סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 8:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 3:19 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
יכול להיות שהוא באמת גרוע, אבל לא כמו עורך ההיילייטים שלו שהכניס מהלך אחד בו הוא בכלל מחטיא כהיילייט ועוד מהלך שבו הוא נחסם, לוקח ריבאונד, מחטיא בצורה מאוד רשלנית, לוקח ריבאונד ומתקן.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 4:01 pm 
Hall of Famer

סגנון משחק דומה לטאקר אבל שחקן הרבה פחות מוכשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 5:07 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

אם הוא יוכל לשחק ליד דווין סמית׳ ומקל, אז מה זה משנה אם הוא גארד או 3?
אם הוא שומר וחוטף (כמו שנראה שהוא יודע), זה חיזוק שיתאים לשיטה של הטבק.

ו.....
למה לא אלישע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 6:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
פעם קבוצות בליגה היו מביאות נפלים של מכבי. היום מכבי מביאה נפלים של קבוצות בליגה.
זה נראה כמו זובור של הטרויקה לטבק. "אמרת שחסר לך שחקנים לאימונים, נכון? אז הנה, החתמנו שחקן אימונים."

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 7:10 pm 
Hall of Famer

בוא נגיד שלעשות ניסיון רק לשם ה-"הנה, תראו, ניסינו" זה עדיף על לא לעשות כלום בעיני. לא אומר שזה טוב באופן אובייקטיבי, זה רק פחות גרוע, אבל גם זה משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 7:58 pm 
מנהל פורום

רוני, תזכיר לי להתקשר אליך בפעם הבאה שאני מסתבך בפלילים :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 9:40 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רוני, אני באמת אשמח לנהל איתך את הדיון האם ההתנהלות של הקבוצה שלך היא דבר או חולירע אבל קצת לא נעים לי ממך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 11:05 pm 
Hall of Famer

Fez כתב:
עמוס, אלייג׳ה מילסאפ שיחק כמעט כל הקריירה שלו 4. בקולג׳, בדי ליג, בארץ, אפילו קצת בנבא (ששם הוא יותר 3). מעולם בחייו לא שיחק בתור גארד.
הבחור 3-4 לאירופה ואם הם מביאים אותו בתור משהו אחר אז הם לא מכירים אותו. היתרונות שלו הם בעיקר כ-4 בסמול בול. בתור 3 נטו (ובטח בתור גארד) הוא החתמה נוראית בעיני...

אה, אני לא אומר שמילסאפ הוא לא 4. יכול להיות שכן, אבל אם מכבי מביאים 4 בגובה של 1.98 שגם שחקן התקפה אנמי, אז עדיף שהם כבר יביאו אותו מתוך מחשבה שהוא יכול לשחק בתור גארד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 11:46 pm 
Sophomore

http://one.co.il/Article/15-16/2,620,1219,0/264336.html
מאת דובי פיק

אמלק: אשדודים ששיתפו איתו פעולה: "חרא אישיות,טעות רצינית של מכבי ת"א" + אירוע אלים בת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 8:02 pm 
Hall of Famer

החציל האצטקי כתב:
אם הוא יוכל לשחק ליד דווין סמית׳ ומקל, אז מה זה משנה אם הוא גארד או 3?
אם הוא שומר וחוטף (כמו שנראה שהוא יודע), זה חיזוק שיתאים לשיטה של הטבק.

ו.....
למה לא אלישע?
כי ככה. אלייג'ה זו הגרסה האנגלית לשמו של אליהו הנביא בקינג ג'יימס ורז'ן (בד"כ מתעתקים יו"ד ל-j, כי זה עבר תרגום ללטינית בדרך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 10:14 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואיך אלישע תועתק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 10:43 pm 
Hall of Famer

Elisha

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 2:50 am 
Junior

שאני אבין, 2 תרדים מדובר על בהחתמה שהוכרזה על ידי רב סרן שמועתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 3:23 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דבר ראשון, הסיקור של ההחתמה הזו הוא לא פחות מתעודת עניות לעיתונאות הספורט בארץ. לא ראיתי אפילו כתב אחד שמציין שהבחור הוא 3/4, כולם כותבים שהוא גארד (אני לא מצפה לכלום מורד כהן וגלדסטון אבל אבי סגל מישראל היום/מעריב בד"כ יודע על מה הוא מדבר וגם הוא כתב הבוקר שמדובר בגארד). אני לא מבין, אף אחד לא מסוגל לעשות גיגול פשוט?

לעניין השחקן עצמו, לא ראיתי אותו בקדנציה הקודמת באשדוד אבל הנה כמה דברים שאפשר לקחת מהסטטיסטיקה שלו:
8 משחקים (2 נצ' ו-6 הפ'), 25 דק', 12.6 נק' 6.4 כ"ח 1.5 אס' 1.3 חט' 0.5 חס' 2.9 איב' 3.8 עב' (סחט וביצע) 0.9 חס' עליו, סה"כ מדד משקלל 9.3.
נגר רציני - קראתי בכמה מקומות שהוא קלע ב-42% מהשדה, אז זהו שלא, ורד כהן היקרה, אחוז מהשדה משלב את הקליעות מ-2 ומ-3 יחד. אליהו שלנו קלע ב-42.7% מ-2 (35/82) ו-15.8% מ-3 (3/19) שזה נותן 37.6% עלובים מהשדה. נוסיף לזה את כמות הפעמים שהוא נחסם במשחק (היה מדורג שלישי בליגה אם היה qualified) ואת האחוזים מהקו (59.5%) והמסקנה היא שהבחור ממש מתקשה לשים את הכדור בחישוק. במשחק אחד בלבד קל מעל 50% מהשדה.
יחס אס'-איב' (או למי אתם קוראים גארד?) - 1.5 אס' לפורוורד זר בקבוצת תחתית זה לא משהו אבל 2.9 איב' זה כבר יותר מדי במיוחד כשמדובר ב-25 דקות למשחק בלבד. ב-3 משחקים רצופים איבד 5 כדורים.
הגנה - שוב פעם, לא צפיתי בבחור אבל מהמספרים אפשר לראות שהוא עושה הרבה עבירות (פאול כל פחות מ-7 דקות), פעם אחת יצא ב-5 ועוד 5 פעמים הגיע ל-4. מצד אחד זה יכול להראות על מאמץ בהגנה ומצד שני אולי הוא סתם לא יודע לשמור על הידיים.

בשורה התחתונה, אני מקווה מאוד שהוא דונטה סטופר פר אקסלנס ושמכבי לא בזבזו מקום של זר על עוד פורוורד נמוך שלא יודע לקלוע ועם אינטליגנציית משחק נמוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 3:36 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
יכול להיות שהוא באמת גרוע, אבל לא כמו עורך ההיילייטים שלו שהכניס מהלך אחד בו הוא בכלל מחטיא כהיילייט ועוד מהלך שבו הוא נחסם, לוקח ריבאונד, מחטיא בצורה מאוד רשלנית, לוקח ריבאונד ומתקן.

היה בקליפ מהלך אחד מאוד מרשים שבו הוא הטביע על שחקן בעוצמה, אבל העובדה שנוספו לא פחות מ-3 הילוכים חוזרים למהלך ולא היו עוד הטבעות בסרטון קצת ציננה את ההתלהבות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 3:49 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
הרסי הוקינס כתב:

היה בקליפ מהלך אחד מאוד מרשים שבו הוא הטביע על שחקן בעוצמה, אבל העובדה שנוספו לא פחות מ-3 הילוכים חוזרים למהלך ולא היו עוד הטבעות בסרטון קצת ציננה את ההתלהבות שלי.

קליפים לא מעידים על כלום , גם לג'ף פוט היה קליפ נחמד.
הוא בא ע"ת של דונטה סטופר , היות ואין אף אחד במכבי שיכול להיות כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 4:52 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
בשורה התחתונה, אני מקווה מאוד שהוא דונטה סטופר פר אקסלנס ושמכבי לא בזבזו מקום של זר על עוד פורוורד נמוך שלא יודע לקלוע ועם אינטליגנציית משחק נמוכה.

לאור העובדה שסביר מאוד שהוא הזר האחרון שמוחתם במכבי השנה ( כשמותרת עוד החלפה אחת ) - לא זאת צריכה להיות הדאגה של אוהדי הקבוצה .

אני רק שאלה - הקו הקדמי של הקבוצה השנה הוא כידוע מגוחך למדי . בינתיים שיחררו סנטר , וגבוה נוסף נפצע למספר שבועות ( ולמעשה אף אחד לא יודע מתי וכיצד יחזור ) . האם זה לא נהיה גרוע יותר ( או משעשע יותר ... ) מיום ליום ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:00 pm 
Junior

למה אתה חושב שזה הזר האחרון שמוחתם? לדעתי יש סבירות גבוהה שיחתימו גבוה נוסף, ואפילו די מהר (השבוע)
מה שכן, הסיפור של ה-8 זרים פוגע במכבי כל שנה. ולא, זה לא שהחוק בעייתי, פשוט מכבי אוהבים להחתים מלא זרים בינונייםף גם לחוזים קצרים. לפחות השנה הם קצת השתפרו ולא רשמו את פאברני. לא אופתע אם הם ימתינו עם מילסאפ עד שיראו שיש להם גבוה נורמלי ביד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:05 pm 
Hall of Famer

לא פוסל שיחתום גבוה השבוע ( או בכל שבוע שהוא ) , אבל כבר בערך חודשיים "גבוה אוטוטו חותם" , אז אני לוקח הכל בערבון מוגבל .

לגבי הסיפא שלך - אפשר להתלונן על חוקים , ואפשר להיערך אליהם בצורה סבירה - וזה כידוע דבר שמכבי לא נוהגים לעשות ( למשל שחקן עשירי עד גיל 25 ) . בעונה הקודמת למשל מכבי שיתפה 2 זרים במשך 6 משחקים בלבד כ"א ( מאריץ' וקיינר מדלי ) , אז הם לא בדיוק מנצלים את המכסה המותרת בחוכמה רבה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:06 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
למה אתה חושב שזה הזר האחרון שמוחתם? לדעתי יש סבירות גבוהה שיחתימו גבוה נוסף, ואפילו די מהר (השבוע)
מה שכן, הסיפור של ה-8 זרים פוגע במכבי כל שנה. ולא, זה לא שהחוק בעייתי, פשוט מכבי אוהבים להחתים מלא זרים בינונייםף גם לחוזים קצרים. לפחות השנה הם קצת השתפרו ולא רשמו את פאברני. לא אופתע אם הם ימתינו עם מילסאפ עד שיראו שיש להם גבוה נורמלי ביד.

מילסאפ יירשם , נראה לי די בוודאות , הוא הגיע כדי להיות דונטה סטופר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:07 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
לא פוסל שיחתום גבוה השבוע ( או בכל שבוע שהוא ) , אבל כבר בערך חודשיים "גבוה אוטוטו חותם" , אז אני לוקח הכל בערבון מוגבל .

לגבי הסיפא שלך - אפשר להתלונן על חוקים , ואפשר להיערך אליהם בצורה סבירה - וזה כידוע דבר שמכבי לא נוהגים לעשות ( למשל שחקן עשירי עד גיל 25 ) . בעונה הקודמת למשל מכבי שיתפה 2 זרים במשך 6 משחקים בלבד כ"א ( מאריץ' וקיינר מדלי ) , אז הם לא בדיוק מנצלים את המכסה המותרת בחוכמה רבה .

מאריץ' וקיינר מדלי מעולם לא שיחקו יחד במכבי , אתה מתכוון למישהו אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:22 pm 
Hall of Famer

לנעימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:25 pm 
Junior

shmueliki כתב:

זה בדיוק מה שאמרתי - אם כי השנה יש שיפור מסויים, לאור זה שלא רשמו את פבארני, ולאור העובדה ששגב בתור שחקן 10 נותן תפוקה.
הסיבה שלדעתי יחתום בקרוב היא בגלל שאונאוקו עזב ורנדל פצוע (וגם בנדר לצורך העניין). עזוב שלליגה אופייבו ואמבקווה זה לא מספיק, באירופה הם בכלל בבעייה - הם די בקלות יכולים להסתבך (מעידה בסלובניה, ואז הפסד צפוי בקזאן - והופ המשחק מול ניז'ני הופך לקרב ישיר על העלייה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:29 pm 
Hall of Famer

מה זה בקרוב? בשביל היורוקאפ יש להם עד מחר ב-7 בערב. לא רואה שיוחתם גבוה עד מחר ב-7 בערב. יכול להיות שירשמו את מילספ רק ליורוקאפ בינתיים, כמו שעשו עם לינהארט שנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:36 pm 
Junior

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 98&lang=HE
אינגלס ועוזר המאמן של יוטה המליצו למכבי על מילסאפ. מעניין אם זה בגלל שהם רצו להיפטר ממנו. מזכיר את הסיפור (אגדה?) לגבי וינפרד קינג, ששיחק במשחק אימון עם הקבוצה שלו (מאיטליה?) מול מכבי שהביעה בו התעניינות. חבריו לקבוצה שמעו על זה והבינו שהצטיינות שלו מול מכבי תפטור אותם מעולו של המלך, ודאגו למסור לו את כל הכדורים - וככה מכבי "זכתה" באחד הזרים הכושלים אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה