סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 10:56 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
וחולון, אם כי חולון תעיף את קולמן בימים הקרובים אבל לטובת גבוה אחר. אולי זה ישנה משהו אבל לא מאמין שישנה משמעותית.
דווקא נהריה נראתה לי כמו קבוצה מגובשת עם רוח קרב, אני מהמר שהם לא יירדו. יש גרועות ממנה.
בכל מקרה, אשדוד וחיפה שתי קבוצות עלובות, מביישות את הענף. שתיהן חזק בתחתית, או לפחות כך אני מקווה, בשביל הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 10:57 pm 
Sophomore

הסטטסיטקה של המשחק
http://www.basket.co.il/BoxScore.asp?GameID=21501
בחיפה מפתיעים לרעה:
ברודי אנגלי 2-10 מהשדה
ג'ף אלן 2-8 מהעונשין
מפתיע לטובה: תומר בר אבן 9 נקודות ו5 ריבאונדים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 10:57 pm 
מנהל פורום

בר אבן לוקח את הצ'אנס יפה מאוד, ההימור שלי עליו כתגלית העונה עובד לא רע בינתיים
יבזורי הופך להיות המנהיג של הקבוצה
אנגלי שחקן נשמה אבל קליעה לא קיימת, סבבה יש כאלה שחקנים שהערך המוסף לשהם זה מסירות והגנה אבל למה הבחור זורק משהו כמו 13 זריקות למשחק?
הרנדדס צריך ללכת ויפה שעה אחת קודם גם אם יאפס את היד שלו מהשלוש, הוא פשוט לא מתלכלך בזיעה מתחת לסל
הזר היחיד שנותן תפוקה זה אלן
אשדוד נשארה אותה אשדוד של העונה שעברה, אוסף לא מובן של שחקנים, אולי זה באמת עניין של תקציב נמוך ושחקנים זולים ולא של צוות מקצועי רע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:04 pm 
Junior

uriel17 כתב:
בר אבן לוקח את הצ'אנס יפה מאוד, ההימור שלי עליו כתגלית העונה עובד לא רע בינתיים
יבזורי הופך להיות המנהיג של הקבוצה
אנגלי שחקן נשמה אבל קליעה לא קיימת, סבבה יש כאלה שחקנים שהערך המוסף לשהם זה מסירות והגנה אבל למה הבחור זורק משהו כמו 13 זריקות למשחק?
הרנדדס צריך ללכת ויפה שעה אחת קודם גם אם יאפס את היד שלו מהשלוש, הוא פשוט לא מתלכלך בזיעה מתחת לסל
הזר היחיד שנותן תפוקה זה אלן
אשדוד נשארה אותה אשדוד של העונה שעברה, אוסף לא מובן של שחקנים, אולי זה באמת עניין של תקציב נמוך ושחקנים זולים ולא של צוות מקצועי רע

צוות מקצועי מדהים, ליאור ליובין המהולל ועוזר המאמן מודי שגם לקחת את דף הסטטיסטיקה בין הרבעים לא תמיד זוכר לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:10 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

התביישתי (שוב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:15 pm 
Sophomore

הזריקות של סטיט והרננדז פחות משתי דקות לסיום, יחד עם הכדור האחרון שהלך לאלן כשהיה ברור שאשדוד תעשה עבירה, הן מקבץ החלטות מטומטמות מהמשובחים שראיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:16 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ברודי היה מצויין בהגנה. באופן כללי מכבי חיפה זה אוסף של שחקנים שלא מסוגלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:18 pm 
Senior

אוף, מאיפה להתחיל...
אי אפשר לבנות קבוצה שלמה של שחקנים משלימים ולקוות לטוב. זה לא ישתנה.
הלכו על 5 זרים, כיוון נכון וטוב לדעתי, חבל ש5 זרים משלימים בלבד ואף לא אחד מוביל.
יבזורי טוב, צ'וברוביץ טוב אבל לא יכול לשחק מעל 20 דקות בגלל עבירות, בר אבן הפתעה לטובה וזהו את שוטבין אפשר למחוק.
בזרים סטיט אכזבה גדולה. לא מסוגל לייצר כלום וטיפש כמו נעל. הרננדז כוסית, רוז'ו משלים נגרי.
כשג'ף אלן הזר הכי טוב שלך אתה בצרות. אוהב את אלן הוא אחלה אבל הוא זר רביעי בקבוצה טובה ולא זר ראשון.
דווקא אנגלי יחסית מפתיע לטובה היום, הוא רכז מחליף סביר הבעיה היא שרכזים מחליפים סבירים יש גם ישראלים ולא זרים.
והכי גרוע אנגלי לא מבין שהוא רכז מחליף נחמד אלא חושב שהוא מינימום קובי בראיינט והזריקות שלוש שלו אחרי פיק אנד רול זה טפירו בשיאו לא לוקח.
הוא דווקא מכניס אנרגיה, מתלהב, ועושה מה שרכז מחליף צריך לעשות אבל טיפש כמו רוב הקבוצה. שיזרוק רק שלשות פנויות ויפסיק לזרוק על אנשים אולי יהיה פחות מעצבן.

ואז אנחנו מגיעים לטיפשות... ואיי ואיי ואיי איזה קבוצה טיפשה. היחידי עם איי.קיו של כדורסל זה האדון יבזורי וקצת בר אבן. סוף המשחק פשוט הדגיש את הטיפשות של הקבוצה הזאת, זריקות לא במקום, החלטות לא במקום והשיא כמובן קלע העונשין הרגוע ביותר בקבוצה ואחד הגרועים בליגה הוא זה שמקבל כדור ביתרון נקודה 18 שניות לסוף שיעשו עליו עבירה. כשהוא בכלל לא אמור להיות על המגרש קל וחומר לא אמור לבוא לבקש את הכדור ולא באזור אפילו. אם הקבוצה הייתה טיפשה ומוכשרת נניח אבל היא יחסית לא מוכשרת וטיפשה וזאת בעיה.

לדעתי יש להחליף את רוז'ו בשחקן בעמדה 2-3 מוביל שיכול לקחת קבוצה על הגב ולהוריד לחץ מיבזורי. ואחרי שאייק יחזור אפשר לשחרר את הרננדז ולהביא עוד ישראלי גבוה במקומו ובמקום שוטבין, אולי יותם שירן שכזה. עוד מישהו לרוטציה.

נקודת האור מהמשחק היא בעיקר בן אבן. לא כישרון גדול ולא שחקן גדול אבל נלחם, רוצה, מגיע לריבאונדים ולכדורים אבודים, יש לו טיפה שכל בקודקוד וישראלי רביעי משלים הוא בסדר ואפילו מעבר לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:46 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
אוף, מאיפה להתחיל...
אי אפשר לבנות קבוצה שלמה של שחקנים משלימים ולקוות לטוב. זה לא ישתנה.
הלכו על 5 זרים, כיוון נכון וטוב לדעתי, חבל ש5 זרים משלימים בלבד ואף לא אחד מוביל.
יבזורי טוב, צ'וברוביץ טוב אבל לא יכול לשחק מעל 20 דקות בגלל עבירות, בר אבן הפתעה לטובה וזהו את שוטבין אפשר למחוק.
בזרים סטיט אכזבה גדולה. לא מסוגל לייצר כלום וטיפש כמו נעל. הרננדז כוסית, רוז'ו משלים נגרי.
כשג'ף אלן הזר הכי טוב שלך אתה בצרות. אוהב את אלן הוא אחלה אבל הוא זר רביעי בקבוצה טובה ולא זר ראשון.
דווקא אנגלי יחסית מפתיע לטובה היום, הוא רכז מחליף סביר הבעיה היא שרכזים מחליפים סבירים יש גם ישראלים ולא זרים.
והכי גרוע אנגלי לא מבין שהוא רכז מחליף נחמד אלא חושב שהוא מינימום קובי בראיינט והזריקות שלוש שלו אחרי פיק אנד רול זה טפירו בשיאו לא לוקח.
הוא דווקא מכניס אנרגיה, מתלהב, ועושה מה שרכז מחליף צריך לעשות אבל טיפש כמו רוב הקבוצה. שיזרוק רק שלשות פנויות ויפסיק לזרוק על אנשים אולי יהיה פחות מעצבן.

ואז אנחנו מגיעים לטיפשות... ואיי ואיי ואיי איזה קבוצה טיפשה. היחידי עם איי.קיו של כדורסל זה האדון יבזורי וקצת בר אבן. סוף המשחק פשוט הדגיש את הטיפשות של הקבוצה הזאת, זריקות לא במקום, החלטות לא במקום והשיא כמובן קלע העונשין הרגוע ביותר בקבוצה ואחד הגרועים בליגה הוא זה שמקבל כדור ביתרון נקודה 18 שניות לסוף שיעשו עליו עבירה. כשהוא בכלל לא אמור להיות על המגרש קל וחומר לא אמור לבוא לבקש את הכדור ולא באזור אפילו. אם הקבוצה הייתה טיפשה ומוכשרת נניח אבל היא יחסית לא מוכשרת וטיפשה וזאת בעיה.

לדעתי יש להחליף את רוז'ו בשחקן בעמדה 2-3 מוביל שיכול לקחת קבוצה על הגב ולהוריד לחץ מיבזורי. ואחרי שאייק יחזור אפשר לשחרר את הרננדז ולהביא עוד ישראלי גבוה במקומו ובמקום שוטבין, אולי יותם שירן שכזה. עוד מישהו לרוטציה.

נקודת האור מהמשחק היא בעיקר בן אבן. לא כישרון גדול ולא שחקן גדול אבל נלחם, רוצה, מגיע לריבאונדים ולכדורים אבודים, יש לו טיפה שכל בקודקוד וישראלי רביעי משלים הוא בסדר ואפילו מעבר לזה.

הכל טוב ויפה, מסכים עם רוב הדברים רק שבר אבן הישראלי השלישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:53 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

חוץ מברבע הרביעי שבר אבן היה לא רע באמת בשאר הדקות ששיחק התרשמתי ממנו רע מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל כתב:
חוץ מברבע הרביעי שבר אבן היה לא רע באמת בשאר הדקות ששיחק התרשמתי ממנו רע מאד.

כמו שאמרו הקליעה שלו בעייתית, עשה את רוב הנקודות שלו מתחת לסל, אבל גם את זה צריך לדעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:08 am 
Hall of Famer

אכן קשה לצפייה .
מקבץ זרים חלשים מאוד לשתי הקבוצות . אלו של חיפה עם 3/16 מחוץ לקשת . מקביליהם מאשדוד עם 2/9 .
דריוס רייט מאשדוד הוא גבוה שגם כן רק מיידה לבנים משלוש ( 4 זריקות לעומת 0 זריקות מהשתיים ומהעונשין ) בדומה להרננדז , ומקומו לא ברמות הללו כפי הנראה . בכלל לא ברור מה יש לאשדוד ביד - מצד אחד יש להם בעיה עם הובלת הכדור ( 21 איבודי כדור - רובם מטופשים למדי ) ומצד שני אין גם משחק פנים .
חיפה שוב עם רבע אחרון חלש ( שהתחיל עם איזה 4-5 איבודי כדור תוך מספר דקות ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:09 am 
Senior

עושה המון עבודה שחורה וזה חשוב. הוא לא שחקן גדול אבל הוא עובד במגרש, הולך לריבאונד התקפה, לכדורים אבודים, חיפה קיבלה לפחות עוד 5 התקפות במשחק בזכותו וזה הרבה בשביל ישראלי ברמתו.

מושבע אמרתי שהוא ישראלי רביעי טוב, כישראלי שלישי הוא בינוני וצריך מישהו יותר טוב. היה כזה אבל הוא נפצע. עכשיו תקועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:11 am 
Senior

פתיחת הרבע הרביעי הייתי שיא של טיפשות שרק הדקה האחרונה התעלתה עליה. איזה 4 איבודים של קט סל אחד אחרי השני. שזה מפתיע כי דווקא בהכנה חיפה נראה טוב, מאורגנת, מאומנת ומסודרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:17 am 
Sophomore

לאומית כתב:
וחולון, אם כי חולון תעיף את קולמן בימים הקרובים אבל לטובת גבוה אחר. אולי זה ישנה משהו אבל לא מאמין שישנה משמעותית.
דווקא נהריה נראתה לי כמו קבוצה מגובשת עם רוח קרב, אני מהמר שהם לא יירדו. יש גרועות ממנה.
בכל מקרה, אשדוד וחיפה שתי קבוצות עלובות, מביישות את הענף. שתיהן חזק בתחתית, או לפחות כך אני מקווה, בשביל הליגה.

אכן משחק מזעזע ונראה שהן תהיינה בתחתית
לפי מה שנראה לי עד עכשיו
הייתי מחלק בגדול את הליגה לשני חלקים
צמרת:
מכבי
ירושלים
אילת
נס ציונה
הפועל תל אביב

תחתית:
ראשון לציון
הרצליה
חולון
גליל
חיפה
נהריה
אשדוד

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך א' אוקטובר 12, 2014 12:28 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:19 am 
Senior

basketball_fan כתב:
לאומית כתב:

אכן משחק מזעזע ונראה שהן תהיינה בתחתית
לפי המשחקים עד עכשיו
הייתי מחלק בגדול את הליגה לשני חלקים
צמרת:
מכבי
ירושלים
אילת
נס ציונה
הפועל תל אביב

תחתית:
ראשון לציון
הרצליה
חולון
גליל
נהריה
חיפה
אשדוד

אני ישמח מאד להבין איך אתה מחלק את זה ככה "לפי המשחקים עכשיו"? האם אילת שם בגלל שקיבלה תבוסות בבית מחולון ובחוץ מחיפה על פי המשחקים עכשיו? או נס ציונה בגלל שקיבלה בראש מראשון בטורניר בבית שלה או כמעט הודחה על ידי גליל בגביע?

על פי המשחקים עכשיו אפשר לנתח רק את ירושלים, חיפה ואשדוד כי הם היחידות ששיחקו עד עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:22 am 
Sophomore

חיפה נראתה ממש רע היום כנל אשדוד
אז אני הייתי מהמר שהן תהיינה בתחתית
ואילת שיחקה בינתיים בלי אפיק ניסים ופאלמר
אז אני מניח שהיא תהיה בצמרת
כנל נס ציונה עם מורן רוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:25 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עוד מישהו פה חושב שאנטון שוטבין יעזור לנו במסגרת החוק הרוסי?
קיבל ארבע דקות שזה בערך כל מה שהוא קיבל בחודש האחרון ביחד.
המאמן לא מחזיק ממנו.
דווקא יצא לו במקרה אסיסט נחמד לדוגי אבל זה ממש לא זה. אמרתי מזמן שיירד ליגה עוד העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:26 am 
Senior

אפיק משחק מזמן כבר ושיחק גם בתבוסה שהם קיבלו בחיפה. אילת לא שיחקה אף משחק בינתיים אז איך בדיוק אתה מעריך על פי המשחקים (משחקי אימון כמובן) שהם צמרת? איך אתה יודע מה הרמה של הזרים שם ושהם לא נפילה? על פי מה אתה מעריך בכלל שהם קבוצה טובה שהם נראו כמו הקבוצה הכי חלשה בליגה במשחקי האימון בערך. אני למשל לא אומר שהם חלשים וחושב שהם צמרת בסוף אבל בגלל זה אני לא אומר לפי המשחקים שהיו אלא על פי ההרגשה והסגלים או סתם ניחוש. אם אתה הולך על פי המשחקים (כמו שאמרת) אז אילת בתחתית ביחד עם נס ציונה, אשדוד, הרצליה ודווקא חיפה שהייתה מצויינת במשחקי האימון בצמרת. אבל מה משחקי אימון שווים אנחנו לומדים כל שנה מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:28 am 
Senior

המושבע ה-13 כתב:
עוד מישהו פה חושב שאנטון שוטבין יעזור לנו במסגרת החוק הרוסי?
קיבל ארבע דקות שזה בערך כל מה שהוא קיבל בחודש האחרון ביחד.
המאמן לא מחזיק ממנו.
דווקא יצא לו במקרה אסיסט נחמד לדוגי אבל זה ממש לא זה. אמרתי מזמן שיירד ליגה עוד העונה

הוא לא ירד כי אין את מי להביא. ואני חושב שהוא יכול לעזור, הוא כבר עזר באשדוד ואפילו בחיפה מידי פעם בשנים קודמות. אבל ברור שמשהו לא טוב עבר בינו לבין רמי וכרגע כמו שזה נראה אין סיכוי שהוא ייתן משהו. עדיין אין אפשרות לשחרר אותו כי אין את מי להביא ומה תעשה עם צ'וברוביץ פתאום יפצע? תשחק עם בר אבן ויבזורי 40 דקות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 4:42 am 
Sophomore

השאלה הגדולה היא מה קורה עם רנה רוז'ו. הבחור בא על תקן הזר המוביל (והיקר?) של הקבוצה, נראה גרוע ויותר מזה רמי הדר פשוט לא סופר אותו (סביב 10 דקות בשני המשחקים הראשונים).
קשה להאמין שהוא כזאת נפילה לפי הדיווחים המוקדמים ולפי המעמד שלו במקסיקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 7:48 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Fez כתב:
השאלה הגדולה היא מה קורה עם רנה רוז'ו. הבחור בא על תקן הזר המוביל (והיקר?) של הקבוצה, נראה גרוע ויותר מזה רמי הדר פשוט לא סופר אותו (סביב 10 דקות בשני המשחקים הראשונים).

לא סופר אותו? פתח אתמול בחמישיה אבל רנה שיחק בצורה מביכה עם החטאות לייאפים מביכות.
מוזר, אבל אני דווקא מתפלא שלירז אריאלי ששותף הרבה בחודש האחרון לא שיחק בכלל ואפילו אנטון שיחק אתמול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 9:04 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

המושבע ה-13 כתב:
Fez כתב:

לא סופר אותו? פתח אתמול בחמישיה אבל רנה שיחק בצורה מביכה עם החטאות לייאפים מביכות.
מוזר, אבל אני דווקא מתפלא שלירז אריאלי ששותף הרבה בחודש האחרון לא שיחק בכלל ואפילו אנטון שיחק אתמול

?לא יודע אם לא סופר אותו אבל נראה שאינו סובל אותו, שתי טעויות שלו מורידות אותו לספסל לזמן ארוך, ולא בפעם הראשונה.
רוז'ו שחקן חסר קליעה, חסר חוכמת משחק, אנרגטי ושומר אך לא הרבה יותר.
האם רוזן יתחיל להבין שהפוקס מארץ הפוקסים של דונטה סמית (שבא ב 200,000 דולר, לא בכסף קטן) איננו הוכחה משקפת למערכת הסקאוטינג הנפלאה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 11:52 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל כתב:
המושבע ה-13 כתב:
Fez כתב:

?לא יודע אם לא סופר אותו אבל נראה שאינו סובל אותו, שתי טעויות שלו מורידות אותו לספסל לזמן ארוך, ולא בפעם הראשונה.
רוז'ו שחקן חסר קליעה, חסר חוכמת משחק, אנרגטי ושומר אך לא הרבה יותר.
האם רוזן יתחיל להבין שהפוקס מארץ הפוקסים של דונטה סמית (שבא ב 200,000 דולר, לא בכסף קטן) איננו הוכחה משקפת למערכת הסקאוטינג הנפלאה שלו.

מחלקת הסקאוטינג שג'ף ככ גאה בה מצאה שלושה שחקנים בערך.. חלק גדול של המציאות שלנו לא דרך פדריקו בכלל, אבל ג'ף ממשיך לשקר לעצמו שהוא יודע לעשות לימונדה מלימון.
לגבי רוז'ו, שוב-עשה הרבה יותר משתי טעויות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 12:10 pm 
Freshman

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 77085.html

מכבי רשמה למשחק הערב את פארגו, היינס, סמית, רנדל ומאריץ'. לינהארט מחוץ לסגל.
בהנחה שסופו חוזר וירשם לליגה, למכבי נשארו 2 החלפות למהלך העונה (לינהארט בודאות כל עוד לא ירשם למשחקים וככל הנראה מאריץ')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: