סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בלאט הולך הביתה
הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:02 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
לאומית כתב:
yoya כתב:
יש כל כך הרבה קבוצות באנביאיי שנראות כמו שוק ובלאט יכול להעלות אותן מדרגה. דטרויט מילוואקי ניו אורלינס מינסוטה אוקלהומה ברוקלין אטלנטה ועוד.
אבל אין לי מושג אם הוא באמת נחשב מספיק בשביל שמישהו ייקח אותו.

יעלה אותן מדרגה ? על סמך מה ?

לפנינו תסמונת אברם גרנט. אולי יקבל איזה נמושה במנש, ייכשל גם שם כי הוא לא שייך לרמה הזו, לא יחזור לארץ כי הוא לכאורה כבר אובר קווליפייד ובסוף יגמור בתור איזה יועץ או מאמן של קבוצה בסין.

מעניין לאיזה הישג ציפית כדי להכתיר את העונה הראשונה שלו ב-NBA כהצלחה .. ניצחון בסדרה על גולדן סטייט שהיא אחת האלופות היותר מרשימות שהיו בשנים האחרונות עם חצי קבוצה ?

העונה הראשונה שלו ב-NBA הייתה הצלחה מקצועית מדהימה , העונה השנייה שלו בינתיים שמה את הקבוצה שלו במקום הראשון במזרח די בבטחה .

אפשר לומר בגדול שהקדנציה הראשונה שלו כמאמן NBA היא הצלחה מסחררת .

עדיין לא יקחו אותו לקבוצה אחרת כי הם מרובעים שתקועים בתחת של עצמם ?

יכול להיות ...

אבל זה בטח לא בגלל שהוא לא מספיק טוב ורק בשביל הפרוטוקול .. לא סבלתי אותו כמאמן במכבי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:09 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אשרי בלאט שהוא לא יצטרך יותר לאמן את הפרימדונה.
חבל לי רק בשבילו שלברון גזל ממנו את הסיכוי לאמן באולסטאר (לא שזה משחק חשוב אבל יש בו פרסטיז').
קצת מוזר שהוא מפוטר אחרי ניצחון נאה על הקליפרס. כנראה שזו אשמתו שמול גולדן סטייט וסאן אנטוניו המצ'אפס של לברון היו שווים לו ואלו של קיירי ולאב עלו עליהם בכל פרמטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:11 am 
Senior

Yuval כתב:
מישהו זוכר מאמן עם מאזן כזה מפוטר באמצע עונה?

http://www.sbnation.com/2016/1/22/10816 ... -cavaliers

אכן, לא היה מעולם.

SportsCenter ✔ @SportsCenter
David Blatt is 1st NBA head coach since conferences began to be fired when his team has best record in its conference. (via @EliasSports)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:16 am 
Hall of Famer

עמוס, בניגוד לגרנט בלאט לא הגיע לקליבלנד כקבוצה שמועמדת ללכת עד הסוף. לברון וכל מה שלאחר מכן הגיע אחרי שהוחתם. גרנט התמנה למאמן צ'לסי כשהיא במצב צבירה של קבוצת צמרת עם יומרות ללכת עד הסוף.

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:34 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אשרי בלאט שהוא לא יצטרך יותר לאמן את הפרימדונה.
חבל לי רק בשבילו שלברון גזל ממנו את הסיכוי לאמן באולסטאר (לא שזה משחק חשוב אבל יש בו פרסטיז').
קצת מוזר שהוא מפוטר אחרי ניצחון נאה על הקליפרס. כנראה שזו אשמתו שמול גולדן סטייט וסאן אנטוניו המצ'אפס של לברון היו שווים לו ואלו של קיירי ולאב עלו עליהם בכל פרמטר.

הקאבס לא מרשימים אף אחד. גם עם מאזן יחסית טוב. הם בקונפרס שאם היו באמת מרשימים ,הם היו במאזן של 7-8 הפסדים.
הם לא הרשימו מול הקליפרס חסרי בלייק.

בגדול הדיבורים שאני קורא זה שהשחקנים לא בוטחים בו, שהוא איבד (או לא איבד כי מעולם לא היה שלו) את חדר ההלבשה. השחקנים לא חושבים שהוא יכול להוביל אותם.
בקיצור לברון דחף שטיירון לו יהיה המאמן.

בהצלחה לGS או ספרס בגמר מולם. מקווה שיפרוש עם 2 אליפויות (מתוכם כוכבית קטנה בזכות ריי אלן/גרג פופוביץ) אחרת ידברו עליו כעל הגדול אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 2:47 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
בלאט נראה לי קלאסי למינסוטה עכשיו. קבוצה מלאה צעירים, הוא מתחבר מחדש עם וויגינס, ועדיף סלט חצילים על המאמן הנוכחי שלהם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:00 am 
Senior

אני היחיד שחושב שהמשרה הזאת הייתה גדולה על בלאט והשקאבס שיחקו כדורסל רע בהתקפה? לברון או לא לברון, קבוצה עם רמת הכישרון שלהם לא הייתה צריכה להראות ככה בבית מול גולדן סטייט שזה היריבות האמיתית של הקאבס השנה, כי לגמר הם יגיעו, גם עם גיא גודס בתור מאמן. אני לא ממש רואה את שיקאגו עוצרים אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:11 am 
Junior

shachaf78 כתב:
אני היחיד שחושב שהמשרה הזאת הייתה גדולה על בלאט והשקאבס שיחקו כדורסל רע בהתקפה?

לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:24 am 
Freshman

למרות השוק, אם מסתכלים על התמונה המלאה:

- בלאט הגיע לקליבלנד כדי לבנות שם פרויקט לטווח ארוך, במקום זה קיבל את השחקן
הטוב בעולם (עד הפריצה של קארי).

- נוסף על כך הוא זכה לאמן עוד 2 מהשחקנים הטובים בליגה ועוד לא מעט שחקני NBA
לגיטימיים ואיכותיים.

- בלאט למד על בשרו את תרבות ה- NBA על כל האגו, המסחור, התקשורת והסלט השלם
שמתנהל שם ובפרט בקבוצות שמכוונות לקחת אליפות.

- אולי לראשונה בקריירה שלו ואולי לראשונה כמו שציינתם בקריירה של מאמן NBA, הוא הולך הביתה
עם רזומה של גמר NBA בעונת רוקי, והוביל את קבוצתו למאזן הטוב במזרח, כאשר ברוב המשחקים
עד כה הוא נאלץ להתמודד בסגל שחסר 2-3 שחקנים בכירים מדי משחק ותמרן היטב.

- אם הוא הצליח לסבול פצצת אגו כלברון ג'יימס במשך שנה וחצי, הוא יוכל להתמודד עם כל שחקן
בליגה הזו, במאזן כזה, עם הרזומה שלו, עם הרקע האירופי והבינלאומי יהיה לו ביקוש גדול בליגה, ואשראי
שלא היה לו מעולם עוד מימי מכבי, לבנות קבוצה כפי שהוא רוצה, והפעם עם אוטוריטה אמתית, מה שג'יימס
עשה לבלאט הוא עשה גם לאריק ספולסטרה ולמאמנים אחרים לפניו, אכן מדובר בתופעה ושחקן נדיר ביכולותיו, אבל
גם טיפוס מאוד כוחני במשחק שלו ובאופי שלו, ג'ורדן לצורך העניין היה מאוד תחרותי ומאוד תובעני, אבל
בכל זאת לא התנהל כאילו הוא בשכונה כמו שג'יימס מתנהל,,כוכבים שזכו ביותר תארים ממנו בליגה כמו טים דאנקן שלקח 5 אליפויות עם הספרס,
האם זה שינה אותו כשחקן או כבנאדם ? גרם לו להתעסק בגינונים או לנקוט בחוסר כבוד מול אוטוריטה מקצועית ? איפה הוא ואיפה ג'יימס ?
אני לא אתפלא אם אקורד הסיום של הקריירה של ג'יימס בעוד 4-5 שנים יהיה מביך לא פחות אם לא יותר משל קובי בריאנט,
כשהאתלטיות המפחידה תהיה מאחוריו, וגם המהירות, ורק הקליעה הבינונית מינוס תישאר, כשהוא יחדל מלהיות קינג
ג'יימס ויהיה ועד כוכב מזדקן בליגה הזו, ואני מקווה כמובן שיגיע לעמדה הזו עם 2 הטבעות ממיאמי בלבד.

- בלאט יכול להתעודד, גם פיל ג'קסון הגדול הודח מהלייקרס ע"י בריאנט בזמנו ביחד עם שאקיל, בריאנט "ניצח" זמנית כביכול אבל בסוף נזקק
לחזרתו של ג'קסון ולפאו גאסול כדי להשיג עוד 2 טבעות, קריירה של 20 שנה בליגה הזו, 5 טבעות אליפות, כולן עם אותו המאמן,
בשאר שנות הקריירה שלו (בלי פיל ג'קסון על הקווים) בריאנט לא הגיע בכלל לעמדה של להתמודד על אליפות ובאחת העונות (בגיל 27-28) הלייקרס
לא הצליחו להעפיל לפלייאוף איתו. בסה"כ אני אופטימי, לבלאט מחכות יותר שנים כמאמן ב-NBA ממספר השנים שנשארו ללברון כשחקן בליגה הזו,
ואם נודה על האמת כבר מתחילים לראות שהוא קצת אחרי השיא והמגמה הזו תימשך.
בלאט זה לא אברם גרנט, הרבה מאוד שחקנים בליגה הזו, אמריקאים ואירופאים יודעים מי הוא כמאמן ומה הערך המוסף שלו כולל בקאבס, הוא רק
יצא מהחוויה הזו מחוזק, ואני בטוח שהוא מאמן מוערך מקצועית יותר אפילו עכשיו אחרי הפיטורים מאשר כפי שהוא הוערך כשהגיע לגמר ה-NBA אשתקד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:26 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
עייפתי אחרי שלוש
שורות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:33 am 
Senior

גלאס האף פול קיינד אוף גאי, אין מה לומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 4:05 am 
מנהל פורום

יש דיבורים על בברוקלין
תכלס? הגיוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 4:07 am 
Sophomore

גריפין ירד על בלאט ואמר שהקבוצה ניצחה והלכה לאחור תוך כדי.
בהקשר של הרוטציה הקצרה זה נכון, כי מקבלים יותר נצחונות על חשבון זה שהמחליפים לא בעניין, ומגדיל סיכוי לפציעות ושחיקה אצל הכוכבים.
אמנם מבחינת תוצאות הוא השיג את המקסימום, אבל נגד גולדן סטייט ראו הבדלים עצומים, ולא סתם כי משחק אחד לא הלך עליהם, 90% מהזריקות של גולדן סטייט טובות, לעומת 90% זריקות רעות של קבלילנד, כשכל ההתקפה זה לברון או אירווינג או סמית הולכים לבד, ומדי פעם לאב מקבל שלשה חופשית שהוא קולע באחוזים בינונים.
אין לי מושג כמה זה קשור לבלאט וכמה ללברון, אבל מניח שהם יכולים להראות יותר טוב גם אם כבר אין להם סיכוי להתמודד בכוחות שווים מול ספרס/ווורירס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 4:13 am 
Sophomore

haywood, שחקן 15 בקליבלנד שנה שעברה התראיין והצדיק את הפיטורים -
הוא אמר שהוא התחנף/פחד מלברון, כשראו משחקים בווידאו הוא דיבר על הטעויות של כל השחקנים והריץ קדימה כשלברון עשה טעות, שרק תמיד פאולים לטובת לברון באימונים. והשחקנים האחרים ככה איבדו את הכבוד שלהם אליו, ודיבר על כך שהיו לו טעויות עם שיקגו והטייםאוט, ועם הסל של לברון בשניה האחרונה, והשחקנים ידעו שהוא לא יוכל לנצח להם את המשחק בשניות האחרונות כמו מאמנים אחרים.

ראיון קצת חד צדדי ודי ברור שהוא לא בעדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 4:48 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
haywood, שחקן 15 בקליבלנד שנה שעברה התראיין והצדיק את הפיטורים -
הוא אמר שהוא התחנף/פחד מלברון, כשראו משחקים בווידאו הוא דיבר על הטעויות של כל השחקנים והריץ קדימה כשלברון עשה טעות, שרק תמיד פאולים לטובת לברון באימונים. והשחקנים האחרים ככה איבדו את הכבוד שלהם אליו, ודיבר על כך שהיו לו טעויות עם שיקגו והטייםאוט, ועם הסל של לברון בשניה האחרונה, והשחקנים ידעו שהוא לא יוכל לנצח להם את המשחק בשניות האחרונות כמו מאמנים אחרים.

ראיון קצת חד צדדי ודי ברור שהוא לא בעדו.

אז מה אם הוא שחקן קצה ספסל?
לפי מה שקראתי הוא אמר שבלאט בחור טוב אבל לא מספיק טוב(לא יודע לצייר תרגיל), שנתן כבוד מיוחד ללברון.
הייתי בהלם שבוע שעבר שלברון אשכרה החליף את עצמו לבד. עשה עבירה. הלך לספסל וסימן שהוא יוצא. ככה. לבד.
עכשיו שיש לך עוזר מאמן אהוב, מוערך, שיחק בליגה, העוזר שמרוויח הכי הרבה בליגה, כזה שעזר לבלאט כנראה ומנע מלא פדיחות(זוכר את הטיימאאוט שלא היה לו?) אז זה פשוט. זה גדול עליו.
בלאט בכל ראיון נראה אבוד.
אל תשנא את הייווד. הוא רק תיאר מה היה שם.
לא חושב שיש מאמן רוקי, לא משנה אימן באירופה או בקולג שהיה מגיע ומקבל קרדיט ליותר משנה וחצי.
אפשר להפסיק את הקשקשת שאני קורא של שנאת זרים. הויברג וההוא של אוקלהומה יעופו בשנה הבאה אם הקבוצה שלהם תראה רע והם יעשו פדיחות(דורנט יוציא כדור חוץ בשנייה האחרונה?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:01 am 
Sophomore

משהו בראיון היה נשמע לי לא אמין למרות שהוא לא אמר דברים כאלו יוצאי דופן, אולי סתם תחושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:13 am 
Hall of Famer

מהמעט שקראתי, אוהדים מקבוצות שונות בגדול מעריכים את בלאט ומופתעים מהפיטורין (מבחינת הישגים אין שום סיבה לפטר אותו, הקבוצה הגיעה לגמר הליגה וכרגע במאזן 30-11 למרות פציעה של אירווינג) ועצם זה שגריפין צריך להכריז שלברון אינו מנהל את ההצגה, מרמז על ההיפך. לדעתי בלאט מאמן טוב. אני לא חושב שהוא מחמשת המאמנים המובילים בליגה אבל הוא בהחלט יכול לקחת קבוצה כמו מיניסוטה ולשפר אותה משמעותית. מקווה שהוא יקבל הזדמנות נוספת כמאמן ראשי בקרוב או לפחות יהיה עוזר מאמן באחת הקבוצות המובילות, בהן יוכל להשתפר ולהביא את הכישורים שלו לידי ביטוי (ג"ס, ספרס).

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' ינואר 23, 2016 5:57 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:26 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
האם בלאט עשה מספיק בשביל להישאר בליגה? לא בטוח. בניגוד לתותח שבטוח שתואר באליפות אירופה, תואר יורוליג ותארים מכובדים עד מאד בליגה הישראלית הופכים אותך למאמן טופ 10 בעולם, באן.בי.איי רואים את הדברים אחרת.

מסכים. גמר אן בי איי + להוביל את המזרח אחרי חצי עונה זה לא מספיק. צריך היה לתת לווריורס 4-0 בראש עם מצ'אפ רכזים של דלאבדובה מול סטף קארי ולהוביל את המזרח העונה ב-30 משחקים פער.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:40 am 
Hall of Famer

ולעניין עצמו - הטיימינג הוא מאוד אומלל, הנראות של המהלך רעה מאוד, אבל זה הימור שהוא make or break. אני חושב שלקאבס היה ברור מהמשחקים מול הווריורס, גם בכריסמס, וגם במשחק האחרון, שהעסק פשוט לא נמצא שם. הם אספו 3 כוכבים, ונכון להיום, ולא משנה שלאב הוא אוברייטד, קיירי איבד חצי צעד בפציעה, לברון מזדקן וטריסטן תומפסון הוא אוברפייד, השלם קטן יותר מסך חלקיו. וגם במצב הזה, זה מספיק לקחת את המזרח, אבל לא את הליגה.

מה עכשיו בשביל קליבלנד? אני חושב שהם הולכים לעשות מהלך בסגל. לא הייתי פוסל שינסו להביא את בוגי. היו דיבורים גם על מרקיף מוריס. לא שזה יעזור להם מול גולדן סטייט או הספרס... בעמדת המאמן, לדעתי תיבודו הוא הטוב ביותר בשוק החופשי היום. מצד שני, לברון צריך להתכונן לשחק 45 דקות במשחק :) נראה לי שהם ישאירו את לו או אולי יקחו את מארק ג'קסון. זה וואחד הימור. בעיקר בהיבט שבלאט כבר קבע רף מסוים - 4-2 מול הווריורס בגמר (או יותר נכון - 3-2 בלי לאב ובלי קיירי). פחות מזה, בטח ובטח אם לא יעלו לגמר, וגריפין עצמו יצטרך אולי למצוא את הדלת החוצה.

מה עכשיו בשביל בלאט? משרה באן בי איי, לדעתי. הליגה מפוצצת במאמנים חדשים עם מעט מאוד ניסיון בליגה. למעשה, יש 5 (כולל לו) שהתחילו השנה לאמן. עוד 11 מאמנים עם ניסיון של שנתיים גג עד לעונה הזאתי. זה חצי ליגה... ותהיו רגועים - לא כל אחד מהם הוא גאון הדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:03 am 
Hall of Famer

ת'יבודו מאמן מצוין אבל הם הלכו עם לו ונראה לאיפה זה ייקח אותם. כנראה פחות או יותר לאותו מקום (אין ממש מי שיפריע במזרח), אולי פחות. מדובר בכל זאת במאמן רוקי, אם אני זוכר נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:23 am 
Hall of Famer

נו... גם בלאט היה מאמן רוקי שנה שעברה. אז מה?
אם הם עשו את המהלך הזה כחלק ממהלך גדול יותר שהם הולכים לעשות בסגל, זה צעד מתבקש. (בשולי הדברים, לא יפתיע עכשיו טרייד על מוזגוב.) אם סתם נמאס להם לראות את הפרצוף של בלאט, וזה נעשה רק בשביל לקדם את טיירון לו, אז זה וואחד הימור וגם כזה שלדעתי הוא לא מספיק מוצדק ברמת התוחלת. אני לא רואה מאמן בליגה שלוקח את הסגל הקיים של קליבלנד ומנצח את הווריורס או הספרס בסדרה של 7 משחקים שכולם בריאים בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:43 am 
Hall of Famer

שום תיבודו ו ג'קסון . לו הוא המאמן.
יהיה טרייד אחד לפחות אני צופה.
הם ינסו להעביר גבוה עבור סווינגמן.
הם פחדנים מדי בשביל לעשות טרייד על לאב. טרייד על לאב זו הודאה בטעות של גריפין.

מה שמצחיק זה שהרכב של TT, לברון, שמפרט/JR ,,קיירי ווויגינס יכול להתמודד הרבה יותר טוב מול הלוחמים. וגם ישאיר יותר ירוקים בכיס של הבעלים.

בלאט שרוף כעת בתור מאמן ראשי. אף אחד לא ייגע בו. הוא יהיה צריך להיות עוזר. אם מונטי וויליאמס ופרנק לורנס עוזרים, גם הוא יכול לרדת מהאגו ולהיות עוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 7:08 am 
Hall of Famer

אגב, בניגוד לתשקורת האמריקאית (קדפמ) שמדברת על "מהלך צפוי", "איבד את חדר ההלבשה" וכד', כל השדרנים במשחקים שראיתי היום אמרו שזו החלטה מאוד מוזרה בהתחשב ברקורד של בלאט עד כה.

ולגבי זה שבלאט שרוף בליגה - יש כאלו שחושבים אחרת -
http://espn.go.com/nba/story/_/id/14629 ... k-carlisle

ואגב אגב, עכשיו גם כולם יודעים - התבוסה לגולדן סטייט הייתה פשוט שביתה איטלקית של השחקנים במטרה לפטר את בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 7:25 am 
מנהל פורום

לא כולם יודעים. אני לדוג' לא ידעתי, ואני עדיין לא יודע.

הכדורסל של קליבלנד היה רע, אף שחקן אצלו לא התקדם במילימטר, ואת לאב הוא איבד סופית תוך שבועיים בעונה הראשונה. הוא פוטר מאוחר מידי, זה היה צריך לקרות באמצע העונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 7:45 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
אגב, בניגוד לתשקורת האמריקאית (קדפמ) שמדברת על "מהלך צפוי", "איבד את חדר ההלבשה" וכד', כל השדרנים במשחקים שראיתי היום אמרו שזו החלטה מאוד מוזרה בהתחשב ברקורד של בלאט עד כה.

ולגבי זה שבלאט שרוף בליגה - יש כאלו שחושבים אחרת -
http://espn.go.com/nba/story/_/id/14629 ... k-carlisle

ואגב אגב, עכשיו גם כולם יודעים - התבוסה לגולדן סטייט הייתה פשוט שביתה איטלקית של השחקנים במטרה לפטר את בלאט.

בדיוק חשבתי על האפשרות של זה. לא ראיתי באף מקום מישהו שכתב על שביתה אבל זה הגיוני ומסביר הרבה דברים.

טוב לכל מצב תמצא כמה דיעות. עובדה, יש כאלו שחושבים שהדיל עם אירן הוא אחלה דיל. אז כמה מאמנים אומרים שהוא ימצא עבודה. אני טוען שהוא ימצא, אבל לא כעת. בטח לא אחרי שיצאו עליו. הוא יהיה חײַיב לקבל כבוד בתור עוזר מאמן.

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
הודעה

מסכים לגמרי. לא ראיתי חצי דבר שהראה על שיפור הקבוצה הזאת. שוב קשה לדעת כמה בלאט יכל לשנות כאשר לברון בפועל מאמן את הקבוצה אבל עדיין, הפאשלה כמו לתת ללברון להוציא חוץ זה רק מצביע שהוא לא קשור.

אגב, לדעתי הוא מודע לזה שזה היה גדול עליו. הוא כל התקופה נראה חסר בטחון. לדוגמא אף פעם לא ראיתי אותו יוצא על שופטים אחרי שריקה. ציפיתי שיצבור קצת בטחון בשביל פעם אחת לקבל טכנית ולקבל קצת ריספקט. תמיד הוא רץ על הקווים כמו לא קשור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום ו 37 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: