סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 2:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:09 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
sir charles כתב:
לכל מי ששואל "אז למה לא פתחו לו את החוזה כשהוא התחיל להראות יכולת טובה?" - חשבתם אולי שרייס וסוכנו העדיפו לחכות לסוף העונה ולראות מה הם שווים? הרי אאל"ט לקבוצות אסור לפנות אליהם במהלך העונה.

אתה יודע שזאת הייתה הסיטואציה? שמכבי פנו ורייס לא רצה? או שמכבי פנו אחרי הפינל פור ואז סביר שהוא לא רצה
גם את בלאט מכבי מאוד רצו אחרי הפינל פור. חודשיים לפני זה הם רק חיכו להזדמנות לבעוט לו בתחת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:12 pm 
Junior

ואני חושב שמכבי היו צריכים להתאבד על טייריס רייס, זה שחקן שהביא להם כמעט לבד תארים, הראה ווינריות מעל ומעבר שזה בסופו של דבר מה שמביא תארים גם בימים מחורבנים וזה דבר שיש למעט מאוד שחקנים. זה שחקן שגם הקהל מחובר אליו ויוצר איזשהי הזדהות.
לפי הפרסומים הציעו לו 900 אלף דולר, לדעתי באיזור ה-1.2 מיליון הוא היה נשאר, בהתחשב בסעיף השחרור שלו. יכול להיות שהגולדנים שוב יילכו על שחקן מהדרג השני-שלישי במטרה שיעשה את הפריצה ואז אין לי מה לומר אבל אם הדיבור הוא על פארגו אז זה פחות או יותר אותם סדרי גודל כמו הסכום שיכלו להשאיר את רייס. ואז זו חשיבה לא נכונה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:16 pm 
Sophomore

יוסי22 כתב:
guyancho כתב:
אני חושב שכן, מכבי יכלה לשחק מול צסקא ומדריד עשרים משחקים ולהפסיד 18 מהם. האם אתה באמת מאמין שמכבי היא הקבוצה הטובה באירופה? האם הכדורסל שלה הוכיח את זה? האם היא הראתה עליונת כלשהי מול צסקא ומדריד? זה ויכוח שממש אין לי כוח להיכנס אליו כי כל טיעון יתקל בעובדה "ניצחו אותם בפיינל פור" וזה יחזיר את הכל לנק' ההתחלה. אבל כן, אמרתי בעבר ואומר גם בעתיד, אני שמח שבלאט ומכבי סיימו את הסיפור.

מכבי היא אחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה כי היא הראתה עליונות מוחלטת על פאו בשלב הראשון , הראתה עליונות על גאלטסראי וקובאן בשלב הטופ 16 ואת מילאנו מכבי עברה בסידרה (במקרה הגרוע היה שיוויון בין הקבוצות כשכל קבוצה עדיפה בביתה ובכל זאת מכבי גנבה ניצחון ומילאנו אפילו לא היו קרובים) .

גם את ריאל מכבי פגשה 3 פעמים וכל אחד מהמשקים יכול היה ליפול לכאן או לכאן ככה שהיא אולי יותר מוכשרת אבל מול מכבי היא לא הראתה שום עליונות ואין שום בסיס להניח שב-20 משחקים הם היו מנצחים יותר מ-10 לפי 3 המשחקים ששוחקו בין מכבי וריאל.

רק מול צסקא מכבי הראתה נחיתות מוחלטת ונזקקה לנס(גם שם יש נסיבות מקילות כשבמשחק החוץ שיחקה חצי קבוצה ובנוקיה זה שוב נפל על חודו של סל) אבל בגדול מכבי הראתה קושי להתמודד עם המאסיביות של הרוסים.

אני רוצה להסניף את מה שאתה הסנפת לפני הפוסט הזה...

מכבי במשחקיההטובים ביותר העונה הייתה קרובה עד כדי פער של שמונה נק' "בלבד" מצסק"א ומדריד, היא הפסידה די הרבה ובצורה די מביכה ולא הוכיחה שום עליונות על שום קבוצה ראויה. מרבית משחקיה גם בליגה הסתיימו בשניות האחרונות במאמץ עילאי ובלי ל"פתוח ליריב את הצורה".
פאק איט אפילו באחד משני משחקי האליפות מכבי התקשתה מול חיפה האימתנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:29 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

guyancho כתב:
יוסי22 כתב:
guyancho כתב:
אני חושב שכן, מכבי יכלה לשחק מול צסקא ומדריד עשרים משחקים ולהפסיד 18 מהם. האם אתה באמת מאמין שמכבי היא הקבוצה הטובה באירופה? האם הכדורסל שלה הוכיח את זה? האם היא הראתה עליונת כלשהי מול צסקא ומדריד? זה ויכוח שממש אין לי כוח להיכנס אליו כי כל טיעון יתקל בעובדה "ניצחו אותם בפיינל פור" וזה יחזיר את הכל לנק' ההתחלה. אבל כן, אמרתי בעבר ואומר גם בעתיד, אני שמח שבלאט ומכבי סיימו את הסיפור.

מכבי היא אחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה כי היא הראתה עליונות מוחלטת על פאו בשלב הראשון , הראתה עליונות על גאלטסראי וקובאן בשלב הטופ 16 ואת מילאנו מכבי עברה בסידרה (במקרה הגרוע היה שיוויון בין הקבוצות כשכל קבוצה עדיפה בביתה ובכל זאת מכבי גנבה ניצחון ומילאנו אפילו לא היו קרובים) .

גם את ריאל מכבי פגשה 3 פעמים וכל אחד מהמשקים יכול היה ליפול לכאן או לכאן ככה שהיא אולי יותר מוכשרת אבל מול מכבי היא לא הראתה שום עליונות ואין שום בסיס להניח שב-20 משחקים הם היו מנצחים יותר מ-10 לפי 3 המשחקים ששוחקו בין מכבי וריאל.

רק מול צסקא מכבי הראתה נחיתות מוחלטת ונזקקה לנס(גם שם יש נסיבות מקילות כשבמשחק החוץ שיחקה חצי קבוצה ובנוקיה זה שוב נפל על חודו של סל) אבל בגדול מכבי הראתה קושי להתמודד עם המאסיביות של הרוסים.

מכבי במשחקיההטובים ביותר העונה הייתה קרובה עד כדי פער של שמונה נק' "בלבד" מצסק"א ומדריד, היא הפסידה די הרבה ובצורה די מביכה ולא הוכיחה שום עליונות על שום קבוצה ראויה. מרבית משחקיה גם בליגה הסתיימו בשניות האחרונות במאמץ עילאי ובלי ל"פתוח ליריב את הצורה".

באחד משני המשחקים ?
במשחק השני חיפה ניצחה להזכירך
גם במשחק הראשון לא היתה עליונות מובהקת לצהובים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:39 pm 
Junior

יוסי22 כתב:
guyancho כתב:
מעולם לא התביישתי למור שכן, לא אהבתי את הפרסונה, לא את הכדורסל, לא את ההשתלחויות במנהליו, בכתבים, בניסיונות להמציא את הכדורסל מחדש ולהתאכזב מכך ולהאשים את השחקנים.
כן, אולי היחידי בפורום שמעדיף אצ מכבי בלי בלאט ויש לכך עוד סיבות. אבל מה זה קשור?
לא טענתי שלגודס יהיה קל יותר, אמרתי שיצטרך להיות טוב יותר מבלאט בבניית הסגל.

לא הבנתי ..

הסגל לא היה טוב (הימורים כושלים ) המאמן לא היה טוב , ההנהלה בטח לא שוס .

אז מה בדיוק הביא את הגביע , רק מזל ?

מדהים כמה מזל יש למועדון הזה, אני מרגיש בר מזל להיות אוהד של מועדון עם כל כך הרבה מזל.

מה הביא למכבי את הגביע?

המזל שספאנוליס נפצע ובעקבותיו אולימפיאקוס הפסידה ארבעה רצופים ולא סיימה במקום השני בבית(קבוצה שלדעתי היה קשה יותר לנצח בסידרה ללא ביתיות מאשר מילאנו).

המזל שג'נטילה נפצע(השחקן הראשון או השני בחשיבותו במילאנו).

בפיינל פור,בין יתר הדברים שהביאו לה את התואר היה העובדה ששם הייתה לה תחושת ביתיות מובהקת,שקיזזה במובן מסויים את היתרון האיכותי של ריאל וצסק"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:43 pm 
Sophomore

יוסי22 כתב:
guyancho כתב:

נו באמת.מכבי הייתה קבוצה בינונית למדי השנה.למעט חודש אחד קסום וקצת(הרבה) מזל.עדיין אלופת אירופה אבל ממש לא הקבוצה הטובה באירופה.רחוק מכך.ועוד אני לא מדבר על הליגה שבה הייתה באמת בינונית
העובדה היא שאף אחד לא "מתאבל" על כך שרוב הזרים לא ממשיכים.חוץ מרייס אולי.
קבוצה סופר בינונית.אבל עם אופי מדהים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 2:57 pm 
Freshman

guyancho כתב:
יוסי22 כתב:
guyancho כתב:

אין לי מושג מאיפה שלפת את הנתונים שלך אבל אני אתן לך הצצה לעולם המציאות :

http://www.euroleague.net/main/results/ ... ubcode=TEL

מכבי הפסידה לריאל ב-6 בחוץ (במשחק שמכבי בהחלט יכלה לנצח ) בנקודה בבית וב-5 לצסקא בבית .

לגבי המיקום של מכבי קבעתי עובדה(שמכבי היא אחת מ-4 הטובות באירופה ) והסברתי למה לדעתי למכבי יש את הקייס החזק ביותר להיות הקבוצה ה-4 בטיבעה באירופה מבחינת יכולת , בתגובה קיבלתי שלל תשובות שלא קשורות לכלום .

ותעשה לי טובה עם הליגה הישראלית , זה הפתח לכל הבילבול של חלק (קטן ) מאוהדי מכבי שלא יודעים להעריך את הקבוצה הזו בגלל קושי אובייקטיבי עם הליגה בעיקר עם הישראלים הבינוניים וגם עם השיפוט הנוראי בעיקר בכל מה שקשור לסופו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:05 pm 
Sophomore

נו מצטער שלא שלפתי את הסטט' מעולם המציאות- כן טוב.. אז מכבי הייתה בשיאה רק כדי להפסיד בממוצע בחמש נק' לקבוצות שבאו די מנומנמות מולה ושיחקו בהילוך שלישי. אני עוד עושה לך הנחה של 35 הפרש (שוב פעם בשליפה מהראש, אתה רשאי לרוץ לספרי ההיסטוריה) במשחק מול צסקא, הא שלא נדבר על ההפסד הכפול לאימת ספרד, קוצ'ה לבוראל.
נו כשמתאים לך להאשים גורמים חיצוניים (שופטים, יחס לסופו וכ') אז אתה מרשה לעצמך וכשלא מתאים (הפוקסים מול מילאנו וצסקא ועוד) אז אתה לא. בהצלחה.

נערך לאחרונה על ידי guyancho בתאריך ב' יוני 30, 2014 3:07 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:06 pm 
Sophomore

בנתיים חימקי מכחישים..אז עכשיו שוב ריאל?
http://www.eurobasket.com/VTB-United-Le ... sID=365171

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:10 pm 
Sophomore

העזיבה של רייס מצערת אבל לא הרסנית. איתו מכבי היתה צריכה גארד מאוד רב גוני ולכן יקר, מה שבטוח לא היה קורה. בלעדיו היא יכולה להמשיך להחתים שחקנים בשקל תשעים ולקוות לטוב.

שלא יובן לא נכון, אני מאד מעריך את יכולותיו וכאוהד הייתי מעדיף שישאר.

נקודה נוספת היא המשך המזל של מכבי. דונטה שחקן טוב (לא אלוהים), אבל היה יוצר בעיות רבות בסגל. דאנקן ממש לא לרמה. היקמן בעייתי. בקיצור, במזל מכבי נשמרת מהחלטות רעות.

עכשיו נשאר רק לחכות לכותרות שידברו על פארגו, לנגפורד ולברון (הוא פרי אייג'נט, לא?) בזמן שיחתמו פה כוכבי הליגה הפינית למקומות עבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:13 pm 
Sophomore

לא שאני מניח שמישהו מחזיק ביד את החוזה של רייס אבל איך זה עובד בד"כ? אם נניח שהיום הוא היום האחרון להפעלת האופציה לצאת מהחוזה הוא צריך עד היום להודיע וזה מספיק או שהוא צריך להביא את הכסף, או התחייבות להעברת הכסף מקבוצה מסוימת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:14 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

jack the ripper כתב:
יוסי22 כתב:
guyancho כתב:

נו באמת.מכבי הייתה קבוצה בינונית למדי השנה.למעט חודש אחד קסום וקצת(הרבה) מזל.עדיין אלופת אירופה אבל ממש לא הקבוצה הטובה באירופה.רחוק מכך.ועוד אני לא מדבר על הליגה שבה הייתה באמת בינונית
העובדה היא שאף אחד לא "מתאבל" על כך שרוב הזרים לא ממשיכים.חוץ מרייס אולי.
קבוצה סופר בינונית.אבל עם אופי מדהים

אחת הסיבות שלא אוהבים את מכבי תל אביב ואת האוהדים שלה (אני מסתכן במתקפה נגדית ,אבל חפיף אני לא מתרגש)

הביאו לכם זכייה ביורוליג וגם לא טוב לכם
מה עוד אתם רוצים ? לנצח את כל המשחקים ב-40 הפרש אפילו באירופה כמו שהייתם פעם רגילים בישראל ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:15 pm 
Freshman

guyancho כתב:
נו מצטער שלא שלפתי את הסטט' מעולם המציאות- כן טוב.. אז מכבי הייתה בשיאה רק כדי להפסיד בממוצע בחמש נק' לקבוצות שבאו די מנומנמות מולה ושיחקו בהילוך שלישי. אני עוד עושה לך הנחה של 35 הפרש (שוב פעם בשליפה מהראש, אתה רשאי לרוץ לספרי ההיסטוריה) במשחק מול צסקא, הא שלא נדבר על ההפסד הכפול לאימת ספרד, קוצ'ה לבוראל.
נו כשמתאים לך להאשים גורמים חיצוניים (שופטים, יחס לסופו וכ') אז אתה מרשה לעצמך וכשלא מתאים (הפוקסים מול מילאנו וצסקא ועוד) אז אתה לא. בהצלחה.

ברור שבאו מנומנמות , לכן ריאל גם הפסידה בגמר , היא פשוט באה מנומנמת . ריאל לא מטומטמת כמו שאתה חושב לבוא "מנומנמת" מול מכבי .

ה-35 הפרש היה מול חצי קבוצה , לא רלוונטי לכלום .

שוב , לא התייחסת לזה שבאופן אובייקטיבי לגמרי מכבי היתה טובה יותר מחברותיה לטופ 8 לאורך כל העונה למעט ריאל ברצלונה וצסקא ובשיוויון עם מילאנו ולכן לאחר ההישגים בפייינל פור והניצחון בסידרה על אותה מילאנו מתבקש למקם אותה מעל מילאנו ולהכתיר אותה כאחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה .

אם יש לך קבוצה אחרת (לפי הישגים , לא שמות) שנכנסת במקום מכבי לטופ 4 תן את השם ונראה האם באמת יש לה עדיפות על מכבי לאורך כל העונה .

והיכולת בליגה הישראלית לא רלוונטית ליורוליג כל העונה(את הסיבות נתתי , אתה לא חייב להסכים) , מספיק נפלו ( גם פה) עם תחזיות מופרכות למשחקי היורוליג בגלל היכולת בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:20 pm 
Sophomore

יונה יהב.מה אתה רוצה.אני שמח מאוד.אסור לי אבל להגיד שזאת הייתה קבוצה בינונית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:24 pm 
Hall of Famer

זה בסה"כ אוהדים ישראליים טיפוסיים (לא ג'ק המרטש, דווקא הוא אני חושב שריאלי). המאמן אף פעם לא טוב. תראה אוהדי הפועל מאושרים שאדלשטיין עזב, אני עוד זוכר את מסע הזובור שאוהדי נהריה העבירו את אבי אשכנזי ולא זכור לי שאוהדי חיפה נתנו יותר מדי קרדיט לגרינברג על האליפות.

גיא, לבזבוז הכסף על שחקני קישוט כנראה שאחראים ההנהלה. אז אתה כנראה תמשיך לראות אותם

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:26 pm 
Sophomore

יוסי, איך שאני רואה את מצב העניינים באירופה זה שיש את צסקא, ברצלונה וריאל מדריד, מתחת להן שכבה עבה מאוד של חרא ומתחת לזה יש קבוצות שמכבי ניצחה. אם עושה לך טוב להגיד שמכבי בין הארבע הטובות באירופה כשהישגיה שמים אותה בשורה אחת עם עוד 8 קבוצות אחרות, שיבושם לך.
(טווויסט קטן שלי על מאני בול)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

alma כתב:
sir charles כתב:
לכל מי ששואל "אז למה לא פתחו לו את החוזה כשהוא התחיל להראות יכולת טובה?" - חשבתם אולי שרייס וסוכנו העדיפו לחכות לסוף העונה ולראות מה הם שווים? הרי אאל"ט לקבוצות אסור לפנות אליהם במהלך העונה.

אתה יודע שזאת הייתה הסיטואציה? שמכבי פנו ורייס לא רצה? או שמכבי פנו אחרי הפינל פור ואז סביר שהוא לא רצה
גם את בלאט מכבי מאוד רצו אחרי הפינל פור. חודשיים לפני זה הם רק חיכו להזדמנות לבעוט לו בתחת

אני לא יודע אם זאת היתה הסיטואציה אבל זו אפשרות הגיונית. אאז"נ בזמנו כשרצו להחתים מחדש את טרנס מוריס הוא לא הסכים וחיכה לקיץ להצעה הגדולה (שאכן הגיעה מצסקא). בכלל אני חושב ששחקנים שבטוחים ביכולת שלהם (כמו רייס) מעדיפים להמתין לקיץ להצעות יותר טובות מאשר לכבול את עצמם לחוזה נמוך יותר. מצד אחד תמיד יש את הסיכון לפציעה (כמו שקרה לפרקינס שרצו להחתים מחדש באמצע העונה) ומצד שני סיכון להרגיש פראייר שפספסת את הכסף הגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:31 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
זה בסה"כ אוהדים ישראליים טיפוסיים (לא ג'ק המרטש, דווקא הוא אני חושב שריאלי). המאמן אף פעם לא טוב. תראה אוהדי הפועל מאושרים שאדלשטיין עזב, אני עוד זוכר את מסע הזובור שאוהדי נהריה העבירו את אבי אשכנזי ולא זכור לי שאוהדי חיפה נתנו יותר מדי קרדיט לגרינברג על האליפות.

גיא, לבזבוז הכסף על שחקני קישוט כנראה שאחראים ההנהלה. אז אתה כנראה תמשיך לראות אותם

מאושר אני לא, אין בזה אושר לראות את דיויד בלאט הולך, זה פשוט מוגזם.
לגבי ההחתמות אני חושב שיש כאן מוסר כפול, כשבלאט מתייסר על שחקניו בכלי התקשורת על החתמות מעל הראש שלו זו אשמת ההנהלה, כשהשחקנים שהשמיץ מביאים לו תואר זה "מאמן ענק". האמת כרגיל באמצע.
כולנו זוכרים איך העיף את רייס ואת טיוס כשלא הצליחו ליישם את מדע הטילים של בלאט לספסל על כל כדרור מיותר ואיך בזכות פציעות (אוחיון וג'יימס) השניים הללו קבלו תפקיד חשוב יותר ונראו מעולה. אל תבלבלו לי את המוח עם "בלאט אילף את טיוס/רייס" שניהם עשו בסוף עונה רק אותו כדורסל שאפיין אותם כל החיים. רייס- אחד על אחד חזק וטיוס במהלכי מסירה הטבעה סל.
אני מרשה לעצמי להיות שמח עם לכתו של בלאט כי זה לא שאני נגד האדם, מוסר העבודה שלו, תוצאותיו, אלא פשוט נגד הפילסופיה שלו שלטעמי מביאה כדורסל חסר הנאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:38 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שאני כן חושב שהכדורסל של רייס עבר אילוף. קודם כל ובצורה הבולטת ביותר בהגנה. בהתחלת העונה רייס פשוט לא שמר. אולי הוא היה רגיל שהכוכב הגדול צריך לשמור כוחות בהגנה או לא יודע מה. אבל הוא לא שמר. בסוף הוענה הוא אולי לא היה שומר גדול, אבל בוודאי שהוא לא היה הבור ההגנתי מהתחלת העונה. בנוסף בהתקפה עדיין רייס נבנה על היכולת האישית שלו, אבל הוא ידע להביא את היכולת האישית בתוך הקונטקסט הקבוצתי. בתחילת העונה זה היה הרבה יותר מצבים של אני מוריד את הראש ולוקח את הכדור לסל ולא חשוב מה בדיוק הקבוצה שלי מנסה לעשות בהתקפה.

שורה תחתונה ב-15 השנים האחרונות עברו במכבי - יורם חרוש, פיני גרשון, דיוויד בלאט, נוון ספאחיה, עודד קטש, צביקה שרף, אפי בירנבוים.

מהשורה הזאת של המאמנים שניים בדיוק ידעו עונות מוצלחות. נראה מה גודס יעשה, הסטט' והפרופיל שלו כמאמן לא עובדים לטובתו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:40 pm 
Sophomore

תרשה לי לא להסכים לחלוטין עם הדברים שלך על רייס, לא ראיתי ממנו בהתקפה שום דבר חדש, אותם כניסות ראש בקיר (רק עם קצת יותר ביטחון וקצת פחות מבטים מבוהלים אל מעבר לכתף לאדם עם העניבה), אותם זריקות עלא שטומברגס לשלוש שלא קשורות לכלום שנכנסו לו באחוזים גבוהים בשלבים המכריעים. על ההגנה.. אוקיי הוא בהחלט כופף קצת יותר את הברכיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:41 pm 
Junior

לא הבנתי דבר אחד, בטוח שהוא לא נשאר או שהיום הוא היה חייב להודיע אם הוא מנצל את אופציית היציאה והוא הודיע שהוא מנצל אבל ייתכן שבחוזה גדול יותר הוא יחתום מחדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:44 pm 
Hall of Famer

guyancho כתב:
יוסי, איך שאני רואה את מצב העניינים באירופה זה שיש את צסקא, ברצלונה וריאל מדריד, מתחת להן שכבה עבה מאוד של חרא ומתחת לזה יש קבוצות שמכבי ניצחה. אם עושה לך טוב להגיד שמכבי בין הארבע הטובות באירופה כשהישגיה שמים אותה בשורה אחת עם עוד 8 קבוצות אחרות, שיבושם לך.

אני מסכים שמכבי היא לא אחת מה 2-3 הקבוצות הטובות באירופה, אבל אם כל שנה היא תהיה אחת מהשש הטובות עם אפשרות ממשית לפיינל פור (ואפשרות מסוימת לאליפות אירופה) בחצי מהתקציב של שלוש הגדולות, אני אשמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:57 pm 
Junior

אני ׳שמח׳ שדוד בלאט הלך, ואמרתי זאת לפני שהלך לא בגלל התוצאות אלה בגלל ההתנהלות.
הבכי התמידי, הנרגנות הבילתי פוסקת ו היחס לשחקים.
רייס, אהבתי אותו שאחרים שלחו אותו הביתה אבל פיזית הוא נראה כמו ילד בהגנה.
מכבי הוכיחו בצורה קונסיסטנטית שהם לא יתנו מליון או יותר לשחקן.
אני חושב שאפשר להתייחס לזה כעובדה מוגמרת, אז שאנשים זורקים פה שמות של שחקנים שעושים מעל מליון זה פשוט בהסתברות נמוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 30, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

guyancho כתב:

ואני בטוח שהרוב פה מסתכלים עליך כמו שהסקאוטים הסתכלו על בראד פיט באותה הסצינה...
מה זה אומר על שלושת הענקיות אם מכבי המתבוססת בחרא זכתה בגביע ולא אחת מהן? גם מאיזו בחינה הן נחשבות לטופ של הקבוצות חוץ מגודל התקציב? הן שיחקו כדורסל איכותי או מתוחכם יותר באופן כזה שההבדל בינהן לשאר הוא מה שאתה טוען?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 01, 2014 10:18 am 
Junior

קורובייב כתב:
אני ׳שמח׳ שדוד בלאט הלך, ואמרתי זאת לפני שהלך לא בגלל התוצאות אלה בגלל ההתנהלות.
הבכי התמידי, הנרגנות הבילתי פוסקת ו היחס לשחקים.
רייס, אהבתי אותו שאחרים שלחו אותו הביתה אבל פיזית הוא נראה כמו ילד בהגנה.

גם אני שמח שבלאט עזב, קצת בגלל הבכי אבל הרבה בגלל שהוא היה יתרון משמעותי של מכבי ביחס לבראד גרינברג.

וכבר הרבה שנים שמכבי חברה מכובדת ביותר בחבורה מאד אקסקלוסיבית של 6 קבוצות שלקחו את כל התארים והרכיבו את כל הפיינל פורים. יש לי הרבה טענות למכבי אבל זה שהם בטופ של הטופ של אירופה בתקציבים הרבה יותר נמוכים (ומה שעוד יותר משמעותי הוא שחלק הרבה יותר גדול מהתקציב של מכבי הוא מהכנסות עצמיות) זה מאד מרשים.

מעניין מאד מה יהיה עם רייס בשנה הבאה. סיום העונה שלו היה מדהים אבל רוב העונה הוא היה די חלש, וזה לא רק חוסר ההזדמנות. יש מצב שחימקי נופלים איתו בגדול.

ודבר אחרון - סופו לא חתום במכבי לעוד שנה? http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 71833.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: