סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:11 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
בואלה טוענים שמכבי במגעים עם פארגו. לא כל כך מבין איך זה מסתדר עם הכסף. אולי צאסקא תשלים לו משכורת, אחרת למה לו לבוא?
פארגו ודלייני במקום רייס והיקמן זה סביר.

פארגו ודילייני זה מעולה אבל גם עולה בערך 2 מ׳ בעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:56 am 
Junior

בתלונות תפנה לוואלה. זה בלון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 4:24 am 
Freshman

אז עכשיו גם אוהדי מכבי רוצים תקרת שכר באירופה? למה שאירופה תתאים את עצמה לחסכנות של משפחת פדרמן?
אם הם רוצים להתחרות על שחקנים עם ריאל אז שיכניסו שותף נוסף, או שפשוט ילמדו להכניס סעיפי יציאה עם סכומים שיגרמו לקבוצות לחשוב פעמיים אם כדאי להן לשלם את הפיצוי. מדיניות החוזים של מכבי פשוט דורשת את זה שיברחו לה שחקנים אחרי עונה אחת טובה.
שילמדו מהקבוצות הבלקניות למשל איך עושים עסקים. לכל נגרוביץ' ואהבלוביץ' שלא קרעו זוג נעליים יש תג מחיר של מיליון יורו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 7:01 am 
Sophomore

shachaf78 כתב:
הגיע הזמן לתקרת שכר באירופה.

אוהד מכבי מבקש תקרת שכר.
פרייסלס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 8:02 am 
Freshman

בואו נדייק "אוהדי מכבי" מעולם לא הוציאו הודעה משותפת שהם בעד תקרת שכר באירופה ואני מניח שהרוב המוחלט ממש לא מתחבר לרעיונות הנ"ל .

אם כבר פייר פליי פיננסי שנועד בראש ובראשונה למנוע מצב שבו קבוצה נותנת סכומים לא רציונליים ואז קורסת ברעש גדול ומשאירה חובות עתק וליגה במשבר ורק אחר כך לעזור למכבי להפוך לכוח הכלכלי הכי חזק באירופה.

אם כי במקרה של ריאל זה לא רלוונטי כי הם חיים על הכדורגל והסיכוי לקריסה נמוך למרות שהסכומים בהחלט לא ריאליים במונחים של שווי שוק .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 8:45 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Avishai כתב:
shachaf78 כתב:
הגיע הזמן לתקרת שכר באירופה.

אוהד מכבי מבקש תקרת שכר.
פרייסלס.

אהה , והגיע הזמן לפיינל פור באירופה
אי אפשר עם הקבוצות העשירות האלה שמציעות חוזים מטורפים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 9:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תכלס מבחינה עסקית נטו, אם רייס הולך - הפדרמנים מבחינתם קיבלו MVP של פיינל פור היורוליג ב-75000 לעונה. שכר של זר ממוצע בליגת העל.
אני לא יודע אם אפשר לקזז את הבייאאוט מהשכר שלו מבחינת מיסוי, אני מניח שלא. אבל אם כן הם חוסכים עליו אפילו את המס.
אז הם מנקודת מבטם עשו עיסקה שחבל"ז.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 9:47 am 
מנהל פורום

היום זה היום שבו נדע איפה הוא ישחק
שם חדש נכנס לתמונה, בגלל הקירבה שלו לדד ליין אני נוטה להאמין שזה מה שיקרה
מפתיע אבל חימקי היא זאת
אפילו לא קבוצת מוקדמות היורוליג, הלוזרית הגדולה של העונה שעברה הלכה להזריק לעצמה ווינריות אז פתחה את הארנק והלכה על הווינר הכי גדול באירופה לפחות במבט ראשון הווינר הכי גדול באירופה של היום. בהנחה שהם שומרים על הסגל הנהדר שהיה להם והביא אותם לבאר אז רייס הוא האדם הנכון אבל אם הם חושבים שרייס גם יהיה הווינר של המאני טיים וגם השחקן שיקח את הקבוצה דרך כל מיני קבוצו מרכז טבלה בVTB וביורוקאפ אז הם טועים בגדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 9:49 am 
מנהל פורום

באותה כתבה מוזכר גם שהיקמן הולך לפנר
מדובר על זה גם שעיסקת רייס ריאל מדריד נפלה בסופו של דבר

בקיצור דובי פיק
כבר היו לו כתבות שהתבררו כנכונות, הוא חבר של כל מיני סוכנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 9:54 am 
Junior

מדברים על סכומים של 1.5-1.6 שמציעים לרייס.
השאלה אם שווה למכבי להעלות לכיוון 1.2-1.3 מיליון ולהשאיר אותו כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 10:00 am 
Hall of Famer

הסכום בחוזה הקיים של רייס הוא 600 אלף, אם מכבי פתחה את החוזה מן הסתם הציעה לו יותר, אבל קשה לי להאמין שמדובר בסכומים כאלה.
בכל אופן נראה. רייס צייץ בטוויטר שהרבה דיסאינפורמציה רצה בפרסומים בעניינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 10:42 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
פשוט מגוחך. בערך כמו שמיאמי יחתימו את קוואי לאונרד כמחליף של לברון. הגיע הזמן לתקרת שכר באירופה, או כל דבר שימנע דברים מגוחכים כאלה.

שחף, אתה ממש מזמין את הביקורת...
עד כמה שאני שונא את זה שקבוצות כמו ריאל וברסה קונות מכל הבא ליד שחקנים מצוינים כדי שישחקו 10 דקות במשחק, הדרך היחידה להתמודד עם זה היא, כמו שיורובאסקט כתב, להכניס לחוזים סעיפי יציאה גבוהים (למרות שחייבים לציין ש-על פניו 350K נשמע מספיק).
לאומית כתב:
מדברים על סכומים של 1.5-1.6 שמציעים לרייס.
השאלה אם שווה למכבי להעלות לכיוון 1.2-1.3 מיליון ולהשאיר אותו כאן.

לא בטוח. יש עוד רכזים מוכשרים באירופה (מקאלב, ג'קסון, דילייני, פארגו). ה-200-300 אלף האלו יכולים להבדיל בין שחקן זר לעמדה 4 בינוני לאחד טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:06 am 
Sophomore

אולי אני בדעת מיעוט אבל אני לא ממש בטוח שזו אבדה כזו גדולה מבחינת מכבי. מעולם לא החזקתי מאף אחד מהם שחקן ששווה יותר ממה שהוא מקבל.
אדרבא אני עוד חושב שזה נפלא שהם הולכים להיותה שחקנים הבינוניים שהנם עבור סכומי כסף כל כך גדולים בקבוצות אחרות מה שעלול להוביל לכך שאולי באמת במכבי יצליחו להנחית כאן מישהו נורמלי.

יש המון שחקנים שפרחו תחת הסיסטם של בלאט ואחר כך נראו כמו תחת. שיהיה להם לבריאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:19 am 
Sophomore

אחרי שסיימנו לצחוק על הכמיהה מלאת המודעות העצמית של אוהדי מכבי לתקרת שכר, נשאלת השאלה למה ההנהלה של מכבי נתנה לרייס סעיף יציאה כזה. הרי הוא לא היה איזה שם גדול שקבוצות אחרות רדפו אחריו, לכאורה כל הכוח היה בצד של מכבי. אם מכבי היו מסרבים לתת לו את זה הוא היה אומר להם תודה ושלום וחותם בקבוצה אחרת? או שזו סתם רשלנות של מכבי, שאמרו "טוב בטח אף אחד לא הולך לשלם עליו את זה אז בוא ניתן לו סעיף שחרור וזהו".

אני חושב שלהיקמן באמת התמזל המזל, שחקן שברוב דרכו לא היה מספיק טוב עבור מכבי והתקופה שבה הוא היה במיטבו במקרה נפלה על הסדרה נגד מילאנו והפיינל פור, יחד עם רצף המזל המאוד נדיר של מכבי שהסתיים בזכייה די מקרית ביורוליג. לדעתי הוא לא ישיג כלום מחוץ למכבי ובלי בלאט (למעט כסף כמובן). רייס זה קצת יותר מורכב, אני לא חושב שהוא חייב לבלאט חלק בהצלחה שלו, כל מה שהוא עשה הוא השיג בזכות עצמו, ונתן הופעות ענקיות במאני טיים ודי רשום על הזכייה ביורוליג וגם באליפות. עדיין לא בטוח שהוא שווה את הסכומים האלה, יכול להיות שהוא באמת ווינר ענק, מאלה שהכישרון שלהם זה לנצח, ויכול להיות שזה היה מקרי.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:26 am 
Hall of Famer

חוצפן, אתה מתכוון כמיהה לתקרת שכר מצד אוהד מכבי- ביחיד. לא זכור לי שאוהדי מכבי אחרים כאן תמכו בזה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:30 am 
מנהל פורום

חוצפן חיובי כתב:
אחרי שסיימנו לצחוק על הכמיהה מלאת המודעות העצמית של אוהדי מכבי לתקרת שכר, נשאלת השאלה למה ההנהלה של מכבי נתנה לרייס סעיף יציאה כזה. הרי הוא לא היה איזה שם גדול שקבוצות אחרות רדפו אחריו, לכאורה כל הכוח היה בצד של מכבי. אם מכבי היו מסרבים לתת לו את זה הוא היה אומר להם תודה ושלום וחותם בקבוצה אחרת? או שזו סתם רשלנות של מכבי, שאמרו "טוב בטח אף אחד לא הולך לשלם עליו את זה אז בוא ניתן לו סעיף שחרור וזהו".

אני חושב שלהיקמן באמת התמזל המזל, שחקן שברוב דרכו לא היה מספיק טוב עבור מכבי והתקופה שבה הוא היה במיטבו במקרה נפלה על הסדרה נגד מילאנו והפיינל פור, יחד עם רצף המזל המאוד נדיר של מכבי שהסתיים בזכייה די מקרית ביורוליג. לדעתי הוא לא ישיג כלום מחוץ למכבי ובלי בלאט (למעט כסף כמובן). רייס זה קצת יותר מורכב, אני לא חושב שהוא חייב לבלאט חלק בהצלחה שלו, כל מה שהוא עשה הוא השיג בזכות עצמו, ונתן הופעות ענקיות במאני טיים ודי רשום על הזכייה ביורוליג וגם באליפות. עדיין לא בטוח שהוא שווה את הסכומים האלה, יכול להיות שהוא באמת ווינר ענק, מאלה שהכישרון שלהם זה לנצח, ויכול להיות שזה היה מקרי.

ןואם זה אכן מקרי, זה יהיה קלאסי שאחת מהאנדראצ'יבריות הגדולות (חימקי, ריאל) יהיו אלה שישלמו את המחיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:31 am 
Hall of Famer

על פי חלק מאתרי האינטרנט בארץ ובחו'ל ההצעה של חימקי מוסקבה היא לשנתיים תמורת 1.8 מיליון דולר נטו לעונה והיא מוכנה לממן מכיסה את הפיצוי של 350 אלף דולר למכבי ת'א. בחימקי רייס אמור להיות שחקן מרכזי להבדיל מריאל מדריד.

במקור רייס אמור היה להרוויח העונה 600 אלף דולר נטו לעונה מכבי שידרגו לו את החוזה לקצת יותר מ800 אלף דולר נטו אבל מה לעשות שיש לו הצעה של פי 2 מזה ...

בכל מקרה היום זה הדדליין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:42 am 
Hall of Famer

חוצפן חיובי כתב:

מי זה "אוהדי מכבי", כאילו, ברבים?
ולעניין, נדמה לי שהיקמן היה טוב גם בסוף העונה שעברה. בגמר נגד חיפה כמדומני הוא היה היחיד שבאמת תיפקד. הוא אולי לא מאור הגולה, אני לא מת על קבלת ההחלטות שלו. אבל ראיתי גארדים שעולים פי 3 ו-4 ממנו מתפקדים הרבה פחות טוב, אז אם יקבל פי 2 עדיין הקבוצה שתיקח אותו עושה כנראה דיל לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 11:44 am 
Sophomore

חוצפן חיובי כתב:

דווקא על סעיף היציאה הזה אי אפשר לבוא בטענות - מכבי שילמה לשחקן 75K לעונה. דיל לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:07 pm 
Hall of Famer

גם במקרים אחרים לא חושב שצריך לבוא בטענות להנהלת מכבי על סעיפי יציאה נמוכים מדי. מסתמא, יש טרייד אוף בין גובה השכר לבין גובה סעיפי היציאה. הדרך לפתות שחקנים לחתום על חוזים רזים למדי אלה סעיפי יציאה שיהפכו השתחררות מהחוזה לריאלית.
במקרה של רייס הייתי אומר שאפילו להפך - ביחס לגובה החוזה, זה סעיף יציאה גבוה למדי.

זו חכמה גדולה לדבר היום, אבל לא חושב שיש פה אחד שהיה מוכן להמר לפני שנה שרייס יקבל הצעות של כמעט שני מיליון לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:08 pm 
Sophomore

לא שזה אומר משהו אבל הבחור צייץ אמש בטוויטר על "הרבה מידע שקרי שמתפרסם בחוץ".
כך או כך, זה לא אסון בלתי נתפס, גם אם מבאס למדי לאוהדים. אני מניח שהיה משקל עבורו לנוחות של ת"א ולנכונות של מכבי לסייע לו עם הילד אבל כשאתה יכול להרוויח יותר מכפול ולסדר את המשפחה להרבה שנים אז לארגן איזה נני ב5000 דולר לחודש ולשלוח את הילד לבי"ס פרטי ממש טוב זה די הגיוני.
מבחינת מכבי- אם אכן היתה מוכנה לשלם לו סביב ה-800 פלוס סכום השחרור שתקבל זה אמור להפוך את פארגו לזמין באזור החיוג שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:10 pm 
Sophomore

מכבי בהתנהלותה מזכירה לי את האנשים שאם פעם אחת אכלו מנה לא טובה במסעדה לא יחזרו אליה בחיים וילכלכו על השף. נפלו פה ושם עם שחקנים בחוזי נו קאט שהיו צריכים להשלים להם שכר, מאז החליטו שהם הופכים להיות האקדמיה למקפצות שכר ומופשטים כל סוף עונה מנכסי הקבוצה המרכזיים.
לא מבין איך אפשר להישאר אדיש לכל הנושא הזה.

יש משהו מאוד לא ברור באג'נדה של המועדון, אם אתה כברמחתים ג'ון גואו שאף אחד לא מכיר מהליגה הבלגית השלישית, לה שלא תעשה את זה בתנאים שלך עם סעיף יציאה לקבוצה בלבד?
התנהלות לא אחראית ולא נכונה של הנהלה מזגזגת.

נערך לאחרונה על ידי guyancho בתאריך ב' יוני 30, 2014 12:11 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה כבר ברור שרייס עומד לצאת מהחוזה שלו?

בכל אופן, אם לשפוט ממקרי עבר רייס יסכם תמורת שני מיליון יורו בחימקי, אבל ישכח לצאת מהחוזה בזמן. הוא יודיע למכבי בעוד שבוע שהוא עוזב, מכבי תיקח אותו לבוררות, הבורר יפסוק שמכבי צודקת בכל טענותיה, שרייס צריך לשלם פיצוי למכבי ושחימקי עדיין צריכה להעביר את סכום היציאה. רייס ומכבי ייפגשו כדי לפתור את הפלונטר ובסוף תהיה מסיבת עיתונאים שבה נתבשר שרייס חתם מחדש לשלוש שנים תמורת מאה אלף דולר פחות ממה שהוא מקבל היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:11 pm 
Sophomore

אז לפי וואלה! רייס הודיע למכבי על עזיבתו.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2759844

קדימה לפארגו.

הקייץ הזה מתחיל להזכיר את קיץ 2006, וזה לא בשורה טובה מבחינת מכבי.

נערך לאחרונה על ידי -adi- בתאריך ב' יוני 30, 2014 12:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:13 pm 
Hall of Famer

-adi- כתב:
אז לפי וואלה! רייס הודיע למכבי על עזיבתו.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2759844

קדימה לפארגו.

פארגו יושב על חוזה של 2 מיליון דולר לעונה הבאה בצסקא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: