סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 5:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 6:39 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
פחחחחחחח........ :lol: :lol: :lol: :lol:

מגדולי גונבי הדעת והאובררייטדים , מוכרז כ"מאמן מספר אחת בישראל". יאללה , מאחל לכם באמת שיחתום אצלכם אחרי ההישגים הגדולים שהשיג לאורך הקריירה אחרי החודשיים פלוס הטובים שהיו להפועל ב-2007.

שכמעט הסתיימו בדאבל. בלי כוכבית.
סמי בכר וכוק' :lol:

תבלה עם המבולבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 6:44 pm 
מנהל פורום

הייתי מחתים את דנשה ל10 שנים חוזה נו קאט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 7:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

שוויק1 כתב:
juror13 כתב:
לאומית כתב:
אפי מאמן עבר.
גמר את הסוס.
לדעתי ילכו על רועי חגאי ואם כן זה יהיה ענק, ענק, ענק.
ביום א' מגיע קטש לחולון, הם ישמחו להיפגש איש עם רעהו.

מי המאמן הזמני ? מי העוזר ?
בדרך כלל לוקח לפחות שבוע למנות מאמן חדש בקבוצות שמפטרות

עכשיו עברת להודעות משולשות כדי לנפח את המונה? :wink:

חחח לא יפה לרמות . אוריאל מחק את הכפולות . אשתדל שלא יקרה שוב :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 8:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
uriel17 כתב:

גם אני, בחולון.

בכל אופן אולי באמת שמיר הוא המאמן מס. 1 בארץ. וספולסטרה הוא המאמן מס. 1 בפלורידה (אין לי מושג האמת מי מאמן את אורלנדו). מי אמר שחייבים מאמן מהארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 9:05 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:

+10

ודרך אגב גנב דעת זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על דן שמיר. בעונה של 2008 שהפועל בעיקר הפסידו בה הוא כמעט בכל רראיון לקח אשמה עליו ובטח לעולם לא התעסק בבלבולי מוח נוסח דרוקר/פרנקו.

אני מסכים שיש לו תדמית ששמה אותו בשורה הראשונה של המאמנים בארץ מה שלא עולה בקנה אחד עם ההישגים שלו בשנים שמאז עזב את הפועל, אבל הייתי מייחס את זה יותר לעובדה שהוא היה בתפקידים מאד בכירים במכבי (עוזר של גרשון) ובאירופה (אצל מסינה), שהוא פרשן בערוץ 5 (אחד הרהוטים ששמעתי) ושבכלל יש נטייה לכל מי ששמע אותו מדבר להתאהב בו.

כאוהד הפועל ירושלים גם בשיא ההפסדים ב- 2008 הדבר שהכי הדאיג אותי זה שדנשה יישבר ויעזוב (מה שבסוף קרה). מאז וכמעט עד היום עברנו מגימיק אחד לשני בעמדת המאמן וממש לא היה לנו מאמן כמוהו שיכול באמת לתת יתרון מול הקבוצה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 10:03 pm 
Hall of Famer

אז בוא נראה מה הטאלנט השיג מאז החודשיים ההם - גביע אחד בפוקס, שלא קשור אליו בשום צורה, עונה מהמזוויעות של הפועל ירושלים עם תקציב ענק שהגיע למקום 6-7 עד כמה שאני זוכר, כישלון חרוץ בבני השרון (פאקינג מקום שמיני עם קבוצה של שון ג'יימס ופיג'יי טאקר), עונה סבירה בחולון (מקום 4), עונה רעה בחולון (מקום 9), כישלון תהומי באילת . שכחתי עוד משהו? כן, אין ספק שהוא המאמן מספר אחת בארץ.

הוא מדבר יפה, הוא מבין כדורסל, יש לו תדמית של מאמן טוב, אבל כאן זה נגמר. התמונה שלו מופיעה ליד המילה "אובר רייטד" במילון.

פרנקו? אכן מעדיף אותו על האובר רייטד הממושקף. אליפות עם הפועל, גביע ועונה טובה בחולון, עונה מצויינת בחיפה. יותר הישגים, הרבה פחות יח"צ ועשיית רוח.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 10:20 pm 
מנהל פורום

האיש לקח 40% מהגביעים של הפועל בעונה וחצי ולא במקרה
עונת 07 הייתה הכדורסל היפה ביותר שהפועל שיחק אי פעם בתקציב מקוצץ בהרבה מזה של 06, ולא סתם הייתה רחוקה שתי שניות מדאבל.
בנוסף לזה רבע גמר היורוקאפ
בעונה שאחר כך התקציב קוצץ עוד יותר, קליין העמיק את ההתערבות שלו בקבוצה
בקדנציה שלו בבני השרון נתן את הסידרה נהדרת נגד מכבי והיה רחוק זריקה חופשית אחת מלהדיח אותם מהמקום השמיני
בחולון הוא הפיק את המיטב מהתקציב
באילת נכשל
עם מכבי היה שותף כמובן להצלחות גדולות
הנה אותה מציאות רק מזווית אחרת
בסוף זה מתנקז לאישה כדורסל אתה אוהב לראות, אני אוהב לראות את הכדורסל של דנשה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 10:35 pm 
Hall of Famer

אכן זווית אחרת - זווית מופרכת ולא נכונה.

בעונה הראשונה בהפועל מדובר על חודשיים שבאמת הכל התחבר והיה אחלה כדורסל, אבל להגיד שכל העונה הייתה טובה זה לא ממש מדוייק (35 הפרש בנהריה וכאלה).

בעונה לאחר מכן, עם תקציב המקוצץ (נניח) עדיין הייתה לך קבוצה עם תקציב גדול משל כל האחרות, ולמרות זאת הוא הוליך את הפועל לעונה מזעזעת, עם פארסת זרים בלתי נגמרת וקבוצה שהתפרקה משבוע לשבוע.

בבני השרון סדרה יפה לא מכסה על כישלון חרוץ. מקום 8 לקבוצה של ג'יימס, טאקר ובלצ'ר זה על הפנים.

בחולון כמו שכתבתי , עונה אחת סבירה, ועונה אחת רעה (מקום 9 עם זרים מצויינים כמו דייסון והאסל זה ממש לא להפיק את המיטב).

את הכישלון באילת כבר הזכרנו. אם זה המאמן מספר אחד בכדורסל הישראלי, עדיף שהענף הזה יפשוט את הרגל כבר. מאחל לו ולי שיחתום על חוזה ארוך טווח בחולון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 10:55 pm 
Freshman

שמיר היה פחות או יותר המאמן האחרון של הפועל שהקבוצה שלו אשכרה נראתה מאומנת באיזשהו שלב, לטעמי. עם כוכבית קטנה לגודס על העונה עם סניד ושות׳, למרות שלא אהבתי את הקבוצה ההיא.
מאז היו לא מעט גימיקים... קטש, פרנקו, דרוקר, קבוצות לא מאומנות בשיט.

אני מאד מאד אוהב את שמיר, לא צריך בכלל לפרט. אם מאמן ישראלי, אני לא נוגע באף אחד חוץ ממנו (אפי כבר לא בעניינים, אדלשטיין הוא עדיין הרסשטיין), ובונה לידו מערכת מקצועית שתבנה את הקבוצה, שם הנקודה החלשה שלו שמפילה אותו. אבל אני חושב שהגיע הזמן למאמן זר טוב, אני כבר הצעתי את לוקיץ׳, הוא יושב בבית כמדומני.

אני מקנא בחולון שעשו את המהלך הנכון סוף כל סוף, למרות שלקח להם הרבה מאד זמן. בכל זאת, המח שלהם עובד לאט מהממוצע. אצלנו לצערי זה כנראה לא יקרה, מזכיר את התקופה האחרונה של דני קליין בהפועל, שהתעקשו לא לפטר מאמנים גם אם הקבוצה נראית כמו חרא, כדי לנקות את השם של הפועל בכל הנוגע לפיטורי מאמנים. אחד הדברים המגוחכים שיצא לי לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 11:02 pm 
Sophomore

עופר אתה מותח את המציאות...

הגביע בעונת 2008 לא קשור לדנשה? אז רק להזכיר לך שהגביע הזה היה הרבה יותר מסתם קאמבק ברבע האחרון של הגמר. זה התחיל עם הגרלה קטלנית מול בני השרון ברבע הגמר שהייתה אז בכושר שיא עם טפירו, בלצ'ר, איבי וסיסה (בדיוק ניצחו לפני זה את מכבי בפעם הראשונה מתוך שלוש באותה עונה), כשהפועל בלי ג'יימי ארנולד הפצוע משחקת עם מרקוביץ וששון כגבוהים מובילים ונתן להם בראש עם התאמות סופר יצירתיות. ממשיך לחצי גמר מול חולון שהייתה קבוצה מעולה באותה שנה כשג'יימי ארנולד בדיוק חוזר מחודש בחוץ (פציעה) אבל עדיין הובלנו רוב המשחק (במעט מאד) ובסוף ניצחנו. אז נכון, בגמר שיחקנו זוועה 3 רבעים, אבל אני רוצה לחשוב שגם הקאמבק ברבע האחרון קשור אליו ולא במעט. הגביע הכי מתוק שהיה לנו.

גם על האליפות של פרנקו אפשר לשים כל מיני כוכביות אם רוצים להתחכם.

בלי קשר, אני אסייג ואומר ש-
1. צריך לזכור שאלו היו שתי העונות הראשונות של דנשה כמאמן ראשי.
2. אני חושב שלהביא את דנשה ככה סתם, עם עוזר מאמן כמו מתן חרוש ובלי דמות מקבועית בהנהלה יהיה מתכון לכישלון כי כמו שדנשה מצוין בדברים מסוימים (הכנה טקטית, ניהול משחק) הוא זוועה באחרים (הכנה מנטלית, עבודה מול שחקנים בעייתיים, עמידה בלחץ של קהל כשלא הולך וכו'). לא סתם העונה המוצלחת שלו בחולון הייתה עם פיני גרשון בתפקיד מנטור (לדעתי זאת העונה הכי מוצלחת שלו מאז עזב אותנו). אני מדמיין אותו ליד דמות כמו אפי/צביקה/גרינברג (כשדנשה הוא המוביל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 11:29 pm 
Hall of Famer

שוב - למרות הגביע המקרי הזה (היו עדויות ששמיר בעצמו נכנע כבר במשחק ההוא עד שהחליטו ללחוץ ולגרום למכבי לאבד עשתונות), הוא היה אחראי לאחת העונות הכי גרועות יחסית לתקציב ולציפיות של הפועל מעולם. להזכיר לכולם שהוא קיבל סגל ישראלי מדהים לאותה תקופה - ארנולד, פניני בשיאו, ששון שהיה מצויין, חג'ג' בשיאו, מרקוביץ' בשיאו, עם זרים טובים כמו קארי ובאוורס, ולקח את כל זה וזרק את זה לאשפה עם עונה מביכה.

מזכיר לכולם שהעונה של כמעט הדאבל הייתה כבר לפני כמעט 10 שנים. מאז הקריירה שלו רק הולכת ומתרסקת מכישלון לכישלון מעונה לעונה. רק היח"צ עוד קיים וחזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 11:42 pm 
Freshman

המקום התשיעי עם דייסון, האסל ו-ווטרס היה לא פחות ממדהים.
אתה אולי לא זוכר, אבל היו לנו שני וחצי ישראלים בעונה הזו: שלומי הרוש, זאק רוזן ורם אליאספור.
אומר תודה שנשארנו בליגה.

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 26, 2015 11:53 pm 
Junior

תודה לאלוהים ששלח לנו את דן שמיר באותה עונה. עם כל מאמן אחר היינו יורדים.

ובינתיים וכצפוי, המתחזה למאמן אלעד חסין מתחיל ללכלך באמצעות מקורביו, הפעם זה דובי פיק ובטח מחר זה יהיה אלי סרוסי.

ברוך שפטרנו.
http://m.one.co.il/Mobile/Article/15-16 ... 61185.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 12:47 am 
Junior

פיק מוכיח שוב למה הוא לא ראוי לכתוב אלא הודעות בטוויטר. וגם שם עדיף שלא יחרוג משורה וחצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 1:04 am 
Hall of Famer

נו יופי , אוהדים שטענו שרוזפלט הוא שחקן לליגה לאומית ( ושפאקינג רם אליאספור עדיף עליו ! ) מציעים להשעות אותי בגלל בורות ...

לעניין , אם הייתי אומר לכם שאחרי תקופת ליובין אולי תתגעגעו אליו לאור המאמן הבא - איך הייתם מגיבים ?
בסך הכל התכוונתי שאם הייתם מחתימים משום מה איזה אריאל בית הלחמי ודומיו , לא מן הנמנע שהייתם מתגעגעים לתקופת חסין ...

ברור ששמיר הוא מאמן טוב יותר מחסין , אם כי כאמור לא חסרים לו גם כישלונות .

אכן כתבה הזויה של פיק . להציג את הרצליה , אשדוד ונהריה כקבוצות מעולות שכביכול זה טבעי להפסיד להן - חתיכת דמגוגיה .
"ג'וש סלבי, אולסטאר הליגה אשתקד" ?!?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 2:06 am 
Freshman

ובוויכוח המתהווה (שוב) בין אוהדי הפועל, חייב לצדד בראובן ועופר.
היכולת לפרשן, האינטליגנציה, הדימוי, ההערכה אליו כעוזר מאמן מצד מסינה, בלאט, גרשון ומי לא, כל זה יכול לשמש אינדיקציה לגבי דנשה כמאמן ראשי רק בהיעדר אינדיקציות טובות יותר. לבנאדם יש איזה שש וחצי שנים כמאמן ראשי, ומה הוא עשה בהן? אז 2007 נגמרה נהדר (כלומר, חוץ מהשניות האחרונות שלה) אבל לא יותר נהדר מ2015 עם פרנקו, ועם אוהדי חולון לא אתווכח אבל למתבונן מהצד נראה שהייתה לו שם שנה אחת טובה מאד ועוד שנה שבעיקר קשה להעריך אותה במונחי כדורסל, אבל מה עם כל השאר? 2008 הקטסטרופלית (ולא שכחתי את הגביע. עדיין, זו הייתה אחת השנים העלובות)? השנתיים בשרון? אילת?

נערך לאחרונה על ידי יפתח בתאריך ו' נובמבר 27, 2015 2:29 am, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 2:08 am 
מנהל פורום

הוא לקח יותר תארים מכל מאמן אחר בתולדות המועדון וזה רק בשנה וחצי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 2:26 am 
Freshman

וואלה. במדדים האלה גם לגדי קידר יש קייס לא רע..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 2:33 am 
Sophomore

אף אחד לא הזכיר פה את חרפת ז'לז'ניק, אז אני אזכיר. אוסיף ואזכיר שאם אנחנו רוצים לפטר את פרנקו, אז גודס פנוי. ואפי. וקולאנוביץ'. רק לא שמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 11:06 am 
Sophomore

חרפת זלז'ניק או לא, גם בעונה הפחות טובה שלו מבין השתיים בהפועל (קרי 2008) הוא לא התקרב לביזיון באירופה שמראה לנו פרנקו בשנתיים האחרונות (ושהראו לנו דרוקר וקטש לפניו).

את הסיבוב הראשון הוא עבר גם אז ולמרות קבוצה מפורקת (וגם בהצלבה נתנו משחק בית מצויין מול בשיקטאש ויכלנו לעלות עוד שלב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 11:58 am 
Sophomore

כמה קבוצות היו אז ביול"ב קאפ (אל תטרח. 54)? הקבוצה ההיא העפילה שלב אחד, לטופ 36 - בדיוק המקום שבו אנחנו נמצאים היום. היא עשתה את זה תוך השלכת שלשות בלתי פוסקת - זה עבד פעם אחת, מול קאזאן בבית - וכדורסל רך ואגואיסטי. פניני, אורלנד, פליקס, רוברסון, ארנולד, קרי. צמרמורת רק מלהיזכר בשמות האלה.

הקבוצה ההיא סתם היתה גועל נפש מרוכז, הרבה בזכות בחירת הזרים של שמיר. היכולות שלו בתחום הזה ידועות. הקבוצה בעונה שלפניה, שהיתה (אני חושב שיש תמימות דעים בעניין) הקבוצה המוכשרת ביותר של הפועל מעולם, סיימה את דרכה באירופה באותה עונה ברבע הגמר נגד חבורת נגרים סרבית בצורה שאני לא אשכח בחיים (פלוס עשרים שלוש דקות לסיום המשחק הראשון שנגמר רק בתשע, יתרון נקודה בתחילת הרבע הרביעי במשחק השני שנגמר במינוס 18). עד היום דראגן לאבוביץ' רודף אותי בחלומות, ובעונה שעברה הוא אפילו צץ בארינה, שמן ומשלש מתמיד, וניצח כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 12:15 pm 
Sophomore

מה זה קשור כמה קבוצות אתה חושב שהיה קל יותר לעלות מהבית הראשון ב- 2008 (כששתי קבוצות מתוך ארבע עולות ויש לך את קזאן החזקה בבית) מאשר השנה ושנה שעברה כשארבע מתוך שש עולות וחוץ מקבוצה אחת בבית (גלא השנה) כמעט כולן בתקציב נמוך מהפועל?

ב-2008 מספיק שקבוצה אחת עם תקציב בינוני הייתה מתחברת בעונה וקצת הפועל מזייפת כדי שלא נעלה. בשנה שעברה וגם השנה צריכות שלוש קבוצות נחותות מאיתנו לעקוף אותנו כשישנם 10 משחקים וקשה יותר להפתיע לאורך זמן. אם זה לא היה קורה שנתיים ברצף הייתי אומר שאין סיכוי שזה יקרה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 12:57 pm 
Freshman

ברור שהכישלון הגדול של 2008 לא היה אירופה אלא הליגה. אבל העניין הוא לא אירופה או ליגה או גביע אלא הכדורסל שהקבוצה הזו שיחקה. ומלבד כמה הבלחות זו הייתה קבוצה מפורקת ששיחקה כדורסל איום והתרסקה באופן שגם זכייה בגביע לא יכלה לכסות עליו. אני חושב שלא הייתה עוד התפטרות של מאמן מהפועל במהלך עונה שהייתה כל-כך בלתי נמנעת כמו ההתפטרות הזו (לא שלא היו מקרים אחרים של פיטורים מוצדקים, אבל פה פשוט אי אפשר היה אחרת, לא חשוב כמה רצון טוב יהיה לכל הצדדים).
זה כשלעצמו יכול לקרות גם לטובים ביותר, אבל אם מסתכלים על הרקורד הכולל של דנשה כמאמן, לא רק בהפועל או בחולון או בקבוצה שמי מאתנו אוהד, אלא בסך הקבוצות שבהן אימן, אז פשוט לא ברור לי איך אפשר להתעלם מהבינוניות מינוס של הרקורד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 1:41 pm 
מנהל פורום

יפתח כתב:
וואלה. במדדים האלה גם לגדי קידר יש קייס לא רע..

יש לו קייס רע מאוד מול דנשה, קידר הראה שהוא מומחה לשיקום קבוצות במשבר וזה משהו להתברך בו, אבל זה, זה וככה גם הגיע התואר שבו הוא זכה
דנשה לקח את שני התארים האלה עם קבוצות שלו לטוב ולרע

יש לדנשה חסרונות, לא חושב שמישהו מתעלם מהם אבל, הדברים החיוביים שראינו ממנו עד עכשיו הם בסיס מצוין להתפתחות של מאמן על, לעומת החסרונות שראינו ממנו שהם פתירים בהחלט.
הפתרונות שהוא שלף מול ז'לז'ניק בשני המשחקים בזמן איבוד היתרון היו רעים, אתה יודע כמה מאמנים גדולים איבודו יתרונות וסדרות חשובות מעמדות יתרון מובהקות והם עדיין מאמנים גדולים לכל דבר ועניין.
אני חושב שהקבוצה הראשונה שתגלה כלפיו סבלנות ארוכה ותהיה עם תקציב טוב למסגרת שהיא מתמודדת בו, תהנה מכדורסל שאני לפחות הכי אוהב לראות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 27, 2015 2:08 pm 
Junior

שמיר חתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר