סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דראפט 2016
הודעהפורסם: ב' אפריל 04, 2016 8:19 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אפשר כבר להתחיל על אש קטנה, לא?
וגם אם לא ממש, אז הנה חדשה חצי מעניינת:
http://espn.go.com/nba/story/_/id/15127 ... lare-draft

ת'ון מייקר, תיכוניסט מאד מעניין לפי ההייפ הכריז שיוצא לדראפט במקום ללכת לקולג', הוא כנראה יכול לעשות את זה משום מה, או שככה הוא וסביבתו חושבים, אם כן, אנחנו יודעים את מי פילי יבחרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דראפט 2016
הודעהפורסם: ב' אפריל 04, 2016 11:08 am 
Hall of Famer

בבחירה 27 - בכיף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 17, 2016 6:29 pm 
Hall of Famer

עוד 6 ימים. השנה יחסית על אש קטנה, לא יצא לי לראות הרבה מכללות. קצת היילייטס מפה ומשם. בכל אופן, נביא מספר יוטיובים ליום. הסדר הוא לפי מועמדי דראפטנט, מבין שיש עוד אתרים.

1. בן סימונס, אוסטרליה, לואיזיאנה סטייט, 208 ס"מ, סמול/פאוור:

המועמד מס' 1. ההשוואות הן ללברון ג'יימס. אני חושב שיש בהחלט קווי דמיון - פורוורד ענק, פיזי, אתלטי, שיודע למסור ברמה גבוהה מאוד, להוביל מתפרצות וכיו"ב. השאלה העיקרית לגביו היא הקליעה ל-3. לסימונס אין כזו בכלל. בליגה שהולכת ומקדשת לאורך השנים את הקליעה מכל טווח אפשרי, סימונס יצטרך להתפתח בקטגוריה הזאת ומהר.

2. ברנדון אינגרם, ארה"ב, דיוק, 206 ס"מ, סמול פורוורד:

מועמד מס' 2. מוזר לי לראות השוואה לקווין דוראנט/טיישון פרינס. שני שחקנים שונים לחלוטין. הוידאו אמנם קצר, ולא רואים שם הגנה, אבל הוא נראה יחסית ארוך עם אתלטיות. זה גם מה שמציינים בדראפטנט. מרשים מאוד גם הביטחון שלו בקליעה והאגרסיביות בהליכה לסל. כרגע נראה דקיק מאוד (195 פאונד זה משקל של סקנד-גארד נמוך) וגם הכדרור והשליטה בכדור לא ברמה הכי גבוהה.

3. באדי הילד, בהמאס, אוקלהומה, 195 ס"מ, סקנד גארד:

השוואות לסי ג'יי מקולום וג'יימס הארדן. האמת שנראה די מרשים. יש לו יכולת קליעה גם בקץ' אנד שוט וגם אוף דה דריבל. רואים שיש לו טווח שלוש של אן בי איי (בניגוד לאינגרם שרוב השלשות שלו מאוד קרובות לקו השלוש של המכללות), אבל גם יכולת חדירה לסל וסיומת, כדרור לא רע בכלל. בעונה האחרונה 25 נק' למשחק, מתוכן 88% מהקו ו-46% לשלוש עם 4 שלשות למשחק. האם זה שחקן שיכול להיות ריי אלן הבא, או ג'יימס הארדן הבא וכד'? אולי. אין ספק שיש לו את הפוטנציאל, אבל כדי להגיע לרמה של הכוכבים, ייקח לו לפחות איזה 2-3 שנים להערכתי.

4. קריס דאן, ארה"ב, פרובידנס, 193 ס"מ, רכז:

השוואות לדווין האריס וג'ורדן קלארקסון זה לא משהו חיובי מדי. וגם הוידאו הזה לא יותר מדי חיובי. נראה אתלט טוב עם קליעה לא רעה, והרבה מאוד עבודה אם הוא רוצה להפוך לאחד הרכזים המובילים בליגה. מצד שני, אני לא חושב שהוא נופל בהשוואה לחבר'ה כמו אלפריד פייטון, מודיאיי או דאנטה אקסום.

5. מארקז כריס, ארה"ב, וושינגטון, 208 ס"מ, פאוור פורוורד:

נראה נחמד. אתלט טוב. חוסם לא רע. יד רכה מבחוץ, אם כי לא נראה שהוא בטווח שלוש אן בי איי, אולי בעתיד. השוואות לטיי תומאס ואנטוניו מקדייס. לדעתי הוא בכיף חותם על קריירה כמו של מקדייס.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 17, 2016 10:09 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה כמעט מכללות מעבר להיילייטים, אבל תחושת הבטן (וזו רק תחושת בטן) שלי היא שבאדי הילד הולך להיות חתיכת שחקן, אם הסלטיקס לא מעבירים את הבחירה השלישית בעד שחקן מוכח, אני על הבנדוואגון מעכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 4:09 am 
Hall of Famer

מסכים שהילד נראה מרשים. יש סיכוי סביר שייבחר אחרי דאן, מארי ובנדר. נראה על פניו שהוא עשוי להיות אפקטיבי יותר.

מרקיז הוא פרוספקט חביב. אם כבר להמר בגדול על גבוה, הייתי הולך עליו ולא על בנדר. הרבה תלוי באופי שלו וכמה הוא אוהב את המשחק ומוכן להשקיע. הבחור סופר אתלט ומוכשר למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 11:49 am 
Hall of Famer

6. ג'מאל מוריי, קנדה, קנטאקי, 193 ס"מ, קומבו גארד:

השוואות לבן גורדון. אני לא ממש רואה את הדמיון. בסה"כ, לפחות מהוידאו הזה, לא נפלתי מהכסא. יש לו אוריינטציה התקפית, אבל שחרור כדור ממוצע למדי בקליעה, וכדרור שהוא בסדר למכללות אבל לא מדהים בשביל אן בי איי. לא נתן הרבה אסיסטים במכללות, ואני לא אתפלא לראות אותו מתופקד יותר בעמדה 2 מאשר בעמדה 1.

7. דראגן בנדר, קרואטיה, מכבי ת"א, 213 ס"מ, פאוור פורוורד:

השוואות לניקו מירוטיץ'. אני רואה דמיון מסוים, אבל מירוטיץ' הגיע מן הסתם הרבה יותר בשל לליגה. אני דווקא רואה את האפסייד, אבל הוא יהיה חייב להתחזק פיזית + לשפר את ארסנל המהלכים ההתקפיים שלו כדי להפוך לשחקן חמישיה בליגה. פרויקט.

8. דומנטאס סבוניס, ליטא, גונזאגה, 208 ס"מ, פאוור/סנטר:

הבן של. השוואות ללואיסקולה ומארק גאסול. לי דווקא יותר מזכיר את האחים פלאמלי. יש לו התמצאות טובה מאוד בצבע, אבל הסיכוי שלו להשיג מיקום באן בי איי (לפחות במשקל והמאסה שיש לו היום) הוא לא גבוה, ומול שומרים טובים יותר הוא גם יקלע באחוזים נמוכים יותר. סה"כ עוד גבוה ברשימה הולכת ומתארכת של גבוהים לא רעים (טובים יותר מנגרי תחילת שנות ה-2000) אבל לא סופרסטארים.

9. ג'יילן בראון, ארה"ב, קליפורניה, 198 ס"מ, סווינגמן:

השוואות לג'יי ריץ'. אהבתי את הכדרור ואת הגודל שלו, ויש לו אתלטיות ואקספלוסיביות מסוימת בחדירה לסל. מה שאין לו זה ג'אמפ שוט, ובלי ג'אמפ שוט יהיה לו קשה להתקדם בליגה. אחלה פוטנציאל בכל אופן. אם אתם שואלים אותי, אני לוקח אותו לפני ג'מאל מוריי.

10. דיונטה דיוויס, ארה"ב, מישיגן סטייט, 208 ס"מ, פאוור/סנטר:

השוואות לאית'ן תומאס, ונראה לי שהם מחטיאים ובגדול. לי הוא דווקא מאוד מזכיר את החדגבה בתנועות שלו. יופי של אתלטיות, ניידות, התמצאות בתוך הצבע, יד לא רעה גם מחצי מרחק. אני לא בטוח אם הוא לא עדיף על כמה מהשחקנים שמדורגים כרגע לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 12:19 pm 
Senior

יש סיבה להבדל התהומי בין המיקום של בנדר לזה של ת׳ון מייקר? כלומר, לא שמייקר הוא שחקן שיש לי ציפיות גבוהות לגביו, אבל בינתיים נראה שהם על אותו טיקט של שחקן ארוך עם נתונים גולמיים טובים שבינתיים לא הראה הרבה מעבר חאפסייד.
נכון שמייקר שיחק מול תיכוניסטים עד עכשיו ובנדר שיחק בבוגרים, אבל זה לא שבנדר רכש אילושהם הרגלים טובים ממשחק בליגנ הישראלית הכה לא אתלטית ואינטנסיבית. זה נטו עניין ההופעות שלו בטורנירי גילאים או שיש פה עוד משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 1:32 pm 
Sophomore

זכור לי במעורפל ששמעתי שמייקר בעייתי מבחינת אישיות (טראבל מייקר ולא בחור חכם במיוחד).

לגבי סימונס/אינגרם/הילד - שווה לציין שאינגרם צעיר מסימונס ביותר משנה, ומהילד בארבע שנים שלמות. זה המון בגילאים האלה.

חוץ מזה, אם איכשהו סימונס ימצא את עצמו בלייקרס יהיו להם בחמישייה שני פורוורדים שלא קולעים מ-3, זה לא משהו שיכול לעבוד (אלא אם כן הם ישחקו בהרכב נמוך עם רנדל וסימונס כ-4-5). למען האמת זה מבחינת עמדה אינגרם/הילד הם פיט יותר טוב גם לפילי וגם ללייקרס, אבל סימונס בחיים לא יתדרדר מתחת לבחירה 2 (וכנראה שייבחר ראשון למרות שמסתבר שהוא מנסה ממש בכח שפילי ידלגו עליו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 4:02 pm 
Hall of Famer

4 שנים יכול להיות משמעותי (ויכול שלא. מי היית מעדיף לבחור - דמיאן לילארד בן 21 או מייקל קיד גילכריסט בן 19?), אבל שנה אחת בעיני צריכה להיות שיקול דומה לזה ששחקן מעדיף לשמוע את דרייק בעוד שהשני הולך יותר אולד סקול עם פאף דאדי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 4:25 pm 
Junior

WTF כתב:
זכור לי במעורפל ששמעתי שמייקר בעייתי מבחינת אישיות (טראבל מייקר ולא בחור חכם במיוחד).

לגבי סימונס/אינגרם/הילד - שווה לציין שאינגרם צעיר מסימונס ביותר משנה, ומהילד בארבע שנים שלמות. זה המון בגילאים האלה.

חוץ מזה, אם איכשהו סימונס ימצא את עצמו בלייקרס יהיו להם בחמישייה שני פורוורדים שלא קולעים מ-3, זה לא משהו שיכול לעבוד (אלא אם כן הם ישחקו בהרכב נמוך עם רנדל וסימונס כ-4-5). למען האמת זה מבחינת עמדה אינגרם/הילד הם פיט יותר טוב גם לפילי וגם ללייקרס, אבל סימונס בחיים לא יתדרדר מתחת לבחירה 2 (וכנראה שייבחר ראשון למרות שמסתבר שהוא מנסה ממש בכח שפילי ידלגו עליו).

צודק, השמועות מכיוון המשרדים של הלייקרס כבר לפני חודשיים זה שאם לא יהיה להם את אינגרם הם יעשו טרייד על הבחירה. גם הרכב נמוך של סימונס-רנדל זה לא משהו שיכול לעבוד, רנדל אולי הפורוורד הכי גרוע בליגה בהגנה על הטבעת, אתה רוצה לידו סנטר שיכול להגן על הטבעת, לא להפוך אותו לסנטר.
האופציה היחידה שאני רואה להרכב כזה הוא כששניהם בפורוורד והסנטר הוא קלעי שלוש בהתקפה ומגן טבעת בהגנה, ואין אף אחד כזה באמת מוצלח בשני הצדדים.

אבל כל זה לא באמת משנה כי סימונס ייבחר ע״י פילי ואינגרם יהיה בלייקרס שמגבשת סגל צעיר מעניין מאוד לצידו עם ראסל-קלרקסון-רנדל-נאנס.
אבל אני בכלל מהמר שלפחות שניים מהרשימה הזאת, בתוספת בחירות, יעברו הקיץ תמורת קאזינס/באטלר/לאב/כוכב אחר, ובתוספת להחתמה של ווייטסייד/הורפורד/אחר, הם ינסו לעשות קפיצה כבר השנה וחזרה לקונטנדריות בעונה שאחרי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 7:00 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
WTF כתב:

צודק, השמועות מכיוון המשרדים של הלייקרס כבר לפני חודשיים זה שאם לא יהיה להם את אינגרם הם יעשו טרייד על הבחירה. גם הרכב נמוך של סימונס-רנדל זה לא משהו שיכול לעבוד, רנדל אולי הפורוורד הכי גרוע בליגה בהגנה על הטבעת, אתה רוצה לידו סנטר שיכול להגן על הטבעת, לא להפוך אותו לסנטר.
האופציה היחידה שאני רואה להרכב כזה הוא כששניהם בפורוורד והסנטר הוא קלעי שלוש בהתקפה ומגן טבעת בהגנה, ואין אף אחד כזה באמת מוצלח בשני הצדדים.

אבל כל זה לא באמת משנה כי סימונס ייבחר ע״י פילי ואינגרם יהיה בלייקרס שמגבשת סגל צעיר מעניין מאוד לצידו עם ראסל-קלרקסון-רנדל-נאנס.
אבל אני בכלל מהמר שלפחות שניים מהרשימה הזאת, בתוספת בחירות, יעברו הקיץ תמורת קאזינס/באטלר/לאב/כוכב אחר, ובתוספת להחתמה של ווייטסייד/הורפורד/אחר, הם ינסו לעשות קפיצה כבר השנה וחזרה לקונטנדריות בעונה שאחרי.

הם אולי ינסו אבל לא רואה איך זה קורה. אינגרם הוא היחיד מבין הרשימה שיכול לעניין קבוצות ששולחות שחקנים כמו בוגי/באטלר/לאב.
פילי ובוסטון מנצחות את החבילה של הלייקרס בקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 7:07 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
WTF כתב:

אגב, הסיכוי שהשמועות האלו היו מתממשות הוא די נמוך ושווה בדיוק לסיכוי שהלייקרס יבחרו בבחירה השלישית :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 9:38 pm 
Sophomore

סימונס הולך להיות גדול. ניחוח לברוני all over the place... חושב שבינו לבין הבחירה השנייה פער עצום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 9:58 pm 
Junior

מאנו כתב:
סימונס הולך להיות גדול. ניחוח לברוני all over the place... חושב שבינו לבין הבחירה השנייה פער עצום.

ודווקא בגלל זה אני חושש שהסיקסרס עוד יבחרו באינגרם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 10:31 pm 
Junior

Att כתב:
Chauncey כתב:
WTF כתב:

הם אולי ינסו אבל לא רואה איך זה קורה. אינגרם הוא היחיד מבין הרשימה שיכול לעניין קבוצות ששולחות שחקנים כמו בוגי/באטלר/לאב.
פילי ובוסטון מנצחות את החבילה של הלייקרס בקלות.

לאב? הערך שלו אחרי הפליאוף הזה לא שווה יותר מידי

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2016 11:49 pm 
Hall of Famer

הפרונט ראנר ללאב היא בוסטון. נשמע שאיינג׳ מחזיק ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 1:35 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
הפרונט ראנר ללאב היא בוסטון. נשמע שאיינג׳ מחזיק ממנו.

וין בייקר אול אובר אגאין.

:cry_ing:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 2:34 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

התותח המפוברק כתב:
דראגן בנדר, קרואטיה, מכבי ת"א, 213 ס"מ, פאוור פורוורד:

משעשע שה-25 שניות הראשונות של הקליפ מראות את בנדר בשלבים כאלו ואחרים של להבין איפה הוא נמצא על מגרש הכדורסל.
אני חייב לציין שאם לא הייתי רואה אותו משחק השנה ממש הייתי מתלהב מהקליפ. אני חושב שהם הכניסו את כל הפעמים שהוא הצליח להשיג סל בפוסט, את כל החסימות שלו ובעיקר את כל הפעמים הלא רבות בהן הוא מסר לחבר לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 8:32 pm 
Hall of Famer

בגלל זה גם צריך פילטרים לקטעי היילייטס הללו. מתוך מה שיש אפשר להסיק הרבה פעמים מה אין. גם מהמהלכים עצמם אפשר להסיק אם אלו מהלכים של כוח או כתוצאה מיריב חלש, או שאלו מהלכים כשרוניים שיכולים לעבוד גם בליגה של הגדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 9:37 pm 
Hall of Famer

הלאה. דראפטנט עשו איזשהו רה-דירוג. נמשיך עם השחקנים שלא סקרנו עד כה.

11. ג'ייקוב פולטל, אוסטריה, יוטה, 216 ס"מ, סנטר:

סנטר גבוה שמשחק ביוטה, לא מפתיע שההשוואות לאנדרו בוגוט. סיים עם 17 ו-9 ריב' השנה. נראה לא רע. תנועות מאוד נחמדות ליד הסל, כולל סיומת בשתי ידיים ויכולת סבירה להוריד כדור לרצפה. יש לו סייז ואורך שיכולים להפוך אותו לשוט בלוקר לא רע. יחד עם זאת, פריים מאוד דקיק. באן בי איי יהיה לו קשה להתמקם קרוב לסל, ואו שיצטרך להעלות מאסה, או שיצטרך לפתח קליעה מחצי מרחק.

12. סקאל לאביסייר, האיטי, קנטאקי, 213 ס"מ, פאוור/סנטר:

סה"כ לא מפיל מהכסא, אבל קליעה מאוד נחמדה מחצי מרחק + פריים דקיק למדי, ולדעתי הוא תפור יותר לעמדה 4 מאשר לעמדה 5.

13. מלאכי ריצ'רדסון, ארה"ב, סירקיוז, 198 ס"מ, שוטינג גארד:

חייב להגיד שהוידאו קצת מטעה. תוך כדי חשבתי שמדובר בשחקן שמזכיר לי שילוב של קליי תומפסון עם ג'מאל קרופורד. המספרים קצת פחות תומכים - 2 שלשות ב-35%, 72% מהקו... זה לא אומר שאין לו פוטנציאל, אבל זה כן אומר שהוא לאורך העונה היה פחות טוב מההיילייטס. לא ברור כ"כ האם הכדרור מספיק לאן בי איי והאם הוא יכול ליצור לעצמו מצבי קליעה.

14. דז'ונטה מאריי, ארה"ב, וושינגטון, 195 ס"מ, קומבו גארד:

סייז נחמד. המוב העיקרי שרואים כאן זה חדירה לסל עם פלואטר או לייאפ בסיומת. קליעה פה ושם אבל בטח לא משהו קונסיסטנטי (29% בעונה האחרונה מחוץ לקשת, 66% מהקו). קשה להתרשם בעניין הכדרור אם הוא ברמה מספקת או לא. נראה שדווקא אולי כן, אבל חלק גדול מזה מהלכים סוליסטיים שאני בספק אם יעברו באן בי איי. ההשוואות לג'מאל קרופורד או שון ליבינגסטון. הייתי אומר כרגע יותר ליבינגסטון פוסט הפציעה מאשר קרופורד.

15. פורקאן קורקמאז, טורקיה, אנדולו אפס, 201 ס"מ, שוטינג גארד:

סה"כ נחמד, אבל לא מפיל. התחושה מהוידאו הזה שכל המהלכים שלו נעשים בחצי הילוך איטי יותר מאשר במכללות. ההשוואה לגורדון הייוורד, ולדעתי הוא חותם על זה אתמול בבוקר. לי נראה כמו שחקן ספסל, אולי שחקן חמישיה בקבוצה רעה (ע"ע הנטס של השנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2016 9:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאביסייה אכזב מאוד השנה. בקיץ הקודם היה מועמד להיבחר באחת הבחירות הראשונות ובמהלך העונה לא קיבל דקות ונפל בדירוג.
לגמרי שחקן שצריך להישאר עוד עונה-שתיים במכללות וייבחר רק על סמך אפסייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2016 8:07 am 
Hall of Famer

אני גרוע בתחזיות/הימורים, אבל בכל זאת אני מניח כאן שתי תחזיות:

באדי הילד בדרך להיות סטאד רציני, הרבה אנשים הולכים לאכול את הכובע בגללו.
לא בטוח מי מהם, אבל אחד מבין אינגרם וסימונס לא יממש את הציפיות ממנו, לא באסט ברמות של דארקו מיליצ'יץ' נניח, אבל כן משהו שמזכיר את הדראפט של דווייט הווארד ואמקה אוקפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2016 9:04 am 
Sophomore

סימונס הולך להיות שחקן שחקן. גם באדי הילד.
אינגרם לדעתי הולך לאכזב. הוא לא יותר טוב מג'וליוס רנדל למשל.
הבחור האוסטרי הזה לדעתי יצליח, הוא נראה לי כמו פלאמלי משופר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2016 10:53 am 
Sophomore

אני מסכים שמבין השלושה פוטנציאל הבאסט של אינגרם הוא כנראה הכי גבוה, אבל התקרה שלו גבוהה בהרבה משל הילד (ולטעמי גבוהה במעט משל סימונס, בגלל הקליעה).

מה שאני לא מבין זה מה הקשר בינו לבין רנדל (שרגל אחת שלו שוקלת כמו אינגרם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2016 12:30 pm 
Sophomore

יותר מהבחינה שהוא יכול להיות שחקן חמישיה אבל לא מישהו שמוביל קבוצה כי התרומה ההתקפית שלו לא מספיק יציבה. אני יודע שהטיקט שלו זה קליעה בניגוד לרנדל אבל לדעתי הקליעה שלו לא מספיק יציבה בצורה מובנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה