סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 7:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 6:16 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אסף, אתה אולי לא מתיימר להיות, אבל אני מודה שגם אני חשבתי שאתה מדבר כאחד שקיבל מידע ממקור מסוים (אמין יותר או פחות) להבדיל מפרשנות וסקירת שוק השחקנים באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 6:56 pm 
Hall of Famer

קודי (יובל) כתב:
כמה התגעגעתי לסיפורי ה"מכבי התכוונה להוציא עשרה מיליון דולר על לברון" אבל בסוף הבאנו רכז קיקיוני בחצי מיליון. את הסיפורים האלה אנחנו שומעים כל קיץ ולא מאמינים להם כל קיץ מחדש.

מצד שני אם כל פעם זה יגרום לנו להיות אלופי אירופה אז סבבה לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 7:18 pm 
Sophomore

פאפאלוקס כתב:
אסף, אתה אולי לא מתיימר להיות, אבל אני מודה שגם אני חשבתי שאתה מדבר כאחד שקיבל מידע ממקור מסוים (אמין יותר או פחות) להבדיל מפרשנות וסקירת שוק השחקנים באירופה.

אני ממליץ לך לקחת את הדברים שלו בערבון מוגבל(מאוד מוגבל) או בקיצור תראה את ההיסטורית הודעות שלו ותשפוט לבד.

מי שמצפה שעכשיו מכבי "חוסכת" והולכת להשקיע בשחקן יקר.רק תראו את שוק השחקנים החופשיים כרגע בעמדות הגארדים ותבינו שזה כנראה לא יקרה.
רק משהו אולי שיחתך מהNBA או מהשוק החופשי שם אולי(סתם לדוגמא,ג'ימר פרדט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 7:42 pm 
Junior

נורטון כתב:
קודי (יובל) כתב:
כמה התגעגעתי לסיפורי ה"מכבי התכוונה להוציא עשרה מיליון דולר על לברון" אבל בסוף הבאנו רכז קיקיוני בחצי מיליון. את הסיפורים האלה אנחנו שומעים כל קיץ ולא מאמינים להם כל קיץ מחדש.

מצד שני אם כל פעם זה יגרום לנו להיות אלופי אירופה אז סבבה לי

סבבא לך שמזלזלים לך באינטליגנציה?
מה הבעיה בלהגיד, אלו מחוץ לגבולות התקציב שלנו אבל יש לנו ניסיון ממב טוב בלהביא שחקנים שלא זכו לחשיפה ולהפוך אותם לגדולים?
כנראה שבהנהלה חושבים שרק שמות ימכרו מנויים כי זה ממש דפוס התנהגות כבר להצהיר על שמות מפוצצים ולהביא שחקנים מהלבל השני שלישי.
דה פאקטו מכבי לא מחתימה שחקנים מעל 800K, כל שם שעולה מעל זה הוא בהסתברות ממש נמוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 8:00 pm 
Freshman

jack the ripper כתב:
פאפאלוקס כתב:

אני ממליץ לך לקחת את הדברים שלו בערבון מוגבל(מאוד מוגבל) או בקיצור תראה את ההיסטורית הודעות שלו ותשפוט לבד.

מי שמצפה שעכשיו מכבי "חוסכת" והולכת להשקיע בשחקן יקר.רק תראו את שוק השחקנים החופשיים כרגע בעמדות הגארדים ותבינו שזה כנראה לא יקרה.
רק משהו אולי שיחתך מהNBA או מהשוק החופשי שם אולי(סתם לדוגמא,ג'ימר פרדט).

מכוון שאתה מאוד אוהב להתנגח ולרדת על משתמשים כאן באופן קבוע(ידעתי שיומי יגיע), בוא תגיד לי אילו דברים אמרתי בהיסטוריית ההודעות שלי שגרמו לך לקחת את דבריי בערבון מאוד(!!!) מוגבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 9:22 pm 
Junior

אם מכבי מוכנה להשקיע בשחקו מליון ששמאות, למה אהרון ג'קסון לא שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 10:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שלג'קסון יש חוזה בצסקא והוא לא יסכים לעזוב בשביל פחות ממיליון ואם מכבי לא הצליחו להחתים את מייק גרין שמשחק ביורוקאפ ולא נראה לי מרוויח מיליון אז הם גם לא יצליחו להחתים את ג'קסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 11:32 pm 
Junior

Assaf M כתב:
מכבי החליטה שהיא מקצה סכום ככל שיידרש לעמדת הרכז, אפילו מעבר למיליון דולר. אך תלוי למי. אתה לא תשלם לדילייני 1.6 מיליון דולר, בטח ובטח כשהוא רק אחרי עונה אחת טובה. .

הנה מעל למליון דולר, אז איפה הוא?
שלא תבין לא נכון, אני לא באמת מאמין שהם מוכנים לשלם. רק הבאתי לאסף דגמאה שבמליון שש מאות ג'קסון אולי היה פה אבל לפי התנהגות העבר יש סיכוי קטן שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 13, 2014 11:57 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הכל באשמת קרלוס ארויו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 12:56 am 
Hall of Famer

או יותר נכון, הג'וניורס, שכנראה מאמינים שאלו היו הם שלקחו אליפות אירופה ולא הבחור שכרגע מאמן את לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 7:11 am 
Junior

אז שיגידו, אין לי בעיה עם התזה הזאת. רק שלא יבלבלו את המוח שאם היו מוצאים את השחקן המתאים היו פותחים את הכיס.
כל קייץ יש להם נוסחא רקורסיבת: הם מוכנים לשלם מליון וחצי לשחקנים שעולים שתיים, מליון לאלו שעולים מליון וחצי, שבע-מאות חמישים לאלו שעולים מליון ובסוף, הפלא ופלא משלמים חמש מאות לשחקנים שיכלו להשיג בארבע-מאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 9:04 am 
Sophomore

בסופו של דבר מכבי מצליחים כמעט מדי קיץ למלא את השורות בשחקנים שאח"כ מקבלים מיליונים במקומות אחרים ובכל שנה (כמעט) להגיע לטופ 8. ועם זאת, עדיין ישנה תחושה, כולל של כותב שורות אלה, שהחבר'ה במועדון לא באמת יודעים מה הם עושים.
אז אני רוצה לשאול, למה? למה מרבית האוהדים מרגישים כל קיץ שהנה הנה השנה יבוא האסון?

בתחושה שלי, זה הרבה בגלל הפער בין ההצהרות של ראשי מכבי והמלפפונים שנזרקים לאוויר לבין הרזומה של השחקנים שנוחתים כאן בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 9:23 am 
Sophomore

לפי ישראל היום, רובי האמל מועמד לרשת את אינגלס, דיון תומפסון ישחק לצד טיוס וסופו ופישר יחליף את שון ג'יימס. מכבי תוציא סכום מטורף של 800-900 אלף דולר על רכז ככה שמיידעים את היינס לתפקיד של היקמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 9:41 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קורובייב כתב:
כל קייץ יש להם נוסחא רקורסיבת: הם מוכנים לשלם מליון וחצי לשחקנים שעולים שתיים, מליון לאלו שעולים מליון וחצי, שבע-מאות חמישים לאלו שעולים מליון ובסוף, הפלא ופלא משלמים חמש מאות לשחקנים שיכלו להשיג בארבע-מאות.

:a_g_a:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 14, 2014 6:41 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

guyancho כתב:
לפי ישראל היום, רובי האמל מועמד לרשת את אינגלס, דיון תומפסון ישחק לצד טיוס וסופו ופישר יחליף את שון ג'יימס. מכבי תוציא סכום מטורף של 800-900 אלף דולר על רכז ככה שמיידעים את היינס לתפקיד של היקמן.

אם מייעדים את היינס לתפקיד של היקמן ואמור להגיע עוד רכז אז למה צריך תחליף לאינגלס? לא הגיע הזמן לתת ללנדסברג לשחק (לפני שהוא עוזב לי-ם שם בטח יחזור להיות אחד הסקוררים הטובים בליגה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 12:27 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לקראת השחרור הקרב ובא של כספי מהפליקאנס עלו כבר פרסומים שבמכבי עוקבים בעניין. למרות שאני לא משוגע על המשחק שלו, אני חושב שמכבי צריכים להחתים אותו ושהוא יתאים לתפקיד הסטרץ' 4 שכ"כ חסר עם הפרישה של בלו, וגם כדי שהוא לא ילך לי-ם שאז באמת הם יחזיקו בסגל הישראלי הטוב בארץ.
אבל אם הוא חותם במכבי צריך לחשוב את מי עוד מחתימים בקו הקדמי. אולי עדיף במקום את פישר (שגם עליו ישולם מס של ישראלי) להביא זר בעמדה 4/5 לא יקר שיעלה מהספסל וישלים את כספי (ריבאונדר הגנתי).

חוץ מזה בוואלה כבר מפרסמים שמכבי נתנו הצעה לפארגו ומקאלב... הרשו לי לא להתלהב כי הם שכחו לציין אחרי המילה הצעה את המילה "מעליבה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 12:29 am 
Sophomore

דיון תומפסון על סף סיכום: http://sports.walla.co.il/?w=/170/2765218

למה לעזאזל מכבי צריכים אותו? ועוד כשפישר בדרך אליהם? החתמה תמוהה מאוד בעיניי.

בנוסף מזכירים שם את פארגו, בו מקאלב, ג'וליאן רייט.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 12:36 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מתומפסון מאוד התלהבתי כששיחק השנה מול מכבי, אבל בדיעבד זה היה אולי המשחק הטוב שלו העונה. פאוור פורוורד יעיל למדי שאחרי עונה מצוינת באלבה נחטף ע"י הענקית הבווארית ושם כשחקן ספסל לא התבלט יותר מדי. האמת שאם מביאים את כספי אז הוא יכול להשלים אותו מצוין מהספסל רק שאז פישר יהיה מיותר.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ג' יולי 15, 2014 1:05 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 1:03 am 
Sophomore

סופו-טיוס-פישר-תומפסון באמת נראה חתיכת שינוי קונספציה מהסמול בול של שנה שעברה.
מעניין מה קורה עם ג'ייק כהן שמן הסתם אין לו מה לחפש בקבוצה כזאת.

פישר הוא בסה"כ שחקן שאני אוהב, אבל בתחילת העונה הוא יהיה בן 33. להחתים אותו לשנתיים בתור ישראלי (עם כל השלכות המס של זה) על חוזה של 700,000 לעונה, ועוד לעמדה שהולכת להיות כל כך עמוסה, נראה די מטורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 9:18 am 
Junior

שו ושושה גם מועמדים: http://www.sport5.co.il/articles.aspx?docID=172559
?
לא נשמעים מרשימים במיוחד אבל לא מכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 1:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

איטוואן מור (25, 1.93 מ') נבחר ע"י בוסטון בסיבוב השני ב-2011 (אחרי 4 שנים מוצלחות במכללת פרדו), שיחק שנה בסלטיקס ואז עבר לאורלנדו שם בילה בשנתיים האחרונות. עונתו הטובה היתה 2012/3 אז שיחק 22 דק' בממוצע ב-75 מש' (21 בחמישיה) ותרם 7.8 נק' 2.2 כ"ח ו-2.7 אס'. בעונת 11/12 שיחק 12 מש' בבנטון טרוויזו שם תרם 11.2 נק' (50, 42, 67) 2.9 כ"ח 1.1 אס' 1 חט' 0.6 חס' ו-1.8 איב'. קומבו גארד עם קליעה יפה ובלי יותר מדי יכולות ריכוז. אתלט לא משהו.

דוואייט באייקס (25, 1.91 מ') שיחק בעונה החולפת בטורונטו (14 מש', 10 דק' בממוצע, 3.1 נק', 1.6 כ"ח 0.7 אס') ועונה לפני בגראבלין הצרפתית שם זכה בשחקן הזר המצטיין ו-MVP של משחק האולסטאר. עזר לקבוצה להשיג את המקום הראשון בתום הליגה הסדירה עם 17.1 נק' (51, 37, 79) 3.1 כ"ח ואס' 1.5 חט' ו-2.4 איב'.
יותר רכז ממור וגם אתלט הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 3:45 pm 
Junior

sir charles כתב:
איטוואן מור (25, 1.93 מ') נבחר ע"י בוסטון בסיבוב השני ב-2011 (אחרי 4 שנים מוצלחות במכללת פרדו) (50, 42, 67).

אני לא סובל את תסמונת אורי יצחקי, של שחקן שטוב מ-3 אבל גרוע מהעונשין.
כמובן שבאליפות אירופה האחרונה (וב-NBA) התגלה שגם כספי פתאום לוקה בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 4:14 pm 
Sophomore

עוד מלפפון לרשימה
לפי ספורטנדו מכבי קרובה להחתים את קמרון ביירסטו האוסטרלי
נקווה שיצליח יותר מאינגלס
http://www.sportando.com/it/europa/isra ... rstow.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 4:35 pm 
Freshman

idansha כתב:
sir charles כתב:
איטוואן מור (25, 1.93 מ') נבחר ע"י בוסטון בסיבוב השני ב-2011 (אחרי 4 שנים מוצלחות במכללת פרדו) (50, 42, 67).

אני לא סובל את תסמונת אורי יצחקי, של שחקן שטוב מ-3 אבל גרוע מהעונשין.
כמובן שבאליפות אירופה האחרונה (וב-NBA) התגלה שגם כספי פתאום לוקה בה.

שחקן של 79% מהקו בקריירה במנש..
מור שחקן שאני פחות מחזיק ממנו באופן כללי. קלעי טוב מאוד שאיכשהו אפילו הצליח להראות יכולת קלאץ' בכמה משחקים במנש אבל חוץ מזה לא הרבה.. כדרור בינוני, מוסר לא משהו, איטי מדי לעמדה 1 והאמת שגם די איטי לעמדה 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 15, 2014 10:37 pm 
Sophomore

השיטה של צסקא במשך השנים האחרונות היא להחליש את יריבותיה בכל קיץ.כשתה זאת לאולימפיאקוס באופן מחריד, למכבי מדי פעם ולפאנאתנייקוס גם (ההחתמה של שישקא בזמנו מי שזוכר). צסקא עשתה זאת גם קיץ שעבר למכבי בזה שלקחו את פארגו סתם כדי לבלוע כל מה שזז ולהחנק מזה. לטעמי צסקא תשחרר בסוף את פארגו אבל לא למכבי, הם יערימו קשיים, יגררו את המומ עם הצהובים עד למועד הכי מאוחר שהם יכולים ויגרמו בסוף לפארגו או ג׳קסון לחתום בקבוצה דרג ג בטורקיה או יורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: