סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 8:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 1:54 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לרגע לא אמרתי שמצב הקבוצה כרגע נהדר. פילי אחרונה בליגה ועומדת לסיים עונה מהגרועות שידעה הליגה. מה שכן, אני חושב שבניגוד לקבוצות כמו דאלאס, יש לקבוצה אופציות ריאליות (אך ספקולטיביות, נכון) לצרף שחקנים מהסוג שיכול לשנות ארגון מקצה לקצה. אם זה יתממש, פילי תוכל להוות כח של ממש בליגה ולחלוף על פני קבוצות רבות אחרות, בינוניות למדי וגם טובות. הינקי הביא את פילי למצב בו יש לה נכסים רבים - היא צריכה קצת מזל וניהול חכם כדי לממש אותם לכדי קבוצה ברמות הגבוהות ביותר בליגה. מזל - צריך לראות מה יעלה בליל הלוטרי. הנהלה - אני לא יודע לגבי קולאנג׳לו האב אבל יש לי דעה מגובשת היטב אחרי שנים של מעקב צמוד יחסית על פועלו של הבן בטורונטו. לא יכול להגיד שאני אופטימי במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 2:51 am 
Junior

Att כתב:
לגבי קולאנג׳לו ג׳וניור, הוא קיבל מצב נהדר לבנות ממנו (כשרון צעיר כמו אוקאפור, הכי הרבה בחירות דראפט ביחד עם בוסטון והכי הרבה קאפ ספייס בליגה) וסביר שיצליח להרוס גם אותו.

אמממ, הנה רגע כזה.
ועוד הצלחתי לפספס שאתה חוזה שהמנג'ר החדש יצליח להרוס. "יצליח". להרוס את המצב של הסיקסרס. :du_ma_et: :-(

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 4:13 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
טוב. נסיון להביא קצת שפיות לדיון, לא יודע אם יצליח.

1. בניית קבוצה לאליפות זה פרויקט שבהגדרה נכשל יותר ממה שהוא מצליח. 30 קבוצות, רובן (לא תמיד כולן) מנסות לבנות לאליפות. רובן נכשלות. כל אסטרטגיה, גם אם נניח תשלש את סיכויי האליפות, עדיין תכשל 9 מתוך 10 פעמים. יש גם מטרות אחרות בליגה חוץ מלקחת אליפויות. להרוויח כסף, לבדר, לשמש כצעצוע של הבעלים - והן כולן מטרות לגיטימיות. הינקי בחר להתעלם מכולן ולהתמקד רק בבנייה לאליפות (אם כי, בגלל מודלי חלוקת ההכנסות, מסתבר שמה שהוא עשה גם יחסית מאד רווחי, וזה מה שעצבן את שאר הליגה יותר מהכל, שהם צריכים לממן את זה).

2. האסטרטגיה שבה הינקי בחר היא לא חדשה, הדבר היחיד שהיה חדש בה זה משך הזמן שהוא היה מוכן להמשיך בה. 95% מהקבוצות שלוקחות אליפות עושות את זה קודם כל עם סופרסטאר. סופרסטארים ב90% מגיעים לקבוצה מהדראפט. הינקי במופגן בחר להגיע ללוטרי כל שנה עד שיקבל את הסופרסטאר הזה, אם זה יקח שנה, שנתיים או חמש שנים. כל ענייני ה"צבירת נכסים" הם צדדיים להשגת הסופרסטאר והיו מתחילים להתממש רק ברגע שבו הוא היה נוחת. בניגוד לכל מיני טענות שנזרקות מדי פעם, זו ממש לא היתה אסטרטגיה לשימור העבודה של הינקי ובגלל הרדיקליות שלה והיא למעשה היתה מאד מסוכנת לו מבחינה אישית.

3. הינקי עשה טעות קשה בהערכה של האפקט הפסיכולוגי של האסטרטגיה הזו בכל החזיתות. גם על השחקנים עצמם, גם על האוהדים, גם בעלי הקבוצה וגם על הקבוצות האחרות בליגה, והוא לא עשה מספיק ומוקדם מספיק בשביל לקזז לפחות חלק מזה. בכוון של השחקנים הוא לא הביא מספיק וטרנים לחדר ההלבשה שילמדו אותם הלכות NBA, בכוון של האוהדים הוא לא היה מספיק בתקשורת ולא עשה הסברה טובה מספיק (זה משהו שהוא הודה שקולאנג'לו עודד אותו להתחיל לעשות רק בתקופה האחרונה). בנוגע לבעלים ולשאר הקבוצות בליגה - זה כבר לא בידיים שלו ותלוי בבעלים עצמם. הם ידעו בדיוק לאן הינקי הולך, נתנו לו את האישור מראש ותוך כדי התהליך, אבל בסופו של דבר לא עמדו בלחץ שזה ייצר.

4. התגובה שלהם ללחץ היתה הרבה יותר מגוכחת מכל מה שהינקי עשה או לא עשה עד היום. הם רצו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. כל האינדקציות הם שהם היו מעוניינים לשמור את הינקי, ומשום מה היו בטוחים שהוא יסכים גם לזה שמביאים את קולאנג'לו מעליו, וגם לזה שמביאים את הבן של קולאנג'לו לתפקיד מקביל אליו. אלא אם אתם ממש צריכים את הכסף, אני בספק שרובכם הייתם מקבלים מצב שבו שמים בוס חדש מעליכם, ואז מביאים את הבן של הבוס לתפקיד עם אותן סמכויות שלכם. זה לא מצב בריא בשום ארגון שהוא.

5. בנוגע למה שיש לפילי ביד עכשיו - הקאפ ספייס הוא די לא משמעותי לפחות בשנה-שנתיים הקרובות, כי לרוב הקבוצות בליגה, גם לטובות שבהן ולמושכות בהן מבחינות אחרות יהיה קאפ ספייס. יש לה ערימה נחמדה של נכסים שהם כאמור משמעותיים אך ורק אם פילי תצליח סוף סוף להביא את הסופרסטאר הנ"ל. מה שיותר חשוב זה מה שאין לה - אין לה שום חוזי אלבטרוס לשחקנים בינוניים וחלשים שתוקעים אותה לעתיד לבוא, ומבחינת עמדת הפתיחה של עידן הקולאנלג'לים הם לא יכולים לבקש הרבה יותר מזה. הם יכולים לנהוג את הקבוצה מכאן לאן שהם רוצים. אם לקבוצה שעושה ריבילדינג פחות רדיקאלי (סטייל אורלנדו) או לקבוצת בינונית, שיכולה להיות קבוצה שתקועה בבינוניות או קבוצה שעדיין יש לה אופק הלאה, וזה שוב, תלוי יותר במה לא לעשות. אני לא במאה אחוז הסכמה עם ATT על הקדנציה של קולאנג'לו בטורונטו, הוא עשה שם שגיאות, כן, אבל הרבה דברים היו מחוץ לשליטה שלו וטורונטו היא אחת מהקבוצות הקשות לנהל בליגה, מאחר שנטל המס שם מבריח שחקנים ומכריח אותך לשלם יותר לאחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 5:15 am 
Freshman

אחלה פוסט.

אני אוסיף גם שבלי קשר לאסטרטגיה שנבחרה, הרי שגם איכות הביצוע של האסטרטגיה יש חלק מרכזי בה. כאן, המון נופל על הבחירות בדראפט, שחייבות להיות ממש טובות כי אלמנט המזל הוכנס על ידי הליגה בדיוק כדי להפוך את האסטרטגיה הזאת לכשלון. יכול להיות שהאסטרטגיה הייתה טובה, אבל בטקטיקה הבחירות לא היו מספיק טובות (או לפעמים, הימורים בסיכון גבוה שנכשלו), וכשלא היה תוצאות להראות על אסטרטגיית הטנקינג, אי אפשר היה יותר לתת לה גיבוי אחרי שלוש שנים קשות.

אה, ומי כותב מכתב התפטרות של 13 עמודים, אחד המוזרים :du_ma_et:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 11:30 am 
Hall of Famer

באמת אחלה פוסט. חיכיתי לתגובה שלך גואטה.
אני יודע שגם אתה עקבת מקרוב אחרי הנעשה בטורונטו. מפתיע אותי שאתה לא מסכים ב-100% לגבי קולואנג'לו הבן. אולי האב יצליח לרסן אותו ויהיה אחראי על אסטרטגיה וסבלנות שלבן לא היו בשנים שלו בטורונטו. לגבי המצב בפילי, זה לא רק שיש גמישות מרבית ואין חוזים גרועים (למעשה יש רק חוזים טובים) אלא יש שלל בחירות בדראפט, כמה מהן גבוהות. חוץ ממצב הבחירות של הסלטיקס, אין קבוצה עם סט נכסים עדיף בהקשר הזה וזה יכול לעזור להם גם אם ירצו ללכת ולבנות דרך האמצע. מצב אידיאלי לקבל קבוצה. יש רק למעלה וכל הדרכים פתוחות ויש נכסים רבים לטפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 11:44 am 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
Att כתב:
לגבי קולאנג׳לו ג׳וניור, הוא קיבל מצב נהדר לבנות ממנו (כשרון צעיר כמו אוקאפור, הכי הרבה בחירות דראפט ביחד עם בוסטון והכי הרבה קאפ ספייס בליגה) וסביר שיצליח להרוס גם אותו.

אמממ, הנה רגע כזה.
ועוד הצלחתי לפספס שאתה חוזה שהמנג'ר החדש יצליח להרוס. "יצליח". להרוס את המצב של הסיקסרס. :du_ma_et: :-(

יש הבדל בין מצב נהדר לבנות ממנו (כולל נכסים עתידיים) לבין מצב נהדר (הסגל כרגע של הקבוצה). בפילי של הינקי שנבנתה עם מבט לעתיד יש הבדל גדול בין השניים. סיטואציה שבה הסיקסרס זוכים באחת משתי הבחירות הראשונות בדראפט ומקבלים את הבחירה של הלייקרס במקום הרביעי או החמישי קיימת ובאחוזים נאים (27% אם אני לא טועה). תוסיף שתי בחירות מאוחרות ואת אמביד וסאריץ׳ ואתה מקבל מהפכה בסגל עוד לפני שעשית מהלך כלשהו בטרייד עם אוקאפור, נואל או FA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 12:38 pm 
Junior

אחלה. זה עדיין רחוק מלהיות מצב נהדר לבנות ממנו. הכל הרים של ספקולציות על שחקנים פצועים או בחירות דראפט שאולי ייתסתדרו ואולי לא, שאולי יסדרו נבחרים שיצליחו להרים את הפרנצ'ייז הכי חלש בליגה ואולי לא, כנראה שלא. אני מבטיח לך שהקולאנג'אלים היו מעדיפים 2-3 שחקני נבא אמיתיים בסגל מאשר ספקולציות של בחירות שכנראה רק אחת מהן תניב נבחר גבוה בדראפט הקרוב, וצעירים שעד עכשיו רק הובסו בליגה.
וזה לא שאני מבין על מה יש להתווכח כשאתה בעצמך הצלחת למצוא בסה"כ 4-5 קבוצות שמבחינתך מצבן פחות טוב מזה של הסיקסרס, ועוד לא מצאת דרך לענות על כך שלפחות 3 מהן נמצאות עם אופק הרבה יותר ממשי. אם אתה בעצמך רואה 25~ קבוצות עם אופק בהיר יותר מזה של הסיקסרס, כנראה שהמצב שם לא כזה נהדר לבניה.
כן, הוא מצב שמאפשר לחלום בגדול, שאם הכל יסתדר יכולה להיות קבוצה ממש מרגשת תוך שנתיים. אבל צריך יותר מדי דברים שיסתדרו בכיוונם, וכ"כ הרבה מזל, מזל שבדר"כ מנהלים של ארגונים ששווים מיליארד דולר לא אוהבים להיות תלויים בו. נכון שהרבה בליגה הזו תלוי במזל, אבל בפילדלפיה צריך כרגע יותר מדי ממנו כדי להפוך לקבוצה תחרותית תוך שנתיים-שלוש (שש שנים אחרי שהפרוייקט התחיל!!!).
אם זה מצב נהדר, כנראה שהמילה נהדר לא מוערכת מספיק במילון שלך, ו-25 האחרות שלא ציינת ברשימת הקבוצות שמצבן פחות נהדר מפילדלפיה כנראה זוכות לשמות תואר מרשימים בהרבה. לי אישית קצת קשה עם ההגדרה של מצב נהדר למי שנמצאת בתחתית הרשימה של המגדיר עצמו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 1:40 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
אחלה. זה עדיין רחוק מלהיות מצב נהדר לבנות ממנו. הכל הרים של ספקולציות על שחקנים פצועים או בחירות דראפט שאולי ייתסתדרו ואולי לא, שאולי יסדרו נבחרים שיצליחו להרים את הפרנצ'ייז הכי חלש בליגה ואולי לא, כנראה שלא. אני מבטיח לך שהקולאנג'אלים היו מעדיפים 2-3 שחקני נבא אמיתיים בסגל מאשר ספקולציות של בחירות שכנראה רק אחת מהן תניב נבחר גבוה בדראפט הקרוב, וצעירים שעד עכשיו רק הובסו בליגה.
וזה לא שאני מבין על מה יש להתווכח כשאתה בעצמך הצלחת למצוא בסה"כ 4-5 קבוצות שמבחינתך מצבן פחות טוב מזה של הסיקסרס, ועוד לא מצאת דרך לענות על כך שלפחות 3 מהן נמצאות עם אופק הרבה יותר ממשי. אם אתה בעצמך רואה 25~ קבוצות עם אופק בהיר יותר מזה של הסיקסרס, כנראה שהמצב שם לא כזה נהדר לבניה.
כן, הוא מצב שמאפשר לחלום בגדול, שאם הכל יסתדר יכולה להיות קבוצה ממש מרגשת תוך שנתיים. אבל צריך יותר מדי דברים שיסתדרו בכיוונם, וכ"כ הרבה מזל, מזל שבדר"כ מנהלים של ארגונים ששווים מיליארד דולר לא אוהבים להיות תלויים בו. נכון שהרבה בליגה הזו תלוי במזל, אבל בפילדלפיה צריך כרגע יותר מדי ממנו כדי להפוך לקבוצה תחרותית תוך שנתיים-שלוש (שש שנים אחרי שהפרוייקט התחיל!!!).
אם זה מצב נהדר, כנראה שהמילה נהדר לא מוערכת מספיק במילון שלך, ו-25 האחרות שלא ציינת ברשימת הקבוצות שמצבן פחות נהדר מפילדלפיה כנראה זוכות לשמות תואר מרשימים בהרבה. לי אישית קצת קשה עם ההגדרה של מצב נהדר למי שנמצאת בתחתית הרשימה של המגדיר עצמו.

הכל תלוי במטרה. אם אני ג׳י-אם בליגה שרוצה לזכות באליפות, אני לוקח את המצב שבו קיבלו הקולאנג׳לואים את פילי על פני המצב של קבוצות רבות אחרות. למעשה, הייתי מעדיף אותו על המצב של רוב קבוצות הליגה.
אבל אני לא הייתי ממהר להתרומם. הייתי מחכה בסבלנות שנה כדי להעריך את המצב, לראות איפה אמביד, איך בחירות הדראפט מתממשות. לוחץ על ההדק כשיש טרייד טוב שיכול להביא לי כוכב. הקולואנג׳לואים לא יחכו. הם ירצו לעשות ספלאש בשוק הפתוח, למרות שלא ברור מי ירצה להגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 08, 2016 11:39 pm 
Junior

אז שוב, חזרנו כמה הודעות אחורה, בוא נדון בזה. תן שמות של קבוצות, תנתח איך האופק של הסיקסרס טוב יותר משלהן. למרות שאם אתה משנה את הכוונה שלך מקודם לגבי רשימת הקבוצות המצומצמת, אני לא מבין מה היא הייתה אמורה לייצג אם לא אופק עתידי. הרי בהווה פילי בטח לא טובה יותר בשום אספקט שהוא מדאלאס שהולכת לפלייאוף מערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 1:49 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהאפסייד של הפרויקט של פילי מאוד גבוה וצריך להתייחס, מעבר לנכסים שעשויים להיות מעולים ועשויים להיות פחות מעולים (הבחירה של הלייקרס, הבחירה השנה) גם לבחירה של השנה הבאה, שבקבוצות אמצע טבלה תהיינה נמוכות יחסית.
הדברים שאני כותב נכתבים מפרספקטיבה מאוד מסוימת. בפילי אין המון לחץ, כמעט כל דבר יהיה שיפור והקלה מהמצב שהיה. הדרך למעלה פתוחה.
אני גם מאמין שקשה מאוד לבנות דרך האמצע סטייל טורונטו ודטרויט.
השאלה ששאלתי את עצמי היא למי יש סיכוי לזכות באליפות.
אני אנצל את זה לניתוח כללי של הליגה (ברור לי שירדו על ההשקפה שלי אז לפחות נרוויח מזה דיון גדול יותר).
עדיף לעשות את הדיון הזה אחרי הלוטרי והפלייאוף. מניח שלא מעט דברים ישתנו.
נתחיל מהקונטדריות:
ג״ס - :)
קליבלנד - תלויה מאוד בפלייאוף. כל דבר שהוא לא גמר הליגה הוא אכזבה שתביא לשינויים משמעותיים. בהיעדר מזל גדול, אני לא חושב שיש להם סיכוי אמיתי לקחת אליפות מול הקבוצה מהמערב אבל זו עדיין הקבוצה המובילה במזרח. פלייאוף נוראי והדחה לפני גמר הליגה ולברון שוב שוקל את דרכו שם. אם ייכשלו ויישאר, לאב ילך. אם לברון ילך, זו קבוצה בלי כיוון ובלי הרבה עתיד. נוחתים היישר לתוך סיטואציה גרועה מזו של פילי.
הספרס - יישארו הספרס בכל מקרה. אולי נראה פרישות וחילופי משמרות רשמיים. יש להם שני אבני בניין מצוינות ומאמן נהדר, ככל הנראה הטוב בליגה. מחפשים סופר סטאר צעיר שלישי אבל הקבוצה מסביב ופופ מחפים על זה.
קליפרס - לא ברור עד הסוף למה הקבוצה הזו לא מתרוממת ומתי יחליטו לפרק את החבילה של פול וגריפין. גם הם חסרים צלע שלישית אבל יש להם רול פליירס מצוינים ומאמן טוב. סוג של אכזבה ויותר פרטנדרית מקונטנדרית אבל גריפין בריא והם מסוגלים על הנייר לתת פייט לכל אחת.
אוקלוהומה סיטי - תלויים בדוראנט ובקיץ שלו. אני במקומו לא הייתי נשאר שם. בלעדיו, זו קבוצה שנאבקת על הפלייאוף במקרה הטוב ועלולה לאבד גם את ווסטברוק. אוקלוהומה ללא דוראנט היא קבוצה עם עתיד שחור למדי. הייתי מעדיף לקבל את פילי על פני אוקלוהומה ללא דוראנט, בטח בהתחשב בבעלים ובצניחה הצפויה. נראה איך ילך להם בפלייאוף ומה דוראנט יחליט.
קבוצות בינוניות פלוס
טורונטו - המממ. שאלה טובה. האם פילי קרובה יותר להרכיב גרעין לאליפות מטורונטו? באופן משעשע, ייתכן. לטורונטו יש סגל שלא מאיים באופן אמיתי על האליפות. רוס ו-ואלנצ׳יונאס הם שחקנים בינוניים. לאורי ודרוזן הם שחקנים שאני מאמין בהם אבל אני לא חושב שהם מספיקים לריצה עמוקה ולאורי לא מאוד צעיר. נראה מה יעשו בפלייאוף הקרוב. אני מקווה בשבילם שיעברו הפעם את הסיבוב הראשון. בשורה התחתונה, הייתי מעדיף לקבל את המצב של פילי אם הייתי מכוון לאליפות ובאופן כללי, לא הייתי רוצה להחליף את יוג׳ירי. הוא מותיר אחריו בדרך כלל חורבות. קשה לחקות את דרך הפעולה שלו והתוצאות שהוא מגיע אליהן בעונה הסדירה בדרך כלל טובות יותר מערך הנכסים שלו. אגב, גם עבור האוהדים לא הייתי רוצה להחליף את יוג׳ירי. אני מניח שהם יתקוממו אם לא יצליחו לעבור סיבוב ראשון אבל יוג׳ירי טוב לקבוצה הזו. אני חושב שהוא gm מצוין (עם אסטרטגיה שאני פחות מאמין בה).
אטלנטה - a mess. קבוצה טובה מאוד של 47 נצחונות שלא קרובה לאיים על האליפות. הורפורד לפני fa. אין שם המון נכסים. פילי עדיפה.
מיאמי - קבוצה מזדקנת. להחליף את פט ריילי אף אחד לא רוצה. הצד הלבן הוא סימן שאלה גדול בשוק החופשי והימור רציני. יש להם צעיר נחמד אחד או שניים. הייתי מעדיף בהרבה את המצב בפילי.
בוסטון - המצב של בוסטון עדיף מזה של פילי. מאמן מעולה טופ3 בליגה, הבחירות של הנטס, פה ושם שחקן נחמד בסגל. איינג׳ אחד הטובים במקצוע שלו.
פורטלנד - עדיפה
קבוצות בינוניות
שארלוט - קבוצה חביבה שתקועה עמוק בבינוניות. לפילי יש עתיד בהיר יותר לדעתי.
דטרויט - סטן עושה שם עבודה טובה מאוד בבנייה על צעירים דרך האמצע. שאלה טובה מאוד של מי המצב עדיף (=מי יכול לבנות סגל לאליפות מהר יותר). עניין של השקפה. אני מעדיף את המצב של פילי כי אני לא חושב שג׳קסון ודראמונד יכולים להביא אותך גבוה אבל אני יכול להבין את מי שייקח את דטרויט.
אינדיאנה - מצב די עכור. תקועים באמצע עם פול ג׳ורג׳ שהם עשויים לאבד בשלב כלשהו, מיילס טרנר מוכשר מאוד ואספת בינוניות סביבם. יש כאן סימן שאלה גדול. יש ווייב לא טוב סביב הקבוצה הזו, יש לי הרגשה שתתפרק, אבל מבחינת נכסים היא במצב לא רע.
וושינגטון - מצב לא טוב אחרי בנייה מבולגנת מאוד. ניסיון ללכת על צעירים ומבוגרים ביחד כשל. בהסתכלות לעתיד, המצב של פילי עדיף בעיניי.
שיקאגו - בלגאן שלם. מאמן לא מתאים שחתום לשנים. ווייב רע מאוד. פחות או יותר רק באטלר מבחינת נכסים. המצב של פילי טוב יותר.
אורלנדו - אין שם סטאר פאוור. המצב של פילי טוב יותר.
ממפיס - זה לא קרוב. לפילי נכסים טובים בהרבה לעתיד.
דאלאס - חוץ ממאמן טופ3, אני לא רואה שם משהו מעניין לעתיד. פילי by far ממוקמת טוב יותר לעתיד.
יוטה - שאלה טובה. נראה שהאפסייד של הפרויקט בנייה שלהם הוא די נמוך. סימן שאלה. כנראה שהייתי בוחר את פילי בגלל היעדר כוכב אמיתי ביוטה.
יוסטון - מצב לא טוב בהתייחס לעתיד ו-ווייב לא בדיוק מושך fa יש להם כרגע. פילי ממוקמת טוב יותר לעתיד לדעתי למרות הארדן.
קבוצות חלשות
ניקס - הממממ. שאלה טובה. לניקס יש פורזינגיס ביד אבל אין להם בחירה השנה. אנתוני לא רוצה לזוז משם. די צמוד ותלוי בלוטרי של הסיקסרס.
סקרמנטו - פחחח
דנבר - שאלה טובה. לדנבר יש בסיס צעיר חביב. לא יודע להעריך אותם כמו שצריך, למען האמת.
מילווקי - המממפ. התלבטות. למילווקי בסיס טוב יותר כרגע. אם הבסט קייס סנריו של פילי לא מתממש, מילווקי עדיפה (למרות שאני לא חושב שהבסיס טוב מספיק לאליפות).
ניו אורלינס - תלויים במזל של הלוטרי. זו קבוצה שדי תקועה מבחינת קאפ. לדעתי המצב שלהם לא טוב ביחס לפילי אבל אולי עוד אפשר להציל שם משהו. בכל זאת אחד השחקנים הצעירים הטובים בליגה משחק שם (עם הייפ לא מבוטל אמנם). אני מתלבט. בגלל הבעלים הלא סבלני אני הולך על פילי אבל ברור לי שאני הולך לקבל לא מעט ביקורת על כך :)
ברוקלין - אין על מה לדבר
מיניסוטה - אין מה לדבר. מיניסוטה עשתה עבודה טובה בשילוב עם המון מזל ולחץ של לברון. היא במצב נהדר!
פיניקס - הממממ. בעלים גרוע אבל מצב צעירים לא רע בכלל. מצד שני, חוזה גרוע ביותר שתקוע כמו עצם בגרון ובנייה-לא בנייה מחדש. התלבטות. תלוי בתוצאות הלוטרי השנה אבל הייתי מעדיף את המצב בפילי.
לייקרס - חושב שהמצב בפילי עדיף.

כאמור, המון תלוי בלוטרי הקרוב. יש יותר מדי דברים אפ אין דה אייר כדי להבין איך ייראה העתיד של הקבוצות קדימה. זינוק של פיניקס או ניו אורלינס למשל בלוטרי והן במצב טוב יותר. כנ״ל לגבי הלייקרס שתלויים מאוד בבחירה שלהם ואיפה היא תיפול השנה (אם תלך לפילי או לא). אבל כן, חושב שהעתיד של פילי מבחינת נכסים הוא במצב טוב מאוד וכיוון שהכל פתוח, האפסייד שלהם גבוה מזה של קבוצות רבות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 4:05 pm 
Hall of Famer

מתוך מאמר דעה ב-realgm (שבו יש גם לא מעט ביקורת צריך לציין):
Judging the three years of moves Hinkie made while general manager of the Philadelphia 76ers will be problematic because those decisions will live on for years if not decades. The 76ers are currently owed picks until 2021, a lot of picks. It’s the best GM job in the NBA to inherit because the results on the court can only possibly improve and there are so many assets to work with to convert the roster into a playoff team within one to two years. Where will Hinkie’s impact end and his successor’s begin? There will be fingerprints over fingerprints. The assets his ethos accumulated will live on in the 76ers indefinitely even though it's back with a nepotistic establishment.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 5:02 pm 
Junior

אפשר להיכנס להרבה ניתוחים.
למשל, אם כל המטרה של הינקי היא להשיג את הסופרסטאר הצעיר הראשון שמביא אחריו הכל, אז איך קבוצות שיש להן את הסופרסטאר נחשבות אצלך כפחות טובות?
הכוונה ל-OKC בלי דוראנט ועם ווסטברוק, ניו אורלינס, סקרמנטו, יוסטון, וושינגטון.
במקום זה אתמקד בציטוט הבא
Att כתב:

יוטה - שאלה טובה. נראה שהאפסייד של הפרויקט בנייה שלהם הוא די נמוך. סימן שאלה. כנראה שהייתי בוחר את פילי בגלל היעדר כוכב אמיתי ביוטה.

כאמור, גם לפילי אין כוכב אמיתי.
אם ניקח את הנכס הכי בולט של פילי - אוקפור\נואל (כל איש לפי טעמו) - אני לא חושב שגובר נחשב פחות ממנו (או פייבורס, איש לטעמו)
אז להשיג את אקסום, היוורד, הוד, פייבורס (או גובר, מי מביניהם שלא בשורה למעלה) על כל הנכסים של פילי נראה לי חתיכת בוננזה.
אם פילי בוחרים את אינגרם בבחירה #2, אתה חושב שהם מצליחים להמיר את כל הנכסים שלהם במה שיש ליוטה מסביב לגובר? לי לא נראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 6:14 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שסופרסטאר אחד לבדו מספיק (ג'ורדן היה צריך את פיפן, קובי את גאסול וכו'). אני חושב שצריך שניים כדי להעמיד קונטנדרית רצינית ו-3 כדי להעמיד אלופה (כמובן באופן גס מאוד. החמישיה של דטרויט ושיקאגו של הבולס הם דגמים שונים אבל הרעיון דומה). המטרה של הינקי לא הייתה להביא סופרסטאר אחד אם כך אבל כן לצבור נכסים ולפדות אותם בבת אחת כשהוא יגיע ובכל מקרה, לא להאיץ את הבנייה עד שמגיעים למצב בסיסי מספיק טוב, כדי לא להתקע באמצע. יוטה קצת תקועה באמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 9:33 pm 
Hall of Famer

אני באמת חושב שהמצב של פילי לא יותר טוב משום קבוצה באן.בי.איי, מהסיבה הכי פשוטה. פילי כרגע בשלב ההתחלתי אחרי תהליך הפירוק. כל קבוצת אן.בי.איי יכולה להגיע לשלב הזה, פלוס מינוס תוך שנה. אז אולי טיפ'לה פחות בחירות דראפט, אבל סגל לא פחות גרוע והכי חשוב, המון המון אפסייד עתידי, כשלך תדע איזה כוכב יגיע מהדראפט. זה רק עניין של החלטה באוק סיטי לדוגמא, להעביר את ווסטברוק ודוראנט, בטורונטו להיפטר מלאורי, דהרוזן ולהיות גרועים עונה וכו' וכו'. להיות ממש גרוע זה מאד קל וכרגע הנכס האמיתי היחידי שיש לפילי על פני כל קבוצה שתרצה להיות גרועה זה האפשרות שהבחירה של הלייקרס תיפול לידיים שלהם. זה לא הבדל כל כך גדול.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 9:51 pm 
Hall of Famer

אז אתה טועה ומתעלם תוך כדי מהבחירה של הקינגס ב-2019 (נכס עם פוטנציאל גדול וכמובן שני הסוואפים), משתי הבחירות השנה של מיאמי ואוקלוהומה סיטי ומהבחירה של פילי עצמה בשנה-שנתיים הקרובות. בנוסף למי שכבר נמצא בסגל או בדרכו לקבוצה (סאריץ׳, אמביד, אוקאפור ונואל).
חוץ מזה שזה לא פשוט לשלוח בטרייד שחקנים ולהסביר זאת לקהל שלך. כשיש לך קבוצה שלא מגיעה להישגים ומתבססת בבינוניות במשך עשר שנים, אחלה. טורונטו למשל לא תוכל לעשות זאת כעת. זה לא ריאלי.
דבר אחרון, לפילי אין חוזים גרועים. לרוב הקבוצות האלו יש חוזים שחלקם טובים וחלקם גרועים אבל הם בכל מקרה עדות למצב הקבוצה ולכיוון שלה. לא תמיד קל לשנות כיוון. הראפטורס למשל רק בקיץ האחרון שילמו לרוס ולבחור שהביאו מאטלנטה שלרגע שכחתי את שמו. הם כבולים במקום בו הם נמצאים, לטוב ולרע.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' אפריל 09, 2016 10:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 9:54 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
כרגע הנכס האמיתי היחידי שיש לפילי על פני כל קבוצה שתרצה להיות גרועה זה האפשרות שהבחירה של הלייקרס תיפול לידיים שלהם. זה לא הבדל כל כך גדול.

זו לא אפשרות. היא תיפול לידיים שלהם. המשתנים היחידים הם באיזו שנה ועל איזו בחירה מדובר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 09, 2016 10:43 pm 
Junior

ציטוט:
אז אתה טועה ומתעלם תוך כדי מהבחירה של הקינגס ב-2019

עוד ספקולציה שאין לך מושג אם תניב בחירה גבוהה או נמוכה, של שחקן טוב או חלש.

ציטוט:
משתי הבחירות השנה של מיאמי ואוקלוהומה סיטי

בחירות נמוכות שלרוב לא מוציאות ערך. עוד ספקולציה די חסרת טעם שאפשר להביא חזקות ממנה על כל קבוצה בליגה.

ציטוט:
ומהבחירה של פילי עצמה בשנה-שנתיים הקרובות

זה לא עונה על כלום כי זה בדיוק מה שעמוס אמר לך, שכל קבוצה יכולה להעמיד סגל יורוקאפ ואז להתהדר בנכסים שהם הבחירות העתידיות שלה. אתה רק שב ומדגיש שלדעתך לאוהדי הסיקסרס מחכות עוד שנתיים זוועה. כלומר 5 שנים שלמות שאחריהן "יהיה אפשר לשפוט את התהליך", שבמהלכן הקבוצה הוגחכה ברמות היסטוריות, ואו-אז, אולי, אם הכל יסתדר ממש-ממש טוב, תהיה קבוצה ראויה על המגרש ומאוד צעירה, ממש כמו מה שיש היום למילווקי-יוטה-מינסוטה למשל, רק בלי הצורך להשפיל את עצמם בדרך.

ציטוט:
בנוסף למי שכבר נמצא בסגל או בדרכו לקבוצה (סאריץ׳, אמביד, אוקאפור ונואל).

(ספקלוציה, ספקולציה שפצועה כבר שנתיים שלמות, שחקן נחמד בלי הגנה, שחקן נחמד בלי התקפה).

ציטוט:
חוץ מזה שזה לא פשוט לשלוח בטרייד שחקנים ולהסביר זאת לקהל שלך

אז תאר לך מה זה להסביר לקהל שלך שאחרי סטרץ' שלוש השנים הכי מזוויע בהיסטורית הליגה, עדיין אין לך שום דבר ביד חוץ מאותן ספקולציות רק בשינוי אדרת שהיו לפני שלוש שנים.

ציטוט:
דבר אחרון, לפילי אין חוזים גרועים

זה כי אין לה כלום חוץ מילדים על חוזי רוקי או שחקני מינימום. קצת קשה להגיע ככה לחוזים גרועים. אתה אומר בעצמך שכמעט לכל קבוצה אחרת בליגה יש חוזים גרועים. זה לא בגלל שכולם מטומטמים, זה בגלל שמי שעושה גם טועה, בטח כשמדובר בספקולציות על יכולת עתידית של בני אדם. שחקנים נפצעים וחוזרים אחרת מאיך שהיו כשחתמו על החוזה, יש כאלה שהכסף משנה אותם, יש מיליון סיבות שונות לטעות עם חוזה. כשפילי יעשו הם גם ייטעו פה ושם, ככה זה. אבל בארץ הספקולציות שמביאות את הקבוצה הכי מביכה בהיסטוריה אל עבר קונטנדריות מהירה אני מניח שאפשר גם לספקלץ שהם לא ייטעו יותר בעשור הבא ויהפכו את הכלום הזה לווריורס החדשים.

בלי לעבור ממש קבוצה-קבוצה עכשיו על הרשימה הדי מושקעת שנתת, על קצה המזלג קודם כל אפנה להודעה של עידן להסברים על הספקולציות, ונוסיף שבגדול, אתה רואה את רוב הקבוצות במשקפיים שחורות ואת הסיקסרס במשקפיים ורודות רק בגלל שאתה מושקע רגשית בסיפור.
את יוטה שעידן ציין אפשר לספקלץ ורודות הרבה יותר הגיוניות ובעלות בסיס מאשר זו של הסיקסרס. גובר-פייבורס זה צמד גבוהים צעירים וסופר מרשימים. התפתחות טבעית של גבוהים, בלי פציעות חס וחלילה, וצפוי פה צמד מגדל מרשים לעוד הרבה שנים. מעטות הקבוצות שיכולות להגיע לאיכות צעירה כזו בקו הקדמי. הייוורד מתקדם כל שנה ומתפתח לאחד הווינגרים הטובים בליגה כבר עכשיו.
יש להם מגרש מאוד ביתי ויש להם אופי ברור שמביא אותם כבר עכשיו להציג כדורסל טוב ומנצח, גם כשהקבוצה הזו משחקת כל העונה בלי רכז נורמלי ועם הספסל ארגיובלי החלש בליגה. לדעת רוב הפרשנים כל מה שהקבוצה הזו צריכה זה סופרסטאר אחד בקו האחורי, פלוס התפתחות טבעית ובניית ספסל, כדי להיות קונטנדרית של הרבה שנים. זה קצת יותר קל משלושת הסופרסטארים שאתה מצפה שייצמחו בפילי.

באורלנדו "אין סטאר פאוור והמצב של פילי טוב יותר". איזה סטאר פאוור יש בדיוק בפילי שאין באורלנדו? לפי איזה פרמטרים אתה מעריך שלגורדון-פייטון-אולדיפו אין פוטנציאל לסטאריות בעוד שלספקולציות שעדיין לא שיחקו משחק בליגה/נואל/אוקאפור דווקא יש?

בוושינגטון המצב מבולגן ושל פילי טוב יותר. כאילו, באמת? והמצב בפילי לא מבולגן? ואתה לא חושב שיותר קל לצאת מהבלאגן כשיש לך רכז צעיר יחסית שהוא כבר עכשיו אחד החזקים בליגה, שוטינג שאמנם כרגע נפצע הרבה (מי בדיוק בפילי לא נפצע הרבה עד עכשיו?) ואחד הסנטרים הטובים בליגה?

יוסטון? באמת? החלום של פרוייקט-הינקי היה להשיג הארדן-סטייל ומשם לבנות סביבו. הינקי וקולאנג'לו וכל אחד אחר היה מחליף קבוצות ונכסים מהר מהר לפני שההצעה תיגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 12:28 am 
Hall of Famer

Att כתב:
עמוס לב כתב:
כרגע הנכס האמיתי היחידי שיש לפילי על פני כל קבוצה שתרצה להיות גרועה זה האפשרות שהבחירה של הלייקרס תיפול לידיים שלהם. זה לא הבדל כל כך גדול.

זו לא אפשרות. היא תיפול לידיים שלהם. המשתנים היחידים הם באיזו שנה ועל איזו בחירה מדובר.

בוודאי שאלו הם המשתנים, אני הייתי צריך להיות מדויק ולכתוב שהנכס הוא הבחירה של השנה הנוכחית של הלייקרס. מה הלייקרס יעשו בעונה הבאה זה כבר באמת ספקולציה ואף אחד לא באמת יודע מה תהיה שווה הבחירה של הסיקסרס, טופ 5, טופ 10 או אפילו לא בטופ 20.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 12:32 am 
Hall of Famer

Att כתב:
חוץ מזה שזה לא פשוט לשלוח בטרייד שחקנים ולהסביר זאת לקהל שלך. כשיש לך קבוצה שלא מגיעה להישגים ומתבססת בבינוניות במשך עשר שנים, אחלה. טורונטו למשל לא תוכל לעשות זאת כעת. זה לא ריאלי.
דבר אחרון, לפילי אין חוזים גרועים. לרוב הקבוצות האלו יש חוזים שחלקם טובים וחלקם גרועים אבל הם בכל מקרה עדות למצב הקבוצה ולכיוון שלה. לא תמיד קל לשנות כיוון. הראפטורס למשל רק בקיץ האחרון שילמו לרוס ולבחור שהביאו מאטלנטה שלרגע שכחתי את שמו. הם כבולים במקום בו הם נמצאים, לטוב ולרע.

ואני חשבתי כל הזמן שמה שחשוב זה התהליך ולבסוף הקהל יקבל את האליפות שלו, אז מה זה משנה מה קורה באמצע. פתאום התגובה של הקהל משנה משהו למישהו? אתה חושב שיכולה להיות תגובה יותר גרועה של קהל מאיך שהקהל של פילי הגיב בשתי העונות האחרונות?

ואם יש משהו שהליגה הזאת הוכיחה, זה שכל חוזה ניתן להעביר אותו, כולל זה של רוס וקרול. לגבי זה של רוס בכלל לא בעיה. אפשר להיות גרועים גם עם החוזה הזה ולהעביר אותו בבוא הזמן בקלילות, זה לא שהוא יתרום משהו לניצחונות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 8:55 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
Att כתב:

ואני חשבתי כל הזמן שמה שחשוב זה התהליך ולבסוף הקהל יקבל את האליפות שלו, אז מה זה משנה מה קורה באמצע. פתאום התגובה של הקהל משנה משהו למישהו? אתה חושב שיכולה להיות תגובה יותר גרועה של קהל מאיך שהקהל של פילי הגיב בשתי העונות האחרונות?

ואם יש משהו שהליגה הזאת הוכיחה, זה שכל חוזה ניתן להעביר אותו, כולל זה של רוס וקרול. לגבי זה של רוס בכלל לא בעיה. אפשר להיות גרועים גם עם החוזה הזה ולהעביר אותו בבוא הזמן בקלילות, זה לא שהוא יתרום משהו לניצחונות.

בהחלט ניתן להעביר חוזים אבל א, זה friction וב׳, זה לעתים עולה בבחירות דראפט, אלו שאתה מנסה לבנות באמצעותן.
לגבי האוהדים של פילי, אני לא יודע. בפורום ברילג׳יאם רוב האוהדים האמינו בהינקי ומאוכזבים כעת. ברור לי שזה פלח מסוים בלבד של אוהדים ולא בהכרח מייצג אבל שמעתי הרבה קולות של אוהדים שחיכו שנים רבות לתהליך מהסוג הזה וקנו את התקווה לעתיד טוב יותר.
בכל מקרה, הוויכוח די מיותר. אתה יודע בעצמך שהראפטורס לא יכולים במצבם כעת לצאת לבנייה מחדש. זה לא ריאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 9:04 am 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
ציטוט:
אז אתה טועה ומתעלם תוך כדי מהבחירה של הקינגס ב-2019

עוד ספקולציה שאין לך מושג אם תניב בחירה גבוהה או נמוכה, של שחקן טוב או חלש.

ציטוט:
משתי הבחירות השנה של מיאמי ואוקלוהומה סיטי

בחירות נמוכות שלרוב לא מוציאות ערך. עוד ספקולציה די חסרת טעם שאפשר להביא חזקות ממנה על כל קבוצה בליגה.

ציטוט:
ומהבחירה של פילי עצמה בשנה-שנתיים הקרובות

זה לא עונה על כלום כי זה בדיוק מה שעמוס אמר לך, שכל קבוצה יכולה להעמיד סגל יורוקאפ ואז להתהדר בנכסים שהם הבחירות העתידיות שלה. אתה רק שב ומדגיש שלדעתך לאוהדי הסיקסרס מחכות עוד שנתיים זוועה. כלומר 5 שנים שלמות שאחריהן "יהיה אפשר לשפוט את התהליך", שבמהלכן הקבוצה הוגחכה ברמות היסטוריות, ואו-אז, אולי, אם הכל יסתדר ממש-ממש טוב, תהיה קבוצה ראויה על המגרש ומאוד צעירה, ממש כמו מה שיש היום למילווקי-יוטה-מינסוטה למשל, רק בלי הצורך להשפיל את עצמם בדרך.

ציטוט:
בנוסף למי שכבר נמצא בסגל או בדרכו לקבוצה (סאריץ׳, אמביד, אוקאפור ונואל).

(ספקלוציה, ספקולציה שפצועה כבר שנתיים שלמות, שחקן נחמד בלי הגנה, שחקן נחמד בלי התקפה).

ציטוט:
חוץ מזה שזה לא פשוט לשלוח בטרייד שחקנים ולהסביר זאת לקהל שלך

אז תאר לך מה זה להסביר לקהל שלך שאחרי סטרץ' שלוש השנים הכי מזוויע בהיסטורית הליגה, עדיין אין לך שום דבר ביד חוץ מאותן ספקולציות רק בשינוי אדרת שהיו לפני שלוש שנים.

ציטוט:
דבר אחרון, לפילי אין חוזים גרועים

זה כי אין לה כלום חוץ מילדים על חוזי רוקי או שחקני מינימום. קצת קשה להגיע ככה לחוזים גרועים. אתה אומר בעצמך שכמעט לכל קבוצה אחרת בליגה יש חוזים גרועים. זה לא בגלל שכולם מטומטמים, זה בגלל שמי שעושה גם טועה, בטח כשמדובר בספקולציות על יכולת עתידית של בני אדם. שחקנים נפצעים וחוזרים אחרת מאיך שהיו כשחתמו על החוזה, יש כאלה שהכסף משנה אותם, יש מיליון סיבות שונות לטעות עם חוזה. כשפילי יעשו הם גם ייטעו פה ושם, ככה זה. אבל בארץ הספקולציות שמביאות את הקבוצה הכי מביכה בהיסטוריה אל עבר קונטנדריות מהירה אני מניח שאפשר גם לספקלץ שהם לא ייטעו יותר בעשור הבא ויהפכו את הכלום הזה לווריורס החדשים.

בלי לעבור ממש קבוצה-קבוצה עכשיו על הרשימה הדי מושקעת שנתת, על קצה המזלג קודם כל אפנה להודעה של עידן להסברים על הספקולציות, ונוסיף שבגדול, אתה רואה את רוב הקבוצות במשקפיים שחורות ואת הסיקסרס במשקפיים ורודות רק בגלל שאתה מושקע רגשית בסיפור.
את יוטה שעידן ציין אפשר לספקלץ ורודות הרבה יותר הגיוניות ובעלות בסיס מאשר זו של הסיקסרס. גובר-פייבורס זה צמד גבוהים צעירים וסופר מרשימים. התפתחות טבעית של גבוהים, בלי פציעות חס וחלילה, וצפוי פה צמד מגדל מרשים לעוד הרבה שנים. מעטות הקבוצות שיכולות להגיע לאיכות צעירה כזו בקו הקדמי. הייוורד מתקדם כל שנה ומתפתח לאחד הווינגרים הטובים בליגה כבר עכשיו.
יש להם מגרש מאוד ביתי ויש להם אופי ברור שמביא אותם כבר עכשיו להציג כדורסל טוב ומנצח, גם כשהקבוצה הזו משחקת כל העונה בלי רכז נורמלי ועם הספסל ארגיובלי החלש בליגה. לדעת רוב הפרשנים כל מה שהקבוצה הזו צריכה זה סופרסטאר אחד בקו האחורי, פלוס התפתחות טבעית ובניית ספסל, כדי להיות קונטנדרית של הרבה שנים. זה קצת יותר קל משלושת הסופרסטארים שאתה מצפה שייצמחו בפילי.

באורלנדו "אין סטאר פאוור והמצב של פילי טוב יותר". איזה סטאר פאוור יש בדיוק בפילי שאין באורלנדו? לפי איזה פרמטרים אתה מעריך שלגורדון-פייטון-אולדיפו אין פוטנציאל לסטאריות בעוד שלספקולציות שעדיין לא שיחקו משחק בליגה/נואל/אוקאפור דווקא יש?

בוושינגטון המצב מבולגן ושל פילי טוב יותר. כאילו, באמת? והמצב בפילי לא מבולגן? ואתה לא חושב שיותר קל לצאת מהבלאגן כשיש לך רכז צעיר יחסית שהוא כבר עכשיו אחד החזקים בליגה, שוטינג שאמנם כרגע נפצע הרבה (מי בדיוק בפילי לא נפצע הרבה עד עכשיו?) ואחד הסנטרים הטובים בליגה?

יוסטון? באמת? החלום של פרוייקט-הינקי היה להשיג הארדן-סטייל ומשם לבנות סביבו. הינקי וקולאנג'לו וכל אחד אחר היה מחליף קבוצות ונכסים מהר מהר לפני שההצעה תיגמר.

א) כן, זו ספקולציה אבל צריך להתבסס על ספקולציות כדי לדעת האם קבוצה תזנק למעמד של אלופה או לא. אין דרך אחרת. כדי להעריך באופן ריאלי מה תהיה הבחירה של הקינגס אפשר להסתכל על הבחירות שלהן לאורך השנים האחרונות. בהתחשב בבבחירות האלו ובכך שקאזינס אולי כבר לא יהיה שם ושמדובר באחד ה-fo הגרועים בליגה, אפשר להיות אופטימיים.

ב) לדעת רוב הפרשנים כל מה שהקבוצה הזו צריכה זה סופרסטאר אחד בקו האחורי, פלוס התפתחות טבעית ובניית ספסל, כדי להיות קונטנדרית של הרבה שנים. זה קצת יותר קל משלושת הסופרסטארים שאתה מצפה שייצמחו בפילי - באופן משעשע, למצוא סופרסטאר אחד בקו האחורי כשאתה קבוצת אמצע בליגה זה לא בהכרח קל יותר. מאיפה הם יביאו אחד כזה?

ג) בוושינגטון המצב מבולגן ושל פילי טוב יותר. כאילו, באמת? והמצב בפילי לא מבולגן? ואתה לא חושב שיותר קל לצאת מהבלאגן כשיש לך רכז צעיר יחסית שהוא כבר עכשיו אחד החזקים בליגה, שוטינג שאמנם כרגע נפצע הרבה (מי בדיוק בפילי לא נפצע הרבה עד עכשיו?) ואחד הסנטרים הטובים בליגה? - מי זה אחד הסנטרים הטובים בליגה? ולמה בדיוק בסגל הכה חזק הזה הם לא מצליחים לעשות פלייאוף במזרח? ביל אגב מועמד לחידוש החוזה. לא יודע האם יציעו לו מקס או לא. עלולים לאבד אותו. וול די שם לבד לדעתי.

ד) יוסטון - יוסטון, כן. יש בעיית מנהיגות עם הארדן וחוץ מזה, מדובר בכוכב שמסתובב לו לבד. יש להם fo טוב (שנמצא בסכנה - http://basketball.realgm.com/wiretap/24 ... -Offseason) כך שהדברים יכולים להשתנות אבל הם לא במצב טוב כרגע.

כאמור, אני חושב שיותר קשה לבנות דרך האמצע. אתה יכול לא להסכים איתי וזה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 9:59 am 
Junior

אפשר לא להסכים, אבל לא כשמסלפים. דובר על יציאה לעתיד, לא מה שיש כרגע. וושינגטון לא עושים פלייאוף כי הם בבלאגן, כמו שאמרת אתה. אבל ההשוואה היא לא בואקום אלא לסיקסרס. קבוצה שבלאגן הוא השם השני שלה. זה לא ממש לוגי להגיד שהוויזארדס בבלאגן אז אין להם אופק מבטיח כמו זה של הסיקסרס, שנמצאים ביותר בלאגן רק שאין להם שום דבר ביד שמשתווה ביכולתו לג׳ון וול, אין להם ביד גארד שמתקרב ליכולותיו של ביל, ויש להם שני סנטרים שאחרי מה שראינו מהם עד היום כל תושב פילדלפיה צריך להתפלל שיגיעו לאימפקט של גורטאט.
כנ״ל יוסטון, אוקיי, יש בעיות מנהיגות ויש סגל בלאגן. לא חושב שתמצא פה מישהו שיחשוב שיותר קשה לפתור את זה מאשר להשיג סגל כמעט חדש וסופרסטאר או שניים לסיקסרס כדי להגיע למצב שהם מגיעים לגמר איזורי כמו שעשו יוסטון אשתקד.
השורה על יוטה כבר יותר שעשעה אותי אישית. מאיפה הם ישיגו את הגארד האחד שהם צריכים? מהדראפט, מטרייד, מפרי אייג׳נסי על שחקן שיחפש מצב מקצועי טוב ויתפשר על המיקום. אולי יקרה ואולי לא, אבל זה בטח לא קשה יותר מהקבוצה שצריכה להשיג גם גארד סופרסטאר אחד לפחות, גם לבנות סגל כמעט מכלום, וגם לצאת מסטרץ׳ שלוש השנים הגרועות בהיסטוריה שהרסו את החיבור בין הקהילה לקבוצה. לפילי יש הרים של מכשולים והחלטות קשות לעבור רק בשביל להיות לגיטימיים, מה שיוטה כבר עכשיו. בשביל להיות קונטנדרים הם צריכים רצף מטורף של מזל והחלטות בינגו. אין לי מושג איך זה נהפך אצלך לקל יותר ועדיף על יוטה.
כן, אפשר וצריך לספקלץ, אבל כשפותרים דיונים ארוכים כאלה בספיקלוצים על כך שחמישה שחקנים חדשים שעדיין לא נתנו דקת נבא יהפכו את הקבוצה הזו לקונטנדרית זה הופך את הספיקלצוץ לקומדי וחסר טעם. לא שווה יותר או פחות מלספקלץ שהלייקרס ידרסו את הליגה עם הבחירה הקרובה לצד ווסטברוק ופרי אייג׳נט נוסף בקיץ הבא, או שהנטס יצליחו להחתים שני סופרסטארים שירצו לשחק בניו יורק, או שבדראפט הקרוב פילי שוב לא תנחית פרנצ׳ייז-צ׳יינג׳ר, ושהבחירה של הלייקרס תהיה מאוחרת בשנה הבאה, ושסקרמנטו ימשיכו להסריח כך שהבחירה בכלל לא תעבור בשנים הקרובות, ושאמביד יושפע משנתיים בחוץ ושסאריץ יהיה שחקן נבא משלים כמו שהוא שחקן יורוליג משלים. ספיקלוצים קצת יותר הגיוניים מכך שהמזל וההחלטות כולם ייסתדרו מושלם לסיקסרס כדי שיהפכו ממביכים לקונטנדרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 10:24 am 
Hall of Famer

Att כתב:
אפשר להיות אופטימיים.

אני יודע שזה לא הוגן ו- Att באמת משקיע בכתיבה ובדוגמאות ובלנסות להסביר את עצמו, אבל לדעתי כל מה שהוא זה לגבי מה שטוב בפילי זה בדיוק המשפט הזה. לצערי, זה לא מספיק וגם בפילי אחרי שנתיים וחצי הבינו שלהיות אופטימי מחזיק מעמד למשך שנתיים פלוס מינוס ואחר כך מתחילים להיות ריאליים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 11:53 am 
Hall of Famer

ואני חושב שמה שעשית מדגים בדיוק את הטענות כלפי פילי של הינקי. לקחת ולרדד אסטרטגיה ולשפוט אותה לפי המצב כרגע, בלי יכולת להתמודד עם משהו שהוא קצת פחות יציב ומוחשי וברור. הבחירה של הקינגס ב-2019 היא דוגמא מצוינת. הקינגס בחרו בשנים האחרונות במקומות ה-6, 8, 7, 5, 7, 5. אם אתה חושב שזה לא ריאלי שמדובר בנכס משמעותי אז הבעיה היא אצלך. הקינגס מצדם קונסיסטנטיים באופן מרשים בלהיות גרועים ופחות או יותר באותה מידה. הבחירה של הלייקרס היא עוד דוגמא. אז נכון, לא בטוח שהבחירה של הלייקרס תעבור השנה אבל אנחנו מדברים על אחוזים של הטלת מטבע, לא בדיוק הגרלת הלוטו.

אגב, בכל דבר בנ.ב.א. ובפרט בהגרלת הלוטרי יש אלמנט של מזל. יש קבוצות שיכולות להיות אופטימיות ויש כאלו שקצת פחות. לאוהדי פילי יש סיבה טובה להיות אופטימיים, בהתחשב בנכסים שיש להם (כמובן אם מדחיקים את זה שהג׳נרל מנג׳ר הנוראי לשעבר של טורונטו ימשוך בחוטים שם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 12:08 pm 
Hall of Famer

והוא באמת נוראי. 7 שנים בטורונטו של פתרונות בזק (ניסיון לבנות על מריון וג׳רמיין אוניל וטורקוגלו - כולם אחרי השיא שלהם וניסיון נואש ומביך להחתים את נאש בן ה-38 כדי להגן על הכיסא שללו), טעויות גדולות ותיקונן רק כדי לעשות עוד כמה טעויות גדולות ותוך כדי ספינים תקשורתיים על גבי ספינים תקשורתיים כדי לכסות על אפס אסטרטגיה וכיוון לקבוצה. האיש לא מסוגל לשבת במנוחה. טרייד אחרי טרייד אחרי טרייד שלכאורה מפיח תקווה אבל בפועל לא מסובב את הספינה לשום מקום משמעותי. הראפטורס שלו היו כשלון גדול והוא אפילו לא ניסה לזכות באליפות - הוא בסך הכל רצה להגיע לפלייאוף במזרח חלש להחריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: