלית, כלומר - ליגה שבוכה דרך קבע שהיא לא מיוצגת מספיק - ואז, כמעט כל שנה, לא מאיישת את המקומות שהוקצו לה.
אם אני איש יול"ב אני אומר לעצמי: "כל שנה באים אלי הניג'סים האלה, בוכים שהם מקופחים ולא מיוצגים מספיק, אבל כשהם מקבלים עוד מקום בסוף כמעט כל שנה קבוצה אחת מבריזה. וזה לא קבוצה אחת, כל פעם זה קבוצה אחרת, כמעט את כל הליגה שלהם עברתי, ובסוף אני תמיד נשאר עם אותן שתי קבוצות שמוכנות לשחק באירופה וכל השאר לא רוצות.
חוץ מזה, אחרי שהקציתי להם מקום והם לא ניצלו אותו, עכשיו אני צריך למצוא מחליפה לזו שהבריזה. והמחליפה הזו, בהנחה שתסכים, צריכה לשנות את התכניות שלה לעונה הקרובה, להיערך אחרת מבחינה פיננסית ומבחינת סגל שחקנים, ליצור בחופזה תוכנית שיווק ולמכור במהירות זכויות שידור, ווג'ראס שלם. וזה ככה כל שנה! אז למה לי להתעסק איתם? גם ככה זה אותן שתי קבוצות שכן באות בסוף, אז בשביל הליגה הזו צריכה עוד מקומות?"
אם אני צריך לחשוב איזו צריכה צריכה להתקדם בדירוג ולקבל עוד נציגות, הליגה הישראלית היא אחת האחרונות שאני מסתכל לעברה על פי ההיסטוריה שלה. שתתחיל בלאייש את המקומות שכן יש לה לפני שהיא מבקשת עוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 9:04 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
טל כתב:

בסדר גמור. אבל זה מה שהוא רוצה. נמאס לו להתווכח עם מאמנים שהוא משלם להם משכורת, הוא חושב שהוא מבין יותר טוב והוא רוצה שיעשו מה שהוא רוצה.

בו גם ניתן לו קרדיט איפה שמגיע, אם היה קורא רק מה שהמאמנים רוצים אז דונטה סמית למשל כנראה לא היה מגיע לחיפה בכלל. לפעמים אוכלים חרא מההחלטות שלו לפעמים טוב.

בסופו של דבר אני לא חושב שהוא החתים את הדר בגלל סיבה פיננסית שהוא רוצה לחסוך אלא הוא עשה את זה קודם כל כי הוא רוצה מאמן שכמו שאמרת יעשה מה שהוא רוצה בלי להתווכח יותר מידי ולא ישכנע אותו להשקיע בשחקנים שאין לו רצון להשקיע בהם.

ב-2009 הגענו לגמר עם אשכנזי
ב-2010 סיימנו מקום 4 והודחנו בפלייאוף עם אשכנזי
ב-2011 העיפו מאמן מצליח בשביל מאמן צעיר וזול (אלעד חסין) בדרך לשתי עונות משמימות בנשר
2013 אליפות
2014 גמר
2015 שוב מאמן עם מעט מאוד נסיון בליגת העל וזול...

WTF ג'ף ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 10:03 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
נדמה לי שהוא התכוון שרוט יילך לחולון.

טעות שלי. העניין עם פרנקו עוזר במכבי בלבל אותי...חשבתי שהוא ענה לראי ולא שמתי לב שהוא ענה ללאומית. לרגע גם מאוד התרגשתי מהציפייה שרוט יעלה לפרקט ביד אליהו בסערה במחזור הראשון ביורוליג ומכבי לא תפסיד יותר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 10:42 am 
Junior

נראה לי שהסיפור בעיקר ממחיש שקבוצת כדורסל זה עסק מפסיד ומסובסד.
כשהוא מפסיק להיות מסובסד הוא רק הופך להיות יותר מפסיד.

לא נראה לי שהתמיכה של בזן בקבוצה עזרה להם להשיג מכירות דלקים ובטח בהתחשב במצב שלהם לא היה היגיון להמשיך בתמיכה.

אחרי שהם הפסיקו ורוזן את קליין לא מצאו להם מחליפים, אז זה בעצם לבקש מרוזן להוציא עוד כסף מהכיס.
למה שיעשה זאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 10:55 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

idansha כתב:
נראה לי שהסיפור בעיקר ממחיש שקבוצת כדורסל זה עסק מפסיד ומסובסד.
כשהוא מפסיק להיות מסובסד הוא רק הופך להיות יותר מפסיד.

לא נראה לי שהתמיכה של בזן בקבוצה עזרה להם להשיג מכירות דלקים ובטח בהתחשב במצב שלהם לא היה היגיון להמשיך בתמיכה.

אחרי שהם הפסיקו ורוזן את קליין לא מצאו להם מחליפים, אז זה בעצם לבקש מרוזן להוציא עוד כסף מהכיס.
למה שיעשה זאת?

התכוונת רוזן את קופל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 11:49 am 
Junior

מעניין ש"עיתונאי הערוץ האובייקטיבי" (ערוץ הספורט) לא ירדו על מכבי חיפה על שיחרור פרנקו כמו שהם ירדו על הפועל ת"א לאחר שהוחלט לא לחתום עם ארז על חוזה חדש....

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה