סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:39 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בלאט הולך הביתה
הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 7:50 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
וגם:
http://debuzzer.com/kalimi/65091/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 8:33 am 
Hall of Famer

קראתי שאחרי התבוסה לבלייזרס הוא כמעט פוטר.
יש מצב שגם שם עשו שביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 11:34 am 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

זאת אמורה להיות כתיבה עיתונאית או שזה בסגנון sports guy?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 11:44 am 
Senior

סטיראני, אני לא בטוח שבוגי לא עוזר להם יותר מאשר התאמות לסמול בול של גולדן סטייט(ומול הספרס אין ספק שבוגי עדיף על לנסות לשים את לברון על אולדריג'). המזרח בת'כלס די נעול ועם כמה שהקאבס התחילו חלש אני לא רואה מישהו מאיים עליהם שם. יכולים לבלות את חצי העונה שאחרי האולסטאר בלעשות התאמות לבוגי ובגמר גולדן סטייט יצטרכו לשחק עם בוגוט ולא עם הסמול בול שהרג את הקאבס. התקפית די ברור שהוא עדיף על לאב ויכול לתת להם אופציה בפנים. הגנתית הוא גם כנראה עדיף על לאב שהוא כלום ושום דבר שם. אבל זה הימור. פציעה של דריימונד גרין\קארי\תומפסון\קאוואי\אולדריג' דקה בתוך הגמר ולקליבלנד יש סיכוי שווה לקחת שם את התואר גם עם לאב. מהצד השני בוגי יכול להרוס שם הכל כי מבחינת אופי יש עליו לא מעט סימני שאלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:09 pm 
מנהל פורום

idansha כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

זאת אמורה להיות כתיבה עיתונאית או שזה בסגנון sports guy?

לא יודע מה זה סגנון ספורט'ס גאי. אבל בטח שזו לא כתיבה עיתונאית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:14 pm 
Hall of Famer

לברון שולט בקבוצה הזאת מרמת המנקה בחניון ועד רמת מי להביא בטרייד.
לכן, להגיד שבלאט "איבד" את חדר הלבשה זו אמירה קצת... מוזרה. חדר ההלבשה עושה מה שלברון אומר לו לעשות. הוא גם לא "איבד" את לברון, כי הם ממילא אף פעם לא הסתדרו (כי לברון החליט שלא בא עליו).

אני מסכים עם קאלימי - אם רצו להעיף אותו, לא ברור למה חיכו עם זה עד עכשיו. יכול להיות שהנהלת קליבלנד התנגדה (לפי ווג', הם הטילו וטו על מארק ג'קסון), ועכשיו הם הסכימו להתפשר על טיירון לו בתמורה לזה שלברון והסוכן שלו יעשו טרייד שמגדיל את הסיכוי לאליפות. אם נחיה גם נראה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:22 pm 
Senior

תותח, אני חושב שהאמת נמצאת פה באמצע. אין לי ספק שללברון יש חלק בזה, מצד שני נשמע שבבלאט לא באמת עמד על שלו בשום מצב, מה שהוריד את הכבוד של שאר השחקנים אליו. אפשר לדבר על הביצה והתרנגולת פה אבל לדעתי בלאט פשוט לא חזק מספיק לאמן ברמות האלה מול סופרסטארים. יש הבדל גדול בין טייריס רייס ללברון וקווין דוראנט, מה לעשות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:25 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
טייריס רייס ללברון וקווין דוראנט, מה לעשות

יש לי תחושה שיש גם הבדל אדיר בין דוראנט (ושאר הכוכבים בליגה) ללברון.
לא זוכר שחקן שניהל קבוצה ברמה שלברון מנהל את קליבלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:28 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא יודע למה בלאט פוטר אבל לא יזיק להזכיר שהוא לא נכשל כישלון מוחץ וגמור (רחוק מזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:30 pm 
מנהל פורום

בעולם שבו הקדנציה של לברון במיאמי מוגדרת ככשלון מוחץ, אפשר בקלות להגדיר את קריירת ה-NBA של בלאט ככשלון מוחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:32 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

בלאט הוא מאמן מצוין בסיטואציה מחורבנת. עכשיו יוכל למצוא לעצמו סיטואציה טובה יותר ולברון ימשיך להיות מושפל בגמרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 12:52 pm 
Junior

אותי מעניין בעיקר לשמוע את בלאט מסביר איך יכול יכול להיות שקבוצה שלו משחקת כדורסל כל כך פרימיטיבי וחסר מעוף.
אני מניח שהוא לא יגיד שזו לא היתה קבוצה שלו....

ועם/בלי קשר אני תוהה - על הקווים באולסטאר יעמדו טיירון לו וסטיב קר ? זה הזוי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 1:01 pm 
Junior

אני חושב שזה מהלך נכון מבחינת קליבלנד, טיירון לו יש לי הרגשה יכול להיות מאמן לא רע בכלל ובלאט לא הצליח להוכיח את עצמו. אני אתקן את עצמי, הוא אולי התחיל להוכיח את עצמו רק במשחק או שניים לפני שפוטר. טיירון לו היה שחקן NBA ושיחק עם שחקנים ברמה הזאת עם האופי הזה ויכול כנראה לתקשר איתם יותר טוב ולרכוש את אמונם יותר בקלות, אני גם זוכר אותו כשחקן מאוד לא מוכשר שתמיד היה קשה לשחק נגדו מה שמעיד על פוטנציאל למאמן טוב.
בלאט מבחינת ההבנה שלו בכדורסל מבין כדורסל יותר טוב מלברון ומכל שחקן בקליבלנד ואני מעריך שהשחקנים מבינים מספיק בשביל לזהות את זה. הבעיה הייתה ביכולת שלו לשים שחקנים במקום כחלק ממרקם קבוצתי. כשז'אן טבק הגיע למכבי וסיפסל את פארמר אז הוא למשל הגזים והוציא אותו לגמרי מהעניינים רק שהיה בזה מסר חשוב שהקבוצה יותר חשובה מכל אגו של כל שחקן. כולל לברון. לא כי לברון הוא לא שחקן חשוב כי הקבוצות של לברון מנצחות כשלברון הוא לא מעל הקבוצה ובלאט באיזשהו שלב לא הצליח לנהל את האגואים של כלל שחקני הקבוצה ככה שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו.
יחד עם זאת אם זה תלוי בי אני זורק את סטוטס ומביא אותו לפורטלנד. פורטלנד נבנתה בשביל החוסר-יכולת של סטוטס להתמודד עם שחקנים בעייתיים אז תתאים מהבחינה הזו לבלאט ונראה לי שבלאט מאמן יותר טוב ממנו מבחינת כדורסל-נטו. בכל מקרה, זה הג'וב הראשון שלו והוא הביא קבוצה לגמר הNBA ופוטר ממנה כשהוא ראשון במזרח, זה לא רקורד גרוע. הוא כן עוד צריך להשתפר מכמה בחינות כדי להיות מאמן NBA אפקטיבי כמו שהוא היה באירופה ואני חושב שזה טוב לו, זה אתגר

נערך לאחרונה על ידי קיופיפלו בתאריך ש' ינואר 23, 2016 1:16 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 1:12 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
Dirk כתב:
בלאט הוא מאמן מצוין בסיטואציה מחורבנת. עכשיו יוכל למצוא לעצמו סיטואציה טובה יותר ולברון ימשיך להיות מושפל בגמרים.

אוף, מותר לקוות שניה שזה היה ציוץ של דירק האמיתי?

ערן, ברור שאתה צודק, אבל זה לא קנה המידה הנכון משום בחינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 1:46 pm 
Sophomore

הדיווחים של בראיין ווינדהורסט (שמשום מה מאד מזכיר לי את ניומן מסיינפלד עם העגלגלות והאטניגוניזם שהוא מייצר) מראים שגם לאמריקאים יש את הגלדסטונים שלהם. שומעים אותו מדבר על זה שלברון לא ידע על ההחלטה לפטר את בלאט ואני די בטוח שבזמן שהוא מדבר לברון שולח לו טקסטים מה להגיד. אמריקקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 3:42 pm 
Hall of Famer

לאמריקנים יש גם את הפרימו שלהם -סטיבן איי. ברור שהם לא גרועים כמו הגירסה הישראלית.

לעניין- בלאט לא מתאים כעת לאמן בליגה. לא היה לו סיכוי. הוא איבד את חדר ההלבשה בגלל לברון או בגלל משהו אחר אבל אלו סיבות שלא צריכות לעניין את גריפין. הוא צריך להביא תארים. עם בלאט הוא לא היה זוכה.
כולנו זוכרים את הטעויות של בלאט בפלייאוף. זה פשוט היה נראה גדול עליו. קראתי ששחקנים אמרו שהוא עשה עוד טעויות כמו להכניס את תומפסון בדקות הסיום מול אטלנטה במשחק האחרון ביתרון מטורף. כלומר סיכן את הפורוורד הגדול היחיד שלו. קראתי שלברון אמר לו משהו והוא הכניס את הייווד.

אנשים חושבים בלאט הצליח באירופה אז הוא תותח ולכן יכול להצליח בנבא.
אני טוען שזה כדורסל וליגה כל כך שונה שאין קשר.
טייס תובלה לא עולה ישר על F35 ואמור להיות טייס קרב תותח.

הכל שונה בליגה הזאת - חוקים, הכסף, האורך, הכוכבים.
בלאט מאמן להבנתי של שיטה. של להיות הבוס של הקבוצה. בנבא זה אחרת. יש כוכבים. יש פחות אימונים. הכוכבים מרוויחים פי עשרים מהמאמן.
עכשיו אם היה תותח עם קבלות (לא. קבלות מלידה אחרת לא נחשב באמריקה) היה לו סיכוי.

לדעתי מדובר בשילוב של מאמו לא מספיק טוב, לחץ של מועדון לזכות כעת הסיטואציה סופר מטורפת של שחקן מאמן.
הקאבס ידעו זאת ולכן ביטחו את עצמם עם העוזר שמרוויח הכי הרבה בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:11 pm 
Junior

אין שום אספקט שזה היה גדול עליו חוץ מלהתמודד עם שחקנים ברמה עולמית עם ביטחון עצמי בעייתי ולגרום להם לתת בו אמון.
הוא כן יכול להישאר בNBA וצריך להישאר שם. קבוצה פחות טובה עכשיו שתעיף את המאמן שלה יכולה להתעניין בו ואם לא תוך כדי העונה אז בקיץ. לאן הוא יחזור? למכבי? הוא צריך להמשיך שם ולנסות לבנות את עצמו דווקא במקום עם ציפיות יותר נמוכות ופחות אגואים כמישהו שיש לו הבנה מעולה בכדורסל, ברוטציות, בשחקנים וגם באנשים. אני מאמין שאם הוא יישאר שם, בפעם הבאה שהוא ייאלץ להתמודד עם שחקנים בעייתיים הוא יעשה עבודה יותר טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:48 pm 
Freshman

אני בספק אם מישהו היה נוהג אחרת מבלאט בסיטואציה שלו,
לברון דיקטטור, הוא שחקן שאי אפשר לאמן, צריך להיות אחד הגדולים במשחק על מנת אולי לקבל איזשהו ריספקט ממנו כאוטוריטת אימון, ובכלל הרקע שלו ושל בלאט
זה 2 עולמות שלא מתחברים, האחד מאקרון אוהיו, השני בוסטוני פריסטונאי, הבדלי אופי ורקע מהותיים.

אין ספק שלנחות ב-NBA בגיל 56 אחרי משהו כמו 30 שנה באירופה זה בהחלט לא דבר שקל להסתגל עליו מכל הבחינות, והיו לבלאט טעויות טירון, אך כמו
כל דבר בחיים, עם הזמן אנשים לומדים ומשתפרים, בלאט פשוט עשה את ההשתפשפות שלו בטופ של הליגה, מה שהוא חווה על בשרו מלברון
הוא כבר לא יאפשר לאף כוכב NBA אחר לשחזר מולו.

לגבי קאזינס בקאבס, לא מספיקה פצצת אגו אחת צריך גם שניים ? לאב אולי מרגיש מסורס ליד לברון, עם בוגי זו תהיה מלחמת עולם, ושניהם שחקנים שאוהבים
להחזיק בכדור יותר מדי, מה שעוד יותר עשוי לכער את המשחק של הקאבס, אם כבר להביא מישהו בטרייד אז היה עדיף להנחית איזה אנתוני דיוויס
שיכול להוסיף המון וירטואוזיות, אתלטיות, הגנה והתקפה לקאבס וגם לחסוך ללברון כמה מהכניסות החזקות שלו לסל.

לא הייתי קובע בהחלטיות כזו שאין מי שיעמוד בדרכם של הקאבס בדרך לגמר ה-NBA, הניקס תחת פיקוחו של פיל ג'קסון השתפרה משמעותית ופורזינגיס
הופך לכוכב, אולי עוד חיזוק נקודתי יכול לעשות את ההבדל בשבילם, כמו כן יש את שיקגו, ויש את דטרויט עם דראמונד שנתנה בראש לג"ס לא מזמן, ועוד לא דיברנו על פציעות, חשבתם מה יקרה לקבוצה הזו בסיטואציה בה לברון יפצע ? או אפילו תומפסון ? לא צריך הרבה כדי להוציא את הקבוצה הזו משיווי משקל כי היא יותר
אסופה של אינדיבידואלים טובים מאשר קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:51 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו כתב:
אין שום אספקט שזה היה גדול עליו חוץ מלהתמודד עם שחקנים ברמה עולמית עם ביטחון עצמי בעייתי ולגרום להם לתת בו אמון.
הוא כן יכול להישאר בNBA וצריך להישאר שם. קבוצה פחות טובה עכשיו שתעיף את המאמן שלה יכולה להתעניין בו ואם לא תוך כדי העונה אז בקיץ. לאן הוא יחזור? למכבי? הוא צריך להמשיך שם ולנסות לבנות את עצמו דווקא במקום עם ציפיות יותר נמוכות ופחות אגואים כמישהו שיש לו הבנה מעולה בכדורסל, ברוטציות, בשחקנים וגם באנשים. אני מאמין שאם הוא יישאר שם, בפעם הבאה שהוא ייאלץ להתמודד עם שחקנים בעייתיים הוא יעשה עבודה יותר טובה

שום אספקט מלבד להתמודד עם כוכבים שעושים פי עשרים יותר כסף ו להראות כמו קבוצת כדורסל. חוצמזה הוא מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 5:52 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
הדיווחים של בראיין ווינדהורסט (שמשום מה מאד מזכיר לי את ניומן מסיינפלד עם העגלגלות והאטניגוניזם שהוא מייצר) מראים שגם לאמריקאים יש את הגלדסטונים שלהם. שומעים אותו מדבר על זה שלברון לא ידע על ההחלטה לפטר את בלאט ואני די בטוח שבזמן שהוא מדבר לברון שולח לו טקסטים מה להגיד. אמריקקים.

ווינדהורסט הוא כתבלב החצר של לברון עוד מתקופת התיכון, אם אני זוכר נכון.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:03 pm 
Senior

הנה, טור לא פרובנציאלי וקצת יותר מפוכח:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4756588,00.html
דרך אגב, אם המהלך הזה בסופו של דבר יביא לקליבלנד אליפות, לברון יוכל להשתין בקשת יפה יפה על כולם. בסופו של דבר הדברים האלה נמדדים על פי תוצאות והקאבס היו בדרך לסוויפ בגמר עם בלאט או להדחה קצת לפניו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:06 pm 
Hall of Famer

להביא איזה אנתוני דיוויס? :)
קאזינס עשוי להיות פנוי (לדעתי בשלב הזה הוא לא מועמד רציני לטרייד) בגלל בעיות אופי מסוימות. אנתוני דיוויס זה לא מישהו שאתה שולח בטרייד, אלא אם מציעים לך את סטפן קארי.
הניקס קודם צריכים להגיע לפלייאוף ודטרויט ושיקאגו לא בדיוק מאיימות. ברור שקליבלנד יכולה ליפול אם לברון ייפצע אבל גם ג"ס לא תיקח את המערב אם משהו יקרה לקארי.
אני מעריך שלברון יצטרך להסתפק בשתי הטבעות שיש לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:15 pm 
Freshman

אכן גם לדעתי לברון יצטרך להסתפק ב-2 טבעות.
לגבי אנתוני דיוויס, אכן הוא מדהים, אבל יש לו עוד לאן לגדול ולהתפתח, למשל בזריקות מחוץ לקשת,
וזה טוב דווקא, אם הוא היה שחקן שעושה הכל כבר בגיל 22 סביר שהיה מעדיף להוביל קבוצה חזקה לאליפות מאשר להיות כינור 2-3
בקבוצה אחרת.

סטף קארי, בדברים המופלאים שהוא עושה כגארד, לא נראה לי שאפשר לבקש ממנו יותר, הוא שחקן שלם בכל מובן שהוא, וכמו ליאו מסי
מהכדורגל, it doesn't get any better than this, לדיוויס יש עוד לאן לצמוח, קאזינס בעיקר צריך להוריד את הטורים ולצמצם השפעה מזיקה במזג שלילי,
אנוכיות והחזקה יתרה בכדור.

יש שחקן אחר שאולי היה עשוי לעזור לקאבס, חסן ווייטסייד, הוא תמורת מוזגוב וורז'או נשמע טרייד הוגן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:17 pm 
Senior

אני מציע דווקא טרייד של בלייק גריפין תמורת ג'יימס ג'ונס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 23, 2016 6:33 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
הנה, טור לא פרובנציאלי וקצת יותר מפוכח:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4756588,00.html
דרך אגב, אם המהלך הזה בסופו של דבר יביא לקליבלנד אליפות, לברון יוכל להשתין בקשת יפה יפה על כולם. בסופו של דבר הדברים האלה נמדדים על פי תוצאות והקאבס היו בדרך לסוויפ בגמר עם בלאט או להדחה קצת לפניו

נו באמת. במקום תוצאות דמיוניות כבייסליין נוח, דבר על מה שכבר קרה. בלאט לקח 2 משחקים בלי 2 מהכוכבים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: