סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 9:01 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
sheky כתב:
לא מת על העסקה הזאת.

אני כבר רשמתי כמה פעמים - אני חושב שלאב הוא אובר-רייטד.
הוא אולסטאר בלי ספק, אבל בשורה התחתונה הוא בליגה 6 עונות (נגיד 5 בגלל עונת 2012) ובשום שלב הוא לא היה קרוב לפלייאוף ממש. יותר מזה, בשום שלב הוא לא הוביל את הקבוצה שלו למאזן חיובי... העונה הוא היה הכי קרוב לזה עם 40-42, ואם זו עונת השיא שלו מבחינה קבוצתית אז זה בעייתי בעייני.

לתת עבורו שחקן שרבים דיברו עליו ככוכב הבא של הליגה ועוד שחקן עם פוטנציאל סביר (נראה די טוב בליגת הקיץ, לא יודע מה זה אומר) ולצרף לזה בחירות סיבוב ראשונות עבור שחקן שמעמיד סטטיסטיקה יפה ולא מגובה בהצלחה קבוצתית זה נראה לי חבל.

לא עסקה נוראית כמובן, יש בה הרבה היגיון, אבל בעייני הולכים פה על הsafe side שיש לו תמורה די ברורה, ומוותרים על שחקן שיכול להיות כוכב על בליגה הזאת (מה שלטעמי לאב אינו, ולא יהיה).

+1
הייתי מעדיף בשבילם שוויגינס יעלה בחמישייה במקום ווייטרס שצריך את הכדור ביד.
ברגע ששוב יתחילו הבעיות בין ווייטרס לאירווינג בלאט יהיה בבעיה כי לא יהיה לו SG מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 9:06 am 
Junior

FLASH כתב:
אם מדובר במתי ולא ב"אם" למה החתימו את וויגינס ?

כי המשכורת שלו עוזרת לבצע את העסקה.
כשמעבירים זכויות על שחקן שלא חתום (למשל הנסיונות של שיקגו לטרייד על מירוטיץ שנה שעברה) אז אין לו משכורת צמודה. לפני ההחתמה של ויגינס היה צריך לשלוח יותר משכורת חזרה למיניסוטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 9:11 am 
Junior

ריי אלן לא בקאבס?

רוני, התכוונת הפוך.

מעבר לכך שאני לא אוהב את העסקה כי היא שמה את כל הכסף על השלוש שנים הבאות במקום לבנות להמון זמן,

שוב יהיה בלתי אפשרי לאחד שלא מת על לברון, בלשון המעטה , להתחבר לקבוצת החלומות הנוספת שלו.
עם בלאט וחבורת הילדים המוכשרים וויגינס בנט אירווינג וכו אפשר להנות מהם בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 10:39 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
FLASH כתב:

כשמעבירים זכויות על שחקן שלא חתום (למשל הנסיונות של שיקגו לטרייד על מירוטיץ שנה שעברה) אז אין לו משכורת צמודה. לפני ההחתמה של ויגינס היה צריך לשלוח יותר משכורת חזרה למיניסוטה.

לא נכון למיטב זכרוני, לכל בחירת דראפט לא מוחתמת מוצמדת משכורת קבועה לפי מיקום הבחירה (שלקבוצות מותר לחרוג ממנה באחוז קטן למעלה או למעלה, בהתאם לסיכום על השחקן) וזה הסכום שהיא שווה בטרייד. לגבי ה-"אם" וה-"מתי", צודק כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 11:27 am 
Hall of Famer

ברור שזה בלתי אפשרי להתחבר לקבוצת חלומות נוספת (אתה מודע שלצד אנשים ששנאו את מיאמי, היו לא פחות אנשים שהתחברו חיבור עמוק לקבוצה הזאת?). עם קבוצה כזאת לברון עלול לזכות באליפות רביעית, חמישית והשם ישמור שישית. איך אפשר להתחבר לכזה תסריט אפוקליפטי. לעומת זאת אם אנדרו וויגינס וחבורת הצעירים הלא קוהרנטית שיש כרגע ברור שאפשר להתחבר לקבוצה הזאת, בעיקר אם היא לא תזכה באליפויות, התסריט הסביר, ואפשר גם יהיה לרדת על לברון איך הוא לא לוקח אליפויות. ואם אחרי שנתיים הוא יעזוב את הקאבס לחפש מצב עדיף, אז בטח שאפשר יהיה לרדת עליו.

תסריט א' - קבוצה אלופה ל-3 שנים וגם יותר (בכל זאת אי אפשר לדעת מה יהיה עם לברון אחרי גיל 32 וקווין לאב שחקן צעיר) וקיבוע המעמד של לברון כשחקן הגדול ביותר למעט ג'ורדן (איפה קובי, איפה????)
תסריט ב' - קבוצת בוסר שמגיעה להישגים, אבל סיכויים סבירים שלא זוכה באליפות, אבל בעוד 3 שנים וויגינס יכול להפוך לשחקן פרנצ'ייז, בדיוק כשהירידה של לברון תתחיל ואז שוב אי אפשר לדעת אם הם יזכו באליפות ומה וויגינס יכול לעשות כשחקן המוביל.

בתור ג'י.אם, איזה תסריט היית בוחר? אני הייתי תמיד הולך על התסריט שמביא לי אליפויות כרגע ולא איזו ציפור אקזוטית ויפהפיה על העץ שאי אפשר לדעת אם אפשר לתפוס אותה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 11:46 am 
Hall of Famer

גם לדעתי להביא את לאב עדיף מבחינת קליבלנד כרגע, זו אמנם קבוצה שהתקרה שלה נמוכה יותר, אבל הרצפה שלה גבוהה בהרבה ולאור העובדה שלא מסתמנת אף קבוצה חזקה במיוחד באופק אם סן-אנטוניו לא תצליח לשחזר את ריצת הפלייאוף הפנטסטית שלה מהשנה, היא מועמדת רצינית ל-2-3 אליפויות בשנים הקרובות. כמובן שלא הכל מובטח עם האופי הבעייתי של ווייטרס ואירווינג, עם העובדה שבלאט רוקי ב-NBA ועם קו קדמי קצת דליל לאור הפציעות החוזרות ונשנות של סייד-שואו בוב, אבל אם הם מצליחים לפחות לשמור את תומפסון בטרייד על לאב, אז לפחות הבעייה השלישית נפתרת חלקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 1:18 pm 
Hall of Famer

מעניין אותי קצת מי יהיה הקלעי הבולט בקבוצה עם לאב ולברון. במיאמי של לפני זה לא היה ברור, אבל לברון לגמרי לקח את המושכות מווייד. אולי הפעם זה יהיה הפוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 3:38 pm 
Junior

rony כתב:
idansha כתב:
FLASH כתב:

לא נכון למיטב זכרוני, לכל בחירת דראפט לא מוחתמת מוצמדת משכורת קבועה לפי מיקום הבחירה (שלקבוצות מותר לחרוג ממנה באחוז קטן למעלה או למעלה, בהתאם לסיכום על השחקן) וזה הסכום שהיא שווה בטרייד. לגבי ה-"אם" וה-"מתי", צודק כמובן.

שאלה 52 אצל לארי קון.
הקאפ-הולד של נבחר דראפט בסיבוב הראשון שטרם חתם על חוזה או וויתור, נחשב כנגד השכר לפי הסכום הסטנדרטי של הבחירה.

קליבלנד החתימה את וויגינס על 120% מהשכר הניתן (כפי שעושות רוב הקבוצות לנבחרים גבוהים), לכן בהחתמתו הם אכן הוסיפו בערך מיליון דולר לסכום שיעבור, אם וכאשר, בטרייד למינסוטה.
אולי זה המיליון הדרוש כדי להעביר את העסקה, קצת לפני ההחתמה הקאבס עשו שמיניות כדי להביא בטרייד שלושה חוזים לא מובטחים בשתי מיליון סה״כ.
-בכל מקרה, ה-30 יום האלה זה שטויות. אם לאב עובר היום או עוד שלושה שבועות זה כלל לא משנה, בשני המקרים הוא יהיה לצד לברון בפתיחת מחנה האימונים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 3:59 pm 
Hall of Famer

השאלה היא אם הקאבס והטי-וולבס סוגרים עסקה מחייבת כיום, שתתבצע במועד בו ניתן יהיה להעביר את וויגינס, או שהטי-וולבס יכולים לקבל הצעות אחרות ולהחליט פתאום שהעסקה התפורה על לאב לא מתאימה להם. כי אם זה המקרה, אז ה-30 יום הללו מאד מאד משמעותיות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 5:23 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
"עסקאות מחייבות" כאלו לא קיימות בNBA. או שיש טרייד או שאין, וכרגע לא יכול להיות טרייד. כבר ראינו טריידים שנופלים בדקה ה-90 או אפילו ה-91 בגלל בדיקה רפואית או קומישנר שהתחרפן לו קלות. יכול להיות שיש הסכם בלחיצת יד שה-GMים יהססו להפר אותו (פשוט כי זה משליך על המוניטין שלהם כשותף טריידים לעתיד), אבל זה לא אומר שאי אפשר להפר אותו, ובלי שום סנקציה חוקית או מנהלתית. אין שום דבר מחייב או שיכול לחייב כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 7:34 pm 
Hall of Famer

הנחתי שזה כך ולכן אי אפשר להגיד שה-30 יום הללו זה שטויות, כי מי יודע מה ילד יום.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 8:08 pm 
Junior

מה פתאום סביר להניח שהקאבס לא יזכו מעולם עם וויגינס לברון וקיירי? מאיפה זה בא???
ואגב לברון בשום תסריט ריאלי לא עובר את קארים .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 8:43 pm 
Hall of Famer

לברון כבר עם 4 תארי MVP, שתי אליפויות ושני תארי FINALS MVP, שלא לדבר על סטט' אישית אדירה - בסבירות גבוהה הולך להיות טופ5 בנקודות, טופ10 באסיסטים, טופ10 בחטיפות, טופ20 בשלשות. עוד שתי אליפויות ושני תארי MVP בהחלט שמים אותו בקליבר הזה.

לא מת על הטרייד הזה בעיקר בגלל שקשה לי לראות את החלקים מתחברים ביחד. את וייד, בוש וג'יימס היה קל לראות מתחברים. לאב, ג'יימס ואירווינג קצת פחות. אני חושב שגם אם זה לאב וגם אם זה היה וויגינס, המשקל העיקרי של הטריו יהיה הכימיה בין ג'יימס לאירווינג. אם שניהם ידעו לחלוק את הכדור, זו קבוצה שיכולה להגיע מאוד רחוק. דיוויד בלאט עשה את זה כבר פעם בקבוצה של מכבי שהגיעה לפיינל פור עם פארגו, פרקינס, אידסון, אליהו וסופו בחמישיה. לחלוטין לא ראיתי איך השילוב של סופו ואליהו מסתדר (אחד שופך לאגר תוך 10 דקות והשני לא עושה הגנה), וגם פארגו ופרקינס שלכאורה צריכים את הכדור ביד. ועובדה... הגיעו לפיינל פור באחת העונות היפות של המועדון.

הרבה מדברים על וייטרס שאולי יעשה בעיות. לדעתי בקבוצה כזאת, עם השחקנים שמסביבו, הוא מבין די טוב מה הסטאטוס שלו ומה מצפים ממנו, ואני מאמין שהוא בדיוק מסוג השחקנים שדיוויד בלאט יודע לקחת ולהפיק מהם יותר ממה שאחרים מצליחים להפיק מהם.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 31, 2014 10:14 pm 
Senior

העניין לגבי איירוינג היא שהוא, כנראה, במצב פיזי הרבה יותר טוב ממה שוויד היה בשנתים האחרונות. מעבר לזה, יש לו קליעה מבחוץ שלוויד אף פעם לא הייתה. לכן לא הייתי חושש לגבי השילוב שלו עם לברון. לברון-אירווינג-לאב זה שלישייה שתהפוך את הקאבס לפייבוריטים לאליפות, לדעתי. אני חושב שקליבלנד טועה פה ואולי במהלך העונה היו משיגים את לאב במחיר נמוך יותר. גם לאב עצמו אם היה טוען שהוא הולך רק לקאבס היה מוריד את המחיר שלו. בכל מקרה, אין שום דרך לדעת מה ייצא מוויגינס ואם המהלך הזה שווה לקליבנד 2-3 אליפויות הוא מוצדק לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 10:12 am 
Junior

לברון - אירווינג - לאב הם פייבוריטים לאליפות (לא חד משמעית, כי לשניים האחרונים אין ניסיון פלייאוף בכלל).

אבל לכמה זמן? בדצמבר לברון חוגג 30, אבל העומס על הרגליים שלו יותר גדול מבן 30 נורמלי.
צריך לזכור שלברון שיחק כבר 842 משחקי ליגה ו158 משחקי פלייאוף.
זה 1000 משחקי NBA, משחק 40 דק' למשחק. והוא לא ממש שומר את עצמו בעונה הרגילה אלא משחק פול גז כל משחק.
בגיל 30 שחקנים כמו בירד, מג'יק, קארים, ג'ורדן, האקים, קובי, מאלון, נוביצקי עוד היו בשיאם כי היתה להם טכניקה נדירה, שאין ללברון, שמסתמך על מהירות ואתלטיות.

בגיל 30 והלאה אתה כבר לא אותו אתלט, אין לך את אותה מהירות וצעד ראשון ואתה לא בלתי עציר בפאסט ברייק.
וייד ודרקסלר איבדו את האקפלוסיביות שלהם וירדו בצורה קיצונית בגיל 30 והלאה, ולא היו להם 1000 משחקים על הרגליים.
נכון, ואני בכוונה מדגיש את התשובה הקבועה של הלברון-פאנס: לברון יכול לעבוד על משחק הפוסט ולהיות דומיננטי כפאוור, גבוהים הרבה פעמים משחקים עד גיל 37-40 ונשארים אלסטארים. אבל שימו לב:

בגיל 30, דאנקן ירד ל18.6 נק' ולא קלע מאז יותר מ20 נק' למשחק בממוצע.
בגיל 30, שאקיל עבר את השיא, בגיל 32 עד 35 הוא כבר היה נתן באזור 20 נק' בממוצע למשחק.
בגיל 30, גארנט כבר לא הגיע לפלייאוף כמה עונות, ואז עבר לשחק בסלטיקס וגם הפסיק לקלוע 30 למשחק.

כלומר למרות שכגבוה אתה מאריך קרירה, אתה לא ממשיך באותה יכולת מגיל 30, אלא אם אתה סופר מגוון וטכני. לברון הוא לא מאלון/האקים/קארים, הוא לא ימשיך לקלוע 25-30 נק' אם הוא יעבור לשחקן שמשחק לרוב בבידודים על האותיות.

לכן, אני מניח שלברון - לאב - אירווינג הם פייבוריטים, אבל לא יותר משנתיים-שלוש, בהם השניים האחרונים גם יתנסו לראשונה בפלייאוף. בגיל 33, לברון עם 1200 משחקים, בלי אותה אתלטיות מהירות וצעד ראשון יהיה... כרמלו בלי הג'אמפ ועם יכולת מסירה. שחקן של 20-22 נק', 7 ו7.

דוראנט - ווסטברוק - איבקה כבר עברו כמה וכמה טבילות אש, ודי מהר יהפכו לפייבוריטס.
לכן הקאבס דווקא צריכים לחשוב גם על היום שלברון לא יהיה האלפא דוג, ולהישאר עם וויגינס, שהוא פוטנציאל לשחקן הטוב בליגה תוך 5-6 שנים. חוץ מזה אירווינג-וויגינס-לברון נראה לי פוטנציאל עצום לשואו טיים בפאסט ברייק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 11:12 am 
Freshman

לאירווינג אין כל כך קליעה טובה מבחוץ (במיוחד אם בודקים את המצבים של הק'ץ אנד שוט). הוא יודע לשחק עם הכדור ביד, עוד לא ברור איך הוא ישחק עם לברון.
לאב הוא השחקן ההתקפי המושלם ליד ג'יימס.

בלי לאב, הקאבס ממש לא פייבוריטים לאליפות. יש להם מזל שהם במזרח, אבל הם בערך השלישית במזרח גם ככה. הם איבדו שני שחקנים תורמים מקבוצה שהייתה גרועה בעונה שעברה (כולל לואל דנג). גם בתסריט הכי אופטימי לגבי וויגינס (שאני לא שותף לא), וויגינס הוא מאוד בוסרי כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 11:53 am 
Hall of Famer

פלאש - לא מבין מה זה טכניקה נדירה. ללברון יש אינטליגנצית משחק נדירה. קורא מהלכים 3-4 צעדים מראש, מוסר מעולה מכל בלטה במגרש וכן, הוא גם שיפר את היד שלו מאוד.
זה מצחיק שאתה מבדל את לברון משאר השחקנים, בעוד קובי אהובך בגיל 30 הגיע בדיוק לאותה מכסה, ובמשך 5 עונות הסטט' שלו פחות או יותר נשארו אותו דבר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 3:14 pm 
Senior

לאירווינג יש כמעט 38% לשלוש בקריירה עם 1.7 שלשות לערב. בעיני זה קלעי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 4:15 pm 
Freshman

הסטטיסטיקה הזאת קצת משקרת, מכיוון שהקליעה משלוש של קיירי הדרדרה באופן עקבי במהלך הקריירה שלו. בעונה שעברה עם 35.8, כשאחרי פגרת האולסטאר 33.
יותר מדאיג מזה, אם תבדוק את מצבי הק'ץ אנד שוט שלו, שאלו עיקר המצבים שלדעתי יקבל עם לברון, תראה שהאחוזים שלו יורדים יותר מכל שחקן בליגה יחסית למצב שהוא מחזיק בכדור ועולה לזריקה. הוא יצטרך לשפר את מכניקת הזריקה שלו במצבים האלה כדי לעזור לקבוצה, ולא בטוח שזה יקרה. תוכל לקרוא על זה יותר כאן אם זה מעניין:

http://www.fearthesword.com/2014/7/26/5 ... -cavaliers

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 4:52 pm 
Hall of Famer

פלאש, לאור הטקסט שלך אני בכלל לא מבין את העמדה שלך. אתה טוען שהתסריט הריאלי הוא שללברון יש איזה שנתיים בטופ ואחר כך הוא הולך ליפול. אז מה הפתרון שלך לקאבס? בוא לא ננצל את הזמן המוגבל שיש לנו עם לברון בטופ, וניתן לו עכשיו את הסיכוי המקס' לזכות בתארים, אלא נבנה קבוצה צעירה, עם כוכב פוטנציאלי עתידי, שאמור להגיע לשיא שלו בדיוק בזמן שלברון כבר לא יהיה שם ורק במקרה הקיצון האופטימלי הוא יגיע למדרגת השחקן הטוב בליגה, סביר להניח שלא.

אני גם לא הבנתי את סמן הדרך של גיל 30. הבאת והוכחת שגיל 30 הוא גיל שבו שחקנים שובקים. כל הכבוד. עם כל הסטט' שהבאת, אתה באמת חושב שלברון בעונה הבאה, הולך לשבוק ולרדת בתרומה שלו? אם לא, אז איך אפשר לגזור מהשחקנים שנפלו בגיל 30 למה שיהיה עם לברון. למה לא לגזור מהקריירה של מיייקל ושל קובי, שני שחקנים שבתחילת הקריירה שלהם התבססו בעיקר על האתלטיות שלהם ויותר מאוחר השלימו אספקטים במשחק?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 6:49 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא הבנת עמוס? לברון מתבסס אך ורק על אתלטיות וכוח. הוא גרסת הפורוורד של הרולד מיינור.

עכשיו ברצינות, כמו שלברון שיפר את ההגנה שלו ואת משחק הפוסט אני בטוח שהוא ימשיך להיות דומיננטי גם כשהאתלטיות תפחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2014 7:01 pm 
Hall of Famer

וללברון יש יתרון אחד נוסף על קובי ומייקל. שניהם אולי לא היו חלשלושים בכלל אבל לברון הוא בריון. והכוח הזה לא יפחת לו בשנים הקרובות.
אני בעד הטרייד, כי אני חושב שזה יגרום לקאבס להיות קונטנדרית של ממש. אבל זה היה ממש משעשע אם וויגינס יתברר בסוף כביאה השניה של מייקל ג'ורדן. הטרייד הזה עוד עשוי להיזכר כסם בואי 2.0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2014 10:44 pm 
Junior

עמוס: קובי ומייקל כבר החזיקו בג'אמפ שוט טהור, ומשחק פוסט משובח, בגיל 25. לברון באותו גיל סירב לזרוק מול דאלאס.
לא נתקלתי עדיין בשחקן שבגיל 30 שפיתח ג'אמפ שוט אוטומטי, ואם היה אחד כזה, לא הייתי בונה על זה עם טכניקת הזריקה של ג'יימס.
ללברון אין ג'אמפ שוט אוטומטי ולא יהיה. לברון כן מסתמך בראש ובראשונה על האתלטיות והמהירות שלו, מאז ומתמיד.
קובי, בירד, מייקל, נוביצקי מאלון החזיקו בג'אמפ שוט אוטומטי, לכן רשמו אותם מספרים אחרי גיל 30. קארים והאקים היו טכניים בטירוף בצבע. מג'יק לא הסתמך על אתלטיות ומהירות.
וכן, אני מאמין שהשנה, כהמשך ישיר לעונה האחרונה במיאמי, לברון ימשיך לאבד מהאתלטיות והצעד הראשון שלו, וירד משמעותית בתפוקת הנקודות.
שחקנים ישמרו אותו צמוד והאפקטיביות של זה תעלה משנה לשנה (שלא כמו ב2012-2013 - שמרת אותו צמוד קיבלת בלו-ביי), והוא לא יקלע יותר מ25 למשחק אצל בלאט.
לפי התרחיש הזה, דווקא קווין לאב זה הימור לא קטן על ה3 שנים הקרובות.
לאב ואירווינג יצטרכו לדלג על טבילת האש הראשונה בפלייאוף, וטבילת האש השניה בשלבים המאוחרים בפלייאוף, שתיים שכל כוכב בהיסטוריה עבר (חוץ ממג'יק וראסל) לפני שהוא לקח אליפות.
אני מציע לקאבס לבנות סביב לברון עם צעירים : אירווינג, וויגינס, וויטרס, בנט, ת'ומפסון, ל10 שנים של קונטנדריות. גם אם לברון לא יהיה השחקן הטוב בעולם כשכולם יהיו בשלים, זה פוטנציאל לחתיכת קבוצת כוכבים, שנבנתה בצורה הנכונה והיפה. וכן, אם הייתי אוהד הקאבס זה היה שיקול מבחינתי, לבנות על שחקני "בית" מהמוכשרים בליגה, וזה גם כדורסל שאני רוצה יותר לראות, וויגינס ליד לברון, ולא לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2014 11:44 pm 
Hall of Famer

ההבדל בין הקבוצה שאתה מציע לקבוצה אחרי עסקת לאב הוא וויגינס ואנתוני בנט שרק אלוהים וכנראה גם אתה יודעים מה יכול לצאת ממנו. לא הבנתי למה בניה סביב וויגינס, שיכול להיות אולי השחקן הטוב בליגה ובסבירות גבוהה יותר אולסטאר נחמד ולא יותר ואולי אפילו פחות, טובה יותר מבניה עם אחד מהגבוהים בליגה שהוא רק בן 26? אתה כאמור מציע לבנות קבוצה סביב לברון, אירווינג, ווייטרס, בנט תומפסון, אני הייתי בונה קבוצה סביב לברון, אירווינג, ווייטרס, לאב ותומפסון.

לגבי לברון, אז אולי הוא איבד איזה עשירית צעד, אבל זה ווישפול ת'ינקינג אמיתי לחשוב שבפגרה הזאת לברון שהיה גם בעונה האחרונה השחקן הטוב בעולם, אולי מספר 2, יתחיל בהדרדרות משמעותית. לא הבנתי גם למה קווין לאב לצד לברון שכבר לא מגיע לטבעת בקלילות זה הימור יותר גדול מאשר וויגינס? כי לאב מחזיק ביד מעולה מבחוץ ויכול לנצל את ההתמקדות בלברון, בעוד שוויגינס קלע מאד לא יציב ורק הגיע לאן.בי.איי?

לאב ואירווינג יצטרכו בשנתיים הבאות לדלג על טבילת האש הראשונה שלהם בפלייאוף, וויגינס יצטרך לדלג על טבילת האש הראשונה שלו באן.בי.איי!!!!

ואתה שוכח את הדבר הכי מהותי - לברון חתם לשנתיים בלבד. זה בדיוק החלון שיש לקאבס להראות ללברון שזאת קבוצה של אליפות. הבאת את לברון, אין לך פריביליגיה של הימור, אתה צריך ללכת על התסריט הטוב ביותר של כאן ועכשיו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2014 11:52 pm 
Senior

פלאש, לדעתי הטיעון שלך קצת מתמוטט כשאתה חוזר ומדבר שוב ושוב על קבוצה ל10 שנים עם וויגינס. 10 שנים זה לא זמן סביר לבנות קדימה קבוצה. אתה באמת לא יכול לדעת מה יהיה עוד כל-כך הרבה זמן.
כנראה שבעוד 5 שנים גם אם וויגינס יהיה מצוין הוא יהיה באותו איזור חיוג של קווין לאב, ולהרוויח שחקן ברמה של לאב ל5 שנים זה אחלה טיעון בעד כמעט כל טרייד שבעולם.

ודרך אגב, אני לא כזה בטוח שהייתי עושה את הטרייד הזה במקום קלבילנד, הגיוני שכן, אבל אני לא מאוד סגור כמה קווין לאב יידע לנצח סדרות פלייאוף מול קבוצות חזקות באמת ואם וויגינס באמת יכול להפוך לשחקן שהאמינו שהוא יכול להפוך אליו זה יכול להיות שילוב מדהים, אבל הטיעון של ה10 שנים של וויגינס מול ה7 שנים של לאב לא תופס מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: