סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 11:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 11:29 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
sir charles כתב:
אם מכבי חושבים שקו קדמי של טיוס/סופו/רנדל/כהן יספיק ליורוליג הם חיים בסרט. לא בטוח שקו קדמי כזה יספיק לליגה. כהן יכול להיות בסדר כגבוה חמישי אבל הם מוכרחים עוד שחקן שיוכל לשחק בעמדות 4/5. לגבי עמדת הסווינגמן אין סיבה שסמית' לא יחזור מהניתוח כמו שצריך ועד שהוא יחזור לכושר זה ייתן אפשרות ללנדסברג להיכנס לעניינים.

צודק, זה לא שהם זכו ביורוליג לפני שנה עם משהו שמאוד מאוד מזכיר את הקו הקדמי הזה או משהו בסגנון. אני כמובן מסכים שהאובדן של בלו משמעותי ושסביר להניח שרנדל לא מספיק כדי לכסות עליו, אבל עדיין, "לא יספיק ליורוליג"? "חיים בסרט"? "לא יספיק לליגה"? נו במת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:09 pm 
Sophomore

זה לא מספיק.זה שזה עבד חצי עונה(להזכירך היה את ג'יימס עד ינואר) זה לא אומר שצריך ל"הפקיר" את הקו הקדמי לשלושה שחקנים שאחד מהם לא יכול לשחק יותר מ15 דק למשחק ונוטה לחלות/להפצע כל כמה ימים.
חייבים להביא עוד פורוורד זר עם קליעה מבחוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:24 pm 
Sophomore

יורובאסקט טוען שמאליק היירסטון שמכבי וניז'ני נלחמות על מאליק היירסטון. היה מעולה בסיינה וטוב במילאנו, בגלאטסראיי פחות הצליח. יכול להיות יופי של החתמה לדעתי, שחקן מגוון, קבוצתי ושומר טוב. ביחד עם לנדסברג הוא יכול למלא את החסר עד שסמית' מתאושש, אבל לא יכול לשחק ב-4 כמו סמית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

היירסטון הוא בעצם דווין סמית' צעיר יותר. הוא כנראה השחקן שהכי מזכיר אותו (יחד עם דייוויד מוס) - מגן קשוח עם קליעה טובה מבחוץ אבל מאוד לא יציב. זה אף פעם לא רע להחזיק בקבוצה שני שחקנים כמוהם השאלה אם זה כדאי כשזה בא על חשבון גבוה נוסף שהקבוצה חייבת. מספיק פציעה אחת לסופו או רנדל ומכבי שוב תצטרך למצוא מציאות באמצע העונה. בנוסף הוא נמצא בירידה בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 10:01 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כשבמכבי אומרים שהם מחפשים שחקן מחליף בתפקיד של אינגלס הם מתכוונים לתפקיד "הזר שלא עושה כלום ופוחד לתקוף את הסל"?
עכשיו מועמדים קוסטאס ואסיליאדיס (שוב) ועומר תומאס שהיה MVP של הליגה האיטלקית לפני 4 שנים.
אני לא מבין מה הרעיון בכל שנה להשקיע את מירב הכסף בעמדה אחת ספציפית (או שתיים)...סמית' השחקן השני שמרוויח הכי הרבה בקבוצה ועכשיו מתכוונים להביא עוד זר על העמדה בשביל גיבוי. מצד שני בעמדה 4 יש רק את רנדל וכנראה כהן ששניהם יחדיו לא מרוויחים כמו סמית' אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 12:39 pm 
Hall of Famer

מה שאני לא מבין זה את הנטייה להתייחס לכל מלפפון כאל עובדה מוגמרת או אפילו כשחקן שמכבי שוקלים ברצינות, כל קיץ עולים המון שמות, סביר מאוד להניח שלא כל שם שעלה מכבי שוקלת ברצינות, מה גם שאנחנו יודעים בוודאות זה שלא כל שם שמכבי שוקלת מגיע בסוף לתקשורת (או שמגיע לתקשורת רק כשהוא חותם בסוף). אה, אנחנו גם יודעים שכל שנה יהיו אוהדים היסטריים שמדברים על סגל ליורוקאפ כשבסוף מכבי מגיעה להצלבה, אם לא יותר, וכל שנה יש הסברים מאוד משכנעים למה השנה זה בכלל לא דומה לשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 12:54 pm 
Sophomore

אתה צודק, אבל זה עדין לא משנה את העובדה שלפעמים בניית הסגל עקומה.

האמת היא שאני כבר לא יודע איזה חיזוק יותר עדיף לסגל הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 1:19 pm 
Sophomore

טוב אז גודס סוגר את הספקולציה הזאת, הם מחפשים סווינגמן

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 73541.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:36 pm 
Senior

נייט לינהרט זה הרכש האחרון של מכבי והרכש הכי לא מרשים בקיץ לא ממש מרשים יש לציין. נראה כמו שחקן חביב לקבוצת ליגה טיפוסית, הקריירה שלו באירופה בעיקר מסתכמת בשנתיים לא רעות בגרמניה, בשנה האחרונה באיטליה 9 נק' ו 5 ריב'. יש מצב שמחלקת הסקאוטינג יודעת משהו שאנחנו לא... נחכה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:50 pm 
Sophomore

חלש מאוד.שחקן שנע בין 8-10 נק' בקבוצות כמו וונציה וטריייר. על הנייר קבוצה חלש מאוד ובלי שיפור מעונה שעברה(שגם לא היית קבוצה גדולה אלא בינונית).
לפי מה שנאמר לי הרוויח שנה שעברה 90 אלף דולר בוונציה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:51 pm 
Junior

אני אוהב את זה שלא מחפשים מתחת לפנס, מקווה שגם הפועל יביאו מישהו שלא דיברו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:56 pm 
Senior

על פניו דווקא מכבי נחלשה. היקמן היה שחקן מוכח ברמות האלה (גם אם לא סבלו אותו), בלו היה שחקן אדיר והם איבדו אותו. סנטר שלישי אין השנה (מה שאומר שפציעה של סופו או טיוס היא מכה קשה). השחקנים החדשים שהגיעו מלבד פארגו הם לא שחקנים שהוכיחו את עצמם ברמה הזאת. המאמן הוא מאמן שלא אימן ברמות האלה. בקיצור סלט והרבה סימני שאלה. אם גודס יוביל את הקבוצה הזאת בטעות לפיינל פור הוא הגאון החדש :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:58 pm 
Junior

מצטער לומר זאת, אבל דווקא מכל המינוסים האלה יכול לצאת פלוס ענק, מאוד מכבד את הגישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 7:59 pm 
Senior

או התרסקות גדולה שזה מה שקורה בדרך כלל. לפעמים יוצא משהו גדול ומתחבר אבל ברוב הזמן מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל ושחקנים בינוניים נשארים בינוניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 8:00 pm 
Freshman

לדעתי מכבי יוצאת מנקודת הנחה שלא יצא כלום העונה; מאמן חדש, סטנדרטים בשמיים - אז הביאו שחקנים ככה ככה, מורידים את הציפיות מגודס - וזהו. אין לי תשובה טובה מה הרציונל פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 8:11 pm 
Senior

קצת מביך. נראה כמו אינגלס לעניים. ולא שאינגלס היה כזה טוב. פעם שחקנים כאלה אפילו לא היו מוזכרים כמועמדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 8:40 pm 
Hall of Famer

היינס,רנדל,לינהרט ,לא יותר משחקני יורוקאפ נחמדים גם בשכר וגם ברמה.כנראה אחריי הרכש של פארגו לא נשאר לפדרמן כסף. לא לשכוח שמכבי איבדה גם את בלו ובמקומו יש את גייק כהן הבינוני וגודם במקום בלאט..................... :shock: :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 8:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דיברו על היירסטון, קינסי, ואסיליאדיס ועומר תומאס ובסוף, הפתעה הפתעה, הם מחתימים את השחקן הכי זול שהיה אפשר.
זה לא סרטון היילייטס אמיתי אם אין שם 7 קליעות עונשין רצופות של השחקן...
אני מת לשמוע מה יהיה לשמעון מזרחי להגיד על ההחתמה הזו... "הבאנו שחקן מוכשר ששיחק בליגה שהביאה את היקמן"
פאק, הוא אפילו לא הנייט הכי מוכשר ששיחק במכבי. וזה לא שהוא איזה צעיר שעומד לפרוץ, הבחור בקרוב יהיה בן 28, אני לא זוכר הרבה שחקנים שפתאום פרצו בגיל הזה. הוא גם רק סמול פורוורד, לא יכול לשחק PF או SG.
מה מכבי יעשו כשרנדל או סופו ייפצעו? יעלו את כהן בחמישייה ביורוליג?

בלי קשר להחתמה, זה מדהים כמה הידיעות של ורד כהן עצלניות (או שזה העורך של וואלה).
ציטוט:
הוא (לינהרט) העמיד ממוצעים זהים לאלו של ווילקינסון מהיורוליג

הם לא טרחו להסיר מהכתוב את השם של ווילקינסון שלא קשור בכלל לכתבה ולא ברור מה הקשר בינו לבין היורוליג...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 9:48 pm 
מנהל פורום

לא שאני חושב שזו החתמה גדולה אבל דברים ברוח הזאת שמענו גם כשנגמרו ההחתמות לעונה שעברה
רוב האנשים כאן חושבים שהכישרון של בלאט הפך את הקבוצה של העונה שעברה לאלופת אירופה
הפדרמנים חשבו שזאת המערכת, שימון/הם/ניקולה/האוהדים
הזדמנות טובה לראות מי צדק, מומחי הכדורסל או הפדרמנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 9:49 pm 
Hall of Famer

סוג של בדיחה עצובה ההחתמה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 9:59 pm 
Sophomore

sir charles כתב:

בלי קשר להחתמה, זה מדהים כמה הידיעות של ורד כהן עצלניות (או שזה העורך של וואלה).
ציטוט:
הוא (לינהרט) העמיד ממוצעים זהים לאלו של ווילקינסון מהיורוליג

הם לא טרחו להסיר מהכתוב את השם של ווילקינסון שלא קשור בכלל לכתבה ולא ברור מה הקשר בינו לבין היורוליג...

עריכה באמת בעייתית, אבל יצוין שזו הודעה שהוכתבה בסלולרי במהירות האפשרית רק כדי להיות הראשונים שמדווחים על זה.
האמת היא שזה מאוד מפתיע ולא כבוד גדול לוואלה ספורט. מאוד לא מתאים למוסף הספורט מהטובים בארץ. ועוד חתימת "פורסם לראשונה אצלנו!"?!. פאק, מה קרה? חשיפת שחיתות מדהימה? וידאו נדיר? כולה החתמת שחקן לפני כל השאר.
מאכזב, מקווה שלא מדובר במגמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 11:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני יודע מה קרה, הסקאוט של מכבי הלך לראות את אנדרה סמית', ה-PF של ונציה, שהוא שחקן שיכל להתאים למכבי - ריבאונדר טוב וקלע מצוין מבחוץ - אבל הוא כנראה לא הסכים לבוא לשחק בשביל 100 אלף דולר ומנוי לסינמטק, אז החתימו את החבר שלו לקבוצה.

הדבר היחידי הטוב שיש לי להגיד על ההחתמה הזו הוא שאולי הוא יפתיע כי לא נראה לי שמישהו מצפה ממנו למשהו. הוא לא אמור להיות שחקן מוביל אלא שחקן ספסל שיתן הגנה שלשות והאסל. נראה שהוא אכן שחקן הגנה טוב (ממוצעי חטיפות גבוהים בכל קבוצה ששיחק וגם זכה בשחקן ההגנה של השנה בחטיבה שלו במכללות) ויש לו אחוזים טובים מ-3 (1.4 שלשות למשחק ב-40% בעונה החולפת). אני פשוט לא מבין מה יעזור עוד SF כשיש כבר את סמית, פניני ולנדסברג, אבל שוב חסר גבוה מחליף וגארד נוסף כגיבוי.
ועוד משהו - בשלושת העונות שלו באירופה הקבוצות שלו סיימו במאזן שלילי (מקום 14, 11 ו-11 בליגה) והוא רק בעונה אחת סיים בדאבל פיגרס בנקודות. אם היו מביאים אותו אחרי עונת 12/13 (12.6 נק' 50% מ-2 40% מ-3 86% מהקו 6.5 כ"ח 2 אס' 1.5 חט' 0.5 חס') עוד הייתי אומר שיש פה פוטנציאל אבל הוא ירד כמעט בכל הממוצעים שלו בעונה החולפת ופתח רק בחצי מהמשחקים בקבוצת תחתית.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ב' אוגוסט 04, 2014 11:43 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 11:35 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דובי מדווח בטויטר שהעסקה עם לינארט נופלת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 04, 2014 11:36 pm 
מנהל פורום

יכול להיות שסמית' גמור (קראתי על זה שהטיפול בברכיים שלו לא נראה טוב בנתיים) ומחכה לנו עוד החתמה במקום סמית'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 05, 2014 11:07 am 
Hall of Famer

סופו בעונה שעברה שיחק ב-19 משחקי ליגה סדירה + בית עליון מתוך 28 שהתקיימו . ממוצע הדקות שלו בהם - 14 . בסגל הנוכחי נראה שיהיה קשה למכבי לוותר עליו אפילו בישראל , כי קו פנים של טיוס , רנדל וכהן לא בדיוק מרתיע מישהו ...
זה אומר שטיוס יצטרך בנוסף ל-25 הדקות שלו ביורוליג לשחק איזה 30 דקות בממוצע גם בישראל - וכל פציעה של אחד מהשניים הנ"ל ומכבי די בצרות ( וזה מבלי לדבר על רנדל הפציע מאוד בעצמו ... ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1 ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: