סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 8:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 21 הודעות ] 

מה קליבלנד צריכים לעשות עם הבחירה הראשונה?
אמביד 0%  0%  [ 0 ]
וויגינס 68%  68%  [ 15 ]
פארקר 18%  18%  [ 4 ]
מישהו אחר 0%  0%  [ 0 ]
טרייד על הבחירה 14%  14%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 22
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 1:08 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
עם הפציעה וההיעדרות הצפויה של הסנטר (4-6 חודשים) כל הקלפים נטרפו.
בחירה בוויגינס או פארקר אומרת שהקאבס מוותרים על לברון.
האמת שאני מתלבט בין בחירה בוויגינס (הפוטנציאל הכי גבוה) לבין להעביר את הבחירה תמורת קווין לאב.
הם גם יכולים לעשות טרייד עם פילי תמורת הבחירה השלישית ות'אד יאנג.
מה דעתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 1:21 pm 
מנהל פורום

מה זה מוותרים על לברון? אני שואל באמת עכשיו - יש איפשהו איזה מקור אמין לקטע של לברון חוזר לקליבלנד? נשמע כמו ספקולציה שמישהו העלה וכולם פשוט חוזרים אחריה, כי אני לא רואה מצב שהוא חוזר לקליבלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 22, 2014 11:25 am 
Junior

טרייד על הבחירה הראשונה בתמורה לשלישית ותדיאוס יאנג. לבחור את אמביד שלישי ולשלוח לאטלנטה בתמורה להורפורד. להעלות את יאנג-בנט-הורפורד בקו הקדמי ולחפש טרייד על ווייטרס ותומפסון בתמורה לשוטינג גארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 22, 2014 12:10 pm 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
טרייד על הבחירה הראשונה בתמורה לשלישית ותדיאוס יאנג. לבחור את אמביד שלישי ולשלוח לאטלנטה בתמורה להורפורד. להעלות את יאנג-בנט-הורפורד בקו הקדמי ולחפש טרייד על ווייטרס ותומפסון בתמורה לשוטינג גארד.

בעיני זה כיוון לבינוניות. בבסט קייס פה הם יקבלו מישהו בסטייל של ארון אפללו לשוטינג ואז יהיו קבוצת פלייאוף נחמדה ולא יותר. תחת ה CBA החדש בחירות דראפט גבוהות על חוזי רוקי הן הקומודטי הכי מוערך בליגה, הם לא יעבירו כל כך מהר את אמביד שמרוויח משהו באזור ה 5 מליון תמורת הורפורד שמרוויח יותר מפי שתיים.
אם יקחו את פארקר או וויגינס הם יכולים תוך כמה שנים להיות יותר מזה. אם איכשהו הם גם יצליחו לרתום את אירווינג להצלחה של הקבוצה הם יכולים להיות הרבה יותר מזה. אני לא חושב שהוא יהפוך להיות סטוקטון אבל הוא כן יכול לתת תמורה דומה לדמיאן לילארד.
אני במקומם לוקח את פארקר, שומר על ה 30 מליון קאפ ספייס שיש להם ומנסה להגיע העונה לפלייאוף, משימה בהחלט אפשרית. בקיץ הבא מנסה להביא פרי אייג'נט או שניים ואז הם פתאום יראו הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 22, 2014 6:02 pm 
Junior

hagai_sela כתב:
B.Grant44 כתב:

בעיני זה כיוון לבינוניות. בבסט קייס פה הם יקבלו מישהו בסטייל של ארון אפללו לשוטינג ואז יהיו קבוצת פלייאוף נחמדה ולא יותר. תחת ה CBA החדש בחירות דראפט גבוהות על חוזי רוקי הן הקומודטי הכי מוערך בליגה, הם לא יעבירו כל כך מהר את אמביד שמרוויח משהו באזור ה 5 מליון תמורת הורפורד שמרוויח יותר מפי שתיים.
אם יקחו את פארקר או וויגינס הם יכולים תוך כמה שנים להיות יותר מזה. אם איכשהו הם גם יצליחו לרתום את אירווינג להצלחה של הקבוצה הם יכולים להיות הרבה יותר מזה. אני לא חושב שהוא יהפוך להיות סטוקטון אבל הוא כן יכול לתת תמורה דומה לדמיאן לילארד.
אני במקומם לוקח את פארקר, שומר על ה 30 מליון קאפ ספייס שיש להם ומנסה להגיע העונה לפלייאוף, משימה בהחלט אפשרית. בקיץ הבא מנסה להביא פרי אייג'נט או שניים ואז הם פתאום יראו הרבה יותר טוב.

עובדתית כבר התפרסמה שמועה שלפיה קליבלנד מעוניינת בלאב, אלדריג', נואה, או הורפורד בתמורה לבחירה הראשונה. לקבל את הורפורד זה לכוון לבינוניות? בינתיים הקאבס מדשדשים בבינוניות ומטה עם כל החוזי רוקי המוערכים שלהם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 22, 2014 6:07 pm 
Junior

לאב זה בהחלט הימור לכיוון למעלה, הורפורד זה בהחלט לכוון לבינוניות. הוא לא פרנצ'ייז פלייר כמו לאב או פוטנציאלית וויגינס או פארקר. גם לנואה יש היסטוריה של פציעות טורדניות ואני לא בטוח שמחוץ לשיטה של תיבודו הוא יישאר באותה רמה.
אירווינג + לאב זה בסיס רציני לעתיד. אחד בן 22 ואחד בן 25.
הורפורד בן 28 ושיחק רק עונה אחת כמעט מלאה ב-3 האחרונות וב-2 האחרות בקושי שיחק. למה לקחת אותו ולא את קווין לאב?
וזה לפני שדיברנו על המשמעות המילולית של משפט כמו "עובדתית כבר התפרסמה שמועה" שזה איך להגיד בעדינות לא בדיוק משפט מוצלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 8:24 am 
Hall of Famer

קודם כל, אני חושב שקליבלנד צריכה לשמור על הבחירה ולא לעשות עליה טרייד, יש לה אולסטאר אחד ביד עם אירווינג, יש לה עוד שחקנים צעירים עם פוטנציאל כמו ווייטרס, תומפסון ואולי גם בנט וזלר, יש לה וטרנים איכותיים כמו ורז'או וג'ארט ג'ק, אם היא תעשה טרייד על הבחירה תמורת, נניח לאב, אז יהיה לה עוד סופרסטאר, אבל האלטרנטיבה היא לקחת את אחד התותחים של הדראפט (אמביד אם הם חושבים שהוא יהיה בריא אידיאלי כאן מבחינת עמדה, אבל גם וויגינס ופארקר יכולים להתאים) ועדיין נשאר להם לא מעט מקום מתחת לתקרה להחתמה גדולה של פרי אייג'נט, אולי מלו, אולי מישהו אחר. בסופו של דבר, אני חושב שהתקרה שלהם תהיה גבוהה יותר במידה והם שומרים על הבחירה, הצ'אנס המאוד רציני של להשיג סופרסטאר על חוזה רוקי בהחלט עושה הבדל גדול כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 9:29 am 
Junior

מצד שני תראה את בנט.
רוקי לא משנה כמה אפסייד יש לו על הנייר הוא עדיין חתול בשק אלא אם קוראים לו לברון או מייקל.
קווין לאב זו מניה בטוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 10:08 am 
Junior

קווין לאב מניה בטוחה למה? ללהעמיד מספרים מרשימים?

עם כל הכבוד, "סופרסטאר" שלא יכול להביא קבוצה למאזן של 50 אחוז הוא לא סופרסטאר בעייני, במקסימום אולסטאר.
וזה לא שהקבוצה שהוא שיחק איתה הייתה נוראית... קבוצה חביבה שהעונה בשיאה הגיעה למאזן 42-40 שלילי.

לא אומר שהוא לא שחקן טוב, ואולי בתוך קבוצה עם כוכבים נוספים הוא יכול להיות שיחוק רציני... אבל לא הייתי מוותר על בחירה גבוה בדראפט הזה עבורו... עדיף בעייני להסתכן בעתיד לא ברור עם תקרה גבוה מאשר בעתיד ברור עם תקרה סבבה ( וחתיכת טריז בתקרת השכר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 11:01 am 
מנהל פורום

לא חסרים סופרסטארים שהיו בקבוצה גרועה ולא הביאו אותה למעל 50%. וויד, גארנט, ריי אלן, גאסול, וזה רק משליפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 11:04 am 
Hall of Famer

ואפילו קובי.

אבל ללאב זו כבר שנה כמה ברציפות. מצד שני, אני באמת חושב שהוא משחק בקבוצה די מחורבנת. לא מחזיק מרוביו בכלל (אם כי אין ספק שהוא שחקן די אטרקטיבי)., מרטין הוא לא יותר מבסדר כזה, ופקוביץ' נותן התקפה אבל לא הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 11:04 am 
Junior

sheky כתב:
קווין לאב מניה בטוחה למה? ללהעמיד מספרים מרשימים?

עם כל הכבוד, "סופרסטאר" שלא יכול להביא קבוצה למאזן של 50 אחוז הוא לא סופרסטאר בעייני, במקסימום אולסטאר.
וזה לא שהקבוצה שהוא שיחק איתה הייתה נוראית... קבוצה חביבה שהעונה בשיאה הגיעה למאזן 42-40 שלילי.

לא אומר שהוא לא שחקן טוב, ואולי בתוך קבוצה עם כוכבים נוספים הוא יכול להיות שיחוק רציני... אבל לא הייתי מוותר על בחירה גבוה בדראפט הזה עבורו... עדיף בעייני להסתכן בעתיד לא ברור עם תקרה גבוה מאשר בעתיד ברור עם תקרה סבבה ( וחתיכת טריז בתקרת השכר)

עם כל הכבוד, יש אולי סופרסטאר אחד או שניים בליגה שיכולים להביא קבוצה גרועה ל-50% בעצמם ללא סיוע רציני.
ומה לעשות שאוקלהומה לא תוותר על דוראנט ולברון כנראה לא יגיע לקליבלנד.
אני לא רואה שום סיבה להיות בטוח שוויגינס או פארקר יעשו עבודה יותר טובה להביא את קליבלנד ל-50%.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 11:21 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הנקודה שכמה משתמשים ציינ שחשובה פה היא שהרוקי שיגיע יקבל משכורת רוקי בארבע השנים הראשונות כך שהקאבס יוכלו לצרף עוד פרי אייג'נט.
לאב הוא שחקן מצוין אבל כשחושבים על זה, עד כמה הייתם רוצים ששני הכוכבים הגדולים של הקבוצה שלכם יהיו שחקני הגנה חלשים? אני חושב למשל שהסיבה שיוסטון עפה בסיבוב הראשון היתה שהקו האחורי המוכשר התקפית שלהם (הארדן לין ופרסונס) הוא די מזעזע הגנתית והאוורד לא מספיק מנהיג לבעוט להם בישבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 12:04 pm 
Junior

כמובן שהתכוונתי לגבי ה50 אחוזי הצלחה לסך הקריירה שלו עד עכשיו, לא רק לעונה האחרונה.
ברור שגם לסופרטארים גדולים היו עונות כאלו, אבל הם היו נקודתיים מאוד.

קווין לאב סיים עונה שישית בליגה ובאף אחת מהעונות האלו הוא לא ראה את ה50 אחוזי הצלחה מלמעלה ( אפילו לא מדבר פה על פלייאוף, כן?).
מיניסוטה קבוצה בינונית, אבל לא נוראית... לצורך הענין מרבית הסופרסטארים בעשור האחרון ( וויד, קובי, דוראנט, דאנקן, נוביציקי, לברון, רוז ואפילו ווסטברוק ) היו לוקחים אותה לאיזור ה50 אחוז (לדעתי כמובן).
לאב הוא אולסטאר לכל דבר ועניין, אבל לא שחקן שיכול להוביל פרנצ'ייז.

לפי דעתי אם לוקחים את משכורת המקסימום הצפויה שלו ואת התקרה שלטעמי באה איתו, אני לא חושב ששווה לוותר עבורו על בחירות דראפט מוצלחות כל כך (בפוטנציה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 2:18 pm 
Junior

זאת הבעיה עם פוטנציה שהיא יכולה כמו במקרה של בנט להביא לאימפוטנציה.
ג'י אם חכם ילך על בטוח עם סופרסטאר צעיר ומוכח לעומת צעיר עם אפסייד מטורף שגם יכול להיות באסט. לדעתי לכל הפחות.
בוא נראה מה גילברט יעשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 2:42 pm 
Junior

אבל בדראפט הספציפי הזה עושה רושם שיהיה לא קל לפשל עם הבחירה הראשונה ( אלא אם ילכו על אמביד והוא יהיה פצוע כרוני, ולכן לא הייתי הולך עליו). וכמו שאמרנו, רוקי לא מגיע עם חוזה מקסימום ולא עם התקרה של קווין לאב.

אני לא מקבל את ההגדרה של קווין לאב כסופר-סטאר. הוא לטעמי יהיה סוג של כריס בוש בקבוצה עם יותר כוכבים ( לא שזה רע, אבל זה לא סופרסטאר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 3:13 pm 
Hall of Famer

לקווין לאב יש יותר כלים מכל בחינה שהיא מאשר לבוש (ואף אחד מהם הוא לא חיית צבע, בסופו של דבר). עד כמה שבוש הוא גבוה שמרווח משחק, לאב הרבה יותר מזה. מה גם שהוא ריבאונדר טוב בהרבה. (ומה גם שאף אחד מהם הוא לא עילוי הגנתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 3:25 pm 
Junior

בוש אחלה שומר... גם קבוצתי וגם אישי, אבל על עמדה 4 לא על 5.

לאב ריבאונדר טוב בהרבה מבוש, אבל מבחינת יכולות התקפיות בוש של הראפטורס לא נופל מלאב, ועוד עשה את זה באחוזים גבוהים יותר.
לא טוען שבוש טוב מלאב, אני רק טוען שכמו שבוש לא סופרסטאר כך לאב לא סופרטאר.

שוב, שחקן שבמשך 6 שנים עם קבוצה בינונית לא מגיע ל50 אחוז ( כן, גם במערב החזק) זה שחקן שבעייני לא יכול להקרא סופרסטאר. יכול להיות שאנחנו מגדירים סופרסטאר בצורה שונה, אבל בעייני זה פלוס מינוס ההגדרה של סופרסטאר.

לאב יכול לשנות את הפנים של המועדון ליד עוד כוכב או שניים לידו, הוא לא יכול לעשות את זה לבד כמו דוראנט (ראינו איך הם נראו בלי ווסטברוק העונה, וזה נראה לא רע), לברון (בקאבס), רוז בשיקאגו , נוביצקי בדאלאס, וויד ב2006 או עוד רבים וטובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 3:40 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שרוז שינה משהו לבדו, אם כבר מה שהוכח בשנתיים שלוש שאחרי ה MVP שלו, זה ת'יבודו.
את דוראנט לא בחנו לאורך זמן, עם כל הכבוד לעשרים או שלושים משחקים. נוביצקי תמיד שיחק בקבוצות טובות שמרק קיובאן סידר לו.
אני מסכים עם וויד ב 2006, ועם לברון בקאבס, בהחלט.

בסופו של דבר זה גם עניין של סיטואציה, וכאמור אפילו סופרסטאר מוכח ומובהק כמו קובי, נכשל מלהגיע לפלייאוף פעם אחת עם קבוצה חלשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 3:52 pm 
Junior

כן אבל בוא נבדיל בין פעם אחת לבין לא הגיע למאזן חיובי במשך 6 שנותיו בליגה.
לא מצאתי את המאזן של אוקלהומה בלי ווסטברוק, אבל הוא החמיץ 45 משחקים העונה שבמהלך כל העדרותו הת'אנדר היו עם מאזן חיובי לא קטן.

נוביצקי שיחק בקבוצות שבלי נוביצקי לא היו קבוצות פלייאוף, אולי העונה עם מונטה אליס למרות שאני לא באמת מאמין שהוא שווה פלייאוף... נוביצקי כמעט כל עונה היה בפלייאוף ולא תמיד היו סביבו שחקנים ברמה הזאת.
רוז הראה שהוא ההבדל בין קבוצה מקום ראשון בליגה לבין קבוצה מקום 4-5 במזרח הפח. הם אחלה קבוצה גם בלעדיו, אבל הוא שחקן שלבדו שווה לא מעט נצחונות.

זה עניין של סיטואציה למשך עונה-שתיים, לא למשך 6 עונות.
יכול להיות שאני אוכל את הכובע והוא יוביל את המועדון הבא שלו בסערה היישר לאליפות כשחקן מוביל... אני מניח שלא. לא רואה יתרון גדול שלו על בוש של לפני מיאמי.
אם בוש של לפני מיאמי הוא סופרסטאר אז כל הדיון שלי פה הוא מיותר כי אנחנו מגדירים אחרת סופרסטאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 4:01 pm 
Hall of Famer

מה הבעיה שלברון ישחק עם פרקר או וויגינס? לברון משחק בעמדות 1-4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 21 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר