סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 2:51 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 2:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
sir charles כתב:
בארבע השנים הראשונות שלו (עדיין תחת חוזה רוקי) הוא היה חמישי ברשימת המשתכרים בקליבלנד (ראשונים היו אילגאוסקס או לארי יוז), בעונתו החמישית הוא קיבל את החוזה הגדול הראשון אבל אז הקאבס החתימו את ביג בן שהרוויח יותר ממנו בשנתיים הבאות, ואז הגיע שאקיל שהרוויח יותר בעונה האחרונה של לברון בקליבלנד.
במיאמי הוא הרוויח ב-4 השנים האחרונות בדיוק את אותו הסכום כמו בוש (וקצת יותר מווייד).
עדיין הוא הרוויח מעל 129 מ' בקריירה אז קשה לי קצת לרחם עליו.

לא מרחם עליו, חלילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 5:32 pm 
Hall of Famer

ליונל הולינס בדרך לחתימה בנטס שמתכוונים כנראה גם להביא את בויאן בוגדאנוביץ' שנבחר על-ידם בדראפט ב-2011.

בוסטון מחתימה את אייברי בראדלי על 32 מיליון ל-4 שנים, אני אוהב בראדלי, אבל זה חוזה שנראה די מוגזם, אולי אם העונה האחרונה לא מובטחת אז הוא ישמע יותר סביר.

הפייסרס הציעו ללאנס סטפנסון 44 מיליון ל-5 שנים, הוא סירב להצעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 5:50 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
קבוצות עם מספיק קאפ כבר עכשיו:
פיניקס - אולי (הוא בהחלט שחקן מסוג שאין להם, ויכול לקחת אותם עוד שלב. אליפות לא יראו ממנו, אבל יש להם קאפ לעוד החתמה)
פילי - כנראה שלא (עדיין בדיפ ריבילידינג מוד)
יוטה - כנ"ל.
אורלנדו - יש מצב לדעתי. אבל לא סביר מאד.
דאלאס - כן וכן וכן, למרות שהוא דומה מדי לדירק, אם לקיובן תהיה את ההזדמנות הזו הוא ילך עליו.
לייקרס - כן בבולד גדול. מתאים לשחק ליד קובי. הם תמיד אהבו אותו, ואין להם שחקנים !
פיסטונס - כן, אבל לא נראה לי שירצה ללכת לשם.
שארלוט - כן, אבל כנ"ל.
קליבלנד - אולי. חברה קצת מוזרים.
מילוואקי - כן, אבל שוב, לא נראה לי שילך לשם.

חוץ מזה יש מספיק קבוצות שיכולות לפנות קאפ או שיש להם נכסים לסיין אנד טרייד מול מיאמי, למשל יוסטון שילכו עליו בלי היסוס. בכל אופן, הצעות מקסימום יהיו לו.

פיניקס - אולי, אבל קשה לי להאמין שקבוצה צעירה תשקיע המון כסף בשחקן לא צעיר שכרגע נמצא על גבול האולסטאר, לא מתאים להתנהלות של פיניקס.
פילי - בטוח לא.
יוטה - בטוח שלא.
אורלנדו - מוד בניה, קשה להאמין
דאלאס - קיובן צוטט השבוע שהוא לא מתכוון לחלק חוזי מקס'. קשה להאמין שישבור את המילה שלו על כריס בוש מכולם.
לייקרס - וואללה, הם אופציה הגיונית, למרות שהלייקרס מחפשים לשים את הכסף הגדול על כוכבים אמיתיים.
פיסטונס - ג'וש סמית', אנדרה דראמונד, גרג מונרו...כריס בוש??? לא רואה אופציה
שארלוט - בדיוק סיימו שני דראפטים עם וונלה ועם קודי זלר וכמובן ביג אל שם. מקס' על בוש? לא נראה לי.
קליבלנד - סגרו עם קיירי על הארכה, לא חושב שהם יפזרו חוזי מקס' ויכנסו עמוק לתקרת מס המותרות.
מילווקי - אם יש להם מקום, אז הם יכולים ללכת עליו, שחקנים עם אופציות אחרות, לא הולכים למילווקי, אז להשיג את כריס בוש, זה משהו שאני לא חושב שקרה במועדון הזה המון שנים.

אני חושב שאתה מעריך יותר מדי את כריס בוש. יוסטון זאת שאלה טובה. אני לא יודע כמה הוא טוב בסטט' מתקדמות, אם כן, אז דורק אלוויס יכול ללכת עליו. נראה לי שהוא עדיין יעדיף את פאו, הפטיש הגדול שלו. אני ממש לא חושב שבוש יכול לקבל חוזה מקס' בקלות. אולי בסיטואציה מסויימת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 8:33 pm 
Senior

פאו ליד דוויט לא עבד גם לפני שנתיים, בטח ובטח שלא יעבוד היום. לפאו אין משחק פרימטר והוא לא יכול לשמור על מספרי 4 היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 8:55 pm 
Hall of Famer

נכון אבל מאז שאשיק עזב, אין להם סנטר משובח ומבוקש שיחליף את דוויט. אז פאו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 9:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שפאו יעדיף לשחק לצד אחיו בממפיס מאשר לצד דווייט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 9:45 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
יכול להיות שאני מעריך יותר מדי את כריס בוש, אבל זו לא הנקודה בכלל. הנקודה היא שיש מספיק קבוצות שיעריכו מספיק את כריש בוש בשביל להציע לו מקסימום. מספיקה אחת בשביל זה, ותהיה אחת אם הוא יחפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 10:22 pm 
Hall of Famer

מה שקורה בימים אלו מגעיל אותי.
מספר קבוצות פשוט מפרסמות שלטים של "כרמלו בוא לפה וניקח אליפות" עם תמונות שלו במדים שלהם. הזוי.
טוב שלא מבטיחים לו שבעים בתולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 10:30 pm 
Senior

ביאהו מדווחים שקליבלנד רוצה להציע חוזה מקסימום ל....גורדון היווארד.
כנראה שלקאבס יש דחף בלתי נשלט להחלטות דביליות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 10:49 pm 
Hall of Famer

סי.ג'יי מיילס בפייסרס, 4 שנים ב-18 מיליון....

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 11:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
סי.ג'יי מיילס בפייסרס, 4 שנים ב-18 מיליון....

נראה שהם מוותרים על סטיבנסון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 11:56 pm 
מנהל פורום

shachaf78 כתב:
ביאהו מדווחים שקליבלנד רוצה להציע חוזה מקסימום ל....גורדון היווארד.
כנראה שלקאבס יש דחף בלתי נשלט להחלטות דביליות

טמטום כזה לא ראיתי הרבה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 11:59 pm 
מנהל פורום

קראתי היום שלברון מרשה לסוכן שלו להיפגש בשמו עם פיניקס ועם עוד קבוצה. אז או שמדובר במהלך ההונאה הכי מתוחכם מאז הפלישה לנורמנדי או שהוא לא ממש סגור בהיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:12 am 
Freshman

אתם יורדים עליו הרבה, אבל אם הוא סוגר בסאנס אני מקבל רשרושון בלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:23 am 
Hall of Famer

הם לא כל כך מוותרים מהר על סטיבנסון לדעתי ובחדשות קשורות לתמונות כרמלו, הפייסרס הפתיעו את סטיבנסון ואשתו בבית קולנוע וערכו להם הקרנה פרטית של סרט על חייו של סטיבנסון. מה שנקרא ללקק את התחת. בכל מקרה, הפייסרס יכולים להציע לסטיבנסון משהו כמו 44 מיליון ל-5 שנים. אם חושבים על זה שאייברי בראדלי בדיוק חתם על חוזה של 32 מיליון ל-4 שנים, וגורדון היוורד מקבל הצעה על מקס', אז ההצעה של הפייסרס די בדיחה.

לפי דיווחים מיאמי יציעו לוייד 12 מיליון לעונה ל-4 שנים ואילו בוש יקבל הצעה של 11 מיליון ל-5 שנים. ווייד בוודאות מקבל הצעה הכי טובה שהוא יקבל מאיזשהי קבוצה. יכול להיות שהוא יכול לקבל יותר פר עונה, אבל לא בסכום הכולל של 4 שנים. גם בוש בן ה-31 עם חוזה ל-5 שנים זה יפה.

וגואטה, אתה חושב שיש מספיק קבוצות שיעריכו את בוש בשביל להציע לו חוזה מקס', אני מעריך שיש מעט קבוצות שיהיו מוכנות לעשות זאת ומאחר ולא כל קבוצה שמוכנה להציע חוזה מקס' גם מסוגלת בנק' זמן ספציפית לעשות זאת, בכלל לא בטוח שהוא היה מקבל חוזה מקס', בטח לא בקלות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:37 am 
Junior

הייוורד לחוזה מקסימום... זה אמיתי הבולשיט הזה? השחקן הנחמד הזה שצריך להיות לא יותר מאופציה שלישית בהתקפה של קבוצת פלייאוף הולך לקבל כזה חוזה מופרך?
לפעמים אני נדהם מזה שיש מהלכים שבזמן אמת כל אוהד סוג ד' יכול לומר שהם טמטום מוחלט, ורק הג'י אמים לא רואים את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:55 am 
Hall of Famer

או שאולי בקליבלנד החליטו שהיוורד הנחמד הזה צריך להיות אופציה שלישית בהתקפה שלהם, אבל בגלל שזאת קליבלנד ובגלל שהיוורד הוא שחקן חופשי מוגבל, אז הם חייבים להציע לו מקס' כדי שהוא יסכים לחתום והג'אז לא ישוו. יש לקליבלנד מקום מתחת לתקרה, הוא ממלא צורך, אז יאללה. אז הוא יהיה שחקן אוברפייד. מה זה עוד אחד לאוסף של כל כך הרבה.

אפרופו שחקנים וחוזים גדולים. אחד מהכתבים של אי.אס.פי.אן ערך כתבה מושקעת על הסגל הבא של ההיט. מלו או לאורי לא היה שם, אבל מי שכן היה בסגל, על פי הכתב היה סי.ג'יי מיילס. הכתב העריך את מיילס במחיר של 2 מיליון לעונה למשך שנתיים אני חושב. זאת הכתבה. במציאות מיילס חתם בפייסרס על 18 מיליון ל-4 שנים.

סטן ואן גנדי

נערך לאחרונה על ידי עמוס לב בתאריך ה' יולי 03, 2014 12:59 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:58 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
עמוס, אבל העונה יש יחסית המון קבוצות עם קאפ ספייס ועוד קבוצות שיש להן אופציות אחרות בעניין. ויש יחסית מעט פרי אייג'נטים גדולים שיכולים לתפוס את הקאפ ספייס הזה. קבוצות פינו קאפ ספייס ללברון ולמלו. מן הסתם לא כולן יקבלו את לברון או מלו. זה בדיוק התנאים שבהם הבושים של העולם (וכמו שאנחנו רואים, גם ההייוורדים של העולם...) מקבלים מקסימומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 7:22 am 
Hall of Famer

אני חושב שלא רק שבוש יכול היה לקבל מקס בקלות אלא שהוא גם שווה את זה, בסיטואציות מסוימות (עם הארדן ודוויט למשל). גורדון הייווארד לעומת זאת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 8:32 am 
מנהל פורום

לאורי נשאר בראפטורס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 8:48 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
לאורי נשאר בראפטורס.

4 שנים על 48 מיליון ככל הנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:06 am 
Hall of Famer

יוג'ירי עושה עבודה טובה יחסית על פני השטח אבל החזון שלו מחורבן למדי. זה פחות או יותר קח אסופה של שחקנים בינוניים-פלוס, שמסתובבים סביב טופ10 בעמדה שלהם ועוד כמה שחקנים חביבים פלוס לספסל, בנה קבוצה שמנצחת 50 משחקים בעונה וצא בסיבוב הראשון או השני של הפלייאוף. נסה להתרומם משם, למרות שזה קשה, באמצעות בחירות מאוחרות עם אפסייד, התפתחות הצעירים בסגל הקיים וניצחון קטן בכל טרייד שאתה עושה. זה פחות או יותר ההיפך מהחזון של הינקי בפילי וזו גם הדרך בה הקבוצה של דנבר של יוג'ירי הייתה בנויה. הוא שוב לקח הימור סטייל איגודאלה על לאורי אבל הפעם הצליח לסגור את העסקה (בדנבר הוא השאיר את זה למי שבא אחריו ולמעשה הפסיד את אפללו תמורת השכרה של איגי לשנה). לאורי היה מצוין השנה בראפטורס אבל הוא לא בדיוק השחקן היציב בעולם וזאת הייתה שנת חוזה. נראה איך הוא יהיה השנה. בכל מקרה זה הימור ואני חושש שהבסט קייס סנריו שלו הוא בינוניות (שבמזרח מתורגמת להצלחה יחסית).
טרייד על לאורי באמצע השנה או תחילתה וטורונטו הייתה נשארת בלי רכז סביר, מסיימת בבוטום5 של הליגה לכל הפחות, זוכה באחד מכוכבי המחזור ונמצאת בתהליך בנייה מתקדם לעבר העתיד.
מה שמתסכל הוא שיוג'ירי הוא באמת אחד מהג'י-אמס המובילים בליגה. הוא יודע מה הוא עושה, להבדיל מהרבה אחרים. אני פשוט לא אוהב את האסטרטגיה הכללית שלו.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ה' יולי 03, 2014 9:13 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:08 am 
Junior

נפלא.
מיאמי רצו לאורי וגורטאט ועכשיו ספק בכלל אם ישארו עם לברון.
מסתבר בסוף ששחקנים איכותיים לא רצים לקצץ בשכרם כדי להצטרף לעגלה המתה.

אני חייב לומר שגורטאט היה אחלה פיט כאתלט נהדר ונייד ופינישר טוב, והיה מוסיף 8 רב למשחק לפחות.
לאורי במיאמי זה בכלל מפחיד. גם פיט לא נורמלי, עוד בולדוג הגנתי , פיזי, מהיר וכשרון גדול בהתקפה כולל קליעה טובה וגם יכל לקחת מלברון את מלאכת ניהול המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:12 am 
מנהל פורום

למה הפירסומים האחרונים מיאמי תציע 12 מיליון דולר לעונה ל-4 שנים לוויד, 11 לעונה ל-4 שנים לבוש ואת השאר תנסה להשאיר את לברון. השלושה נפגשו אתמול וחוץ מזה שלברון מחפש חוזה מקסימום השניים האחרים לא יודעים הרבה. נראה שלברון הוא הפחות מחוייב להיט מבין השלושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:41 am 
Hall of Famer

לפי מה שאני קראתי באי.אס.פי.אן המצב יותר מסובך. ווייד ובוש לא בדיוק משאירים כסף בשביל מיאמי. הם אמנם מוותרים על 40 מיליון לשנתיים הקרובות ולא ידרשו שכר שנתי של 20 מיליון, אבל לפי ההערכות ווייד ירצה דיל של 4 שנים בסביבות ה-55 מיליון בעוד שבוש מדבר על 80-90 ל-5 שנים. ביחד עם לברון שרוצה מקס', זה אומר שאו שהטריו נשאר והקבוצה נשארת במתכונת דומה (מה שלא מבטיח טובות), או שההיט מפרקים את הסגל הנוכחי (מה שמבטיח רעות).

בפגישה בין שלושת הכוכבים לפי דיווחים לברון לא התחייב לכלום, רק לכך שהוא רוצה חוזה מקס'. מצד שני, לפי דיווחים, גם בפגישה בין השלושה ב-2010 לברון לא התחייב לחתום במיאמי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: d.k., Google [Bot], עופר האדום ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: