סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בלאט הולך הביתה
הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:28 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
מי שבנאום הפתיחה שלו, אומר שהוא הולך לעשות דברים טוב יותר ... (שזה די ברור טוב יותר ממי) חוטא בחטא שאחראי לאחוז גדול מאוד מהכישלנות
חטא הגאווה, כשאתה חושב שאתה טוב יותר אתה עובד פחות קשה, אתה תקוע בתוך הקופסה שלך, כשאני אומר שצריך לעבור את גיל חמישים אני מתכוון שאני שומע אותו מדבר ויש לי פלאש באק לסיטואציות דומות שלא בהכרח מתחום הכדורסל
אתה בא לתפקיד חדש, תן כבוד למה שהיה לפניך לא בטעמי מוסר או נימוס אלא בגלל שאשכרה היו דברים טובים שכדאי לקחת ממה שעשו לפניך
ויש עוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:30 am 
Junior

ההבדל נמצא בין השורות.
בכל התקופה שבלאט אימן את לברון, לברון בראיונות תמיד התייחס לקואצ'ינג סטאף. הוא מעולם לא אמר מילה על קואץ' בלאט. ואין דבר יותר מזלזל מזה בNBA. אני צופה שנים בליגה הזו ולא זכור לי שחקן שמזלזל בכזו בוטות במאמן שלו (הבעיה הייתה שבלאט מצידו בראיון נגדי היה ממהר ללקק את הישבן המלכותי תחת כל מיקרופון אפשרי)
הלילה לאחר שהקאבס הפסידו, לא היה יותר קואצ'ינג סטאף. לברון לא הפסיק לדבר על קואץ' לו. ואם זה מה שקואץ' לו רוצה, זה מה שנעשה.
כאן טמון כל ההבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 12:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס לב כתב:
sir charles כתב:
חבל לי רק בשבילו שלברון גזל ממנו את הסיכוי לאמן באולסטאר (לא שזה משחק חשוב אבל יש בו פרסטיז').
.

אתה מודע לכך שבגלל לברון היה לו בכלל סיכוי לאמן בפלייאוף? המלך נתן, המלך לקח, יהיה שמו מבורך.

היום אצל רסקין היה דיון שלם ברוח הזו. איזו סיטואציה נוראית בלאט נכנס אליה, כמה קשה לאמן שחקן כמו לברון וכו' וכו' וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 2:36 pm 
Hall of Famer

מוק, דווקא השנה בתקשורת לברון כן דיבר על המאמן בלאט וכלפי חוץ דווקא התנהל בצורה מכובדת.
ראובן, מי שטוען שהסיטואציה של בלאט הייתה נוראית הוא אידיוט. בלאט קיבל סיטואציה נפלאה. מי שמדבר על כמה קשה לאמן שחקן כמו לברון, צודק, אבל הוא צריך להוסיף שכל מאמן רוצה שיהיה לו את הצ'אנס לאמן שחקן כמו לברון ואם אתה מאמן טוב, אתה גם תצליח לאמן את לברון ג'יימס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 2:51 pm 
Junior

ראובן כתב:
עמוס לב כתב:
sir charles כתב:
חבל לי רק בשבילו שלברון גזל ממנו את הסיכוי לאמן באולסטאר (לא שזה משחק חשוב אבל יש בו פרסטיז').
.

אתה מודע לכך שבגלל לברון היה לו בכלל סיכוי לאמן בפלייאוף? המלך נתן, המלך לקח, יהיה שמו מבורך.

היום אצל רסקין היה דיון שלם ברוח הזו. איזו סיטואציה נוראית בלאט נכנס אליה, כמה קשה לאמן שחקן כמו לברון וכו' וכו' וכו'.

שמעתי את ה"דיון".
חבל שלא הזכרת מי היו המשתתפים - דן שמיר שמעריץ את בלאט ולא יגיד עליו מילה רעה אפילו במרומז (אבל על הדרך דווקא הביע הבנה למהלך של קליבלנד מהצד שלהם), גיל ברק שגם הוא מקושר היטב (הבת של עובדת בערוץ) וציון ננוס שאין לי מושג מה הקשר שלו לספורט בשנים האחרונות אבל אף פעם הוא לא הצטייר בעיני כעיתונאי ספורט בעל אמירה נוקבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 2:57 pm 
מנהל פורום

איכשהו לא רציתי לעשות להם שיימינג. עמוס, אני לגמרי מסכים איתך כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 5:32 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
עמוס לב כתב:
sir charles כתב:
.

שיימינג מי ישמע... הם ממש הולכים לא לישון בלילה.

לא צריך להגזים, יש עוד כמה קבוצות שמגיעות לפלייאוף מעבר לקבוצה שלברון ג'יימס משחק בה. יש גם קבוצות שאפילו לוקחות אליפות מבלי שלברון ג'יימס יהיה בהן.
לברון נהנה שנים מזה שהוא משחק במזרח החלש, כראייה המאזן שלו בגמרים. הגיע המון פעמים לגמר בגלל שהוא מאז ומעולם שיחק באיזור סופר בינוני. יש מספר שחקנים שאני מעדיף על פניו בפורמה הנוכחית (ומעבר לזה, כדורסל זה לא בהכרח ראש בראש. אני מעדיף לקבל קבוצה עם ווסטברוק ודוראנט, פול גריפין ודיאנדרה... בכיף לוקח על פני ללברון וגם זה מבטיח לי פלייאוף במערב הקשה). לברון מעולם לא היה שחקן דומיננטי כמו ג'ורדן או שאקיל, כזה שנוכחות שלו בקבוצה מבטיחה יתרון בקרב על האליפות. מכיוון שהוא מעולם לא היה באמת כל כך טוב (הכי קרוב שהוא היה לזה היה דווקא בסדרת הגמר של שנה שעברה), הנוכחות שלו בקבוצה היא מתכון בטוח ללעשות עונה יפה שבסופה ככל הנראה מצפה שברון לב. תצרפו לזה שבמשך כל העונה הוא יעשה למאמן את המוות, וקיבלתם סיטואציה שמצד אחד מאמן שרוצה להיות בטופ חייב לקחת בשתי ידיים, ומצד שני היא די בלתי אפשרית.

ובנוסף לכל- הדיבור על הרזומה של בלאט פשוט הזוי. זה שהאמריקאים מדברים ככה, רק מעיד על כמה הם בטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת. אין צורך לאמץ את הדיבור הזה. לברון לא חכם כשהוא מעדיף מאמן עם הרזומה של טיירון לו על פני הרזומה של דיויד בלאט עם כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 6:36 pm 
Junior

ללברון לא היה אף פעם מאמן בשיעור קומה יותר מבלאט וזה אומר משהו גם על לברון וגם על המאמנים שלו וכמה שהוא מסוגל לסמוך עליהם. המלכוד פה הוא שהקבוצות של לברון טובות כשהוא מצליח להיות חלק מהקבוצה ולא כל הזמן עם הכדור ביד מחליט אם לזרוק או אם לא לזרוק אז מי יזרוק. מה זה אומר? שבלאט נכשל באיזשהו אופן ושזו הייתה סיטואציה לא פשוטה מהבחינה הזאת. ספולסטרה היחיד שלקח עם לברון אליפויות וגם הוא הפסיד בגמר בשנה הראשונה. אני חושב שההנחה ההגיונית שקליבלנד לא יקחו את האליפות גם השנה הביאה את ההנהלה להחליט לפטר אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 8:34 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו העלה נקודה מצוינת - אם זה היה תלוי בלברון, כנראה שספולסטרה לא היה מושך יותר מעונה וחצי, כי הפסיד בגמר ובמקרה הטוב ביותר הוליך את המזרח. גם אז בזמנו היו שמועות שריילי יעיף אותו וייכנס במקומו, כמו שקרה בזמנו עם SVG.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 9:07 pm 
Junior

פול סיילאס היה מאמן בעל שיעור קומה גבוה משל בלאט, אבל אז לברון היה ילד טוב אקרון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 9:09 pm 
מנהל פורום

ואו, מאנו, אשכרה כתבת עכשיו "הנוכחות שלו בקבוצה היא מתכון בטוח ללעשות עונה יפה שבסופה ככל הנראה מצפה שברון לב"?

בכל אופן, לא הבנתי את התשובה הארוכה הזו. במקרה של בלאט (ואפשר גם להוסיף של מייק בראון ואפילו של ספולסטרה בעידן פוסט-לברון, למרות ששם מה שקורה מפתיע לרעה) זה מאוד פשוט: בלאט הגיע לקבוצה שהיתה אמורה להיות קבוצה בבניה שתדגדג את הפלייאוף (במזרח החלש כאמור). אף אחד לא דיבר על זה אחרת. ההגעה של לברון הפכה את קליבלנד בבת אחת למועמדת לאליפות. זה אומר שבלאט הרוויח בגדול מהסיטואציה הזו. נכון, יותר קשה ומלחיץ ומסובך לאמן קונטנדרית ולהתעסק עם סופרסטארים מלאי אגו מאשר עם בחירות דראפט צעירות. אז מה? וממילא אתה עצמך כתבת שכל מאמן ייקח את הסיטואציה הזו בשתי ידיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 9:10 pm 
מנהל פורום

ובמסגרת המשך מצעד הגאונות - מרואיין אצל יואב אביב ברשת ב' (לא הבנתי מי בדיוק) שמסביר שהיה עדיף אם קליבלנד היו עושים סיבוב פרסה אחרי ההחתמה של לברון, וככה בלאט היה היום אלוף בגולדן סטייט והיה מאמן את נבחרת האולסטאר במערב בזכות המחלה של קר. כאילו, סירייסלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 9:41 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
satriani כתב:
קראתי שגריפין אשכרה עצר בפגישת וידאו את הוידאו נתן בראש ללברון שלא ירד להגנה מול דנבר. זה תפקידו של המאמן.

נובמת. גריפין, the assistant to the GM, נתן בראש ללברון... שמענו עליו.
satriani כתב:
אם השחקנים לא מכבדים את בלאט ומכבדים את טיירון לו וכנראה שלו אחלה מאמן. כולם אומרים שהוא טוב.

וואלה? אם לברון לא מכבד את בלאט וכן מכבד את לו זה אומר שלו אחלה מאמן? ומי אלה כולם? לברון, ריץ' פול ושאר הפוסי שלהם? הוא לא אימן עדיין בית ספר תיכון. אני מחכה לפלייאוף לראות איך הוא יביא לכל שאר המאמנים בראש.

אז מי שאמר את זה שיקר?יש סיבה שברנדן הייווד ימציא סיפורים כעת?

שום קשר ללברון לא כיבד את בלאט.
טיי לו מאד מכובד בליגה. יש מספר עוזרי מאמנים שברור לכולם שיהיו מאמנים (סם קסל למשל זה עוד שם שרץ פה ושם). האיש היה העוזר מאמן שקיבל הכי הרבה כסף בליגה. למה? כי העריכו אותו בקאבס ורצו אותו בתור ביטוח. עד כדי כך אוהבים אותו, שהבחור רצה להמר על עצמו ולסיים את העונה, והם לחצו עליו לחתום לשלוש עונות.

אפשר לומר הכל, אבל הדברים שיוצאים על בלאט מסתדרים יפה עם ההתנהלות שלו. מעולם לא שמעתי מאמן אחר מרעיף כל כך הרבה מחמאות על לברון. מעולם. בקבוצה לא ראו את בלאט בתור מאמן רציני. גם כי הוא רוקי וגם כי הוא פשוט פישל בכל מיני מצבים (טיים אאוט, תרגיל ההוצאה של לברון, ההכנסה של TT בסיום הסדרה מול אטלנטה וכמובן היחס המועדף לכוכבים).
וכן לברון תמיד רצה את לו. אם בלאט היה מרשים אותם, הוא היה נשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 10:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני מסתכל על רשימת הפאשלות שלך ו...
טיים אאוט - לא שרקו. קליבלנד ניצחו.
תרגיל האאוט ללברון - טעות, אבל לברון שינה את התרגיל והקאבס ניצחו.
להכניס את טריסטן ברבע הרביעי - הוא לא נפצע וזה לא השפיע כהוא זה.
יחס מועדף לכוכבים - גם אותי הגעיל שהוא מתחנף בלי הפסקה לפרימדונה אבל רוב הסיכויים שאם הוא היה היה קר יותר אליו הוא היה מפוטר הרבה לפני. לברון רגיל שמלקקים לו מאז התיכון. לדעתי אירווינג שיחק את הכדורסל הטוב בקריירה תחת בלאט, כנ"ל טריסטן ומוזגוב וסמית' גם העריך אותו. היחיד שלא השתלב היה לאב ודוקא במקרה שלו בלאט הכניס לו כמה קטנות (הקטע עם חוזה המקסימום).
בשורה התחתונה למרות הכדורסל הלא אטרקטיבי בלאט הביא את הקבוצה הזאת (בלי שני הכוכבים לצד לברון) מרחק פסיעה מזכייה באליפות. אני לא חושב שאף מאמן פנוי אחר יזכה איתם.

וראובן, אני למשל (ונראה לי שגם בלאט) הייתי מעדיף לאמן את וייגינס בקבוצה שהיא פרויקט עם פוטנציאל לפלייאוף ובלי הרבה מדי לחץ מאשר את הפרימדונה חסר הכבוד בקבוצה שמוכרחה לקחת אליפות עכשיו ובסוף מפסידה בגמר (ולהיות מפוטר אחרי שביתה איטלקית כשאתה מוביל את המזרח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:31 pm 
Sophomore

"Finally I can go back to hating LeBron without feeling guilty. Hope he never sees a title in his life," said Gil Eyal, a 38-year-old Israeli high-tech executive who typically supports the Boston Celtics.

http://www.nba.com/2016/news/01/23/blat ... ef:nbahpts

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:32 pm 
מנהל פורום

לגביך ולגבי ההעדפות שלך אין לי מושג, אבל לגבי בלאט תרשה לי להגיד נובמת גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 24, 2016 11:53 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אני מסתכל על רשימת הפאשלות שלך ו...
טיים אאוט - לא שרקו. קליבלנד ניצחו.
תרגיל האאוט ללברון - טעות, אבל לברון שינה את התרגיל והקאבס ניצחו.
להכניס את טריסטן ברבע הרביעי - הוא לא נפצע וזה לא השפיע כהוא זה.
יחס מועדף לכוכבים - גם אותי הגעיל שהוא מתחנף בלי הפסקה לפרימדונה אבל רוב הסיכויים שאם הוא היה היה קר יותר אליו הוא היה מפוטר הרבה לפני. לברון רגיל שמלקקים לו מאז התיכון. לדעתי אירווינג שיחק את הכדורסל הטוב בקריירה תחת בלאט, כנ"ל טריסטן ומוזגוב וסמית' גם העריך אותו. היחיד שלא השתלב היה לאב ודוקא במקרה שלו בלאט הכניס לו כמה קטנות (הקטע עם חוזה המקסימום).
בשורה התחתונה למרות הכדורסל הלא אטרקטיבי בלאט הביא את הקבוצה הזאת (בלי שני הכוכבים לצד לברון) מרחק פסיעה מזכייה באליפות. אני לא חושב שאף מאמן פנוי אחר יזכה איתם.

וראובן, אני למשל (ונראה לי שגם בלאט) הייתי מעדיף לאמן את וייגינס בקבוצה שהיא פרויקט עם פוטנציאל לפלייאוף ובלי הרבה מדי לחץ מאשר את הפרימדונה חסר הכבוד בקבוצה שמוכרחה לקחת אליפות עכשיו ובסוף מפסידה בגמר (ולהיות מפוטר אחרי שביתה איטלקית כשאתה מוביל את המזרח).

אתה אמיתי?
טיים אאוט - למזלו לא נשרק. זה לא אומר שהטעות לא נראתה.
תרגיל ללברון - אתה רציני? לברון הציל אותו.
TT נכנס ב30 הפרש - לא נכנס בסוף כי לברון אמר שלא ייכנס. מי מכניס את הגבוה היחיד שלך ב30 הפרש?
הכבוד לכוכבים הסכמת...לפחות זה.
כל זה וכמובן שהקבוצה לא סופרת אותו. ישבתי עשרים מטר מבלאט מול הספרס. הוא צרח על קיירי לעשות משהו, קיירי עשה בשלו ובלאט שיקשק את הראש ועשה פרצוף של "איזה מעצבן הקיירי הזה". לברון הוציא את עצמו לבד. קראתי איפשהו שלברון הכניס את עצמו בגמר מול GS באחת הפעמים.

עכשיו בתור GM אתה יכול לומר סבבה הגענו לגמר. גריפין רוצה יותר מלהגיע לגמר ולקבל 4:0. אם זה היה גמר סטייל ספרס - נטס כזה שהמתמודדת שלך היא קבוצה גרועה יחסית אז ניחא. אבל זה GS.
אף בן אדם נורמלי לא חושב שהם מרחק פסיעה מאליפות. GS השתפרו לא מעט מאז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 3:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

https://www.facebook.com/bballbreakdown ... 293744810/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 4:41 pm 
Hall of Famer

אני באמת לא יכול להתייחס לסרטון ששוב מהלל את מאמן ההתקפה הנפלא דיוויד בלאט.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 6:05 pm 
Freshman

לברון יצא מסריח משחשבתי, אני לא אתפלא אם ההפסד לשיקגו היה שביתה איטלקית של חלק משחקני הקאבס נגד לברון בדיוק כפי שעשה במשחקים מול הווריורס
והספרס כדי לפגוע בבלאט, ההנהלה קלטה את זה וגריפין קלט את זה, אבל במקום לתת בראש ללברון בין אם בחדרי חדרים או תקשורתית, העדיפו לפטר
את בלאט, ובכך הוסיפו חטא על פשע, זה שלברון קודם כל משחק בשביל עצמו ובשביל התואר זה ברור, מצד שני יש שחקנים מקצועיים בקאבס שמשחקים
גם בשביל הקריירה שלהם, גם בשביל בלאט, שחקנים כמו דלבדובה, מוזגוב, ג'יי אר, אפילו לאב שחווה נפילה מקצועית לא קלה מאז שהגיע לקאבס,
וללברון יש זמן למשחקים שלו, אם בלאט היה נשאר ההצגות המטומטמות של לברון לא היו עוזרות לו, כי בפלייאוף הוא היה מתיישר בדיוק כמו בעונה שעברה, זה שהילד
מפונק וחושב שמגיע לו הכל לא אומר שצריך לתת לו הכל, וכשהפרובוקציות לא עובדות, ורואים בבירור מי עומד מאחוריהן, בשלב מסוים החצים יופנו כלפיו, לברון
במעמדו לא יכול להסתתר מאחורי אף מאמן, הקאבס קבוצה שכבר מפורקת מבפנים, החברים הוותיקים של לברון כמו וויליאמס, ג'פרסון וג'ונס עם כל הכבוד להם,
לא יהיו אלה שיביאו אליפות לקאבס, שינויי רוטציה כבר לא יעזרו, יש מחנאות בקבוצה, וכמו שכתבתי קודם, ממש לא בטוח שהקאבס יהיו אלופי המזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 6:26 pm 
Hall of Famer

לברון יצא מסריח ממה שחשבת בגלל הסרטון הזה שמביא מהלכים בודדים מנותקים מכל מה שקרה בשאר המשחק?
ואין ספק שג'י.אר משחק בשביל בלאט. הרי רק בגלל זה באחד המשחקים בשבוע שעבר הוא טרח להגיע רק שעה לפני משחק ובלאט אפילו לא ידע על זה. המחוייבות צועקת לשמיים. גם מו וויליאמס עשה את אותו דבר, דרך אגב. ולמה בדיוק אתה חושב שלאב משחק בשביל בלאט? האם זה בגלל שהמאמן החביב סיפר לכל העולם בשנה שעברה שלאב לא שווה חוזה מקס' (מה שלא מנע כמובן מההנהלה/לברון לתת לו את חוזה המקס'?)?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 6:51 pm 
מנהל פורום

אני מניח ששמועות על התחנה הבאה של בלאט יעופו באוויר בתקופה הקרובה, חלקן משעשעות חלקן מספיק הזויות בדיוק כמו שהאפשרות שבלאט יאמן את לברון הייתה הזויה

http://www.inquisitr.com/2733536/la-lak ... ead-coach/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 9:02 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
לברון יצא מסריח ממה שחשבת בגלל הסרטון הזה שמביא מהלכים בודדים מנותקים מכל מה שקרה בשאר המשחק?

יצא מסריח כי אתה חושב ששחקן שמנסה לאורך שנים להתהדר בטייטל של "The Chosen One", מקבל סטיפה של מזומנים בלתי נגמרת כדי להקפיץ כדור על פרקט, ואמור להיות מנהיג של הקבוצה הזאת, יסתכל על טובת הקבוצה ולא על טובת עצמו. ישמש דוגמא למופת לאחרים ולא יחפף כמו שחקן בליגה לאומית ב', ויעמוד בפינה כמו יותם הלפרין בשניות הכרעה של משחק חשוב. משלמים לו בשביל לנצח משחקי כדורסל, ואם, לכאורה ועל פניו, הוא עושה עבודה גרועה באופן רשלני (שלא נאמר מכוון), אז הוא פוגע במותג שלו, הוא פוגע בחברים שלו לקבוצה, במאמן, בהנהלה, באוהדים ובליגה.

אני לא חושב שהיה למישהו בקליבלנד אינטרס להפסיד את המשחק בשיקגו. אחרי הכל, את המאמן כנראה שכבר לא יחליפו, ככה שהבאים בתור זה השחקנים. אני כן מסכים עם stambody שחדר ההלבשה של הקאבס הוא לא המקום הכי שמח באן בי איי, לא לפני הפיטורים של בלאט וגם לא אחרי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 10:30 pm 
Junior

סתם ככה, ויכול להיות שזה גם פסיכוסומטי אבל בטח שמתם לב לשינוי שחל באף של בלאט מאז שהוא התחיל לאמן בליגה.

השערות למיניהן?

בלאט העיז לומר ללברון ווט דה פאק?!, ולברון הגיב לאפו של בלאט באמצעות smack#@4@#@.
תשעים ותשע קבוצות עומדות בתור כדי לשכור את שירותיו של בלאט.

https://elasdavid-gmail.tinytake.com/me ... zI0OTc3MjE[/img]

https://elasdavid-gmail.tinytake.com/me ... zI0OTc3MzM[/img]

https://elasdavid-gmail.tinytake.com/me ... zI0OTc3NDY[/img]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 5:04 am 
Hall of Famer

סרטון שמסביר קצת:
https://m.youtube.com/watch?v=IbO_505V3Uo
אני חייב לומר שהתבוסה לפורטלנד היתה מאד מאד מוזרה. זה מסביר. חבר שלי טען שזה היתה שביתה.
זה מתחבר לזה שבפיטורים שלו אמרו משהו על רוטציה וההפסד לפורטלנד כנראה היה קשור לזה שוויליאמס וגפרסון בקושי שיחקו משחק קודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 46 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: