סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 6:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 1:57 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
מכבי רעננה זל כתב:
http://www.haaretz.co.il/blogs/orikatz/1.2598153

שוב נתונים (סליחה) ושוב אותו בלוגר (שוב סליחה). למה זה לפחות לגיטימי לעניים להצביע ביבי.

רעננה, מצטער. הבלוגר הנ"ל התלונן קשות בפוסט הקודם על נתונים שלא מספקים תמונה מלאה, בחירת נקודות זמן שמתאימות לאג'נדה וכו'. ומה הוא עושה?
מציג לנו גרף אי-שיוויון שמגיע עד 2011, וטוען שזו הוכחה לכך שהפערים מצטמצמים. בלוח השנה שלי כתוב 2015. זה לא רציני. בנימה אישית, 2011 זו השנה שבה יצאתי מבית ההורים ועברתי לחיים עצמאיים. עבורי - עבור סל הצריכה שמתאים לי - אני יודע בודאות שהייתה התייקרות בארבע שנים המדוברות (וזה כאשר שכר הדירה שלי נשאר כמעט קבוע בתקופה המדוברת - בין 1,900 ל-2,000). כמובן שזו לא סטטיסטיקה, אך הנתונים שהבלוגר מביא לא שווים כזית יותר מהמציאות האישית שלי - פשוט כי הם לא עדכניים.
הוצאות החינוך והבריאות לא השתנו - אולי, אין לי מושג. לצורך העניין נקח את הנתונים המובאים כאמת. אבל זו רק מחצית התמונה, אם לא פחות. הרי זה שהתקציב נשאר זהה בגודלו, לא אומר שהוא נשאר זהה בחלוקתו. האם התקציב מחולק בצורה זהה? האם יש יותר השקעה בנק' הרלוונטיות למצביעי ביבי בנגב, למשל? או שמא גדלה ההשקעה באיו"ש, תל אביב או סביון על חשבונם? בנוסף - איך השתנתה ההשקעה פר אזרח בתקופה זו, נומינלית וריאלית?
הבלוגר התלונן בפוסט הקודם על נתונים שלא מספרים את כל הסיפור ומציגים תמונה חלקית - וזה בדיוק מה שהוא עושה בפוסט החדש שהבאת כאן.

ונימה אישית לגבי הנק' האחרונה - ביבי לא ירה רקטות על שדרות. מצד שני, ביבי כן שלח כמה עשרות אלפי אנשי מילואים לשבת במרחק יריקה מעזה ולתפקד שבוע ימים כברווזים במטווח. אני יודע את זה כי הייתי שם, במטווח הזה. איבדתי חבר, במטווח הזה. זה היה ביזיון, מחדל של מנהיגים שלא מסוגלים לקבל החלטות בזמן אמת, ואנשים שילמו על כך בחייהם.
בנוסף - ביבי כשל בארבע השנים האחרונות במניעת ירי הרקטות על ישובי עוטף עזה (ובסיבוב האחרון, גם על ת"א ומצפון לה). זאת עובדה. אי אפשר לדעת אם מישהו אחר היה מצליח יותר ממנו, או שמא זהו הרע במיעוטו. אך אני לא מבין איך אפשר להשלים ולהסכין עם מציאות בה פעם בשנה וחצי-שנתיים, חצי מדינה משותקת מאימה במשך חודש. לא לנסות לתקן את זה, לא לתת הזדמנות למישהו אחר על חשבון מי שקיבל אותה וכשל - כן, יש פה מידה של התנהגות אי-רציונלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 2:54 pm 
Junior

gibon, למה רק בפוסט הזה? גם בפוסט הקודם הוא הזדעק על נתונים ואג'נדות וכו', ואז בסעיף הדיור שלו הוא הביא נתונים עד 2012 (כשמ-2012 עד עכשיו הייתה עלייה של 15% במחירי הדירות), ועוד הוסיף והציג את עליות המחירים כמשהו שמשפיע רק על מי שרצה לרכוש דירה בין 2006 ל-2012, כאילו הוא לא יודע בעצמו שזה השפיע גם על מרבית שוכרי הדירות, כמעט שליש ממשקי הבית נכון ל-2012, לפי הנתונים שלו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:16 pm 
Sophomore

Gibon כתב:
מכבי רעננה זל כתב:
http://www.haaretz.co.il/blogs/orikatz/1.2598153

שוב נתונים (סליחה) ושוב אותו בלוגר (שוב סליחה). למה זה לפחות לגיטימי לעניים להצביע ביבי.

רעננה, מצטער. הבלוגר הנ"ל התלונן קשות בפוסט הקודם על נתונים שלא מספקים תמונה מלאה, בחירת נקודות זמן שמתאימות לאג'נדה וכו'. ומה הוא עושה?
מציג לנו גרף אי-שיוויון שמגיע עד 2011, וטוען שזו הוכחה לכך שהפערים מצטמצמים. בלוח השנה שלי כתוב 2015. זה לא רציני. בנימה אישית, 2011 זו השנה שבה יצאתי מבית ההורים ועברתי לחיים עצמאיים. עבורי - עבור סל הצריכה שמתאים לי - אני יודע בודאות שהייתה התייקרות בארבע שנים המדוברות (וזה כאשר שכר הדירה שלי נשאר כמעט קבוע בתקופה המדוברת - בין 1,900 ל-2,000). כמובן שזו לא סטטיסטיקה, אך הנתונים שהבלוגר מביא לא שווים כזית יותר מהמציאות האישית שלי - פשוט כי הם לא עדכניים.
הוצאות החינוך והבריאות לא השתנו - אולי, אין לי מושג. לצורך העניין נקח את הנתונים המובאים כאמת. אבל זו רק מחצית התמונה, אם לא פחות. הרי זה שהתקציב נשאר זהה בגודלו, לא אומר שהוא נשאר זהה בחלוקתו. האם התקציב מחולק בצורה זהה? האם יש יותר השקעה בנק' הרלוונטיות למצביעי ביבי בנגב, למשל? או שמא גדלה ההשקעה באיו"ש, תל אביב או סביון על חשבונם? בנוסף - איך השתנתה ההשקעה פר אזרח בתקופה זו, נומינלית וריאלית?
הבלוגר התלונן בפוסט הקודם על נתונים שלא מספרים את כל הסיפור ומציגים תמונה חלקית - וזה בדיוק מה שהוא עושה בפוסט החדש שהבאת כאן.

ונימה אישית לגבי הנק' האחרונה - ביבי לא ירה רקטות על שדרות. מצד שני, ביבי כן שלח כמה עשרות אלפי אנשי מילואים לשבת במרחק יריקה מעזה ולתפקד שבוע ימים כברווזים במטווח. אני יודע את זה כי הייתי שם, במטווח הזה. איבדתי חבר, במטווח הזה. זה היה ביזיון, מחדל של מנהיגים שלא מסוגלים לקבל החלטות בזמן אמת, ואנשים שילמו על כך בחייהם.
בנוסף - ביבי כשל בארבע השנים האחרונות במניעת ירי הרקטות על ישובי עוטף עזה (ובסיבוב האחרון, גם על ת"א ומצפון לה). זאת עובדה. אי אפשר לדעת אם מישהו אחר היה מצליח יותר ממנו, או שמא זהו הרע במיעוטו. אך אני לא מבין איך אפשר להשלים ולהסכין עם מציאות בה פעם בשנה וחצי-שנתיים, חצי מדינה משותקת מאימה במשך חודש. לא לנסות לתקן את זה, לא לתת הזדמנות למישהו אחר על חשבון מי שקיבל אותה וכשל - כן, יש פה מידה של התנהגות אי-רציונלית.

בקישור הזה אתה צודק. בפוסט הארוך הוא מביא קישור לקובץ של הלמס שמציין ירידה באי שיוויון עד 2013 ואלה הנתונים ש(כנראה)יש עד היום. למה הוא לא הביא אותו פה? וואלה לא יודע.

ולגבי הנקודה האחרונה שלך. אני חולק עליך מהותית- לא בכל סיטואציה צריך לבחון בפועל את האלטרנטיבה. לגיטימי שאבחן את 'השוק' ואומר שהאלטרנטיבה גרועה יותר מהגרוע הנוכחי. ומי כמוני (תושב נתיבות) יודע שהמצב הנוכחי גרוע. לא רואה שום עניין לעשות 'ניסוי' לשנתיים בראשות הממשלה.

היי צ'ונסי! צ'או.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רעננה, אורי כץ באופן די עקבי טוען שהמצב הנוכחי לא גרוע או לא כזה גרוע. אם אתה חושב אחרת אז לא ברור לי מה הטעם להביא פוסטים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:25 pm 
Sophomore

הפוך. אני מסכים איתו. איפה כתבתי אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:53 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
ציטוט:
בהמשך טענה הפרקליטה גם כי נפתלי שיקר כשהצהיר לפני שהתקבל לעבודתו בשירות המדינה כי סיים 12 שנות לימוד, אך השופטת קטעה את קו ההגנה וציינה: "אתם קיבלתם אותו לעבודה על סמך המסמכים שהוא הגיש. אם יש בעיה אז הבעיה היא במשרד ראש הממשלה".

טענה מוזרה מאד של השופטת, די מראה את נטיות ליבה. מזכיר קצת את הטענות בפרשת הדרכון הצ'כי, אם לקשר לפורום כדורסל.

בלי קשר למשפט הזה, ביום הפרישה שלה, הקרב ובא, אני מתכוון לעשות מעשה שרה נתניהו ולפתוח בקבוק שמפניה או שתיים.
שופטת איומה ונוראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 3:57 pm 
Junior

לא יודע איך היא בתור שופטת אבל במקרה הזה היא צודקת.
אם משרד ראש הממשלה והשב"כ שבודקים אנשים שמועמדים לעבוד בבית ראש הממשלה לא מצאו פגמים בבחור לפני שהעסיקו אותו אז לבוא עכשיו ולהתלונן על שקרים בקורות חיים זה מגוחך.
היכן לעזאזל האנשים שבודקים את הרקע של מועמדים לעבודה במיקום כזה רגיש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 4:57 pm 
Hall of Famer

זו אכן פאשלה של מחלקת הסיווג הבטחוני בשב"כ, אבל זה לא משנה את האור שבו העניין מאיר את האדון נפתלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 5:12 pm 
Freshman

מכבי רעננה זל כתב:
בקישור הזה אתה צודק. בפוסט הארוך הוא מביא קישור לקובץ של הלמס שמציין ירידה באי שיוויון עד 2013 ואלה הנתונים ש(כנראה)יש עד היום. למה הוא לא הביא אותו פה? וואלה לא יודע.

ולגבי הנקודה האחרונה שלך. אני חולק עליך מהותית- לא בכל סיטואציה צריך לבחון בפועל את האלטרנטיבה. לגיטימי שאבחן את 'השוק' ואומר שהאלטרנטיבה גרועה יותר מהגרוע הנוכחי. ומי כמוני (תושב נתיבות) יודע שהמצב הנוכחי גרוע. לא רואה שום עניין לעשות 'ניסוי' לשנתיים בראשות הממשלה.

היי צ'ונסי! צ'או.

לגיטימי שתעשה זאת. אני אשמח אם תוכל להסביר לי את הבסיס למסקנה שהאלטרנטיבה גרועה יותר.
מה החשש בעצם? לאן אתה חושב שזה עוד יכול להדרדר תחת "האלטרנטיבה"? על מה מבוססת ההנחה/מסקנה שהאלטרנטיבה גרועה יותר? והאם החשש הוא כל כך גדול עד כדי שתהיה מוכן להסכין עם המצב הנוכחי, של מערכה פעם בשנתיים בעוצמות הולכות ומתגברות?

(וכן, שמתי לב שכתבת פה שלא הצבעת ליכוד אלא בית יהודי, אבל אתה מגן פה על הצבעה לביבי כך שהשאלות נראות לי במקום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 5:47 pm 
Junior

אורן כתב:
זו אכן פאשלה של מחלקת הסיווג הבטחוני בשב"כ, אבל זה לא משנה את האור שבו העניין מאיר את האדון נפתלי.

זה משנה כי זה לא רלוונטי. עורכי דין פשוט אוהבים לענות עדים במסווה של חשיפת חוסר האמינות שלהם.
כאילו שאם אמרת שיש לך בגרות או משהו בסגנון אז זה פשוט היקש הגיוני שהצעד הבא שלך זה לתת עדות שקר וללכת לקרב נגד ראש הממשלה.
שיטת ה- ״אם הוא שיקר פעם אחת אי אפשר להאמין למילה אחת שהוא אומר״ היא אחת מההמצאות הכי מגוחכות של עורכי דין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 5:49 pm 
Hall of Famer

כן ולא. אכן משתמשים בכלי המכונה "פלגינן דיבורא", כלומר, מבדילים בין האמת לשקר בדבריו, אבל העובדה שהוא נחשף כשקרן די סדרתי בהחלט משפיעה על המשקל הכולל של העדות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 5:54 pm 
Junior

שקרן סדרתי זה לא שקול בעיני לאחד שטען שיש לו בגרות.
אם הוא באמת שקרן סדרתי ולא רק טוענים כך אז זה אכן כתם על האמינות שלו.
אני די משוכנע שהשופטת יודעת את ההבדל ויודעת לתת את המשקל הנכון לכל שקר.
הדיון כאן היה על ההחלטה של השופטת לשסע את העורך דין ולא לתת לו להמשיך את הדיון על קורות החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 6:01 pm 
Hall of Famer

זה לא השקר הראשון שהוא נתפס בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 6:03 pm 
Junior

או קיי.
אני מודה ומתוודה שמלבד סוגיית החלטת השופטת הקייס הזה מעניין אותי כקליפת השום אז אקח את דבריך כתורה מסיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 6:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
רן, לא מבין מה אתה רוצה. אם הייתה פשלה בבדיקת דבריו זה עוד לא עושה אותם אמת, ואם יש לו היסטוריה של שקר בתצהיר זה אמא של רלוונטי לקייס (מעניין או לא) שמתבסס על טיעונים ותצהירים שלו. גם אם השקר נתפס מאוחר יותר. לפסול טיעון כזה ב"לא בדקתם אז, אז הלך עליכם" זה דבר מגוחך ופסול.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 6:59 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מכבי רעננה זל כתב:

כתבת: "ומי כמוני (תושב נתיבות) יודע שהמצב הנוכחי גרוע"

אורן, סליחה על העצלנות אבל מי השופטת הנ"ל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 7:02 pm 
Sophomore

הכוונה הייתה למצב הביטחוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 25, 2015 7:53 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מכבי רעננה זל כתב:

כתבת: "ומי כמוני (תושב נתיבות) יודע שהמצב הנוכחי גרוע"

אורן, סליחה על העצלנות אבל מי השופטת הנ"ל?

הנשיאה דיתה פרוז'ינין.
במערכת מקובל לומר שהגיעה לאן שהגיעה בעיקר בזכות טווית קשר אישי קרוב עם אחד הנשיאים הקודמים של בית הדין הארצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 12:50 am 
Sophomore

Gibon כתב:
מכבי רעננה זל כתב:

היי צ'ונסי! צ'או.

לגיטימי שתעשה זאת. אני אשמח אם תוכל להסביר לי את הבסיס למסקנה שהאלטרנטיבה גרועה יותר.
מה החשש בעצם? לאן אתה חושב שזה עוד יכול להדרדר תחת "האלטרנטיבה"? על מה מבוססת ההנחה/מסקנה שהאלטרנטיבה גרועה יותר? והאם החשש הוא כל כך גדול עד כדי שתהיה מוכן להסכין עם המצב הנוכחי, של מערכה פעם בשנתיים בעוצמות הולכות ומתגברות?

(וכן, שמתי לב שכתבת פה שלא הצבעת ליכוד אלא בית יהודי, אבל אתה מגן פה על הצבעה לביבי כך שהשאלות נראות לי במקום)

סליחה על ההתעלמות, יום קצת עמוס מדי לכתיבה ארוכה בסמארטפון. מקווה שמחר בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 10:38 am 
Freshman

take your time :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 10:52 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
רן, לא מבין מה אתה רוצה. אם הייתה פשלה בבדיקת דבריו זה עוד לא עושה אותם אמת, ואם יש לו היסטוריה של שקר בתצהיר זה אמא של רלוונטי לקייס (מעניין או לא) שמתבסס על טיעונים ותצהירים שלו. גם אם השקר נתפס מאוחר יותר. לפסול טיעון כזה ב"לא בדקתם אז, אז הלך עליכם" זה דבר מגוחך ופסול.

זה לא מגוחך ולא פסול. זאת לא סדרה אמריקאית משפטית עם מושבעים.
השופטת היא אשת מקצוע שיודעת לשקלל ראיות במשקל הנכון שלהן.
היא יכלה גם להקשיב לשטות הזאת ולא לקחת אותה בחשבון בפסיקה שלה. אז מה הטעם לטחון מים על זה?
פשוט לא התחשק לה לבזבז זמן דיון יקר על שנות הלימוד שלו כאשר גם השב"כ וגם הגורמים שראיינו אותו לא מצאו לנכון להתעכב על זה. ומאז הוא עבד שנים על גבי שנים במקום הזה ללא תלונות על
ההשכלה שלו או חוסר היכולת האינטלקטואלית שלו.
אתה ואחרים סתם מנטפקים בגלל שאתם רוצים שהמשפט ילך לכיוון אחר.
אם כמו שאמר אורן הוא שיקר בהרבה נושאים אחרים, נושאים הרבה יותר רלוונטים למקרה אז בשקרים האלו היא כן צריכה וכנראה תתחשב.
אתה לא חושב שהיא הבינה את הפואנטה מבלי לתת לעורך הדין לחפור על זה שעתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 11:23 am 
Hall of Famer

אז בוא נתחיל מזה שאורן הוא איש מקצוע שמכיר את יכולותיה המקצועיות של אותה שופטת ומביע דיעה נחרצת עליה.
נמשיך בזה שאם אתה חושב שהאישו הוא שנות הלימוד או ההשכלה שלו, אז לא הבנת שום דבר וגם לא קראת את מה שאתה מגיב עליו. הבעייה היא לא אם הוא סיים 12 שנות לימוד או לא. הבעייה היא שיש לו כנראה היסטוריה של שקרים בתצהירים, וזה דבר שלכל הפחות שווה בדיקה כי זה מעיד על האמינות שיש לשייך לתצהירים שלו.
אל תעשה ממני אוהב ביבי או שרה, אני לא סובל אותם ומצידי שנפתלי יוציא מהם מיליונים. אבל תתייחס לעניין, כי אם אתה מפנה את הדיון להשכלה שלו כן או לא - אתה זה שמנטפק, או יותר נכון גונב דעת. הנושא הוא האמינות שלו. להיסטוריה של אמינות התצהירים של נפתלי יש חשיבות עליונה במשפט שמתנהל כמעט כולו על בסיס תצהירים שלו, אתה לא חושב? אם השופטת אומרת "אם לא תפסתם אותו אז אין בעייה עם זה שהוא שיקר, הבעייה היא איתכם שלא תפסתם אותו" אז היא בוגדת בתפקידה.
אני לא רוצה לפתוח פה דיון כדורסל עתיק, אבל הקבלתי את זה לפרשת הדרכון הצ'כי. בפרשה הזו מנהלי קבוצה הגישו ביודעין מסמכים כוזבים לאיגוד הכדורסל, ואחרי שנתפסו טענו (הם או "מקורבים") שהבעייה היא לא אצלם, הם הגישו מסמכים לאיגוד הכדורסל והבעייה היא עם איגוד הכדורסל שלא בדק טוב ולא תפס אותם. נראה לך הגיוני, טיעונים מהסוג הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 11:46 am 
Junior

אם תעבור על העמודים האחרונים של הדיון תראה שכבר אמרתי גם לך וגם לאורן שאם ישנם שקרים אחרים שרלוונטים למשפט אז מצידי שיצלבו אותו.
הדיון כאן היה אך ורק האם השופטת לקחה החלטה סבירה כאשר לא רצתה להתעכב על השקר בקורות חיים מאחר שגם השב"כ לא תפס את זה.
מאחר והשופטת היא זו שמשקללת את הראיות, זה סתם קטנוני האם היא פסלה את זה או לא. היא יכלה גם להקשיב ולא להתייחס לזה.
אין מושבעים ההחלטה היא שלה בלבד עובדה מרכזית שאתה ממשיך לפספס פעם אחר פעם.
עם כל הכבוד לאורן זה שהוא עורך דין לא אומר שהוא פוסק על על האיכות של נשיאת בית דין.
לא יותר מאשר אני שמנהל ב-IT כבר 21 שנה לא חושב שאני יודע יותר טוב מכל אחד אחר האם ביל גייטס או מנכ"ל חברת מחשוב ישיר הם מנכ"לים מעולים רק בגלל שאני מכיר כמה מההחלטות שלהם או את הרכילות עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 12:39 pm 
Hall of Famer

אורן יכול לבוא ולומר בעצמו כמה מקרוב הוא מכיר את השופטת הזו, אישיותה ויכולותיה המקצועיות. לפי דבריו המאד נחרצים על תגובתו לפרישתה הקרובה, אני מנחש ניחוש אינטיליגנטי שהוא מכיר אותה ואת יכולותיה יותר מקרוב מאשר אתה מכיר את ביל גייטס. אני אחכה לראות אם הוא יאשר את הניחוש האינטליגנטי הזה (ואולי לא אינטליגנטי, כי לתחושתי לא צריך להיות גאון כדי לנחש אותו), ואז אשפוט את ההקבלה שלך.

והוא ודאי מכיר אותה יותר משנינו. אני שופט אותה רק על דבריה, ואם היא אומרת על תצהיר שקרי "זה לא רלוונטי שהוא משקר בתצהיר כי בזמנו לא תפסתם אותו" היא בוגדת בתפקידה, ומראה על bias מסויים. בטח במשפט שבו לאמינות התצהירים שלו יש משקל מרכזי. שקר בתצהיר רשמי הוא אמא של רלוונטי, ולפסול אותו מניה וביה כי לא תפסו אותו בזמן אמת זה טיעון מגוחך ולא רלוונטי בדיוק כמו הטיעון המקביל בפרשת הדרכון הצ'כי שהבאתי (שאגב לא אמרת אם הוא נראה לך או לא. זה אותו הגיון בדיוק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 26, 2015 12:41 pm 
Junior

מאחר ובחרת לא להתייחס לטיעון המרכזי שלי ואתה פשוט ממחזר את הטיעון שלך שוב בניסוח שונה אני מוצא מעט מאד טעם להמשיך בדיון. בנוסף נתתי גם דוגמא ארצית יותר מאשר רק ביל גייטס ששוב בחרת להתעלם.
ברשותך אסיים כאן את חלקי בדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: