סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 6:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2016
הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2016 4:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אילו אירופאיים צפויים להיבחר ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:30 am 
Hall of Famer

שמועות מפילי (שכנראה נובעות מזה שקולנאג'לו ג'וניור לא מסוגל לשתוק) מספרות שהוא מנסה בכל הכח להשיג בחירת דראפט נוספת כדי לבחור את דאן. אם הוא ישלח את אוקאפור תמורתו, זו תהיה טעות גדולה. אוקאפור לדעתי יהיה שחקן טוב בהרבה ואני לא רואה סיבה לא לתת להרכב עם סימונס לרוץ העונה.

בכל מקרה, אני מצפה לטריידים מצדו (שתי הבחירות סיבוב ראשון של פילי בסכנה ודווקא יש שם שחקנים עם פוטנציאל מעניין ממה שהבנתי) והחתמות בניסיון לנצח כמה שיותר העונה על חשבון העתיד. סוג של כוננות ספיגה.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' יוני 22, 2016 1:32 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:31 am 
Hall of Famer

Att כתב:
שמועות מפילי (שכנראה נובעות מזה שקולנאג'לו ג'וניור לא מסוגל לשתוק) מספרות שהוא מנסה בכל הכח להשיג בחירת דראפט נוספת כדי לבחור את דאן. אם הוא ישלח את אוקאפור תמורתו, זו תהיה טעות גדולה. אוקאפור לדעתי יהיה שחקן טוב בהרבה ואני לא רואה סיבה לא לתת להרכב עם סימונס לרוץ העונה.

השאלה אם אמביד סוף סוף ישחק, וגם סריץ', אם יש מקום לעוד אחד ואולי שווה להעביר אותו כעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:33 am 
Hall of Famer

סאריץ' לא ישחק בעמדה חמש אלא בעמדה 4 שסגורה לכאורה איתו ועם סימונס. אמביד יהיה תחת מגבלת דקות משמעותית כך שלאוקאפור יהיו מספיק דקות בסנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:51 am 
Junior

כמו שאמר יעקב בוזגלו - הילד ענק. נראה כמו פוטנציאל לאקספלוסיביות, אבל קשה מאוד לחזות דברים כאלה בעיני. לקלעים לוקח לפעמים כמה שנים עד שהם מוצאים את הנישה (ג׳יי ג׳יי רדיק הוא דוגמה מעולה). יש גם כאלה שלא מוצאים אותה אף פעם. יש הרבה משתנים שקשה לכמת (נחישות, גישה, בטחון וכו׳).

אני לא קונה את סימונס כלברון הבא. לברון יש אחד במאה שנה מבחינת שילוב של פיזיות עם תנועה. וגם זה שהוא כמעט בלתי פציע, הוא כנראה קרוב מאוד לאדם ביוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:57 am 
Hall of Famer

stpsg כתב:
כמו שאמר יעקב בוזגלו - הילד ענק. נראה כמו פוטנציאל לאקספלוסיביות, אבל קשה מאוד לחזות דברים כאלה בעיני. לקלעים לוקח לפעמים כמה שנים עד שהם מוצאים את הנישה (ג׳יי ג׳יי רדיק הוא דוגמה מעולה). יש גם כאלה שלא מוצאים אותה אף פעם. יש הרבה משתנים שקשה לכמת (נחישות, גישה, בטחון וכו׳).

למי אתה מתייחס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 1:57 am 
Junior

היה שם פאן על באדי הילד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 2:21 am 
Hall of Famer

Att כתב:
סאריץ' לא ישחק בעמדה חמש אלא בעמדה 4 שסגורה לכאורה איתו ועם סימונס. אמביד יהיה תחת מגבלת דקות משמעותית כך שלאוקאפור יהיו מספיק דקות בסנטר.

אוקיי השאלה האם נגיד אמביד מביא לך 20 דקות בערב. שווה לך להחזיק את אוקפור ל28 דקות או לקבל כשרון צעיר בקו אחורי עבורו ולשחק עם אמביד, נואל, לנדרי ועוד איזה שחקן רוקי או חופשי בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 3:03 am 
Hall of Famer

ברור ששווה לי.
א. זה לא מובן מאליו שאמביד ישחק 20 דקות בכל ערב 82 משחקים. למעשה, זה יפתיע מאוד.
ב. אם אמביד לא יהיה כשיר, הרגע שלחת את הסנטר הכי טוב שלך. לא הגיוני לקבל החלטות על סמך שחקן שטרם ראית אותו ובחנת את העמידות שלו.
ג. מה שקורה שנה הבאה לא מאוד מעניין אותי בפני עצמו אלא רק כחלק מהדרך לאליפות. לא חושב שדאן יהיה אחד הרכזים הטובים בליגה ושחקן טופ20. אוקאפור מסוגל תיאורטית להגיע לשם (לטופ20. רכז הוא לא יהיה:).
ד. 28 דקות זה אחלה, בטח לגבוה. השנה, אגב, הוא שיחק 30 דקות למשחק.
ה. ערך הטרייד של אוקאפור כרגע די נמוך. חושב שיש סיכוי סביר שהוא יעלה בשנה הבאה. זה הימור אבל אחד שהייתי לוקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 4:14 am 
Freshman

לא הבנתי בתוכנית שלך איפה ומתי נואל משחק.

אם יהיה לפילי הזדמנות של אוקפור או נואל עבור הבחירה מספר 3 הם יחטפו אותה, הם לא ממש רוצים עונה עם שלושה סנטרים
שהשווי שוק שלהם רק יורד כי אין להם דקות משחק.

הבעיה שלדעתי לא יתנו להם את זה. יש מעט מאוד קבוצות שרוצות שחקן עם סט היכולות של אוקפור (משחק פוסט, ריבאונד חלש, אין הגנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 5:20 am 
Hall of Famer

הייתי מנסה לשלוח את נואל בטרייד. די משוכנע שיימצאו קונים.
זה הפרוטוטייפ של סנטר בליגה הנוכחית.

אם אין טרייד ש״עושה שכל״ -
אם אמביד לא כשיר, 5 מחליף
אם אמביד כשיר וסאריץ׳ לא מגיע, 4 מחליף
אם אמביד כשיר וסאריץ׳ מגיע, הייתי מנסה את נואל בסנטר עם סימונס בחלק מהדקות ולעתים שם את סימונס ב-3 ומשחק עם הרכב גבוה.
ובעיקר לומד מה עובד ומה פחות עובד.
הסיקסרס לא חייבים לנצח 60 משחקים בעונה הבאה.

לגבי היכולות של אוקאפור, אני לא חושב שהגנה חלשה וריבאונד זה נתון. אני חושב שהוא מסוגל לשיפור משמעותי בתחומים האלו (מארק גאסול הוכיח שאפשר להשתפר).
היו ערבים שבהם הוא לקח ריבאונד בקצב טוב. הוא ככל הנראה מסוגל לכך.
לגבי ההגנה, הוא צריך להשתפר, אבל חלק מזה תלוי גם בכושר הגופני שלו ובהורדת משקל, תהליך שכבר החל.
בניגוד לשחקנים כמו בוזר, אוקאפור מסוגל לחסום ולהגן על הטבעת והאחד על אחד שלו לא רע בכלל.
לגבי היכולות ההתקפיות, הוא הפתיע אותי. לא מדובר רק בשחקן פוסט. הפייס-אפ שלו די מרשים והוא די יעיל גם במשחק המעבר. גם הקליעה מחצי מרחק יותר טוב ממה שפורסם. באופן כללי, הוא הצליח להיות יעיל מאוד באחוזים מהשדה גם בקבוצה חלשה כמו פילי של השנה שעברה. זה הישג נאה.

אולי אני אופטימי מדי לגביו. מניח שרק בפילי מכירים את התמונה מקרוב, כולל את האופי שלו שהועמד בסימן שאלה בתקריות שהיו בתחילת השנה.
זה גורם מרכזי. גם הכיוון שאליו הולכת הליגה הוא לא ממש אוקאפור - אבל אם הוא מחויב ובעניינים ועובד בקיץ קשה על המשחק שלו, אני מאמין שהאפסייד שלו גבוה יותר משל נואל (במקרה שלו אני חושב שמרחק מפילי יעשה לו טוב, מסוגל להיות סנטר פותח חביב מאוד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 4:51 pm 
Hall of Famer

עוד פחות מיומיים הדראפט
הסתכלתי במוקים קצת.
3 הראשונים הם קונצנזוס בדראפט אקספרס ובדראפטנט - סימונס, אינגרם ודאן (בהנחה כמובן שבוסטון לא תעשה טרייד על הבחירה, שזה הדבר היותר מתבקש במקרה הזה). באדי הילד בשני האתרים הוא הבחירה ההגיונית של מיני. דרגן בנדר אמור להצטרף למצבת הגבוהים האירופאית של דנבר שכוללת גם את נורקיץ', ג'וקיץ' ולוברן.

בחירות מעניינות בעיני - מה תעשה טורונטו בבחירה מספר 8. בינגו בבחירה והם מוסיפים שחקן תורם לסגל שגם בצמרת מזרח. מילווקי בשני האתרים מעבה את הקו הקדמי שלה. מה זה אומר על החוזה הענק שנזרק לג'ון האנסון? כמובן מה יהיו המהלכים של דני איינג'. אני מניח שהוא ינסה לעשות ספלאש סטייל 2007. אני לא מאמין שלאב יהיה זמין לעסקה של כוכב לעומת מספר שחקנים בינוניים ועוד בחירות דראפט (שזה מה שהסלטיקס יכולים לתת). בוגי זאת נשמעת המטרה היותר הגיונית. הדראפט הזה צריך להיות ההזדמנות של הפליקנס לעשות צעד קדימה. בחירה מספר 6 נכונה ולחדגבה סוף סוף יהיה שחקן צעיר להישען עליו בדרך להצלחה בניו אורלינס.

מבאס שהינקי לא בפילי. לא בגלל התהליך או סיכויי ההצלחה של הפרוייקט (NOT), אלא כי לפילי יש 3 בחירות סיבוב ראשון ואף לא בחירת סיבוב שני אחת (מה? מה???) המון המון אפשרויות לטריידים ומהלכים שישאירו את אדם סילבר ללא יכולת לנשום וזה לא יקרה עם קולאנג'לו ג'וניור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 4:55 pm 
Hall of Famer

טורונטו בוחרת 9.
מילווקי מנסה להעביר את מונרו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 4:57 pm 
Hall of Famer

זה שמילווקי מעבים את הקו הקדמי שלהם אומר כנראה פחות על החוזה של ג'ון הנסון ויותר על העובדה שלפי הדיווחים הם מנסים להיפטר מגרג מונרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:09 pm 
Hall of Famer

אז אני שואל שאלה אחרת, מה זה אומר על החוזה הענק שנזרק רק לפני שנה למונרו?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:28 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אז אני שואל שאלה אחרת, מה זה אומר על החוזה הענק שנזרק רק לפני שנה למונרו?

שנשארו לו רק עוד שנתיים בחוזה? שעם התקרה החדשה הוא כבר לא כל כך ענק? שהחוזה של הנסון, שמבוגר ממנו בחצי שנה, תורם פחות ופצוע יותר זה חוזה יותר גרוע? שגבוה צעיר שנותן 15-16 נק' באחוזים לא רעים בכלל ו-9-10 ריב' כל עונה כבר 5 שנים אפשר להעביר בטרייד בלי הרבה בעיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:31 pm 
Hall of Famer

רוני, זה גם אומר שמילווקי שלפני העונה האחרונה נראתה כקבוצה על סף התרוממות עם ההחתמה של מונרו ושאר הסגל פתאום נראית הרבה פחות בכיוון הנכון. ממונרו רוצים להיפטר ולהחליף אותו ברוקי שנבחר בסוף העשיריה הראשונה (כנראה בסט קייס סצנריו של תרומה מהספסל), הרכז שהיה אמור להוביל, מק"ו נראה גם הוא בדרך החוצה, אם רק ירצו אותו ואפילו פארקר שהיו דיבורים עליו כשחקן של פעם בדור נראה ממוצע ולא יותר מכך.

דרך אגב, בן סימונס הולך להיות שחקן הקולג' הראשון מאז 1998 שייבחר במקום הראשון ולא לקח את הקבוצה שלו לטורניר המכללות. למעשה הוא השחקן הראשון שייבחר בטופ 3 מאז הקנדי מן שלא עלה לטורניר המכללות. והקנדי מן למרות שבעונת הסיניור לקח את פסיפיק רק ל - NIT, לפחות לקח אותם בעונת הג'וניור שלו לטורניר המכללות.

מה זה אומר על סימונס? אותי זה היה קצת מפחיד שהוא לא היה מספיק טוב בשביל לסחוב את הקבוצה שלו לטורניר המכללות. ו-LSU אפילו שיחקו בעונה חלשה של ה-SEC.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:39 pm 
Hall of Famer

מסכים איתך שהמצב של מילווקי נראה פחות טוב מהמצב שלהם לפני שנה, אבל בכל זאת יש להם כמה אבני פינה בכלל לא רעות עם אנטטקומפו, מידלטון, פארקר ומק"ו, זה בטח לא מזהיר או חומר לקונטנדרית בעתיד הקרוב, אבל אני יכול לחשוב על כמה וכמה קבוצות שהאופק שלהן נראה הרבה פחות טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:53 pm 
Hall of Famer

מה דעתך עליו עמוס?
בכל זאת אתה אוהד של פילי ומתמצא במכללות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 6:58 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
מסכים איתך שהמצב של מילווקי נראה פחות טוב מהמצב שלהם לפני שנה, אבל בכל זאת יש להם כמה אבני פינה בכלל לא רעות עם אנטטקומפו, מידלטון, פארקר ומק"ו, זה בטח לא מזהיר או חומר לקונטנדרית בעתיד הקרוב, אבל אני יכול לחשוב על כמה וכמה קבוצות שהאופק שלהן נראה הרבה פחות טוב.

זה אחלה אבל לא הייתי מכליל את מק״ו ברשימת השחקנים המוצלחים שלהם. הם לא יכולים לחיות עם היעדר הקליעה שלו, בטח לא בסגל הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 7:23 pm 
Hall of Famer

גם פיניקס מעניינים, אגב. בחירות 4 ו-13 יהיו מפתח מבחינתם להמשך
ומיניסוטה עם ת׳יבודו בבחירת מפתח שתקבע במידה רבה האם הם קונטנדרים לשנים הבאות או שהם סוג של קליפרס כאלו לכל היותר.
זו הבחירה הגבוהה האחרונה שלהם. החל משנה הבאה הם בפלייאוף לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 7:50 pm 
Hall of Famer

ייתכן שבחמישי חלקו את רוביו במיני נגמר?
כלומר אם הם בוחרים את הילד,מורי או דאן, הם הולכים לקו אחורי של אחד מהם יחד עם לאבין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 8:11 pm 
Junior

נראה לי שהבעיה שקיד קודם החליט על שיטה ואחכ על התאמת השחקנים לשיטה
והוא רוצה 5 שחקנים ללא עמדות. ככה מגיעים לגריק כרכז
זה מפתיע כי עם ברוק לופז הוא הסתדר, אבל כנראה שיש דברים שעושים בשביל לופז ולא עושים בשביל מונרו.

אני חושב שקבוצה שתסכים להחליף את אשיק בסנטר נורמלי תקבל מניו אורלינס את בחירה 6.
מונרו (או אוקפור) תמורת אשיק וה-6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 8:43 pm 
Freshman

satriani כתב:
ייתכן שבחמישי חלקו את רוביו במיני נגמר?
כלומר אם הם בוחרים את הילד,מורי או דאן, הם הולכים לקו אחורי של אחד מהם יחד עם לאבין?

אין סיכוי. אם יקחו את דאן, הוא יהיה רכז מחליף של רוביו. זו עונה שהולכים על הפלייאוף בפעם הראשונה מזה מיליון שנה, טיבודו לא יילך לקרב עם רוקי שלא ברור מה היכולות שלו ב-NBA (ובטוח שיהיה פחות טוב מריקי בעונה הבאה). כבר שנים שהקבוצה קורסת כל פעם שריקי יוצא (אפשר לראות בפלוס-מינוס), אני ממש אשמח אם יהיה רכז מחליף שאפשר לסמוך עליו.

הילד או מורי לא רכזים בכלל. ישחקו SG, כנראה בהתחלה כמחליפים ללאווין, ואחר כך בתחרות איתו על מקום בחמישיה. בכלל, אני לא רואה מישהו מהמקום החמישי בדראפט שיפתח במינסוטה בחמישיה בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2016 8:51 pm 
Freshman

אני חושב שהכל פתוח בדראפט הזה בבחירות 3-8. עקבתי הרבה אחרי הדראפט בורדז, מקורות GMים של ESPN, דיעות של המעריצים - נראה שהשחקנים בין שלוש לשמונה נחשבים בערך לאותה רמה (Tier) וההערכות לגביהם משתנות מאוד מסקאוט לסקאוט וקבוצה לקבוצה. העובדה שיש חוסר וודאות כזה לגבי השחקנים, גורם גם להרבה קבוצות לנסות להפטר מהבחירות שלהן, ולדעתי נראה הרבה טריידים בערב הדראפט.

אותי יעניין לראות בהמשך מי יהיה שחקן טוב יותר, הילד או מוראיי. שניהם קלעים מצוינים ואמורים להיות SG טובים בעתיד. להילד יש מידות טובות יותר ואולי גם פוטנציאל הגנתי (שלא ממש הראה אותו), למוריי יש את יתרון הגיל המשמעותי לצידו.

בצד של הפאוור פורוורדים, שני הנעלמים הגדולים הם כריס ובנדר. גם שתי בחירות שנחשבות להרבה פוטנציאל וסיכון גבוה.

דאן נחשב לבחירה בטוחה יחסית, רכז הגנתי חזק ואתלטי, אבל עם נטיה לאבד הרבה כדורים וקליעה לא יציבה. פילי ייתנו הרבה בערב הדראפט לדעתי להשיג אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Capricorn, Google [Bot], גמליאל, רלפי ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: