סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 10:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בנדר
הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 5:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מניח שראיתם אותו הרבה יותר ממני. אני צפיתי בו קצת בתחילת העונה וראיתי bust מחכה לקרות.
האם זה גם הרושם שלכם? או שאני טועה בו?
כרגע במקום ה-3 במוק של דראפטאקספרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בנדר
הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 11:24 am 
Sophomore

מה שמסתכלים המנג'רים ב NBA , זה לא מה שאנחנו מסתכלים , אני אישית רואה רכיכה גבוהה מאד , עם יכולות קליעה והובלת כדור שזה מרשים , אבל שחקן עם אינטיליגנציית משחק נמוכה מאד , בעל יסודות הגנה רעועים.
בNBA מסתכלים על שחקן גבוה שיכול לשחק כסטרץ' 4 , שניתן להעמיס עליו כמה ק"ג שרירים , ואז הוא יכול להיות סטרץ' 4 סטייל מירוטיץ' , כנראה שזה שווה להם הרבה , אני אישית לא רואה איך אינטיליגנציית המשחק החלשה שלו ויסודות ההגנה הרעועים שלו משתפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 12:18 pm 
Freshman

מירוטיץ לא שווה לאף אחד בחירה שלישית בדראפט. הם מדמיינים עוד פורזינגיס, אבל אני לא בטוח שזה מה שיקבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 12:46 pm 
Hall of Famer

מה שאני ראיתי זה יכולת ריבאונד עגומה, איטיות ואתלטיות בינונית. מירוטיץ' נבחר במקום ה-23 אם אני לא טועה. על בנדר מדברים כבחירה סופר גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 1:21 pm 
Freshman

בנדר הוא עדיין בן 18 ובאנבייאי לא מסתכלים על מה שאין לו כרגע אלא על מה שיש לו. ומה שיש לו בשביל ילד בן 18 בהחלט שווה בחירת לוטרי. 2.13 עם מוטת יידיים גדולה, קליעה רכה מכל הטווחים ויכולת כדרור ומסירה לא רעה. כמובן שיש לו הרבה חסרונות בראשם פיזיות ואינטלגנציית משחק אבל שמדמייניים איך הוא יכול להיות עוד 5 שנים בסה"כ בגיל 23 השמיים הם הגבול. שמצאו את נוביצקי בליגה השנייה בגרמניה הוא היה שחקן שלא מתקרב ליכולות של בנדר ששולט באליפויות אירופה לכל הגילאים כבר שנים עם מספרים מפלצתיים. כמובן שבקלחת של מכבי קשה מאוד להראות את היכולת ותשאלו את פארמר וחבריו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 1:34 pm 
Hall of Famer

מה שדנג כתב. בנדר כרגע רחוק מלהיות שחקן NBA, אבל זה בכלל לא נורא לילד בן 18. מה שכן יש בו, זה שהפוטנציאל שלו בשמיים, שווה לגמרי בחירת טופ-5 בדראפט, הניצול של הפוטנציאל זה כבר משהו אחר, זה תלוי במוסר העבודה שלו, באופי שלו, במערכת שאליה הוא יגיע ועוד 1001 משתנים אחרים. מה שכן, אני מניח שבמקרה של בנדר, המחנות ואימונים שלפני הדראפט יקבעו הרבה מאוד, הם יכולים לקבע אותו לטופ-3-4 והם גם יכולים באותה קלות להפיל אותו לסוף סיבוב ראשון או סיבוב שני, מניות של שחקנים אירופאיים שמנג'רים לא רואים באופן עקבי כמו שחקנים מכללות הן משמעותית יותר נזילות.

נערך לאחרונה על ידי rony בתאריך ב' ינואר 25, 2016 2:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 1:41 pm 
Hall of Famer

קודם כל, אני לא חושב שבאן.בי.איי היום מסתכלים 5 שנים קדימה. היום שחקנים עוברים בתדירות גבוהה מאד ואני בספק עם שחקן עם פוטנציאל שלא מספק תוצרת במיידי ישאר בקבוצה מעל ל -3 שנים. זה חלון הזמן ההגיוני להצלחה.

ולגבי נוביצקי אתה טועה ובגדול. נכון שהוא שיחק בליגה השניה בגרמניה, אבל אין פה סיפור על סקאוט שנסע לראות את הכוכב הגדול של צסק"א מוסקבה, נתקע בגלל מזג האוויר באיזה עיירה גרמנית נידחת וסתם מתוך שעמום הלך לראות את הליגה השניה בגרמניה ועלה על היהלום. נוביצקי התגלה בנייק הופ סאמיט, שזה משחק בין נבחרת שאר העולם לבין נבחרת התיכונים האמריקאית. זאת אומרת שהשם של דירק היה על הרדאר של כולם בעצם זה שהוא הוזמן (גם עמית בן דוד הוזמן למשחק הזה ונדמה לי שגם כספי). נוביצקי נתן במשחק הזה, מול הכשרונות הכי גדולים של האמריקאים (אל הרינגטון היה השם הבולט) הופעה מפלצתית. צריך לדייק גם לגבי בנדר, הוא שלט באליפויות עד גיל 16. את האליפות האחרונה עד גיל 18 הוא החמיץ בגלל הסכסוך הידוע. שליטה באליפויות הללו לא תמיד אומרת משהו, לפרטים ניתן לפנות אל נמניה אלכסנדרוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 2:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
מה שדנג כתב. בנדר כרגע רחוק מלהיות שחקן NBA, אבל זה בכלל לא נורא לילד בן 18. מה שכן יש בו, זה שהפוטנציאל שלו בשמיים, שווה לגמרי בחירת טופ-5 בדראפט, הניצול של הפוטנציאל זה כבר משהו אחר, זה תלוי במוסר העבודה שלו, באופי שלו, במערכת שאליה הוא יגיע ועוד 1001 משתנים אחרים. מה שכן, אני מניח שבמקרה של בנדר, המחנות ואימונים שלפני הדראפט יקבעו הרבה מאוד, הם יכולים לקבע אותו לטופ-3-4 והם גם יכולים באותה קלות להפיל אותו לסוף סיבוב ראשון או סיבוב שני, מניות של שחקנים אירופאיים שמנג'רים לא רואים באופן עקבי כמו שחקנים מכללות הן משמעותית יותר נזילות.

אני במקום ניקולה הייתי משתמש בתרגיל של יי ג'ינליאן ושולח אותו להתאמן מול כיסא, כי אם הוא ייאלץ לשחק מול שחקני מכללות (שחלקם נראים פיזית כמו אבא שלו) זה לא יהיה נעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 4:46 pm 
Sophomore

בנדר בחיים לא שחקן לבחירה 3 או אפילו טופ 10 בדראפט. ככזה הוא יהיה מגה באסט. הייתי נותן לו אמצע - סוף סיבוב ראשון.
גיל 18 זה לא גיל 16 ואתה כבר מצפה משחקן עם רמת ציפיות כזאת לפתח איזשהו מימד פיזי למשחק שלו. שנתיים אני רואה אותו וחוץ מלעמוד ולהטיח שלשות פנויות באחוזים בינוניים לא ראיתי כלום, בין אם זה ביורוליג בליגת העל או בליגה הלאומית. חולשה פיזית זה דבר שמשתפר אבל אופי רך הרבה יותר קשה לשפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 6:52 pm 
Junior

כמו רוב קודמיי לפוסט זה, אני מאוד-מאוד אופתע אם ייצא ממנו שחקן שמתקרב לרמת אולסטאר ב-NBA. כלומר אם מישהו הולך לבחור אותו טופ 5 כפי שמסתמן כרגע, סיכוי גבוה שהמישהו הזה יאבד את המשרה שלו על הבחירה הזו.
אין סיכוי בעולם של היום שילד מבחירה גבוהה מגיע ל-NBA ומסריח את הפרקט 3-4 שנים עד שהוא מתפתח. אף אחד לא ייתן לו את הזמן הזה ואם הוא יהיה באמריקה עונה-שתיים ברמתו הנוכחית או אפילו שיפור רציני אבל לא דראסטי לחלוטין, הוא ייפלט מהליגה או שהתקשורת והסביבה תרסק לו את הביטחון ואת מעט הסיכוי שהיה שהוא אכן יפרוץ בשלב מסויים. ראה מיליצ'יץ', בנט וכו'. למעשה אני מנסה ולא מצליח להיזכר בשחקן אחד שהיה בחירה טופ 5, נכשל לחלוטין שנתיים-שלוש ואח"כ הפציע למשהו ששווה בחירת לוטרי נגיד, אפילו לא 5.
הסיכוי היחיד מבחינת מנג'ר לצאת סביר אחרי בחירה גבוהה בבנדר זה להשאיר אותו באירופה לשנתיים-שלוש, רחוק מעין התקשורת והקהל האמריקאי, ואז לראות מה קורה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 7:08 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Chauncey כתב:
כמו רוב קודמיי לפוסט זה, אני מאוד-מאוד אופתע אם ייצא ממנו שחקן שמתקרב לרמת אולסטאר ב-NBA. כלומר אם מישהו הולך לבחור אותו טופ 5 כפי שמסתמן כרגע, סיכוי גבוה שהמישהו הזה יאבד את המשרה שלו על הבחירה הזו.
אין סיכוי בעולם של היום שילד מבחירה גבוהה מגיע ל-NBA ומסריח את הפרקט 3-4 שנים עד שהוא מתפתח. אף אחד לא ייתן לו את הזמן הזה ואם הוא יהיה באמריקה עונה-שתיים ברמתו הנוכחית או אפילו שיפור רציני אבל לא דראסטי לחלוטין, הוא ייפלט מהליגה או שהתקשורת והסביבה תרסק לו את הביטחון ואת מעט הסיכוי שהיה שהוא אכן יפרוץ בשלב מסויים. ראה מיליצ'יץ', בנט וכו'. למעשה אני מנסה ולא מצליח להיזכר בשחקן אחד שהיה בחירה טופ 5, נכשל לחלוטין שנתיים-שלוש ואח"כ הפציע למשהו ששווה בחירת לוטרי נגיד, אפילו לא 5.
הסיכוי היחיד מבחינת מנג'ר לצאת סביר אחרי בחירה גבוהה בבנדר זה להשאיר אותו באירופה לשנתיים-שלוש, רחוק מעין התקשורת והקהל האמריקאי, ואז לראות מה קורה.

מתחיל להזכיר לי את סיפור ג'רמי טיילר . ילד שבגיל 17 אמרו שהוא "הטוב לגילו" /"פוטנציאל ענק"
לא נראה כמו מישהו שהולך להיות שחקן גדול כמו שסיפרו לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 7:21 pm 
Hall of Famer

rony כתב:

השאלה היא האם הפוטנציאל שלו אכן בשמיים. אני לא חושב. האתלטיות הבינונית והרכות תפריע לו מאוד ברמות האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 7:43 pm 
Hall of Famer

האתלטיות שלו בהחלט סבבה לגובה שלו, הוא לא ממש דיאנדרה ג'ורדן, זה לא שיש לו במה להתבייש מהבחינה הזו מול, נניח, דירק נוביצקי באותו הגיל (לא אומר מילה על שום דבר חוץ מאתלטיות), גם על כספי למשל אמרו שהוא לא אתלט מספיק בשביל להצליח בליגה, לפחות מהבחינה הזו אני חושב שיש לבנדר ולכספי אתלטיות דומה. לגבי רכות, זה כבר משהו שאפשר לשפר, בטח ובטח כשמדובר בילד בן 18 שעוד לא סיים להתפתח פיזית. שוב, אני לא אומר שהילד בדרך להיות אולסטאר בעוד שנתיים, אני רק אומר שהכלים שיש לו מבחינת גודל, מיומנות (כדרור, קליעה, מסירה) וכן, גם אתלטיות, הם כאלו שגורמים להרבה קבוצות להזיל ריר על הפוטנציאל ויכולים להביא אותו לבחירה גבוהה בדראפט, בטח ובטח אם האימונים שלו לפני הדראפט יהיו מרשימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 8:06 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אם במכבי ת"א הוא לא ממש מצליח להשתלב, איך הוא בדיוק יצליח להשתלב במנש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 8:54 pm 
Hall of Famer

הוא מאוד מאוד בוסרי כרגע, אבל יש דברים שרואים משם שלא רואים מכאן. הוא כרגע בן 18. יש לו יד לא רעה מבחוץ. הוא פאקינג 215 ס"מ (אפרופו ההשוואות לפורזינגיס). אתלט לא רע. יש לו עוד המון מה ללמוד ומה להשתפר. לתפיסתי, נכון שתכונות פיזיות הן מאוד חשובות ברמות האלו (ניתור, זריזות, מוטת ידיים, גובה, משקל, אחוז שומן וכיו"ב), אבל הרבה יותר חשוב מוסר העבודה. ה-4-5 שנים הקרובות הן השנים שיעצבו אותו כשחקן, אם יהפוך לעוד איטריה דקיקה ברוטב בולונז או שיוכל להיות שחקן עם אימפקט על הליגה.

אני חולק חלקית על עמוס לב בהיבט טווח הזמן. נכון, שחקנים עוברים קבוצות בתדירות גבוהה יותר מבעבר. מצד שני..... הכוכבים לרוב נשארים לפחות את הארכת החוזה הראשונה. זה אומר לפחות איזה 5-6-7 שנים, שזה אמור להיות מספיק זמן בשביל קבוצת כדורסל כדי לבנות קבוצה מסביב אותו כוכב, בהנחה שהוא שווה את זה. רשימה חלקית - לברון, כרמלו, בוש, וייד, דוייט הווארד, דרון ויליאמס, כריס פול, למרקוס, דוראנט, רוז, ווסטברוק, קווין לאב, ברוק לופז, בלייק גריפין, סטפן קארי, פול ג'ורג'.

בבחירה שהיא טופ5, האפסייד והפוטנציאל להיות כוכב הוא מילת המפתח.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 8:54 pm 
Hall of Famer

juror13 כתב:
אם במכבי ת"א הוא לא ממש מצליח להשתלב, איך הוא בדיוק יצליח להשתלב במנש?

תשאל את בנו אודריך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 8:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
האתלטיות שלו בהחלט סבבה לגובה שלו, הוא לא ממש דיאנדרה ג'ורדן, זה לא שיש לו במה להתבייש מהבחינה הזו מול, נניח, דירק נוביצקי באותו הגיל (לא אומר מילה על שום דבר חוץ מאתלטיות), גם על כספי למשל אמרו שהוא לא אתלט מספיק בשביל להצליח בליגה, לפחות מהבחינה הזו אני חושב שיש לבנדר ולכספי אתלטיות דומה. לגבי רכות, זה כבר משהו שאפשר לשפר, בטח ובטח כשמדובר בילד בן 18 שעוד לא סיים להתפתח פיזית. שוב, אני לא אומר שהילד בדרך להיות אולסטאר בעוד שנתיים, אני רק אומר שהכלים שיש לו מבחינת גודל, מיומנות (כדרור, קליעה, מסירה) וכן, גם אתלטיות, הם כאלו שגורמים להרבה קבוצות להזיל ריר על הפוטנציאל ויכולים להביא אותו לבחירה גבוהה בדראפט, בטח ובטח אם האימונים שלו לפני הדראפט יהיו מרשימים.

פיזיות ומסת שריר אפשר לשפר, רכות לדעתי קשה לשפר. זה משהו אינהרנטי.
נתחיל מזה שבנדר יצליח לעשות מדי פעם פוסט אפ על גארדים ששומרים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 9:26 pm 
Junior

רוני, להשוות את בנדר לכספי, מבחינת סצנריו הגיוני להתפתחות הקרואטי, נראה די מתאים כרגע. הבעיה היא שזה לא מה שמחפשים בבחירה שהוא מסומן אליה כרגע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 9:31 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
רוני, להשוות את בנדר לכספי, מבחינת סצנריו הגיוני להתפתחות הקרואטי, נראה די מתאים כרגע. הבעיה היא שזה לא מה שמחפשים בבחירה שהוא מסומן אליה כרגע.

אם כספי היה אותו שחקן בדיוק רק בגובה 2.15, הוא היה נבחר הרבה יותר גבוה ממקום 23. ואגב, היד של בנדר מבחוץ היום הרבה יותר טובה מזו של כספי באותו גיל, אין בכלל מה להשוות (מצד שני-כספי תמיד היה שחקן קשוח, לבנדר לא נראה שיש את ה-mean streak שלו).

בכל מקרה, אם לבנדר יש את מוסר העבודה של כספי, ואני לא אומר שיש לו, אין לי שמץ של מושג לגבי מוסר העבודה שלו, אז אין לי שום ספק שהוא יהיה שווה בחירת טופ-10 ומעלה, נתונים פיזיים וכשרון גולמי יש לו בשביל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 10:12 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
אני חולק חלקית על עמוס לב בהיבט טווח הזמן. נכון, שחקנים עוברים קבוצות בתדירות גבוהה יותר מבעבר. מצד שני..... הכוכבים לרוב נשארים לפחות את הארכת החוזה הראשונה. זה אומר לפחות איזה 5-6-7 שנים, שזה אמור להיות מספיק זמן בשביל קבוצת כדורסל כדי לבנות קבוצה מסביב אותו כוכב, בהנחה שהוא שווה את זה. רשימה חלקית - לברון, כרמלו, בוש, וייד, דוייט הווארד, דרון ויליאמס, כריס פול, למרקוס, דוראנט, רוז, ווסטברוק, קווין לאב, ברוק לופז, בלייק גריפין, סטפן קארי, פול ג'ורג'.

ניק סטאוסקטס, נואה וונלה, אנתוני בנט, מייקל קרטר וויליאמס, דיון ווייטרס, תומאס רובינסון, אוסטין ריברס, ג'רמי לאמב, קנדל מרשל, דריק וויליאמס, אינס קנטר, יאן ווסלי, ביסמרק ביומבו, ברנדון נייט, ג'ימר פרדט, מרקוס מוריס. אלה שמות שחקני לוטרי שהועברו מאז 2011. הכוכבים הגדולים שמצליחים מיד בדר"כ יקבלו גם את החוזה הבא בקבוצה שלהם, אבל שים לב למה שרשמתי - "אני בספק אם שחקן עם פוטנציאל שלא מספק תוצרת במיידי ישאר בקבוצה מעל 3 שנים". אף אחד לא מדבר פה על פורזינגיס 2. כולם מדברים פה על ילד שיתפתח ויגדל למשהו. דנג דיבר על בחירה בדראפט על סמך מה הוא יהיה עוד 5 שנים. אני אומר שרוב הסיכוי שלא יחכו 5 שנים. לא יוכיח את עצמו תוך 3 שנים, יש סיכוי רב שהוא לא יהיה בקבוצה, לא מכוונים למה יהיה עוד 5 שנים בדראפט. כל השמות ברשימה שאתה נתת הפכו לכוכבים מקס' בעונה השניה שלהם. אם זה יקרה לבנדר ברור שהוא יישאר בקבוצה שבחרה בו, אבל זה לא הסצנריו שרווח פה כאמור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 10:35 pm 
Hall of Famer

בשביל זה אמרתי חלקית :) מי שבחר את השחקנים שציינתי הסתכל על פרנצ'ייז ולא רק על תרומה מיידית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 10:54 pm 
Hall of Famer

אני לא ראיתי אתלטיות וזריזות דומה ושליטה בגוף דומה לזו של כספי. בסופו של דבר, הוא מיועד להיות סטרץ' 4. אני לא חושב שיש לו את יכולת הריבאונד או הקשיחות או האתלטיות המתאימה אבל בואו נראה. אני מתחבר לדעה של חלק מהמגיבים כאן שמדברים על באסט אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 11:15 pm 
Hall of Famer

דרך אגב, בחירה שיושבת בול על הינקי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 11:45 pm 
Hall of Famer

אני דווקא ממש לא חושב (לא סופר אתלט, לא חי את המשחק) אבל אם הינקי בוחר אותו אני יורד מה-bandwagon בקפיצה מהירה.
מה שכן, לא קל הדראפט הזה, לפחות לא אחרי הבחירה ה-2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:10 am 
Hall of Famer

אה, אתה מסתכל על האספקטים המקצועיים. אין לי מושג מה הינקי ממש רוצה. אני מסתכל על האספקט שאפשר לבחור אותו טופ 3, לשים אותו באירופה ולבחור שוב טופ 3. זה עבד כל כך יפה בשנים הקודמות עם נואל, אמביד, סאריץ'. למה להרוס דבר טוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16 ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה