סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 7:15 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 32 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 10:26 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
עם כל הכבוד לבארנס החמוד, החלפה שלו בדוראנט אחד-על-אחד זו לא השאלה. דוראנט עדיף בכל זאת. השאלה על מה הם יצטרכו לוותר בנוסף לבארנס בשביל להשיג את דוראנט והאם זה יהיה שווה את זה. חלק לא מבוטל מהכוח של הווריורס זה שהפאזל שלהם שלם לגמרי כרגע, כל שחקני הרוטציה משחקים מצוין וכולם משלימים אחד את השני באופן מושלם, והם יצטרכו להחליט על מה הם מוכנים לוותר.

עם כל הדיבורים על הסמול-בול, בוגוט ואזילי סוגרים להם עמדת סנטר מעולה. שניהם ביחד נותנים 13 נקודות ב-59% מהשדה, 13.4 ריב', 2.8 אס' על 2.1 איב', 2.8 חס' ב-38.5 דקות. לבוגוט חוזה לעוד עונה של 11 מיליון, אזילי שחקן חופשי מוגבל והוא בטח יקבל הצעה גבוהה שאותה הווריורס יצטרכו להשוות. הם יצטרכו לוותר על אחד מהם ולמצוא לשני תחליף בזול. לא פשוט. ספייטס מסיים חוזה, נגיד עליו אפשר לוותר אבל הוא גם נותן דקות סבירות וגיבוי בכסף קטן.
גם לאיגי חוזה לעוד עונה של 11 מיליון. נראה נהדר מתמיד. אי אפשר לוותר עליו. על ליווינגסטון יש להם אופציה לעוד עונה בקצת פחות מ-6 מיליון. נותן עונה נהדרת (יותר טובה מהעונה שעברה) ומשלים בצורה מושלמת את הספלאס בראדרס. אי אפשר לוותר עליו, בטח ב-6 מיליון.
ברבוסה, ראש וקלארק משחקים מצוין בכלום כסף, לכולם נגמרים החוזים. יכול להיות שיצטרכו להוסיף כסף כדי להשאיר אותם או את חלקם. השאלה אם הם בינגו כולם, או שפשוט קל לפרוח בווריורס ואפשר להחליף אותם.

למזלם של הווריורס, הביג-ת'רי הנוכחיים יושבים על חוזים מצחיקים. תומפסון וגרין לעוד כמה שנים. קרי לעוד שנה. אחר כך יצטרכו לתת לו מקסימום. לא יודע מה ההשלכות של זה.

דוראנט שחקן הרבה יותר טוב מבארנס. אבל צריך לקחת בחשבון את המשתנים הבאים:
1. גיל: דוראנט 27, בארנס 23. בארנס אמור ללכת ולהשתפר, גם יש לו אפסייד גבוה לדעתי והוא לא מילא עדיין את הפוטנציאל שלו. דוראנט כרגע בשיא, אני לא רואה אותו משתפר, השאלה היחידה היא כמה זמן הוא יישאר בשיא הזה.
2. דוראנט סקורר מדהים. כמה זה יבוא לידי ביטוי ליד קרי ותומפסון? או יותר נכון, כמה התפוקה השולית שלו תהיה לעומת בארנס תהיה גדולה ליד קרי ותומפסון (במילים אחרות, כמה קרי-תופמסון-דוראנט זה שיפור התקפי לעומת קרי-תומפסון-בארנס)?
3. היתרונות היחסיים של בארנס על דוראנט. IQ כדורסל. הגנה. התאמה מעולה ומוכחת בווריורס בכלל וליד קרי ותומפסון בפרט.
4. איך דוראנט ייראה בווריורס? סיטואציה שונה לגמרי. לא בטוח שיש לו תכונות של שחקן משלים (והוא כן יצטרך להיות שחקן משלים במידה מסוימת, במובן שהכדור לא יהיה בידיים שלו כמו בת'אנדר. תפקוד שונה). קליעה יש. אבל צריך את הכדור בידיים שלו, לא השחקן הכי חכם, הגנה לא מדהימה. תראו איך קווין לאב נראה במיני ואיך בקליבלנד. גם אולדריג' במידה מסוימת. יש עוד דוגמאות. זה ששחקן מעולה כשהכל תלוי בו לא אומר שהוא יהיה מעולה באותה מידה כשלא הכל תלוי בו. לדעתי סיכוי גבוה שהוא ייראה פחות טוב בווריורס.

דוראנט עדיין עדיף לווריורס על בארנס, אבל לנוכח המשתנים האלה, אני ממש לא בטוח שבהרבה. וממש לא בטוח שבשביל זה שווה להם לוותר על דברים אחרים (בוגוט/אזילי בתור התחלה, אולי יצטרכו לעשות עוד ויתורים, אני לא בקיא עד כדי כך בכל האילוצים). אני בהחלט רואה סיטואציה שבה דוראנט עובר לווריורס, יורד ל-20 נקודות במשחק או אפילו פחות (הוא משחק היום בקבוצה של שני שחקנים וחצי), גם המספרים של קרי ותומפסון יורדים, בארנס הולך להיות אלפא-דוג במקום אחר, פורח, קולע לא פחות מדוראנט (אמנם בוואקום הרבה יותר גדול) ונראה לא פחות טוב מאשר דוראנט בווריורס, שעוד היו צריכים לוותר על שחקנים נוספים בשביל ההחלפה הזאת, וכולם מדברים על המהלך ככישלון.

אני לא אומר שזה מה שיקרה בוודאות, אין לי מושג בכלל אם זה כדאי או לא, יכול להיות באמת שמהלך כזה "יסגור את הליגה". אבל לדעתי לא מדובר בנו-בריינר כמו שנראה ממבט ראשון.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 10:34 pm 
Hall of Famer

הם יצטרכו לוותר על איגי, בארנס ואחד מבין אזילי/בוגוט, כמדומני. הם יוכלו להחתים את השאר (ברבוסה וספייטס) רק על חוזי מינימום.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' פברואר 03, 2016 10:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 10:37 pm 
Hall of Famer

דורנט דווקא לא כזה צריך את הכדור ביד סטייל לברון.ברור שהוא יכול ומייצר בעצמו אבל פחות תלוי בזה.
אבל אני מסכים שכוכבים שמככבים בקבוצה A לא בהכרח ישתמשו בסט כלים שלהם בקבוצה B (ראו מקרה לאב).
ברנס אכן שומר טוב יותר מדורנט. אפילו הרבה יותר טוב.
ברנס היום הוא שחקן של 16-18 נק' אם הוא עובר לשחק בקבוצה אחרת.
לגבי בוגוט - בסוף העונה בן 32. אזלי בטוח יקבל חוזה מטורף כי כל סנטר בליגה הזאת מקבל חוזה גדול. הוא חמש רמות מעל אשיק וטוב יותר מטייסון צ'נדלר בן ה50 ושניהם קיבלו מלא כסף.
גם איגודלה לא צעיר. אני מאמין שGS ינסו להשאיר אותך על חוזים סבירים ואם לא אז יביאו שחקנים אחרים.
למעשה בוגוט ואיגדולה חתומים עד 16-17. אז ב17-18 הם בכלל יהיו די מבוגרים. עדיין יהיה להם ביקוש אבל פחות.

הכסף אכן תהיה בעיה כי דורנט וקרי יקבלו מקס. 2 שחקני מקס באותה קבוצה, יחד עם גרין ותופמסון שעושים כמעט 20 זה כבד.
אז מה יקרה ב19-20 כאשר תומפסון יהיה חופשי? גם מקס?

מצד שני זה קווין דורנט....
השאלה מה ההפרש בעלות. אני משער שברנס יקבל חוזים של 18-20 ואז ההפרש של דורנט הוא בעצם 10 לעונה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 10:44 pm 
Sophomore

לקליפרס :hi_hi_hi:

http://www.clipsnation.com/2016/2/2/108 ... rs-thunder

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 11:09 pm 
Hall of Famer

האמת שאני די מסכים עם נורטון. יותר מזה, על אף שהיסטורית סופרסטאר > 3 שחקנים משלימים, גולדן סטייט היא מקרה נדיר שזה לא המצב.
http://sports.yahoo.com/news/how-the-wa ... 10075.html

אם המשמעות של החתמת דוראנט תהיה להרוג את המארג הקבוצתי הקיים, לא חושב שזה יהיה שווה את זה. הנוכחות של דוראנט יכולה בקלות להרוג את האפקטיביות של קארי ודריימונד.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 11:19 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אבל דוראנט הוא לא גדול הדור, וזאת תמיד היתה הבעיה שלי איתו, לא אייקיו בשמיים.
והנה העניין - גולדן סטייט היא קבוצת אייקיו גבוהה מאד, הכי גבוהה שיש (אולי יחד עם הספרס), ואני לא בטוח שדוראנט יכול להשתלב באופן מתאים. לי מאד מאד טוב עם הריסון בארנס, ואני לא יכול לחשוב על הרבה שחקנים מתאימים ממנו (גם הגנה טובה, גם קבוצתיות, גם קליעה מהשלוש). אולי צ'נדלר פרסונס כשחקן התקפי טוב יותר (ובעיניי, ואני מאד אוהב את השחקן, שחקן מאד אינטליגנטי עם תנועה בלי כדור מעולה). אולי באטום (אבל הוא חסר את הקליעה) אולי מק"ג (גם חסר את הקליעה, אבל בינו לבין דריימונד גרין, אף שחקן בעמדות 2-4 לא יצליח לקלוע מול גולדן סטייט אף פעם). אולי קריס מידלטון אם רוצים ללכת קצת נמוך יותר או טוביאס האריס אם רוצים ללכת קצת גבוה יותר.
אבל כך או כך, בארנס הוא יופי של התאמה לפאזל של גולדן סטייט. ודוראנט.. לא יודע ,לא אוהב אותו.

HAVING SAID ALL THAT - ולמרות שיש כאן הימור מסוים כפי שהסברתי. בסופו של דבר, קבוצה לא יכולה לוותר על סופרסטאר כמו דוראנט אם יש לה את ההזדמנות לכך. זאת לצערי האמת, אני רק מקווה שהווריורס יידעו איך לשלב אותו באופן אופטימלי (אבל בשביל זה יש את הצמד קר-קרי).

באטום חסר קליעה? אנחנו מדברים על ניק באטום? זה עם הממוצעי קריירה של 1.6 שלשות למשחק ב-36% ו-83% מהקו? איך הוא בכלל נכנס באותה נשימה עם מק"ג, שב-197 משחקים בקריירה שלו קלע 5 שלשות (שזה 4 פחות משיא הקריירה של באטום למשחק בודד) ומתהדר העונה ב-57% מהקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 04, 2016 12:28 am 
Hall of Famer

זה שאנשים כאן מתנגדים לצירופו של אחד מהשחקנים הטובים בעולם ל-core של ג"ס רק אומר כמה הקבוצה הנוכחית של ג"ס מרשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 32 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה