סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 10:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

אז מי יחליף אי פעם את ביבי ?
הרצוג , כי בפעם הבאה הוא כבר יראה לנו מה זה 0%  0%  [ 0 ]
ציפי ליבני, מה לא ברור ? 0%  0%  [ 0 ]
שלי יחימוביץ' 0%  0%  [ 0 ]
בנט , כי הוא אח 13%  13%  [ 3 ]
גדעון סער, כי פרשתי כדי להחליף 13%  13%  [ 3 ]
יאיר לפיד , כי לא שמאל ולא ימין , רק המרכז ינצח 13%  13%  [ 3 ]
כחלון , כי הגיע זמן לראש ממשלה מזרחי , והוא גם אחלה עם הסלולר 8%  8%  [ 2 ]
בני גנץ , כי שמאלני יכול להיות ראש ממשלה רק עם הוא איש ביטחון בכיר 17%  17%  [ 4 ]
ביבי יהיה כאן עד סוף הדורות , לא כי הוא טוב אלא כי אין ברירה 17%  17%  [ 4 ]
אחר 21%  21%  [ 5 ]
סך הכל הצבעות : 24
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מרץ 21, 2015 8:24 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
FLASH כתב:
.. עד שיבוא הכדור ה"טועה". אמיתי אני חושש שזה יקרה. שנאת ביבי עברה כל קו אדום ואם היא תמשיך להתדרדר זה יגמר רע

צודק במאה אחוז, לא חלפו ימים רבים ואכן יונתן גפן הותקף בביתו
השמאלנים האלה, אני אומר לכם, פשוט לא למדו את הלקח מרצח רבין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 21, 2015 9:18 pm 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
ביבי יהיה ראש ממשלה כל זמן שירצה בכך, למעט אם ימות או ייתקל בבעייה משפטית.
הייתה אפשרות שלישית, והיא שהוא יודח בתוך מפלגתו-שלו. לאור התוצאה, נראה לי שהם מבינים שעדיף להם איתו הרבה יותר מאשר עם כל אחד אחר.
אני לא רואה שום מועמד חיצוני שינצח אותו.

הזיכרון של כולם קצר. ביבי רק לפני כמה שנים הוביל את הליכוד לשפל המדרגה מבחינת מנדטים.
בנוסף רק לפני כמה שבועות רץ סקר בין מצביעים הליכוד ובו הוא וגדעון סער היו בשיוויון מבחינת כמה מנדטים היה צפוי שישיגו. אם לסער היו עוד כמה חודשים להתכונן למירוץ הזה לראשות המפלגה שהגיע לכולם בהפתעה, בכלל לא בטוח שבמצב העניינים ביבי היה גובר עליו.

אף אחד לא חולק שביבי חצב מים מהאבן בבחירות האלה. היה פה איזשהו קסם מאגי שאי אפשר כל כך להסביר, אפילו הפרשנויות בדיעבד לא כל כך מסבירות את זה.
אבל הגלגל בפוליטיקה הישראלית מתהפך מהר מאוד. מה שנראה סלע איתן ברגע אחד יכול בקלות רבה להפוך לחצץ, כי זוהי טבעה של המדינה וזהו טבעו של הבוחר הישראלי ההפכפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 21, 2015 9:26 pm 
מנהל פורום

WTF כתב:
רוביק יצטרך למצוא דרך לרוץ שהיא לא הליכוד, זה חסר סיכוי. צעיר מדי. אני מהמר על דיסקין או גנץ.

וגם הגיע הזמן להפסיק עם הטרמינולוגיה של "צעיר" וחסר ניסיון לגבי רוביק. לגבי חוסר הניסיון - הוא מנהל עיר גדולה ובעייתית כבר לא מעט שנים, נדמה לי מ-2008. הייתי אומר שזה תפקיד בעל הרבה יותר אחריות, דרישה לקבלת החלטות ולחץ מכל תפקיד של חבר כנסת שהוא ראש איזו ועדה (ובטח יותר מכאלה שלא מחזיקים בתפקיד משמעותי אחר).

לגבי ה"צעיר" - זה מזכיר קצת את הביקורת חסרת התוכלת (אם כי אולי הנכונה אלקטורלית) לגבי הקול הצפצפני של בוז'י. נכון, יש לו קול צפצפני, אבל אין מה לעשות ואין לו איך לשנות את זה. אותו כנ"ל לגבי דנילוביץ'. הוא נראה צעיר לגילו, יש לו בייבי פייס, אבל זה לא הופך אותו לפחות מנוסה. הוא בן 44. לשם השוואה ביבי הפך לראשונה לראש ממשלה בגיל 47. במדינות אחרות גיל כזה הוא בהחלט בשל לצעד כזה. אני בהחלט מסכים שקפיצה ישר לתפקיד כזה היא אולי נמהרת, אבל בהחלט תוך מערכת בחירות אחת בה הוא יוכל "לגשש", זה יכול לתת לו ניסיון ציבורי שיציב אותו בעמדה משופרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 21, 2015 9:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Shiver כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ביבי יהיה ראש ממשלה כל זמן שירצה בכך, למעט אם ימות או ייתקל בבעייה משפטית.
הייתה אפשרות שלישית, והיא שהוא יודח בתוך מפלגתו-שלו. לאור התוצאה, נראה לי שהם מבינים שעדיף להם איתו הרבה יותר מאשר עם כל אחד אחר.
אני לא רואה שום מועמד חיצוני שינצח אותו.

הזיכרון של כולם קצר. ביבי רק לפני כמה שנים הוביל את הליכוד לשפל המדרגה מבחינת מנדטים.
בנוסף רק לפני כמה שבועות רץ סקר בין מצביעים הליכוד ובו הוא וגדעון סער היו בשיוויון מבחינת כמה מנדטים היה צפוי שישיגו. אם לסער היו עוד כמה חודשים להתכונן למירוץ הזה לראשות המפלגה שהגיע לכולם בהפתעה, בכלל לא בטוח שבמצב העניינים ביבי היה גובר עליו.

אף אחד לא חולק שביבי חצב מים מהאבן בבחירות האלה. היה פה איזשהו קסם מאגי שאי אפשר כל כך להסביר, אפילו הפרשנויות בדיעבד לא כל כך מסבירות את זה.
אבל הגלגל בפוליטיקה הישראלית מתהפך מהר מאוד. מה שנראה סלע איתן ברגע אחד יכול בקלות רבה להפוך לחצץ, כי זוהי טבעה של המדינה וזהו טבעו של הבוחר הישראלי ההפכפך.

הסקר עם גדעון סער כבר לא רלוונטי. הוא היה אולי רלוונטי לפני התוצאה בבחירות, ולכן כתבתי שהייתה אפשרות שלישית והיא שהוא יודח בתוך מפלגתו שלו.
בדגש על "הייתה". לאור התוצאה והעובדה שבערך כולם מכירים בזה שהוא הביא אותה לגמרי לבדו, האפשרות הזו היא נחלת העבר ולא תשוב בעתיד הנראה לעין לדעתי.
לגבי יריב חיצוני, לא נראה אף אחד בשטח שיכול להפוך את הבוחר הישראלי כרגע.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 21, 2015 10:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Shiver כתב:
WTF כתב:
רוביק יצטרך למצוא דרך לרוץ שהיא לא הליכוד, זה חסר סיכוי. צעיר מדי. אני מהמר על דיסקין או גנץ.

וגם הגיע הזמן להפסיק עם הטרמינולוגיה של "צעיר" וחסר ניסיון לגבי רוביק. לגבי חוסר הניסיון - הוא מנהל עיר גדולה ובעייתית כבר לא מעט שנים, נדמה לי מ-2008. הייתי אומר שזה תפקיד בעל הרבה יותר אחריות, דרישה לקבלת החלטות ולחץ מכל תפקיד של חבר כנסת שהוא ראש איזו ועדה (ובטח יותר מכאלה שלא מחזיקים בתפקיד משמעותי אחר).

לגבי ה"צעיר" - זה מזכיר קצת את הביקורת חסרת התוכלת (אם כי אולי הנכונה אלקטורלית) לגבי הקול הצפצפני של בוז'י. נכון, יש לו קול צפצפני, אבל אין מה לעשות ואין לו איך לשנות את זה. אותו כנ"ל לגבי דנילוביץ'. הוא נראה צעיר לגילו, יש לו בייבי פייס, אבל זה לא הופך אותו לפחות מנוסה. הוא בן 44. לשם השוואה ביבי הפך לראשונה לראש ממשלה בגיל 47. במדינות אחרות גיל כזה הוא בהחלט בשל לצעד כזה. אני בהחלט מסכים שקפיצה ישר לתפקיד כזה היא אולי נמהרת, אבל בהחלט תוך מערכת בחירות אחת בה הוא יוכל "לגשש", זה יכול לתת לו ניסיון ציבורי שיציב אותו בעמדה משופרת.

מצד שני, נתניהו הגיע לתפקיד משופשף בתפקידים ממלכתיים ומדיניים - שגריר באו"ם, סגן שר במשרדים בכירים כמו משרד החוץ, ח"כ בכיר ויו"ר אופוזיציה. הוא הגיע כשהוא כבר נתפס כדיפלומט, מדינאי, ופוליטיקאי בכיר ברמה הממלכתית. דנילוביץ' לדעתי עוד יצטרך להשתפשף במערכת הממלכתית זמן לא קצר כדי לרוץ כשמאחוריו רקורד ציבורי מספיק ברמה הארצית. "תראו איזה דברים גדולים עשיתי בבאר שבע" לא יספיק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 1:56 pm 
Sophomore

צוד כתב:
אחר: דיינריז טראגריין.

;;-))) ;;-))) ;;-)))

צוד במיטבו!!!

לצערי, כנראה שבאמת נצטרך 3 דרקונים יורקי אש כדי להיפטר מהבחור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 9:05 pm 
Freshman

אני אומר שביב יהפך אותנו לדיקטטורה בסופו של דבר ...

ולא היה שום קסם מגי בזה שהוא נבחר הוא נוכל כמו שהוא תמיד היה ,הוא לא התראיין בכלל עדליומיים לפני הבחירות ואז הוא פנה לעם ואמר שיצאו להצביע כי הערבים באים להצביע בהמוניהם עם אוטובוסים וזה מה שדירבן את כל הימנים להצביע לו כולל המתנחלים של הבית היהודי.

מעניין איך זה הסתיים:
http://img237.imageshack.us/img237/4048 ... ledlb6.jpg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 3:11 am 
מנהל פורום

זה לא כל כך נכון. משהו כמו חודש לפני הבחירות, ביבי שבר את השתיקה שגזר על עצמו כל הקדנציה ונתן ראיונות בסיטונאות, כמובן לכלי התקשורת המועדפים עליו. המדהים פה שעם כל הראיונות האלה עדיין אין מושג מה הולך רוצה לעשות או לבצע או לשנות. רק ראיונות הפחדה. מסתבר שהם עובדים הכי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 8:32 am 
Junior

זה מאוד תלוי בממשלה שיקים ביבי. אם זו תהיה ממשלת ימין, סביר להניח שזאת תהיה הקדנציה האחרונה שלו משום שיהיה לו קשה מאוד לנווט ולא יהיה לו את מי להאשים בכשלונותיו. הציבור שוכח מהר מאוד, וגם כך זה לא שביבי כל כך פופולרי בימין כמו שלא הייתה שום אלטרנטיבה. לתחושתי ראש הממשלה הבא יגיע מהמרכז, אלא אם יהיה כאן ממש רע + מולו יעמוד משמאל גנרל או דמות מספיק כריזמטית משמאל.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 9:48 am 
Hall of Famer

מי הדמות מהמרכז שיכולה להיות? מישהו קיים - כלומר יאיר לפיד (היחידי שעונה על התנאי של מישהו מהמרכז), או שאתה רואה פלטפורמה פוליטית חדשה שמי שמוביל אותה יזכה בבחירות על הפעם הראשונה?

אני לא חושב שבמערכת הבחירות הנוכחית הקמפיין של ביבי היה להאשים מישהו בכשלונות. להיפך, הקמפיין התעלם מהכשלונות ועבד על כפתורי הצבעה אחרים לחלוטין. הציבור שוכח מהר, זה הוכח במערכת הבחירות האחרונה והציבור הצביע ביבי. אין שום סיבה להאמין שהוא לא ימשיך להצביע ביבי. לצערי השינוי יכול להגיע רק מבפנים, מישהו מהליכוד או אפילו כחלון שיקחו את הליכוד מהידיים של ביבי. גם את זה אני לא רואה קורה כל כך מהר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 10:46 am 
Sophomore

זה לא שהציבור שוכח מהר, זה שהציבור לא מאמין שהרצוג את לבני או לחילופין יאיר לפיד ודומיו, יהוו שינוי לטובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה