סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בלאט הולך הביתה
הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 4:17 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 4:20 pm 
Sophomore

כן, אני הקאתי בזמן אמת. ואן גאנדי לא ישראלי עד כמה שאני יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 4:26 pm 
Senior

לי יש קיבה יותר חזקה כנראה.

אגב, אני חושב שלברון הוא סביר להניח איש נוראי למדי. לא מבין את הפאסיב-אגרסיב הזה. לא מבין למה בלאט בכלל המשיך בקליבלנד העונה. לא מבין למה לא לשבת בקיץ עם לברון ולהגיד לו "רוצה שבלאט ימשיך? כן, אחלה. לא, גם אחלה". לברון חשוב פי טירליארד מבלאט. הוא חשוב פי טריליארד מכל מאמן בליגה.

היו צריכים לפטר את בלאט מזמן. זה לא היה צריך להתנהל בצורה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 4:36 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דבר ראשון, להתכחש לכך שיש טונה של פרובינציאליות בהתייחסות לפרשה הזו זה מגוחך. לא כולם כאן מונעים מהפרובינציאליות הזו אבל נניח אין שום ספק שהיא שלטת בהודעות של סתאמבאדי ובכלל בסיקור התקשורתי של הפרשה.

דבר שני, זה לא או-או. אני למשל חושב שבלאט הוא מאמן מצוין ושלברון הוא שחקן מצוין אבל שבלאט הוא רוקי בNBA ושגם כמאמן באירופה היו לו הרבה חסרונות ושלברון הוא אגומניאק שאיבד שליטה על היומרה שלו לקבוע הכל. זה לא שצריך לבחור צד בסיפור.

דבר שלישי, כמו שיובל כתב, אין שום אפשרות הגיונית להציג את בלאט כהצלחה לא נורמלית ואת לברון ככישלון לא נורמלי. כל ניסיון להתפתל בצורה שתציג את זה היא לחלוטין לא הגיונית ומונעת מן הסתם משינאת לברון (שמופגנת כאן יפה על ידי החבר פלאש, ושלמרבה הצער חזר לכל הכתיבה המגעילה שלו טרום הפרישה הקודמת). גם ההיפך הוא במידה רבה נכון ואני אישית חושב שמגיע לבלאט קרדיט מאוד גדול על העליה לגמר.

ודבר אחרון, מי שיש לו יומרה לדעת עכשיו בדיוק מה יקרה, ואם קליבלנד יצליחו יותר או פחות או שעכשיו ברור שהם לא יעלו לגמר, מומלץ לו שייזכר בתחזית המופלאה של דן גילברט אחרי הdecision.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 5:18 pm 
Hall of Famer

אני חושב שפופ חשוב יותר מאשר לברון (כלומר, סן אנטוניו לא תעשה טרייד פופ עבור לברון)
כנראה גם סטיב קר, או לכל הפחות - הוא בדרך לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:24 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
על סמך הרזומה המרהיב שלו באירופה מאז שמונה למאמן של מכבי ב2002.

2002: אליפות + גביע.
2003: אליפות + גביע.
2004: יורוליג אליפות גביע כעוזר של פיני בקבוצה ההיא.
2005: אליפות יורוצ'לנג' עם סט. פטרסבורג.
2006: אליפות איטליה עם בנטון.
2007: זהב עם רוסיה. גביע איטליה עם בנטון.
2011: חזר למכבי, אליפות, גביע, וארד עם רוסיה.
2012: אליפות, גביע, אדריאטית, ארד באולימפידה עם רוסיה.
2013: גביע.
2014: אליפות, גביע, יורוליג.

אם כל זה לא נחשב בעיניך אפשר להפסיק את הדיון כאן.

אנחנו באמת מגיעים לטעון של אליפות וגביע עם מכבי תל אביב הם הוכחות לגדולה של המאמן? או אולי התואר הנשגב של הליגה האדריאטית? כל זה נחשב בעיני ואם הייתי בעלים של קבוצה באירופה, אז דיוויד בלאט היה אחד המועמדים הכי מובילים. אליפות איטליה זה קצת פחות מרשים כשמדברים על האן.בי.איי. לפי ההגיון שלך ריק פיטינו היה צריך להיות בכיר מאמני האן.בי.איי. שתי זכיות בטורניר המכללות, עוד 5 הופעות בפיינל פור הטורניר, 20 תארי קונפרנס. למרבה הצער באן.בי.איי ההצלחה לא נמדדת על מה שעשית במסגרות אחרות, אלא על מה שעשית במסגרת האן.בי.איי.

בעיני הכישלון של בלאט התחיל בדיוק מהפער הזה, שאני חושב שגם היה בראש של בלאט. אחרי הניצחון הראשון של בלאט השחקנים עשו עניין גדול, נתנו לו את כדור המשחק וחגגו כמו כל ניצחון ראשון של מאמן רוקי באן.בי.איי. בלאט דאג להזכיר להם שיש לו מעל 700 ניצחונות בקריירה והרבה תארים ושהניצחון הזה הוא כלום. מבטיח לך שזה לא עזר לגישה של השחקנים כלפיו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:44 pm 
Hall of Famer

בלאט אולי מאמן כדורסל אירופאי טוב.
זה ענף אחר לגמרי. חוקים אחרים.מגרש אחר. קהל אחר. שחקנים אחרים. הכל שונה. כן, הכדור אותו כדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:54 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
עמוס לב כתב:
2015: עונת רוקי בNBA:
67.5% הצלחה. 70% בפלייאוף. בוא נראה לאן הוד אפסיותו יגיע בלעדיו.
קיצר, המציאות לא נראית לך, אבל כזו היאא בלאט הולך לככב בNBA. ההערכה אליו עצומה בקרב המאמנים, ההנהלות. תלך ותעצים ככל שתתקדם העונה וקליבלנד תיכשל.
הוא מגיע לסיטואציה טובה יותר מהר מאוד, וסיטואציה טובה יותר היא קודם כל לא לאמן את לברון, כי עדיף להיות מאמן על פני להיות בובה כשהבבון יורד ועולה מהספסל מתי שבא לו.
בשנה שעברה הוא הוביל את הקאבס להצלחה עצומה בפלייאוף, דרס את המזרח, ולמקסימום תפוקה מגמר מול קבוצה טובה יותר מבחינת כשרון, ללא לאב וקיירי. הוא כמעט ניצח את הסדרה, קר מצא פתרונות, לבלאט לא היה עוד קלפים בסגל הקצר, אבל הוא נתן שם הופעה מרשימה והגיע לסדרה צמודה. 4-2 צמוד מאוד, בעיני הראה עליונות על קר.

מעניין באמת לאן "הוד אפסיותו" יגיע ללא בלאט, כי הרי זה לא שלברון אי פעם שיחק בגמר אן.בי.איי, או זכה באליפויות. זה הכול דיוויד בלאט שלקח את לברון למעלה.

וזאת פעם ראשונה שתחזית לעתיד מוגדרת כמציאות.

אתה שוב מתעלם מכך שאחרי שקר עשה את ההתאמות שלו, בלאט פשוט לא הגיב. לא היה פה מקרה של התאמה נגדית שלא עבדה כתוצאה משמיכה קצרה, אלא פשוט קיפאון והמשך הטקטיקה שעבדה במשחקים הקודמים והפסיקה לעבוד. אם זה עליונות על קר, אז אתה כנראה חי באותה מציאות עתידית שסיפרת לנו שכבר קרתה.

דרך אגב, שלא יהיה לא מובן. אני חושב שלברון התנהגם עם בלאט בצורה דוחה. מעולם לא ראיתי שחקן מזלזל ככה במאמן שלו, זורק אותו מתחת לגלגלים וחותר בפומבי כלפיו. זה עדיין לא הופך את הקדנציה של בלאט להצלחה גדולה או את הפיטורים לשגויים מבחינת קליבלנד. אני פה לגמרי עם יובל, בקיץ ההנהלה היו צריכים לשבת עם לברון ולהסביר לו שהוא צריך לקחת אחריות. או שהוא הולך עם בלאט עד הסוף ונותן לו לאמן, או שהם מפטרים אותו. להמשיך כמו שהיה בעונה שעברה זאת פארסה.

ולמה בעיני בלאט נכשל? כי לטעמי הדבר הכי משמעותי מבחינתו בתפקיד המאמן של קליבלנד היה לבנות מערכת יחסים טובה ולקבל הערכה מלברון ג'יימס. בזה הוא נכשל לחלוטין. יכול להיות שזאת לא הייתה אשמתו ומראש לא היה לו סיכוי, ויש כאלו שטוענים ככה ויכול להיות שהוא פשוט לא הצליח במלאכה. כך או כך, כמו שנהוג להגיד במחוזותינו, מבחן התוצאה הוא הקובע ובמבחן התוצאה לברון לא ספר את בלאט בכלל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:57 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
אגב, אני חושב שלברון הוא סביר להניח איש נוראי למדי. לא מבין את הפאסיב-אגרסיב הזה. לא מבין למה בלאט בכלל המשיך בקליבלנד העונה. לא מבין למה לא לשבת בקיץ עם לברון ולהגיד לו "רוצה שבלאט ימשיך? כן, אחלה. לא, גם אחלה". לברון חשוב פי טירליארד מבלאט. הוא חשוב פי טריליארד מכל מאמן בליגה.

היו צריכים לפטר את בלאט מזמן. זה לא היה צריך להתנהל בצורה הזו.

מה אתה לא מבין? בנאדם שמעלים קלטת של ג'ורדן קרופורד מטביע לו על הראש, בנאדם שמוציא לתקשורת תוך 2 דקות הודעה על כך שהוא לא היה מעורב בפיטורים של בלאט, ומכריח את ה-GM שלו להגיד בפומבי שהוא לא מנהל לו את הקבוצה (אבל הוא מצדיק את גריפין וחושב שזו הייתה החלטה נכונה!), בנאדם שנותן לכתבי החצר שלו בקדפמ לכתוב בריש גלי שהוא מאמן את הקבוצה ולא בלאט... לברון הוא בנאדם חרדתי לענייני תקשורת, תדמית ומותג, בטח ובטח אחרי ה-Decision. האיש עבר תהליך אישי במסגרתו הפך מכדורסלן לאיש עסקים שמשחק כדורסל. הוא לא רוצה שיגידו שהוא החליט, וגם גריפין מצידו לא רוצה שיגידו שלברון החליט. אז גריפין הוא זה שצריך לבשר את הבשורות הרעות. בקיץ בטח שלא הייתה לו שום סיבה (גם לא מוצדקת) לפטר את בלאט (הפסד בגמר בלי קווין לאב ואירווינג). עכשיו הוא מצא סיבה. בין אם מוצדקת או לא מוצדקת זה כבר סיפור אחר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 10:59 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אתה שוב מתעלם מכך שאחרי שקר עשה את ההתאמות שלו, בלאט פשוט לא הגיב. לא היה פה מקרה של התאמה נגדית שלא עבדה כתוצאה משמיכה קצרה, אלא פשוט קיפאון והמשך הטקטיקה שעבדה במשחקים הקודמים והפסיקה לעבוד. אם זה עליונות על קר, אז אתה כנראה חי באותה מציאות עתידית שסיפרת לנו שכבר קרתה.

אני לא יודע כמה בלאט לא הגיב כמו שפשוט לא היה כ"כ איך להגיב ולראייה אנחנו רואים איך הווריורס נראים השנה. ההרכב הזה של קר היה סוג של נשק יום הדין שעוד לא ראיתי כ"כ קבוצות שיודעות להתמודד איתו.
ולהגיד שלא הייתה שמיכה קצרה זה קצת מוזר בהתחשב בזה שאירווינג נפצע, ודלאבדובה טחן 40 דקות למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:08 pm 
Hall of Famer

בוודאי שהייתה שמיכה קצרה, לא רשמתי שלא. רשמתי ששמיכה קצרה זה לא תירוץ לכך שבלאט אפילו לא ניסה לשנות כלום. ההרכב הזה של קר לא היה נשק יום הדין, זה היה הרכב שהוא לא השתמש בו הרבה ועד למשחק מספר 4 לא השתמש בו בכלל בסדרת הגמר. זאת הייתה ההתאמה שקר ניסה לאחר שלושת המשחקים הראשונים.

למעשה מה שאתה אומר זה שבלאט ראה את ההרכב הנמוך של קר ומיד הבין שאין בכלל מה לעשות, אז למה להתאמץ. נמשיך לשחק בדיוק כמו ששיחקנו עד כה כי במילא נפסיד לא משנה מה נעשה.
הבנתי נכון?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:12 pm 
Hall of Famer

המממ. האמת שכן. סוג של שחמט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:16 pm 
Hall of Famer

טוב, וזה לא בשביל הויכוח, נכון? כי זאת הציפיה שלך ממאמן כדורסל, שברגע שהדברים לא הולכים, להתייאש ולוותר???

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:20 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
טוב, וזה לא בשביל הויכוח, נכון? כי זאת הציפיה שלך ממאמן כדורסל, שברגע שהדברים לא הולכים, להתייאש ולוותר???

לא יודע מה הציפיות שלי. אני אומר תכל'ס ההכנסה של איגואדלה לחמישיה וההוצאה של בוגוט די סגרה את העסק.
לא סתם כתבתי שמיכה קצרה. המעבר הזה לחמישיה נמוכה הכתיב קצב גבוה יותר, ולקאבס לא הייתה שום דרך להתמודד עם זה פיזית, כי דלאבדובה פשוט היה גמור מצד אחד, ומצד שני, ראו שלברון ו/או שאמפרט ו/או סמית פשוט לא יודעים להוביל כדור לבד ומאבדים יותר מדי כדורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:26 pm 
מנהל פורום

אני חושב שלבוא בטענות לבלאט על הסידרה מול גולדן סטייט זה כמו לבוא בטענות ללברון על סידרת הגמר ההיא (הראשונה שלו) מול הספרס. ובלאט כן לקח שני משחקים.

אני חושב שקליבלנד הגיעה לסידרה הזו בנחיתות מוחלטת ונופלת מהרגליים. עדיין ברוב המשחקים (עד כמה שזכור לי גם את החמישי הם לא היו רחוקים מלקחת) הם היו צמודים, והצליחו להגיע למצב שבו הם רואים את האליפות בהישג יד, וזה הישג מדהים. ובכל זאת בכל רגע נתון גולדן סטייט היו פייבוריטים לקחת את כל המשחקים עד סוף הסידרה וזה שזה אכן קרה בשלב מסוים זה לא באשמת לברון ולא בזכות איזה קרב מוחות אלא כי פשוט אלה היו יחסי הכוחות והם היו צריכים לבוא לידי ביטוי מתישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:37 pm 
Hall of Famer

עמוס, בהינתן יחסי הכוחות בין הקבוצות בסדרה הזו, אתה רואה מאמן שהיה מוציא עם הסגל הזה של הקאבס יותר מ-2 משחקים מגולדן סטייט בכושר שבו הם היו באותה סדרה? דיוויד בלאט נכשל באופן חרוץ בקליבלנד בצד הפוליטי (שאני ממש לא מזלזל בו, מאמן חייב להשיג את האמון של השחקנים שלו, במיוחד ב-NBA), בצד הכדורסל, הוא היה פחות או יותר אותו דיוויד בלאט של כל הקריירה, כדורסל די מכוער, אבל כזה שמביא תוצאות, לא חושב שהוא יכל להוציא הרבה יותר מהסגל של קליבלנד ממה שהוא הוציא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:46 pm 
מנהל פורום

צריך גם לזכור שבלאט סיים את העונה עם סגל טוב בהרבה מהסגל שפתח אותה (לפני הפציעות של לאב ואירווינג כמובן). ואמנם בNBA את הטריידים עושה הGM אבל עדיין אני מניח שלבלאט היתה מילה, לפחות בזריקה של וויטרס ובהבאה של מוזגוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 26, 2016 11:47 pm 
Hall of Famer

ראובן, אני לא בא באמת לטענות לבלאט על הסדרה. אבל הועלתה פה טענה שהוא הראה עליונות על קר, אז אני חולק על כך ובגדול.
אני שוב אומר, בלאט הגיע לסדרת הגמר עם תוכנית משחק טובה מאד ובמשך 3 משחקים היא עבדה נפלא. מגיע לו על זה כל הכבוד. במשחק מספר 4 קר עשה את השינויים שלו שגמרו את הסדרה. בלאט פשוט לא הגיב להם. אני בזמן אמת ביקרתי את בלאט על כך וגם עכשיו אני חושב כך. האם זה אומר שהוא עשה עבודה גרועה? לא, אבל זה מינוס בעיני כשמסתכלים על מה שהוא עשה בסדרה. האם הקאבס היו יכולים לנצח את הסדרה? כנראה שלא גם אם פופוביץ' היה על הקווים, אבל זה לא משנה את העובדה שכשקר שינה את המומנטום בסדרה, בלאט לא נכשל בלהגיב, אלא פשוט לא הגיב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 1:02 am 
Hall of Famer

David ‘Dubi’ Pick: Miami Heat part-owner Raanan Katz said LeBron James had David Blatt fired. In same breath: “He tried the same with Spo, but failed.” 2 hours ago – via Twitter IAmDPick

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 6:54 am 
Junior

כן, פיק מסבך את כ״ץ שכבר נאלץ לצאת בהכחשה ולהגיד שהתירגום לאנגלית לא נכון:
http://news.yahoo.com/heat-minority-own ... 05792.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 10:28 am 
Hall of Famer

עזבו הכל, טוב שבלאט פוטר. עוד לפני שנכנסתי ניחשתי שרוגל אלפר יהיה חתום על השטות הזו.

http://www.haaretz.co.il/gallery/televi ... /1.2831972

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 10:32 am 
מנהל פורום

חבל מאוד שלברון נכשל עם ספולסטרה. כץ גם אמר להבנתי שספולסטרה הוא בן הטיפוחים של ריילי מה שיכול להסביר כל מיני דברים (ולהראות שלא רק כוכבי על מתנהגים לפעמים בצורה לא רציונלית ולא למען טובת הקבוצה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 11:56 am 
Hall of Famer

באופן נדיר ומדהים אריה מליניאק העלה נק' נהדרת בכל נושא הפיטורין של בלאט. לפני 3 עונות פוטר עוד מאמן שחווה הצלחה יוצאת דופן, הוא אפילו זכה בתואר. זה לא עזר לו להמשיך לעונה הבאה, כשהסיבה היא היחסים שלו עם הכוכב הגדול של אותה קבוצה. אותו מאמן הוא בראד גרינברג של חיפה ולא זכור לי יותר מדי היסטריה סביב כך שמאמן שזכה באליפות פוטר, לא זכור לי שיו"ר איגוד המאמנים השתלח בג'ף רוזן על איך זה יתכן שאחרי הישג כזה גדול מפטרים מאמנים ולא זכור לי שאוהדי ישראל השתלחו בכוכב המפונק שמחליט מי יהיה המאמן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 12:01 pm 
מנהל פורום

אני לא יודע לכמה זמן היה החוזה עם גרינברג, אבל עדיין זה ממש לא אותו מצב. יש הבדל בין ממש לפטר מאמן תוך כדי העונה, לבין לבחור שלא להמשיך עם המאמן מהעונה הקודמת... אפילו אם זה מאמן שלקח אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 27, 2016 12:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קורובייב כתב:
כן, פיק מסבך את כ״ץ שכבר נאלץ לצאת בהכחשה ולהגיד שהתירגום לאנגלית לא נכון:
http://news.yahoo.com/heat-minority-own ... 05792.html

הגיוני. כאשר כוס אחותך מיתרגם ל-your sister's cup...
מישהו שמע את הראיון המדובר ברדיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 226 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: