סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 11:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ווסטברוק אמנם מעל 10 אס' למשחק השנה, אבל תכל'ס הוא לא סומך על החברים שלו בקבוצה. זה למה הם גם הפסידו לא מעט משחקים השנה במאני טיים - הוא לוקח הכל על עצמו בלי לראות אף אחד ממטר (כולל דוראנט) והולך לסל עם הראש בקיר, או זורק ג'אמפרים קשים באחוזים נמוכים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 4:54 pm 
Hall of Famer

asaf g כתב:
אוריאל, נורטון ומאנו - לדעתי ההודעות שלכם בדיון הזה לגבי לאווין נעות בין לא מעודכנות, ללא נכונות, ללא רלבנטיות (יש לו אחלה כדרור, הוא יודע למסור, ולמרות איזו שטות אחת למשחק הוא כבר הרבה פחות ראש בקיר ממה שהיה).

הסיבה היא שאין טעם לכתוב הודעות נחרצות כל כך על שחקן בן 19-20 שרק הגיע לליגה והיה מראש ברור שהוא שחקן מאוד בוסרי. המשחק שלו מתפתח כל הזמן, ומה שחשבתם עליו לפני שלושה חודשים יכול להיות כבר לא נכון היום.

זאק לאווין כרכז היה שחקן נוראי. רוב מה שכתבו עליו כאן היה נכון - זו עמדה שהדגישה את החולשות שלו כמקבל החלטות. העניין הוא שלאווין כסקנד גארד, הוא שחקן אחר לגמרי. זה נראה כאילו הוא נולד לשחק את העמדה הזו והוא שחקן ברמה אחרת לגמרי כשהוא משחק בה (כבר שלושה חודשים לדעתי).

הוא קלע שלשות מעולה, הוא רץ במתפרצות כמו שד, הוא מסיים טוב בסל עם מגע ובלי. הוא הפך להיות אחת הסיבות העיקריות שאני רואה את מינסוטה, והוא רחוק מאוד משחקנים אחרים כמו בריאה ושבאז מוחמד, שהם בדיוק סוג השחקן הבלתי נסבל שאתם מתארים. תסתכלו על הסטטיסטיקות ההתקפיות שלו בחודשים האחרונים והן סטטיסיטיקות עם יעילות אדירה - והוא בן 20 כן?

הכי יפה לראות את בחירת הזריקות שלו בעמדה הזו. הרבה יותר שלשות או חדירות לסל - ממש סקנד גארד מודרני.

עם ריקי כרכז, לאווין וויגינס וטאונס מעמידים מספרים התקפיים יעילים מאוד. למעשה החמישיה הזו, מאז שלאווין קודם לשחק איתם, מעמידה את המספרים ההתקפיים הטובים בכל הליגה לעומת כל חמישיה אחרת. די מטורף כשלוקחים בחשבון ששלושה מהם בני 20-21. ההגנה מחרידה, אבל זה לדעתי נובע מכך שאין להם עדיין את החוזק הפיזי להתמודד עם שחקנים מבוגרים יותר.

מה העתיד של לאווין? אם אתם חושבים ששלושה חודשים של כדורסל התקפי מעולה הם מדגם מספיק כדי להגיד שהוא יהיה שחקן חמישיה טוב בליגה, אז כנראה שהעתיד טוב. אם לא, זה כל דבר ממינימום שחקן שישי אפקטיבי, ועד אחד הסקנד גארדים הטובים בליגה (העמדה די דלילה אז הבר נראה לי די נמוך).

ואני סתם שאלה - מה המאזן של מיני באותם 3 חודשים, כשאסור לשכוח שגם קארל אנתוני טאונס נראה מצוין בתקופה האחרונה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 4:58 pm 
Hall of Famer

+1. בדיוק.

מה גם שכן ראיתי את לאווין קצת גם בשלושת החודשים האחרונים. אותו ראש בקיר, מוכשר כמו שד, אבל ראש בקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 5:11 pm 
Hall of Famer

מיטצ'ל הוא המאמן של מיני. כמה חכם או הישגי הם כבר יכולים לשחק?
וויגינס ולווין והקבוצה כולה יכולים להיעזר בהנחייה טובה יותר, שתעודד אותם למשחק חכם ויעיל יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 7:46 pm 
Hall of Famer

נו ומייק בראון היה המאמן של קליבלנד והם הגיעו אתו לגמר אן.בי.איי, השיגו את המאזן הכי טוב במזרח וגם בליגה. הוא לא מאמן יותר טוב מסם מיצ'ל. אני לא מצפה שוויגינס טאונס ולווין יגיעו להישגים דומים לאלו של לברון בסביבות הפיק שלו, אבל אני כן מצפה שהם לא יהיו קבוצה גרועה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 7:53 pm 
Hall of Famer

אני חושב שלטאונס יש הצדקה, בהיותו רוקי.
לשאר אין. לא לוויגינס שלא מוסר, לא ללאווין שלא מוסר (לא ממש מעניין אותי שהוא משחק 2, בסופו של דבר הוא מחזיק בכדור לא מעט זמן) וגם לא לרוביו שכן מוסר אבל לא יודע לקלוע, ובאופן כללי לא ממש מנווט את הקבוצה הזאת.

אני כן מאמין ששנה הבאה יהיה מעניין, בטח ובטח אם הם יצליחו לקחת עוד בחירת דראפט גבוהה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 8:39 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
מייק בראון מאמן טוב פי 7 מהסמיץ'. אני חושד שאני גם יותר טוב מהסמיץ'. בראון לפחות מוטיבטור טוב ויודע לאמן הגנה, הסמיץ' הוא לא זה ולא זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 18, 2016 9:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בכל אופן כדאי שהוולבס יחליפו את סמית' כמה שיותר מהר כי אם לפרנצייס אין בעיה לזרוק את העונה הנוכחית קיבינימט בשביל האפשרות לבחור גבוה בדראפט עוד פעם אחת בזמן הקרוב (בתקווה) אז ניחא, אבל מהשנה הבאה הבסיס הצעיר והמעניין מאוד שנבנה שם צריך להיות מאומן הרבה יותר טוב כדי להתפתח כמו שצריך.
אני מאוד אשמח אם סוף סוף פרנצייז כושל יצליח לטפס מעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 7:55 am 
Freshman

עמוס, הוולבז בקצב של 26-27 נצחונות לעונה. זה שיפור של 10 נצחונות מהעונה הקודמת. מה שברור זה שלי ולך יש רמת ציפיות אחרת מקבוצה עם שלושה שחקנים באזור גיל 20 בחמישיה, בעונה הראשונה או השניה שלהם בליגה, קבוצה שמהטרייד דד ליין היא בלי שחקני ספסל תורמים בכלל כי כולם פצועים או נשלחו לספארס.

ההתקפה שלהם כרגע נראית מצוין, ההגנה גרועה (בעיקר בגלל הצעירים שלדעתי אין להם מספיק חוזק פיזי עדיין), ואין ספסל. הם ניצחו ארבעה מעשרת המשחקים האחרונים, וסה"כ נראים לא רע לדעתי בתקופה האחרונה.

עלתה השאלה אתמול באתר האוהדים של הוולבז האם העונה נחשבת להצלחה או כשלון. בעיני רוב האוהדים היא נחשבת למשהו באמצע מבחינת הישגים, ומבחינת ראייה עתידית היא הצלחה בזכות טאונס, לאווין, דיאנג וויגינס, ועונה בריאה של ריקי. אני חושב שסמיצ' מאמן בינוני, לא רע אבל גם לא טוב. הם יוכלו למצוא טוב יותר אם יחפשו.

הליין של הוולבז עמד לפני העונה על 25.5 נצחונות. הם יסיימו בערך בקו הזה. אפשר לטעון שעם טאונס ששיחק מעל הציפיות, ועם ריקי שבריא העונה, אפשר היה להשיג קצת יותר מזה. אני לא מוטרד כל כך מזה, כי זו בכל מקרה עונת בניה עם שחקנים שלומדים את המשחק. יותר מעניין אותי לראות את הגדילה של השחקנים, ופה אני חושב שה-Core של הקבוצה די ברור קדימה לאוהדים וההנהלה, וגם מה צריך לחזק.

לדעתי האם העונה הייתה הצלחה או כשלון נוכל לדעת רק בעונה הבאה, שבה הם אמורים לחזק את הספסל ולהוסיף בתקווה שחקן (סמול פורוורד או פאוור) על חוזה מקסימום. אם בעונה הבאה מיני יתחרו על מקום בפלייאוף המערב, אז העונה הזו תזכר לטובה כעונה שבה לקחו צעד קדימה ,כמו העונה שבה אוקלהומה ניצחו רק 23 משחקים עם דוראנט בעונה השניה ווסטברוק, אבל ביצעו קפיצה גדולה קדימה עונה אחת מאוחר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 7:59 am 
Freshman

נורטון כתב:
+1. בדיוק.

מה גם שכן ראיתי את לאווין קצת גם בשלושת החודשים האחרונים. אותו ראש בקיר, מוכשר כמו שד, אבל ראש בקיר.

לא יודע עד כמה ראית אותו, אבל אם תבדוק את אחוז האיבודים שלו (אחוז איבודים ל-100 מהלכים), תראה שהוא ירד מ-20.4% בשנה שעברה ל-12.9% השנה, וזה במהלך שיפור ככל שהעונה מתקדמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 19, 2016 1:47 pm 
Hall of Famer

מה הממוצע בליגה לשחקני חוץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 1:26 am 
Hall of Famer

אתה באמת חושב שעם הסגל שיש למיני 26-27 משחקים זאת הצלחה. אם אני לא טועה, אתה דיברת על מאבק על פלייאוף בתחילת העונה, לא?
הם דרך אגב ניצחו 3 מעשרת המשחקים האחרונים ו-5 מתוך 15 המשחקים מאז פגרת האולסטאר. הניצחונות היו על ממפיס שמשחקת עם קבוצת הדי-ליג שלה, על ברוקלין על ניו אורלינס ועוד 2 ניצחונות יפים מאד על בוסטון ואוק סיטי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 9:34 am 
Hall of Famer

אסף עשה הפרדה בין הישגים העונה לבין ראייה עתידית. ההישגים העונה היו יכולים להיות קצת יותר טובים אבל למי אכפת. כקבוצה בבנייה, מעצם ההגדרה, מה שחשוב הוא הראייה העתידית. בהיבט הזה, עונה מוצלחת מאוד. הצעירים התקדמו, טאונס מעולה לגמרי ויש בחירה גבוהה בדראפט הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 11:17 am 
Junior

לא הבנתי על איזה סמול או פאוור בחוזה מקסימום מתכננים שם.
הסיכוי היחיד זה אוברפיי לשחקנים דוגמת האריסון בארנס, שיבחרו במיני רק אם לא יהיו להם עוד הצעות מקסימום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 20, 2016 12:04 pm 
Hall of Famer

מיניסוטה צריכים לחכות ולהתחזק באופן אורגני. אף אחד לא יבוא לשחק שם מרצונו החופשי, אלא אם זו תהיה קונטנדרית (או אכן אוברפיי מטורף ולא כדאי). הם צריכים ללמוד מהטעות שעשו עם ת'דיוס יאנג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 21, 2016 4:25 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
אתה באמת חושב שעם הסגל שיש למיני 26-27 משחקים זאת הצלחה. אם אני לא טועה, אתה דיברת על מאבק על פלייאוף בתחילת העונה, לא?
הם דרך אגב ניצחו 3 מעשרת המשחקים האחרונים ו-5 מתוך 15 המשחקים מאז פגרת האולסטאר. הניצחונות היו על ממפיס שמשחקת עם קבוצת הדי-ליג שלה, על ברוקלין על ניו אורלינס ועוד 2 ניצחונות יפים מאד על בוסטון ואוק סיטי.

מה שהם השיגו זה בערך התחזית שנתתי להם לפני תחילת העונה. לא חושב שזו הצלחה אבל גם לא כישלון, בהתחשב בגיל השחקנים על המגרש ועל הספסל.

נערך לאחרונה על ידי asaf g בתאריך ב' מרץ 21, 2016 4:31 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 21, 2016 4:30 pm 
Freshman

idansha כתב:
הסיכוי היחיד זה אוברפיי לשחקנים דוגמת האריסון בארנס, שיבחרו במיני רק אם לא יהיו להם עוד הצעות מקסימום

עונה הזו:
האריסון בארנס, באטום, אל הורפורד (סיכוי קלוש) באוף סיזן הזה. סופרסטארים לא יבואו למינסוטה אף פעם.

עונה הבאה:
איבקה, גורדון הייווארד, גלינארי.

אפשר ללכת על שחקן מקסימום העונה או לחזק את הספסל ולחכות לעונה הבאה, אחרי שיידעו גם מה יש להם בבחירת הדראפט הגבוהה שיקבלו עכשיו.

בגדול שני האוף סיזן הבאים זה הזמן שלהם להוסיף שחקן על חוזה מקסימום, לפני שיצטרכו להגדיל את החוזים של הצעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 21, 2016 4:32 pm 
Freshman

Att כתב:
אסף עשה הפרדה בין הישגים העונה לבין ראייה עתידית. ההישגים העונה היו יכולים להיות קצת יותר טובים אבל למי אכפת. כקבוצה בבנייה, מעצם ההגדרה, מה שחשוב הוא הראייה העתידית. בהיבט הזה, עונה מוצלחת מאוד. הצעירים התקדמו, טאונס מעולה לגמרי ויש בחירה גבוהה בדראפט הקרוב.

מסכים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 21, 2016 10:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מינסוטה צריכים לבחור בדראפט הקרוב גארד עם קליעה שישלים את רוביו ולאוין יעלה מהספסל כאינסטנט אופנס. באדי הילד יכול להתאים להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 10:50 am 
Junior

asaf g כתב:
idansha כתב:

עונה הזו:
האריסון בארנס, באטום, אל הורפורד (סיכוי קלוש) באוף סיזן הזה. סופרסטארים לא יבואו למינסוטה אף פעם.

עונה הבאה:
איבקה, גורדון הייווארד, גלינארי.

אפשר ללכת על שחקן מקסימום העונה או לחזק את הספסל ולחכות לעונה הבאה, אחרי שיידעו גם מה יש להם בבחירת הדראפט הגבוהה שיקבלו עכשיו.

בגדול שני האוף סיזן הבאים זה הזמן שלהם להוסיף שחקן על חוזה מקסימום, לפני שיצטרכו להגדיל את החוזים של הצעירים.

כל הרשימה שלך יקבלו מקסימום מקבוצות אחרות (הורפורד ואיבאקה לא סמול והורפורד מבוגר מידי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 10:48 pm 
Freshman

עידן, סביר להניח שכולם יקבלו. אולי איכשהו מישהו מהם יסכים להגיע לוולבז (אם לא השנה, אולי בשנה הבאה כשיראו שהם קבוצה תחרותית).

פאוור הוא בעיני צורך גדול יותר עבורם מסמול, סמול אפשר שחקן ספסל לרוטציה עם לאווין/וויגינס, פאוור טוב בטוח יפתח.

צ'רלס, באדי הילד מגניב, וסה"כ אשמח אם יגיע. עדיין יצטרכו רכז מחליף, לאווין בזבוז בעמדה הזו, וטיוס עדיין לא הראה שהוא שחקן NBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 23, 2016 9:12 am 
Junior

לא ראיתי מספיק כדי להגיד אם ויגינס יכול לתפקד טוב כשוטינג, אבל
לא חושב שדיינג חלש יותר מלאבין

טיוס לא הראה כלום כי רוב העונה מיטצ׳ל שם לפניו את אנדרה מילר
במסע של דיוק לתואר הוא היה רכז מגניב לגמרי, עם קבלת החלטות טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי