סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 10:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2012 - רימייק
הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הבעיה היא לא שניו אורלינס לא קונטנדרית. זה לגיטמי.
מה שעומד לעוכריו של דייויס, היא שניו אורלינס גם לא בפלייאוף. וזאת בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:19 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
דאלאס: נוביצקי לדעתי כבר לא ב 25, אבל גם אם כן. פרט אליו יש את פרסונס ב 75 ועוד כל מיני כאלה שהם בערך וקרוב ואולי. האמת היא שדאלאס היא דוגמה מובהקת לקבוצה עם היררכיה דומה פחות או יותר לניו אורלינס. רק ש (א) כבר אין להם סופרסטאר. (ב) הם ממקומים הרבה מעליהם.

דאלאס לא רלוונטית להשוואה הזו. היתרון של דאלאס נמצא על הקווים, בדומה למקרה של בוסטון, אלא שבניגוד לבוסטון, שם יש תקווה ואפסייד (שחקנים צעירים שעדיין מתפתחים ושלוש בחירות גבוהות, ככל הנראה, של הנטס), דאלאס היא קבוצה מזדקנת שנבנית משנה לשנה כדי לשמור על מקום בפלייאוף. אני במקום דיוויס לא הייתי נשאר בקבוצה שזו השאיפה שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:22 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:

אני חושב שזה חלק מזה. כשאתה מכוון לבינוניות, יש סיכוי טוב שתיפול למטה. כשאתה מכוון לכוכבים (תרתי משמע), יש סיכוי שתיפול לבינוניות.

הציפייה מדיוויס הייתה שיהיה שחקן משמעותי ביותר בצד ההגנתי. זו האכזבה האמיתית שלי ממנו. כל השאר תלוי בקבוצה והפליקאנס קיבלו החלטות רעות, הן בהיבט האסטרטגי והן בבחירת השחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:23 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:

בעיניי זה לא לגיטימי. או לפחות, הייתי מצפה שמצד דיוויס ושחקנים בקליבר הזה, זה לא יהיה מקובל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:23 pm 
Hall of Famer

כך או כך אני באמת לא מאמין שאנתוני דייויס יכול להיות טוב הרבה יותר משהוא היום. אנטואן ג'יימיסון משופר. איפשהו על הסקאלה שבין כריס וובר לבין ג'יימיסון או מקדייס, נניח.

בקיצור, לא רע, אבל גם לא משהו מיוחד. בטח לא מה שעשו ממנו.

אגב, חשבתי על זה וברשימת ה-15 פאוורים הבא. אני אמנם לא יודע איפה אשים את גריפין (תלוי כמה הוא יהיה טוב בפלייאוף אני מניח). אבל אני יודע שאלדרידג' יהיה לפני דייויס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:24 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
נורטון כתב:

בעיניי זה לא לגיטימי. או לפחות, הייתי מצפה שמצד דיוויס ושחקנים בקליבר הזה, זה לא יהיה מקובל.

אז זהו, שאני לא חושב שהוא בקליבר ה"זה". הוא טופ 5 פאוור פורוורד למשך שנים. לא נראה לי שיש לו את היכולת להיות טופ 5 בליגה באופן קונסיסטנטי.
זהו, פחות או יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:29 pm 
Hall of Famer

תפיסתית, הוא היה בקליבר הזה והיה יכול "לדרוש" כיוון מסוים מהקבוצה שלו.
אבל כן, מסכים שהוא לא שם כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 6:36 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
הסיפור עם חדגבה הוא ההחלטה שלו, הלכאורה אוטומטית, לחתום על חוזה נוסף בפליקאנס. אני חושב שזו טעות גדולה. כבר אז היה ברור שהם בדרך לשום מקום (למען האמת, אני טענתי שהם בדרך לשום מקום ברגע שהאיצו את הבנייה והתחילו לרכוש שחקנים בינוניים כדי להגיע במהירות האפשרית לפלייאוף). לא מבין למה לעשות את זה. אני חושב ששחקנים בלבל שלו צריכים לעצור רגע לפני שהם מעבירים את תקופת השיא שלהם בקבוצה שלא הולכת לשום מקום. גם כלכלית זה פוגע בהם, סביר להניח.

140 מיליון דולר יכולים לטעון אחרת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 7:03 pm 
Hall of Famer

זה לא שהיה מקבל 2 שקלים בקבוצה אחרת. יכול היה להכריח טרייד או לסמוך על העלייה בקאפ כדי להשיג את הכסף הזה - וגם על תמלוגי פרסומות. כשאתה אלוף, אתה קצת יותר מפורסם (ובדרך כלל גם יותר עשיר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 10:54 pm 
Senior

זה גם לא שהוא היה נעשה אוטומטית אלוף ברגע שהיה חותם בקבוצה אחרת.
אני לא מבין, דיוויס אחרי 3 שנים בליגה היה כבר צריך לרוץ לקונטנדרית מבחינתך? או לחפש איזו פילי כזו שבונה מחדש דרך הדראפט? מה רע בזה שהוא רצה להמשיך בקבוצה שבחרה אותו והראתה נכונות לשפר את הקבוצה מהר, במיוחד בשבילו?
עד העונה הנוכחית הפליקאנס נראו כמו מועדון שדי הולך בכיוון מעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 12:40 am 
Hall of Famer

מבחינתי כן. התקרה של הפליקאנס בעקבות המהלכים שלהם הייתה מאוד נמוכה. אני לא חשבתי שהם בדרך למעלה בשום שלב.
הוא היה יכול לחפש איזו פילי או עדיף איזו מיניסוטה/בוסטון או עדיף איזו ספרס/ג"ס. הליגה הייתה פתוחה בפניו.

הוא לא היה נעשה אוטומטית אלוף אבל הבחירות של הפליקאנס הבטיחו אוטומטית שהוא לא יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 12:47 am 
Hall of Famer

כאמור, המשחק השתנה. הוא משוחק בשתי זירות - על הפרקט ובהנהלות. אם שחקנים מובילים רוצים לנצח על הפרקט, הם יכולים לשים את עצמם אחרי החוזה הראשון בסיטוציה של בחירה: עם מי הם רוצים לשחק, איזה מאמן מתאים להם, כמה רחוק הם שואפים ללכת וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 2:23 am 
Junior

לא הבנתי איך הליגה הייתה פתוחה בפניו.
הוא היה הופך ל-restricted וניו אורלינס הייתה משווה כל הצעה.
שתי אפשרויות לצאת משם מהר:
1. כמה שמונרו עשה, לחתום על חוזה לשנה אחת בלבד ואז להפוך לשחקן חופשי - בעיה שאתה שחקן שעשוי מזכוכית
2. לדרוש טרייד. הבעיה כן ש.. אף אחד בניו אורלינס לא היה מוכר אותו ואז להתחיל בשביתה איטלקית.. בליגה שבה הפוקוס נהיה הרבה על התדמית.. לא בדיוק מומלץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 3:08 am 
Hall of Famer

האופציה של מונרו היא אחלה. גם קלף מיקוח טוב בדרך לטרייד.
ניו אורלינס לא היו לוקחים סיכון לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 7:47 am 
Junior

האופציה של מונרו היא הימור על בערך 130 מיליון דולר שהוא לא יפצע (ואולי בכלל הפסד כסף)
הבנאדם נפצע הרבה, כולל הלילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 11:12 am 
Hall of Famer

אם דיוויס היה אומר לפליקאנס שהוא הולך או חותם על חוזה קצר יותר, הם היו משתפים איתו פעולה. אחרי הכל הערך שלו היה בשמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 1:19 am 
Hall of Famer

הבעיה של הפליקנס היא אחת החוזה העצום שנחתם עם גורדון שתקע אותם לאורך כל הדרך. כל הזמן הייתה מחשבה שאם אריק גורדון לא יפצע, רק יחזור ליכולת של הקליפרס, אז יש לפליקנס צמד אינסייד/אאוטסייד קטלני מהטופ שבליגה. כמובן שגורדון המשיך להיפצע כל יומיים וליכולת של הקליפרס הוא כבר ממש לא יחזור (וזה כל כך חבל). הבעיה השנייה היא שבעונה הבאה החוזה המסנדל הזה נגמר, אבל החוזה הנוראי של אשיק (כמעט 10 מיליון) גומר להם את הקאפ ספייס. הפליקנס בלי החוזה של אשיק היו עם 55 מיליון משכורות שחקנים. זה היה נותן להם בפגרה אפשרות להחתים שחקן מקס', אם אני לא טועה. עכשיו הם לא יכולים וגם ריאן אנדרסון מסיים חוזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 1:29 am 
Hall of Famer

הפליקאנס עשו המון טעויות:
1. החוזה של גורדון.
2. החוזה של אשיק.
3. מאמנים לא מתאימים.
4. הכפילות של דיוויס ואנדרסון בעמדה 4
ועוד
אבל זה כרגיל להתעלם מהטעות האסטרטגית שהם עשו, לבחור להקיף את דיוויס בשחקנים בינוניים על חוזים בינוניים, מה שיכול להוביל רק לבינוניות. לא קונה את זה שהפליקאנס חשבו שגורדון הולך לחזור לעצמו ולהיות טופ3 סקנד גארד (אם כן, אז בכלל הם כשרוניים). אני, אגב, חיבבתי באופן יחסי גם את אוונס וגם את אנדרסן ואפילו את אשיק כשעוד הזכיר במשהו את ימיו משיקאגו ועדיין, לא חשבתי לרגע שיכול לצאת מזה משהו טוב. לבוא ולהגיד שההחלטות הספציפיות הן אלו שהביאו להתרסקות זה לא לראות את התמונה באופן נכון, בעיניי.
ברגע שיש לך שחקן צעיר עם אפסייד נהדר ויכולת מוכחת שרק הולך ומשתפר כמו דיוויס אתה מסמן וי והולך לחפש את הכוכב הבא שלך, בהנחה שאם תמצא אותו, השלישי כבר אולי יגיע בשוק החופשי. הפליקאנס מיהרו לסנדל את עצמם במקום לחפש את הכוכב ההוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 5:26 am 
Hall of Famer

אשיק מקבל 57/5. זה יותר מעשר לעונה והוא חוזה יותר גרוע מגורדון. כי הוא פשוט לא נותן להם כלום (ולכן בקושי משחק). גורדון לפחות נותן משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 11:18 am 
מנהל פורום

אנדרסן ודייויס זה הרבה דברים אבל לא כפילות
הם לא אותו שחקן, הם יכולים לשחק ביחד הרבה דקות כסטרץ' פאור וסנטר נייד. בעיני הם קובניציה עם פוטנציאל אדיר מה קורה בפועל זה כבר סיפור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 11:54 am 
Hall of Famer

אם דיוויס היה שחקן ההגנה האדיר שחשבו שיהיה - אולי. בפועל הוא 4 ולכן יש כפילות. בכל מקרה אנדרסן הוא שחקן חביב אך בינוני ולא גיים צ'נג'ר. זו כאמור הבעיה המרכזית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 11:57 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
אשיק מקבל 57/5. זה יותר מעשר לעונה והוא חוזה יותר גרוע מגורדון. כי הוא פשוט לא נותן להם כלום (ולכן בקושי משחק). גורדון לפחות נותן משהו.

לא שזה משנה משהו אבל החוזה השני לאשיק הוא לא פחות מתמוה. ההגנה של הפליקאנס לא טובה גם איתו, הוא לא תרם שם הרבה והביקוש אליו בליגה היה נמוך יחסית. זה מהלך פשוט מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 1:01 pm 
Junior

Att, בלי להיכנס בכלל לשאלה האם אתה צודק רעיונית, הגישה שלך נשמעת קצת לקוחה ממשחק מנג׳ר, וממש כמו בדיונים על פילי, נשמע שאתה ממש טורח להתעלם מהפן האנושי הקיים בקבוצות השונות וחושב שכולן צריכות לעבוד לפי איזו נוסחה מדוייקת להבאת סופרסטארים (ועזוב שאתה דורש מכולן לבנות לאליפות = שני שחקני טופ 20 לפחות = כשל לוגי כשיש שלושים קבוצות בליגה).
ואפילו נעזוב את זה שכשאתה מדבר על השגת סופרסטאר לפליקנס אתה בעצם אומר - למה לנסות לנצח אחרי שבחרתם את דייויס, עדיף לכם לשלוח אותו למלחמת עונות הרוקי-סופמור עם חבורת אפסים כדי להשיג עוד בחירה גבוהה, ומתעלם כרגיל מההשלכות שהפסדים רבים יכולים לעשות לשחקן מבחינה מקצועית ורגשית.

עזבנו ושכחנו הכל, רק דבר אחד נזכיר - הבעלים של הפליקנס הוא אדם קשיש שדרש לראות את הקבוצה שלו בפלייאוף בשנותיו האחרונות בסביבה. דברים כאלה לא קורים במשחקי מנג׳ר אבל מתרחשים הרבה במציאות, מה לעשות שבעולם האמיתי נכנס הגורם האנושי שלפעמים לא מוכן לראות את הבייבי שלו מובס ומושפל על המגרש עם כסאות ריקים ביציעים כמו שקורה בדר״כ בקבוצות טנקינג.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 3:01 pm 
Junior

חדגבה הגבוה הטוב בליגה ושווה הרבה יותר מלילארד
חדגבה חומר לMVP ליגה, יכול להוביל קבוצה לאליפות עוד 5 שנים. הוא פוטנציאל גבוה לא פחות מקווין גארנט כשהיה בשנת 2000.

ההפסדים ייתנו לו שחקן תותח מהדראפט. אני לא אתפלא אם הוא עושה מאמץ מינימאלי קבוצתי בכוונה בשביל להתחזק. זה הזמן.

אז מה אם שנה אחת הקבוצה שלו מפסידה? גארנט לא הצליח להוביל את הטי-וולבס לפלייאוף 3 שנים ברצף (לא כמו קובי ,שנה אחת כשהוא משחק פצוע בשנת הסתגלות ללא שאקיל. אבל נהנים להזכיר אותו בהקשר כל שחקן שפספס פלייאוף, ועוד לומר שבזכות גאסול הגיע לפלייאוף... סניליות)

חדגבה בפלייאוף הראשון שלו רשם 31.5 - 11 - 3 עם אחוזים מעולים מהשדה ומהקו.

גארנט, רק בפלייאוף החמישי שלו, הצליח לייצר סדרת פלייאוף עם השילוב ה"קשה" של 20+ נק' ו45% + מהשדה.

חדגבה אמנם בעונה הישגית חלשה אבל העונה הקודמת שלו היתה טופ 5 בליגה. לילארד רחוק מזה. שלא לדבר על פוטנציאל עתידי.

חדגבה ייבחר ראשון לפני לילארד ע"י 90% מהGMים, לדעתי.
הוא סה"כ בן 23, עוד ישתפר הגנתית. לילארד בן 25.5. שנתיים וחצי הבדל זה חתיכת פקטור.
כשלילארד ייתן עונה שניה ברצף מחדגבה, דברו איתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 4:32 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
Att, בלי להיכנס בכלל לשאלה האם אתה צודק רעיונית, הגישה שלך נשמעת קצת לקוחה ממשחק מנג׳ר, וממש כמו בדיונים על פילי, נשמע שאתה ממש טורח להתעלם מהפן האנושי הקיים בקבוצות השונות וחושב שכולן צריכות לעבוד לפי איזו נוסחה מדוייקת להבאת סופרסטארים (ועזוב שאתה דורש מכולן לבנות לאליפות = שני שחקני טופ 20 לפחות = כשל לוגי כשיש שלושים קבוצות בליגה).
ואפילו נעזוב את זה שכשאתה מדבר על השגת סופרסטאר לפליקנס אתה בעצם אומר - למה לנסות לנצח אחרי שבחרתם את דייויס, עדיף לכם לשלוח אותו למלחמת עונות הרוקי-סופמור עם חבורת אפסים כדי להשיג עוד בחירה גבוהה, ומתעלם כרגיל מההשלכות שהפסדים רבים יכולים לעשות לשחקן מבחינה מקצועית ורגשית.

עזבנו ושכחנו הכל, רק דבר אחד נזכיר - הבעלים של הפליקנס הוא אדם קשיש שדרש לראות את הקבוצה שלו בפלייאוף בשנותיו האחרונות בסביבה. דברים כאלה לא קורים במשחקי מנג׳ר אבל מתרחשים הרבה במציאות, מה לעשות שבעולם האמיתי נכנס הגורם האנושי שלפעמים לא מוכן לראות את הבייבי שלו מובס ומושפל על המגרש עם כסאות ריקים ביציעים כמו שקורה בדר״כ בקבוצות טנקינג.

אני לא דורש מכל קבוצה להתיימר לקחת אליפות (למרות שכאוהד בהחלט הייתי רוצה בכך). קבוצות שרוצות בכך צריכות לדעתי לא להתבסס על שחקנים בינוניים בלבד. אם המטרה הייתה פלייאוף ורק פלייאוף (נו, שיהיה), הפליקאנס היו יכולים לשלוח את דיוויס בטרייד ולקבל עליו שחקן/ים בשל/ים יותר במקום רוקי. זה היה משפר את הסיכויים שלהם להשיג את המטרה ומהר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], פרארי ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה