סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
רייס סופית עוזב את מכבי ת'א

בלי שמכבי רצתה היא עוברת מיני מהפכה:

בלאט,היקמן,רייס,אינגלס,ג'יימס,זיזיץ',בלו...

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=171755

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:17 pm 
Junior

מכה לא פשוטה למכבי שמאבדת שלושה שחקנים בכירים מאד ואת המאמן.
אני חושב שגרינוולד כתב על זה פעם, מכבי מפחדים להיתקע עם חוזים גרועים ומבקשים להכניס סעיף שחרור לקבוצה, ובתמורה הם נאלצים להכניס גם סעיף שחרור לשחקן. אבל ברור שזה רק עניין של מו"מ, וזה בהחלט אפשרי לדרוש סעיף חד צדדי, אולי במחיר של העלאה של השכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:19 pm 
Sophomore

תכל'ס סחתיין עליו. לא חושב שמישהו יכול באמת לבוא אליו בטענות. יהיה מסקרן לראות אם הוא מסוגל להוביל עוד קבוצה לתארים. בריאל לדעתי אין סיכוי שזה יקרה. דווקא חימקי יכולה במובן הזה להתאים לו (למרות שפיינל פורים הוא יראה בטלוויזיה הממש ממש ממש יקרה שהוא יקנה לעצמו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:40 pm 
Freshman

מכבי פשוט לא מגיבה מהר ולא מזהה מה יש לה ביד
אם מכבי הייתה מזהה פוטנציאל אצל רייס בינואר לא הייתה להם בעיה לפתוח מולו את החוזה
אבל עד שרייס לא הביא את גביע אירופה אף אחד במערכת לא חשב שמדובר בכוכב למרות שהם ראו אותו כל יום
אותו דבר נכון גם לגבי בלאט
בשורה התחתונה קבוצה שלקחה אליפות אירופה בזכות שחקנים ומאמן שהם פשוט לא הצליחו להשתחרר מהחוזים שלהם קודם.
אם הצליחו איכשהו לטשטש את זה ברגעי השיא של העונה ורבו למי מגיע הקרדיט אז בא הקיץ והתמונה נעשת ברורה
יותר מזל משכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:42 pm 
Hall of Famer

רייס בינואר היה רחוק ממה שהוא היה בסוף העונה. הקפיצה הגדולה שלו הגיעה רק בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:43 pm 
Junior

בינואר מכבי באמת חשבה איך לפתוח את החוזה שלו, אבל מתוך כוונה לשחרר אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:48 pm 
Hall of Famer

guyancho כתב:
אולי אני בדעת מיעוט אבל אני לא ממש בטוח שזו אבדה כזו גדולה מבחינת מכבי. מעולם לא החזקתי מאף אחד מהם שחקן ששווה יותר ממה שהוא מקבל.
אדרבא אני עוד חושב שזה נפלא שהם הולכים להיותה שחקנים הבינוניים שהנם עבור סכומי כסף כל כך גדולים בקבוצות אחרות מה שעלול להוביל לכך שאולי באמת במכבי יצליחו להנחית כאן מישהו נורמלי.

יש המון שחקנים שפרחו תחת הסיסטם של בלאט ואחר כך נראו כמו תחת. שיהיה להם לבריאות.

אתה מתעלם מדבר אחד. אולי השחקנים האלה באמת בינוניים והם פרחו תחת השיטה של בלאט, אבל השיטה של בלאט, או לפחות בלאט עצמו כבר אינם במכבי.

חוצפן, אני חושב שרייס בהחלט חייב לבלאט חלק מההצלחה שלו. השחקן שראינו בתחילת העונה זה לא אותו שחקן שראינו בסוף העונה. הוא היה מחוייב הרבה יותר להגנה, קבלת ההחלטות שלו מאד השתפרה. יכול להיות שכל הדברים הללו היו חבויים בו והוא רק היה צריך להוציא אותם החוצה, אבל בלאט גרם לו להוציא אותם החוצה. התפיסה של רייס את התפקיד שלו על מגרש הכדורסל בתחילת העונה שונה לחלוטין מהתפיסה שלו בסוף העונה וזה לדעתי מה שגרם לו לקבל את הדקות ולהראות את היכולת האישית המצויינת שמן הסתם הייתה שם גם בתחילת העונה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:51 pm 
Sophomore

עמוס, אתה רק מחזק את שאני טוען, עצם לכתו של בלאט יחד עם השחקנים שנהנו תחת הסיסטם שלו עושה חסד עם גודס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:52 pm 
Freshman

oren_80 כתב:
רייס בינואר היה רחוק ממה שהוא היה בסוף העונה. הקפיצה הגדולה שלו הגיעה רק בסוף.

נכון. רייס נתן קפיצה מטורפת בסוף העונה.
ועדין מחלקת הסקאוטינג של מכבי שמקבלת ים מחמאות ומהצוות המקצועי של מכבי אני מצפה לזהות גם פוטנציאל
באפריל גם אמא שלי הבינה שרייס שחקן מעולה. מאיש מקצוע הייתי מצפה לזהות את זה כבר בינואר ואז לשנות את החוזה
כמובן שקיימת גם אופציה שרייס לא הראה פוטנציאל ויום אחד הוא קם בבוקר כשחקן שעושה סל מתי שהוא רוצה ומחר הוא יכול לקום שוב כרייס של תחילת העונה

נערך לאחרונה על ידי alma בתאריך ב' יוני 30, 2014 12:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תצוגת חוכמה בדיעבד במיטבה איף איי אוור סו וואן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 12:56 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שזה עושה חסד עם גודס.
כלומר אם אתה יוצא מתוך נק' הנחה שהנהלת מכבי ובלאט עצמו החתימו שחקנים בינוניים על חוזים כאשר באותם סכומים ניתן היה להביא שחקנים מעולים, אבל הסיסטם ובלאט עצמו חיפו על כך, אז אתה צודק עשו חסד עם גודס.
אבל צריך להיות מאד נאיבי בשביל לחשוב שבאותם סכומים אפשר להביא כוכבים, או שהנהלת מכבי מתכוונת לפתוח את הכיס עבור גודס, מה שהיא לא הייתה מוכנה עבור בלאט. התסריט ההגיוני ביותר הוא שהשחקנים שגודס יקבל יהיו בדיוק באותו קליבר שבלאט קיבל, רק עכשיו גודס יצטרך לעשות איתם משהו. לא חושב שזה איזשהו חסד עם גודס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:01 pm 
Freshman

לא רק שלא עושים חסד עם גודס הוא מקבל את מכבי בסיטואציה הכי רעה שהוא היה יכול
המאמן המושמץ הוא כוכב על שהולך לnba
הקבוצה הבינונית זכתה בכל תואר אפשרי
עכשיו לך תעשה עונה שמישהו יתרגש ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:01 pm 
Sophomore

קלעת לדעתי בפסקה הראשונה.
לגבי השניה אני לא מסכים עמך, אני חושב שבמכבי עושים יותר מדי רעש על יכולות הסקאוט הדי עלובות שלהם. היקמן ורייס לטעמי בלבד הם שחקנים שאפילו בסכומים שמכבי משלמים ניתן היה להביא טובים מהם. החתמות קצת יותר הרפתקניות וגם אם כבר הבאתם אותם ניתן היה למנוע מהם יציאה ולהשאיר אופציה זו בידי הקבוצה במו"מ בקיץ. הרי אף אחד לא ממש קפץ על רייס, היקמן וכו'.
בתור אוהד, אני די מבסוט מזה האמת.
על גודס נותר לבחור שחקנים בפינצטה לנהל טוב יותר את תקציב השחקנים, כי בלאט עשה את זה הכי גרוע שרק אפשר, ולקוות לבינגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:22 pm 
Hall of Famer

ואללה? אז אתה שמח שבלאט הלך?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:50 pm 
Sophomore

מעולם לא התביישתי למור שכן, לא אהבתי את הפרסונה, לא את הכדורסל, לא את ההשתלחויות במנהליו, בכתבים, בניסיונות להמציא את הכדורסל מחדש ולהתאכזב מכך ולהאשים את השחקנים.
כן, אולי היחידי בפורום שמעדיף אצ מכבי בלי בלאט ויש לכך עוד סיבות. אבל מה זה קשור?
לא טענתי שלגודס יהיה קל יותר, אמרתי שיצטרך להיות טוב יותר מבלאט בבניית הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:53 pm 
מנהל פורום

תשמע איך שלא תהפוך את זה ב18-20 מיליון דולר אפשר לבנות קבוצה תחרותית מאוד באירופה שיכולה פעם ב6-10 שנים לקחת תואר

אבל היי זה בדיוק מה שקרה...לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:53 pm 
Hall of Famer

guyancho כתב:
לגבי השניה אני לא מסכים עמך, אני חושב שבמכבי עושים יותר מדי רעש על יכולות הסקאוט הדי עלובות שלהם. היקמן ורייס לטעמי בלבד הם שחקנים שאפילו בסכומים שמכבי משלמים ניתן היה להביא טובים מהם. החתמות קצת יותר הרפתקניות וגם אם כבר הבאתם אותם ניתן היה למנוע מהם יציאה ולהשאיר אופציה זו בידי הקבוצה במו"מ בקיץ. הרי אף אחד לא ממש קפץ על רייס, היקמן וכו'.
על גודס נותר לבחור שחקנים בפינצטה לנהל טוב יותר את תקציב השחקנים, כי בלאט עשה את זה הכי גרוע שרק אפשר, ולקוות לבינגו.

כפי שהוכיחו כל קבוצות היורוליג האחרות שנשרו להן אחת אחרי השניה בשלבים כאלה או אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לכל מי ששואל "אז למה לא פתחו לו את החוזה כשהוא התחיל להראות יכולת טובה?" - חשבתם אולי שרייס וסוכנו העדיפו לחכות לסוף העונה ולראות מה הם שווים? הרי אאל"ט לקבוצות אסור לפנות אליהם במהלך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:55 pm 
Freshman

guyancho כתב:
מעולם לא התביישתי למור שכן, לא אהבתי את הפרסונה, לא את הכדורסל, לא את ההשתלחויות במנהליו, בכתבים, בניסיונות להמציא את הכדורסל מחדש ולהתאכזב מכך ולהאשים את השחקנים.
כן, אולי היחידי בפורום שמעדיף אצ מכבי בלי בלאט ויש לכך עוד סיבות. אבל מה זה קשור?
לא טענתי שלגודס יהיה קל יותר, אמרתי שיצטרך להיות טוב יותר מבלאט בבניית הסגל.

לא הבנתי ..

הסגל לא היה טוב (הימורים כושלים ) המאמן לא היה טוב , ההנהלה בטח לא שוס .

אז מה בדיוק הביא את הגביע , רק מזל ?

מדהים כמה מזל יש למועדון הזה, אני מרגיש בר מזל להיות אוהד של מועדון עם כל כך הרבה מזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:58 pm 
Sophomore

אני חושב שכן, מכבי יכלה לשחק מול צסקא ומדריד עשרים משחקים ולהפסיד 18 מהם. האם אתה באמת מאמין שמכבי היא הקבוצה הטובה באירופה? האם הכדורסל שלה הוכיח את זה? האם היא הראתה עליונת כלשהי מול צסקא ומדריד? זה ויכוח שממש אין לי כוח להיכנס אליו כי כל טיעון יתקל בעובדה "ניצחו אותם בפיינל פור" וזה יחזיר את הכל לנק' ההתחלה. אבל כן, אמרתי בעבר ואומר גם בעתיד, אני שמח שבלאט ומכבי סיימו את הסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 1:58 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
תשמע איך שלא תהפוך את זה ב18-20 מיליון דולר אפשר לבנות קבוצה תחרותית מאוד באירופה שיכולה פעם ב6-10 שנים לקחת תואר

וגם זה אם לוקחים את הטווח הזמן הגרוע ביותר ...

אם ניקח תקופה עגולה מתחילת המילניום לדוגמא נראה שב-15 שנה מכבי הגיע כל שנה להצלבה חוץ משנה אחת , ל-9 פיינל פור , 7 גמרים ו-4 זכיות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:00 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
guyancho כתב:

כפי שהוכיחו כל קבוצות היורוליג האחרות שנשרו להן אחת אחרי השניה בשלבים כאלה או אחרים.

אז מה אתה מציע? ללכת הכי נמוך שאפשר ולא להחתים שחקנים טובים? מה המסכנה המתבקשת מכשלון קבוצות שמנסות להחתים שחקנים מוכחים? שאסור? שזה מתכון לכישלון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:02 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:

אני חושב שניתן היה פחות לבזבז כסף על שחקני קישוט וכו' ולשחק כדורסל קצת יותר נעים לעין, אבל היי זו רק דעתי האישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:06 pm 
Hall of Famer

guyancho כתב:
נורטון כתב:
guyancho כתב:

אז מה אתה מציע? ללכת הכי נמוך שאפשר ולא להחתים שחקנים טובים? מה המסכנה המתבקשת מכשלון קבוצות שמנסות להחתים שחקנים מוכחים? שאסור? שזה מתכון לכישלון?

אני חושב שהיקמן, רייס וסופו הם שלושה שחקנים עם המון בעיות, אבל שבשיטה של בלאט הם היו מהטובים באירופה. סופו הוא אולי הסנטר הטוב באירופה פר 20 דקות (מה שלא אומר שהוא הסנטר הטוב באירופה, אבל עדיין). רייס בשיטה של בלאט הוא הפוינט האמריקאי הכי ווינרי באירופה מאז אחד, דייויד ריברס והיקמן, אני טוען כבר שנתיים, הוא אחד האנדרייטדים הגדולים שהיו.
הם שלושה שחקנים מצוינים. הם שלושה שחקנים מצוינים שצריכים שיטה כמובן, ולא יכולים לפרוח בכל מקום . אבל כשיש להם שיטה הם מהטובים באירופה בעמדות שלהם.
מה גם שמספיק מקומות הוכיחו שגם כשלוקחים שחקנים יותר נוצצים, אם אין להם שיטה הם לא יכולים לפרוח. בעיניי, פארגו הוא שחקן עדיף על רייס. אבל פארגו של צסקא הוא שחקן פחות טוב מאשר רייס של מכבי. לנגפורד עדיף אולי על היקמן אבל לנגפורד של סיינה הוא שחקן פחות טוב מהיקמן של מכבי לדעתי.
לך קבוצה קבוצה באירופה, (ובטח אצל התורכיות, אבל גם הספרדיות והרוסיות וכו') ותראה שחקנים שהם שמות ענקיים, ולא מצליחים למצוא את עצמם בשיטה. אירופה של היום היא לא אירופה של פעם בה היו סופרסטארים שבאמת יכולים לפרוח בכל מקום ובלי קשר לשיטה. היום הכל קשור לשיטה כי אין סופרסטארים של ממש. וככאלה, היקמן, רייס וסופו (ודווין סמית') הם מהרמה הגבוהה ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:07 pm 
Freshman

guyancho כתב:
אני חושב שכן, מכבי יכלה לשחק מול צסקא ומדריד עשרים משחקים ולהפסיד 18 מהם. האם אתה באמת מאמין שמכבי היא הקבוצה הטובה באירופה? האם הכדורסל שלה הוכיח את זה? האם היא הראתה עליונת כלשהי מול צסקא ומדריד? זה ויכוח שממש אין לי כוח להיכנס אליו כי כל טיעון יתקל בעובדה "ניצחו אותם בפיינל פור" וזה יחזיר את הכל לנק' ההתחלה. אבל כן, אמרתי בעבר ואומר גם בעתיד, אני שמח שבלאט ומכבי סיימו את הסיפור.

מכבי היא אחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה כי היא הראתה עליונות מוחלטת על פאו בשלב הראשון , הראתה עליונות על גאלטסראי וקובאן בשלב הטופ 16 ואת מילאנו מכבי עברה בסידרה (במקרה הגרוע היה שיוויון בין הקבוצות כשכל קבוצה עדיפה בביתה ובכל זאת מכבי גנבה ניצחון ומילאנו אפילו לא היו קרובים) .

גם את ריאל מכבי פגשה 3 פעמים וכל אחד מהמשקים יכול היה ליפול לכאן או לכאן ככה שהיא אולי יותר מוכשרת אבל מול מכבי היא לא הראתה שום עליונות ואין שום בסיס להניח שב-20 משחקים הם היו מנצחים יותר מ-10 לפי 3 המשחקים ששוחקו בין מכבי וריאל.

רק מול צסקא מכבי הראתה נחיתות מוחלטת ונזקקה לנס(גם שם יש נסיבות מקילות כשבמשחק החוץ שיחקה חצי קבוצה ובנוקיה זה שוב נפל על חודו של סל) אבל בגדול מכבי הראתה קושי להתמודד עם המאסיביות של הרוסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: