סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 6:39 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 6:15 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/107/176.html
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/101/763.html
הסמולן הידוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 6:19 pm 
Junior

ראי: אז שיבכו.
תמיד יהיה להם מה להגיד ועל מה להתלונן.
בסוף עוד יהיו סנקציות עלינו בגלל שאין לנו כובע.
כמו שכל מי שביקש ויזה לארה"ב יודע ארה"ב וגם מדינות אחרות שומרות לעצמן את הזכות לסרב כניסה לכל מהגר/תייר שהן מוצאות לנכון. אין גם שום התחייבות מצידן שתקבל בכלל הסבר למה בקשתך נדחתה.
אז כל עוד שיש מדינות מערביות עם מדיניות הגירה סלקטיבית שלא יטיפו לנו.
אני גם לא טוען שלא צריכה להיות מדיניות הוגנת ופלורליסטית רק צריך להיות לה יוצא מן הכלל אחד לצד החיובי וזה היותך יהודי.
מבחינתי עולה יהודי הוא בכלל לא מהגר הוא פשוט יהודי שחוזר הביתה.
וכל זה כמובן לא קשור בכלל להצעה של חצרוני שהיא אטומה, מטופשת וחסרת בסיס אנושי מינימלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 9:06 pm 
Sophomore

טוב, החצרוני הזה הוא חתיכת הזוי על פטריות. הצצתי לו בפרופיל בפייסבוק ונגלה לעיניי הפוסט המופלא הזה:

ציטוט:
Hani Zubida הני זובידה המדען הדגול וגם Marsel Moseri הקובבה כותבים שאני גזען.
הם, כמובן, טועים. אני נציג של מיעוט מערבי מקופח שזכויותיו נרמסות על-ידי עדר פרימטים שהגיעו מאפריקה ומאסיה בחסות חוק השבות. העדר הזה התרבה והשליט כאן את התרבות הלבנטינית שלו שיהלומיה הם השירים של איל גולן, הגורמטים של הצל והתפילות של מר"ן. מישהו זוכר שרק לפני ששים שנה היתה מדינה ריקה, שקטה וקסומה כמו אי יווני פסטורלי?
לא הצלחתי להבין מדוע היינו אמורים להשקיע כסף בלקלוט את כפויי הטובה האלה במקום לקבל בחינם סודנים ואריתראים. האחרונים לפחות מבינים שייעודם כמהגרים הוא לשטוף כלים ולנקות בתים, והם אומרים תודה כשנותנים להם טיפ.
אני אכן לא ציוני ולא רואה זהות גורל ביני לבין הקובבות היהודיות ממזרח (וגם לא ממערב - אגב). אם זה היה תלוי בי - משפחת זובידה היתה נשארת להירקב בעיראק ומשפחת מוסרי היתה נתקעת בצפון אפריקה - אבל לומר שאני גזען זה כמו להאשים בגזענות שוויצרי שמתנגד להגירה המונית מבנגלדש או פקיסטן

מעבר לכך שמדובר בבידור שלא מהעולם הזה, יש עוד מישהו שחושב בטעות שהוא לא גזען?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 9:09 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/107/176.html
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/101/763.html
הסמולן הידוע.

היום הוא כבר מתנגד לישיבה בשטחים (אולי כי הוא הועף מאונ' אריאל?)

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/681/290.html
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/683/778.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 22, 2015 9:16 pm 
Senior

בדיוק בגלל זה. אין לו דעות, למעט הסתכלות tea party מסוימת על העולם. הוא רק מחפש מה מעצבן ברגע הנתון את מרבית האנשים הסובבים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 2:09 am 
Sophomore

טוב, אז לאחר מעקב קטנטן על מר פרופ' למדעי הליפה, אני נאלץ להסכים שלא מדובר בשמאלני טיפוסי, ממש לא (למרות שחלק מדעותיו הן לכאורה שמאלניות קיצונית). מדובר באדם על סף טירוף, סעיף נפשי חמור וכמו שאומרים בעגה המקצועית - דפוק על כל הראש.
מה שכן, הוא גזען מחריד בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, מעולם לא נחשפתי לגזענות טהורה כפי שהוא מציג בעמוד הפייסבוק הפרטי שלו (שהוא אגב קורע מצחוק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 9:43 am 
מנהל פורום

רן, למה אנטי-ציונות או אי-ציונות אינן לגיטימיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 11:09 am 
Junior

זה מתחיל קודם מאיזו הגדרה של לגיטימיות אתה יוצא ומשם הכל נגזר.
אם אתה יוצא מההגדרה של "חוקי, עולה בקנה מידה אחת עם הכללים" אז כן אנטי ציונות היא לגיטימית.
אם אתה יוצא לרגע מהמעבדה האקדמית-לשונאית אל העולם האמיתי אז שם ההמשגה אחרת לגמרי.
לטעמי כל חוק שאוסר על יהודי להיכנס למדינת היהודים היחידה שקיימת הוא לא לגיטימי. רק תראה את גל הארועים שיש עכשיו בעולם ותבין שאין שום מקום שבו יהודי בטוח בהיותו יהודי מלבד כאן.
דמוקרטיה אבסולוטית היא ערך נשגב כל עוד שהוא בסוגריים של ערך מוחלט. כאשר הוא משמש לדחייה של יהודים מישראל או להגירה אדירה של גורם עויין כדי לחסל בסוף את המדינה אז צריך להפקיר את העקרון למטרת הישרדות.
אידאלים,עקרונות ושיטות ממשל הן לא מטרת עצמן. מטרתן היא לנהל חברה/קהילה שמתפקדת טוב ושומרת על גבולותיה החברתיים ואזרחיה.
כאשר מקדשים את העקרונות כאילו הן דת בפני עצמה גם אם הם מאיימים בחורבן על הקהילה אז מגיעים לאסון. הקהילה צריכה לנקוט צעדים שמגבילים את חופש הבחירה וחופש ההגירה כדי להגן על החברה.
צרפת האמינה בפלורליזם ועכשיו היא נהרסת מבפנים וצרפתים וותיקים לא מרגישים בטוחים בעריהם. לא לזהה אני מפלל כאידאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 4:08 pm 
מנהל פורום

אני לא חושב שישראל היא המקום הכי בטוח ליהודים, אני גם לא מכיר שום נתון שתומך בזה. אני גם לא כל כך בטוח שצרפת מתפוררת, אבל אניח שאתה יודע יותר ממני על הנושא.
עוד משהו, ונניח ישראל מבטלת את חוק השבות, ובמקביל מקשיחה מאד את מכסות ההגירה אליה. אין חשש עכשיו לגלי הגירה ש"יפוררו את ישראל מבפנים", עדיין לא לגיטימי?
נניח, רק בעלי מקצועות נדרשים, יכולות כלכליות ועוד שקר כלשהו שיוחלט יוכלו להגר לכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 4:29 pm 
Junior

לא אכנס איתך למדדים של ביטחון אישי אז נניח לצורך הדיון שזו הנחה סובייקטיבית לגמרי.
כמו שכבר כתבתי אני לא חושב שיש לגיטימציה או אפילו מנדט לרשויות השלטון בישראל למנוע עלייה של יהודים למדינה.
אם מדינת ישראל תסגור את השערים שלה בפני יהודים כמו שמדינות אירופיות מנעו מאוניות מעפילים יהודים מלעגון באירופה אז במה אנחנו טובים מהם?
בעיני יש חובה מוסרית/תרבותית/אנושית שלנו לקלוט כל יהודי שרוצה לעלות לישראל. בלי זה ישראל יכולה באותה מידה להיות שוייץ או סעודיה.
אני בעד שיקבעו כללים הוגנים/שוויוניים ומסודרים לכל האוכלוסיות האחרות אבל לא ליהודים.
מדינת ישראל היא לא רק מיקום גאוגרפי שבמקרה מכיל הרבה יהודים. היא הבית שלנו, יש לא מעט יורדים שעדיין חושבים עליה ככה ואם היא תהיה בסכנת הכחדה יעזבו הכל ויבואו להגן על גבולותיה.
לתחושתי אתה מנסה למשוך לדיון על חוקים ונורמות ואני טוען שיש כאן חובה גדולה מזאת. עצם הקמת המדינה היתה לא מעט עבור המטרה הזו.
אם אתה לא מסכים אז כנראה שנישאר חלוקים. אתה הלא לא מציע אלטרנטיבה עם הסבר אלא רק בוחן את גבולות הגזרה של הטיעון שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 4:39 pm 
מנהל פורום

אני חושב שדווקא כן הצעתי אלטרנטיבה, להקשיח את ההגירה, ולוותר על מדיניות השערים הפתוחים לכל יהודי. אני כן חושב שישראל צריכה לאפשר לפליטים להיכנס, וגם שם, יש צורך להיות חכמים, ובזה טמון ההבדל ממדינות אירופיות שמעו מספינות מעפילים וגו'. אני גם חושב, ותקן אותי אם אני טועה, שיהודים כרגע לא נמצאים תחת איום מפורש וישיר כמו יהודים באירופה במלחה"ע ה-2? נכון?

אבל הטענה שאני באמת טוען היא זו, אני לא מעוניין או רוצה במדינה יהודית, אלא במדינה ישראלית. ואני חושב שגם אין אפשרות אחרת בטווח הארוך, אל אם כן תוך שנים ספורות יהיו פה חילופי שטחים ואוכלוסיות נרחבים, שאני אישית חושב שפחות מוסריים מדינה אחת משותפת לכל תושביה. וזה אומר מבחינתי, את תפקיד הבית הלאומי ליהודים ישראל שיימה, ועל זכות השיבה הפלסטינים יאלצו לוותר. אני לא משלה את עצמי שהתפיסות האלו מקובלות על יותר מקומץ פה קומץ שם, כך שבעסה לכולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 4:50 pm 
Junior

אני טוען שיש חובה מוסרית למדיניות דלת פתוחה לכל יהודי. אתה לא מסכים אז נסכים שלא להסכים.
האיום לא צריך להיות מפורש כדי להצדיק. בעיני האיום של טרור בפריז כבר התממש ועוד יתממש יותר בעתיד הקרוב בכל רחבי אירופה.
אני מאד בעד מדינת כל אזרחיה ושוויון זכויות מלא לכל תושביה. אך זה יבוא לאחר שיגיע שלום ולא לפני.
כל עוד שהביטחון מוטל בספק ואנחנו מוקפים אויבים זאת נאיביות בעיני פשוט להתנהל כאילו שאנחנו שווייץ והדיון הוא שיעור במדעי המדינה ואנחנו לא מוקפים מדינות אויב עם איום ישיר או עקיף על עצם קיומנו.
אתה מוותר על זכות השיבה הם לא. אתה מוכן לוותר על יתרון דמוגרפי אני לא. כל עוד שהשנאה גדולה כל כך (בצדק או שלא בצדק) אין שום סיכוי שאני ארצה שהם יעלו לשלטון בגלל רוב דמוגרפי.
רפובליקת ויידמארק אחת הספיקה לי. ראינו כמה חלשה הדמוקרטיה שמאפשרת לכל אחד לעלות לשלטון כל עוד שהוא עונה על ההגדרה היבשה של דמוקרטיה. (גונג חוק גודווין ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 4:51 pm 
מנהל פורום

את גודווין כבר הבאת בהודעה הקודמת :)

והיי, כתבתי שאני לא רואה אף צד מוותר בכל הנוגע למדיניות ההגירה לכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 23, 2015 5:39 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז זהו, שאני חושב שלא ירחק היום שהעולם ינקוט עמדה יותר ויותר ברורה בנושא. אם אנחנו אוהבים את זה או לא. ואז הדיון הבינלאומי על שתי מדינות לשני עמים, גבולות 67 כן או לא - ייראה כמו משחק ילדים, כי תישאל השאלה אם מדיניות הגירה על בסיס סגרגציה דתית היא לגיטימית - על כל ההשלכות של תשובה שלילית. בקרב סתם אנשים שדנים על הנושא בעולם יש יותר ויותר סחף לכוון הזה, בסוף זה יגיע גם לגורמים רשמיים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 12:55 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נזכרתי בשאלה שהעליתי בשרשור סקר הבחירות:
sir charles כתב:
יש לי שאלה לאלו שסימנו בסקר שהם מצביעי ליכוד - למה?
או יותר בהרחבה, אתם באמת חושבים שביביהו הוא ראש ממשלה טוב? שהמדינה במצב טוב? החינוך? התרבות? הדיור? היחסים עם ארה"ב (התומכת הכי גדולה שלנו בעולם)?
גם אם התמיכה בו השתרשה עוד מבית ההורים אני לא מצליח להבין איך אפשר להצביע לאדם הרקוב הזה שבה כעסקת חבילה עם אשה מהגהינום המחזיקה את הביצים שלו בתיק היד שלה.
ואני לא מוכן לקבל את התירוץ שאין מישהו ראוי אחר (ההומלס שמנקה את שמשת הרכב בצומת עדיף על ביבי מבחינתי).

רק אדם אחד ענה לי וגם הסיבות שלו היו יותר משנאת המן מאשר אהבת מרדכי.
itay2 כתב:
it's complicated.
התשובה לזה תהיה ארוכה מאוד. אבל אם לתמצת בכמה משפטים: הוא לא החזיר שטחים ולא סנדל את המדינה להסכמי שלום. כמובן שאנשי שמאל יראו את ההישג הזה באור שונה. ומאחר שאני לא רואה שום תקווה ברמה הכלכלית-חברתית בבוזי' (שהיה מעורב עמוקות בעמותות ברק וניצל בזכות שמירה על זכות השתיקה), לבני ( :ne_ne_ne: ) ולפיד (שמעולם לא הבנתי את ההייפ מסביבו).
כחלון? אולי. הוא צריך לשכנע אותי שהוא מבין את הבעיות במדינה. עד עכשיו הוא סתם זורק סיסמאות ממוחזרות.
שקלתי גם להצביע לעלה ירוק, אבל הם נפרדו מהתנועה הליברלית, וחזרו להיות מפלגת נישה, ככה שגם הם כבר לא אופציה.
מודה. קשה לי.

מאז הניצחון של הליכוד עלו פה כל מיני תגובות בנוסח:
מכבי רעננה זל כתב:
אני תוהה אם יש שמאלנים (פה לפחות) שמעלים על דעתם שיש ימנים שאשכרה השקיעו מחשבה והגיעו למסקנה ש:
1. כנראה שלא כזה גרוע פה (גם אם יש הרבה מה לשפר).
2. שהאלטרנטיבה מחרידה מכל בחינה שהיא (שחיתות, תפיסה כלכלית, רפיסות, נאיביות מדינית).
3. שרוצים ומאמינים בקפיטליזם.

או שאולי כולם קופים.

איפה רעננה ושאר מצביעי הליכוד היו לפני כששאלתי את השאלה למה להצביע שוב לביבי? פתאום שהוא ניצח הכל טוב ויפה וארץ זבת חלב ודבש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 1:07 pm 
Junior

הקטע עם ההתנצלות (סליחה, הבעת צער) היה כל כך עלוב ומביך.
הביא כמה ערבים עם כאפיות שכנראה קשורים איכשהו לליכוד ובטוח לא מייצגים פרומיל מהציבור הערבי שבאו והריעו לו על כל מילה שהוא זרק.
הרבה זמן זה לא קרה לי שהסכמתי עם מוחמד ברכה, אשכרה זה היה "כמיטב המסורת הקוליניאליסטית".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 1:43 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
נזכרתי בשאלה שהעליתי בשרשור סקר הבחירות:
sir charles כתב:
יש לי שאלה לאלו שסימנו בסקר שהם מצביעי ליכוד - למה?
או יותר בהרחבה, אתם באמת חושבים שביביהו הוא ראש ממשלה טוב? שהמדינה במצב טוב? החינוך? התרבות? הדיור? היחסים עם ארה"ב (התומכת הכי גדולה שלנו בעולם)?
גם אם התמיכה בו השתרשה עוד מבית ההורים אני לא מצליח להבין איך אפשר להצביע לאדם הרקוב הזה שבה כעסקת חבילה עם אשה מהגהינום המחזיקה את הביצים שלו בתיק היד שלה.
ואני לא מוכן לקבל את התירוץ שאין מישהו ראוי אחר (ההומלס שמנקה את שמשת הרכב בצומת עדיף על ביבי מבחינתי).

רק אדם אחד ענה לי וגם הסיבות שלו היו יותר משנאת המן מאשר אהבת מרדכי.
itay2 כתב:
it's complicated.
התשובה לזה תהיה ארוכה מאוד. אבל אם לתמצת בכמה משפטים: הוא לא החזיר שטחים ולא סנדל את המדינה להסכמי שלום. כמובן שאנשי שמאל יראו את ההישג הזה באור שונה. ומאחר שאני לא רואה שום תקווה ברמה הכלכלית-חברתית בבוזי' (שהיה מעורב עמוקות בעמותות ברק וניצל בזכות שמירה על זכות השתיקה), לבני ( :ne_ne_ne: ) ולפיד (שמעולם לא הבנתי את ההייפ מסביבו).
כחלון? אולי. הוא צריך לשכנע אותי שהוא מבין את הבעיות במדינה. עד עכשיו הוא סתם זורק סיסמאות ממוחזרות.
שקלתי גם להצביע לעלה ירוק, אבל הם נפרדו מהתנועה הליברלית, וחזרו להיות מפלגת נישה, ככה שגם הם כבר לא אופציה.
מודה. קשה לי.

מאז הניצחון של הליכוד עלו פה כל מיני תגובות בנוסח:
מכבי רעננה זל כתב:
אני תוהה אם יש שמאלנים (פה לפחות) שמעלים על דעתם שיש ימנים שאשכרה השקיעו מחשבה והגיעו למסקנה ש:
1. כנראה שלא כזה גרוע פה (גם אם יש הרבה מה לשפר).
2. שהאלטרנטיבה מחרידה מכל בחינה שהיא (שחיתות, תפיסה כלכלית, רפיסות, נאיביות מדינית).
3. שרוצים ומאמינים בקפיטליזם.

או שאולי כולם קופים.

איפה רעננה ושאר מצביעי הליכוד היו לפני כששאלתי את השאלה למה להצביע שוב לביבי? פתאום שהוא ניצח הכל טוב ויפה וארץ זבת חלב ודבש?

אני לא הצבעתי לביבי (בית יהודי אחרי התלבטות קשה בינם לבין כולנו). אני פשוט לא חושב שלהצביע לביבי זה כל כך מטופש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 24, 2015 11:45 pm 
Sophomore

http://www.haaretz.co.il/blogs/orikatz/1.2598153

שוב נתונים (סליחה) ושוב אותו בלוגר (שוב סליחה). למה זה לפחות לגיטימי לעניים להצביע ביבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 11:58 am 
Junior

כאשר אומרים ש-YNET לא ממש אובייקטיבי לא צוחקים.
זרקו פאקינג בקבוק תבערה על אלי ישי אתמול וואינט חושבים שזה לא מעניין מספיק לעמוד הראשי אז דחפו את זה פנימה לערוץ החדשות היכן שכמעט אף אחד לא מבקר.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4640671,00.html
לא ייאמן...

למקרה שאתם תוהים מה הסיפורים המדהימים שמתעלים על זריקת בקבוק תבערה על מנהיג פוליטי? כן, שרה נתניהו שותה 3 בקבוקי שמפניה ביום ומני נפתלי נחרד לגמרי מהעניין.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4640722,00.html

פשוט בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 12:43 pm 
Sophomore

לא מבין את הטענות שלך
אם שרה שותה 3 בקבוקי שמפנייה ביום זה אומר שהיא מנהלת את המדינה כשהיא באופן תמידי ברמה מסוימת של שכרות.

יאכסה YNET.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 12:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ציטוט:
בהמשך טענה הפרקליטה גם כי נפתלי שיקר כשהצהיר לפני שהתקבל לעבודתו בשירות המדינה כי סיים 12 שנות לימוד, אך השופטת קטעה את קו ההגנה וציינה: "אתם קיבלתם אותו לעבודה על סמך המסמכים שהוא הגיש. אם יש בעיה אז הבעיה היא במשרד ראש הממשלה".

טענה מוזרה מאד של השופטת, די מראה את נטיות ליבה. מזכיר קצת את הטענות בפרשת הדרכון הצ'כי, אם לקשר לפורום כדורסל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 1:08 pm 
Junior

YAO כתב:
לא מבין את הטענות שלך
אם שרה שותה 3 בקבוקי שמפנייה ביום זה אומר שהיא מנהלת את המדינה כשהיא באופן תמידי ברמה מסוימת של שכרות.

.

עצוב אבל נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 1:51 pm 
מנהל פורום

רן כתב:
כאשר אומרים ש-YNET לא ממש אובייקטיבי לא צוחקים.
זרקו פאקינג בקבוק תבערה על אלי ישי אתמול וואינט חושבים שזה לא מעניין מספיק לעמוד הראשי אז דחפו את זה פנימה לערוץ החדשות היכן שכמעט אף אחד לא מבקר.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4640671,00.html
לא ייאמן...

למקרה שאתם תוהים מה הסיפורים המדהימים שמתעלים על זריקת בקבוק תבערה על מנהיג פוליטי? כן, שרה נתניהו שותה 3 בקבוקי שמפניה ביום ומני נפתלי נחרד לגמרי מהעניין.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4640722,00.html

פשוט בושה.

מצב מאד גדול שזה לא פורסם כי זה דווקא לא ערבים, אלא סיפור פנימי....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 1:52 pm 
מנהל פורום

ואגב, זה רק מחדד את חוסר האובייקטיביות של ווינט, כן? לא סותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 1:56 pm 
Junior

סיכוי סביר מאד שזה פנימי. זה רק הופך את העניין ליותר עסיסי ויותר פרובוקטיבי, אז קל וחומר שהסיפור היה צריך להיות כותרת מובילה בכל אתר וכל מערכת חדשות בארץ.
אנשים מש"ס כועסים על אובדן המנדטים של אלי ישי ומנסים לפגוע בו.
במקום זה וואינט חושב שאין סיפור יותר חשוב מהשטויות של שרה במסע הצלב שלו.

נערך לאחרונה על ידי רן בתאריך ד' מרץ 25, 2015 1:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: