סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 11:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 3:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
במה גודס או שמיר נעלים כל כך על עודד קטש למשל? מה הם השיגו שהוא לא?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 3:55 pm 
Freshman

alma כתב:
להביא מאמן זול\צעיר זה ממש לא הגישה של רמי כהן.ואני לא מאמין שזה יקרה

תמיד יש את שיבק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 7:20 pm 
Sophomore

ייוחתמו 3 זרים וישראלי לפי גודס
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 71141.html

השאלה אם הישראלי יהיה פישר אז יהיו שישה זרים ושלושה מתאזרחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 7:55 pm 
Hall of Famer

איזה ישראלי שהוא לא מתאזרח מכבי יכולים להביא ? רוט לסיבוב שני (דווקא גודס מחבב אותו....) ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 7:58 pm 
Sophomore

אין אף ישראלי נורמלי שפנוי פרט למתאזרח(יעני פישר.אם וכאשר)ו.
לדעתי אם פישר מגיע אפשר לוותר על זר שישי ולהשקיע בעמדה 2 או 4.
ואם בכל זאת מתעקשים אז צריך להביא זר משלים ולא שחקן כמו דונטה סמית'.משהו כמו מאצ'יוליס או קוסטאס וואסיאלידיס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 8:15 pm 
Senior

לדעתי הוא בכלל מתכוון לג'ייק כהן שחוזר מהשאלה. צריך לזכור שעם אוחיון, פיני, טיוס ולנדסברג יש למכבי רק עוד ישראלי אחד שהיא יכולה לרשום (מלבד 2 צעירים מתחת ל22) ככה שזה או ג'ייק כהן או פישר אם הוא יגיע (ואז כהן יושאל שוב או ישוחרר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 9:52 pm 
Senior

לדעתי מתכוונים לפישר. כהן לא ברמה של מכבי ת''א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 19, 2014 10:11 pm 
Senior

רק שלג'ייק כהן יש חוזה ואזרחות ולפישר אין אזרחות אפילו בינתיים. לא יהיה פישר יהיה ג'ייק כהן בין אם הוא ברמה או לא אין יותר טוב ממנו שמכבי יכולה להביא במקום בלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 1:14 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עכשיו שדונטה חתם בי-ם ונגמרו הספקולציות האם הוא יגיע או לא למכבי, הקבוצה מהבירה הופכת לאיום רציני לקראת העונה הבאה. אני מקווה שזה ידליק קצת את הג'וניורים והם יבינו שרצוי להשקיע בזרים לעונה הבאה ולא לחפש מציאות בליגה האיטלקית השנייה או הפינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 2:59 am 
Senior

אמרו את זה גם על ההחתמות של אליהו והלפרין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 8:06 am 
Junior

shachaf78 כתב:

אתה אחד מהם? יהירות וזחיחות בדרך כלל מובילות להתרסקות.
לירושלים היה בסיס טוב וחסר קילר אינסטינקט. עכשיו הוסיפו אותו והחליפו בזר החלש בצוות.
מכבי, בנתיים רק נחלשה. נראה מה יהיה.

נערך לאחרונה על ידי קורובייב בתאריך ש' יוני 21, 2014 9:20 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 8:52 am 
Sophomore

קורובייב כתב:
shachaf78 כתב:

אתה אחד מהם? יהירות וזחיחות בדרך כלל מובילות להתרסקות.
לירושלים היה בסיס טוב וחסר קיצר אינסטינקט. עכשיו הוסיפו אותו והחליפו בזר החלש בצוות.
מכבי, בנתיים רק נחלשה. נראה מה יהיה.

זה בדיוק העניין. אחרי הזכיה ביורוליג, הג'וניורים בטוחים שיש להם מגע זהב ושכל זב חוטם שילבש צהוב יהפוך ללברון ג'יימס. הם שוכחים שבסך הכל הם בנו בקיץ שעבר קבוצה מאוד בינונית שלולא הצטרפות לא מתוכננת של דייויד בלו (ששיחק כמעט בהתנדבות) ולולא עשיית קסמים של דייויד בלאט היתה בבעיה קשה. מה לעשות ששני הדייוידים יהיו בשנים הקרובות בצד השני של האוקיאנוס האטלנטי...

דונטה סמית הוא פחות או יותר הכי טוב שאתה יכול לקבל ברמות השכר שמכבי משלמת (והיא משלמת רק לשחקן אחד יותר מהשכר שירושלים תיתן לדונטה וגם הוא שחקן פחות טוב מדונטה) ואני מזכיר לכל המזלזלים שמכבי לא הצליחה לעצור אותו למרות ששמרה עליו עם שניים ושלושה שחקנים. אני לא מכיר שחקן טוב ומגוון יותר מדונטה ברמות השכר של מכבי (מזכיר לכם שפרפוגלו הבינוני מאולימפיאקוס רק עכשיו סגר חוזה באפס תמורת 750 אלף יורו לעונה).
אם מכבי תביא מישהו כמו מאצ'יוליס (שלפי גלדסטון הוא החלופה השניה על אותה עמדה) אז זה ממש נו בריינר מי עשתה עסקה יותר טובה.
הג'וניורים פשוט בטוחים שכולם בכיס שלהם ושכל שחקן ירוץ לשחק במכבי בכל מחיר ושכחו שכשיש על המדף גיים צ'יינג'ר כמו דונטה אתה צריך להיות חד ומהיר. אני, אגב, לא זוכר בשנים האחרונות החתמה של מכבי שלא היתה מלווה בידיעות בתקשורת כמה ימים קודם לכן וזה בגלל המו"מ האינסופי שמכבי מנהלת על כל גרוש . ככה אתה לא מביא שחקנים שיש עליהם תחרות אמיתית.

אמרתי כבר בקיץ שעבר שאחת הבעיות היא שהג'וניורים רוצים להוכיח להורים שהם אנשי עסקים טובים ולכן מחפשים לעשות עסקאות טובות יותר מאשר להביא שחקנים גדולים. מה לעשות שבספורט זה לא ממש אפשרי מאחר שעל שחקן שיש עליו תחרות גדולה אתה לפעמים צריך ללכת את האקסטרא מייל כדי להחתים אותו, גם אם זו לכאורה עסקה כלכלית פחות טובה ממה שחשבת מראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 9:23 am 
Junior

גם הג׳וניורים זה ניהול על ידיד ועדה. ובניהול כזה מן הסתם הכל לוקח יותר לאט. בירושלים יש לך קו ישיר בין הראל לפונזי וזהוא. אפשר להחליט מהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:56 am 
מנהל פורום

פונזי, אחלה כינוי
http://img2.tapuz.co.il/forums/1_157906190.jpg
אימצתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 11:00 am 
מנהל פורום

לדעתי פונזי חייב לעבור דרך מועצה של 4 שותפים, אלא אם הוא מחליט שהוא מביא מאה אחוז מהכסף ורושם כתרומה לא כהלוואת בעלים ולא כהשקעה שמדללת את חלקם של השותפים האחרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 2:35 pm 
Senior

uriel17 כתב:
לדעתי פונזי חייב לעבור דרך מועצה של 4 שותפים, אלא אם הוא מחליט שהוא מביא מאה אחוז מהכסף ורושם כתרומה לא כהלוואת בעלים ולא כהשקעה שמדללת את חלקם של השותפים האחרים

כנראה שאנשים בירושלים עדיין לא הבינו ששאר הבעלים הם קישוט יפה אבל כסף הם כמעט לא מביאים והיחידי שמקבל החלטות זה אלון + חומסקי. הבעלים הנוספים הם מצגת יפה, מקבלים עידכונים במייל (כמו שאמר סטודמאייר) אבל אין להם יותר מידי מה להגיד והם גם לא מביאים יותר מידי כסף אלא סכום סימלי.

אני בספק אם ארן טלם יודע בכלל מי מונה למאמן של הקבוצה אם תתקשר אליו היום, הוא בטח קיבל מייל אבל הוא עסוק מידי בבקרת נזקים של הבחירה מספר 1 בדראפט שלו ככה שירושלים לא ממש מעניינת אותו כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 2:49 pm 
Senior

מה זה בסיס? כרגע הזר היחיד שחתום בירושלים לשנה הבאה זה דונטה סמית'. אני לא בטוח שלהראל יש כסף לעוד שלושה זרים של 700 אלף דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 3:20 pm 
מנהל פורום

קוף ירוק כתב:
uriel17 כתב:

כנראה שאנשים בירושלים עדיין לא הבינו ששאר הבעלים הם קישוט יפה אבל כסף הם כמעט לא מביאים והיחידי שמקבל החלטות זה אלון + חומסקי. הבעלים הנוספים הם מצגת יפה, מקבלים עידכונים במייל (כמו שאמר סטודמאייר) אבל אין להם יותר מידי מה להגיד והם גם לא מביאים יותר מידי כסף אלא סכום סימלי.

אני בספק אם ארן טלם יודע בכלל מי מונה למאמן של הקבוצה אם תתקשר אליו היום, הוא בטח קיבל מייל אבל הוא עסוק מידי בבקרת נזקים של הבחירה מספר 1 בדראפט שלו ככה שירושלים לא ממש מעניינת אותו כרגע.

זה טוב לספר לחבר'ה על אבטיח קר בקיץ על החוף. יש חוקים בהנהלת חשבונות, אתה לא יכול להכניס כסף לארגון סתם ככה
אם אתה בעלים, אז זה דרך הלוואת בעלים וזה אומר שהבעלים האחרים חייבים לו כסף
או דרך השקעה וזה אומר שיחס הבעלות משתנה בטח בכסף אם לא בשליטה
אף אחד לא יודע מה הרכב הבעלות בקבוצה (לפחות לא אני) לא ראיתי פירסום אמין בנושא בתקשורת
5% ומעלה מוגדר כבעל עיניין ואי אפשר לעשות כלום בלי הסכמה כזו, בהחלטות מסויימות כמו השקעה ודילול הפאקינג 5% זה מספיק לחסום מהלך כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 3:21 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
מה זה בסיס? כרגע הזר היחיד שחתום בירושלים לשנה הבאה זה דונטה סמית'. אני לא בטוח שלהראל יש כסף לעוד שלושה זרים של 700 אלף דולר.

מי אמר שהוא הולך לשלם 700 אלף לעוד שלושה זרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 11:51 am 
Hall of Famer

על פי חלק מאתרי האינטרנט ביממה האחרונה מכבי ת'א במומ' עם ג'וש דאנקן(אמור למלא את החלל של בלו בעמדה מס 4)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 12:10 pm 
Sophomore

סה"כ הגיוני שמכבי תלך על דאנקן. אחרי דונטה סמית' מכבי תרצה מאוד להחזיר לירושלים, להראות שהיא עדיין קובעת פה וגם לפגוע ביריבה ישירה מבחינה מקצועית, ודאנקן בניגוד לסמית' ממלא צורך מאוד מובהק בסגל של מכבי. גם מבחינת קליבר ורזומה, מכבי לא תלך פה יותר נמוך מבדרך כלל, וקצת קשה לי לראות את מכבי מכוונת יותר גבוה או חוסכת כסף על החתמה המשבצת הזאת.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 12:26 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

חוצפן חיובי כתב:
סה"כ הגיוני שמכבי תלך על דאנקן. אחרי דונטה סמית' מכבי תרצה מאוד להחזיר לירושלים, להראות שהיא עדיין קובעת פה וגם לפגוע ביריבה ישירה מבחינה מקצועית, ודאנקן בניגוד לסמית' ממלא צורך מאוד מובהק בסגל של מכבי. גם מבחינת קליבר ורזומה, מכבי לא תלך פה יותר נמוך מבדרך כלל, וקצת קשה לי לראות את מכבי מכוונת יותר גבוה או חוסכת כסף על החתמה המשבצת הזאת.

ובשל הרצון להראות לי״ם ולמדינה כולה מי עדיין שולט תכניס מכבי ת״א לרשתה גול עצמי שכן דנקן הוא לכל היותר שחקן בינוני מינוס לרמת יורוליג הגבוהה. מכבי ת״א יכולה וצריכה להביא טובים ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 1:05 pm 
Sophomore

טל כתב:
חוצפן חיובי כתב:

ובשל הרצון להראות לי״ם ולמדינה כולה מי עדיין שולט תכניס מכבי ת״א לרשתה גול עצמי שכן דנקן הוא לכל היותר שחקן בינוני מינוס לרמת יורוליג הגבוהה. מכבי ת״א יכולה וצריכה להביא טובים ממנו.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 1:25 pm 
Freshman

דאנקן שחקן מעולה לדעתי, גם למכבי וגם להפועל (ואני מקווה שיישאר אצלנו), אבל הבעיה איתו היא שהוא לשנה אחת בלבד. להשאיר אותו בעונה הבאה אחריה יעלה לקבוצות הון תועפות במיסים.
בגלל זה הוא שווה יותר להפועל, שכבר מאוקלם בה ויודע את תפקידו.
למכבי יש יותר כסף, אבל הוא שווה לה פחות באופן אבסולוטי.
מעניין אם אחת הקבוצות תעשה את ההשקעה הזאת.
אני נוטה להאמין שהוא ימצא את עצמו בכלל מחוץ לארץ הקודש, למרות שהוא קצת טווינר ולא בכל מקום אוהבים 4 איטי או 5 קטן..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 1:42 pm 
Hall of Famer

guyancho כתב:
טל כתב:
חוצפן חיובי כתב:

+1

+2

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: