סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 2:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 14, 2014 5:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב שהיו צריכים לאפס את התוצאה בהארכה. זה באמת מבלבל לשחק ככה שאתה לא בטוח כמה הפרש אתה צריך לניצחון אחרי שכבר הגעת להארכה.
לגבי דונטה ומה שטען - אני חושב שפשוט לא הגיע לו כבר חמצן למוח בשניות האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 14, 2014 8:09 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

האם יש תקדים לשחקן שמוביל את קבוצתו בחמש קטגוריות ?
נק,אסיסטים,חטיפות,ריבאונדים,מדד
נתן טריפל דאבל גם בליגה גם באירופה גם מול קבוצת נבא

נערך לאחרונה על ידי juror13 בתאריך ש' יוני 14, 2014 9:06 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 14, 2014 8:19 pm 
Freshman

גם דורון פרקינס עשה טריפל דאבל במשחק אימון של מכבי נגד הקליפרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 14, 2014 8:43 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אורן כתב:
"כישרון נטו" זה מונח לגמרי לא רלבנטי בדיון כזה.

נורטון, תומפסון וקולמן בוודאי לפניו, מסתמא גם סולומון (עם כל כמה שלא סבלתי אותו ואהבתי את קני).

אני לא מסכים
וגם זה לא

http://salnews.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=12776[/quoteשים לב שרוב מי שדירגו שם את קני מעל בילי הודו שבעצם הם לא זוכרים את בילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 5:54 pm 
Hall of Famer

אין ספק שאוהדי ירושלים מחקו את צ'ורה.
אם הייתם שואלים אותו, אז הטופ 3 היו בילי תומפסון, וויל סולומון, צ'ורה, בסדר זה או אחר. סביר להניח שסולומון היה שלישי, גם בגלל הקדנציה השניה הנוראית. תומפסון זוכה לעדיפות על צ'ורה, כי הוא היה חלק מהותי מהפיכת ירושלים לקבוצה גדולה בכדורסל שלנו. אני חושב גם שהוא שיחק הכי הרבה. קני וויליאמס מגיע אח"כ.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 15, 2014 6:04 pm 
Hall of Famer

מודה ומתוודה שאצלי הוא מחוק, בראש ובראשונה, מאותה סיבה ידועה. אבל גם מטעם פרוזאי בהרבה - הוא היה שותף לעונה די עלובה (יחד עם ויליאמס, אגב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 8:21 pm 
Junior

פורום סלניוז, אני מתפלא.

דונטה הוא הזר הגדול בכל הזמנים בישראל.

ואני לא אתווכח על זה. פשוט תראו משחקים של האיש. תראו את האימפקט, את הורסטיליות ואת כמות המשחקים שהוא מנצח בשביל הקבוצה שלו. את היכולת שלו לראות את המגרש וכן, גם את ההגנה האדירה שלו. לדעתי אין מה להשוות בכלל.

ואני לא אתווכח.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 8:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הוא לא.
רגע, אמרת שלא תתווכח!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 3:03 am 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
פורום סלניוז, אני מתפלא. דונטה הוא הזר הגדול בכל הזמנים בישראל. ואני לא אתווכח על זה. פשוט תראו משחקים של האיש. תראו את האימפקט, את הורסטיליות ואת כמות המשחקים שהוא מנצח בשביל הקבוצה שלו. את היכולת שלו לראות את המגרש וכן, גם את ההגנה האדירה שלו. לדעתי אין מה להשוות בכלל. ואני לא אתווכח.

בלי ויכוח, רק לענות ביותר או פחות.

אנתוני פארקר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 7:38 am 
Junior

Dovi כתב:
הרסי הוקינס כתב:
פורום סלניוז, אני מתפלא. דונטה הוא הזר הגדול בכל הזמנים בישראל. ואני לא אתווכח על זה. פשוט תראו משחקים של האיש. תראו את האימפקט, את הורסטיליות ואת כמות המשחקים שהוא מנצח בשביל הקבוצה שלו. את היכולת שלו לראות את המגרש וכן, גם את ההגנה האדירה שלו. לדעתי אין מה להשוות בכלל. ואני לא אתווכח.

אנתוני פארקר?

למה יותר או פחות, עדיף קר/חם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 7:59 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הוא לא.
רגע, אמרת שלא תתווכח!

וימלא פיו מים

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 9:22 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
פורום סלניוז, אני מתפלא.

דונטה הוא הזר הגדול בכל הזמנים בישראל.

ואני לא אתווכח על זה. פשוט תראו משחקים של האיש. תראו את האימפקט, את הורסטיליות ואת כמות המשחקים שהוא מנצח בשביל הקבוצה שלו. את היכולת שלו לראות את המגרש וכן, גם את ההגנה האדירה שלו. לדעתי אין מה להשוות בכלל.
ואני לא אתווכח.

כבר רשמתי,מוביל את קבוצתו :
בנקודות
בריבאונדים
באסיסטים
בחטיפות
במדד (מתבקש)
בווינריות
מנהיג על המגרש ומחוצה לו
לוקח משחקים על הגב שלו
הגיע לגמר 2013/2014 ופשוט שלט בהם עם 29 נקודות בשניהם בעידן שמעל 26 נקודות זה נדיר
דונטה אגדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 11:19 am 
Junior

Dovi כתב:
הרסי הוקינס כתב:

אנתוני פארקר?

טוב מפארקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 11:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הוא יצטרך להוכיח את זה ברמות שפארקר שלט בהם. אם יעשה את זה אני אוריד את הכובע, ואחר כך גם אוכל אותו. בינתיים הוא עוד לא באזור החיוג שלו, עם כל הכבוד לכל מעשי הגבורה שלו בליגה הישראלית המהוללת ובשלב הבתים ביורוקאפ.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 3:13 pm 
Senior

אני מצטער, אני מת על דונטה אבל הרסי אתה מגוחך בעניי בקטע הזה. פארקר, האפמן, שאראס, וויציץ היו השחקנים הכי טובים באירופה. האימפקט שלהם היה עצום הרבה יותר ברמה הכי גבוה באירופה. שלא לדבר על האימפקט של האפמן בארץ אנשים אולי שוכחים אבל הבנאדם היה בלתי ניתן לעצירה והיתרון המוחלט של מכבי בעונה שלו בארץ היה בגללו.

דונטה שחקן ענק וגדול על הרמה של הליגה הישראלית. אבל היו השנה משחקי יורוקאפ גם כן, דונטה היה מצוין ביורוקאפ גם כן. אבל למשל ב4 מפגשים נגד קבוצות ברמה בינונית של יורוליג נניח קאזן וחימקי דונטה נראה לא פחות ולא יותר כמו שחקן בינוני שמתקשה מאד ברמה הזאת של ההגנה, הפיזיות ושל הקבוצה. נכון שלצערו שאר השחקנים בקבוצה לא היו ברמה אז יותר קשה להתמודד שאתה היחידי שברמה. אבל פארקר, שאראס, האפמן או וויצ'יץ' למשל מן הסתם היו מתמודדים עם זה קצת יותר טוב.

אני חושב שדונטה שחקן על בליגה ושחקן נהדר. אני חושב שהאימפקט שלו ברמת יורוליג יהיה קטן הרבה יותר ממה שחושבים. הוא יכול להיות שחקן טוב מאד שם, סוג של צ'אק אידסון שעושה הכל על המגרש, חכם ונותן ערך מוסף. אבל לרמה של הגדולים המדוברים הוא לדעתי לא יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 3:44 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
אני מצטער, אני מת על דונטה אבל הרסי אתה מגוחך בעניי בקטע הזה. פארקר, האפמן, שאראס, וויציץ היו השחקנים הכי טובים באירופה. האימפקט שלהם היה עצום הרבה יותר ברמה הכי גבוה באירופה. שלא לדבר על האימפקט של האפמן בארץ אנשים אולי שוכחים אבל הבנאדם היה בלתי ניתן לעצירה והיתרון המוחלט של מכבי בעונה שלו בארץ היה בגללו.

דונטה שחקן ענק וגדול על הרמה של הליגה הישראלית. אבל היו השנה משחקי יורוקאפ גם כן, דונטה היה מצוין ביורוקאפ גם כן. אבל למשל ב4 מפגשים נגד קבוצות ברמה בינונית של יורוליג נניח קאזן וחימקי דונטה נראה לא פחות ולא יותר כמו שחקן בינוני שמתקשה מאד ברמה הזאת של ההגנה, הפיזיות ושל הקבוצה. נכון שלצערו שאר השחקנים בקבוצה לא היו ברמה אז יותר קשה להתמודד שאתה היחידי שברמה. אבל פארקר, שאראס, האפמן או וויצ'יץ' למשל מן הסתם היו מתמודדים עם זה קצת יותר טוב.

אני חושב שדונטה שחקן על בליגה ושחקן נהדר. אני חושב שהאימפקט שלו ברמת יורוליג יהיה קטן הרבה יותר ממה שחושבים. הוא יכול להיות שחקן טוב מאד שם, סוג של צ'אק אידסון שעושה הכל על המגרש, חכם ונותן ערך מוסף. אבל לרמה של הגדולים המדוברים הוא לדעתי לא יגיע.

there is only one way to know ...בוא נראה אם יגיע ליורוליג ואז נדע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:

רק לסבר את האוזן - דונטה דורג שלישי במדד העונה ביורוקאפ עם כמה הצגות אדירות (טריפל דאבל ו-41 מדד מול ריגה, 24, 6, 6 ו-40 מדד מול סיינה), אבל אכן מול שתי הקבוצות ברמת יורוליג (חימקי וקאזאן) היו לו ארבעה משחקים בינוניים מינוס עם: 11 נק' (44% מ-2, 0/5 מ-3) 6.25 כ"ח 4 אס' על 3.5 איב' 1.25 חט' 0.25 חס' ומדד ממוצע 15, שזה אחלה אולאראונד אבל לא משהו לספר עליו הביתה ובטח לא ההתפוצצויות ההתקפיות כמו בשני משחקי הגמר מול מכבי (מול מגנים נחותים פיזית כמו פניני, אינגלס ודווין סמית' על ברכיים גמורות).
הוא באמת אחלה שחקן - קבוצתי לוחם וווינר - אבל בואו נירגע עם ההשוואות לפארקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:27 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:

אוקיי קוף, ואתה מגוחך בעיניי גם.
האימפק של דונטה זהה לאימפקט של האפמן. דונטה גם בלתי עציר ויתרון מוחלט בליגה לחיפה, גם מול מכבי.

זה ויכוח בלתי ניתן להוכחה ולכן אני לא מעוניין לקיים אותו. אני לא מסכים עם כלי המדידה שלכם לאיכויות של שחקן, ואני מעדיף נתונים והתרשמות מאיכות ויכולות משחק. ענייני "הוכחת רמה ביורוליג" לא ממש מעניינים אותי וגם לא הוגנים כלפי דונטה שרוב הקריירה פשוט לא היה באירופה או בקבוצת יורוליג. 4 משחקי יורוקאפ נגד קבוצות רוסיות הם לא מדד לכלום. מול אלופת היורוליג של שנת 2013-2014 הוא נתן תצוגות על, אבל זה לא מזיז לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:37 pm 
Senior

זה לא מזיז לי כי ראינו כבר מספיק שחקנים שהיו סופר דומיננטים בליגה שלנו ובינוניים כשהם צריכים להיות טובים ברמה מעל. פי ג'יי טאקר למשל היה שחקן יורוליג חביב ושחקן ענק בליגה שלנו כולל נגד מכבי שהייתה פיינליסטית היורוליג באותה השנה.

זה לא רק שזה וויכוח שניתן להוכחה זה וויכוח שהוא בפירוש מוכח כרגע. עצם העובדה שדונטה סמית לא משחק ביורוליג ולא דומיננטי ברמות של שאראס, וויציץ', האפמן ופארקר אומר שהוא פשוט לא שם. סיכוי לא רע שהוא יקבל צ'אנס בשנה הבאה באיזה רמה אחרת אבל עד שהוא לא יקבל זאת הוכחה מספיק טובה שהוא כנראה לא מספיק טוב. שחקן שהוא מספיק טוב בסופו של דבר מפלס את דרכו למקום שלו. שחקן שלא מצליח או שהוא לא מספיק טוב או שאין לו את האופי המתאים בשביל להגיע לשם.

אני בניגוד אליך גם ראיתי את המשחקים המדוברים האלה, לא רק סטטיסטית אלא בעיניים והוא נתקל שם בדברים שהוא לא נתקל בהם בארץ והוא לא הראה דומיננטיות ולכן בהחלט יש ספק כמה דומיננטי הוא יכול להיות ברמות האלה (אין ספק שהוא יכול להיות שחקן טוב ואפילו טוב מאד). זה לא אומר שבקבוצה טובה עם שחקני יורוליג מסביבו הוא לא יצליח להיות ברמה הטובה ביותר. אבל משם ועד להיות השחקן הכי טוב באירופה? זה כמו שתבוא ותטען עכשיו שערן זהבי הוא מהשחקנים הכי טובים באירופה לפי היכולת שלו השנה בליגה. נו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:45 pm 
Hall of Famer

דווקא מטאקר, שחקן חמישייה בקבוצה של יותר מ- 50% בנ.ב.א אתה מביא דוגמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
אוקיי קוף, ואתה מגוחך בעיניי גם.
האימפק של דונטה זהה לאימפקט של האפמן. דונטה גם בלתי עציר ויתרון מוחלט בליגה לחיפה, גם מול מכבי.

זה ויכוח בלתי ניתן להוכחה ולכן אני לא מעוניין לקיים אותו. אני לא מסכים עם כלי המדידה שלכם לאיכויות של שחקן, ואני מעדיף נתונים והתרשמות מאיכות ויכולות משחק. ענייני "הוכחת רמה ביורוליג" לא ממש מעניינים אותי וגם לא הוגנים כלפי דונטה שרוב הקריירה פשוט לא היה באירופה או בקבוצת יורוליג. 4 משחקי יורוקאפ נגד קבוצות רוסיות הם לא מדד לכלום. מול אלופת היורוליג של שנת 2013-2014 הוא נתן תצוגות על, אבל זה לא מזיז לך.

מצטער הרסי אבל ההודעה הזו מגוחכת עוד יותר...
מה ז'תומרת אתה לא מעוניין לקיים ויכוח? אם אתה טוען שהוא יותר טוב מפארקר, להזכירך השחקן הטוב באירופה במשך לפחות שנתיים, אתה צריך לגבות את זה בעובדות, ותסלח לי אבל "נתן תצוגות על מול אלופת היורוליג" (שהשומר הכי נורמלי שלה בעמדה 3 סוחב פציעה כל העונה) זו לא הוכחה מספקת. על אותו משקל אפשר לטעון שטייריס רייס שנתן בסוף העונה תצוגות על מול מילאנו, צסקא, ריאל וחיפה הוא הרכז הכי טוב באירופה. מגוחך.
נורטון כתב:

דוקא כן דוגמא טובה כי בקדנציה שלו ביורוליג הוא אכזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 5:55 pm 
Hall of Famer

לא נעים לי לשאול כי זה לא כל כך קשור לת'רד, אבל מי כבר רכז טוב יותר מרייס? תיאודושיץ' ומקאלב מזמן פאסה, דיאמנטידיס עוד יותר מזמן פאסה. ומה שנשאר זה פחות או יותר סרחיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 6:13 pm 
Senior

נורטון כתב:

זאת דוגמא מצויינת דווקא בגלל שהוא היה שחקן יורוליג בינוני סה"כ. בNBA הוא שחקן משלים והתכונות שלו טובות לזה, בשביל להיות השחקן הכי טוב באירופה אתה צריך תכונות שלא תצטרך דווקא בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 7:25 pm 
Junior

קוף, לפי הטענה שלך להשקיע בבורסה זה נטו להמר.

צ'ארלס, ההשוואה לא אפשרית כיוון שהיא אנכרוניסטית והיא גם לא הוגנת כלפי דונטה שהגיע לאירופה בגיל מבוגר יחסית למתחרים אליהם הוא מושווה.

מיי גוד, עכשיו אני מתווכח על למה אני לא רוצה להתווכח. חבל שלא אמרתי "כן" על הכותרת ובזה גמרתי את הסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 18, 2014 7:47 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
לא נעים לי לשאול כי זה לא כל כך קשור לת'רד, אבל מי כבר רכז טוב יותר מרייס? תיאודושיץ' ומקאלב מזמן פאסה, דיאמנטידיס עוד יותר מזמן פאסה. ומה שנשאר זה פחות או יותר סרחיו.

מרסליניו שחקן שונה אבל בטוח מוסר וקלע חוץ יותר טוב.
ג'קסון לא פחות טוב לדעתי. האקט שחקן מצוין.
שלושת המוזכרים לעיל שחקנים שונים מרייס, פחות טובים בחדירה אבל יותר בסידור לאחרים.
גם מקאלב למרות אי ההצלחה של פנר עדיין קצת יותר טוב לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 103 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה