סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: התבוננות לעומק
הודעהפורסם: ב' ינואר 18, 2016 1:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז זו לא מדיניות, ואין פהשום כוונה כמו שניב מייחס לקבוצות הישראליות. הם פשוט נפלו לאורך זמן עם זר רביעי.

ניב, עם כל הכבוד, אתה לא יכול לקרוא לזה "התבוננות לעומק" כשאתה מדבר על "מגמה" ואפילו לא טורח לציין שזו בעצם לא באמת מגמה, אלא תוצאה של כפייה, סד חוקי מלאכותי. עוד מעט תגיד שיש גם "מגמה" לרשום בסגל שחקנים צעירים, הנה, עובדה שהקבוצות רושמות כל אחת שני שחקנים ישראלים עד גיל 22 לכל משחק ליגה. זה לא היה קודם, לדעתי מדובר במגמה!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 18, 2016 9:20 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
בוקר טוב גם לך ראי :)
אני רואה שאתה לא כל כך סבלני. אמרתי שאני אפרט בהמשך. מי יודע אולי יש במה שאני אומר בעתיד קצת הגיון. אבל יש דברים כמו עבודה וחיים שאי אפשר לפרט תמיד.
הורקינס לא שכחתי אותך אני אענה לך בקרוב.
שיהיה לכולנו יום טוב :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 4:15 pm 
Hall of Famer

נמתין בסבלנות לראות איך תנמק שבכל זאת מדובר במגמה... :)
בינתיים מכבי ראשל"צ, "הקבוצה עם המדיניות של 3 זרים" עאלק, כבר מתכננת להחתים זר חמישי לפי מה שפיק מספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 4:51 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
בינתיים מכבי ראשל"צ, "הקבוצה עם המדיניות של 3 זרים" עאלק, כבר מתכננת להחתים זר חמישי לפי מה שפיק מספר.

מי אמר שיש להם מדיניות ל 3 זרים?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 4:55 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

היתה איזו הצהרה כזו בפתיחת העונה אני חושב, בכל מקרה מהר מאוד חברים פה בפורום כבר עלו על העיקרון שהם טרם מצאו זר רביעי.

מה שכן החמישי שהוחתם במסגרת מבצע חבר מביא חבר טרל האריס, ישחק רק במסגרת היורופקאפ וחתם לחודש (וואלה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 5:00 pm 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אף אחד......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 21, 2016 5:05 pm 
Hall of Famer

STACK כתב:
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

היתה איזו הצהרה כזו בפתיחת העונה אני חושב, בכל מקרה מהר מאוד חברים פה בפורום כבר עלו על העיקרון שהם טרם מצאו זר רביעי.

מה שכן החמישי שהוחתם במסגרת מבצע חבר מביא חבר טרל האריס, ישחק רק במסגרת היורופקאפ וחתם לחודש (וואלה)

לא יודע מה זה "ישחק רק במסגרת היורוקאפ", אם הוא יהיה מספיק טוב או אחד הזרים ייפצע הוא יכול לשחק במקום אחד האחרים גם בליגה. אין שום הבדל בינו לכל זר אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 22, 2016 1:50 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אף אחד......

ולא הסברתי כבר את עצמי? שזה היה "נדמה ש"?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 10:41 am 
Freshman

סליחה על הדיליי היה שבוע עמוס :)
החוק הרוסי היה בתוקף במשך מספר שנים ולא התחיל השנה וביי פאר אני רואה שהעונה הזאת מיוחדת מבחינת מעמד הישראלי (כפוי או לא כפוי) ולכן אני מחשיב את זה למגמה.
למה אני בעדו?
בעיקר מעמד השחקן הישראלי. אפשר להתווכח על הרבה דברים כמו שכר לא הוגן ביחס לתפוקה. היותו כפוי ולכן לא משקף בהכרח יכולת מקצועית או רוטציות 100 אחוז טהורות.
החלק הזה מדבר על השכר והתעסוקה של השחקן הישראלי
*חפירה כלכלית לפניכם :P

אני רואה בכך סוג של תיקון על חטא. חוסר המס על האמרקאים מביא שחקנים ברמה מאוד גבוהה בשכר מוקטן. העלייה בשכר של שחקנים גורמת ליצירת שיוויון מסויים מהבחינה הזאת. קודם כל אני רוצה שיהיה שווה לנער ישראלי צעיר לדעת שיש לו מקצוע הולם ששווה להסתכן וללכת לכיוון הזה. אני אתן לכם דוגמה.
נגיד ישראלי בכיר בליגה מרוויח 100 אלף דולר נטו. זה בערך 340 אלף שקל. לחלק ל12 חודש זה יוצא בערך 28 אלף שקל לחודש.
נכון שיגידו שזה שכר הרבה מעל המשק אבל צריך לזכור שהקריירה של ספורטאי קצרה ולכן הם צריכים שכר גבוה מהמשק כדי להסתדר בתקופת פוסט הקריירה. ומה אם אני למשל שחקן לא בכיר לדוגמה אלא משלים שמרוויח 40 אלף דולר? (136 אלף שקל- בערך 11 אלף לחודש) כבר מדובר בשכר קצת מעל הממוצע וגם איתם הם צריכים לחיות. ליגת העל היא הסמל לטופ והעילית ולכן שחקנים במעמד של ליגת העל צריכים להיות מקצוענים במלוא מובן המילה ולא לדאוג בעניין הפיננסי לא לזמן הרגעי של החודש (שיכול להיות שווה באותו רגע) אלא גם לאחר כך.
וצריך לזכור שהליגה הראשונה היא העלית. המקום שכולם חולמים להיות בו. והוא מסמל סטדנדרט לליגות היותר נמוכות. אני בעמדה שגם ליגה שניה צריכה להיות ליגה מקצוענית מהראיון ששחקנים יכולים להשקיע את כולם מגדול ועד קטן במקצוע בתקווה לפתח שחקנים לליגה הראשונה וליגה שלישית שהיא יותר ליגה של תעסוקה לכאלה שנפלו בין הכיסאות שתיהי חצי מקצוענית שבה לפחות השחקנים הבכירים יוכלו להיות מקצוענים.
בחישוב קצר אני רוצה סף של מקצוענים. בשלושת הליגות הבכירות קיום פעילות כ50 קבוצות.
נוריד את שחקני הפוסטר ואת הצעירים שמקבלים משכורת חייל מהליגה הראשונה...משחקים בליגה הראשונה כ90 שחקנים.
בערך 120 שחקנים מקצוענים בליגה השניה וכ300 שחקנים בליגה השלישית שמתוכם אני מצפה שחצי יהיו מקצוענים (לפחות שיוכלו לחיות בכבוד על שכר חודשי)
בסך הכל אני רוצה באיזור 350 שחקנים מקצוענים שהליגה הראשונה היא ראש בפרמידה.

עכשיו בנוגע למעמד המקצועי ובניית הקבוצה:

הכל זה עניין של דעה. אני מאמין שיש מספיק שחקנים טובים לליגת העל. השנה הליגה לקחה כמעט את כל השוק האפשרי בתחום הזה של המשאב הישראלי. מבחינת דקות נראה לי שברק חקלאי נתן סטט בנוגע לכמות הדקות של הישראלים לפני החוק הרוסי ובזמן החוק הרוסי- ואין הבדל גדול (אולי דקה או שתיים). אבל אני מסתכל על בניית הקבוצה.
השנה כמעט בכל קבוצה הבנייה היא בשלד הישראלים. הזרים גם אם הם דומיננטים נועדו להשלים את הישראלים הבכירים במרבית הקבוצות והישראלים המשלימים באים להשלים את אותם הזרים. בקיצור הרעיון של ליגה ישראלית עם חיזוק זרים מצליח הרבה יותר מבעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 10:41 am 
Freshman

אני מיד אמשיך אבל צריך להתארגן לעבודה... אני גם הסביר בצורה יותר עמוקה למה זה מגמה ועוד...
שיהיה אחלה יום :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:30 am 
Hall of Famer

אין שום הבדל בין השנה הזו לבין כל שנה אחרת עם החוק הישראלי. קבוצה שרוצה לשרוד בחוק הזה צריכה לפחות 4 ישראלים שיודעים להקפיץ כדור וללעוס מסטיק באותו זמן, ולכן הם יקרים יותר מהערך הריאלי שלהם וזה היה ככה גם בשנים קודמות (ובסופו של דבר זו הייתה מטרתו האמיתית של החוק). והזרים עדיין דומיננטים בליגה על הישראלים. מספיק שתראה את כל המדדים.
ומגמה זה בטח לא. זה לא יותר מגמה מה"מגמה" לרשום בסגל שחקנים צעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:57 am 
Freshman

אתה יודע ראי..... אתה קובע עמדה כאילו היא עובדה...בלי ממש להכיר את השכר שלהם.
כמובן מעבר לעובדה שזה נטו דעה להגיד אם מגיע להם השכר או לא.
זה כאילו אתה קובע עמדה בשטח. לפחות תגיד לדעתי לפני זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:09 pm 
Hall of Famer

ואתה כן מכיר את השכר שלהם שאתה קובע כאלה עמדות ועוד קורא לזה "התבוננות לעומק"? ומדבר על חוק כפוי כאילו הוא מסמן מגמה?
וכן, אם יוצרים ביקוש בצורה מלאכותית - כלומר סחורה שאתה חייב לקנות, בהנחה שהמחיר לא מפוקח - אז מחירה עולה. זה לא דיעה, זה אלף-בית כלכלי, לא רק בכדורסל. אז פה עשו את זה, ובכדורסל המחיר לא מפוקח.

לעומת זאת אתה מדבר על זה שהקבוצות נבנו סביב הישראלים והזרים משלימים אותם. גם זו דיעה, אבל אין לה כלום על מה להתבסס. מבט זריז על כל הקטגוריות הסטטיסטיות, למעט אסיסטים אולי (וגם זה לא חדש, זו סטטיסטיקה שהישראלים בלטו בה יותר מאחרות לאורך השנים), מראה שזה שטויות, תסלח לי. הקבוצות מתבססות על הזרים שלהן קודם כל ולפני הכל, והישראלים - כולל הבכירים - משלימים אותם, בדיוק כמו בעבר.
בערך כמו הקביעה שלך שהרוטציות בליגה התרחבו. גם כאן מבט מהיר מראה שזה עדיין אותן רוטציות של 8-9 שחקנים, כמעט בכל הקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:18 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
ואתה כן מכיר את השכר שלהם שאתה קובע כאלה עמדות ועוד קורא לזה "התבוננות לעומק"? ומדבר על חוק כפוי כאילו הוא מסמן מגמה?
וכן, אם יוצרים ביקוש בצורה מלאכותית - כלומר סחורה שאתה חייב לקנות - אז מחירה עולה. זה לא דיעה, זה אלף-בית כלכלי, לא רק בכדורסל. אז פה עשו את זה.

לעומת זאת אתה מדבר על זה שהקבוצות נבנו סביב הישראלים והזרים משלימים אותם. גם זו דיעה, אבל אין לה כלום על מה להתבסס. מבט זריז על כל הקטגוריות הסטטיסטיות, למעט אסיסטים אולי (וגם זה לא חדש, זו סטטיסטיקה שהישראלים בלטו בה יותר מאחרות לאורך השנים), מראה שזה שטויות, תסלח לי. הקבוצות מתבססות על הזרים שלהן קודם כל ולפני הכל, והישראלים - כולל הבכירים - משלימים אותם, בדיוק כמו בעבר.

אמרתי -נגיד- 100 אלף דולר בשביל דוגמה.
אתה מדבר על סטטיסטיקה? כמה אתה מבין בכדורסל שאתה נשען על סטטיסטיקה? כדורסל זה מעבר לסטטיסטיקה. שחקן טוב נמדד באיך הוא מביא את הניצחון לקבוצה שלו וזה משהו שיכול לעשות שחקן משלים בלי סטט מרשימה בכלל ולעומתו שחקן שמחרב משחקים עם מספרים.

מצטער אבל היהירות שלך מוגזמת. יש דבר כזה להעביר ביקורת בונה ויש דבר כזה לא לכבד את הדעות של אנשים. אני בתחילת האשכול אמרתי שאני לא מתיימר למקצוענות מוחלטת ומביע את דעתי האישית וליד כל עמדה אני משתדל להוסיף מילים שיראו שזה דעתי.
בניגוד אלייך לעומת זאת שמתיימר להבין בכדורסל וקובע נחרצות. ברור שהשכר של השחקן הישראלי יעלה. השאלה היא האם השכר מוצדק או לא זה דעה אישית נטו (!!)
ואתה יודע מה יש דבר אחד שאני מסכים איתך. מגמה זה לא אבל יש שינוי מרענן השנה לעומת שנה קודמת ולכמה שנים עברו עם או בלי חוק רוסי. סליחה על הסמנטיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:26 pm 
Hall of Famer

נו, אז אתה סתם זורק מספרים ועל זה בונה תילי-תילים של תיאוריות שאין להן בסיס.
האם השכר מוצדק או לא? אני אומר דבר אחד, השכר שלהם מנופח בצורה מלאכותית כי יש חוק שמחייב את הקונים לקנות את הסחורה הזו במחיר לא מפוקח. אין שום דרך שהמחיר לא יעלה בצורה כזו, כלכלה סמסטר ראשון. שכר מנופח מלאכותית הוא בדיוק זה - מנופח מלאכותית. בדגש על מנופח.
בדבר אחד אני כן מסכים, וזה שחוסר השוויון במס הוא בעייתי מאד והייתי מאד שמח אם היה נפתר (אבל פה יש עניינים שהם הרבה מעל הראש של הכדורסל, לכן אני לא רואה את זה נפתר, אם להיות ריאלי).

והשינוי המרענן שאתה מדבר עליו לא באמת קיים, לדעתי, הנה, לדעתי. גם אני רואה משחקים. הרוטציות הרחבות הם פרי דמיונך, קל מאד להוכיח את זה כי דווקא פה הסטטיסטיקה של הדקות מנצחת כל תחושה. והישראלים שהביאו דברים כשחקנים משלימים - זה תמיד היה ולא דבר מיוחד להיום. עדיין הזרים שולטים בליגה והיכולת שלהם היא הדבר הראשון שקובע מי ינצח ומי יפסיד. להגיד שהיום יש יותר שחקנים ישראלים שמביאים נצחון בלי לתת מספרים, או יותר זרים שמחריבים משחקים למרות המספרים שלהם, מאשר בתקופה אחרת - סלח לי, קביעה חסרת ביסוס באופן מוחלט. בכלל, אפשר לחשוב שחסרים היום ישראלים שמחריבים משחקים....

אני לא מזהה שום שינוי בליגה חוץ מירידה כללית ברמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:40 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
נו, אז אתה סתם זורק מספרים ועל זה בונה תילי-תילים של תיאוריות שאין להן בסיס.
האם השכר מוצדק או לא? אני אומר דבר אחד, השכר שלהם מנופח בצורה מלאכותית כי יש חוק שמחייב את הקונים לקנות את הסחורה הזו במחיר לא מפוקח. אין שום דרך שהמחיר לא יעלה בצורה כזו, כלכלה סמסטר ראשון. שכר מנופח מלאכותית הוא בדיוק זה - מנופח מלאכותית. בדגש על מנופח.
בדבר אחד אני כן מסכים, וזה שחוסר השוויון במס הוא בעייתי מאד והייתי מאד שמח אם היה נפתר (אבל פה יש עניינים שהם הרבה מעל הראש של הכדורסל, לכן אני לא רואה את זה נפתר, אם להיות ריאלי).

והשינוי המרענן שאתה מדבר עליו לא באמת קיים, לדעתי, הנה, לדעתי. גם אני רואה משחקים. הרוטציות הרחבות הם פרי דמיונך, קל מאד להוכיח את זה כי דווקא פה הסטטיסטיקה של הדקות מנצחת כל תחושה. והישראלים שהביאו דברים כשחקנים משלימים - זה תמיד היה ולא דבר מיוחד להיום. עדיין הזרים שולטים בליגה והיכולת שלהם היא הדבר הראשון שקובע מי ינצח ומי יפסיד. להגיד שהיום יש יותר שחקנים ישראלים שמביאים נצחון בלי לתת מספרים, או יותר זרים שמחריבים משחקים למרות המספרים שלהם, מאשר בתקופה אחרת - סלח לי, קביעה חסרת ביסוס באופן מוחלט.

אני לא מזהה שום שינוי בליגה חוץ מירידה כללית ברמה.

מה שמודגש זה עוד משהו שהוא דעתי. אתה הכנסת לי מילים לפה. יש ויש זה לא שחור ולבן בכלל.
פרי דמיוני?
אני מסתכל לא על המספרים ואומר ככה וככה. אני רואה ומדגיש כבר במילים הראשונות של האשכול הזה שזה דעתי.
דמיון? לפי דעתי (יופי שגם אתה התחלת להשתמש במילים האלו ) הרוטציה רחבה כי לרוב הקבוצות עד השחקן העשירי יש תפקיד מוגדר שהוא יכול לתרום בו.
התחלתי עם ראשון לציון כי הם דוגמה מצויינת לרוטציה רחבה של 10 שחקנים. בהמשך הכנס לכל קבוצה בנפרד ואחרי זה אני אנסה להראות שמרבית הקבוצות עשו שינוי במבנה הקבוצה. אתה לא מבין מה שאני אומר? אז חכה שאני אדבר על שאר הקבוצות.

ושוב. הפורום הזה זה פורום שאני מעריך כי הוא מנסה להכניס דעות שונות בנוגע לכדורסל הישראלי ולא טוקבקים בוואן שמה צועקים ''מה אתה מבין בכללללללל''' וכדומה.
תנסה לתת ביקורת בונה שאותה אני אקבל בשימחה (הנה קיבלתי את האימרה שלך שלא מדובר במגמה מבחינתי אלא בשינוי של שנה) שזה כבר משהו ביחס לכמה שצורת הכתיבה שלך מזכירה לי טוקבאק של ''מה אתה מבין בכלל??''

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:44 pm 
Freshman

אגב בגלל שאתה מתעסק כל כך הרבה בכותרת של האשכול אז אני אסביר.
בחרתי ב''התבוננות לעומק''.
השאלה שנשאלת היא - התבוננות של מי? שלי? ממתי אמרתי את זה.
אולי לא יצא לך לחשוב שאני מדבר גם על החברה האחרים בפורום שיעזרו להכניס עומק לכדורסל הישראלי ולא אימרה שחצנית משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:46 pm 
Hall of Famer

הקבוצות המפתיעות בינתיים בליגה - עושות זאת בעיקר בזכות הזרים שלהן :
אשדוד - טריו זרים שמנפק 57 נקודות ו-11 אס' ( מתוך 16 של כל הקבוצה ) .
הרצליה - בנתה על עמדת רכז של רוט ומעיין ( לכאורה מצוין כזוג ישראלים ) , בפועל מקבלת את סטיבן דניס ויפתח זיו .
נהריה - ניב ברקוביץ' בעונה גדולה , אבל שאר הישראלים שם בקושי תורמים .

דווקא אצל המאכזבות יש ישראלים בעונה אישית טובה ( נעימי , שמחון ) , אבל כשהזרים לא פוגעים זה פחות עוזר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:53 pm 
Freshman

כמו שאמרתי לא הכל שחור לבן אני אגע בכל הקבוצות ואז נראה.
אבל באופן כללי אני בעמדה שיצירת נקודות חשובה אבל היא לא רק העיקר. דווקא מה שמרשים אותי זה האסיסטים ואין ספק שאשדוד נשענת על הזרים שלהם ובהצלחה.
אבל אני אגע בכל קבוצה בנפרד ומי יודע יכול להיות שחלק מהקבוצות - כמו שראי אומר- נשענות על רוטציה של 8-9 רוטציה וזרים דומיננטים. מה שאני עדיין מאמין זה שרוב הקבוצות שינו את זה (זה השינוי המרענן שדיברתי עליו) ומטרה מרכזית באשכול זה לדבר על כל קבוצה בנפרד באופן פרטני ואחרי כל זה וביחד עם זה לראות את הליגה באופן כללי, אם שאלות עמוקות כמו- האם הליגה באמת נחלשה? האם השכר מנופח? אבל העיקר באשכול הזה- זה תרבות דיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:54 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שאתה מרים לי להנחתה. דיעה זה טוב, אבל דיעה כמו "הרוטציות התרחבו" קל מאד להוכיח או להפריך וכדאי שתהייה מבוססת על משהו.
התחלת עם ראשון כדוגמה מצויינת? כאילו, רציני? ראשון ממש לא דוגמה מצויינת ואפילו לא דוגמה בכלל לרוטציה רחבה של 10 שחקנים. השחקן העשירי הוא עידן זלמנסון שמקבל 6 דקות למשחק, סלח לי, זה לא חלק ברוטציה גם אם הוא גבוה ו"בעל תפקיד מוגדר". ופה עוד מדובר בקבוצה שנפלה עם הזר הרביעי שלה וגרעה אותו מהקבוצה, כך שזלמנסון היה בעצם חלק גדול מהעונה השחקן התשיעי! לא רוטציה רחבה ולא שינוי מבני ולא נעליים, פשוט קבוצה שנפלה עם זר - וגם בה הרוטציה לא רחבה.
וזאת עוד הדוגמה הטובה שלך... אני באמת אחכה לשאר הקבוצות.

כן, הכתיבה שלי מזכירה לך טוקבק כי אתה לא קורא אותה בכלל. בכל מקום שיש בו נתונים, עובדות, הם מפריכים את הדיעות שלך, כמו בהודעה הזו ממש. הדיעה שלך של מקומם של הישראלים והזרים בליגה נופלת בקלות יתרה בכל השוואה סטטיסטית, גם לשנים קודמות. הדיעה שלך על שכר הישראלים נופלת בכל מודל כלכלי בסיסי. אבל אתה לא נותן לנתונים לבלבל אותך, אתה איש של נראטיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 1:02 pm 
Hall of Famer

niv כתב:
אולי לא יצא לך לחשוב שאני מדבר גם על החברה האחרים בפורום שיעזרו להכניס עומק לכדורסל הישראלי ולא אימרה שחצנית משהו?

אז החברה האחרים מוזמנים להביע את דעתם, רוצה להכריח אותם? אני לא מפריע להם.
אבל מה שאתה מכניס הוא ההיפך מעומק. אלה תחושות רדודות שלא מבוססות על דבר, שום נתון, שום עובדה. על חלקן אני חולק כי אני רואה כדורסל ישראלי כבר 40 שנה, ואת חלקן האחר קל מאד להפריך בעזרת נתונים. אבל כשאני עושה את זה אתה טוען שזה כמו טוקבק, כי הנתונים לא מעניינים אותך.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך א' ינואר 24, 2016 1:02 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 1:02 pm 
Freshman

אתה מזכיר את ההורים שלי- ''אנחנו לא מתווכחים אנחנו מתדיינים''
בולשיט. זה ויכוח לא דיון.
עוד מעט אני אחרוש על הסטט ואנסה להביא נתונים מהשטח כמו גם דעות ממשחקים על דעתי האישית.
בנתיים, נסה לעבוד על ההתנסחויות שלך. לא אומר שהם לא עמוקות אבל יש גם דרך להעביר מסר באופן מסויים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 1:04 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
niv כתב:

אז החברה האחרים מוזמנים להביע את דעתם, רוצה להכריח אותם? אני לא מפריע להם.
אבל מה שאתה מכניס הוא ההיפך מעומק. אלה תחושות רדודות שלא מבוססות על דבר, שום נתון, שום עובדה. על חלקן אני חולק כי אני רואה כדורסל ישראלי כבר 40 שנה, ואת חלקן האחר קל מאד להפריך בעזרת נתונים. אבל כשאני עושה את זה אתה טוען שזה כמו טוקבק, כי הנתונים לא מעניינים אותך.

מי אמר שאני מכריח?
כמעט כל מה שיצא לי להגיד עליך היה במישור של איך אתה מתנסח. וכשאני חולק עליך אני מביע דעה אישית.
אני לא מזלזל בך בקטע הזה. אבל אולי תיתן את הזמן לעשות את שלו ואולי מהאשכול ה''רדוד'' הזה יצא משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 1:07 pm 
Hall of Famer

ברור שזה ויכוח, אמרתי שלא? את ההורים שלך תשאיר בצד.

ואיך אמר מייקל בלומברג?
In God we trust. Everyone else - bring data
לפחות איפה שיש נתונים זמינים וקלים, תנסה לבסס את הדיעות שלך עליהם. אני לא אומר שתהייה עבד מספרים, יש מקום גם להתבוננות ולתחושות, אבל לא כנגד נתונים כל כך חד משמעיים. בינתיים איפה שיש נתונים הם מפריכים בקלות את הדעות שלך, גם אם תצעק "טוקבק" ו"התנסחות" עוד 100 פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 4:32 pm 
Freshman

מישהו מכיר אתר טוב לסטטיסטיקות מתקדמות?
כמו מדד פלוס מינוס. משחקים בניצחונות לעומת הפסדים. נקודה פר דקה.גסיווג של גילאים ועמדות... אתר המנהלת לא עוזר לי וגם יורובאסקט לא כל כך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה