סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 8:58 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ג'ונס המֿושמץ אכן מנצח לנו את המשחק. החטיא עונשין בלי הכרה, הפקיר את הצבע לחדירות, לא לקח ריב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 8:59 pm 
Senior

Luiscola כתב:
ג'ונס המֿושמץ אכן מנצח לנו את המשחק. החטיא עונשין בלי הכרה, הפקיר את הצבע לחדירות, לא לקח ריב'.

19 נק', 7 ריב' (הכי גבוה בקבוצה ביחד עם דונטה), מדד 24. סלים גדולים במאני טיים עד שהחטיא זריקה פנויה בסיום. ומה שהפסיד לירושלים את המשחק בסיום היה שלשות שהגיעו בגלל ההגנה החלשה של הגארדים ולא בגלל משחק הגנתי בפנים. ג'ונס לא שחקן הגנה גדול ולא נוכחות גדולה בריבאונד אבל הוא לא היה כזה לאורך כל הקריירה. הוא כן נותן את הדברים שהביאו אותו לתת מן הסתם. והוא לא הבעיה של הירושלמים בטח לא היום. הייתי מפנה לפחות היום את האש יותר לכיוון של אליהו, הלפרין, דונטה ורייט שעשו שלל טעויות ונראו לא טוב.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ד' אוקטובר 15, 2014 9:08 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:09 pm 
Senior

פספוס של ירושלים ששיחקה פשוט גרוע ועדיין הייתה קרובה לניצחון. אבל הפסד לא ממש ישפיע עליהם בעתיד כנראה כשהבית הזה נראה בית בינוני מינוס, ירושלים לא תפסיד בבית לאף קבוצה ותנצח בחוץ 1-2 קבוצות מן הסתם וזה יספיק למקום 2-3 במקרה הגרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:10 pm 
Sophomore

מעבר לעובדה שיש לו קו קדמי בינוני מאד וקליעה כמעט ולא קיימת מבחוץ (מדהים שלא שיפרו את האספקט הזה משנה שעברה) אני חושב שמה שהכי צריך להדאיג את ירושלים זה דונטה. הקליעה שלו מחצי מרחק ומבחוץ לא קיימת, הוא הרבה פחות פיזי משנה שעברה ומתקשה לסיים כמו שצריך בצבע. לא נראה טוב בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:19 pm 
Sophomore

אני עם סקולה. המספרים של ג'ונס לא מספרים את כל הסיפור. הוא איבד את השחקנים שלו, נראה שהוא קצת מתעצל בעבודה השחורה, שלא לומר חגגו עליו, ושמט כמה ריבאונדים שהיו בידיים שלו. 4/9 מהקו זה לא נתן להתפאר בו. מי שהייתי לוקח כנקודת אור היום זה ברטי. את גפני אני אוהב למרות המגבלות הידועות בגלל ערך מוסף שהוא מביא פרט לכשרון נטו, וזה מחויבות ומעין דבק לשאר החברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:34 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

8 שלשות של הטורקים ב-25% בלבד אבל חלקן מכריעות ברבע הרביעי
לירושלים רק 3 שלשות במשחק. ואיפה גפני ? 2 נקודות בלבד
למה המאמן הטורקי לא שיתף את רולאנד ודיוויס ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:36 pm 
Sophomore

אבל הבעיה עם גפני זה שהוא לא מביא את הערך המוסף ברמות הגבוהות. אי אפשר לסמוך עליו נגד קבוצות טופ יורוקאפ, גם שהן בהרכב חסר, כמו שאמרתי מההתחלה, גפני יוכל לתפקד כגבוה מחליף יעיל רק אם יהיה לנו סנטר דומיננטי בשני צידי המגרש ל30 דקות במשחק, ג'ונס ממש לא עונה על ההגדרה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 9:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עדיין מרוצים מאליהו וההגנה המשתפרת שלו?
3 נקודות ב-20% מהשדה ו-0 כ"ח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 10:10 pm 
Sophomore

לפחות פרנקו מבין את זה ולא משתף אותם במאני טיים(היום ונגד קזאן).שני כלומניקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 10:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

למה שניים? יותם עם 60% מהשדה, נתון מדהים לגארד... רגע, רק 5 זריקות... אה אוקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 16, 2014 7:45 pm 
Freshman

מאכזב מאד! משחק שהיה צריך לנצח.
חוץ מברייסי וג'ונס אין לנו התקפה ברגעי האמת. עם כל הכבוד ל 13 של דונטה הוא לא נותן נקודות מתי שצריך.
חסר איום מבחוץ, עמדות 1,3,4 לא מאיימות מספיק ומילא הייתה הגנה טובה אבל גם זה לא.
אם מדברים על מחליף או שחקן נוסף, לדעתי מישהו בסגנון של קלאטיס או ג'וליאן רייט זה מה שאנחנו צריכים. שחקן שיכול לתת איום ונקודות ברגעים חשובים. מישהו שייתן או נקודות מבחוץ ו/או מלחמה ונקודות מתחת לסלים ובעיקר שחקן שהוא מניה בטוחה.
אישית אני מאד מאוכזב מדונטה! אסיסטים זה חשוב אבל קבוצה ששני הישראלים הטובים שלה זה הלפרין ואליהו צריכה קילר התקפי. במשחק הזה הוא גירד את ה13 נקודות מלמטה ונראה שברמות הגבוהות בארופה הוא מוגבל למדי.
איפה הדיויד בלו הבא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 16, 2014 8:46 pm 
Sophomore

סוקרטס כתב:
מאכזב מאד! משחק שהיה צריך לנצח.
חוץ מברייסי וג'ונס אין לנו התקפה ברגעי האמת. עם כל הכבוד ל 13 של דונטה הוא לא נותן נקודות מתי שצריך.
חסר איום מבחוץ, עמדות 1,3,4 לא מאיימות מספיק ומילא הייתה הגנה טובה אבל גם זה לא.
אם מדברים על מחליף או שחקן נוסף, לדעתי מישהו בסגנון של קלאטיס או ג'וליאן רייט זה מה שאנחנו צריכים. שחקן שיכול לתת איום ונקודות ברגעים חשובים. מישהו שייתן או נקודות מבחוץ ו/או מלחמה ונקודות מתחת לסלים ובעיקר שחקן שהוא מניה בטוחה.
אישית אני מאד מאוכזב מדונטה! אסיסטים זה חשוב אבל קבוצה ששני הישראלים הטובים שלה זה הלפרין ואליהו צריכה קילר התקפי. במשחק הזה הוא גירד את ה13 נקודות מלמטה ונראה שברמות הגבוהות בארופה הוא מוגבל למדי.
איפה הדיויד בלו הבא...

בוא לא ניסחף. בעונה שעברה דונטה נתן הצגות מול אותה באנביט וגם נגד עוד קבוצות ברמה לא פחות גבוהה, סיינה למשל. ההורדה במשקל פגעה לו ביכולת לסיים עם מגע שזה חלק קריטי במשחק שלו. חייב להעלות מאסה ולאפס את היד מהמיד ריינג'. ההגנה וראיית המשחק תמיד שם, חסר לו תיאום עם השחקנים שמסביבו וזה אמור להגיע בהמשך.

ג'וליין רייט נבחן בפאו והוא בכל מקרה לא מה שהפועל צריכה.

הבעיה היא קודם כל הגנתית. אליהו על שלל מוגבלותיו הוא נתון והיה נתון גם בקיץ. מה עשה הצוות המקצועי? הביא את ג'ונס. חרא של התאמה. שניהם לא מגינים על הצבע, לא סוגרים לריבאונד ולא יוצאים טוב בחסימות. נמבר 2 בצמד חמד, גפני, אמנם משקיע ושומר והכל טוב ויפה אבל לא יכול לשים גוף על שחקנים גדולים וגם לא עילוי בריבאונד בגלל חולשה פיזית. הציווט שלו עם אליהו ברמות האלה נועד לכישלון. התקפית אין מה להרחיב יותר מידי, ראיתם אתמול.

הרחבה של הפועל היא טיילת ומול קבוצות עם בשר בצבע זה ייראה רע מאד.

מה שהפועל צריכה זה מה שהיה צריך להביא כבר בקיץ במקום לבלבל לנו את השכל בתקשורת: סנטר שקודם שיכול להגן על הצבע. עדיפות כמובן לשחקן גם עם יכולות התקפיות. לא קרה בקיץ ולצערי לא יקרה גם עכשיו. הפועל יתפשרו על משהו בינוני.
כמובן שיש גם צורך ב4 שיכול לרווח את המשחק מבחוץ (כי דונטה וקיצ'ן זו גם התאמה גרועה) אבל זו הפאשלה הפחות גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 17, 2014 1:31 am 
Hall of Famer

אמנם לא ראיתי את המשחק , אבל אני חושב שיש גבול כמה אפשר לבקר שחקן שמסיים עם 13 נקודות ( באחוזים סבירים ) , 7 ר' ו-5 אס' ( כנגד 5 איבודים ) , והוא אינו חור הגנתי ( בניגוד לג'ונס ) .
מהמספרים נראה שהבעיה הייתה פשוט בתפוקה בעמדה מס' 4 ( אליהו וגפני ) - 2/10 מהשדה ורק 3 ר' ( של גפני ) .

הרומנים ( 14 נק' ו-6 אס' לדי בראון ) ניצחו את הרוסים ( DJ קנדי עם 19 נק' , 8 ר' ו-6 איב' ) בחוץ , וקצת מסבכים את הבית לעומת התחזיות הראשונות .
פרטיזן נראית כחלשה בבית פתאום - חטפה 27 בוילנה ומאזן 2-1 בלבד באדריאטית ( כולל 20 הפרש בראש מצ'דוויטה ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 17, 2014 1:47 am 
Freshman

בעיני דונטה מאכזב מאד בינתיים. שחקן של מעל 600 אלף דולר לעונה שאמור להוביל את הקבוצה וכו' אני לא לוקח ממנו את שתי העונות האחרונות המדהימות ו שנתן בחיפה וגם את הדברים הטובים שנותן כשהוא לא קולע (אסיסטי והגנה) אבל להפועל יש בעיה גדולה בהתקפה והייתי מצפה מהשחקן הכי יקר בקבוצה להיות משמעותי יותר בפרט במאני טיים!
לגבי' ג'ונס הוא בסדר גמור בהתקפה ובאמת לא מתאים עם אליהו בהגנה וגפני לא פותר את הבעיות של הקבוצה. באמת היה מתאים יותר לראות את שון ג'יימס בהפועל אבל אני חי עם ג'ונס בשלום ומצפה לפתרונות של הצוות המקצועי מכיוונים אחרים.
תכלס כשאני חושב את מה צריך לחזק יותר את ההתקפה או את ההגנה בעיניי החור היותר גדול של הקבוצה הוא בהתקפה. בהגנה דונטה וקיצ'ן וגפני טובים מאד, יש "רק" את החור של אליהו את ג'ונס. (אכבר חור...:)) אבל עדיין אני הייתי רוצה לראות עוד שחקן התקפה רמת יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 17, 2014 2:15 am 
Hall of Famer

חוץ מהמשחק מול קאזאן ( בו קלעה 71 ) , ירושלים קלעה לפחות 76 בכל משחק - כולל במשחקים מול יריבות בסדר הגודל שלה ומעלה ( מכבי , בנוויט בחוץ , נימבורק ) .
בכל קבוצה יש אלמנטים פחות טובים במשחק ההתקפה , ולכן לא הייתי אומר שלירושלים יש בעיה התקפית .

בדומה לדיונים על טייריס רייס ותרומתו לחימקי - דונטה לטעמי יימדד במשחקים הגדולים באמת . גם הוא וגם חבריו מבינים שבשלבים הללו של העונה אין צורך בדומיננטיות שלו ( ואולי אף רצוי כך ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 11:22 am 
Freshman

בגדול אני מסכים איתך ואני משתדל להיות סבלני ולתת קרדיט למי שתפר את הליגה בשבתיים האחרונות, אבל ההמשחק מול קאזאן היה משחק משמעותי ולמיטב זכרוני דונטה היה חלש. בקיצור כבר היו כחמישה משחקים שהוא חלש בהתקפה, מחכה שזה ישתנה אם לא, ברמות הגבוהות תהיה להפועל בעיה בהתקפה, בפרט במאני טיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Capricorn, Google [Bot], Lakic, יוניק, רוני דיאון ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: