סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 4:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 4:43 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לפי קדמפ לברון לקח את אופציית היציאה והשתחרר מהחוזה:
http://espn.go.com/nba/truehoop/miamihe ... miami-heat

מעניין אם זה אומר שהוא רוצה לחתום שם על חוזה מופחת כדי להביא עוד שחקנים, או שהוא בורח לוויד ולבוש השוקעים ונותן להם לדשדש לבדם שם (או שגם הם יחתכו?).

מקווה שלברון לא ילך לעוד קבוצת כוכבים בהתהוות ( יוסטון? ).
יכול להיות ממש מגניב אם הוא ינחת בבולס, קבוצה מאוד הגנתית וחסרת סופרסטאר ( חובת ההוכחה בענק על רוז) כבר שנתיים שיכולה להשתדרג בצורה מיידית לקונטנדורית עם לברון.

מקווה שלא ילך ליוסטון או משהו כזה, למרות שיכול להיות מעניין לראות את לברון בחוף המערבי הקשוח.
בכל מקרה, איחלתי לחייל בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 4:51 pm 
Hall of Famer

בשביל לשקם כבוד, הוא צריך לחתום באיזו פילי או משהו כזה. בוא נראה אותו מרים קבוצה לגמרי מהאשפתות (אבל עם סוג של פוטנציאל, MCW, נרלנס נואל, בחירה גבוהה בדראפט) עד אליפות תוך שלוש שנים.
זה בהחלט ירים לו את האתוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 4:57 pm 
Junior

אם לברון יעזוב הוא כנראה יעזוב לקבוצה שיש לה יותר סיכוי לקחת אליפות ולא פחות.
פילי בטח לא קבוצה כזאת.
האתוס שלו לא ישתפר אם הוא ייכשל שוב.
גם מייקל לא היה לוקח אליפות בלי פיפן וסגל מסייע מתאים, יש גבול לכמה אפשר להחזיק מסופרסטאר טוב ככל שיהיה.
אלו שנות השיא שלו, הוא לא יבזבז אותם לתהליך בנייה (אני מקווה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:03 pm 
Sophomore

אם גם כרמלו שחקן חופשי אז הם יכולים ללכת לבנות צוות חדש
ביחד בלייקרס או בשיקאגו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:10 pm 
Hall of Famer

המקרה לא דומה. פעם אחת לברון כבר עשה את הצעד המבריק של לצרף את עצמו לקבוצת סופרסטארים. אם הוא יעשה את זה שוב, הוא בעיניי לפחות ייתפס כאופרטוניסט מהתחת.
יש לו שתי אופציות שיכולות להרים לו את האתוס בעיניי: לחזור לקליבלנד, כי זה חתיכת סיפור (וגם קבוצה חרא). ללכת לקבוצה חרא. זה יכול להיות פילי, מילווקי, יוטה, זה יכול גם להיות חציית הכביש צפונה לכיוון אורלנדו, ועוד כל מיני קבוצות חרא אחרות.

אבל ללכת ולבנות עוד אימפריה זה אופרטוניזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:14 pm 
Junior

כן, הוא עשה את הצעד ה"מבריק" הזה ומה באמת יצא לו מזה? רק 4 גמרים ושתי אליפויות שגם באו back to back , צודק נורטון, איזה לוזר.
מי חוץ מקובי עשה אליפויות B2B ב-15 שנים האחרונות?
באמת עדיף לו לשרוף שנתיים משנות השיא שלו בשביל לעזור לבנות את פילי ולהפסיד כל הזמן. אני בטוח שערימה שלמה של הפסדים תעזור הרבה לאתוס שלו. החיים זה לא סרט הוליוודי סוג ב'.
כל מה שהוא צריך זה עוד אליפות או שתיים וגם ככה באקסל שאתה תבנה עוד שנתיים הוא יצא מקום שני-שלישי בהיסטוריה anyway .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:19 pm 
Hall of Famer

אני לא באמת שופט. זכותו היתה לעשות את הצעד הזה, וזה אפילו לגיטימי. פעם אחת. מה גם שהוא חבר לכל מיני חבר'ה שלו וכאלה, אין לי בעיה עם זה וסבבה.
בעיניי, אם הוא עושה את זה פעמיים הוא ייתפס כאופרטוניסט שרודף אחרי כל מקום בו הוא יכול לחבור לעוד סטארים ולבנות אימפריה. אני לא מכיר עוד שחקן בהיסטוריה שעשה את זה לא רק פעם אחת אלא פעמיים. (ריי אלן הכי קרוב, גארנט גם קצת). ובטח שאף אחד מנניח 15 השחקנים הגדולים בהיסטוריה לא עשה את זה. פעמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:22 pm 
Junior

אף אחד לא יזכור את כל השטויות האלו חוץ מעכברי פורומים. בכל ראיון עוד 5 שנים יהיה כתוב ליד השם שלו five time nba champion והוא יאוזכר בתור אחד מהגדולים ביותר שאי פעם שיחקו את המשחק וזהו.
לאף אחד לא אכפת שג'אבר עזב את מילווקי. לאף אחד לא אכפת ששאקיל היה באורלנדו/לייקרס/מיאמי (הנה לך דוגמא) , לאף אחד לא אכפת שפאריש המשיך לנדוד בליגה או שד'י ג'יי היה כוכב בסיאטל לפני שהוא הגיע לסלטיקס. לאף אחד לא אכפת שבארקלי היה בסיקסרס ואחרי זה בפיניקס ובסוף ביוסטון( דוגמא 2). כל מה שכתבו עליו זה שהוא מוכן לעשות הכל כדי לקחת אליפות.
כל הדברים האלו מתמסמסים ונעלמים באתוס אחרי שקדפם יעשו את הסרט האולטימטיבי על הכוכב הגדול של שנות ה-2010

נערך לאחרונה על ידי רן בתאריך ג' יוני 24, 2014 5:30 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:29 pm 
Hall of Famer

חשבתי על שאקיל והוא לא דוגמה בכלל. הלך ללייקרס שהיתה במצב תחת, ואני גם לא זוכר שמיאמי לפניו היתה קבוצה גדולה במיוחד. הוא לא בנה הרכב כוכבים לידו לא פה ולא שם.
לאף אחד לא אכפת מפאריש. נקודה. גם לא מדניס ג'ונסון במיוחד כשחושבים על זה.
ג'אבר היה מזמן מדי, אין לי איך לשפוט.
בארקלי עבר לפניקס בטרייד. החבירה שלו ליוסטון אמנם דמתה למדי למה שלברון עשה במיאמי - הצטרפות לחבורת כוכבים. (וכך גם עשו פייטון ומאלון למשל עם הלייקרס, לא משהו שבעיניי ייזכר לטובתם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:32 pm 
Junior

זה לא משנה מה היה המצב של הלייקרס, בלי קובי הוא לא היה לוקח 3 אליפויות בדיוק כמו שהוא לא היה לוקח אליפות במיאמי בלי וייד.
בכמות הקבוצות שיש עם מיעוט הכישרון בליגה זאת כמעט הדרך היחידה היום לשלוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:35 pm 
Hall of Famer

זה בדיוק מה שמשנה, כי זאת בדיוק בדיוק הטענה שלי. אם הוא יילך ליוטה, ואיכשהו שנה הבאה הם יבחרו בלוטרי ותגיע הבחירה של העשור בלוטרי זה סיפור אחד. אם הוא יילך עכשיו לאוקלהומה להצטרף לדוראנט ולווסטברוק, או ליוסטון או לקליפרס. או אפילו לשיקגו ויביא איתו את מלו. זה סיפור אחר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:40 pm 
Hall of Famer

1)מייקל קיבל בתחת עונה אחרי עונה ולא עזב.
הוא לא הצטרף לפיפן. פיפן הצטרף לבולס בתור שחקן אנונימי.
מייקל חטף כל פעם ולא עזב לבוסטון או לשחק עם ווילקינס או בארקלי.
2)בארקלי הועבר בטרייד לסאנס. סחב קבוצה בינונית (לפני שהגיע) לגמר.
3)בארקלי ביוסטון זה סוף הקריירה של שחקן שלא זכה. גם מלון עשה זאת. אני מוותר לשחקנים מבוגרים שלא זכו מעולם והלכו לקבוצת כוכבים. אם דנקן לא היה זוכה, לא הייתי כועס אם היה עובר לקבוצה עם כוכבים (בעולם שהספרס לא בוחרים את פרקר וג'ינובילי - הם סתם לא מגיעים לחמש טבעות)
4)דווקא ללכת לקאבס זו לא החלטה רעה. יש שם חומר טוב מאד. אירווינג, פרקר/וויגינס, ווראוז'או, תומפסון,ווייטרס וכמובן מאמן טוב(שלא הוכיח כלום עדיין.על הנייר)
מה עדיף? הניקס עם כרמלו שלא עושה כלום חוץ מלזרוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:42 pm 
Junior

אין לי שום דבר נגד ללכת לקאבס, יחד עם אירווינג ובחירה ראשונה יש פוטנציאל מאד גדול שם ללכת רחוק. פילי או יוטה זה בזבוז הזמן והקריירה שלו.
מייקל אכל קש בהתחלה אבל לא היה נשאר או הולך לקבוצה חלשה אחרי האליפויות, ראינו מה קרה כשנגמר לו האתגר הוא הלך לשחק בייסבול ושדד מכולנו 2 עונות.
אני החסיד הכי גדול של מייקל אבל יש גבול לעיוורון.

נערך לאחרונה על ידי רן בתאריך ג' יוני 24, 2014 5:44 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 5:43 pm 
Hall of Famer

הקאבס אגב יכולים לצרף עוד שחקן טוב מלבד לברון.
הם כרגע עומדים על 32M. עם לברון זה נגיד 54M. יש להם עוד ספייס לעוד שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 6:16 pm 
Hall of Famer

רן כתב:
אין לי שום דבר נגד ללכת לקאבס, יחד עם אירווינג ובחירה ראשונה יש פוטנציאל מאד גדול שם ללכת רחוק. פילי או יוטה זה בזבוז הזמן והקריירה שלו.
מייקל אכל קש בהתחלה אבל לא היה נשאר או הולך לקבוצה חלשה אחרי האליפויות, ראינו מה קרה כשנגמר לו האתגר הוא הלך לשחק בייסבול ושדד מכולנו 2 עונות.
אני החסיד הכי גדול של מייקל אבל יש גבול לעיוורון.

לא מבין איך זו ביקורת עליו. הבחור הוכיח את כל מה שהיה יכול להוכיח בכדורסל (וכבר אחרי האליפות מול פניקס, נחשב בעיני רבים כשחקן הטוב בהיסטוריה, גם אם לא היה הקונצנזוס המוחלט שהיה חמש שנים אחר כך) וחשב שהוא יכול לעשות את אותו הדבר בבייסבול. זה בדיוק היה עבורו האתגר.
לא הלך לו , מה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 7:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רן כתב:
אף אחד לא יזכור את כל השטויות האלו חוץ מעכברי פורומים. בכל ראיון עוד 5 שנים יהיה כתוב ליד השם שלו five time nba champion והוא יאוזכר בתור אחד מהגדולים ביותר שאי פעם שיחקו את המשחק וזהו.
לאף אחד לא אכפת שג'אבר עזב את מילווקי. לאף אחד לא אכפת ששאקיל היה באורלנדו/לייקרס/מיאמי (הנה לך דוגמא) , לאף אחד לא אכפת שפאריש המשיך לנדוד בליגה או שד'י ג'יי היה כוכב בסיאטל לפני שהוא הגיע לסלטיקס. לאף אחד לא אכפת שבארקלי היה בסיקסרס ואחרי זה בפיניקס ובסוף ביוסטון( דוגמא 2). כל מה שכתבו עליו זה שהוא מוכן לעשות הכל כדי לקחת אליפות.
כל הדברים האלו מתמסמסים ונעלמים באתוס אחרי שקדפם יעשו את הסרט האולטימטיבי על הכוכב הגדול של שנות ה-2010

נכון, קארים הכריח את מילווקי להעבירו בטרייד ב-75 אבל הם קיבלו תמורתו את אלמור סמית' (בחירה 3 ב-71, סנטר מצוין שקצת נשכח שבארבע העונות הראשונות שלו בליגה השיג ממוצעים של 15 נק' 12.5 כ"ח 2 אס' ו-4 חס'! - פעמיים הוביל את הליגה), את בריאן ווינטרס (שחקן עונה שנייה שנבחר לאולסטאר לאחר שהועבר למילווקי והשיג 17 נק' למשחק ב-8 עונות בבאקס) ואת דייב מיירס וג'וניור ברידג'מן (הבחירות 2 ו-8 בדראפט של אותה שנה) כך שלמרות האובדן של קארים אי אפשר להגיד שמילווקי לא קיבלו תמורה יפה (בטוח יותר יפה ממה שמינסוטה קיבלה מבוסטון תמורת גארנט).
DJ הועבר בטרייד מסיאטל לפיניקס תמורת פול ווסטפול (אחד הגארדים הטובים בליגה דאז) ואח"כ בטרייד מפיניקס לבוסטון - שוב, הקבוצות שאותן הוא עזב קיבלו משהו חזרה. ההבדל הוא שלברון עומד לעזוב בפעם השנייה קבוצה ולהשאיר אותה עם הרבה קאפ ספייס והז' ביד (אלא אם מיאמי יעשו S&T).
פאריש שהמשיך לנדוד זה מקרה דומה למוזס מאלון - סנטרים זקנים שכבר זכו באליפות אבל אהבו לשחק ולהדריך שחקנים צעירים.
שאקיל הוריד הרבה מהמניות שלו בראי ההיסטוריה עם המעברים בין קונטנדריות (פיניקס, קליבלנד ובוסטון) לקראת הסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 7:47 pm 
Junior

צ'ארלס: מה הקשר בין חמור למרק ירקות.
מישהו דיבר על האם התמורה שמילווקי קיבלה הייתה טובה?
או התמורה על האחרים? היכן בכל הדיון מישהו בכלל דיבר על כדאיות הטריידים לצד השני או על ההצלחה של השחקן שהוחלף תמורת הכוכב? מה הקשר בין כל הפירוט שלך לנושא הדיון?
דיברנו על האם הבחירה של לברון ללכת לקבוצת כוכבים אחרת שתיתן לו סיכוי לאליפות נוספת זאת טעות או אסטרטגיה נכונה.
אני לא חושב ששאקיל איבד כלום. בכל רשימה שהיא הוא נבחר לאחד מ-4 סנטרים הכי טובים בכל הזמנים ואף אחד לא אומר שהמיקום שלו היה שונה אם הוא היה נשאר באורלנדו או נשאר בלייקרס.
תראה לי מישהו אחד שחושב שהאקים יותר טוב מג'אבר בגלל שג'אבר עבר ללייקרס כדי להתחרות על אליפויות?
כל הדיבורים על טריידים טובים רק לרגע הטרייד ונשכחים אח"כ.

נורטון: לא היה אפילו צליל של ביקורת על מייקל אז למה אתה עונה למשהו שבכלל לא נאמר.
אמרתי שגם מייקל אחרי האליפויות לא היה נשאר בשיקגו בלי אתגר והיה הולך למקום שיאתגר אותו.
אז לא מבין את ההגיון בכל התגובה שלך אלי ואיך היא קשורה אפילו בצורה קלושה למה שכתבתי.

איזה שיח חרשים :du_ma_et:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 8:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רן כתב:
או התמורה על האחרים? היכן בכל הדיון מישהו בכלל דיבר על כדאיות הטריידים לצד השני או על ההצלחה של השחקן שהוחלף תמורת הכוכב? מה הקשר בין כל הפירוט שלך לנושא הדיון?
דיברנו על האם הבחירה של לברון ללכת לקבוצת כוכבים אחרת שתיתן לו סיכוי לאליפות נוספת זאת טעות או אסטרטגיה נכונה.
אני לא חושב ששאקיל איבד כלום. בכל רשימה שהיא הוא נבחר לאחד מ-4 סנטרים הכי טובים בכל הזמנים ואף אחד לא אומר שהמיקום שלו היה שונה אם הוא היה נשאר באורלנדו או נשאר בלייקרס.

יש קשר כי אתה כתבת שלאף אחד לא היה אכפת ממה שהשחקנים האלו עשו בשביל להגיע לקונטנדריות, אז הראיתי שיש סיבה למה לא היה אכפת - לעומתם ללברון תמיד יזכרו שהוא השאיר שתי קבוצות במצב בכי רע בשביל לברוח למדשאות ירוקות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 8:09 pm 
Senior

הנקודה היא שכשלג'ורדן לא הלך, הוא המשיך לנסות ולנסות עד שהוא הצליח לזכות באליפות, ואזת הוא כבר המשיך וזכה ב3.
אחרי 3 אליפויות, הוא הרגיש שאין לו אתגר יותר והחשק שלו ירד, הלך לבייסבול וחזר, כנראה כי הוא לא באמת הצליח להיפרד (ואולי גם כי הוא הבין שבבייסבול הוא לא טוב כמו בכדורסל).

כששלברון לא הלך, הוא ניסה עוד קצת, ראה שלא הולך ואז החליט לעזוב כדי שלפר עמדות ולשפר את עמודת האליפויות בסטטיסטיקה.
זה הצליח לו והוא זכה בשתי אליפויות, אבל עכשיו שוב פעם - לא הולך, אז אם הוא יעשה שוב פעם את אותו הצעד של לחבור לשחקנים הכי טובים שהוא יכול למצוא כדי לקחת אליפות - מבחינתי גם אין ספק שזה מאוד פוגע ביצר התחרותיות שלו ושם אותו כשחקן שפשוט מחפש את ההזדמנויות האלו להוסיף עוד אליפויות לרזומה, בלי איזה דחף לעמוד באתגרים.

אני לגמרי מבין את הביקורת של נורטון ומסכים שמבחינתי זה די ישרוף את האמפטיה שנשארה לי לבחור. מה שכן, כמו שכתבתי בת'רד אחר - אני מאמין שזה לא יטריד את לברון, כי גם הוא וגם היחצנים שלו יודעים שאחרי אליפות נוספת במקום אחר הקהל הרחב ישכח לו הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 8:11 pm 
Senior

אגב, ראיתי שבספורט5 כתבו שלמיאמי יש את האופציה להשוות כל הצעה שלברון יקבל, נכון הדבר? אם כן, אני מאמין שאין אופציה אחרת מלבד S&T.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 8:25 pm 
Junior

אני גם חושב שזה לא מי יודע מה מחמיא לו אבל אני חושב שהוא יותר מפוקס על פרספקטיבה היסטורית, ושם יספרו לו בדיוק כמו שנורטון אוהב לעשות רק השגים ולא נאמנות.
כאשר נורטון יחשב את ההשגים שלו ואת האליפויות שלו לא תהיה כוכבית עם הסבר "אבל הוא פוץ ועבר הרבה קבוצות".
לזכות השוואה של מיאמי אין משמעות אמיתית לדעתי, אין שום מצב שבו ריילי יכריח אותו להישאר אם לברון יהיה סגור על עצמו שהוא רוצה לעזוב.
לכוכבים בסדר הגודל הזה יש הרבה מאד כח כלפי המועדון ואפילו ברמת הליגה. לברון מאושר שווה הרבה מאד לליגה, לברון אדיש ואפטי לא טוב לאף אחד אפילו לא למיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 8:31 pm 
Junior

sir charles כתב:
רן כתב:

יש קשר כי אתה כתבת שלאף אחד לא היה אכפת ממה שהשחקנים האלו עשו בשביל להגיע לקונטנדריות, אז הראיתי שיש סיבה למה לא היה אכפת - לעומתם ללברון תמיד יזכרו שהוא השאיר שתי קבוצות במצב בכי רע בשביל לברוח למדשאות ירוקות יותר.

צר לי להגיד לך אבל לאף אחד לא אכפת מי מילווקי קיבלה ואף אחד לא יזכור ללברון את קליבלנד בראי ההיסטוריה. בדיוק כמו שלאף אחד לא אכפת מה קרה לפילי אחרי שבארקלי עזב בטרייד או מה קרה בלייקרס אחרי ששאקיל הלך.
אני מתערב איתך שאין 5 אנשים בפורום שיודעים מי זה אלמור סמית בכלל.
שחקן צריך להסתכל על הקריירה שלו ועל הקריירה שלו בלבד. לברון כרגע מתחרה נגד ההיסטוריה ולא נגד הליגה הנוכחית. כל מהלך שלא מקדם אותו לכיוון GOAT הוא בזבוז זמן.
אם הוא יצליח ישכחו לו הכל. את הפיאסקו של "ההחלטה" אף אחד כבר לא משקלל. הוא מוכר חולצות ונעליים אפילו באוהיו. ואין אחד אפילו גילברט שיטען שהוא לא שחקן גדול אחרי שתי אליפויות.
שכחו לקובי את האשמות האונס אז שטויות כאלו לא ישכחו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 9:21 pm 
Hall of Famer

רן כתב:
תראה לי מישהו אחד שחושב שהאקים יותר טוב מג'אבר בגלל שג'אבר עבר ללייקרס כדי להתחרות על אליפויות?

נורטון: לא היה אפילו צליל של ביקורת על מייקל אז למה אתה עונה למשהו שבכלל לא נאמר.
אמרתי שגם מייקל אחרי האליפויות לא היה נשאר בשיקגו בלי אתגר והיה הולך למקום שיאתגר אותו.
אז לא מבין את ההגיון בכל התגובה שלך אלי ואיך היא קשורה אפילו בצורה קלושה למה שכתבתי.

איזה שיח חרשים :du_ma_et:

אז מה זה ״אני החסיד הגדול של מייקל אבל יש גבול לעיוורון״ מה רצית לומר בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 9:23 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון, אתה אשכרה כתבת 'בשביל לשקם כבוד'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 9:24 pm 
Hall of Famer

רן כתב:
אני גם חושב שזה לא מי יודע מה מחמיא לו אבל אני חושב שהוא יותר מפוקס על פרספקטיבה היסטורית, ושם יספרו לו בדיוק כמו שנורטון אוהב לעשות רק השגים ולא נאמנות.
כאשר נורטון יחשב את ההשגים שלו ואת האליפויות שלו לא תהיה כוכבית עם הסבר "אבל הוא פוץ ועבר הרבה קבוצות".
לזכות השוואה של מיאמי אין משמעות אמיתית לדעתי, אין שום מצב שבו ריילי יכריח אותו להישאר אם לברון יהיה סגור על עצמו שהוא רוצה לעזוב.
לכוכבים בסדר הגודל הזה יש הרבה מאד כח כלפי המועדון ואפילו ברמת הליגה. לברון מאושר שווה הרבה מאד לליגה, לברון אדיש ואפטי לא טוב לאף אחד אפילו לא למיאמי.

אגב רן, לא יודע למה קמת על צד שמאל או מי פגע בך היום, אבל תמתן. אתה בדרך כלל לא ככה וזה פשוט חבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה