סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 6:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נבחרי ציבור מאוד מסויימים.
לליברמן סיפור כזה לא היה עובר בשקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 6:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מה אתר אומר, באמת? גם הוא מושחת שניצל בעור שיניו, ובסדר גודל אחר לגמרי, יש לומר - לעומתו הרצוג הוא פתית שלג שעבר טיהור בתמי-4. וגם הוא, ליברמן, ממשיך להיות שחקן מרכזי בפוליטיקה הישראלית בגלל אותה דיכוטומיה בדיוק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 6:31 pm 
Hall of Famer

ודאי שלליברמן הנוכחי זה היה עובר בשקט, לפחות באגפים מסויימים של התקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 6:33 pm 
Junior

אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שאם יש בחירה בין ראש ממשלה כלומניק וצח כשלג (וזה לא המקרה של נתניהו, לפחות בקטע של צח כשלג) לבין ראש ממשלה מושחת אבל אחד שיודע להזיז עניינים ועושה טוב (שזה לא בהכרחהמצב של הרצוג אבל אולי שווה לתת צ'אנס לאור המצב מסביב), אני בוחר בשני.
אולי אם היינו חיים בשבדיה הייתי חושב אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 7:37 pm 
Hall of Famer

מסכים לגמרי לאומית. וזה המקום להודות שאולמרט היה בסדר בסך הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 7:56 pm 
Sophomore

לאיודע. זה היה יכול להיות נכון בשחיתויות בקנה מידה קטן. כשאני רק מדמיין שחיתות בכל מה שקשור למשל לגז, אני חוטף חררה. ואין לי ספק שזה מגיע גם לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 9:09 pm 
Hall of Famer

על הגז אני אשמח לנהל דיון נפרד דווקא :)

אני מסכים עם לאומית. גם הציבור האיטלקי מסכים עם לאומית.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 9:39 pm 
Sophomore

הנקודת מוצא שלי היא שבמקום עם כל כך הרבה כסף כמו הגז, לא יכול להיות שלא יהיו שחיתויות, בטח אם הן נמצאות במקומות שוליים יותר כמו איגוד כדורסל או בניינים בירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 10:52 pm 
Sophomore

הפרישה של מצנע החביב וישר הדרך והטקסט המשפיל ש(אולץ?) לכתוב בפייסבוק שלו היא בתמצית סיפורה המגעיל של ציפי לבני שחזר על עצמו כ"כ הרבה פעמים בעבר שמדהים לראות את כמות האנשים שלא מבינים שהם הבאים בתור וממשיכים ללכת איתה כמו במשל הידוע על העקרב בנהר. ידוע הסיפור על רחל אדטו שהעניקה לה את מימון המפלגות שלה תמורת הבטחה למקום ריאלי בתנועה וקיבלה הודעה שעה לפני הגשת הרשימות שהיא בחוץ. גם זניחת ההבטחה למצנע שיקבל שר תמורת שקט מעמיר "שלי, תתחייבי לא לשבת עם ביבי" פרץ, הרצת קופת השרצים המכונה מאיר שטרית לנשיאות (כשהמטרה האמיתית- החזרת המשרת האישי יואל חסון לכנסת- צפו לשריון במקום ריאלי בעבודה) והבעיטה בתחת של אלעזר שטרן ודוד צור מדברות בעד עצמן. חברים במשרד החוץ (שכידוע לא משופע בנערי גבעות מבחינה פוליטית) שיפרו לי על החגיגות שעשו כשעזבה, חלקן בפניה. אשה קרה, אופורטוניסטית ומגעילה שחושבת רק על עצמה. חבל לי על פוליטיקאים ישרי דרך ומלאי כוונות טובות כמו שלי ובוז'י שצפויים לקבל עקיצה ולהישאר עם שוקת שבורה.
ועוד הערה לגבי פרשיית השחיתות הלא מפתיעה של היום והעמדות המפתיעות של ליברמן: איך יודעים שעומק העקירה כעומק החקירה? הארץ כבר הודיע שהחקירה תעצור אצל פאינה ולא תגיע עד לאיווט. אברמוביץ' כבר רוקח ריבת אתרוגים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 11:00 pm 
Hall of Famer

שלי יחימוביץ' היא לא ישרת דרך ולא מלאה בכוונות טובות. בגלל זה גם היא לא עומדת בראש מפלגת העבודה היום.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 11:08 pm 
Sophomore

אנחנו מדברים פה על פוליטקאים, כן? גם בוז'י עוד חייב כמה תשובות על נושא העמותות (רצוי למשטרה) אבל עדיין בסטנדרט של קבלת החלטות עניינית שתואמות את הדרך שלך שלי בעיני היא דוגמה ליריב שלא אצביע לו בחיים אבל אני בהחלט מעריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 11:37 pm 
Sophomore

לאומית סתם שתדע, כאשר חשוד משתמש בזכות השתיקה, הדבר יכול לשמש כחיזוק לראיות כנגדו. לא עניין של מה בכך.

בקיצור, בוז׳י הוכיח לא רק שהוא ילד כאפות מושחת, אלא שגם כישורי המו"מ שלו לוקים בחסר. לא תכונה טובה לעו"ד או פוליטיקאי. חבל שהבנאדם לא טרח לעשות מבחן התאמת קריירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 12:21 am 
Hall of Famer

כן, כל כך נכשל בקריירה שהוא מקום 1 באחת המפלגות הגדולות במדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 1:46 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
דרך אגב, אחד הדברים המדהימים ששמתי לב אליהם הוא שאף אחד לא מעמת את בוז'י הרצוג, המאמי החמודי, עם חלקו בפרשת העמותות של אהוד ברק ועם זה ששמר על זכות השתיקה בחקירותיו. מילא מיינסטרים התקשורת שהוא הפך לתקווה הלבנה שלה, אותה אני "מבין"... אבל אפילו יריביו הפוליטיים לא מזכירים את זה. מוזר.

והנה, אחד שחרט על דגלו מלחמה בשחיתות הפוליטית, סולל את דרכו אל זרועותיה של המפלגה בעלת ההיסטוריה הכי מסואבת עם היו"ר המפוקפק. וזו תשובתו (החל מ-5:55):

אז אומנם זה היה לפני 20 שנה, אבל הבחירות לנשיאות היו ממש לא מזמן ובהם העדיף בוז'י לקדם אדם כמו פואד בתחילה, ומאוחר יותר שליח ציבור נאמן כמאיר שטרית. חוק ישראל היום, שאותו קידם יד ימינו איתן כבל, מטשטש אף הוא את דמות נקי הכפיים שבה הוא מנסה להתקשט.

אד הורטון כתב:
הפרישה של מצנע החביב וישר הדרך והטקסט המשפיל ש(אולץ?) לכתוב בפייסבוק שלו היא בתמצית סיפורה המגעיל של ציפי לבני שחזר על עצמו כ"כ הרבה פעמים בעבר שמדהים לראות את כמות האנשים שלא מבינים שהם הבאים בתור וממשיכים ללכת איתה כמו במשל הידוע על העקרב בנהר. ידוע הסיפור על רחל אדטו שהעניקה לה את מימון המפלגות שלה תמורת הבטחה למקום ריאלי בתנועה וקיבלה הודעה שעה לפני הגשת הרשימות שהיא בחוץ. גם זניחת ההבטחה למצנע שיקבל שר תמורת שקט מעמיר "שלי, תתחייבי לא לשבת עם ביבי" פרץ, הרצת קופת השרצים המכונה מאיר שטרית לנשיאות (כשהמטרה האמיתית- החזרת המשרת האישי יואל חסון לכנסת- צפו לשריון במקום ריאלי בעבודה) והבעיטה בתחת של אלעזר שטרן ודוד צור מדברות בעד עצמן. חברים במשרד החוץ (שכידוע לא משופע בנערי גבעות מבחינה פוליטית) שיפרו לי על החגיגות שעשו כשעזבה, חלקן בפניה. אשה קרה, אופורטוניסטית ומגעילה שחושבת רק על עצמה. חבל לי על פוליטיקאים ישרי דרך ומלאי כוונות טובות כמו שלי ובוז'י שצפויים לקבל עקיצה ולהישאר עם שוקת שבורה.
ועוד הערה לגבי פרשיית השחיתות הלא מפתיעה של היום והעמדות המפתיעות של ליברמן: איך יודעים שעומק העקירה כעומק החקירה? הארץ כבר הודיע שהחקירה תעצור אצל פאינה ולא תגיע עד לאיווט. אברמוביץ' כבר רוקח ריבת אתרוגים.

א. אכן, אחת הדמויות הכי מבחילות שנראו בביצה הפוליטית ההישראלית.
ב. הייתי מפריד בין בוז'י לשלי.
ג. עמדותיו של ליברמן לא צריכות להפתיע. ואולם, החקירה והבלאגן הפנימי בישראל ביתנו עלול לרסק את המפלגה הזו. אני בכל אופן לא אזיל דמעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 2:08 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אד הורטון כתב:

סתם סקרנות - איך התיאוריה הזו מסבירה את סגירת התיקים הקודמים של ליברמן? והאם זה באמת נשמע לך הגיוני שישתדלו מסיבות פוליטיות כאלה ואחרות לא לפגוע בליברמן אבל לפוצץ פרשה כזו על המפלגה שלו זה בסדר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 2:16 am 
Junior

לגבי ליברמן, העמדות שלו על חילופי שטחים ידועות כבר כמה שנים טובות.
בניגוד לביבי יש לו משנה מדינית סדורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 2:19 am 
Junior

קובי כתב:
לאומית סתם שתדע, כאשר חשוד משתמש בזכות השתיקה, הדבר יכול לשמש כחיזוק לראיות כנגדו. לא עניין של מה בכך.

בקיצור, בוז׳י הוכיח לא רק שהוא ילד כאפות מושחת, אלא שגם כישורי המו"מ שלו לוקים בחסר. לא תכונה טובה לעו"ד או פוליטיקאי. חבל שהבנאדם לא טרח לעשות מבחן התאמת קריירה

רק שזה לא שימש כחיזוק נגדו. אבל העיקר שהחלטת שהוא מושחת.
אגב, אשמח אם תאיר את עיני למי אתה מצביע בבחירות הקרובות, בפרט לאור עמדתך בעניין השחיתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 9:35 am 
Sophomore

ראובן- סגירת התיקים הקודמת קשורה לזהות העומד בראש התביעה הכללית היום בישראל ולנסיבות מינויו ודי לחכימא.
לא אמרתי שהשחיתות או הפרשה תיעצר אצלו מבחינת המשטרה (שבהחלט שיחקה אותה פה בחקירה ללא משוא פנים ותוך מידור השר הממונה) אלא שנראה יותר גישה כמו של הארץ, שגם לאומית הביע לעיל בואריאציה אחרת לגבי אולמרט ושעיקרה- הוא מוכן ללכת להליך מדיני, שלא לומר לפנות יישובים אז מה אתם מבלבלים במוח על שוחד.
אגב אולמרט- רק אעיר בעיני מדהים שלגביו אנשים עוד נוקטים בגישה הזו לאחר פרסום ההקלטות. אני מכיר לא מעט אנשים שישבו איתו בהליכי קבלת החלטות ונשבעים בגדולתו. הייתי מוכן לקנות את התאוריה הזו עד ששמעתי אותו מדבר באופן שאני בספק אם תסריטאי של הסופרנוס היה שם בפה של דמות. מבחינתי רמת השחיתות שלו שהתגלתה היא הרבה מעבר לעוד ראש עיר שאפשר להגיד "נו לקח כמה גרושים אבל קידם את העיר" ויותר לכיוון של אדם שתמורת הסכום המתאים אפשר לקנות אותו וזה כולל
כל אינטרס לאומי ולו הרגיש ביותר וראה הסיפור המדהים מהביוגרפיה של שמואל תמיר:
ציטוט:
המרכז החופשי… היו לו חיכוכים בלתי פוסקים ועלי היה ליישבם… בוקר אחד … נכנס אהוד לחדר. נאנחתי עמוקות ואמרתי: אבא שלך, שיהיה בריא, לא קל. תשובתו של אהוד הלמה בי. שמואל, אם אתה רוצה לסלק אותו אני אסדר את זה בתוך עשרים וארבע שעות. אמרתי: אני לא מציע לסלק אותו. אני רק חושב שקשה אתו. אולי תשכנע אותו להתגמש. טוב אמר אהוד אולמרט איך שאתה רוצה. אבל אם אתה רוצה שיעזוב את העבודה אסדר זאת בעשרים וארבע שעות. נחרדתי. פן זה באופיו העביר בי צמרמורת ותחושה קשה… אמר לי ידיד: האיש הזה יהיה מוכן לעשות הכל, אם לנקוט בלשון המעטה ובלבד שישיג קידום אישי אפילו בצעד אחד" .

לאומית- על איזה חלק מהמשנה המדינית הסדורה אתה מדבר? הפצצת סכר אסואן והחרמת חנויות של ערבים ישראלים או גבול בכביש 6? הדבר היחיד שסדור אצל ליברמן זה האינטרס האישי שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 9:44 am 
Junior

על החלק של התכנית שלו לחילופי שטחים.
לגבי סכר אסוואן, הוא התעדן מאז, עברו שנים לא מעטות, הוא לא הראשון שזה קורה לו.

לגבי אולמרט, רק אציין שהעבירות שהוא מואשם והורשע בהן לא נעשו בתקופת כהונתו כראש ממשלה.
ולגבי הדיבור, בחיאת, תקליט בסתר 90 אחוז מהאנשים בסיטואציות לא נוחות ותקבל אותה שפה, כן כן, גם אנשי עשירון עליון, פוליטיקאים ושופטים. אין לי ספק בכך. אני לא מדבר על העניין הפלילי אלא על סגנון הדיבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 10:04 am 
Sophomore

אני חייב לומר שאני נדהם מזה שאנשי שמאל אוכלים את הבלוף שלו. האיש עדיין גר בהתנחלות מבודדת, סיפור החרמת החנויות של הערבים הוא מלפני חודש והמחלוקת שלו עם ביבי בצוק איתן לא היתה על למה לא מפסיקים כבר את המבצע. לדעתי הוא מעוניין לקבל הלבנה כמי שנוטה שמאלה, להיכנס לממשלת בוז'י ובהנחה שזו תתקדם בתהליך המדיני לפרק אותה ברגע הנכון בתור מושיע העם ומהעמדה הזו לכבוש את השלטון. אגב, גם בעיני כאיש ימין הרעיון שבבסיס התוכנית שלו לא כ"כ רע, בעיקר בנושא חילופי אזרחויות ללא הזזת אוכלוסיה ממקומה אלא שההיתכנות שלה אפילו לא מתחילה.
לא דיברתי על סגנון הדיבור של אולמרט מבחינה לשונית אלא על "חבר שלי ישלם לך עשירייה על כל חודש שתשבי בכלא" וכל יתר הדברים שנחשפו בהקשר לתאוות הכסף שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 10:31 am 
Junior

אד הורטון כתב:
אני חייב לומר שאני נדהם מזה שאנשי שמאל אוכלים את הבלוף שלו. האיש עדיין גר בהתנחלות מבודדת, סיפור החרמת החנויות של הערבים הוא מלפני חודש והמחלוקת שלו עם ביבי בצוק איתן לא היתה על למה לא מפסיקים כבר את המבצע. לדעתי הוא מעוניין לקבל הלבנה כמי שנוטה שמאלה, להיכנס לממשלת בוז'י ובהנחה שזו תתקדם בתהליך המדיני לפרק אותה ברגע הנכון בתור מושיע העם ומהעמדה הזו לכבוש את השלטון. אגב, גם בעיני כאיש ימין הרעיון שבבסיס התוכנית שלו לא כ"כ רע, בעיקר בנושא חילופי אזרחויות ללא הזזת אוכלוסיה ממקומה אלא שההיתכנות שלה אפילו לא מתחילה.
לא דיברתי על סגנון הדיבור של אולמרט מבחינה לשונית אלא על "חבר שלי ישלם לך עשירייה על כל חודש שתשבי בכלא" וכל יתר הדברים שנחשפו בהקשר לתאוות הכסף שלו.

אני לא אוכל אל הבלוף שלו. להפך.
הוא יושב על נישה שחסרה מאוד לדעתי בפוליטיקה הישראלית ועם קמפיין נכון יכולה להביא לו הרבה קולות. מצד אחד, מישהו שלא בא מאהבה לערבים ומתכוון לכך שבאמת צריך למגר את החמאס למשל ולא בכאילו כמו במבצע האחרון, מצד שני ההבנה שצריך משהו מעבר לפיתרון הצבאי אבל גם כאן, להבדיל מזהבה גלאון/ציפי שהשאיפה/ציפיה שלהם זה לשלום ודו קיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 25, 2014 10:40 am 
Sophomore

לעניין השתיקה של בוז'י, אני חושב שמי שהוא פוליטיקאי פעיל במשך תקופה ארוכה במפלגה כמו מפלגת העבודה, מי שמגיע ממשפחה כמו שבוז'י מגיע ממנה שבה שלטון, כח ועסקים מתערבבים תכופות-בוודאי שלא יכול להיות תמים וטהור ככלה חסידית ביום חופתה. השאלה, מבחינתי, היא האם שוחד, שלמונים ו/או טובות הנאה מכתיבים את דרכו ואת החלטותיו. אצל דרעי בוודאות כן. אצל אולמרט כן. אצל ברק, לפי המסופר והמתואר, כן. ביבי-ברור (האיש שמוכן לעבור מכל אידאולוגיה לכל אידאולוגיה ובלבד שהכח יישאר בידיו). ליברמן...

בוז'י? לא בטוח. אפילו לא מאמין. כאמור, לא חושב שהוא צדיק מושלם. אבל אני גם לא חושב שהוא מגלומן ושיכור כח כמו ביבי, לא חושב שהוא כלבלב של אילי הון ברמה של ליברמן, דרעי, ברק וכמובן ביבי, לא חושב שהוא מסוגל לספינים המטורפים של ברק וביבי. אולי אני טועה בו, אבל כך אני מרגיש.

אני, לכשעצמי, אצביע מרצ בתקוה שהגוש מרכז-שמאל יהיה חזק מספיק כדי למנות ראש ממשלה. אני מתבייש ואפילו קצת כועס שראש הממשלה בשנתיים האחרונות של מצב כזה עשויה להיות ציפי לבני, שאני לא יודע כמה היא מושחתת, אבל היא כל כך שקרנית, מאוסה, אופורטוניסטית ומזגזגת, שאני מקוה שלא יקרה הבלתי יאומן ונתגעגע לקודמיה (עד כמה שנשמע לי הזוי שאי פעם אתגעגע למשהו שקשור לביבי).

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 27, 2014 1:28 pm 
Sophomore

לאומית לשאלתך אני לא יודע למי אצביע. אם היה אפשר להצביע נגד מועמד אז בטוח הייתי שם "לא ביבי"
מבחינתי, מי שמוכן לקבל מושחת עלוב כמו אולמרט כראש ממשלה, ראוי שיהיה אזרח במדינה טוטליטרית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 28, 2014 12:35 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חייב להגיד שאני די בהלם מכך ששלושה חודשים לפני הבחירות ולמרות ההידלדלות (לכאורה?) של הפורום, כבר עכשיו יש עתיד עברה את מה שהשיגה בבחירות הקודמות.

מה בדיוק הם עשו בקדנציה הזו שמביא למשיכה כזו? ואם כבר מפלגה פופוליסטית עם יומרות למרכז לא עדיף כחלון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 28, 2014 3:01 pm 
Junior

למה צריך שני שרשורים על אותו נושא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: