סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 299 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 07, 2016 11:47 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מבין אלו שנותרו? עד עכשיו לא הייתה אף מדינה של ווינר טייקס אול.

ההערה לא ברורה ממש. ברור שמה שחשוב זה מספר הצירים. זה כמו להגיד שבכדורסל לא משנה שום סטט חוץ מאיזה קבוצה קלעה יותר. זה נכון, בגדול, אבל זה קצת מייתר את כל הדיונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 07, 2016 1:20 pm 
Junior

לומר את האמת, אני לא ממש זוכר באיזו מדינה זה ווינר טייקס אול. הדבר היחיד שמשנה הוא מספר הצירים שכל מועמד מקבל, וזה לא עולה מהמפה הזו. אפשר רק לראות שלטראמפ קשה יותר באמצע המדינה מאשר במזרח. אבל כפי שאני מבין את הנושא, זה באמת לא כזה חשוב כרגע. תקן אותי אם אני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 07, 2016 1:42 pm 
Senior

כן ברור שמה שחשוב זה מי מנצח. זה סתם כדי לקבל תחושה של איפה כל אחד חזק ומה עוד נותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 07, 2016 1:56 pm 
Hall of Famer

פלורידה עם 99 אלקטורים (נדמה לי שזה המספר למפלגה הרפובליקאית, אבל אולי אני מתבלבל וזה הדמוקרטית, בכל אופן המון המון אלקטורים) היא מדינה שבה המנצח גורף את הכול. אני מניח שזה המבחן של רוביו שהוא סנטור מפלורידה, ומאמין שאם הוא ייקח את כמות הצירים הזאת, אז הוא חוזר למירוץ.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 4:34 pm 
Senior

ה-15 למרץ הוא יום הוינר טייקס אול. גם פלורידה (99 צירים) , גם אוהיו (66 צירים), גם אילנוי (69 צירים). בנוסף יש את מיזורי (52) שהיא חצי וינר טייקס אול אם הבנתי נכון את השיטה המסובכת.
באותו יום יש גם את הפריימריז בצפון קרולניה (70 צירים), אך שם הצירים מתחלקים פרופורציונלית.

היום יהיו 4 פריימריז. המשמעותי שבהם במישיגן (59 צירים). בנוסף מיסיסיפי (40 צירים), איידהו (32 צירים) והוואי (19 צירים).
במישיגן ומיסיסיפי יהיו הצבעות פתוחות (הכוונה שכל אדם יכול לבוא ולהצביע, לא צריך להיות רשום למפלגה). באיידהו יהיו הצבעות סגורות (חייבים להיות רשומים) ובהוואי קאווקוס סגור (חייבים להיות רשומים וצריך לבוא למספר שעות לקשקוש האמריקאי הזה).

כפי שאפשר לנחש, פריימריז פתוחים טובים יותר לטראמפ. יום מוצלח בשבילו יהיה ניצחון מוחץ במישיגן ומיסיסיפי. קרוז ירצה לנצח גם את איידהו וגם הוואי ולהיות תחרותי במיסיסיפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 6:25 pm 
Junior

יובל, אתה רואה סיכוי שזה לא יהיה טראמפ-קלינטון על הנשיאות?

אגב, באתי גם לשאול אותך איך עומדים יחסי ההימורים, אבל נזכרתי שאני יודע לחפש לבד בגוגל.
אז נכנסתי לי לאתר ״פאדי פאוור״ וגיליתי שהילארי פייבוריטית עצומה וטראמפ פייבוריט גדול, אבל במקרה ראיתי שם משהו הרבה יותר מעניין -
ליין הימור שנקרא - how big is Donald Trumps manhood.
הליינים עומדים על 4 אינץ׳ או פחות, 4-4.5, 4.5-5.5, 5.5-6 וכו׳.
כן כן, אשכרה הביאו את זה למצב שאתרי הימורים מציעים לאנשים להעביר הימור על גודל האיבר של המועמד לנשיאות, עד כדי כך הבחירות האלה ביזאריות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 6:56 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
אז נכנסתי לי לאתר ״פאדי פאוור״ וגיליתי שהילארי פייבוריטית עצומה וטראמפ פייבוריט גדול, אבל במקרה ראיתי שם משהו הרבה יותר מעניין -
ליין הימור שנקרא - how big is Donald Trumps manhood.
הליינים עומדים על 4 אינץ׳ או פחות, 4-4.5, 4.5-5.5, 5.5-6 וכו׳.
כן כן, אשכרה הביאו את זה למצב שאתרי הימורים מציעים לאנשים להעביר הימור על גודל האיבר של המועמד לנשיאות, עד כדי כך הבחירות האלה ביזאריות.

שאלת תם, איך יודעים למי לתת את הכסף בסוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 7:04 pm 
Senior

אין סיכוי שזו לא תהיה הילארי, אלא אם יקרה משהו משפטי נגדה.
לגבי המירוץ הרפובליקני, הדבר היחיד שלמדתי ב-4 חודשים שאני עוקב זה שהתשובה ל-"אתה רואה מצב ש" היא תמיד כן. לא משנה מה המשך המשפט.

לאף אחד אין מושג מה יקרה אם טראמפ לא ישיג את ה-50% שלו. הסיכוי שהוא לא יהיה המועמד עם הכי הרבה צירים הוא דיי נמוך, אבל גם הסיכוי שהוא ישיג 50% הוא לא כזה גבוה.
מכאן אנחנו נכנסים לאנצ'ארטד טריטוריז. אין לאף אחד מושג מה יקרה בקונבנשן. יכול להיות הכל מטראמפ מנצח כי זה הכי הגיוני, דרך קרוז, קייסיק, רוביו, מיט רומני, אמא של ג'ב בוש וצ'אק נוריס. יכול להיות שכל הצדדים פשוט יפתחו בירי תת מקלע אחד על השני והילארי תנצח ביי דיפולט. אין שום דרך לדעת.

אחד הדברים הנפלאים באינסוף הדברים הנפלאים עד עכשיו, זה שעניין איבר המין של דונלד טראמפ (שהוא עצמו העלה בשידור ישיר בדיבייט נשיאותי!) אשכרה עושה רושם כדבר הראשון שפגע בו בקמפיין הזה. יש ירידה דיי חדה בתמיכה בו מאז שהוא הכריז ש"אין לי שום בעיה בתחום הזה, אני מבטיח".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 7:13 pm 
Senior

נפלא זו הגדרה מעניינת לפארסה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 7:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

למישהו יש קישור שעובד לקטע החדש של ג'ון אוליבר על טראמפ?
נכנסתי לזה דרך הפייס אתמול והשארתי את העמוד לקריאה מאוחרת וכשחזרתי היה כתוב שהוידאו ירד בגלל ענייני זכויות יוצרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 7:31 pm 
Senior

כמה קשה חיפשת? יש לתכנית עמוד ביוטיוב.
https://www.youtube.com/watch?v=DnpO_RTSNmQ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 8:29 pm 
Senior

תשדיר שרץ בפלורידה כרגע. לא רע מבחינת הומור. בספק אם למישהו ממצביעי טראמפ אכפת שהוא מקלל, אבל לכו תדעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 08, 2016 9:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Yuval כתב:

אני כמובן מכיר את העמוד ביוטיוב. הקישור ששמת מעביר לקטע הקודם על טראמפ. אתמול או שלשום יצא קטע נוסף ואותו אני מחפש ללא הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 09, 2016 10:50 am 
Senior

sir charles כתב:
Yuval כתב:

אני כמובן מכיר את העמוד ביוטיוב. הקישור ששמת מעביר לקטע הקודם על טראמפ. אתמול או שלשום יצא קטע נוסף ואותו אני מחפש ללא הצלחה.

זו הייתה ההתייחסות לטראמפ
https://www.youtube.com/watch?v=ryCdPSMfAWM

-

טראמפ והפין של טראמפ דווקא שרדו יפה את הלילה. ניצחונות במישיגן, מיסיסיפי והוואי. קרוז מנצח את איידהו. רוביו מסיים את הלילה עם 0 צירים אחרי שלא עמד במינימום הדרוש באף מדינה. ג'ון קייסיק סיים במקום השלישי במישיגן וזכה ב-17 צירים (כמו קרוז שסיים טיפה מעליו). זה אומר שבמהלך השבוע נראה עוד לחץ על רוביו לפרוש ולהעביר את תפקיד המועמד השפוי לקייסיק שבהחלט אמור לנצח את אוהיו (מדינת הבית שלו ומדינת ווינר-טייקס-אול).

אבל -הסיפור- של הלילה דווקא בא מהמפלגה הדמוקרטית. אחרי ש-538 נתנו לקלינטון 92 אחוז לנצח את מישיגן, בא היהודון מורמונט וגורם לנייט סילבר עוד השפלונת.
סנדרס מדהים את קלינטון במישיגן אחרי שהסקרים נתנו לה יתרון 20+ אחוז. מבחינת צירים זה לא אומר יותר מדי, מישיגן מחלקת יחסי וקלינטון ניצחה בערך 90-10 במיסיסיפי היום. אבל עדיין ניצחון מדהים ולא צפוי בעליל.
עכשיו יהיה מעניין לראות איך ברני ימשיך במה שנקרא ה"ראסט בלט". מדינות הצווארון הכחול כמו אוהיו, אינדיאנה, פנסילבניה, אילנוי. כמובן שחלק גדול מכל איזור התעשיות הזה כבר מת, אבל יש שם הרבה לבנים עצבניים שמחפשים את מי להאשים. ברני נותן להם כתובת טובה.

קשה למצוא איזשהי דרך שסנדרס יכול להתגבר על כך שמיעוטים לא מצביעים לו ובדרום לא מצביעים לו וגם המפלגה לא מצביעה לו (הסופר-צירים). אבל הניצחון היום מבטיח כנראה שהוא יישאר עד הסוף ואולי גם יפתיע את הילארי בעוד מדינות מפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 09, 2016 11:31 am 
Senior

מסתבר שטעיתי ונייט סילבר לא נתן להילארי 92% לנצח את מישיגן, אלא 99%.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 09, 2016 11:51 am 
Hall of Famer

לפי מה ששמעתי, יכול להיות שדווקא המפלגה תרצה שרוביו יישאר במירוץ עד אחרי פלורידה. לאו דווקא בגלל שהוא יכול לנצח את הפריימריז הללו, בטח אחרי ההשפלה של אתמול, אלא פשוט בגלל שיש 99 אלקטורים לאסוף במדינת הבית שלו בפלורידה ואם הוא יסיר את המועמדות שלו, הם יכולים ללכת לטראמפ ולהגדיל את הסיכויים שלו להגיע ל - 50% ולמנוע את המחזה הנפלא של Brokered convention. האם זה אמור להיראות כמו תהליך הבחירה של המלך לאיי הברזל? יובל דווקא מכוון ל - kingsmoot הראשון שהסתיים ברצח המוני.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 09, 2016 12:08 pm 
Senior

זו אפשרות סבירה, אבל זה היה יותר חשוב כשרוביו עוד היה תחרותי. המספרים שלו הלילה היו מביכים. כרגע לא נראה שיש לו כאלו סיכויים טובים לנצח את פלורידה ויש לו עוד קריירה פוליטית ארוכה לחשוב עליה. כל יום שהוא מושפל במירוץ, טראמפ קורא לו ״ליטל מרקו״ והאתרים מפרסמים תמונות פוטושופ שלו כגמד, דיי מחסלות לו את המשך הקריירה.

הכל כמובן יכול להשתנות עם ניצחון בפלורידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 09, 2016 8:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
לפי מה ששמעתי, יכול להיות שדווקא המפלגה תרצה שרוביו יישאר במירוץ עד אחרי פלורידה. לאו דווקא בגלל שהוא יכול לנצח את הפריימריז הללו, בטח אחרי ההשפלה של אתמול, אלא פשוט בגלל שיש 99 אלקטורים לאסוף במדינת הבית שלו בפלורידה ואם הוא יסיר את המועמדות שלו, הם יכולים ללכת לטראמפ ולהגדיל את הסיכויים שלו להגיע ל - 50% ולמנוע את המחזה הנפלא של Brokered convention. האם זה אמור להיראות כמו תהליך הבחירה של המלך לאיי הברזל? יובל דווקא מכוון ל - kingsmoot הראשון שהסתיים ברצח המוני.

זה יכל להיות נפלא אם באמת הבחירות היו בסגנון של הקינגסמוט, למרות שכשחושבים על זה, זה לא כל כך רחוק משם (טראמפ בודאות likes to blow his own horn)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 12, 2016 12:27 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
וגם בן קרסון תומך בטראמפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 12, 2016 3:36 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
למישהו יש קישור שעובד בישראל לקטע המקורי של SNL על העימות הרפובליקאי? זה עם כל ה-9 המועמדים ועם וולף בליצר בתור מראיין?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 13, 2016 9:13 am 
Hall of Famer

אין ספק שטראמפ הוא היועמד ( ואם יבחר -הנשיא) עם הסכוי הכי גבוה להירצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 13, 2016 10:21 am 
Junior

אני חושב שאלו שכבר נרצחו הם בעליי הסיכויים הגבוהים ביותר. נניח האחים קנדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 14, 2016 1:13 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הוא גם המועמד עם הסיכוי הכי גבוה להיכנס לכלא על רצח (אני מניח שאת הילארי לא יתפסו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 14, 2016 1:33 pm 
Junior

הוא בטוח המועמד שנגדו מופעלת האלימות. ולא רק זה, לא שמעתי את המועמדים האחרים מגנים זאת בפה מלא אלא להפך, מנסים לנצל זאת לטובתם.

הוא אפילו לא המועמד הכי וולגרי - ראה מקרה רוביו והזין.

ולבטח הוא אחד השפויים מבחינת הדעות שלו ביחס לשאר המועמדים, למשל לגבי ישראל.

למען האמת, שווה שייבחר לנשיא רק בשביל לראות אותו מטפל בביבי, רגע אחרי ההרצאה המסורתית של ביבי לנשיא החדש של ארה"ב בפגישה הראשונה. מצד שני, גם הילארי זו אופציה מצוינת בהיבט המסוים הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 14, 2016 2:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מצאתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 299 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: