סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 9:39 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לאומית כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
ציטוט:
אם נהיה ישרים, מה אתה משווה. קאליף היה ילד במכללה שקצת השתכר ביומולדת שלו וביצע אונס. ביג דיל.

תיקנתי.

איפה מופיעה המילה אונס ?

או שמבחינתה כל אחד שהולך לשרמוטה הוא אנס בהגדרה.

אני לגמרי עם ציפה כאן. אונס, בהגדרה, זה קיום יחסי מין תוך כפייה (כפייה לא חייבת להיות פיזית, אגב, גם כפייה באיומים או כתוצאה מעמדת סמכות כזו או אחרת נחשבת לא פחות). אז אם זונה הגיעה למקצוע שלה מתוך סוג של כפייה, וסטטיסטית, רוב אם לא כל הנשים שמגיעות לזנות לא מגיעות לשם מבחירה אלא מסוג של כפייה בצורה כזו או אחרת, אז מי שהולך לזונה ומקיים איתה יחסים הוא בהגדרה אנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 9:45 am 
Junior

[quote="rony

אני לגמרי עם ציפה כאן. אונס, בהגדרה, זה קיום יחסי מין תוך כפייה (כפייה לא חייבת להיות פיזית, אגב, גם כפייה באיומים או כתוצאה מעמדת סמכות כזו או אחרת נחשבת לא פחות). אז אם זונה הגיעה למקצוע שלה מתוך סוג של כפייה, וסטטיסטית, רוב אם לא כל הנשים שמגיעות לזנות לא מגיעות לשם מבחירה אלא מסוג של כפייה בצורה כזו או אחרת, אז מי שהולך לזונה ומקיים איתה יחסים הוא בהגדרה אנס.[/quote]

אפשר להתווכח על זה ולהביא דעות לכאן ולכאן. בכל אופן, זה בהגדרה שלך, לא בהגדרה של החוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 9:47 am 
Hall of Famer

ובכן, פעם גם החוק גרס שבעל לא יכול לאנוס את אשתו למשל (כי כל יחסי מין ביניהם היו בהגדרה בהסכמה, גם אם האישה לא הסכימה), או שלנשים לא צריכה להיות זכות הצבעה, ועוד כהנה וכהנה, עצם העובדה שמשהו חוקי לא אומר שאנחנו צריכים לקבל אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 9:59 am 
Hall of Famer

רוני, אני חושב שלנק' שהועלתה בדיון אין שום קשר בין ההגדרה שלך לזנות.
אני נגד זנות ויכול להבין מדוע אפשר להגדיר משכב עם זונה כאונס, למרות שאני לא מסכים עם זה (אתה יודע יש דרגות, לא כל הריגה למשל תיקרא רצח המוני).
אבל, בנושא לאומית הביא לינק שמדבר על גניבת מכונית של אדריאן. אני חושב דרך אגב, שהבעיה הגדולה במקרה הזה היא לא שאדריאן פושע ולכן אסור להעסיק פושעים או משהו כזה, אלא שהמקרה הזה מראה שהבן אדם קצת הרבה לא מאוזן בראש. לעומת זאת וויאט הלך לזונה, מעשה שלצערי הרב הוא שכיח ויומיומי על ידי אנשים מכל שכבות האוכלוסיה, משכילים, אנלפביתים, עשירים, עניים וכאלו שרואים את עצמם כאנשים מוסריים. זה משהו שצריך לגנות אותו, אבל למרבה הצער הוא חלק מהנורמה. ועד שהנורמה לא תשתנה, אני לא רואה את מה שוואייט עשה כמשהו שפוסל אותו, או מעורר סימני שאלה לגבי היכולת שלו להיות מקצוען.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 10:03 am 
Hall of Famer

עם זה אני לא מתווכח, אני רק טוען שבעיני ללכת לזונה כן צריך להיחשב כאונס, עצם העובדה שזה עדיין סוג של נורמטיבי (גם לא ממש, כמה אנשים היו מוכנים להודות בכך שהם "צורכים" שירותי מין? בפורום שהוא לפחות 95% גברים, סטטיסטית אמורים להיות כאן כמה כאלו, האם הם היו מוכנים להודות בכך בפורום ציבורי?) היא עצובה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 10:46 am 
Hall of Famer

ג'ף אדראין היה המלפפון הניצחי של מכבי ת'א בשנים האחרונות. עם הברגים מחוברים נכון אז זה ללא ספק אחד הזרים הכי טובים בארץ.עוד לא בן 30 ורק לפני 2 עונות שחקן של 11 נ'ק ו8 ריב' בNBA. לדעתי ישחק לסירוגין בעמדות 4-5. השאלה אם הרצליה תסתפק בזה או שתלך על זר חמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 11:35 am 
Hall of Famer

לא חושב שיש סרט שלא מוחתם זר חמישי ( או איזה איידן לכל הפחות ) .
קנאסביץ' , אדריאן ומשעור זה ממש לא מספיק כגבוהים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 1:07 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
רוני, אני חושב שלנק' שהועלתה בדיון אין שום קשר בין ההגדרה שלך לזנות.
אני נגד זנות ויכול להבין מדוע אפשר להגדיר משכב עם זונה כאונס, למרות שאני לא מסכים עם זה (אתה יודע יש דרגות, לא כל הריגה למשל תיקרא רצח המוני).
אבל, בנושא לאומית הביא לינק שמדבר על גניבת מכונית של אדריאן. אני חושב דרך אגב, שהבעיה הגדולה במקרה הזה היא לא שאדריאן פושע ולכן אסור להעסיק פושעים או משהו כזה, אלא שהמקרה הזה מראה שהבן אדם קצת הרבה לא מאוזן בראש. לעומת זאת וויאט הלך לזונה, מעשה שלצערי הרב הוא שכיח ויומיומי על ידי אנשים מכל שכבות האוכלוסיה, משכילים, אנלפביתים, עשירים, עניים וכאלו שרואים את עצמם כאנשים מוסריים. זה משהו שצריך לגנות אותו, אבל למרבה הצער הוא חלק מהנורמה. ועד שהנורמה לא תשתנה, אני לא רואה את מה שוואייט עשה כמשהו שפוסל אותו, או מעורר סימני שאלה לגבי היכולת שלו להיות מקצוען.

כמו שעמוס הסביר, העניין עם ג'ף אדריאן הוא לא מוסרי אלא ששלל המעשים שלו מהתקופה האחרונה (לגנוב מרצדס בבית מלון ולנסוע איתה 6 שעות ברחבי העיר תוך עישון סמים באוטו ואז להחזיר אותה, תקיפה קשה של מאבטח בכניסה למלון שרק שואל אותך אם אתה אורח במלון, ותקיפה לא מוסברת של שוטרים תוך בעיטות חוזרות בהם שהשאירה את השוטרים בהלם) מלמדים על חוסר שיפוט של בן אדם עם בעיות די קשות. נראה כמו סוג של התקף מאניה או משהו. כנ"ל ה-rant ההזוי שלו על לברון וביונסה אגב, זה לא שהוא הראשון שכותב שטויות בטוויטר אבל רצף ההודעות הלא קוהרנטי שם עם הקללות וההאשמות ללברון היה נראה בערך כמו הטוויטר של עמרי חיון בימים האחרונים... וגם התגובות בארה"ב היו דומות בסגנון "מה עובר על ג'ף אדריאן" / "מה ג'ף אדריאן לוקח" / "ג'ף אדריאן חייב לקבל טיפול". בוא נגיד שאני מקווה שאדריאן יצא ממה שעבר עליו ושהכל איתו בסדר, בסה"כ הוא היה די אפוי עד השנה האחרונה והוא באמת שחקן שחקן, אבל האיש במשך כמה חודשים נראה לכולם בארה"ב כמו מישהו שהתחרפן. יכול להיות שיגיע ויהיה אחלה בחלה ויכול גם להיות שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 1:47 pm 
Sophomore

העניין צריך להיות הוא האם העבר הפלילי של כל שחקן צריך להיות גם הטאג ליין שלו כמו שלאומית עושה עם אדריאן.
"הד קייס" או לא את זה אפשר לציין, אבל לתייג שחקן כ"גנב" אחר כ"משדל" ושלישי כ"רוצח", מוציא את הרעיון מהדיון הכדורסלני.
אפשר לפתוח ת'רד הסתבכויות עם החוק ונעשה שם רשימה יפה, רק הקיץ הגיע בציר נחמד.

לא ממש התעסקו כאן בקיץ הקודם בעבר הפלילי של אמבאקווה למשל..
כלומר אם אדריאן ייתן עונה שתיים טובות, כשידברו כדורסל לא צריך לקשר לו את הסיבוב שקיבל לפני שנתיים וחצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 2:16 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
ג'ף אדראין היה המלפפון הניצחי של מכבי ת'א בשנים האחרונות. עם הברגים מחוברים נכון אז זה ללא ספק אחד הזרים הכי טובים בארץ.עוד לא בן 30 ורק לפני 2 עונות שחקן של 11 נ'ק ו8 ריב' בNBA. לדעתי ישחק לסירוגין בעמדות 4-5. השאלה אם הרצליה תסתפק בזה או שתלך על זר חמישי.

אם אדריאן הוא המלפפון הנצחי אז חבל שאי אפשר להביא כזר חמישי את ארל קלארק.

בכל מקרה, נראית כמו החתמה מהסוג המשתבש האקוניסי. מהסוג שלא מחזיק מעמד או יוצר סיפורים כל השנה. מסוג האנדי איבייי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 4:46 pm 
Junior

בני הרצליה הודיעה על החתמתם של יריב עמירם (אשתקד באליצור יבנה) ודי.ג'יי שארפ, שחקן נבחרת העתודה.

יריב עמירם
חתם לעונה אחת + אופציה
פורוורד-סנטר ישראלי בן 22 בגובה 2.04 מ'. אשתקד שיחק באליצור יבנה מהליגה הלאומית, במדיה תרם 9.1 נקודות, 5.3 ריבאונדים ו-0.9 אסיסטים בממוצע למשחק.

די.ג'יי שארפ
חתם ל-3 שנים + אופציה לעונה אחת
שארפ (19, 1.85), גדל במחלקת הנוער של בני הרצליה ובכיתה י' עבר לפלורידה. בעונה שעברה שיחק בעירוני רמת גן מהליגה הלאומית ובקיץ הנוכחי שיחק בנבחרת העתודה.

http://basket.co.il/News.asp?id=7410

בכך סגרה הקבוצה את הסגל שלה לעונת 2016/17. עמירם ושארפ מצטרפים לזרים טוריאן גרין, ג'ף אדריאן, סטיבן דניס, חליל קאנסביץ' ולישראלים: דני רובין (מתאזרח), מורן רוט, אבירם זליקוביץ', כארם משעור, ותום מעין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 5:17 pm 
Junior

שני פילרים למקום 9-10 ברוטציה. את די ג׳יי אני לא מכיר מעבר למעט שראיתי בעתודה. את יריב עמירם אני מכיר היטב היטב. פורוורד סנטר הוא לא. הוא ארבע וזהו. אם היה יותר מוכשר אולי היה ארבע. לא נמצא ברמת האיכות שמקפיצה ליגה. רץ את המגרש יפה וריבאונדר סביר כישראלי. יש לו מכל הקטגוריות יכולות שדורשות עוד ליטוש רב. אם היה יותר מוכשר היה יכול להיות ישראלי על, אבל בינתיים רוב הנתונים שלו בלאומית נובעים אך ורק מהסייז והאתלטיות שלו שהן ברמת יורוליג.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 5:31 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
שני פילרים למקום 9-10 ברוטציה. את די ג׳יי אני לא מכיר מעבר למעט שראיתי בעתודה. את יריב עמירם אני מכיר היטב היטב. פורוורד סנטר הוא לא. הוא ארבע וזהו. אם היה יותר מוכשר אולי היה ארבע. לא נמצא ברמת האיכות שמקפיצה ליגה. רץ את המגרש יפה וריבאונדר סביר כישראלי. יש לו מכל הקטגוריות יכולות שדורשות עוד ליטוש רב. אם היה יותר מוכשר היה יכול להיות ישראלי על, אבל בינתיים רוב הנתונים שלו בלאומית נובעים אך ורק מהסייז והאתלטיות שלו שהן ברמת יורוליג.

איך מקומות 9-10 ברוטציה? כבר עכשיו יש 9 שחקנים בכירים ואני מניח שיביאו עוד זר. במצב כזה הם 11-12 ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 6:22 pm 
Junior

בוא נסגור על 10-11. אני לא סופר את רוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 7:15 pm 
מנהל פורום

הרסי הוקינס כתב:

סייז ואתלטיות ברמת יורוליג וזה הסטט' שהוא היה מסוגל לשים בלאומית? ראיתי זרים שכל מה שיש להם זה סייז ואתלטיות ברמת יורוליג וזה הספיק ל-20 נק' ו-12 ריב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 7:56 pm 
Junior

אופי זה ההבדל ביניהם. שמע, הילד אתלט ובנוי לתלפיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 8:09 pm 
Hall of Famer

שארפ הוא הבן של?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 22, 2016 8:18 pm 
Junior

כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 23, 2016 1:05 pm 
Hall of Famer

על פי וואלה בנהריה החליטו סופית ללכת על זר 5(גם בליגה) שיש מגעים עם מספר שחקנים.בתחילת אוקטובר הקבוצה תפגוש ב2 משחקים (בית וחוץ) קבוצה מבלארוס או בולגריה ואם תעבור תהיה בשלב הבתים בליגה האירופית של פיבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 23, 2016 1:29 pm 
Sophomore

כל הכבוד לנהריה, מנסים להחזיר את הקבוצה לימים היפים.
שיהיה בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2016 12:34 pm 
Hall of Famer

הפור' לנדון (28,201) סגר באילת .שיחק בעונה שעברה חצי עונה בליגה הראשונה בספרד(7 נ'ק,3 ריב') ואחכ' עבר לפורטו ריקו(14 נ'ק,5 ריב',40 אחוז מה-3)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2016 1:56 pm 
Junior

בנוסף רם אליאספור האריך חוזה לעונה נוספת.

הסגל של עודד קטש באילת כולל נכון לעכשיו:
זרים: רלנדון מילבורן, פייר הנרי, רג'י באקנרף לקווינטון רוס.
ישראלים: אפיק ניסים, רוברט רות'בארט, חנן קולמן, רם אליאספור, אלון ספיר ודניאל דנינו.

לדעתכם ינסו לצרף שחקן נוסף (ישראלי?)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2016 2:06 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

לדעתי אילת הולכים על 5 זרים.
בכלל - זו תהיה כנראה תופעה רווחת השנה בליגה, הרבה יותר משנים קודמות, בקבוצות שהן לא מכבי ת"א וירושלים:
ראשון
הרצליה
נהריה
אילת
חיפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2016 2:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
צריך לומר שהליגה בשנה הקרובה לפחות מתחילה מנקודת התחלה של משהו מאד מאד מסקרן. גם הפרופיל של הזרים שהגיעו לקבוצות הגדולות וגם זה שהקבוצות האחרות, לפחות היותר עשירות שבהן, הולכות לחמישה זרים. נקווה שהפוטנציאל הזה גם יתממש.
אחרי השממה היחסית והנפילה העקבית ברמה של השנים האחרונות, השנה לפחות על הנייר אמור להיות משהו אחר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 24, 2016 3:11 pm 
Sophomore

וצריך להודות לפיב"א, לכל שלושת הקבוצות הישראליות במפעלים שלה יש אפשרות לעבור לפחות שלב בתים אחד ולהוסיף קצת נפח לעונה.
בראשון לציון הסיקו מסקנות (למרות האליפות), ונהריה צפתה ולמדה.

נקודה שכן צריך לשים אליה לב היא הנמכת הליגה שמתאימה למגמה בכדורסל בכלל ובליגה בפרט, אבל הקיצוניות העונה נראית לי אישית בולטת עוד יותר.

יינסי גייטס יגלה שהוא מענקי הליגה העונה וצ'וברביץ' ורותבארט לא יפגשו שחקנים כמו אנז'אי וגאלאדנס מולם.

לדעתי אילת סגרה את הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: