סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 10:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 95 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 11:40 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
רק לפרוטוקול- מעולם לא הגיעה מכבי ל-6 הפסדים ביד אליהו בעונה אחת אחרי כ"כ מעט משחקים כמו העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 12:36 pm 
Sophomore

אתם יודעים מה אני קולט פתאום (אולי באיחור)? שאני פשוט עד להיסטוריה בהתהוות. אשכרה ידברו על הקבוצה הזאת באותה נשימה עם הקבוצה ההיא של אנקראם ושות', ועם הקבוצה שעשתה פדיחות בגביע קוראץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 12:39 pm 
Hall of Famer

הקבוצה הזו גרועה מהקבוצה של קוראץ'.
העונה הזו היא מתחרה רצינית ביותר יחד עם 93' לגרועה בכל הזמנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 1:43 pm 
Junior

shmueliki כתב:
בוודאי . כמה חודשים בבני השרון עד שנחתך .

פיכס

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 5:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

oren_80 כתב:
הקבוצה הזו גרועה מהקבוצה של קוראץ'.
העונה הזו היא מתחרה רצינית ביותר יחד עם 93' לגרועה בכל הזמנים

אני אוהד את מכבי כבר 26 או 27 שנים (מהעונה של רויאל והורטון) וזו מכבי הכי גרועה שראיתי. זה לא רק השחקנים החלשים והלא אינטליגנטים, אלא בעיקר אובדן מוחלט של הווינריות המכביסטית. אם פעם בכל משחק נתון ידעת שיש סיכוי שמכבי תחזור מפיגור או תלחץ על הגז ותגמור את המשחק אז העונה (ובעצם בשנתיים-שלוש האחרונות) מכבי יותר מאבדת יתרונות מסוגרת אותם. אתמול חבר שראה איתי את המשחק (שלא מבין יותר מדי בכדורסל) אמר לי לכל אורך המחצית הראשונה "אמרת שקאזאן קבוצה טובה ותראה, מכבי מובילים ורואים שיפור בקבוצה", אז עניתי לו שזה שמכבי מצליחים לקלוע מדי פעם לא ממש מראה על שיפור כי עדיין ההגנה מזעזעת וההתקפה תקועה וגם קאזאן לא כ"כ טובים כמו שחשבתי וגם ביתרון 9 לא הייתי רגוע כי התרגלתי כבר שמכבי לא יודעת לפתח מומנטום חיובי וזה עניין של זמן עד שקאזאן ישתלטו על המשחק. כשתי דקות לסיום המחצית ביתרון 6 סמית' זרק שלשה במתפרצת והחטיא ומשם הרוסים רצו 12-0 לתוך המחצית השנייה. האמת שחשבתי שמכבי ירדפו אחריהם לכל אורך המחצית ומתישהו ישוו או יעלו ליתרון קטן ואז יעשו כמה טעויות והרוסים יברחו לניצחון אבל הם אפילו לא הצליחו לצמצם. הקבוצה הזו כ"כ פריכה מנטלית שאני לא זוכר 2 פוזשנים רצופים שהם הצליחו לעשות עצירה ולקלוע בצד השני. הם הפסידו כל ריבאונד הגנה חשוב במחצית השנייה (15-12 בכ"ח לרוסים מתחת לסל של מכבי, כולל 7 לוויליאמס) וכמעט בכל פעם חטפו סל מיד אחרי (השיא היה כשאמבקווה חסם כמו דביל זריקה בנפילה של קולום כשהוא יכל להשתלט על הכדור בקלות והעדיף להעיף אותו ליציע והרוסים הוציאו מהחוץ ודפקו עוד שלשה). הכי עלוב שבשלושה מהרבעים הרוסים קלעו בהתקפה המכרעת - ברבע הראשון עבירה מפגרת שלחה אותם לקו, ברבע השני עם השלשה של לנגפורד וברבע האחרון עם הסל הדבילי על הבאזר שהביא את ההפרש לדו ספרתי בלתי מחיק בגומלין (כשפניני יכל לבזבז עוד שנייה-שתיים במתפרצת במקום להשאיר לרוסים 5 שניות להגיע למצב זריקה).

טבק ממשיך שלא להרשים אותי ונראה שהשחקנים לא ממש סובלים אותו. זה בלתי נסבל איך מכבי עולה לרבעים השלישי והרביעי בכל פעם מחדש בלי אנרגיות, איפה המלחמה? ההגנה ממשיכה להיות טיילת ואני לא מבין את הרעיון לנסות להגן אישית לוחצת עם שחקנים שלא מסוגלים לבצע. בכל רבע מגיעים למכסת העבירות לפני אמצע הרבע ומאפשרים ליריבה נקודות קלות מהקו. כל פיקנרול של היריבה מסתיים בשחקן פנוי מתחת לסל או מעבר לקשת. הרוסים אתמול כמעט ולא קלעו זריקות קשות (מלבד לנגפורד שאלו הזריקות שהוא קולע בד"כ), כמעט כל הנקודות הגיעו ממצבים חופשיים או מטעויות בהגנה.
ההתקפה נראית עדיין כמו בתקופת גודס, בלי תנועה, בלי אופציה שנייה כשההתקפה נתקעת (מה שקורה כמעט בכל התקפה), כל שחקן שמקבל כדור חייב לכדרר או להחזיק אותו עד שמישהו מגיע אליו לקבל כדור, משחקים פיקנרול בלי פואנטה שמסתיים או בלייאפ קשה של אוחיון או סמית' או בזריקה מבחוץ עם יד בפנים.
מילה לגבי רוצסטי - אני מקווה שהמנהלים יזכרו טוב טוב את המשחק הזה לקראת העונה הבאה. כדררת אינסופית, לא מפעיל אף אחד בקבוצה חוץ מאת עצמו, המון זריקות קשות צעד בתוך הקשת (הזריקה הרעה בכדורסל) שמדי פעם נכנסות. הפסקתי אתמול לספור את כמות הפעמים שהוא נתקע בלי כדרור ואז מסר לשחקן אחר ובמקום לחתוך לכיוון הסל נשאר מעבר לקשת כדי לקבל את הכדור חזרה ולהמשיך לכדרר. איפה הוא ואיפה קולום?
ומשפט אחרון - שגב מותק אבל כמה זה עצוב שמכל הפאוורים שיש לנו הוא הכי אפקטיבי? רנדל הצליח להיפצע במתפרצת, אופוייבו מזעזע ואיכשהו הצליח לזרוק 2 איירבולים בשלשות מהפינה (מכבי אתמול עם לפחות 4 איירבולים משלוש) ובנדר לא שייך לרמה.
מתי העונה הזאת כבר מסתיימת???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 6:46 pm 
Sophomore

באמת שבדיעבד הסגל הזה נראה חלש בצורה מופרעת. כזה קו קדמי גרוע לא ראיתי שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 7:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פאפאלוקס כתב:
באמת שבדיעבד הסגל הזה נראה חלש בצורה מופרעת. כזה קו קדמי גרוע לא ראיתי שנים.

לא כל כך בדיעבד. גם לפני העונה כמה פה סברו שהקו הקדמי מאוד חלש.
האמת שאני לתומי חשבתי שאמבקווה יהיה שיחוק רציני ומתברר שלצד משחקים טובים יש לו משחקים אנמיים להחריד, גם לא תיארתי לעצמי שרנדל ירד כל כך ברמה אחרי העונה הטובה דאשתקד וגם חשבתי שאופוייבו יתאים לצידו, אבל פאברני נראה מהתחלה כמו חתול בשק, אונואקו הגיע בלי שום קבלות ולא מפתיע שגם בנדר לא מתאים לרמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 7:46 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הנפילה של רנדל היתה הדבר הכי צפוי בעונה הזו. להזכיר שמכבי בכלל שיחררו אותו ואף אחד כאן לא הצטער במיוחד? עצם העובדה שהוא הגיע כמשיח שיציל הכל זו האינדיקציה הכי טובה לחולשת הקו הקדמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 7:54 pm 
Sophomore

פשוט הזוי שהחוזים של אונואקו ואופייבו הוארכו בחודש נוסף. קודם כל, להחזיק שחקנים על חוזים זמניים כבר חצי עונה זו בדיחה, בטח בקבוצה עם איזה שהן שאיפות. מעבר לכך, איך יכול להיות שכבר חצי שנה לא מצליחים להביא במכבי אף שחקן גבוה נורמלי?! באמת לא הצליחו למצוא שחקן יותר טוב מהמיץ של הזבל שעונה לשם אונואקו? אין לי צל של ספק שאם היו מציעים ביי אאוט נורמלי ושכר סביר לסנטרים טובים הם היו מגיעים לכאן בשמחה, אבל במכבי כמו במכבי... חבל שהם לומדים שכל החסכונות האלה שהם עושים לכל אורך הדרך עולים להם הרבה יותר בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:15 pm 
Sophomore

חצי שנה?
מכבי לא מצליחה למצוא שני גבוהים נורמליים,בריאים יכולתניים מאז ימי ניקולה וויצ׳יץ׳ ובאסטון. 12 שנה שהמקסימום שלהם היה טרנס מוריס שבאמת היה שחקן שחקן וגם הוא עזב אחרי עונה. הכישלון של מכבי בהחתמת גבוהים שגם בעלי פוסט וריבאונד הוא ברמת כשל מערכתי. רק לחשוב על כמות הגבוהים שמכבי פספסה זה מבאס יותר מהעונשין של אונואקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:28 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
חצי שנה?
מכבי לא מצליחה למצוא שני גבוהים נורמליים,בריאים יכולתניים מאז ימי ניקולה וויצ׳יץ׳ ובאסטון. 12 שנה שהמקסימום שלהם היה טרנס מוריס שבאמת היה שחקן שחקן וגם הוא עזב אחרי עונה. הכישלון של מכבי בהחתמת גבוהים שגם בעלי פוסט וריבאונד הוא ברמת כשל מערכתי. רק לחשוב על כמות הגבוהים שמכבי פספסה זה מבאס יותר מהעונשין של אונואקו.

לכלכת קצת, מוצאים גבוהים טובים, רק לא יודעים לשמור עליהם, נותנים חוזים קצרים גרועים לטובים וחוזים ארוכים גרועים לרעים.
שון ג'יימס עד הפציעות, לאזמה, פייזר פישר שרמדיני סופו הנדריקס כולם גבוהים שנעו בין דרג 1 - 2 באירופה בשיאם ושיחקו בחלק מעונות השיא שלהם בקבוצה.
ההתעקשות לחפש כל הזמן גבוהים אחרים עלתה ביציאות כמו מצ'באן פוט פלאניניץ' ואחרים..

זה לא ששאר היריבות מחזיקות אצלם יותר מסופר גבוה אחד, וגם לגבוהים הטובים באירופה יש חסרונות שאפשר לנצל.

נערך לאחרונה על ידי STACK בתאריך ה' ינואר 21, 2016 8:32 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:32 pm 
Sophomore

כל מי שציינת היה גבוה בינוני להחריד בימיו במכבי להוציא מהמשוואה את פייזר שנפצע באמצע ומוריס שבאמת היה היוצא מן הכלל לראיה אפשר לראות להיכן הגיעו שרמדיני ושות׳. לאסמה היה ונותר שחקן מהדרג השני שלישי ובכלל לא מהטופ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:35 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
כל מי שציינת היה גבוה בינוני להחריד בימיו במכבי להוציא מהמשוואה את פייזר שנפצע באמצע ומוריס שבאמת היה היוצא מן הכלל לראיה אפשר לראות להיכן הגיעו שרמדיני ושות׳. לאסמה היה ונותר שחקן מהדרג השני שלישי ובכלל לא מהטופ.

אז איך אתה מגדיר גבוה מהטופ?, וזה גם לא חכמה לתת דוגמה לגבוה ששיחק שנתיים באירופה ויצא מיד לNBA, כי מראש מדובר על שחקן שלא היה
נוחת במכבי ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:41 pm 
Sophomore

טומיץ׳, פליפס רייס, סמודיש ואנדרסן, פקוביץ, מאריץ של אחרי פרטיזן, קרסטיץ׳ בעונותיים הטובות,פול דייוויס, ג׳יימס אוגוסטין, מייק מוסקלה (אמרת לא להזכיר טבכל זאת אם היה מקבל ממכבי הצעה ראויה היה דוחה קצת נבא אבחץל זה דיון של בתאוריה). גם העונה קבוצות כמו ולנסיה מחזיקה בקו פנים אולי מהמשובחים ביבשת וטחנו מסםיק עליהם, גראן קנריה אפילו מצאה סנטר ראוי שלטעמי לא נופל מאץטובי הגבוהים ביבשת... קצת קשה לזכור סקאוטינג של 12-13 שנה ואני בטוח שפספסתי לא מעט שמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 8:54 pm 
Hall of Famer

Shawn James was a top 3-5 center for a season and a half
Sharmadini was a joke

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 9:09 pm 
Sophomore

גם אם תמשיך להעמיק לא תגיע אפילו לעשרה גדולים באמת...
העונה האחרונה של וויצ'יץ במכבי ת"א היתה 2007-08 (יחד עם פייזר ומוריס), גמר יורוליג.
הנה טעות ראשונה, היו לפחות עוד שנתיים טובות לתת, אבל החליטו להפרד רק כדי להחזיר אותו להחריב את הקבוצה כמנהל...

בין 2007-08 סמודיש נותן עוד עונה אחת לא רעה 2008-2009 ועקרונית הוא כבר פורש רק לא מצהיר על זה (מעשית פורש ב2013).
דיוויס ? אוגוסטין ? מוסקלה ? השניים הראשונים קיבלו בראש מהנדריקס ומכבי ת"א חימקי בעונות הראשונות ביורוליג לא היתה תחרות.
מוסקלה שיחק עונה אחת בקבוצה שולית בספרד וכבר קיבל חוזה באטלנטה אכן לא רלוונטי..

רייס טומיץ' קרסטיץ' פקוביץ אנדרסן מאריץ' היו יקרים מידי למכבי ת"א והם באמת בטופ רק מה רייס פקוביץ' ומאריץ' היחידים שלקחו יורוליג מאז 2008.
אולימפיאקוס האלופה פעמיים ברצף את זה עם גבוהים שבהחלט היו בהישג יד של מכבי ת"א...
הטורקיות מוציאות מיליונים על גבוהים הכי קרוב שהם הגיעו זה חצי הגמר בעונה שעברה הם לא שווים את הכסף.

ולנסיה?? דובלייביץ' וחבריו לא ממש הסתדרו ביורוליג בעונה שעברה..

כדאי שישמרו את אמבאקווה יקבלו החלטה רצינית על איך הם רוצים שיראה הקו הקדמי בעונה הבאה ויחתימו מראש לכמה עונות שחקנים מתאימים (ולא פצועים)
הם לא צריכים להיות יקרים, לא באמת חסרים כאלה כמו שמברברים, רק שהפעם גם ילכו איתם מעבר לחצי עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 9:11 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
Sharmadini was a joke

זה לא הפריע לו לעזור לאולימפיאקוס לקחת יורוליג בהמשך העונה עם מספרים סבירים ל14 דקות שהוא קיבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 9:18 pm 
Sophomore

לא ציינתי בשום מקום טופ יורוליג כמשהו שמכבי צקיכה חהביא אלא ציינתי שמכבי נכשלת שנה אחר במציאת גבוהים לגיטימיים סליחה אבל אני לא סופר את שון ג׳יימס כלל. לא חסרים גבוהים טובים להביא בכסף לא גדול מדי שיכולים להתפתח ולתת תםוקה יציבה ובריאה למכבי. אפילו פרחובסקי עונה על ההגדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 10:05 pm 
Sophomore

אומיץ' הוצע למכבי ביוני אבל דחו את ההצעה.לך תרדוף עכשיו על 2.17 שנותן 11 נק' 7 ריב' בACB

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 10:42 pm 
Hall of Famer

STACK כתב:
נורטון כתב:
Sharmadini was a joke

זה לא הפריע לו לעזור לאולימפיאקוס לקחת יורוליג בהמשך העונה עם מספרים סבירים ל14 דקות שהוא קיבל.

בפעם האחרונה שבדקתי לא זכור לי ששרמדיני הובא ל-15 דקות משחק. ואני לא יודע מה היו המספרים של הגרוזיני באולימפיאקוס, אבל הוא לא היה בדיוק שחקן משמעותי שם, קצת רחוק מסנטר שנע בין הדרג הראשון לשני, כפי שהגדרת אותו. גם פישר היה רחוק מאד מהדרג הראשון או השני באירופה. ואת שון ג'יימס מכבי החזיקה עד הפציעות, אז קצת קשה לבוא אליה בטענות על ששחררה אותו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 10:49 pm 
Sophomore

לא ציינתי בשום מקום טופ יורוליג כמשהו שמכבי צקיכה חהביא אלא ציינתי שמכבי נכשלת שנה אחר במציאת גבוהים לגיטימיים סליחה אבל אני לא סופר את שון ג׳יימס כלל. לא חסרים גבוהים טובים להביא בכסף לא גדול מדי שיכולים להתפתח ולתת תםוקה יציבה ובריאה למכבי. אפילו פרחובסקי עונה על ההגדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 11:04 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
STACK כתב:
נורטון כתב:
Sharmadini was a joke

בחישוב הדקות שלו ספרת גם את המשחקים שישב על הספסל ולא שיחק? כי היו כמה וכמה כאלה. הוא היה שחקן 10-11 ברוטציה שם. להגיד שהוא עזר להם לזכות ביורוליג זה חתיכת אמירה מופרכת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 11:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בחיאת גויאנצ'ו... מאריץ' של אחרי פרטיזן? אתה סתם זורק שמות. ראית איך הוא נראה אחרי פרטיזן? לא, לא ראית.
זה בסדר, גם דני פדרמן לא ראה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 11:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הבעיה שמכבי מפספסת גבוהים צעירים עם פוטנציאל שפעם הם היו מצליחים להביא, גם אם לא ישר מהקולג' אלא אחרי עונה בקבוצת תחתית-מרכז בacb (האפמן, באסטון, הנדריקס) ובשנים האחרונות מכבי לא מזהה את הפוטנציאל בזמן (דוגמאות נבחרות - דולמן, ג'סטין המילטון, קולטון אייברסון מהליגה הספרדית, מקלין וקייל היינס מהגרמנית ואפילו דאנסטון מהשלולית שלנו) וכשצוות הסקאוטינג מתעורר (כנראה בגלל שאבי אבן מבלה את זמנו בצפייה ביוטיוב בהיילייטס של כוכבי דיליג "דאט קן ג'אמפ אאוט אוף דה ג'ים" כמו שפיני גרשון התנסח בראיון ההוא ברדיו) השחקנים האלו כבר שווים יותר ממה שהבוסים הקמצנים מוכנים להשקיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 11:26 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
בחיאת גויאנצ'ו... מאריץ' של אחרי פרטיזן? אתה סתם זורק שמות. ראית איך הוא נראה אחרי פרטיזן? לא, לא ראית.
זה בסדר, גם דני פדרמן לא ראה.

זוכר ודאי זוכר. יותר זוכר איך הוא לא נראה אחרי הייבוש אצל השועל ובכל זאת תפיסתית בתחילת אותה עונה הוא היה מה שקרוי טופ יורוליג.
מכבי מפספסת המון בגזרת הסנטרים הלא מוכרים שפורצים. כולם איכשהו בכלל לא היו על הראדר שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 95 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], משה הליקמן ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה