סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 8:14 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 12:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Chauncey כתב:
וושינגטון לא עושים פלייאוף כי הם בבלאגן, כמו שאמרת אתה. אבל ההשוואה היא לא בואקום אלא לסיקסרס. קבוצה שבלאגן הוא השם השני שלה.

אפשר להגיד הרבה דברים אבל דווקא בלגאן לא ראיתי בפילי של הינקי. זו הייתה קבוצה עם אסטרטגיה מאוד ברורה ודרך התנהלות ברורה למדי. וושינגטון של וול היא אנדראצ׳יברית טיפוסית שניסתה לבנות לכל הכיוונים במשך שנים, בלי הרבה ידיעה של מה היא רוצה להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 1:54 pm 
Hall of Famer

אתה יודע מה הבעיה בתזה שלך - זה שאנחנו לא יודעים אם הינקי ידע יותר מדי מה הוא רוצה להיות (ולהיות אלוף זאת לא התשובה). עד עכשיו הינקי לא עשה שום דבר שהראה איזה קבוצה תהיה פילי. אני יודע שתגיד שהוא בחר שחקנים אתלטיים וקליעה חשובה וכו'. אבל שורה תחתונה מכל השחקנים שהוא בחר, אנחנו לא יודעים אם אפילו אחד מהם היה אמור להיות בקבוצה שתיקח אליפות בפילי. הינקי בינתיים לא בנה שום דבר. אתה יכול להגיד שהמזל היה נגדו והוא לא קיבל את הצ'אנס לבחור את הסופרסטאר שלו ורק אם הייתה ההזדמנות אז... אבל שוב, הכול עדיין ספקולציות.

ולגבי הבחירה של הקינגס, אפשר להגיד שב-2019 הכול ישאר אותו דבר, אבל למשל אפשר להסתכל על הקבוצה שבמשך 4 שנים מ-2009, בחרה במקומות הבאים - 7,6,11,7 ולהגיד שגם הקבוצה הזאת באופן ריאלי תמשיך לבחור במיקומים הללו. לקבוצה הזאת קוראים גולדן סטייט ווריירס. אין לי מושג מה יהיה עם הבחירה של הקינגס. יכול להיות שהמועדון ימשיך להיות מפורר וגרוע, כפי שהוא היה במשך שנים עד 99. מצד שני, יכול להיות שבדיוק ב-2018 הקינגס יעשו שוב פעם עסקת כריס וובר ויהפכו לקונטנדרים. גם 3 עונות במונחי אן.בי.איי הן נצח.

ולגבי קולאנג'לו, אני מסכים שהתקופה בטורונטו הייתה כישלון. לעומת זאת התקופה שלו בפיניקס, עם בעלים נוראי שהרס, הייתה סופר מוצלחת. הקו המשותף לתקופה בפיניקס? אבא ג'רי היה גם בפיניקס. אז אולי ג'רי יודע לאזן ולהשפיע על בראיין ופילי תקבל את הג'י.אם שעשה עבודה מצויינת בפיניקס. אני יודע זאת ספקולציה, אבל בציטוט ממך - אפשר להיות אופטימיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 3:10 pm 
Hall of Famer

נחמד שאתה מסכים לגבי התקופה בטורונטו. היחיד שהסכים לשכור אותו מחדש זה אבא שלו. זה לא היה כשלון. זה היה כשלון קולוסאלי ומה שמטריד בכשלון הזה זו הדרך, לא התוצאה הסופית. אני לא יודע אם ג'רי יאזן אותו. אולי. אני מניח שהאב ינהל דברים בפועל אבל אי אפשר לבנות על זה, בייחוד כשהוא קצת יותר מבוגר ממה שהיה בימי םיניקס.

הינקי ידע היטב איזו קבוצה הוא רצה לבנות. הוא לא הספיק לבנות אותה. זה לא טיעון כנגדו אלא כנגד בעלי הקבוצה שפיטרו אותו בשלב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 3:51 pm 
Senior

זה שהינקי התפוטר זה לא רק טיעון נגדו, אלא הוכחה בלתי הפיכה שהוא נכשל כישלון חרוץ ומוחלט. כל ניסיון לטעון משהו אחר בשלב הזה כמעט ומבטל כל תוכן שכתבת עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 4:56 pm 
Hall of Famer

הבעלים לא עמדו בלחץ למרות שהבינו היטבמלאן הם נכנסים. אפשר לומר שהינקי נכשל בהסברה החוצה ובאי עשיית צעדים שאולי היו מרעים לתהליך אבל משמרים אותו במשרה לאורך זמן, מספיק כדי להשלים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 5:01 pm 
Senior

ואולי הוא כשל בלהראות איזושהי התקדמות במהלך אותן שלוש שנים גרועות באופן היסטורי? אולי הבעלים חשב שבתום שלוש שנים הינקי כבר יתחיל לבנות את הקבוצה שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 5:21 pm 
Hall of Famer

או יותר מכך, אולי בתוכנית ה-5 שנים של פילי אלופה, הקיץ שאחרי 3 שנים היה אמור להיות הקיץ שבו לנכסים המדהימים שהניבו בחירות הדראפט הגבוהות מצרפים סופרסטאר או שניים מהשוק החופשי כתוצאה מהקאפ ספייס שיש לפילי ומתחילים בבנייה מקבוצת צמרת לקבוצה אלופה. אולי.

דרך אגב, עוד כשל בתוכנית של הינקי זה כמובן מצב הקאפ ספייס. ההנחה מאחורי מניקוי האורוות והיפטרות מחוזים ארוכי טווח היא שלקבוצה שלך יהיה קאפ ספייס בעוד שהקבוצות האחרות יהיו חנוקות, כך ששחקנים יבואו אליך, כי פשוט אתה יכול להציע להם יותר מאשר כולם. זאת הייתה הטקטיקה של פט ריילי במיאמי למשל, של הלייקרס בקיץ שהם הביאו את שאק ועוד. הינקי פספס את זה לחלוטין כי בעונות הקרובות כמעט לכל הקבוצות יהיה קאפ ספייס להתחרות עם פילי על השחקנים החופשיים.

מה זאת אומרת הבעלים לא עמדו בלחץ? הביקורות הכי גדולות על האסטרטגיה של הינקי היא שאי אפשר להפסיד ככה סתם בלי שיהיו לזה השפעות. זה לא משחק מחשב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 7:26 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
מה זאת אומרת הבעלים לא עמדו בלחץ? הביקורות הכי גדולות על האסטרטגיה של הינקי היא שאי אפשר להפסיד ככה סתם בלי שיהיו לזה השפעות. זה לא משחק מחשב.

זה כל הסיפור. התכנית של הינקי נכשלה עד כה בהרבה מאוד דברים. חלקם היו ברי הצלה, חלקם היו קצת חוסר מזל, אבל כל זה חסר משמעות ברגע שהוא התפטר/פוטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 9:09 pm 
Hall of Famer

לי לפחות היה ברור כבר בהתחלה שהמצב כרגע הוא סנריו אפשרי. אין לי ספק שהינקי הסביר לו את זה - הוא הצליח להסביר את זה יפה מאוד בכל מסיבות העיתונאים שלו. גם התוספת של קולאנג'לו הבן הייתה בעיתוי משונה, רגע לפני דראפט ושוק חופשי ו-2 שחקנים שמגיעים, שיכול לשנות את מצב הקבוצה מהקצה לקצה. הבעלים ידעו היטב למה הם נכנסים. אלו אנשים שמשקיעים לטווח הארוך ולכן כן, בעיניי הם פישלו. לא מסכמים תהליך בנייה מחדש שהתיימר לקחת ראייה ארוכת טווח, ארוכה יותר מכפי שנהוג בליגה, אחרי 3 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2016 10:52 pm 
Junior

ביל סימונס ברצף טוויטים ששווים הסתכלות על קוג'אנגלו ו-GM גרועים
https://twitter.com/BillSimmons

הכי טוב:
When Colangelo overpaid Landry Fields to block the Knicks from getting Nash, then didn't get Nash, I think that was my favorite

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 9:06 am 
Hall of Famer

כן, הוא הזכיר כמה מהמהלכים המפורסמים שלו שם :)
מסתבר שהינקי היה בסדר עם ירידה במעמדו וחלוקת התפקיד שלו עם סמכות נוספת אבל התנגד נחרצות לבריאן, הבן של.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 10:17 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
דרך אגב, עוד כשל בתוכנית של הינקי זה כמובן מצב הקאפ ספייס. ההנחה מאחורי מניקוי האורוות והיפטרות מחוזים ארוכי טווח היא שלקבוצה שלך יהיה קאפ ספייס בעוד שהקבוצות האחרות יהיו חנוקות, כך ששחקנים יבואו אליך, כי פשוט אתה יכול להציע להם יותר מאשר כולם. זאת הייתה הטקטיקה של פט ריילי במיאמי למשל, של הלייקרס בקיץ שהם הביאו את שאק ועוד. הינקי פספס את זה לחלוטין כי בעונות הקרובות כמעט לכל הקבוצות יהיה קאפ ספייס להתחרות עם פילי על השחקנים החופשיים..

זו המצאה שלך. הינקי מצדו התייחס לשוק החופשי בצורה אחרת. הוא אמר פעמים רבות מה מושך שחקנים מובילים לקבוצה שלך. הדבר המרכזי שהוא ציין הם שחקנים מובילים אחרים. עד שלא היו לו שחקנים מובילים מהדראפט או טריידים, אני לא חושב שהוא באופן ריאלי היה מסתמך על השוק החופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 11:11 am 
Hall of Famer

אם הוא חשב שהדבר המרכזי שמוביל שחקנים מובילים לקבוצה שלך זה שחקנים מובילים אחרים, אז הוא יותר אידיוט ממה שחשבתי, סליחה שנתתי לו קרדיט. הדבר הכי חשוב וכמעט היחידי שמוביל שחקנים למקום מסויים זה הכסף. זהו. אם יש הבדל בשוליים אז שחקנים יכולים לשקול, לרוב הם פשוט ייקחו את העסקה הכי משתלמת כלכלית (אפרופו רוקיז שמסיימים את החוזה שלהם וממשיכים בקבוצה שלהם). אח"כ כבר מגיעים שיקולים חשובים אחרים, כמו כמה חם, סצינת מועדוני הלילה, האם הקבוצה קונטנדרית או לא, האם אני אקבל את כל הזריקות שאני רוצה או לא, וכמובן האם הסוכן שלי דואג לנתב אותי בלי שאני אשים לב למקום שעבורו הכי משתלם לו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 11:14 am 
Hall of Famer

אנחנו לא מדברים על באטום ודומיו. אנחנו מדברים על דוראנטים למיניהם.
עבורם הכסף הוא אותו הכסף בכל מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 11:27 am 
Hall of Famer

זהו שגם זה ממש לא נכון וזאת כבר בעיה אובייקטיבית שפילי צריכה להתמודד איתה (וזה משהו שקולאנג'לו מאד התקשה להתמודד בטורונטו), כי יש את העניין של מיסי מדינה. בטקסס ובפלורידה אנשים ירוויחו יותר מאשר בניו יורק או בשיקגו לדוגמא. לא סתם אנשים באים למיאמי ולדאלאס וליוסטון. בנוסף לכסף יש גם גורמים אחרים. אני בטוח שאם באל.איי תהיה קבוצה מועמדת לאליפות או במילווקי קבוצה באותו מצב 95% מהשחקנים לא היו מתלבטים בכלל לפני שהולכים לאל.איי כמובן. כשהכסף אותו כסף, יש שיקולים נוספים שקובעים ולא כולם קשורים לשחקנים מובילים נוספים. ברור שאם תציע לשחקן היום ללכת לפילי או ללכת לדטרויט, הוא פחות ירצה להתבזות וילך לקבוצת הפלייאוף, אבל אם ההבדל הוא לא כזה דרמטי, אז נכנסים במקביל שיקולים אחרים עם משקל שיכול להיות לא פחות גדול.

אם תעקוב אחרי ההיסטוריה של האן.בי.איי, אתה תגלה שמועדונים ספיצפיים מחזיקים באחוז גבוה לא פרופורציונלי של הבאת שחקנים חופשיים עם ביקוש גבוה. פילי למשל לא מחתימה כמעט שחקנים חופשיים עם פרופיל גבוה. אני זוכר בערך 3 מקרים. דוקטור ג'יי, מוזס מאלון ואלטון ברנד, אחרי פציעה קשה מאד שאף אחד לא יודע מה הוא שווה. זה לא מקרי. עיר קשה, מזג אוויר מחורבן, קהל קשה. לא כיף לחיות בפילדפיה. במיאמי לעומת זאת...

והיום הקאפ ספייס לא היה משנה, בעבר הוא היה משנה. לא כולם היו יכולים להתמודד על אותם שחקנים, זה הקל עליך. במקום להתמודד מול 29 קבוצות, כמו שבערך המצב היום, שזה מסובך הרבה יותר ויש המון שיקולים, פעם היית מתמודד מול 4-5 קבוצות במקרה הטוב. היה לך הרבה יותר קל לבדל את עצמך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 11:39 am 
Hall of Famer

אני לא מסכים איתך. האם דוראנט ירצה לחזור לוושינגטון במצבה הנוכחי? האם לברון היה חוזר אילולא היו לקליבלנד את אירווינג ונכסים שהוא חשב שיכולים ביחד איתו להוות קונטנדרית?
פילי היא שוק גדול ויש לה היסטוריה ענפה של כדורסל בעברה. ובכל זאת, אין ספק שהשוק של לא ומיאמי קוסם יותר. אז אתה לא מתבסס על השוק החופשי בלבד ומציע לקאפונים והטרוקוגלואים של העולם הצעות מנופחות שיכבלו אותך לאחר מכן. אתה מתבסס תחילה על הדראפט ומנסה לבנות קבוצה מושכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 1:35 pm 
Sophomore

וושינגטון זו התאמה מצויינת בשביל דוראנט, זו בדיוק דוגמא הפוכה מהטענה שלך. יש שם בדיוק את הכוכבים שהוא צריך לידו ועדיין הוא לא יילך לשם כי זה לא קליפורניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 1:40 pm 
Hall of Famer

לכאורה, לפי הינקי, לדוראנט או ללברון בקיץ הבא יש מקום אחד בלבד שהם רוצים להגיע אליו ולגולדן סטייט פשוט יש את ההתלבטות במי לבחור. מאחר וברור שלברון לא יגיע לווריירס ולי נראה שגם דוראנט לא יגיע, אז זה קצת מורכב יותר מ - "למי יש את השחקנים המובילים"
שוב פעם זה רידוד לחלוטין של המציאות. משחק מחשב.

לברון לא היה חוזר לקליבלנד אלמלא אירווינג, זה נכון, אבל למה הוא לא הלך לשיקגו? לכאורה מצב מקצועי עדיף על הקאבס. אז היו סיבות - הצל של ג'ורדן, השליטה המוחלטת שהוא קיבל בקליבלנד, שיקום התדמית שלו אחרי ההחלטה וכן, אני חושב שללברון יש פינה חמה לאקרון אוהיו והשיקול לשחק במדינה בה הוא גדל, קרוב לעיר בה הוא גדל כן היה חלק מסך השיקולים שהיוו את ההחלטה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:07 pm 
Junior

אני חושב שדוראנט הוא הדוגמה לכך שגודל השוק כבר לא משנה.
הכל גלובאלי. הוא לא היה מרוויח ב-LA יותר משהוא מרוויח ב-OKC
http://www.forbes.com/sites/kurtbadenha ... a810d45096

ה-endorsements זה המרכיב החשוב כי אנחנו מדברים על שחקני מקס.
במיוחד בשנתיים הקרובות, בהן אפילו באטום הוא שחקן מקס

יויה - לקליפורניה יש 4 קבוצות - 2 ב-LA, סקרמנטו, גולדן סטייט.
אני אניח שאין לו חיבה מיוחדת לקליפורניה והתכוונת ל-GS.
אז זה לא דוגמה הפוכה -הסיבה היחידה להעדיף את GS על פני וושינגטון היא שב-GS יש כוכבים אפילו יותר גדולים.
ואפשר לקרוא לחזרה של לברון חיבה לאוהיו, אפשר לקרוא זה בניית מותג.. טומיטו טומאטו

(אם יורשה לי לחזור לפטיש המורמוני שלי - יוטה לא צריכים סופרסטאר נוסף. הם צריכים שהצעירים ימשיכו להשתפר ועוד שחקנים משלימים.
אם הם משיגים את בוורלי+בייזמור אני מוכן להמר שפייבורס, היוורד, הוד, גובר ימשיכו להשתפר אני מוכן להמר עליהם ליתרון ביתיות במערב.
וזאת מבלי לציין שבדדליין דובר על בורקס+בורק על אחד מ-2 הפוינט הבכירים של אטלנטה, במקום להסתפק בשלישי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:18 pm 
Hall of Famer

yoya כתב:
וושינגטון זו התאמה מצויינת בשביל דוראנט, זו בדיוק דוגמא הפוכה מהטענה שלך. יש שם בדיוק את הכוכבים שהוא צריך לידו ועדיין הוא לא יילך לשם כי זה לא קליפורניה.

איך בדיוק יש שם את הכוכבים שהוא צריך? זו קבוצה שלא מסוגלת להגיע לפלייאוף במזרח.
לגבי ג״ס, יש סיכוי שיגיע לשם אבל סביר להניח שלא יגיע כיוון שג״ס כבר אלופה ומועמדת לאליפות נוספת ולהצטרף לקבוצה כזו, טובה ברמה היסטורית, נחשב כפחיתות כבוד. סך הכל הם הסתדרו גם בלעדיו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:19 pm 
Hall of Famer

אני לא מבין ממש מבין אחרי איזו ליגה אתם עוקבים. אולדריג׳ לא הלך לפני רגע לסן אנטוניו, היכן שיש מאמן מעולה וקוואי לאונרד אחד לצידו?
לא בדיוק שוק ענק אבל קבוצה חזקה שמועמדת לאליפות...

אם המצב של וושינגטון היה טוב יותר דוראנט היה מתלבט פחות. במצב הנוכחי הוא כנראה לא מעלה אותם לדרגת קונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:27 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
לברון לא היה חוזר לקליבלנד אלמלא אירווינג, זה נכון, אבל למה הוא לא הלך לשיקגו? לכאורה מצב מקצועי עדיף על הקאבס. אז היו סיבות - הצל של ג'ורדן, השליטה המוחלטת שהוא קיבל בקליבלנד, שיקום התדמית שלו אחרי ההחלטה וכן, אני חושב שללברון יש פינה חמה לאקרון אוהיו והשיקול לשחק במדינה בה הוא גדל, קרוב לעיר בה הוא גדל כן היה חלק מסך השיקולים שהיוו את ההחלטה.

מעניין איך הגעת לכך שבשיקאגו היה מצב מקצועי עדיף על פני קליבלנד. אני ממש לא מסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:29 pm 
Sophomore

אמרתי קליפורניה כי ההימור שלי שהוא יילך ללייקרס או ל ג"ס
אני חושב שהוא צריך ללכת לוושינגטון או לפורטלנד, איפה שיש רכז צעיר שאפשר לעבוד איתו + עוד כמה שחקנים משלימים טובים.
אם ביל לא היה פצוע כל כך הרבה הם היו בפלייאוף, וכן, עם דוראנט ועוד שחקן פנים אחד הם קונטנדרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:46 pm 
Hall of Famer

אבל ביל פצוע ויש סבירות די גבוהה שימשיך לא לשרוד עונות נ.ב.א. שלמות, כפי שהוכיח עד כה.
אגב, לא בטוח עד הסוף שיישאר בוושינגטון אחרי הקיץ הנוכחי.
אני גם לא מבין את האמירה של ״עוד שחקן פנים אחד״ - מה זה אומר? סתם שחקן פנים? אשיק נניח? :) או שאתה מתכוון לכוכב שאותו אין לך סיכוי להביא סתם כך?

והשאלה הכי חשובה - האם אתה באמת מאמין שדוראנט מסוגל לקחת קבוצה מהסוג של וושינגטון ולנצח איתה את ג״ס וס״א?

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' אפריל 11, 2016 3:31 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2016 2:48 pm 
Hall of Famer

ובכל מקרה, הכוונה הייתה לשחקנים מהמודל של דוראנט. לא רק לדוראנט עצמו.
שחקנים שבכל מקרה יקבלו מקסימום ועכשיו צריכים לבחור עם מי הם רוצים לשחק והיכן.
אלו השחקנים שיום אחד הינקי רצה לטרגט, לא את הכשרון הבינוני שקולאנג׳לו ישלם הרבה יותר מדי כסף כדי להביא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 151 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bluey, Google [Bot], oren_80, יוניק ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: