סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 6:11 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 7:57 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כתב מכתב התפטרות של 13 עמודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 8:20 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הסיקסרס קרובים לשכור את שירותיו של אחד המנג'רים המביכים ביותר שנתקלתי בהם, בריאן קולואנג'לו, שיזכה לשחק עם שלל הנכסים שהינקי אסף. האיש הגיע לסיטואציה מצוינת בטורונטו (בוש צעיר, בחירה מספר 1 בדראפט, המון קאפ ספייס) והשאיר את העיר חרוכה, אחרי אלף טעויות, קפריזות, זגזוגים ושינויי אסטרטגיה. חבל. מצב הסיקסרס ישתפר במהירות (להמיר את הנכסים שהינקי צבר זה די פשוט) ואז, סביר להניח, יצלול מטה ויישאר שם. פשוט מהלך נוראי וחסר קלאסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 9:10 am 
Hall of Famer

חייב לצין שהסיטואציה שלו בטורונטו לא הייתה כזו מזהירה כמו שאתה מציג אותה, קאפ ספייס בטורונטו לא שווה הרבה כי פרי אייג'נטס בכירים לא ממש ששים להגיע לשם (מזג אוויר קר, מיסוי גבוה), כריס בוש אולי אחלה שחקן, אבל פרנצ'ייז פלייר הוא לא ממש והבחירה הראשונה הייתה בדראפט די בינוני, חוץ מאולדריג' ורודי גיי, אף שחקן מהטופ-20 בדראפט לא הפך להיות משהו משמעותי בליגה (בהמשך היה את רונדו, לאורי ופול מילסאפ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 9:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כל אחד מהם היה עדיף על האטרייה האיטלקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 9:42 am 
Hall of Famer

קולאנג׳לו נכשל בטורונטו כשלון חרוץ. אפשר להרחיב רבות על הנזקים שעשה שם ועל התהליכים הלא נכונים שהביאו לכך. רוב הזמן זה היה פשוט מביך. אחת מתצוגות הניהול הגרועות ביותר שנתקלתי בהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 9:59 am 
Hall of Famer

קולאנג'לו נכשל בטורונטו. מצד שני הוא זה שהרכיב את הקבוצה המרגשת של סטיב נאש בפיניקס.
אין מצב שהוא מועמד בגלל האיש שקובע דברים בפילי (אחד בשם ג'רי קולאנג'לו), נכון?

ההתפטרות של הינקי היא הדבר הכי טוב שקרה ל - Att. עכשיו אפשר לטפח עד הסוף את האגדה על הדרך הנכונה שעשה הינקי, עד שבאו והרסו לו הכול.
אני באמת שואל איזה שלל נכסים יש לפילי? ואני אשמח לדוגמא כלשהי על איך אפשר להמיר את הנכסים הללו להצלחה בעונה הבאה? גם אם פילי תקבל את הבחירה מספר 1 ותעביר אותה בטרייד, הם כל כך רחוקים מהצלחה כלשהי שזה לא באמת ישנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:05 am 
Sophomore

נו איפה המסמך המרגש? לא הבנתי למה התפטר... חשבתי שסיכוי לגמר איזורי בפלייאוף בעוד עשור מצדיק התבזות מוחלטת שנה אחרי שנה. כמה כסף הרוויח המוקיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:19 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
כל אחד מהם היה עדיף על האטרייה האיטלקית.

מסכים איתך, רק אומר שזו לא סיטואציה של, נניח, דראפט 2003 שבה כל מי שבחר טופ-5 יצא טוב חוץ מדומארס שלקח את מיליצ'יץ', בדראפט 2006 כמעט כל מי שבחר בטופ-20 יצא לא משהו, זה היה דראפט שמראש היה פתוח מאוד ובלי מס' 1 מובהק (מזכיר במובנים מסויימים את דראפט 2013 החלש) כשלכל שחקן שהיה מועמד לטופ-10 היו סביבו סימני שאלה משמעותיים, בתכלס בראניאני עדיין היה עדיף בהרבה על כל מי שנבחר 3-5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:37 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
התפטר? התפוטר? פוטר? הלך לעשות לביתו? מודה בכישלון? כועס שדחקו אותו הצידה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:51 am 
Hall of Famer

לא, זה ממש לא הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות. רציתי מאוד לראות איך זה מסתיים והאם הינקי יצליח להרכיב מזה הצלחה.
לסיקסרס יש נכסים רבים שמהם ניתן לבנות לעתיד:
הבחירה השנה (1-4)
הבחירה של הלייקרס
אפשרות החלפת בחירות עם הקינגס השנה ובשנה הבאה
אוקאפור
נואל
הבחירה של הקינגס ב-2019 לא מוגנת
אולי אמביד
סאריץ'
המצב טוב בהרבה מבחינת נכסים ממה שהיה כשהינקי לקח את המשרה. הולידיי וטרנר היו השחקנים היחידים בקבוצה ששווים משהו.

חבל כי כעת התהליך מוגדר ככשלון ונזכה לראות את מימוש הנכסים על ידי אחד המנג'רים הגרועים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 11:08 am 
Senior

המצב אולי יותר טוב מבחינת נכסים ממה שהיה כשהוא הגיע, אבל בהתחשב בעובדה שמועדון שלם זרק 3 שנים לפח אך ורק בשביל לצבור נכסים ויצא מזה עם אוקאפור, סימן שאלה בשם סאריץ' ובחירת טופ 3 בדראפט עם אופציה לעוד אחת במקום 4-5, אז זה ממש לא מי יודע מה.
הינקי היה כשלון, הוא לקח הימור, עשה אותו בצורה מוגזמת לחלוטין ויצא ממנו עם נכסים שאפשר היה להשיג דרך הרבה פחות התבזות ובלי לרוקן את חדר ההלבשה משחקנים ואת היציעים מאוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 11:28 am 
Hall of Famer

אני יכול להמשיך להגן על הינקי ועל התהליך אבל כרגע, זה כבר קצת חסר טעם. הינקי עסק רק בפירוק ובצבירה של נכסים בתקופה שלו בפילי. הוא לא זכה להגיע לממש אותם. אישית הייתי שמח לראות עוד שנתיים של סם הינקי משלים את התהליך שלו בפילדלפיה, מממש את הנכסים שצבר ושם מוצר ראוי על המגרש עם עתיד מבטיח ואפסייד של קבוצה שיכולה לקחת אליפות. זה כבר לא יקרה. כרגע להגן עליו ועל התהליך שעמד מאחוריו זה לא רק קשה, זה בעיקר מיותר. הדבר היחיד שיכול היה לשכנע את מי שלא האמין בדרך של פילי לבנות מחדש, הוא בניית קבוצה מצוינת שתגשים את המטרות שפילי הציבה לעצמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 12:32 pm 
Hall of Famer

נכסים -
בחירה של פילי - כבר אמרנו, כמהלך בודד לא ישנה הרבה
בחירה של לייקרס - ספקולטיבי. עוד לא הייתי מונה את זה כנכס משמעותי. גם אם יתממש השנה בבחירה טופ 5, קשה להאמין שפילי תוותר על 2 בחירות טופ 5 בשביל להשיג מישהו, לא חושב שזה קרה אי פעם.
בחירות קינגס, שוב ספקולטיבי (כמו כל העבודה של הינקי עד כה, דרך אגב), אי אפשר לדעת מה ייצא מזה. לדעתי בחירות של הקינגס יכולות להיות נלוות לאיזה מהלך, לא מעבר.
אוקאפור - נכס שיכול להניב משהו, לא ברור עדיין. רק בשנה הבאה ניתן בכלל לדבר על הערך שלו.
נואל - לא ערך. שחקן בינוני, שאפשר לעשות איתו משהו, לא הייתי מגדיר אותו כנכס שיכול לקדם אותך לאנשהו.
סאריץ' - שוב הדבר שהינקי כל כך הצטיין בו - ספוקלציה
אמביד - במקרה הזה, הוא אפילו לא ספוקלציה, אלא פשוט לונג שוט.

כך את כל הנכסים הללו ותעביר את כולם ביחד תמורת משהו מוחשי להווה העכשויי ותצליח להפוך את פילי מבדיחה לסתם קבוצה רעה בליגה. לא חושב שאפילו קולאנג'לו יעשה את זה.

אני מניח שהתהליך מעכשיו יהיה כמובן מיקסום בחירות הדראפט, הערכת הכישרון שיש בפילי, שיכול לתרום לשנים הקרובות, לא פוטנציאל שנקווה שיתממש איכשהו, מתישהו, החתמת ווטרנים בשביל שישפרו את הקבוצה וחזרה שפויה לקבוצה בתהליך ריבילדינג רגיל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 12:45 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
מאנו כתב:
נו איפה המסמך המרגש?

http://espn.go.com/pdf/2016/0406/nba_hinkie_redact.pdf

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 1:59 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
נכסים -
בחירה של פילי - כבר אמרנו, כמהלך בודד לא ישנה הרבה
בחירה של לייקרס - ספקולטיבי. עוד לא הייתי מונה את זה כנכס משמעותי. גם אם יתממש השנה בבחירה טופ 5, קשה להאמין שפילי תוותר על 2 בחירות טופ 5 בשביל להשיג מישהו, לא חושב שזה קרה אי פעם.
בחירות קינגס, שוב ספקולטיבי (כמו כל העבודה של הינקי עד כה, דרך אגב), אי אפשר לדעת מה ייצא מזה. לדעתי בחירות של הקינגס יכולות להיות נלוות לאיזה מהלך, לא מעבר.
אוקאפור - נכס שיכול להניב משהו, לא ברור עדיין. רק בשנה הבאה ניתן בכלל לדבר על הערך שלו.
נואל - לא ערך. שחקן בינוני, שאפשר לעשות איתו משהו, לא הייתי מגדיר אותו כנכס שיכול לקדם אותך לאנשהו.
סאריץ' - שוב הדבר שהינקי כל כך הצטיין בו - ספוקלציה
אמביד - במקרה הזה, הוא אפילו לא ספוקלציה, אלא פשוט לונג שוט.

כך את כל הנכסים הללו ותעביר את כולם ביחד תמורת משהו מוחשי להווה העכשויי ותצליח להפוך את פילי מבדיחה לסתם קבוצה רעה בליגה. לא חושב שאפילו קולאנג'לו יעשה את זה.

אני מניח שהתהליך מעכשיו יהיה כמובן מיקסום בחירות הדראפט, הערכת הכישרון שיש בפילי, שיכול לתרום לשנים הקרובות, לא פוטנציאל שנקווה שיתממש איכשהו, מתישהו, החתמת ווטרנים בשביל שישפרו את הקבוצה וחזרה שפויה לקבוצה בתהליך ריבילדינג רגיל.

אתה קצת עונה לעצמך. לי אין שום עניין שפילי ימירו נכסים בשנייה זו בדרכם לקבוצה בינונית ולא לזה התכוונתי. בין זה שיש ערך משמעותי לנכסים שהינקי צבר (ספקולטיביים או לא) לבין מימוש שלו כרגע יש פער גדול.

אני גם מניח שזה מה שיעשו אבל אי אפשר לדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 2:43 pm 
Hall of Famer

ברור שלך אין עניין להמרת נכסים, אתה פשוט כתבת שזה מה שיעשה קולאנג'לו -
Att כתב:
חבל. מצב הסיקסרס ישתפר במהירות (להמיר את הנכסים שהינקי צבר זה די פשוט) ואז, סביר להניח, יצלול מטה ויישאר שם. פשוט מהלך נוראי וחסר קלאסה.

אני בניגוד אליך, לא מתייחס לנכסים ספקולטיביים כנכסים עם ערך. לכן אני לא רואה המון ערך שהינקי צבר. דיברנו על זה בתחילת העונה, הינקי בערך חזר למצב ההתחלה שלו בפרוייקט של פילי ולא בשלב ב' שבו הוא היה צריך להיות אחרי 3 דראפטים גבוהים. זה מצב עם ערך לא גבוה. אני גם בניגוד אליך לא רואה איך אפשר להפוך את המצב שבו פילי נמצאת כיום לקבוצה בינונית. אשמח אם תיתן לי דוגמא איך זה קורה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 2:55 pm 
Junior

בקיצור, בזמן ש-att ניסה לספר לנו בינואר שאין שום בעיה והסיקסרס צועדים בכיוון טוב, הוגה התכנית היה בדיכאון ולחץ אטומי שגרם לו לאבד 20 פאונד ממשקלו. אז מסתבר שזה לא הינקי ו-att נגד העולם, זה att לבד נגד כל העולם, אפילו נגד הינקי שראה את התכנית שלו נכשלת וקורסת לתוך עצמה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 3:02 pm 
Junior

הדבר שהכי קפץ לי מרשימת הנכסים של פילי, זה שדיבאץ מפגר. שחקן לוטרי+החלפת 2 בחירות+בחירה בשביל להוריד פחות מ-10M??
וזה מוביל לשלב הבא - אוקפור+הבחירות של פילי בדראפט הנוכחי על בוגי וקוליסון (בחירות פילי, לייקרס(?), מיאמי, OKC)
וזה מספיק בדיוק.. להתחרות בדטרויט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 4:02 pm 
Hall of Famer

הינקי לא אמר שהוא היה בדיכאון ובלחץ אטומי. הוא אמר שההפסדים לא קלים גם עבורו. אני מניח שגם לנגיסה בכח שלו בארגון וחוסר הסבלנות של הבעלים בביצוע של תכנית שמצריכה סבלנות רבה יותר משל שאר הליגה לא הרגיעה אותו במיוחד.
בנוסף, לא ניסיתי לצייר את המצב כמצב טוב אלא פשוט האמנתי בתכנית (גם בהיתכנות להגיע בכל זאת למקום אליה כיוונה וגם באסטרטגיה הכללית), גם במצבה הפחות אידיאלי כפי שהייתה בינואר.
לגבי קולאנג׳לו ג׳וניור, הוא קיבל מצב נהדר לבנות ממנו (כשרון צעיר כמו אוקאפור, הכי הרבה בחירות דראפט ביחד עם בוסטון והכי הרבה קאפ ספייס בליגה) וסביר שיצליח להרוס גם אותו. תהיתי אם מישהו יהיה אידיוט מספיק כדי לתת לו הזדמנות נוספת בליגה. הגיוני שזה יהיה אבא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 7:52 pm 
Junior

ושוב אתה מציג את זה כמצב נהדר וגורם לאנשים לגרד בפדחתם בתהייה האם יש לך קשר דם להינקי.
זה מצג שווא פשוט מדהים. אין קבוצה אחת בליגה שמתחלפת איתם עכשיו בכל הנכסים/שחקנים/צוות. אפילו לא אחת. אז אם משווים אותם להפועל ירושלים נניח, כן, הם במצב נהדר. הם בטוחים כאחת משלושים הקבוצות בליגה הנחשבת בעולם. אם נשווה אותם לכל 29 האחרות בליגה הזו המצב שלהם כבר לא כ"כ נראה משהו.
ואפשר בכיף לעבור קבוצה-קבוצה ולא תוכל לשכנע לפחות 90% מהנוכחים כאן שלפילדלפיה יש מצב נוכחי טוב יותר או אופק ממשי טוב יותר.

*טוב נו בסדר. בברוקלין המצב הרבה יותר קשה, מזלו של הינקי שהוא שיחק מנג'ר בתקופתו של בילי קינג. אבל גם להם יש כרגע אופק הרבה יותר ממשי, מעצם העובדה שהם נמצאים בניו-יורק ואשכרה יכולים להשתמש בקאפ-ספייס שיהיה להם, בניגוד לפילדלפיה שהאפשרות היחידה שלהם להביא פרי-אייג'נטס עם ביקוש במקומות אחרים זה להציע להם משמעותית יותר כסף או להציג אפשרות לקונטנדריות. השני אנחנו יודעים שלא יקרה בזמן הקרוב.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 8:41 pm 
Hall of Famer

דרך אגב, אחת מקרני האור של פילי היא דווקא העזיבה של הינקי. עכשיו הם יכולים לנפנף לשחקנים חופשיים שהניסיון תם ופילי הפכה לקבוצה ככל הקבוצות. אם יש דבר אחד שבו ג'רי קולנאנג'לו מצטיין זה למשוך שחקנים אליו (תקופת פיניקס). אם אוקאפור בעונה הבאה ייכנס לתלם ויתבגר, טרייד חכם על נואל ובחירת דראפט מוצלחת, פילי כבר לא במצב רע לקראת קיץ 2017, שם אפשר יהיה באמת לפתוח את הארנק ולנסות להביא שחקנים מוכחים וטובים לקבוצה צעירה עם פוטנציאל מסוים. זה הרבה אם, אבל בעיני הרבה יותר מאשר המשך התכנית של הינקי שדי ברור מה היה קורה במקרה כזה (דרגן בנדר כמובן).

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 8:57 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
ושוב אתה מציג את זה כמצב נהדר וגורם לאנשים לגרד בפדחתם בתהייה האם יש לך קשר דם להינקי.
זה מצג שווא פשוט מדהים. אין קבוצה אחת בליגה שמתחלפת איתם עכשיו בכל הנכסים/שחקנים/צוות. אפילו לא אחת. אז אם משווים אותם להפועל ירושלים נניח, כן, הם במצב נהדר. הם בטוחים כאחת משלושים הקבוצות בליגה הנחשבת בעולם. אם נשווה אותם לכל 29 האחרות בליגה הזו המצב שלהם כבר לא כ"כ נראה משהו.
ואפשר בכיף לעבור קבוצה-קבוצה ולא תוכל לשכנע לפחות 90% מהנוכחים כאן שלפילדלפיה יש מצב נוכחי טוב יותר או אופק ממשי טוב יותר.

*טוב נו בסדר. בברוקלין המצב הרבה יותר קשה, מזלו של הינקי שהוא שיחק מנג'ר בתקופתו של בילי קינג. אבל גם להם יש כרגע אופק הרבה יותר ממשי, מעצם העובדה שהם נמצאים בניו-יורק ואשכרה יכולים להשתמש בקאפ-ספייס שיהיה להם, בניגוד לפילדלפיה שהאפשרות היחידה שלהם להביא פרי-אייג'נטס עם ביקוש במקומות אחרים זה להציע להם משמעותית יותר כסף או להציג אפשרות לקונטנדריות. השני אנחנו יודעים שלא יקרה בזמן הקרוב.

תשובות לשאלה הזו
לדעתי הלייקרס במצב גרוע יותר. ממפיס, דאלאס, אורלנדו וסקרמנטו גם כן. אבל זה תלוי כמה רחוק מסתכלים ומה יקרה כמובן בלוטרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 9:18 pm 
Hall of Famer

אם הלייקרס שומרים על בחירת הלוטרי, אז בעיני הם במצב עדיף. אם לא, אז פילי.
אני לא יודע את מצב החוזים של הקבוצות האחרות, אז לא ברור מצבן. אבל אם אחרי 3 שנות התבזות, המצב התאורטי (חשוב לציין שזה עדיין תאורטי) של הקבוצה עדיף רק על 5 קבוצות בליגה, אז זה לא בדיוק משהו שכדאי לדבר עליו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:12 pm 
Junior

ובלי שאני מתחיל להתווכח ולהשוות את מצבן של הקבוצות האלו מול פילי, ענית לעצמך שהמצב שלהם בעצם לא כ"כ נהדר כמו שהצגת, כי אם 5-6 קבוצות זה כל מה שיש לך להציג, זה אומר ש-23/4 מתוך 29 נמצאות במצב יותר מנהדר. אני מקווה שאתה מבין שזה לא ממש הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 07, 2016 10:34 pm 
Junior

ואחרי שהבנת את זה, אולי תבין שכדאי להוריד לפחות חלק מהן.

-ללייקרס יש את המותג, בחירת הדראפט הקרובה, וקאפ ספייס שבאמת אפשר להשתמש בו. אם תשאל מאה פרשנים ומאה מנהלים בליגה מי מהקבוצות תגיע מהר יותר לגמר איזורי, אני בספק אם יהיה אחד שיגיד פילי.
גם בגזרת השחקנים הלייקרס לא נופלים מהם, לפחות לא בהרבה. ראסל, רנדל הם מהשורה הראשונה של הכשרונות הצעירים בליגה. קלרקסון בטיר השני. לארי נאנס נמצא איפשהו בטיר השני או השלישי.
לפילי יש את אוקאפור, נואל, גרנט, קובינגטון. לא יודע איזו רביעייה עדיפה ולא יודע אם במשאל בין המאתיים מקודם התוצאות לא מתחלקות כמעט שווה.
בחירת דראפט גבוהה בדראפט הקרוב, שתיהן במצב זהה.
מעבר לזה כל מה שיש לפילי זה ספקולציות. שאולי ייצא משהו נורמלי מהבחירות העתידיות שיש להם מקבוצות אחרות, שאולי אמביד יתאושש מהפציעות, שאולי סאריץ' יהיה שחקן נבא טוב. זה בטח לא שווה יותר מהספקולציות שחצי משחקני הליגה עדיין מתים ללבוש את החולצה הצהובה של הלייקרס, כולל שמות כמו ווסטברוק.

- לדאלאס יש את הדבר הפעוט הזה שנקרא טראק-רקורד מוכח של פרנצ'ייז מצליח, שיודע שנה אחר שנה להביא נצחונות. לפעמים הדבר הפעוט הזה שנקרא נצחונות מתגלה כחשוב לספורטאים. ושוב, אנחנו מדברים על פרנצ'ייז עם שוק עצום, במזג אוויר נוח, עם קבלות על כך שהוא יודע איך לנצח. בקיצור, קבוצה שאשכרה יהיה לה מה לעשות עם הקאפ-ספייס. כשיושב מולך מארק קיובן ומציג 16 עונות רצופות של מעל 50%, זה עשוי להיראות כאופק טוב יותר מאשר האופק בפילדלפיה שמראה סגל שחקנים שכולו יחדיו לא הגיע בכל הקריירה למספר הנצחונות שדאלאס משיגה בעונה אחת.

- לאורלנדו יש את פייטון, אולדיפו, פורנייה, גורדון, ווצ'ביץ', הזוניה. או במילים אחרות, חבורת צעירים כשרוניים מאוד. בדיוק מה שיש לפילדלפיה, רק יותר כמות ויותר איכות. מבט בטבלה יגלה גם את זה. כל מה שיש לזכות פילדלפיה במשוואה הזאת היא הפנטזיה, שאולי סאריץ' יהיה ענק, שאולי סימונס/אינגרם/הילד יהיה סופרסטאר ענק, שאולי בעתיד ייבחר סטאד רציני אחר. זה לא שווה יותר מהאולי שהזוניה ייתאקלם לליגה אחרי שנה ויהיה לא פחות טוב מסאריץ', שאולי אורלנדו תקפוץ בדראפט הקרוב לטופ 3 או בכלל תצליח לבחור בינגו מאוחר יותר השנה או בשנה הבאה, שאולי דוויט יחזור למג'יק ומשם למג'יק של עצמו. זה לא שווה יותר ולא פחות, ספקולציות עם סיכויי תוחלת זהים פחות או יותר. רק שכאמור לאורלנדו כרגע יש הרבה יותר ביד ולפילי יש, אולי, יותר על העץ, רק שזה ממש בצמרת העץ הגבוה בארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: דורון ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה