סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 9:12 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 10:33 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ריצ'רד האוול צפוי לקבל אזרחות בשנה הבאה.

http://m.sport5.co.il/Articles.aspx?docID=218826

לזמןןןןן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 10:46 am 
Junior

מי הם המלפפונים הישראלים "החמים" שנותרו בשוק למעט:

טיוס + רוצ'סטי (שכנראה לא רלוונטים לאף קבוצה בליגה), מורן רוט, יובל נעימי, אלכס צ'וברבוביץ' ורוברט רוטבארט'?

אולי אפשר להוסיף את עודד ברנדווין, ג'רמיין הול (מתאזרח), אנתוני פישר (מתאזרח), גיל אמיתי, בן אלטיט, יפתח זיו, אדם אריאל ורפי מנקו?

כמו כן - מה יעשו לדעתכם כל המאמנים הבכירים המובטלים - צביקה שרף, דרוקר, גודס, פרנקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 11:48 am 
Sophomore

[quote="STACK"]ריצ'רד האוול צפוי לקבל אזרחות בשנה הבאה.

לזמןןןןן.[/quoteי
יכול לתגבר את הנבחרת ולהיות נכס לקבוצה ישראלית בתור מתאזרח שחקן מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 11:49 am 
Junior

STACK כתב:

לזמןןןןן.

פרס ישראל ליהודיה הקדושה!

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 12:09 pm 
Sophomore

ItaySegev כתב:
zurkin כתב:
ItaySegev כתב:
אתם מתעלמים מזה שחוק הצעירים פוגע בצעירים עצמם,במקום להיות מושאלים לליגה הלאומית או לקבוצות קטנות יותר בליגה הם כבולים לקבוצות שלהם בגלל שחייבים להיות כמה צעירים בסגל.

זה פחות נכון - מעט מאוד מהשחקנים שהיו מספר 11 ו-12 בסגל בליגה היו כאלה שכבולים לחוזה הזה. אם כבר - הפגיעה המרכזית היא באלה שיכולים לשחק בליגה העל מבחינת רמה, אבל עברו את הגיל ולכן אין להם מקום. אלעד הופמן וכל הליאור ליפשיצים למיניהם.

איך הם בדיוק לא היו כבולים לחוזה הזה?
בכל מקרה,ראינו את מנקו מתייבש חצי עונה בגלל החוק הזה,את מאיור מתייבש כל העונה,נתנאל ארצי עד ששוחרר.
מי יודע כמה שחקנים צעירים היו מוצאים את עצמם בליגה הלאומית או בתחתית ליגת העל ופורצים כתוצאה מכך אם לא החוק הזה.

נכון, מנקו התייבש והיה כבול בחוזה. מה שעוד נכון זה שגם כשהוא שיחק זה לא היה להיט גדול. הוא הגיע להפועל ירושלים כשהוא יודע מה הסגל הקיים ומה מצב הדקות שלו, וירושלים לא היתה זקוקה לו לטובת חוקי הצעירים (טימור היה עדיין מתחת ל25, צוקרמן ומאיור מתחת ל22).
איגור מאיור? אין לו על מה להתלונן. ידע שהוא מגיע בתור השחקן ה11-12 ועדיין בחר להגיע, לא היה כבול בחוזה שהכריח אותו להגיע. כנ"ל ארצי, שהיה צריך להיות עיוור כדי לא להבין את מעמדו.

** הבהרה קטנה - בכבולים אני מתכוון לשחקנים שחתמו על חוזה ארוך טווח עם קבוצה שמכריחה אותם להיות חלק מהסגל על מנת לעמוד בחוק הצעירים. כמוך בעצם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 1:06 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
מי הם המלפפונים הישראלים "החמים" שנותרו בשוק למעט:

טיוס + רוצ'סטי (שכנראה לא רלוונטים לאף קבוצה בליגה), מורן רוט, יובל נעימי, אלכס צ'וברבוביץ' ורוברט רוטבארט'?

אולי אפשר להוסיף את עודד ברנדווין, ג'רמיין הול (מתאזרח), אנתוני פישר (מתאזרח), גיל אמיתי, בן אלטיט, יפתח זיו, אדם אריאל ורפי מנקו?

כמו כן - מה יעשו לדעתכם כל המאמנים הבכירים המובטלים - צביקה שרף, דרוקר, גודס, פרנקו?

סקורר
שחקני אילת
שחקני חולון
טוני יאנגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 2:01 pm 
Hall of Famer

מורן רוט לא מלפפון ובטח שלא חם ...

לא צריך להגזים גם בנזק של חוק הצעירים ( למרות שכאמור תועלת ברורה אין לו ... ) . ירושלים היו חופשיים להחתים בעונה הקודמת כל ישראלי נוסף שרצו מבחינת החוק , ומסיבותיהם שלהם בחרו להישאר עם מנקו . בשורה התחתונה טימור ומנקו לא שיחקו "כצעירים" אלא כשחקני 9-10 ( ולאחר עזיבת פישר אפילו 8-9 ) לגיטימיים . טימור בכלל סיים את העונה כרביעי בדקות הממוצעות בקבוצה ( כי הזרים המחליפים מוגבלים בדקות שלהם כמובן ) .

אני במקום קבוצה כמו ראשון מחתים עכשיו את האוול על חוזה גבוה מאוד לכמה שנים , כי אפילו כזר הוא אופציה טובה לקבוצה מסדר הגודל הזה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 2:21 pm 
Freshman

ItaySegev כתב:
zurkin כתב:
ItaySegev כתב:
אתם מתעלמים מזה שחוק הצעירים פוגע בצעירים עצמם,במקום להיות מושאלים לליגה הלאומית או לקבוצות קטנות יותר בליגה הם כבולים לקבוצות שלהם בגלל שחייבים להיות כמה צעירים בסגל.

זה פחות נכון - מעט מאוד מהשחקנים שהיו מספר 11 ו-12 בסגל בליגה היו כאלה שכבולים לחוזה הזה. אם כבר - הפגיעה המרכזית היא באלה שיכולים לשחק בליגה העל מבחינת רמה, אבל עברו את הגיל ולכן אין להם מקום. אלעד הופמן וכל הליאור ליפשיצים למיניהם.

איך הם בדיוק לא היו כבולים לחוזה הזה?
בכל מקרה,ראינו את מנקו מתייבש חצי עונה בגלל החוק הזה,את מאיור מתייבש כל העונה,נתנאל ארצי עד ששוחרר.
מי יודע כמה שחקנים צעירים היו מוצאים את עצמם בליגה הלאומית או בתחתית ליגת העל ופורצים כתוצאה מכך אם לא החוק הזה.

מנקו לא כבול לשום דבר הוא חתם מרצון חוזה (בכסף לא קטן שלא היה מקבל בשום קבוצה אחרת) ל4 שנים בירושלים. אותו כנ"ל מאיור שחתם מרצון חוזה כשהוא יודע שהוא לא יראה מגרש בכלל (ויכל לחתום בקבוצות אחרות שהוא כן ישחק) וכמו שהסבירו לך ירושלים לא הייתה צריכה את שניהם בגלל החוק הם היו יכולים לצרף שחקן נוסף מעל גיל 25 עוד בתחילת העונה כי היה להם מקום והם לא ניצלו את זה בכלל ככה שאף אחד מהשחקנים האלה לא היה שם בגלל החוק. אף שחקן לא היה מוצא את עצמו בלאומית אם לא החוק הזה, כי מי שממלאים את התפקיד של המתחת 22 ברוב הקבוצות זה שחקני 11-12 שהם שחקני נוער שלא מקבלים שכר או מקבלים שכר זעום גם ככה. אף קבוצה לא תיקח את הליפשיצים וההופמנים ב150-200 אלף שקל בשביל שחקנים 11-12. זה רק 2 קבוצות בליגה מסוגלות לעשות, ורק בשביל הקבוצות האלה ביטול החוק עוזר במשהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 2:23 pm 
Freshman

STACK כתב:

לזמןןןןן.

חתונה פיקטיבית מעניינת. אבל למה בדיוק כשהקריטריון הוא משהו כמו 4-5 שנים הוא יקבל אזרחות השנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 2:48 pm 
Freshman

הגבתי לפני כן,אך משום מה התגובה נעלמה.
הם חתמו בקבוצה מרצון אבל ואז הם אכן כבולים לחוזה.
אם החוק לא היה קיים,מאיור בחיים לא היה מקבל הצעה מהפועל ירושלים ובכך יכל לשחק בקבוצה שבה היה מקבל דקות.בתחילת העונה כמה קבוצות מהליגה רצו להשאיל את מנקו אבל ירושלים סירבו בגלל החוק.
גם שגב אגב,אם לא העונה הקטסטרופלית של מכבי,בהחלט יכול להיות שהיה מתייבש כל העונה.
אצל חלק מהקבוצות השחקנים 11 ו12 הם שחקנים שיוכלים לשחק בליגה הלאומית.כל שחקני העתודה(סגל רחב אפילו) ואפילו המוכשרים שבנוער הם ברמה לשחק בליגה הלאומית והם בדיוק ממלאים את המקומות האלו.
תסתכל על נבחרת העתודה,רק 4 שחקנים עם נסיון באחת מהליגות הבכירות,בנוער אפילו לא אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 2:57 pm 
Junior

מה שאתה אומר לא מתיישב עם המציאות. זה השחקנים שרוצים לשחק בליגת העל מיוזמתם.
אני לא חושב שלקבוצות יש יד בנושא.

רק בחודש האחרון התבשרנו שאור לאומי ותומר גינת חתמו בהפועל תל - אביב.
ששם כבר יש את תמיר בלאט וצוף בן משה שימשיכו בקבוצה. וזה מספיק כמובן לחוק הצעירים.

משמע- 4 שחקנים סופר צעירים בקבוצה אחת. שכנראה הרוב המוחלט חוץ מתמיר בלאט, לא הולך לראות הרבה פרקט...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:00 pm 
Freshman

ItaySegev איך זה מסתדר עם המציאות (ולא התאוריה) שבה לירושלים אחרי החתמת מאיור ומנקו היה עדיין מקום (שהם לא ניצלו אותו) לישראלי מעל גיל 25 בסגל? אני יגיד לך איך, זה לא. ירושלים לא החתימה אותם בגלל החוק, היא החתימה את מנקו כי הוא "שחקן בית", והיא החתימה את מאיור כי היא חשבה שהוא יבזורי מס' 2. לא שום קשר לחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:01 pm 
Hall of Famer

לא שזו מהות הויכוח אבל לחלוטין לא אופתע אם תומר גינת יקבל איזה 20 דקות למשחק ( תלוי גם כמובן בכשירות של נאור ואיידן ) .

החוק גם מייצר דברים טובים "על הדרך" , למשל אני מתקשה להאמין שירושלים היו מביאים את בר טימור לחוזה ארוך טווח ונותנים לו מעמד סביר מאוד בקבוצה ( רכז מחליף בלעדי כבר כשהגיע אאל"ט ) , ללא החוק .
אני חושב שהחתמת מאיור כן קשורה לחוק במובן הרחב , לירושלים לא יזיק גארד שיגיע לכמה שנים טובות , יושאל פה ושם אם צריך ויוכל להיות "עד 25" גם בעוד שתי עונות . שוב לא שזה בהכרח רע , ולא שהשחקן לא יכל לסרב אם הסיטואציה הצפויה לא מתאימה לו .

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ג' יולי 05, 2016 3:08 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:07 pm 
Freshman

בר טימור הגיע במעמד בלי קשר לגיל שלו כשבירושלים היו כבר תום מעיין ואדם אריאל. הם לא החתימו אותו בגלל החוק כי כאמור בשנתיים שלו שם הם לא ניצלו את היותו שחקן צעיר בכלל. הם החתימו את בר טימור כי הוא היה הישראלי הצעיר הכי טוב בליגה שפרץ בצורה נהדרת ואפילו הצליח לקבל חוזה באלבה ברלין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:16 pm 
Hall of Famer

אז אני חולק עליך .
טימור הוא לטעמי מהמהלכים היותר טובים שביצעה ירושלים בשנים האחרונות ( לצד דונטה ואליהו ) . בכסף לא גדול הם הרוויחו 4 שנים של שחקן איכותי בטרם הוא עובר את התווית של "25" , וכמובן שגם לאחר מכן סביר שהוא יישאר שם לעוד כמה שנים כגארד מוביל . אני חושב שזה היה חלק מהיתרון של ירושלים על מכבי בשנתיים האחרונות , שמכבי לא דאגו לעצמם לשחקן עד 25 ( ועדיין לא דואגים ... ) , אלא העדיפו להשקיע כסף בשחקנים שפשוט לא התלבשו למשחקי הליגה ( בעוד בירושלים כל השחקנים היו זמינים לשחק ) .
החוק כן נותן תמריץ מסוים לקבוצות הגדולות/שולי צמרת להשיג לעצמן שחקן בן 22-23 ולתת לו במה לאורך כמה שנים .

אני בכלל חושב שחלק מהתפיסה סביב החוק לא נכונה בציבור הרחב . האתגר שמציב החוק בפני הקבוצות ( שוב , בעיקר הבכירות שבהן ) הוא לא למלא את המשבצות של הצעירים בשחקנים שעונים על התנאים ותו לא ( למשל - "למכבי אין בעיה עם חוק הצעירים , יש להם את עידן פז ! " ) , אלא לנסות ולהפיק גם משחקנים אלה תרומה כלשהי לקבוצה חרף המגבלות . את זה כאמור ירושלים כן הצליחה לקבל פחות או יותר בשנים האחרונות , ומכבי הרבה פחות .

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ג' יולי 05, 2016 3:19 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:18 pm 
Junior

shmueliki כתב:
לא שזו מהות הויכוח אבל לחלוטין לא אופתע אם תומר גינת יקבל איזה 20 דקות למשחק ( תלוי גם כמובן בכשירות של נאור ואיידן )

הלוואי! אהיה מאושר עבורו. צריך לראות אם תל אביב יביאו גבוה ישראלי אחר במקום רוטבארט, מה שכנראה ישלח את גינת למקום ה4 ברוטציה של הגבוהים (זר - ישראלי שהוא לא רוטבארט - איידן - גינת)

אני בהחלט "דואג" לאור לאומי וצוף בן משה.
כולי תקווה שאחד מהם יושאל. דרך אגב באותה מידה אני מקווה שאיגור מאיור יושאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:20 pm 
Freshman

הכל היה טוב ויפה אם המציאות הייתה מתחברת לזה, זאת אומרת הם היו מנצלים את היותו שחקן צעיר בשנתיים שהוא שיחק שם. עד היום הם לא ניצלו את זה, אני בספק אם השנה הם ינצלו את זה (מעריך שהסגל הישראלי שלהם סגור עכשיו ורק אם מנקו יעזוב יגיע מישהו במקומו). בר טימור מסיים את החוזה שלו בירושלים בסוף השנה, ובינתיים בשניים מתוך שלוש השנים של החוזה לירושלים לא היה שום שימוש בזה שהוא "צעיר" אלא בזה שהוא שחקן טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:22 pm 
Hall of Famer

אין יותר מדי גבוהים ישראלים "בכירים" פנויים ( בתקציב ובשאיפות של הפועל ת"א ) , ואני בכלל בספק אם הם מחפשים אחד שכזה ( מה הבעיה עבורם להביא פשוט שני גבוהים זרים ? ) .
גם לא ברור לי מדוע אתה מניח אוטומטית שאיידן קודם לגינת ברוטציה . אני לא פוסל זאת , אבל יש גם שאלה לצד איזה גבוה שניהם אמורים לשחק , אילו תכונות הם נדרשים להביא לקבוצה וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:30 pm 
Hall of Famer

פייק פדרמן כתב:
הכל היה טוב ויפה אם המציאות הייתה מתחברת לזה, זאת אומרת הם היו מנצלים את היותו שחקן צעיר בשנתיים שהוא שיחק שם. עד היום הם לא ניצלו את זה, אני בספק אם השנה הם ינצלו את זה (מעריך שהסגל הישראלי שלהם סגור עכשיו ורק אם מנקו יעזוב יגיע מישהו במקומו). בר טימור מסיים את החוזה שלו בירושלים בסוף השנה, ובינתיים בשניים מתוך שלוש השנים של החוזה לירושלים לא היה שום שימוש בזה שהוא "צעיר" אלא בזה שהוא שחקן טוב.

אם נסתכל על השנה הקרובה ( ומבלי שנתחשב בשינוי החוק המשמעותי מאוד שהיה בימים האחרונים בנושא זה , ובאמת קצת מייתר את הדיון בנושא לשנים הקרובות ) - אז בשביל להביא עוד שחקן במקום מנקו , אתה מנצל את העובדה שטימור צעיר . זה תמיד ערך מוסף ומוסיף גמישות בבניית הקבוצה , וגם בשינויים תוך כדי העונה . אני גם כן לא מבין מדוע ירושלים לא מגיעה ל"מכסת הישראלים הבוגרים המותרת" בשנתיים האחרונות .

בכדי להמחיש לך את החשיבות שאני רואה לנושא - נסה לדמיין את מכבי בשנה שעברה עם דאוסן במקום לנדסברג בסגל , כך למשל במקום לרשום את לנדסברג למשחק היו רושמים את דאוסן ויבזורי ביחד ומגדילים בקביעות את הרוטציה בליגה בשחקן נוסף .
האין זה שידרוג עצום ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:41 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
ItaySegev איך זה מסתדר עם המציאות (ולא התאוריה) שבה לירושלים אחרי החתמת מאיור ומנקו היה עדיין מקום (שהם לא ניצלו אותו) לישראלי מעל גיל 25 בסגל? אני יגיד לך איך, זה לא. ירושלים לא החתימה אותם בגלל החוק, היא החתימה את מנקו כי הוא "שחקן בית", והיא החתימה את מאיור כי היא חשבה שהוא יבזורי מס' 2. לא שום קשר לחוק.

איך זה בדיוק קשור לעובדה שהיה להם עוד מקום לשחקן?
אם על מנקו אפשר עוד להתווכח,מאיור חתם בירושלים חד משמעית בגלל החוק,הם לא השתמשו בו כלל כל העונה וגם לא תכננו להשתמש בו בשום שלב.
ואם היא החתימה את מנקו כשחקן בית אז למה עונה לפני כן היא לא השאירה כשחקן בית והשאילה לגליל?כי היה להם את אריאל לחוק הצעירים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:44 pm 
Freshman

אני לא מתווכח איתך שעל הנייר יש לזה שימוש, באפשרות להביא עוד שחקן, אבל המציאות מראה לנו שירושלים אפילו לא ניצלה את האפשרות הזאת, ככה שבר טימור למעשה לא עזר להם בכלל בגלל שהוא צעיר. אני מעריך כאמור שגם בלי שינוי החוק השנה עדיין זה היה הסגל שלהם והם לא היו מחליפים את מנקו. ברור שהם יכולים היו להחליף אותו בשחקן וותיק בזכות זה שטימור צעיר, ברור שאם למכבי למשל היה את טימור ולא את יבזורי זה היה עוזר להם הרבה יותר, אין וויכוח. הדבר היחידי שאני אומר זה שבמבחן המציאות ירושלים לא ניצלה את זה שהוא צעיר ולכן קשה להגיד שזאת הייתה סיבה להחתמתו. מניח שגם בלי חוק הצעירים ירושלים היו מחתימים את טימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:45 pm 
Freshman

ItaySegev כתב:
פייק פדרמן כתב:

אם על מנקו אפשר עוד להתווכח,מאיור חתם בירושלים חד משמעית בגלל החוק,הם לא השתמשו בו כלל כל העונה וגם לא תכננו להשתמש בו בשום שלב.
ואם היא החתימה את מנקו כשחקן בית אז למה עונה לפני כן היא לא השאירה כשחקן בית והשאילה לגליל?כי היה להם את אריאל לחוק הצעירים

קשור ועוד איך. למה בדיוק הם החתימו את מאיור בגלל חוק הצעירים אם היה להם מקום לעוד שחקן מעל גיל 25 בדיוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 3:59 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
ItaySegev כתב:
פייק פדרמן כתב:

קשור ועוד איך. למה בדיוק הם החתימו את מאיור בגלל חוק הצעירים אם היה להם מקום לעוד שחקן מעל גיל 25 בדיוק?

אני באמת לא מבין את הקשר,הם צריכים שתי צעירים U22,זה לא משנה עוד כמה מקומות פנויים יש להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:10 pm 
Freshman

נסביר שוב. בירושלים בשנה שעברה היו רפי מנקו מתחת לגיל 22, יוחאי צוקרמן מתחת לגיל 22 ובר טימור מתחת לגיל 25. הם לא היו צריכים את מאיור (שהוא מבוגר ממנקו) בשום צורה ובשום מצב, הם פשוט החתימו אותו ככישרון צעיר שיהיה יבזורי 2 אחרי שיבזורי המקורי ברח להם. אם יבזורי היה חותם מאיור לא היה חותם בירושלים. משמע הוא בטח ובטח לא חתם שם בגלל שום חוק צעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:15 pm 
Junior

ItaySegev כתב:

לא נמאס לך לקשקש מר שגב? או שאתה סתם מתענג על הניסיון להציג את הפועל ירושלים כ"מחרבת קריירה" של שחקנים צעירים או משהו בסגנון?
קצת שנאה נוטפת מההודעות שלך בכל הקשור להפועל ירושלים. חבל!

בכל מקרה, לעניין:
איגור מאיור חתם בהפועל ירושלים כאשר היו בסגל את יוחאי צוקרמן ורפי מנקו שכיסו את חוק הצעירים. הוא לא חתם בשביל הכסת"ח.

למה הוא לא הושאל? אני לא יודע. תשאל אותו - יכול להיות מאוד שהוא בעצמו לא רצה. שמנקו חפץ בדקות משחק בקבוצה אחרת, עובדה - קיבל. כנ"ל לגבי אדם אריאל (שעזב בסופו של דבר).

וחוץ מזה, אתה יורה פה ללא הרף על הפועל ירושלים.
לא שמעתי ממך מילה אחת על התנהלות 2 התלאביביות בעניין. מה עם זה שיש להן בקנה, יחד, משהו כמו 7 שחקני נוער + עתודה?

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ג' יולי 05, 2016 4:17 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: