סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 6:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 10:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לפחות מהקליפ היילייטים טכניקת הזריקה שלו משלוש נראית הרבה יותר טוב מזו של רייס למשל. בכל מקרה, נראה שיש לו את הכלים להצליח, סייז טוב (לפחות לרכז, קצת פחות לשוטינג-גארד, אם כי היקמן לא יותר גדול ממנו), אתלטיות, יכול למסור ולקלוע, השאלה כמו שאוריאל כתב, אם אפשר יהיה לחבר לו את הראש לגוף. בכל מקרה, אני מניח שרק בעוד שלושה חודשים אפשר יהיה להתחיל לנתח אותו לעומק אחרי שנראה אותו כמה פעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 10:57 am 
Junior

מהיילייטים גם גוני יזרעאלי נראה שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 11:26 am 
Freshman

באתר ערוץ הספורט מדברים על 500,000$ לעונה, נשמע קצת יותר הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 11:37 am 
Hall of Famer

לאומית כתב:

נו, ברור שאף אחד לא הולך להכריז שהוא הביאה הבאה של ג'רמי פארגו או אנתוני פארקר רק מצפייה קליפים, אבל בשביל לזהות טכניקת זריקה או להבין שהבחור אתלט לא צריך יותר מוידאו של כמה דקות בודדות, בשביל השאר נצטרך לחכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 11:48 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:

אתה רוצה להגיד לי שהוא לא ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:01 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
מאיפה אתם מביאים את הקולע סביר מהשלוש???
האיש מטיח בלוקים מהשלוש, טכניקת קליעה רעה והאחוזים בהתאם
ביורוליג עם מילאנו 27% ביורוקאפ עם סיינה אפילו פחות
גם הג'מפרים שלו לא משהו, שחקן חדירות מעולה
מוסר רע
החתמה רעה לתפארת

אז נכון, האחוזים שלו לא משהו אבל לדעתי זה משהו שעם טיפול בבחירת הזריקות שלו אמור להשתפר מאוד. מהמשחקים שראיתי אותו הוא קלע לא רע מחוץ לקשת והטריד את ההגנות משם, יותר ממה שרייס והיקמן היו במכבי. השאלה אם לגודס יש את היכולת להפוך אותו לשחקן קצת יותר רגוע ו"מאולף" כמו שבלאט ידע לעשות לשחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:05 pm 
Sophomore

שחקו שכבר מסתובב כמה שנים בקבוצות בינוניות באירופה.וגם שיחק ביורובאסקט 2011 עם גיאורגיה.
מה שאוריאל אמר זה בערך מה שהוא.פזרן.לא קלעי מדהים.מלבד המחיר לא מבין מה מצאו בו.הבן אדם היה מזעזע במילאנו וסיים את הסיבוב הראשון עם מדד של 1- ואז העבירו אותו בטרייד עם האקט.
אם קו ההחתמות האלו ימשך,אז לדעתי גודס חופר את הקבר של עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
מאיפה אתם מביאים את הקולע סביר מהשלוש???
האיש מטיח בלוקים מהשלוש, טכניקת קליעה רעה והאחוזים בהתאם
ביורוליג עם מילאנו 27% ביורוקאפ עם סיינה אפילו פחות
גם הג'מפרים שלו לא משהו, שחקן חדירות מעולה
מוסר רע
החתמה רעה לתפארת

אין ספק שהוא לא שחקן יציב בקליעה מ-3. אבל צריך לציין שבמילאנו הוא היה שחקן ספסל שקיבל 13 דקות למשחק ובקושי תרם וביורוקאפ השנה מדובר במדגם של 6 משחקים.
דוקא בליגה האיטלקית מאז שעבר ממילאנו לסיינה הוא שיפר את האחוזים - 38% (מעל לשתי שלשות למשחק) בעונה הרגילה, אח"כ 3 שלשות ב-57% ברבע גמר הפלייאוף, אבל אז הוא שוב ירד - 32% בסדרת החצי ו-20% עלובים בגמר מול מילאנו. גם במהלך הסדרות היו לו משחקים אדירים לצד משחקים גרועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:26 pm 
Sophomore

אני יודע שזה דבר שקשה לעשות כשלא רואים שחקן משחק, אבל צריך לשחרר מהסטטיסטיקות לפעמים. הן לא נותנות את התמונה המלאה. צריך לזכור שהוא הוביל (לצד ג'נינג ואותלו האנטר, בעיקר) קבוצה די שבורה לכמעט אליפות בסדרה של 7 משחקים מול קבוצה עם תקציב כפול. הוא היה מצויין בפלייאוף, גם בגמר וגם בחצי הגמר. כן - צריך לעבוד על קבלת ההחלטות ובחירת הזריקות שלו, ולמתן אותו, אבל לא צריך לקחת את האחוזים שלו משלוש ולהפוך אותם לעיקר פה. בנוסף, הוא שחקן הגנה טוב ופייטר גדול, ואלה דברים שיותר קשה לשפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:46 pm 
מנהל פורום

לא יודע, בגמר לדעתי הוא היה גרוע
מילא דלי ובעט, מילא ובעט
הרבה איבודים קריטיים.
טכניקת הזריקה: הוא זורק כשהגוף מוטה קדימה, מה שמקל על חסימה או חטיפה
בלו למשל זורק גם את השלשות שלו בפייד אווי
שים לב מתי הסטט שלו יורדות
1) יורוליג
2) טופ 32 יורוקאפ
3) סידרה נגד מילאנו

מתי הן עולות?
1) הליגה האיטלקית הסדירה
2) סדרות פלייאוף נגד רומא וכו' לא נגד סאסרי או מילאנו

או בקיצור כשהיריבה ברמה סבירה ומעלה מתחילות הבעיות שלו

אחרי שבע משחקים שראיתי אותו אני יכול להגיד שיש לו שני יתרונות גדולים
האיש אדיש לחלוטין למאני טיים או גארבץ' טיים, לחלוטין לא לחיץ
החדירות שלו קטלניות, הוא גם מוסר מצויין כשמקווצים עליו בחדירה

הוא מוסר רע במשחק מסודר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:48 pm 
Sophomore

סה"כ מדובר באותו טייפ בדיוק של שחקנים שמכבי מביאה בשנים האחרונות. גם היקמן וגם רייס לא הגיעו עם רקע הרבה יותר טוב, אם בכלל. הבחור בהחלט יכול להפתיע, ואני שותף למה שאמרו כאן - שבכל זאת הוא הוביל קבוצה שבורה ומחוסלת לפייט ענק במאבק על האליפות באיטליה. זה יותר ממה שהיקמן עשה כשהגיע למכבי. הנפילה היא רק על הנייר לדעתי, ולא חושב שמישהו יופתע אם הוא באמת יגיע לרמה של היקמן או יעקוף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:49 pm 
Junior

אני מבין את כל הפסימיים פה אבל אני באמת מתעניין אם אתם לא חושבים להזהר עם התבטאויות כמו לדוגמא גודס חופר לעצמו את הקבר כשעוד לא ראיתם אותו משחק במכבי?
לא הספיק לכם מוריס או קרוב יותר היקמן רייס ופארגו? מצד שני היה קאמינגס שכולם היו בטוחים שזו גניבת השנה והיה זוועתי.
בקיצור, אני אומר לחכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 12:50 pm 
Sophomore

מצד שלישי, על כל קאמינגס מכבי פוגעת משום מה בשלושה פרגואים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 1:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דוקא בחצי ובגמר הוא לא היה משהו. הוא נתן סדרת רבע גמר מצוינת מול רג'ו אמיליה עם 20.4 נק' (52, 57, 87 ב-%) 3.4 כ"ח 5 אס' 1.8 חט' (וגם 4.2 איב'), אח"כ סדרת חצי הפכפכה מול רומא - 14.2 נק' (46, 32, 86 ב-%) 2 כ"ח 5.4 אס' 1.6 חט' 2.4 איב', שבה הוא נתן משחק אדיר במשחק הראשון (26 נק', 4/8 מ-3 8/8 מהקו, 6 אס') 3 משחקים רעים רצופים (5.3 נק' עם 5/25 מהשדה כולל 0/10 מ-3 אבל גם 5.7 אס' ו-2 חט' על 1.7 איב') ומשחק אדיר בניצחון האחרון (29 נק' 8/11 מהשדה כולל 3 שלשות 4 כ"ח 4 אס' סחט 8 עב') ובגמר הוא נתן משחק מצוין בניצחון במשחק השלישי (23 נק' 4 אס') עוד משחק טוב בהפסד הצמוד בשישי (22 נק' 4 כ"ח 3 אס') ו-5 משחקים בינוניים עד רעים עם אחוזי גבינה לבנה (9.6 נק', 15/51 מהשדה כולל 2/20 מ-3 ו-4.8 אס') בשאר המשחקים.
אם הוא מגיע כרכז ראשון אני מאוד אדאג אבל אם כמחליף להיקמן אז זו יכולה להיות החתמה סבירה. הוא אתלט לא פחות טוב, יותר מסיבי מריקי, מוסר לא פחות טוב וטכניקת הקליעה שלו פחות שבורה (רק ברור שצריך לעבוד על בחירת הזריקות). אני מאוד מקווה שהגארד שיוחתם לצידו יהיה אחד מבין גרין או ג'קסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 1:40 pm 
Hall of Famer

jack the ripper כתב:
שחקו שכבר מסתובב כמה שנים בקבוצות בינוניות באירופה.וגם שיחק ביורובאסקט 2011 עם גיאורגיה.
מה שאוריאל אמר זה בערך מה שהוא.פזרן.לא קלעי מדהים.מלבד המחיר לא מבין מה מצאו בו.הבן אדם היה מזעזע במילאנו וסיים את הסיבוב הראשון עם מדד של 1- ואז העבירו אותו בטרייד עם האקט.
אם קו ההחתמות האלו ימשך,אז לדעתי גודס חופר את הקבר של עצמו.

זוכר איך טייריס רייס נראה בסיבוב הראשון? זוכר איך היקמן נראה רוב הטופ-16? לא הייתי נסחף עם המסקנות מהר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 1:42 pm 
Senior

שחקן חביב היינס, שחקן נחמד, שחקן יורוקאפ לא רע בכלל. קיבל בראש ממורן רוט פעם אחת העונה, נתן בראש פעם שנייה (אם כי רוט היה טוב ממנו בשני המשחקים :-) ) אבל סה"כ הוא קלעי\קומבו טוב לרמת היורוקאפ.

בניסיון היחידי שלו ביורוליג הוא היה כישלון טוטאלי עד עכשיו.

מכבי בוודאי שילמו לו יותר מידי.

יש סיכוי שיהיה הפתעה לטובה אבל רוב הסיכוי שהוא יהיה פרווה. איפשהו באמצע שחקן סביר שבליגה יתן מספרים יפים וביורוליג יהיה בינוני.

יש לי הרגשה ששונאי מכבי\היקמן הולכים להתגעגע מאד להיקמן במהלך השנה הזאת ולהבין דבר או שתיים על החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 2:01 pm 
Hall of Famer

נו, כשהיקמן הגיע אמרו שאוהדי מכבי יתגעגעו ללנגפורד, כשלנגפורד הגיע אמרו שיתגעגעו לפארגו, כשפארגו הגיע אמרו שיתגעגעו לאנדרסון, אלו הם חייו של אוהד מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 2:08 pm 
Hall of Famer

כשפארקר הגיע עדיין ביכינו את הליכתו של שפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 3:10 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ההחתמה של היינס והדיבור על תומפסון גורמים לי להבין שמכבי הציעה הצעות מעליבות למייק גרין וג'קסון אם השחקנים הם מחתימים הם שחקן יורוקאפ ושחקן ספסל בגרמניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 5:22 pm 
Freshman

מכבי החליטה שהיא מקצה סכום ככל שיידרש לעמדת הרכז, אפילו מעבר למיליון דולר. אך תלוי למי. אתה לא תשלם לדילייני 1.6 מיליון דולר, בטח ובטח כשהוא רק אחרי עונה אחת טובה. היה רצון לחכות לפארגו או ג'קסון, אך לשניהם יש חוזה. מסתבר
שהסיטואציה עם פארגו כל כך מסובכת שכרגע הוא נשאר בצסק"א. כך גם ג'קסון, שריאל מדריד מחכה לו בקוצר רוח למרות שהוא היה שמח מאוד לשחק במכבי. אין רכזים אחרים בשוק. מכבי לא תהמר על שחקן כמו נולאן סמית' שברמה של אדריאטית לא הוכיח את עצמו. מייק גרין זה רכז בלי קליעה, לא מה שגודס מעוניין. היינס אמנם היה בין מילאנו לסיינה, אבל במילאנו מאוד בנו עליו והוא הגיע לסיינה בטרייד. קודם כל מדובר בפייטר. אני עוקב אחרי היינס מתחילת העונה ואני יכול להגיד לכם שמדובר בשחקן עם יכולות אחד על אחד ברמות הכי גבוהות שיש. מי שראה את הסדרה מול מילאנו ראה שחקן שגם האקט וגם ג'רלס לא מצליחים לעצור. הכמעט אליפות של סיינה(שמאוד מאוד מוגבלת) רשומה עליו.
כעת מכבי יכולה להשקיע את הכסף בעמדה מספר 2. לדעתי מכבי תלך על שחקן שהיה בעונה האחרונה בנ.ב.א אך עם ניסיון באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 5:30 pm 
Sophomore

Assaf M כתב:
כעת מכבי יכולה להשקיע את הכסף בעמדה מספר 2. לדעתי מכבי תלך על שחקן שהיה בעונה האחרונה בנ.ב.א אך עם ניסיון באירופה.

כמו מי? באיזה סגנון? כמה כבר שחקנים כאלה יש ברמת יורוליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 5:37 pm 
Senior

אם היינס הגיע למכבי כרכז ולא כשחקן בעמדה 2 אז יוגב אוחיון יכול לחייך מאוזן לאוזן היום הוא הולך להיות השחקן הכי משמעותי במכבי בעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 5:53 pm 
Junior

Assaf M כתב:
מכבי החליטה שהיא מקצה סכום ככל שיידרש לעמדת הרכז, אפילו מעבר למיליון דולר. אך תלוי למי. אתה לא תשלם לדילייני 1.6 מיליון דולר, בטח ובטח כשהוא רק אחרי עונה אחת טובה. היה רצון לחכות לפארגו או ג'קסון, אך לשניהם יש חוזה. מסתבר
שהסיטואציה עם פארגו כל כך מסובכת שכרגע הוא נשאר בצסק"א. כך גם ג'קסון, שריאל מדריד מחכה לו בקוצר רוח למרות שהוא היה שמח מאוד לשחק במכבי. אין רכזים אחרים בשוק. מכבי לא תהמר על שחקן כמו נולאן סמית' שברמה של אדריאטית לא הוכיח את עצמו. מייק גרין זה רכז בלי קליעה, לא מה שגודס מעוניין. היינס אמנם היה בין מילאנו לסיינה, אבל במילאנו מאוד בנו עליו והוא הגיע לסיינה בטרייד. קודם כל מדובר בפייטר. אני עוקב אחרי היינס מתחילת העונה ואני יכול להגיד לכם שמדובר בשחקן עם יכולות אחד על אחד ברמות הכי גבוהות שיש. מי שראה את הסדרה מול מילאנו ראה שחקן שגם האקט וגם ג'רלס לא מצליחים לעצור. הכמעט אליפות של סיינה(שמאוד מאוד מוגבלת) רשומה עליו.

אתה לא שמעון מזרחי או פדרמן סיניור במקרה? נקצה כל סכום לחיזוק אבל מה לעשות שאין שחקנים אז סגרנו על שקל שלושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 6:05 pm 
Freshman

קורובייב כתב:
Assaf M כתב:

אתה לא שמעון מזרחי או פדרמן סיניור במקרה? נקצה כל סכום לחיזוק אבל מה לעשות שאין שחקנים אז סגרנו על שקל שלושים.

לא וגם לא מתיימר להיות. אני לא יודע כמה שטרות יש למכבי בארנק. אני ריאלי מכיר ומוכיר את השוק ושווי השחקנים שבו. בוא אני אשאל אותך, איזה רכז אתה היית מביא? כמובן שחקנים שהם FA ולא תחת חוזה כמו פארגו או ג'קסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 6:13 pm 
Sophomore

כמה התגעגעתי לסיפורי ה"מכבי התכוונה להוציא עשרה מיליון דולר על לברון" אבל בסוף הבאנו רכז קיקיוני בחצי מיליון. את הסיפורים האלה אנחנו שומעים כל קיץ ולא מאמינים להם כל קיץ מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: